livescore - live soccer scores

LiveScore 25 Nov 2018

25/11 21:30
FT 
 Bournemouth
Arsenal 
26/11 00:00
FT 
 Wolves
Huddersfield Town 
25/11 19:00
FT 
 Athletic Bilbao
Getafe 
25/11 23:15
FT 
 Sevilla
Valladolid 
26/11 01:30
FT 
 Espanyol
Girona 
26/11 03:45
FT 
 Villarreal
Real Betis 
25/11 19:30
FT 
 Parma
Sassuolo 
25/11 22:00
FT 
 Empoli
Atalanta 1
25/11 22:00
FT 
 Bologna
Fiorentina 
25/11 22:00
FT 
 Napoli
Chievo 
26/11 01:00
FT 
 Lazio
AC Milan 
26/11 03:30
FT 
 Genoa
Sampdoria 
25/11 22:30
FT 
 Freiburg
Werder Bremen 
26/11 01:00
FT 
 Monchengladbach
Hannover 96 
25/11 22:00
FT 
 Montpellier
Stade Rennais 
26/11 00:00
FT 
 Nice
Lille 
26/11 04:00
FT 
 Amiens
Marseille 
25/11 20:00
FT 
 Aston Villa
Birmingham 
25/11 19:15
FT 
 Emmen
SBV Excelsior 
25/11 21:30
FT 
 Utrecht
De Graafschap 
25/11 21:30
FT 
 Feyenoord Rotterdam
Groningen 
25/11 21:30
FT 
 Willem II
Vitesse Arnhem 
25/11 23:45
FT 
1 VVV Venlo
AZ Alkmaar 
25/11 21:30
FT 
 Gent
Royal Antwerp 
26/11 01:00
FT 
 St.-Truidense VV
Anderlecht 
26/11 03:00
FT 
 Lokeren
Sporting Charleroi 
25/11 14:00
FT 
 Sydney
Melbourne Victory 
25/11 16:00
FT 
 Perth Glory
Central Coast Mariners 1
25/11 19:00
FT 
 Spartak Moscow
Krylya Sovetov Samara 
25/11 21:30
FT 
1 Krasnodar
Arsenal Tula 
26/11 00:00
FT 
 Zenit St Petersburg
FK Rostov 1
26/11 06:00
FT 
 Atlanta United
New York Red Bulls 
26/11 08:50
FT 
 Portland Timbers
Sporting Kansas City 
25/11 20:00
FT 
 Thailand
Singapore 
25/11 20:00
FT 
 Indonesia
Philippines 
25/11 13:00
FT 
 Gyeongnam
Suwon Samsung Bluewings 
25/11 13:00
FT 
 Ulsan Hyundai Horang-i
Jeju United 
25/11 15:00
FT 
 Pohang Steelers
Jeonbuk Hyundai Motors 
25/11 21:00
FT 
 KF Laci
Kastrioti Kruje 
25/11 21:00
FT 
 Kamza
KS Perparimi Kukesi 
26/11 03:00
FT 
 Tryum
Swetes 
26/11 05:00
FT 
 Five Islands
Aston Villa 
26/11 07:00
FT 
 Greenbay Hoppers
Liberta 
26/11 04:00
FT 
1 All Boys
Estudiantes de Caseros 
26/11 04:00
FT 
 Almagro
Atletico Rafaela 
26/11 04:00
FT 
 Gimnasia Jujuy
Quilmes 
26/11 04:00
FT 
 Ca Platense
Olimpo 
26/11 04:30
FT 
 Gimnasia Mendoza
Guillermo Brown 
26/11 06:00
FT 
 Instituto
Deportivo Moron 
26/11 06:05
FT 
 Villa Dalmine
Nueva Chicago 
26/11 07:00
FT 
 Agropecuario De Carlos Casares
Ferrol Carril Oeste 
26/11 04:10
FT 
 Union Santa Fe
Velez Sarsfield 
26/11 06:20
FT 
 Aldosivi
Newells Old Boys 
26/11 06:20
FT 
 San Martin Tucuman
Colon 
26/11 08:30
FT 
 Racing Club
CA Banfield 
25/11 18:00
FT 
 Gandzasar Kapan
Lori Vanadzor 
25/11 19:00
FT 
 Pyunik
Ararat Yerevan 
25/11 16:00
FT 
 Afghanistan Womens
Iran Womens 
25/11 19:00
FT 
 Uzbekistan Womens
Tajikistan Womens 
25/11 12:30
FT 
 Brisbane Roar Am
Adelaide United U21 
25/11 18:45
FT 
 Perth Glory Womens
Melbourne City Womens 
25/11 18:45
FT 
 Perth Glory Womens
Melbourne City Womens 
25/11 21:30
FT 
 Rheindorf Altach
Sturm Graz 
25/11 21:30
FT 
 St.Polten
Wacker Innsbruck 
26/11 00:00
FT 
 Rapid Wien
LASK Linz 
25/11 17:30
FT 
 Juniors OO
SV Ried 
25/11 17:20
 
 Sr Donaufeld Wien
Sv Wienerberger 
25/11 21:00
FT 
 Sabail
Neftchi Baku 
25/11 23:00
FT 
 Zira
Standard Sumqayit 
25/11 22:30
FT 
 East Riffa
Al-shabbab 
25/11 22:30
FT 
 Manama Club
Al Budaiya 
25/11 22:30
FT 
 Al-Najma
Al-Hadd 
26/11 01:00
FT 
 Al-Muharraq
Malkia 
25/11 23:00
 
 KFCO wilrijk
Oud Heverlee 
25/11 21:30
FT 
 Dender
Royal Fc Liege 
25/11 22:00
FT 
 Rupel Boom
Dessel Sport 
26/11 03:00
FT 
 Universitario de Sucre
Nacional Potosi 
26/11 07:30
FT 
 Oriente Petrolero
Club Guabira 1
25/11 20:00
FT 
 Radnik Bijeljina
Sloboda Uzice Sevojno 
25/11 20:00
FT 
 NK Siroki Brijeg
GOSK Gabela 
25/11 22:00
FT 
 FK Sarajevo
Zvi Jerzy Da 
25/11 21:00
FT 
 Ca Votuporanguense Sp
Ferroviaria Sp 
26/11 03:00
FT 
 Vitoria Salvador BA
Gremio 
26/11 03:00
FT 
1 Vasco da Gama
Palmeiras 
26/11 03:00
FT 
 Cruzeiro
Flamengo 
26/11 03:00
FT 
 Atletico Paranaense
Ceara 
26/11 05:00
FT 
 Internacional RS
Fluminense 1
26/11 05:00
FT 
 Corinthians
Chapecoense 
26/11 05:00
FT 
 America Mineiro
Bahia 1
25/11 18:30
FT 
 Etar Veliko Tarnovo
Botev Plovdiv 
25/11 21:00
FT 
 Beroe
Vereya 
25/11 23:30
FT 
1 Levski Sofia
Botev Vratsa 
25/11 20:30
FT 
 Ludogorets Razgrad Ii
Pirin Blagoevgrad 
26/11 04:30
FT 
 Universidad de Chile
Deportes Iquique 
26/11 04:30
FT 
1 Universidad de Concepcion
San Luis Quillota 1
26/11 04:30
FT 
 Univ. Catolica
O Higgins 
25/11 19:35
FT 
 Beijing Guoan
Shandong Luneng 
26/11 08:30
FT 
1 Deportes Tolima
Dep.Independiente Medellin 
26/11 08:00
FT 
 Ad San Carlos
Alajuelense 
25/11 22:00
FT 
 Hajduk Split
Slaven Belupo Koprivnica 
26/11 00:30
FT 
 NK Lokomotiva Zagreb
ZNK Osijek 
25/11 18:00
 
 Trnje
Spansko 
25/11 20:30
FT 
 Primorac
Zagora Unesic 
25/11 20:30
FT 
 Bedem Ivankovo
Cibalia 
25/11 22:00
FT 
 Pafos
E.N.Paralimni 
25/11 23:00
FT 
 Omonia Nicosia
Anorthosis Famagusta FC 
26/11 00:00
FT 
 Nea Salamis
AEL Limassol 
25/11 20:30
FT 
 PAEEK Keryneias
Meap Nisou 
25/11 20:30
FT 
 Asil Lysi
Aris Limassol 1
25/11 17:00
FT 
 Amok Chrysomilia Womens
Pafia Pafos Womens 
25/11 20:30
FT 
 Fk Mas Taborsko
Sk Slovan Varnsdorf 
26/11 00:00
FT 
 Budejovice
Viktoria Zizkov 
25/11 20:30
FT 
 Synot Slovacko Womens
Sparta Praha Womens 
25/11 18:00
FT 
 Bohemians 1905 U21
Sparta Praha U21 
25/11 18:00
FT 
 Teplice U21
Mlada Boleslav U21 
25/11 18:00
FT 
 Synot Slovacko U21
Banik Ostrava U21 
25/11 18:00
FT 
 Vysocina Jihlava U21
Brno U21 
25/11 18:00
FT 
 Fotbal Trinec U21
Zlin U21 
25/11 22:00
FT 
 SK Sigma Olomouc
Mlada Boleslav 
26/11 00:00
FT 
 Sparta Praha
Baumit Jablonec 
25/11 20:45
 
 Nykobing Falster
Viborg 1
25/11 20:45
FT 
 Fremad Amager
Herfolge Boldklub Koge 
25/11 20:45
FT 
 Fredericia
Naestved 
25/11 20:45
FT 
 Elite 3000 Helsingor
Hvidovre IF 
25/11 20:45
FT 
 Lyngby
Roskilde 
25/11 20:45
FT 
 Thisted
Silkeborg IF 
25/11 20:45
FT 
 Nykobing Falster
Viborg 
25/11 19:00
FT 
 Vendsyssel
Esbjerg FB 
25/11 21:00
FT 
 Nordsjaelland
Odense BK 
25/11 23:00
FT 
 Sonderjyske
Brondby 
26/11 01:00
FT 
 Kobenhavn
Midtjylland 
25/11 21:15
FT 
 Masr El Maqassah
Enppi 
25/11 23:30
FT 
 Ittihad Alexandria
Tala Al Jaish 
26/11 02:00
FT 
 El Entag Al Harby
EL Masry 
26/11 05:00
FT 
 Alianza San Salvador
Sonsonate 
26/11 05:00
FT 
 Cd Audaz
Municipal Limeno 
26/11 05:00
FT 
 Isidro Metapan
CD FAS 
26/11 05:00
FT 
 Jocoro
Santa Tecla 
26/11 05:00
FT 
 Aguila
Cd Chalatenango 
26/11 05:00
FT 
 Luis Angel Firpo
Cd Pasaquina 
25/11 20:30
FT 
 Arsenal Womens
Brighton Ha Womens 
25/11 20:30
FT 
 Arsenal Womens
Brighton Ha Womens 
25/11 22:00
FT 
 Liverpool Womens
Birmingham Womens 
25/11 22:00
 
 Reading Womens
Everton Cd Womens 
25/11 22:00
FT 
 Liverpool Womens
Birmingham Womens 
25/11 22:00
FT 
 Reading Womens
Everton Fc Womens 
25/11 23:00
FT 
 West Ham United Womens
Bristol Academy Womens 
25/11 23:00
FT 
 West Ham United Womens
Bristol Academy Womens 
25/11 23:00
FT 
 Yeovil Town Womens
Manchester City Womens 
25/11 20:00
FT 
 Durham Wildcats Womens
Leicester City Womens 
25/11 20:00
FT 
 Manchester United Womens
Millwall Womens 
25/11 22:00
FT 
 Charlton Athletic Womens
Crystal Palace Womens 
25/11 22:00
FT 
 Everton U23
Liverpool U23 
25/11 18:00
FT 
 Laval U19
Angers Sco U19 
25/11 21:45
FT 
 Rodez Aveyron Womens
PSG Womens 
25/11 18:00
FT 
 Sioni Bolnisi
Lokomotiv Tbilisi 
25/11 20:00
FT 
 Karlsruher
Munchen 1860 
25/11 21:00
FT 
 Kaiserslautern
SV Wehen Wiesbaden 
25/11 20:00
FT 
 Hoffenheim (w)
Fcr 2001 Duisburg (w) 
25/11 21:00
FT 
 Sc Sand (w)
Wolfsburg womens 
25/11 21:00
FT 
 Bayern Munich (w)
Werder Bremen Womens 
25/11 21:00
FT 
 Turbine Potsdam (w)
Bayer Leverkusen (w) 
25/11 20:30
FT 
 SSV Jahn Regensburg
St. Pauli 
25/11 20:30
FT 
 Heidenheimer
Paderborn 07 
25/11 20:30
FT 
 Dynamo Dresden
Ingolstadt 04 1
25/11 20:00
FT 
 Sc Freiburg U19
Stuttgarter Kickers U19 
25/11 20:00
 
 Nurnberg U19
Vfb Stuttgart U19 
25/11 18:00
FT 
 Esc Geestemunde
Lts Bremerhaven 
25/11 18:15
FT 
 Wedeler Tsv
Tus Dassendorf 
25/11 21:00
FT 
1 Rot Weiss Koblenz
Eintracht Trier 2
25/11 21:00
FT 
 Sc Spelle Venhaus
Eintracht Northeim 1
25/11 21:00
FT 
 Hertha Zehlendorf
Torgelower Sv Greif 
25/11 21:00
 
 Vfl Pinneberg
Teutonia 05 
25/11 21:00
FT 
 Eintr Braunschweig Am
Mtv Wolfenbuttel 
25/11 21:05
FT 
 Union Neumunster
Vfr Neumunster 1
25/11 21:30
FT 
 Spvgg Neu Isenburg
Ederbergland 
25/11 22:00
FT 
 Tsv Sasel
Sv Curslack Neuengamme 
25/11 22:00
FT 
 Blaus Weiss 90 Berlin
Sc Staaken 1
25/11 22:05
FT 
 Sv Turkgucu Ataspor
Munchen 1860 Am 1
25/11 21:00
 
 Hansa Luneburg
Germania Egestorf 
25/11 21:00
 
 VfB Oldenburg
Martini Wolfsburg 
25/11 22:00
FT 
 Hamburger Sv Ii
Werder Bremen Am 
25/11 20:30
FT 
 Bischofswerdaer FV 08
Chemnitzer 
25/11 20:30
 
 FSV Union Furstenwalde
Germania Halberstadt 
25/11 20:30
 
 Viktoria Berlin 1889
Berliner Ak 07 
25/11 21:00
FT 
1 Mainz Am
Tsg Balingen 
25/11 18:00
FT 
 Kallithea
Thyella Kamari 
25/11 21:00
FT 
1 Ae Neapolis
Ampelakiakos 
25/11 21:00
FT 
 Agioi Anargyro
Ao Chalkida 
25/11 21:00
FT 
 Ao Palliniakos
Panmovriakos Riolou 
25/11 21:00
 
 Apo Keratsini
Ethnikos Pireaus 
25/11 21:00
FT 
 Apollon Paralimniou
Nestos Chrisoupolis 
25/11 21:00
FT 
 Ermis Amyntaiou
As Elpis Skoutareos 
25/11 21:00
FT 
 Orfeas Xanthi
Panserraikos 
25/11 21:00
FT 
 Proodeftiki
Paleochora 
25/11 21:00
FT 
 Panthrakikos
Pamissos Messinis 
25/11 21:05
FT 
 Diagoras
Foivos Kremastis 
25/11 23:15
FT 
 Pas Giannina
PAE Levadiakos 
26/11 01:00
FT 
1 Atromitos Athens
Olympiakos Piraeus 
26/11 01:30
FT 
 OFI Crete
Aris Salonica 
25/11 21:00
FT 
 Aiginiakos
Doxa Dramas 
25/11 21:00
FT 
 Iraklis 1908
Athletic Union Of Sparta 
25/11 21:00
FT 
 Trikala Imathias
Volos Nfc 1
25/11 21:00
FT 
 Apollon Larissas
Aittios Spata 
25/11 21:00
FT 
 Ergotelis
Platanias FC 
25/11 21:00
 
 Panahaiki-2005
Giorgos Karaiskakis 
25/11 21:00
FT 
 Apollon Kalamaria
Kerkyra 
25/11 18:30
FT 
 Ofi Crete U19
Aris Thessaloniki U19 
26/11 01:00
FT 
 Club Comunicaciones
CD Puerto de Iztapa 
26/11 01:00
FT 
 Siquinala
Coban Imperial 
25/11 14:30
 
 Southern District
Kitchee 
25/11 17:30
FT 
 Guangzhou Rf U19
Eastern A.A Football Team 
25/11 13:30
FT 
 Wan Chai Sf
Kwun Tong Fa 
25/11 13:30
FT 
 Fu Moon
Tuen Mun Progoal 
25/11 13:30
FT 
 Tung Sing
North District 
25/11 13:30
FT 
 Wong Tai Sin District Rsc
Mutual Football Club 1
25/11 14:00
FT 
 Wing Yee Ft
Citizen 
25/11 15:30
FT 
1 Yau Tsim Mong Ft
Sham Shui Po 
25/11 15:30
 
 Tai Chung
Dreams Metro Gallery 
25/11 15:30
FT 
 Central Western District Rsa
Hong Kong Rangers FC 
25/11 15:30
FT 
 Shatin Sports
South China 1
26/11 00:00
FT 
 Debreceni VSC
Fehervar Videoton 
25/11 20:00
FT 
 ETO Gyori FC
Kazincbarcika 
25/11 20:00
FT 
 Kaposvar
Dorogi 
25/11 20:00
FT 
1 Monori Se
Zalaegerszegi TE 
25/11 20:00
FT 
 Nyiregyhaza
Soroksar 1
25/11 20:00
FT 
 Duna Tisza
Vac-Dunakanyar 
25/11 18:00
FT 
 Videoton Ii
Rco Agde 
25/11 18:00
FT 
 Puskas Academy 2
Iiikeruleti Tue 
25/11 20:00
FT 
 Mako
Szegedi Ak 
25/11 16:30
FT 
 Real Kashmir
AIFF XI 
25/11 19:30
FT 
 Mohun Bagan
Churchill Brothers 
25/11 22:00
FT 
 Jamshedpur
Chennai Titans 
25/11 16:15
FT 
 Kalteng Putra
Pss Sleman 
25/11 16:30
 
 Persita Tangerang
Semen Padang 
25/11 16:30
FT 
 PSM Makassar
Bali United 
25/11 18:30
FT 
 Gol Gohar
Baderan Tehran 
25/11 19:30
FT 
 Persepolis
Teraktor-Sazi 
25/11 20:15
FT 
 Padideh Mashhad
Saipa 
25/11 22:05
FT 
 Esteghlal Khozestan
Esteghlal Tehran 
25/11 20:00
 
 Bluebell United
St Patricks Cy 
25/11 17:00
FT 
1 Palermo U20
Cagliari U20 
25/11 19:30
FT 
 Fiorentina Womens
Juventus Womens 
25/11 21:30
FT 
 Carrarese
Pisa 
25/11 21:30
FT 
 Novara
Pomigliano 1
25/11 21:30
FT 
 Pontedera
Arzachena 
25/11 23:30
FT 
 Pro Vercelli
Juventus U23 1
25/11 23:30
FT 
 Asd Albissola
Pro Piacenza 
25/11 23:30
FT 
 Pro Patria
Lucchese 
25/11 23:30
FT 
 Olbia
Pistoiese 
25/11 23:30
FT 
 Piacenza
Arezzo 
25/11 23:30
FT 
 Robur Siena Ssd
Virtus Entella 
25/11 21:30
FT 
 Rimini
Usd Virtus Verona 
25/11 21:30
FT 
 Feralpisalo
Alma Juventus Fano 
25/11 21:30
FT 
 Vis Pesaro
Fermana 1
25/11 21:30
FT 
 Sambenedettese
Triestina 
25/11 21:30
FT 
 Teramo
Giana 
25/11 21:30
FT 
 Vicenza
Alto Adige/sudtirol 
25/11 21:45
FT 
 Renate Ac
Gubbio 
26/11 01:30
FT 
 Albinoleffe
Ravenna 
26/11 01:30
FT 
1 Ac Monza
Imolese 
25/11 22:00
FT 
 Spezia
Foggia 1
25/11 22:00
FT 
 Pescara
Ascoli 1
26/11 04:00
FT 
 Lecce
Cremonese 
25/11 21:30
FT 
 Acd Campodarsego
Tamai 
25/11 21:30
FT 
 Nardo
Taranto Sport 1
25/11 21:30
 
 Citta Di Fasano
Savoia 1908 
25/11 21:30
FT 
 Pavia
Modena 1
25/11 21:30
FT 
 Us Folgore Caratese
Tsv Klausdorf 1
25/11 21:30
FT 
 Rezzato
Ponte San Pietro 
25/11 21:30
FT 
 Budoni
Anzio Calcio 1924 
25/11 21:30
FT 
 Ligorna
Bustese Milano City 
25/11 21:30
 
 US Inveruno
Chieri 1
25/11 22:00
FT 
 Us Palmese
Messina 
25/11 22:05
FT 
 Sarnese
Ss Nola 1925 
25/11 23:00
FT 
1 As Andria Bat
Gragnano 2
25/11 12:00
FT 
 Omiya Ardija
Tokyo Verdy 1
25/11 12:00
FT 
 Fukushima United FC
Blaublitz Akita 
25/11 12:00
FT 
 Kagoshima United
Azul Claro Numazu 
25/11 13:00
FT 
 Cerezo Osaka U23
Kataller Toyama 
25/11 13:00
FT 
 Gamba Osaka U23
Giravanz Kitakyushu 
25/11 15:30
FT 
 Gamba Osaka U18
Kyoto Sanga U18 
25/11 12:30
FT 
 Nagano Parceiro (w)
Mukogawa University Womens 
25/11 13:00
FT 
 Beleza (w)
Jfa Academy Fukushima (w) 
25/11 13:00
FT 
 Inac Kobe (w)
Ngu Nagoya Womens 
25/11 13:00
FT 
 Yokohama Fc Seagulls Womens
Kanagawa University (w) 
25/11 20:15
FT 
 Trables Sports Club
Al Ansar Lib 
25/11 20:15
FT 
 Al-Ahed
Salam Zgharta 
25/11 22:05
FT 
 Al-Nejmeh
Al-Safa 
25/11 22:00
FT 
 Hamm Rm Benfica
Fola Esch 
25/11 22:00
FT 
 Victoria Rosport
F91 Dudelange 
25/11 23:00
FT 
 Progres Niedercorn
Racing Union 
25/11 23:00
FT 
 Us Rumelange
CS Petange 
25/11 23:00
FT 
 Jeunesse Esch
Differdange 03 
25/11 23:00
FT 
 Hostert
Us Mondorf-les-bains 
25/11 23:00
FT 
 Etzella Ettelbruck
Una Strassen 
25/11 20:00
FT 
 Pobeda Prilep
FK Shkendija 79 
25/11 20:00
FT 
 Renova Cepciste
Academy Pandev 1
25/11 20:00
FT 
 Sileks
Vardar Skopje 1
25/11 20:00
FT 
 Shkupi
Belasica Strumica 
25/11 20:00
FT 
 Rabotnichki
Makedonija Gjorce Petrov 
25/11 20:00
FT 
 Marsa
Lija Athletic 1
25/11 22:15
FT 
 Gudja United
Santa Lucia 
26/11 00:30
FT 
 Zebbug Rangers
San Gwann 
25/11 21:00
FT 
 Pieta Hotspurs
Tarxien Rainbows 
25/11 23:00
FT 
 Qormi
Hibernians FC 
26/11 09:00
 
 Chivas Guadalajara Womens
Monterrey Womens 
26/11 02:00
FT 
 Pumas UNAM
Santos Laguna 
26/11 06:00
FT 
1 Lobos Buap
Toluca 1
26/11 02:00
FT 
1 Universidad Guadalajara Ii
Murcielagos 
26/11 05:00
FT 
 Sporting Canamy
Tlaxcala 
25/11 23:00
FT 
 Lobos Buap U20
Toluca U20 
26/11 09:00
 
1 Atlante
Atletico San Luis 
25/11 20:00
FT 
 Jedinstvo Bijelo Polje
Otrant 
25/11 20:00
FT 
 Berane
Decic Tuzi 
25/11 20:00
FT 
 Mladost Ljeskopolje
Arsenal Tivat 
25/11 22:00
FT 
 Cayb Club Athletic Youssoufia Berrechid
Renaissance Sportive de Berkane 
25/11 22:00
FT 
1 MCO Mouloudia Oujda
Maghrib Association Tetouan 
26/11 00:00
FT 
 Rcoz Oued Zem
Difaa Hassani Jdidi 
25/11 22:00
FT 
 Tura Magic
Mighty Gunners 
26/11 00:00
FT 
 Orlando Pirates Sc
Blue Waters Fc 
25/11 21:30
FT 
 Vitesse Arnhem Am
de Treffers 
25/11 20:00
FT 
 Asane Fotball
KFUM Oslo 
25/11 23:00
FT 
 Aalesund
Nest-Sotra 1
25/11 23:00
 
 Sogndal
Ullensaker/Kisa IL 
26/11 05:00
FT 
 Deportivo Capiata
Nacional Asuncion 
26/11 07:00
FT 
 Independiente Fbc
Deportivo Santani 
26/11 00:00
FT 
 Academia Deportiva Cantolao
Utc Cajamarca 
26/11 02:15
FT 
 Deportivo Union Comercio
Sport Boys 
26/11 04:30
FT 
 Inti Gas Deportes
Real Garcilaso 
26/11 04:30
FT 
 Em Deportivo Binacional
Alianza Lima 
26/11 04:30
FT 
 Sport Huancayo
Deportivo Municipal 
26/11 04:30
FT 
 Universitario de Deportes
Comerciantes Unidos 
26/11 04:30
FT 
 Dep. San Martin
Melgar 1
25/11 23:45
FT 
1 Union Comercio Reserves
Sport Boys Reserves 1
26/11 02:00
FT 
 Deportivo San Martin Reserves
Fbc Melgar Reserves 
26/11 02:00
FT 
 Deportivo Binacional Reserves
Alianza Lima Reserves 
26/11 02:00
FT 
 Ayacucho Reserves
Real Garcilaso Reserves 
25/11 20:00
FT 
 Pogon Szczecin
Miedz Legnica 
25/11 22:30
FT 
 Zaglebie Lubin
Legia Warszawa 
26/11 01:00
FT 
 Lechia Gdansk
Jagiellonia Bialystok 
25/11 20:00
FT 
 Rozwoj Katowice
Blekitni Stargard Szczecinski 
25/11 20:00
FT 
 Gryf Wejherowo
Resovia Rzeszow 
25/11 18:00
FT 
 Pogon Szczecin Ii
Wda Swiecie 
25/11 19:00
FT 
 Ks Legionovia Legionowo
Legia Warszawa B 
25/11 19:00
FT 
 Lech Ii Poznan
Baltyk Gdynia 
25/11 19:00
FT 
 Maritimo B
Amarante 
25/11 23:00
FT 
 Santa Iria
Fatima 
25/11 23:00
FT 
 SCU Torreense
Uniao Leiria 
25/11 19:00
FT 
 Cova Piedade U23
Aves U23 
25/11 22:30
FT 
 SC Covilha
Moreirense 
25/11 22:30
FT 
 Montalegre
Agueda 
25/11 22:30
FT 
 Cdc Montalegre
Agueda 
25/11 23:00
FT 
 Rio Ave
Silves 1
25/11 23:00
FT 
 Leixoes
Anadia 
25/11 23:00
FT 
 Pacos Ferreira
Casa Pia Ac 2
25/11 23:00
FT 
 Penafiel
Vitoria Setubal 
25/11 23:00
FT 
 Sp Espinho
Boavista 
25/11 23:00
FT 
 CF Uniao Madeira
Vitoria Guimaraes 
25/11 23:00
FT 
 Desportivo de Tondela
Vale Formoso 
26/11 00:00
FT 
 Maritimo
Feirense 
26/11 01:00
FT 
 Santa Clara
Chaves 
26/11 03:30
FT 
 Sporting Braga
Scpraiense 
25/11 21:35
FT 
 Universitaea Cluj
Balotesti 
25/11 19:30
FT 
 Dunarea Calarasi
Hermannstadt 
25/11 23:30
FT 
 Cs Voluntari
Viitorul Constanta 1
26/11 02:30
FT 
 Politehnica Iasi
Steaua Bucuresti 
25/11 17:00
 
 Heniu Prundu Bargaului Womens
Uni Alexandria Womens 
25/11 17:00
FT 
 Independenta Baia Mare Womens
Olimpia Cluj Womens 
25/11 17:00
FT 
 Krasnodar Youth
Arsenal Tula Youth 
25/11 17:00
FT 
 Zenit St.petersburg Youth
Rostov Youth 
25/11 23:00
FT 
 Edinburgh City
Inverness C.T. 
26/11 00:00
FT 
 Partizan Belgrade
Dinamo Vranje 
25/11 20:00
FT 
 Zlatibor
Trajal Krusevac 
25/11 20:00
FT 
 Sindjelic Belgrad
Fk Teleoptik Zemun 
25/11 20:00
FT 
 Buducnost Dobanovci
Sloboda Uzice Sevojno 
25/11 20:00
FT 
 FK Bezanija
Borac Cacak 
25/11 20:00
FT 
 FK Metalac Gornji Milanovac
Karadjordje Topola 
25/11 20:00
FT 
 Zarkovo
Indjija 
25/11 20:05
FT 
 Vojvodina U19
Radnicki Nis U19 
25/11 20:00
FT 
 NK Triglav Kranj
Domzale 
25/11 22:00
FT 
 Gorica
NK Aluminij 
25/11 21:30
FT 
 Richards Bay
Witbank Spurs 
25/11 21:30
FT 
 Jomo Cosmos
Real Kings 
25/11 16:00
FT 
 Cape Town City Reserves
Supersport United Reserves 
25/11 16:00
FT 
 Free State Stars Reserves
Amazulu Reserves 
25/11 16:00
FT 
 Chippa United Reserves
Mamelodi Sundowns Reserves 
25/11 21:00
FT 
 Baroka
Bidvest Wits 
26/11 08:30
FT 
 Union Espanola Womens
Atletico Huila Womens 
25/11 19:00
FT 
 Mallorca
Numancia 
25/11 23:00
FT 
 Extremadura
Malaga 
26/11 01:00
FT 
 Elche
Albacete 1
26/11 01:00
FT 
 Real Oviedo
Reus Deportiu 
26/11 03:00
FT 
 Tenerife
Cf Rayo Majadahonda 
26/11 03:30
FT 
 Alcorcon
Zaragoza 
25/11 18:30
FT 
 Valladolid B
Fuenlabrada 
25/11 19:00
 
 Atletico De Madrid B
Deportivo La Coruna B 
25/11 19:00
FT 
1 Inter De Madrid
Celta Vigo B 1
25/11 19:00
FT 
 Unionistas De Salamanca
Salmantino 
25/11 20:00
FT 
 Las Palmas Atletico
San Sebastian Reyes 
26/11 00:00
FT 
 Cultural Leonesa
Burgos CF 1
26/11 00:00
FT 
 Pontevedra
Coruxo 
26/11 02:00
FT 
 Real Madrid Castilla
Cd Guijuelo 
25/11 19:00
FT 
 Sporting De Gijon B
Calahorra 
26/11 00:00
FT 
 Union Langreo
Real Union de Irun 
26/11 00:00
FT 
 Racing de Santander
Gimnastica Torrelavega 
25/11 19:00
 
 Cd Ebro
Villarreal B 
25/11 19:00
FT 
 Espanyol B
UE Olot 
25/11 19:00
FT 
 Ud Levante B
Barcelona B 
25/11 23:30
FT 
 Teruel
Ontinyent 
26/11 00:30
FT 
 CD Castellon
Alcoyano 
26/11 01:00
FT 
 Hercules
SD Ejea 
25/11 18:30
FT 
 Cd Tarancon
Cd Villacanas 
25/11 18:30
FT 
1 Elche Cf Ilicitano
Atzeneta Ue 
25/11 18:45
FT 
 Ad Siete Villas
Cd Cayon 
25/11 20:00
FT 
 Tenerife B
Cd Mensajero 
25/11 20:05
FT 
 Sevilla C
AD Ceuta 
26/11 00:30
FT 
 JD Somorrostro
Santurtzi Cd 1
26/11 01:15
FT 
 CD El Palo
Cd Linares Deportivo 
25/11 18:00
FT 
 Extremadura Womens
Sporting De Huelva B Womens 
25/11 20:00
FT 
 Ud Tacuense Womens
Ad Anaza Womens 
25/11 18:30
FT 
 Almeria B
Villanovense 
25/11 19:00
FT 
 Futbol Club Cartagena
Ud Ibiza 
25/11 19:00
 
1 Granada Cf B
Cd San Fernando Isleno 
25/11 19:00
 
 Jumilla
UD Badajoz 1
25/11 19:00
FT 
 Malaga B
Atletico Sanluqueno 
25/11 19:00
FT 
 UD Melilla
Sevilla Atletico 
25/11 19:00
 
1 UCAM Murcia
Murcia 
26/11 00:00
FT 
 Talavera De La Reina
Recreativo Huelva 
26/11 00:00
FT 
 Don Benito
Ejido 
25/11 21:45
FT 
 Brommapojkarna
afc eskilstuna 
25/11 23:00
FT 
 Rapperswil Jona
Wil 1900 
25/11 21:00
 
 U.s.monastir
Etoile Metlaoui 
25/11 21:00
FT 
 Cs. Hammam-lif
Us Tataouine 
25/11 21:00
FT 
 J.s. Kairouanaise
Us Ben Guerdane 
25/11 21:00
 
 Stade Gabesien
Esperance Sportive de Tunis 
25/11 18:30
FT 
1 Sivasspor
Rizespor 
25/11 21:00
FT 
 Akhisar Bld.Geng
Bursaspor 
26/11 00:00
FT 
 Kasimpasa
Yeni Malatyaspor 
26/11 00:00
FT 
 Trabzonspor
Fenerbahce 
25/11 18:30
FT 
1 Denizlispor
Giresunspor 
25/11 21:00
FT 
 Adana Demirspor
Adanaspor 
25/11 21:00
FT 
 Gaziantep Buyuksehir Belediyesi
Boluspor 
26/11 00:00
FT 
 Altinordu
Afjet Afyonspor 
25/11 18:30
FT 
 Sile Yildizspor
Tire 1922 Spor 
25/11 18:00
 
 Pazarspor
Erokspor 
25/11 18:00
FT 
 Yeni Orduspor
Karsiyaka 
25/11 18:00
FT 
1 Bayburt Ozel Idare
Corum Belediyespor 1
25/11 18:30
FT 
 Bucaspor
Fatsa Belediyespor 
25/11 18:30
FT 
1 Halide Edip Adivarspor
Cizrespor 1
25/11 18:30
FT 
1 Serik Belediyespor
1461 Trabzon Karadenizspor 
25/11 18:00
FT 
 Konak Bel Womens
Fatih Vatan Spor Womens 
25/11 18:00
FT 
 Besiktas Womens
Alg Spor Womens 
25/11 18:30
FT 
 Eyupspor
Nigde Belediyespor 
25/11 18:30
FT 
 Ankara Demirspor
Sancaktepe Belediye Spor 
25/11 18:30
FT 
 Bodrumspor
Sakaryaspor 
25/11 18:30
FT 
 Inegolspor
Gumushanespor 
25/11 18:30
FT 
 Kastamonuspor
Vestel Manisaspor 1
25/11 18:30
FT 
 Anadolu Selcukluspor
Karagumruk 
25/11 18:30
FT 
 Etimesgut Belediye Spor
Fethiyespor 1
25/11 18:30
FT 
 Kirklarelispor
Sivas Dort Eylul Belediyespor 
25/11 18:30
FT 
 Manisa Bb Spor
Tuzlaspor Kulubu 
25/11 18:30
FT 
 Pendikspor
Menemen Belediye Spor 
25/11 16:00
FT 
 Sivasspor U21
Rizespor U21 
25/11 18:00
FT 
3 Trabzonspor U21
Fenerbahce U21 2
25/11 18:00
 
 Akhisar Bldgeng U21
Bursaspor U21 
25/11 18:00
FT 
1 Kasimpasa U21
Yeni Malatyaspor U21 
25/11 16:00
 
 Denizlispor U21
Giresunspor U21 
25/11 23:30
FT 
 Al-Wasl
Ajman 
25/11 20:45
FT 
 Al Ain U21
Al Ittihad Kalba Reserves 
25/11 20:45
 
1 Al Nasr U21
Baniyas Sc Reserves 
25/11 20:45
FT 
 Al Ahli Dubai Reserves
Al Dhafra R 
25/11 21:10
FT 
 Kampala City Council
Nyamityobora 
25/11 20:00
FT 
 Olimpic Donetsk
Zorya 
25/11 23:00
FT 
 Chernomorets Odessa
Arsenal Kyiv 
26/11 01:30
FT 
 PFC Oleksandria
Dynamo Kyiv 
25/11 12:00
FT 
 Tiburones Rojos Usa
High Desert 
25/11 18:00
FT 
 Kokand 1912
Sogdiana Jizak 
25/11 18:00
FT 
 Buxoro
Navbahor Namangan 
25/11 18:00
FT 
 Nasaf Qarshi
AGMK 1
26/11 04:00
FT 
 Deportivo La Guaira
Deportivo Lara 
26/11 03:00
AET 
 Ghana Womens U17
Mexico Womens U17 
90 minutes[2-2], Penalty Kicks[2-4]
26/11 06:00
FT 
 Germany Womens U17
Canada Womens U17 
25/11 12:30
FT 
 Matsue City
Suzuka Unlimited 
25/11 16:00
FT 
 Afghanistan Womens
Iran Womens 
25/11 19:00
FT 
 Uzbekistan Womens
Tajikistan Womens