livescore - live soccer scores

LiveScore 24 Nov 2018

24/11 23:00
FT 
 Brighton
Leicester City 1
24/11 23:00
FT 
 Everton
Cardiff City 
24/11 23:00
FT 
 Fulham
Southampton 
24/11 23:00
FT 
 Manchester United
Crystal Palace 
24/11 23:00
FT 
 Watford
Liverpool 1
24/11 23:00
FT 
 West Ham
Manchester City 
25/11 01:30
FT 
 Tottenham Hotspur
Chelsea 
24/11 20:00
FT 
 Eibar
Real Madrid 
24/11 23:15
FT 
 Valencia
Rayo Vallecano 1
25/11 01:30
FT 
 SD Huesca
Levante 
25/11 03:45
FT 
 Atletico Madrid
Barcelona 
24/11 22:00
FT 
 Udinese
AS Roma 
25/11 01:00
FT 
 Juventus
Spal 
25/11 03:30
FT 
 Inter Milan
Frosinone 
24/11 22:30
FT 
 Augsburg
Eintr. Frankfurt 
24/11 22:30
FT 
 Bayern Munich
Fortuna Dusseldorf 
24/11 22:30
FT 
 Hertha Berlin
Hoffenheim 
24/11 22:30
FT 
 Mainz 05
Borussia Dortmund 
24/11 22:30
FT 
 Wolfsburg
RB Leipzig 
25/11 01:30
FT 
 Schalke 04
Nurnberg 1
25/11 00:00
FT 
 PSG
Toulouse 
25/11 03:00
FT 
 Caen
AS Monaco 
25/11 03:00
FT 
 Dijon
Bordeaux 
25/11 03:00
FT 
 Nantes
Angers SCO 
25/11 03:00
FT 
 Stade Reims
Guingamp 
25/11 03:00
FT 
1 Strasbourg
Nimes 
24/11 20:30
FT 
 Rotherham United
Sheffield United 
24/11 23:00
FT 
 Hull City
Nottingham Forest 
24/11 23:00
FT 
 Leeds United
Bristol City 1
24/11 23:00
FT 
 Millwall
Bolton Wanderers 
24/11 23:00
FT 
 Preston North End
Blackburn Rovers 
24/11 23:00
FT 
 Sheffield Wed.
Derby County 
24/11 23:00
FT 
 Stoke City
Queens Park Rangers 
24/11 23:00
FT 
 Swansea City
Norwich 
24/11 23:00
FT 
 Wigan Athletic
Reading 
25/11 01:30
FT 
 Brentford
Middlesbrough 
25/11 01:30
FT 
 Zwolle
ADO Den Haag 
25/11 01:30
FT 
 NAC Breda
Ajax Amsterdam 
25/11 03:45
FT 
 PSV Eindhoven
SC Heerenveen 1
25/11 03:45
FT 
 Fortuna Sittard
Heracles Almelo 
25/11 01:00
FT 
 Standard Liege
AS Eupen 
25/11 03:00
FT 
 Oostende
Kortrijk 
25/11 03:00
FT 
 Red Star Waasland-Beveren
Excelsior Mouscron 
25/11 03:30
FT 
 Genk
Cercle Brugge 1
24/11 20:30
FT 
 Hamilton
Celtic 
24/11 23:00
FT 
 St. Johnstone
Kilmarnock 
24/11 23:00
FT 
 Hibernian
Dundee 
24/11 23:00
FT 
 St. Mirren
Hearts 
24/11 23:00
FT 
 Motherwell
Aberdeen 
24/11 23:00
FT 
 Glasgow Rangers
Livingston 
24/11 14:35
FT 
 Wellington Phoenix
Adelaide United 
24/11 16:50
FT 
 Brisbane Roar
Melbourne City 
24/11 19:00
FT 
1 Dinamo Moscow
Yenisey Krasnoyarsk 
24/11 21:30
FT 
 Gazovik Orenburg
Ufa 1
25/11 00:00
FT 
 Anzhi
Rubin Kazan 
24/11 20:30
FT 
 Vietnam
Cambodia 
24/11 20:30
FT 
 Malaysia
Myanmar 
24/11 13:00
FT 
 Cerezo Osaka
Kashiwa Reysol 
24/11 13:00
FT 
 Tokyo
Kawasaki Frontale 
24/11 13:00
FT 
 Gamba Osaka
V-Varen Nagasaki 
24/11 13:00
FT 
 Jubilo Iwata
Consadole Sapporo 
24/11 13:00
FT 
 Sagan Tosu
Yokohama F Marinos 
24/11 13:00
FT 
 Sanfrecce Hiroshima
Nagoya Grampus Eight 
24/11 13:00
FT 
 Shimizu S-Pulse
Vissel Kobe 2
24/11 13:00
FT 
 Shonan Bellmare
Urawa Red Diamonds 
24/11 13:00
FT 
 Vegalta Sendai
Kashima Antlers 
24/11 13:00
FT 
 Seoul
Incheon United 
24/11 15:00
FT 
 Sangju Sangmu Phoenix
Gangwon 
24/11 15:00
FT 
 Chunnam Dragons
Daegu 
25/11 00:00
FT 
 South Africa Womens
Zambia Womens 
25/11 00:00
FT 
 Equatorial Guinea Womens
Nigeria Womens 
24/11 21:00
FT 
 KF Tirana
Skenderbeu Korca 
25/11 00:00
FT 
 Teuta Durres
Luftetari Gjirokaster 
25/11 08:00
FT 
 Arsenal de Sarandi
CA Brown Adrogue 
24/11 20:00
FT 
 San Lorenzo Reserves
Huracan Reserves 
25/11 08:45
FT 
 Csyd Juventud Unida Gualeguaychu
Union Sunchales 1
24/11 18:30
FT 
 Alashkert
Banants 
24/11 19:00
FT 
 Avan Academy
Artsakh 
24/11 13:30
FT 
 Sydney FC U21
Canberra United U21 
24/11 13:30
FT 
 Western Sydney Wanderers Am
Central Coast Mariners Fc Am 
24/11 16:30
FT 
 Ws Wanderers Womens
Newcastle Jets Womens 
24/11 16:30
FT 
 Ws Wanderers Womens
Newcastle Jets Womens 
25/11 11:30
FT 
 Sydney Womens
Melbourne Victory Womens 1
25/11 11:30
FT 
 Sydney Womens
Melbourne Victory Womens 
25/11 00:00
FT 
 Trenkwalder Admira
Austria Wien 
25/11 00:00
FT 
 Wolfsberger AC
Mattersburg 
25/11 00:00
FT 
 TSV Hartberg
Red Bull Salzburg 
24/11 21:30
FT 
 Blau Weiss Linz
Lafnitz 
24/11 21:30
FT 
 WSG Wattens
SV Horn 
24/11 20:30
FT 
 Kesla
Gilan Gabala 
24/11 23:00
FT 
 Qarabag
Sabah 
24/11 19:00
FT 
 Dnepr Mogilev
Dinamo Minsk 
24/11 19:00
FT 
1 Torpedo Minsk
Torpedo Zhodino 
24/11 19:00
FT 
 Slutsksakhar Slutsk
Isloch Minsk 
24/11 19:00
FT 
 Vitebsk
Gorodeya 
24/11 19:00
FT 
 Dinamo Brest
Gomel 
24/11 19:00
FT 
 Torpedo Minsk
Neman Grodno 
24/11 19:00
FT 
 Vigvam Smolevichy
Shakhter Soligorsk 
24/11 19:00
FT 
 BATE Borisov
Luch Minsk 
25/11 00:00
FT 
 KVSK Lommel
Tubize 
25/11 06:00
FT 
1 Real Potosi
Destroyers 
25/11 07:30
FT 
 Royal Pari
Jorge Wilstermann 
25/11 02:00
FT 
 America Pe Youth
Abc Rn Youth 
25/11 02:05
FT 
 Botafogo Pb Youth
Fortaleza Youth 
25/11 06:00
FT 
1 Santos
Atletico-MG 
25/11 03:00
FT 
 CRB (AL)
Figueirense (SC) 
25/11 03:00
FT 
 Avai
Ponte Preta 
25/11 03:00
FT 
 Sao Bento
Vila Nova (GO) 
25/11 03:00
FT 
1 Goias
Brasil De Pelotas Rs 1
25/11 03:00
FT 
 Criciuma
Sampaio Correa (MA) 
25/11 03:00
FT 
 Guarani
Londrina (PR) 
25/11 03:00
FT 
 Boa Esporte Clube
Oeste FC 
25/11 03:00
FT 
 Juventude Rs
CSA Alagoas AL 
25/11 03:00
FT 
 Paysandu (PA)
Atletico Clube Goianiense 
25/11 01:30
AET 
 Atletico Pr Paranaense U19
Londrina Pr U19 
90min [2-2], Penalty [4-3], Atletico Pr Paranaense U19 win
25/11 01:30
AET 
1 Coritiba U19
Operario Pr U19 
90min [4-2], Penalty [4-3], Coritiba U19 win
24/11 18:30
FT 
 Septemvri Simitli
Cherno More Varna 
24/11 21:00
FT 
 Dunav Ruse
CSKA Sofia 
24/11 23:30
FT 
 Lokomotiv Plovdiv
Ludogorets Razgrad 
24/11 23:00
FT 
 Huachipato
Colo Colo 
24/11 23:00
FT 
 Csd Antofagasta
Union Espanola 
25/11 07:00
FT 
 Everton CD
Palestino 1
25/11 07:00
FT 
1 Union La Calera
Deportes Temuco 
25/11 09:55
FT 
 Herediano
Deportivo Saprissa 
24/11 22:00
FT 
 NK Rijeka
Dinamo Zagreb 
25/11 00:30
FT 
 Hnk Gorica
Istra 1961 
24/11 23:00
FT 
 AEK Larnaca
APOEL Nicosia 
25/11 01:00
FT 
 Apollon Limassol FC
Alki Oroklini 
24/11 17:15
FT 
1 Pardubice
Vysocina Jihlava 
24/11 17:15
FT 
 Fk Banik Sokolov
Vitkovice 
24/11 18:00
FT 
1 Viktoria Plzen U21
Dukla Praha U21 
24/11 21:00
FT 
 Mfk Karvina
Slavia Praha 
25/11 00:00
FT 
 Bohemians 1905
Marila Pribram 1
25/11 00:00
FT 
 Zlin
Opava 
25/11 00:00
FT 
 Banik Ostrava
Synot Slovacko 
24/11 23:00
FT 
 Hobro I.K.
Randers 
24/11 20:00
FT 
 Kolding Bk Womens
Ob Womens 
24/11 20:00
FT 
 Vsk Aarhus Womens
Ballerup Skovlunde Womens 
24/11 18:45
FT 
 Aarhus Agf U19
Silkeborg If U19 1
24/11 18:45
 
 Esbjerg Fb U19
Odense Bk U19 
24/11 19:00
FT 
 Vejle U19
Nordsjaelland U19 
25/11 01:00
FT 
1 Liga Dep. Universitaria Quito
CD El Nacional 1
25/11 07:25
FT 
 Guayaquil City
Emelec 
25/11 09:30
FT 
 Independiente Jose Teran
Barcelona Sporting Club 
24/11 23:00
FT 
 Barnet
Gateshead 
24/11 23:00
FT 
 Dover Athletic
Hartlepool United FC 
24/11 23:00
FT 
 Eastleigh
Chesterfield 
24/11 23:00
FT 
 Ebbsfleet United
Halifax Town 
24/11 23:00
FT 
 AFC Fylde
Boreham Wood  
24/11 23:00
FT 
 Harrogate Town
Braintree Town 
24/11 23:00
FT 
 Havant and Waterlooville
Maidstone United 1
24/11 23:00
FT 
 Solihull Moors
Salford City 
24/11 23:00
FT 
 Sutton United
Maidenhead United 
24/11 23:00
FT 
 Wrexham
Leyton Orient 
24/11 23:00
FT 
 AFC Wimbledon
Southend United 
24/11 23:00
FT 
 Barnsley
Doncaster Rovers 
24/11 23:00
FT 
 Blackpool
Burton Albion 
24/11 23:00
FT 
1 Bradford AFC
Oxford United 
24/11 23:00
FT 
 Charlton Athletic
Bristol Rovers 
24/11 23:00
FT 
 Gillingham
Luton Town 
24/11 23:00
FT 
 Plymouth Argyle
Fleetwood Town 
24/11 23:00
FT 
 Rochdale
Accrington Stanley 
24/11 23:00
FT 
 Scunthorpe United
Portsmouth 
24/11 23:00
FT 
 Wycombe Wanderers
Shrewsbury Town 
24/11 23:00
FT 
 Walsall
Sunderland 1
24/11 21:00
FT 
 Lincoln City
Mansfield Town 
24/11 21:00
FT 
 Lincoln City
Mansfield Town 
24/11 23:00
FT 
1 Cambridge United
Bury 
24/11 23:00
FT 
 Carlisle
Forest Green Rovers 
24/11 23:00
FT 
 Cheltenham Town
Newport County 
24/11 23:00
FT 
 Colchester United
Exeter City 
24/11 23:00
FT 
 Crawley Town
Crewe Alexandra 
24/11 23:00
FT 
 Macclesfield Town
Yeovil Town 
24/11 23:00
FT 
 Morecambe
Notts County 
24/11 23:00
FT 
 Northampton Town
Grimsby Town 1
24/11 23:00
FT 
 Port Vale
Swindon 
24/11 23:00
FT 
 Stevenage Borough
Milton Keynes Dons 
24/11 23:00
FT 
 Tranmere Rovers
Oldham Athletic 
24/11 23:00
FT 
 Cambridge United
Bury 
24/11 23:00
FT 
 Carlisle
Forest Green Rovers 
24/11 23:00
FT 
 Cheltenham Town
Newport County 
24/11 23:00
FT 
 Colchester United
Exeter City 
24/11 23:00
FT 
 Crawley Town
Crewe Alexandra 
24/11 23:00
FT 
 Macclesfield Town
Yeovil Town 
24/11 23:00
FT 
 Morecambe
Notts County 
24/11 23:00
FT 
 Northampton Town
Grimsby Town 
24/11 23:00
FT 
 Port Vale
Swindon 
24/11 23:00
FT 
 Stevenage Borough
Milton Keynes Dons 
24/11 23:00
FT 
 Tranmere Rovers
Oldham Athletic 
24/11 23:00
FT 
1 Hampton & Richmond
Billericay Town 
24/11 23:00
FT 
 Stockport County
Chorley 
24/11 23:00
FT 
 Southport FC
Chester FC 
24/11 23:00
FT 
 Concord Rangers
Wealdstone 
24/11 23:00
FT 
 Hereford
Fc United Of Manchester 
24/11 23:00
FT 
 Eastbourne Borough
Dartford 
24/11 23:00
FT 
 Kidderminster
York City 
24/11 23:00
FT 
 Brackley Town
Nuneaton Town 
24/11 23:00
FT 
 Ashton United
Boston United 
24/11 23:00
FT 
 Oxford City
Chelmsford City 1
24/11 23:00
FT 
 Slough Town
Weston Super Mare 
24/11 23:00
FT 
 Welling United
Dulwich Hamlet 
24/11 23:00
FT 
 Altrincham
Bradford Park Avenue 
24/11 19:00
FT 
 Keila Jk
Kohtla Jarve Jk Jarve 
24/11 19:00
FT 
 Kuressaare
Elva 
25/11 01:00
FT 
1 Olympique De Marseille B
Graces 
25/11 04:00
FT 
 Lyonnais Womens
Fleury 91 Womens 
24/11 21:45
FT 
 Lens
Grenoble 
24/11 18:00
FT 
1 Kolkheti Poti
Metalurgi Rustavi 
24/11 21:00
FT 
 Fortuna Koln
Wurzburger Kickers 
24/11 21:00
FT 
 Hallescher
SG Sonnenhof Grobaspach 
24/11 21:00
FT 
 Carl Zeiss Jena
SpVgg Unterhaching 
24/11 21:00
FT 
 Uerdingen
VfR Aalen 
24/11 21:00
FT 
 VfL Osnabruck
Energie Cottbus 
24/11 21:00
FT 
 Fsv Zwickau
Sv Meppen 
24/11 21:00
FT 
 Sg Essen Schonebeck (w)
Sc Freiburg (w) 
24/11 20:00
FT 
 Darmstadt
Koln 
24/11 20:00
FT 
 Holstein Kiel
SV Sandhausen 
24/11 20:00
FT 
 Bochum
Erzgebirge Aue 
24/11 18:00
 
1 Hannover 96 U19
Dynamo Dresden U19 
24/11 18:00
 
 Niendorfer Tsv U19
Rb Leipzig U19 
24/11 19:00
FT 
 Magdeburg U19
Hertha Bsc Berlin U19 
24/11 18:00
 
 Bayern Munich U19
Eintracht Frankfurt U19 
24/11 19:00
FT 
 Hoffenheim U19
Mainz U19 
24/11 20:00
FT 
 Ingolstadt U19
Karlsruher Sc U19 
24/11 18:00
FT 
1 Rw Essen U19
Rw Oberhausen U19 
24/11 18:00
 
 Koln U19
Fortuna Dusseldorf U19 
24/11 18:00
 
 Paderborn U19
Schalke 04 U19 1
24/11 20:00
FT 
 Dortmund U19
Aachen U19 
24/11 20:00
 
1 Monchengladbach U19
Msv Duisburg U19 
24/11 20:30
FT 
 Lichtenberg 47
Strausberg 
24/11 20:30
FT 
 Anker Wismar
TeBe Berlin 
24/11 19:00
FT 
 Wolfsburg Am
Holstein Kiel 2 
24/11 20:30
 
 Etsv Weiche Flensburg
St Pauli 2 
24/11 21:00
FT 
 Eintracht Norderstedt
Vfl Oldenburg 
24/11 20:30
 
 Zfc Meuselwitz
Budissa Bautzen 
24/11 20:30
 
 SV Babelsberg 03
VFB Auerbach 
24/11 20:30
 
 Oberlausitz
Lokomotive Leipzig 
24/11 21:00
 
 Sc Freiburg Am
Stuttgart Amateure 
24/11 21:00
 
 FSV Frankfurt
Saarbrucken 
24/11 21:00
 
 Ssv Ulm 1846
SV Waldhof Mannheim 
24/11 22:00
FT 
 Panathinaikos
Apollon Smirnis 
24/11 23:15
FT 
 Asteras Tripolis
Larisa 
25/11 01:00
FT 
 Panaitolikos Agrinio
AEK Athens 
25/11 01:30
FT 
 PAOK Saloniki
Xanthi 
24/11 21:00
FT 
 Kissamikos
Irodotos 
24/11 17:00
FT 
 Panathinaikos U19
Apollon Smirnis U19 
24/11 17:00
FT 
 Panaitolikos U19
Aek Athens U19 
24/11 17:30
FT 
 Panionios U19
Pas Lamia U19 
24/11 18:00
FT 
 Asteras Tripolis U19
Ael Larisa U19 
24/11 18:00
FT 
 Atromitos U19
Olympiakos Piraeus U19 
24/11 19:00
FT 
 Paok Saloniki U19
Xanthi U19 1
25/11 09:00
FT 
 Real Espana
CD Olimpia 
24/11 14:30
FT 
1 Wofoo Tai Po
Dreams Sports Club 
24/11 17:30
FT 
 Sun Pegasus
Kai Jing 
25/11 00:00
FT 
 Ferencvarosi TC
Varda Se 
25/11 00:00
FT 
 Budapest Honved
Mezokovesd-Zsory 
25/11 00:00
FT 
 Puskas Akademia
Szombathelyi Haladas 
25/11 00:00
FT 
 Ujpesti TE
Paksi SE 
25/11 02:30
FT 
 Diosgyor
MTK Hungaria FC 
24/11 17:00
FT 
 Gyori Eto Fc U19
Budapest Honved U19 
24/11 17:00
 
 Puskas Akademia Fehervar U19
Mtk Hungaria Fc U19 
24/11 17:00
FT 
 Puskas Akademia Fehervar U19
Mtk Budapest U19 
24/11 18:00
FT 
 Diosgyor Vtk U19
Illes Akademia Haladas U19 
24/11 18:00
FT 
 Diosgyor Vtk U19
Illes Akademia Haladas U19 
24/11 19:00
FT 
 Debreceni Vsc U19
Ferencvarosi Tc U19 
24/11 16:30
FT 
 Aizawl
East Bengal 
24/11 19:30
FT 
 Chennai City
Neroca 
24/11 22:00
FT 
 Mumbai City
Atletico De Kolkata 
24/11 14:30
FT 
 Persipura Jayapura
PSMS Medan 
24/11 16:30
FT 
 Arema Malang
Barito Putera 
24/11 16:30
FT 
 Persija Jakarta
Sriwijaya Palembang 
24/11 18:45
FT 
 Shahrdary Arak
Malavan 
24/11 19:30
FT 
 Navad Urmia
Khouneh Be Khouneh 
24/11 19:45
FT 
 Zob Ahan
Pars Jonoubi Jam 
24/11 18:00
FT 
 Benevento Youth
Lecce U20 
24/11 18:00
FT 
 Foggia U19
Crotone Youth 
24/11 18:00
FT 
 Pescara Youth
Livorno U19 
24/11 18:00
FT 
 Napoli U19
Torino U19 
24/11 18:00
FT 
 Udinese Youth
Sassuolo Calcio Youth 
24/11 20:00
FT 
1 AC Milan U19
Inter Milan U20 
24/11 21:30
FT 
 Vibonese
Viterbese 
24/11 21:30
FT 
 Matera
Us Siracusa 
24/11 21:30
FT 
 Rieti
Juve Stabia 
25/11 03:30
FT 
1 Cavese
Rende 
25/11 03:30
FT 
1 Bisceglie 1913
Potenza 1
25/11 03:30
FT 
 Us Casertana 1908
Paganese 
25/11 03:30
FT 
 Asd Sicula Leonzio
Catanzaro 
25/11 03:30
FT 
 Virtus Francavilla
Ac Monopoli 
25/11 03:45
FT 
 Catania
Reggina 
24/11 22:00
FT 
1 Venezia
Brescia 
24/11 22:00
FT 
1 Padova
Carpi 
24/11 22:00
FT 
 Livorno
Cittadella 1
25/11 01:00
FT 
 Benevento
Perugia 1
25/11 12:00
FT 
 Omiya Ardija
Tokyo Verdy 1
24/11 12:00
FT 
 Yokohama Scc
Gainare Tottori 
24/11 12:00
FT 
 Fujieda Myfc
Thespa Kusatsu Gunma 
25/11 12:00
FT 
 Fukushima United FC
Blaublitz Akita 
25/11 12:00
FT 
 Kagoshima United
Azul Claro Numazu 
24/11 13:00
FT 
 Albirex Niigata (w)
Yunogo Belle (w) 
25/11 10:00
FT 
 Jef U Ichi.chiba (w)
Angeviolet Hiroshima (w) 
25/11 10:00
FT 
 Setagaya Sfida (w)
As Harima Albion (w) 
24/11 22:00
FT 
 That Ras
Al Wihdat Amman 
25/11 00:30
FT 
 Al-Jazeera (Jordan)
Shabab AlOrdon 
24/11 17:00
FT 
 FK Atyrau
Kairat Almaty 
24/11 21:00
 
 Al Shabab Kuw
Al-Qadsia 
24/11 23:15
FT 
 Vittoriosa Stars
Zejtun Corinthians 
24/11 21:00
FT 
 Mosta
Birkirkara FC 
24/11 21:00
FT 
 Senglea Athletic
Sliema Wanderers FC 
24/11 23:00
FT 
 Floriana
Gzira United 
24/11 23:15
FT 
 Valletta FC
St Andrews 
25/11 09:00
FT 
 Pachuca
Leon 
25/11 09:00
FT 
 Club America
Veracruz 1
25/11 11:00
FT 
 Chivas Guadalajara
Tigres UANL 
25/11 11:05
FT 
 Monterrey
Atlas 
25/11 02:00
FT 
 Monarcas Morelia Ii
Atletico Reynosa 
25/11 05:00
FT 
 Tuxtla
Cd Cruz Azul Hidalgo 
25/11 05:10
FT 
 Potosino
Cd Cuautla 
25/11 05:30
FT 
 Ua Zacatecas
Pioneros De Cancun 
25/11 06:00
FT 
 Tepatitlan De Morelos
Cimarrones De Sonora Ii 
25/11 09:00
FT 
 Irapuato
Toluca Ii 
25/11 09:00
FT 
 Juarez
Csyd Dorados De Sinaloa 
24/11 20:00
FT 
 Zeta
FK Sutjeska Niksic 1
24/11 20:00
FT 
 FK Buducnost Podgorica
Grbalj Radanovici 
24/11 20:00
FT 
 Ofk Titograd
Mornar 
24/11 20:00
FT 
 Iskra Danilovgrad
Lovcen Cetinje 
24/11 20:00
FT 
 Rudar Pljevlja
OFK Petrovac 
24/11 22:00
FT 
 Kawkab de Marrakech
Forces Armee Royales 
24/11 18:45
 
 Volendam U19
Feyenoord Rotterdam U19 
25/11 08:00
FT 
1 Southern United
Tasman United 
25/11 08:00
FT 
 Southern United
Tasman United 
25/11 09:00
FT 
 Hawkes Bay United
Waitakere United 
25/11 09:00
FT 
 Canterbury University
Hamilton Wanderers 2
25/11 09:00
FT 
 Hawkes Bay United
Waitakere United 
25/11 09:00
FT 
 Canterbury United
Hamilton Wanderers 
25/11 10:00
FT 
 Wellington Phoenix Reserve
Auckland City 
25/11 11:35
FT 
 Eastern Suburbs Afc
Team Wellington 
25/11 11:35
FT 
 Eastern Suburbs Afc
Team Wellington 
25/11 09:00
FT 
 Juventus Managua
Real Esteli 
24/11 23:00
FT 
 Crusaders FC
Institute 
24/11 23:00
FT 
 Dungannon Swifts
Glentoran 
24/11 23:00
FT 
 Warrenpoint Town
Coleraine 
24/11 23:00
FT 
 Linfield FC
Cliftonville 
24/11 23:00
FT 
 Glenavon
Ards 
25/11 01:00
FT 
 Rosenborg
Bodo Glimt 
25/11 01:00
FT 
 Brann
Odd Grenland 
25/11 01:00
FT 
 Sandefjord
Molde 
25/11 01:00
FT 
 Lillestrom
Kristiansund BK 
25/11 01:00
FT 
 Stabaek
Stromsgodset 
25/11 01:00
FT 
 Tromso IL
Sarpsborg 08 FF 
25/11 01:00
FT 
 Valerenga
Ranheim IL 
25/11 01:00
FT 
 FK Haugesund
Start Kristiansand 
24/11 20:40
FT 
 Al Shabab Oma
Sur Club 
24/11 22:45
FT 
 AL-Nahda
Al Rustaq 
24/11 23:40
FT 
 Muscat
Saham 
25/11 06:50
FT 
 Cerro Porteno
Sportivo Luqueno 
25/11 06:50
FT 
 Libertad Asuncion
Olimpia Asuncion 
24/11 22:30
FT 
 Korona Kielce
Gornik Zabrze 
25/11 01:00
FT 
 Lech Poznan
Wisla Plock 
25/11 03:30
FT 
 Cracovia Krakow
Slask Wroclaw 
24/11 20:00
FT 
 LKS Lodz
LKS Nieciecza 
24/11 23:00
FT 
 Puszcza Niepolomice
Gks Jastrzebie 2
24/11 23:00
FT 
 Bytovia Bytow
Garbarnia Krakow 
24/11 23:00
FT 
 Olsztyn OKS 1945
Podbeskidzie 
25/11 00:00
FT 
 Sandecja
Chrobry Glogow 
25/11 00:45
FT 
 GKS Tychy
GKS Katowice 
24/11 19:00
FT 
 Ks Polonia Sroda Wlkp
Radunia Stezyca 
24/11 18:00
FT 
 Azs Wroclaw Womens
Uks Lodz Womens 
24/11 18:00
FT 
 Azs Pwsz Walbrzych Womens
Gks Katowice Womens 
24/11 18:00
FT 
 Ts Mitech Zywiec Womens
Czarni Sosnowiec Womens 
24/11 18:05
FT 
 Azs Uj Krakow Womens
Biala Podlaska Womens 
24/11 19:00
FT 
 Portimonense U23
Maritimo U23 
24/11 19:00
FT 
 Vitoria Guimaraes U23
Benfica U23 1
24/11 22:30
AET 
 CD Cova Piedade
Aves 
90 minutes[0-0], 120 minutes[0-3]
24/11 23:00
FT 
 St Maur Lusitanos
Sporting Lisbon 
24/11 23:00
FT 
 Lusitano FCV
Sporting Lisbon 
25/11 04:45
FT 
 Porto
Belenenses 
24/11 21:00
FT 
 Al Khor SC
Al Duhail Sc 
24/11 21:00
FT 
 Al-Sailiya
Al-Gharafa 
24/11 23:30
FT 
 Al-Arabi SC
Al-Sadd 
24/11 17:00
FT 
 Cs Aerostar Bacau
Snagov 
24/11 17:00
FT 
 Juventus Bucharest
Ripensia Timisoara 
24/11 17:00
FT 
 Acs Sirineasa
Metaloglobus 
24/11 18:00
 
1 Luceafarul Oradea
Chindia Targoviste 
24/11 19:00
FT 
 Farul Constanta
Dacia Unirea Braila 
24/11 22:00
FT 
 Sepsi
Astra Ploiesti 
25/11 00:30
FT 
 Concordia Chiajna
CFR Cluj 1
24/11 16:30
FT 
 Anzhi Youth
Rubin Kazan Youth 
24/11 18:00
FT 
 Rotor Volgograd
Shinnik Yaroslavl 
24/11 18:00
FT 
 Sibir
Fakel Voronezh 1
24/11 19:00
FT 
 Volga Olimpiets
Tom Tomsk 
24/11 19:00
FT 
 Spartak Moscow II
Khimki 
24/11 20:00
FT 
 Avangard
Zenit-2 St.Petersburg 
24/11 20:00
FT 
 Chertanovo Moscow
Krasnodar II 
24/11 21:00
FT 
 Mordovia Saransk
FK Tyumen 
24/11 21:00
FT 
 Torpedo Armavir
Luch-Energiya 
24/11 22:00
FT 
 Spartak Tambov
Ska Khabarovsk 
24/11 22:00
FT 
1 Petrotrest
Baltika 2
24/11 22:30
FT 
1 Al-Ettifaq
Al Taawon 
24/11 23:00
FT 
 Ross County
Dunfermline 1
24/11 21:30
FT 
 Beith
Ayr Utd 
24/11 23:00
FT 
 Forfar Athletic
Bsc Glasgow 
24/11 23:00
FT 
1 Montrose
Annan Athletic 
24/11 23:00
FT 
 Alloa Athletic
Brechin City 
24/11 23:00
FT 
 Berwick Rangers
East Fife 
24/11 23:00
FT 
 Airdrie United
Dumbarton 
24/11 23:00
FT 
 Stirling University
Elgin City 
24/11 23:00
FT 
 East Kilbride
Gala Fairydean 
24/11 23:00
FT 
 Stenhousemuir
Falkirk 
24/11 23:00
FT 
 Arbroath
Stranraer 
24/11 23:00
FT 
 Greenock Morton
Peterhead 
24/11 23:00
FT 
1 Fraserburgh
Auchinleck Talbot 
24/11 23:00
FT 
 Cowdenbeath
Brora Rangers 
24/11 23:00
FT 
 Queens Park Rangers
Raith Rovers 
24/11 23:00
FT 
 Queen of the South
Formartine United 
24/11 20:00
FT 
 Spartak Subotica
Backa Backa Palanka 
24/11 20:00
FT 
1 FK Napredak Krusevac
Macva Sabac 
24/11 23:00
FT 
 Vojvodina
Zemun 
24/11 23:00
FT 
 Radnik Surdulica
Mladost Lucani 
25/11 01:00
FT 
 FK Vozdovac Beograd
Proleter Novi Sad 
25/11 02:00
FT 
 Radnicki Nis
Crvena Zvezda 
24/11 20:00
FT 
 FK Javor Ivanjica
OFK Becej 1918 
24/11 20:45
FT 
 Skf Sered
MSK Zilina 
24/11 21:00
FT 
 Slovan Bratislava
MFK Ruzomberok 
24/11 21:00
FT 
1 Spartak Trnava
Nitra 
24/11 21:00
FT 
 FK Senica
Zemplin Michalovce 
24/11 21:00
FT 
 Zlate Moravce
Sport Podbrezova 
24/11 22:40
FT 
 DAC Dunajska Streda
Trencin 1
24/11 17:05
 
 Senica U19
Tatran Presov U19 
24/11 18:00
FT 
 Msk Zilina U19
Trencin U19 
24/11 18:00
FT 
 Spartak Trnava U19
Mfk Zemplin Michalovce U19 
24/11 18:00
 
 Dac Dunajska Streda U19
Nitra U19 
24/11 18:00
FT 
 Scp Ruzomberoku19
Zeleziarne Podbrezova U19 
24/11 20:00
FT 
1 NK Krka
Nk Radomlje 1
24/11 21:45
FT 
 NK Publikum Celje
NK Rudar Velenje 
25/11 00:00
FT 
 NK Maribor
Krsko Posavlje 
24/11 16:00
FT 
 Baroka Reserves
Highlands Park Reserves 
24/11 18:00
FT 
 Kaizer Chiefs Reserves
Maritzburg United Reserves 
24/11 18:00
FT 
 Orlando Pirates Reserves
Polokwane City Reserves 
24/11 21:00
FT 
 Kaizer Chiefs FC
Orlando Pirates 
24/11 18:00
FT 
 Valencia U19
Atletico Madrileno U19 
24/11 18:00
FT 
 Real Oviedo U19
Sporting Gijon U19 
24/11 23:00
FT 
 Gimnastic Tarragona
Almeria 1
25/11 01:00
FT 
 Deportivo La Coruna
Osasuna 
25/11 01:00
FT 
 CD Lugo
Cordoba 
25/11 03:30
FT 
 Cadiz
Las Palmas 
24/11 23:00
FT 
 Cultural De Durango
CD Tudelano 
25/11 01:00
FT 
 Real Sociedad B
Real Oviedo B 1
25/11 02:00
FT 
 Valencia Cf Mestalla
UB Conquense 
24/11 21:00
FT 
 Hay Al Wadi
Ahli Al Khartoum 
24/11 21:00
FT 
 Al-Hilal Kadougl
Al Shorta Al Qadarif 
25/11 01:00
FT 
 Al Merreikh
Khartoum Al Watani 
25/11 00:00
FT 
 Lausanne Sports
Winterthur 
25/11 02:00
FT 
 Servette
Vaduz 
24/11 21:00
FT 
 Stade Tunisien
Club Sportif Sfaxien 
24/11 21:00
FT 
1 Es Du Sahel
C. A. Bizertin 
24/11 18:30
FT 
 Erzurum BB
Antalyaspor 
24/11 21:00
FT 
 Alanyaspor
Kayserispor 
25/11 00:00
FT 
 Ankaragucu
Besiktas 
24/11 18:30
FT 
 Hatayspor
Altay Spor Kulubu 
24/11 21:00
FT 
 Istanbulspor
Genclerbirligi 
24/11 21:00
FT 
1 Eskisehirspor
Umraniyespor 
24/11 18:00
FT 
 Wing Larsburg
Nazillispor 
24/11 18:05
FT 
 Duzyurtspor
Kozan Bldspor 
24/11 18:30
FT 
 Tepecik Bld
Kocaeli Birlik Spor 
24/11 18:00
FT 
 Ofspor
Kirsehir Koyhizmetleri 
24/11 18:30
FT 
 Catalca Spor
Tekirova Belediyespor 1
24/11 18:30
FT 
 Sultanbeyli
Elazig Belediyespor 
24/11 18:30
FT 
1 Bergama Belediyespor
Alibeykoy 
24/11 18:30
 
 Korfez Bld
Bursa Niluferspor AS 1
24/11 18:00
FT 
1 Gaziantepspor
Amedspor 
24/11 18:30
FT 
 Bayrampasaspor
Usakspor 
24/11 18:30
FT 
 Keciorengucu
Sariyer 
24/11 18:30
FT 
 Bugsasspor
Kahramanmaras 
24/11 18:05
 
 Fenerbahce U19
Trabzonspor U19 
24/11 18:05
FT 
 Konyaspor U19
Galatasaray U19 
24/11 18:10
FT 
 Besiktas Jk U19
Ankaragucu U19 
24/11 18:20
FT 
 Bursaspor U19
Akhisar Bldgeng U19 1
24/11 17:00
FT 
 Alanyaspor U21
Kayserispor U21 
24/11 18:00
FT 
 Ankaragucu U21
Besiktas Jk U21 
24/11 18:05
FT 
 Buyuksehir Belediye Erzurumspor U21
Antalyaspor U21 
24/11 17:00
 
 Eskisehirspor U21
Yohm Niyeshibang U21 
24/11 17:30
FT 
 Istanbulspor As U21
Genclerbirligi U21 2
24/11 20:40
FT 
 Ittihad Kalba
Al Ain 
24/11 20:50
FT 
 Al-Dhafra
Al Ahli Dubai 
24/11 23:30
FT 
 Banni Yas
Al Nasr Dubai 
24/11 20:00
FT 
 Illichivets
Vorskla Poltava 
24/11 20:00
FT 
1 Karpaty Lviv
Desna Chernihiv 
25/11 12:00
FT 
 Tiburones Rojos Usa
High Desert 
24/11 17:00
FT 
 Kuruvchi Bunyodkor
Metallurg Bekobod 
24/11 22:30
FT 
 Connahs Quay Nomads
Uwic Inter Cardiff 
24/11 22:00
FT 
 Afan Lido
Pontypridd 
24/11 22:00
FT 
 Goytre Afc
Taffs Well 
24/11 22:00
FT 
 Penybont
Cwmbran Celtic 
24/11 22:00
FT 
 Undy Athletic
Port Talbot 
24/11 22:00
FT 
 Briton Ferry Athletic
Ton Pentre 
24/11 22:30
FT 
 Haverfordwest County
Cwmamman United 
25/11 01:00
AET 
 Spain Womens U17
North Korea Womens U17 
90 minutes[1-1], Penalty Kicks[3-1]
25/11 04:00
AET 
 Japan Womens U17
New Zealand Womens U17 
90 minutes[1-1], Penalty Kicks[3-4]
24/11 16:00
FT 
 Agorc Bangalore
Deccan Rovers 1
24/11 18:15
FT 
 Kickstart
Bengaluru B 
25/11 09:45
FT 
 Kariya
Jfc Miyazaki 1