livescore - live soccer scores

LiveScore 23 Nov 2018

24/11 04:00
FT 
 Leganes
Alaves 
24/11 03:30
FT 
 Bayer Leverkusen
VfB Stuttgart 
24/11 04:00
FT 
1 Lyon
Saint Etienne 
24/11 03:45
FT 
 Ipswich
West Bromwich 
24/11 03:30
FT 
 Club Brugge
Zulte-Waregem 
23/11 16:50
FT 
 Western Sydney
Newcastle Jets 
23/11 23:00
FT 
 Terek Groznyi
CSKA Moscow 
24/11 01:30
FT 
 Lokomotiv Moscow
Ural Sr 
24/11 00:00
FT 
 Algeria womens
Mali Womens 
24/11 00:00
FT 
 Ghana Womens
Cameroon Womens 
24/11 01:00
FT 
 Flamurtari
Partizani Tirana 
23/11 21:30
FT 
 Mc El Eulma
Js Djijel 
23/11 21:50
FT 
 Jsm Skikda
Us Chaouia 
23/11 23:15
FT 
 Ca Bordj Bou Arreridj
Js Kabylie 
23/11 18:00
FT 
 Ca Bordj Bou Arreridj U21
Js Kabylie U21 
24/11 04:00
FT 
 Justo Jose De Urquiza
Deportivo Espanol 
24/11 04:00
FT 
 Defensores Unidos
Deportivo Riestra 
24/11 04:00
FT 
 Sacachispas
Flandria 
24/11 04:00
FT 
 San Martin Burzaco
Canuelas 
24/11 04:00
FT 
 Argentino de Quilmes
Excursionistas 
24/11 04:00
FT 
 Club Lujan
Central Cordoba De Rosario 
24/11 04:00
FT 
 Sportivo Barracas
Ituzaingo 
24/11 09:00
FT 
 Central Cordoba Sde
Los Andes 
24/11 06:00
FT 
 Belgrano
Atletico Tucuman 
24/11 08:15
FT 
 Argentinos Juniors
Talleres Cordoba 
24/11 08:15
FT 
 Rosario Central
Estudiantes 1
23/11 20:00
FT 
 Belgrano Reserves
Atletico Tucuman Reserve 1
23/11 20:00
FT 
 Deportivo Laferrere Reserves
Sportivo Italiano Reserves 
23/11 20:05
FT 
1 Rosario Central Reserves
Estudiantes Lp Reserves 1
23/11 20:05
FT 
1 Argentinos Jrs Reserves
Ca Talleres De Córdoba Reserves 
23/11 20:05
FT 
 Ca Aldosivi Reserves
Newells Reserves 
23/11 20:20
FT 
 Villa Dalmine Reserves
Sarmiento Junin Reserve 
24/11 04:00
FT 
1 Sansinena
Club Cipolletti 
24/11 07:30
FT 
 Atletico Parana
Defensores Belgrano Villa Ramallo 
24/11 08:00
FT 
 Sarmiento Resistencia
Chaco For Ever 1
24/11 08:15
FT 
 Gimnasia C Uruguay
Sportivo Las Parejas 3
24/11 08:30
FT 
 Ca Juventud Unida San Luis
Estudiantes De San Luis 2
24/11 08:30
 
 Deportivo Maipu
Estudiantes Rio Cuarto 
24/11 08:30
FT 
 Racing De Cordoba
Sportivo Belgrano 
24/11 09:00
FT 
 Juventud Antoniana
Crucero del Norte 
24/11 09:00
FT 
 Ah Zapla
Boca Unidos 
23/11 19:00
FT 
 Ararat Yerevan 2
Lokomotiv Yerevan 
23/11 19:00
FT 
 Banants B
Erebuni 
23/11 19:00
FT 
 Pyunik B
Shirak Gjumri B 
23/11 19:00
FT 
 Gandzasar Kapan B
Banants C 
23/11 16:00
FT 
 Tajikistan Womens
Kyrgyzstan Womens 
23/11 19:00
FT 
 Uzbekistan Womens
Afghanistan Womens 
24/11 10:30
FT 
 Perth Glory Am
Melbourne Heart Youth 
24/11 02:10
FT 
 Austria Wien Youth
SK Vorwarts Steyr 
24/11 02:10
FT 
 Kapfenberg Superfund
SKU Amstetten 
24/11 02:10
FT 
 Wacker Innsbruck Amateure
Austria Lustenau 
24/11 01:00
FT 
 Sc Ostbahn Xi
1980 Wien 
23/11 17:00
FT 
 Sabail 2
Sabah 2 
23/11 18:00
FT 
 Zira 2
Keshla 2 
23/11 18:00
FT 
 Fk Moik Baku
Neftchi Baku 2 
23/11 18:05
FT 
 Qarabag 2
Zaqatala 1
23/11 18:30
FT 
2 Abahani Limited
Bashundhara Kings 2
24/11 03:30
FT 
 Roeselare
KV Mechelen 
24/11 02:00
FT 
 Club Brugge Youth
Kv Oostende U21 
24/11 02:30
FT 
 Anderlecht U21
Genk U21 
24/11 05:15
FT 
 Coritiba (PR)
Fortaleza 
23/11 23:30
FT 
 Vitosha Bistritsa
Slavia Sofia 
24/11 07:00
FT 
 Audax Italiano
Curico Unido 1
24/11 01:00
FT 
 Rudes
Zapresic 
24/11 01:00
FT 
 Agia Napa
Onisilos Sotiras 
24/11 01:10
FT 
 Thoi Lakatamias
Ethnikos Achnas 
24/11 01:00
FT 
 Usti nad Labem
Chrudim 
24/11 01:00
FT 
 SC Znojmo
Hradec Kralove 
24/11 01:00
FT 
 Brno
Fk Graffin Vlasim 
24/11 01:00
FT 
 Dukla Praha
Teplice 2
24/11 01:00
FT 
 Slovan Liberec
Viktoria Plzen 1
24/11 02:00
FT 
 Vejle
Aalborg BK 
23/11 21:00
FT 
 Sonderjyske U19
Kobenhavn U19 
24/11 05:00
FT 
 Univ. Catolica
Sociedad Deportiva Aucas 
24/11 05:00
FT 
1 Tecnico Universitario
Delfin 
24/11 09:10
FT 
 Deportivo Cuenca
Macara 
23/11 22:00
FT 
1 Universidad Catolica Del Ecuador Reserves
Sd Aucas Reserves 
23/11 23:00
FT 
1 Guayaquil City Reserves
Emelec Reserves 
24/11 00:00
FT 
1 Deportivo Cuenca Reserves
Macara Reserves 
24/11 00:00
FT 
 Tecnico Universitario Reserves
Delfin Sc Reserves 1
24/11 03:45
FT 
 Coventry
Peterborough United 
24/11 03:45
FT 
 Darlington
AFC Telford United 1
24/11 03:00
FT 
 Chelsea U23
Tottenham Hotspur U23 
24/11 03:00
FT 
 Leicester City U23
Manchester City U23 
24/11 03:00
FT 
 West Bromwich U23
Manchester United U23 
24/11 03:00
FT 
 Reading U23
Fulham U23 
23/11 22:00
FT 
 Queens Park Rangers U23
Colchester United U23 
23/11 22:00
FT 
1 Cardiff City U23
Bristol City U23 
23/11 23:00
FT 
 Watford U23
Coventry U23 
23/11 20:45
FT 
 Sidama Bunna
Bahir Dar Kenema 
24/11 03:00
FT 
 Bourg Peronnas
Tours 
24/11 03:00
FT 
 Cholet So
Dunkerque 
24/11 03:00
FT 
1 Concarneau
Quevilly 
24/11 03:00
FT 
 Drancy
Villefranche 1
24/11 03:00
FT 
 Stade Lavallois MFC
Pau 
24/11 03:00
FT 
 Lyon la Duchere
Le Mans 
24/11 03:00
FT 
 Entente Sannois
Avranches 
24/11 03:00
FT 
 Sochaux
Auxerre 
24/11 03:00
FT 
 ES Troyes AC
Lorient 
24/11 03:00
FT 
 Paris Fc
Le Havre 1
24/11 03:00
FT 
 Chamois Niortais
Chateauroux 
24/11 03:00
FT 
 Nancy
Red Star 93 1
24/11 03:00
FT 
 Orleans US 45
Stade Brestois 
24/11 03:00
FT 
 Avenir Sportif Beziers
Valenciennes 
24/11 03:00
FT 
 Ajaccio
Clermont Foot 
24/11 02:00
FT 
 Sportfreunde Lotte
Hansa Rostock 
24/11 01:30
FT 
 Arminia Bielefeld
MSV Duisburg 
24/11 01:30
FT 
 Greuther Furth
1. Magdeburg 
24/11 02:00
FT 
 Bochum U19
Preuben Munster U19 1
24/11 02:00
FT 
 Nottingen
Neckarsulmer Sport-Union 
24/11 02:00
FT 
1 Engers
TuS Koblenz 
24/11 02:00
FT 
 Brinkumer Sv
Ksv Vatan Sport Bremen 
24/11 02:00
FT 
 Greifswalder
Hansa Rostock Ii 
24/11 03:00
FT 
 Bad Vilbel
Vfb Ginsheim 
24/11 03:00
FT 
 Bv Cloppenburg
Vfl Oythe 
24/11 02:30
FT 
 Sv Drochtersen/assel
Hannover 96 Am 
24/11 02:00
FT 
 Berliner Fc Dynamo
Rot-weiss Erfurt 
24/11 02:00
FT 
 Hertha Bsc Berlin Am
FSV Optik Rathenow 
24/11 02:00
FT 
 Hessen Dreieich
Eintracht Stadtallendorf 
24/11 02:00
FT 
 Astoria Walldorf
Pirmasens 
23/11 19:30
FT 
 Shillong Lajong FC
Minerva Academy 
23/11 18:30
 
 Vasco SC
Bardez 
23/11 22:00
FT 
 Northeast United
Kerala Blasters 
23/11 19:30
FT 
 Persib Bandung
Perseru Serui 
23/11 19:30
FT 
 Mitra Kukar
PS Tni 
23/11 19:30
FT 
1 Mashin Sazi
Sepahan 
23/11 19:30
FT 
 Peykan
Foolad Khozestan 
23/11 19:30
FT 
 Sepidroud Rasht
Naft Masjed Soleyman 
23/11 21:10
FT 
 Sanat-Naft
Nassaji Mazandaran 
23/11 19:30
FT 
 Al Hussein Irbid
Arbil 
23/11 19:30
FT 
 Al-Hudod
Al Quwa Al Jawiya 
24/11 03:45
FT 
 Rockmount
Wilton United 
24/11 04:00
FT 
 Maynooth University Town
Wayside Celtic 
23/11 17:00
FT 
 Maccabi Bnei Reineh
Hapoel Beit Shean 
23/11 21:30
FT 
 AS Roma U19
Fiorentina U20 
24/11 02:00
FT 
 Juventus U19
Atalanta U19 
24/11 04:00
FT 
 Hellas Verona
Palermo 
23/11 13:00
FT 
 Nagoya Oceans Futsal
Voscuore Sendai Futsal 
23/11 15:15
FT 
 Shriker Osaka Futsal
Vasagey Oita Futsal 
23/11 13:00
FT 
 Tokyo U23
AC Nagano Parceiro 
23/11 14:00
FT 
 Ryukyu
SC Sagamihara 1
24/11 12:00
FT 
 Yokohama Scc
Gainare Tottori 
24/11 12:00
FT 
 Fujieda Myfc
Thespa Kusatsu Gunma 
24/11 10:00
FT 
 Ehime (w)
Tokiwagi Gakuen High School (w) 
24/11 10:00
FT 
 Urawa Reds (w)
B Kyoto (w) 
23/11 22:00
FT 
 Al-Faisaly
Al-Baq'a 
24/11 00:30
FT 
 Ramtha SC
Al Salt 
23/11 20:30
FT 
 Kf Drenica Srbica
Kf Trepca Mitrovice 
23/11 20:30
FT 
 Kf Ferizaj
Kf Prishtina 
24/11 02:00
FT 
 Swieqi United
Qrendi 
24/11 02:00
FT 
 Pembroke Athleta
Naxxar Lions 
24/11 02:00
FT 
 Balzan
Hamrun Spartans 
24/11 01:00
FT 
 Atlas Womens
Tigres Womens 
24/11 05:00
FT 
 Unam Pumas Womens
Pachuca Womens 
24/11 09:00
FT 
 Morelia
Cruz Azul 
24/11 11:00
FT 
1 Puebla
Club Tijuana 
24/11 00:00
FT 
 Club America Ii
Unam Pumas Ii 
24/11 05:00
FT 
 Ciervos
Ocelotes De La Unach 
24/11 08:00
FT 
 Estudiantes Tecos
Necaxa Ii 
24/11 10:00
FT 
 Atletico Saltillo
Cd Nuevo Chimalhuacan 
24/11 02:00
FT 
1 IRT Itihad de Tanger
OCK Olympique de Khouribga 
24/11 03:00
FT 
 Jong Ajax Amsterdam
MVV Maastricht 
24/11 03:00
FT 
 Den Bosch
Cambuur Leeuwarden 
24/11 03:00
FT 
 Volendam
Utrecht Am 
24/11 03:00
FT 
1 Almere City FC
Dordrecht 90 
24/11 03:00
FT 
 Roda JC Kerkrade
Telstar 
24/11 03:00
FT 
 Go Ahead Eagles
Oss 
24/11 03:00
FT 
 Sparta Rotterdam
Jong PSV Eindhoven 
24/11 03:00
FT 
 RKC Waalwijk
NEC Nijmegen 
24/11 03:00
FT 
 Eindhoven
Helmond Sport 
24/11 07:00
FT 
 Hawkes Bay United U20
Waitakere United U20 
24/11 09:00
FT 
 Wellington Phoenix U20
Auckland City U20 
24/11 09:00
FT 
 Southern United U20
Tasman United U20 
24/11 04:00
FT 
1 Newry City
Ballymena United 
23/11 20:35
FT 
 Mrbat
Al Oruba Sur 
23/11 21:05
FT 
 Sohar Club
Dhufar 
23/11 22:45
FT 
1 Al-Suwaiq Club
Mjees 
24/11 00:05
FT 
 Al Nasr(OMA)
Oman Club 
23/11 18:00
FT 
 Khan Research Laboratories
Civil Aviation Authority 
23/11 21:00
FT 
 Shabab Al Am Ari
Shbab Alkhaleel 
23/11 22:00
 
 Shabab Al Dhaheriya
Markaz Tulkarm 
24/11 02:00
FT 
1 Sol De America Reserves
3 De Febrero Reserve 1
24/11 05:00
FT 
1 Sol De America
3 De Febrero 
24/11 07:10
FT 
 Guarani CA
General Diaz 
24/11 09:00
FT 
 Sport Rosario
Sporting Cristal 
24/11 01:00
FT 
 Piast Gliwice
Zaglebie Sosnowiec 
24/11 02:00
FT 
 Stal Mielec
Warta Poznan 
24/11 03:45
FT 
1 Rakow Czestochowa
Chojniczanka Chojnice 
23/11 23:00
FT 
 Estoril U23
Rio Ave U23 
23/11 23:00
FT 
 Vitoria Setubal U19
Benfica U19 
23/11 21:00
FT 
 Qatar SC
Al-Ahli Doha 
23/11 23:30
FT 
 Al-Khuraitiat
Al Shahaniya 
23/11 23:30
FT 
 Umm Salal
Al Rayyan 
23/11 23:00
FT 
 CS Mioveni
ACS Poli Timisoara 
24/11 02:30
FT 
1 Dinamo Bucuresti
Gaz Metan Medias 
23/11 20:00
FT 
 Voluntari B
Afc Hermannstadt 2 
23/11 20:00
FT 
 Botosani 2
Acs Somuz Falticeni 
23/11 20:00
FT 
 Pascani
Afc Metalul Buzau 
23/11 20:00
FT 
1 Astra Giurgiu Ii
Unirea Bascov 1
23/11 20:00
FT 
1 Acs Unu Fotbal Club Gloria
Odorheiu Secuiesc 
23/11 20:00
FT 
 Ariesu Turda
Cluj Ii 
23/11 20:00
FT 
 Cs Municipal Lugoj
Corvinul Hunedoara 
23/11 20:00
FT 
 Avantul Reghin
Gaz Metan Medias Ii 
23/11 20:00
FT 
1 Cs Sanatatea Cluj
Comuna Recea 
23/11 20:00
FT 
 Soimii Lipova
Avrig 
23/11 21:30
FT 
 Ttg Ugra Yugorsk Futsal
Norilsky Nickel Futsal 
23/11 16:30
FT 
 Spartak Moscow Youth
Krylya Sovetov Samara Youth 
23/11 17:00
FT 
 Terek Groznyi Youth
Cska Moscow Youth 
23/11 18:00
FT 
 Orenburg Youth
Ufa Youth 
23/11 19:00
FT 
 Dinamo Moscow 2
Yenisey Krasnoyarsk Youth 
23/11 20:25
FT 
 Al Orubah
Al Mojzel 
23/11 22:30
FT 
 Al Qadasiya
Al-Raed 
24/11 00:40
FT 
1 Al-Nasr Riyadh
Al Shabab Ksa 1
24/11 01:00
FT 
 Cukaricki
FK Rad Beograd 
23/11 18:00
FT 
 Poprad U19
Slovan Bratislava U19 
24/11 03:15
FT 
 NK Olimpija Ljubljana
NK Mura 05 
24/11 06:00
FT 
 Colo Colo Womens
Jc Sport Girls Womens 
24/11 08:30
FT 
 Santos Womens
Deportivo Ita Womens 
24/11 04:00
FT 
 Granada
Sporting de Gijon 
23/11 21:00
FT 
 Merreikh El Fasher
Al Hilal Omdurman 
24/11 00:30
FT 
 Al Mawreda
Hilal Obayed 
24/11 01:00
FT 
 El Nile Shandi
Rabita Kosti 
24/11 03:00
FT 
 Schaffhausen
Aarau 
23/11 20:00
 
 Al-Wathba Homs
Al Shorta Damascus 
23/11 20:00
FT 
 Al-Majd Damascus
Teshrin Sc 
23/11 20:00
FT 
 Al Taleiah
Jableh Sc 
23/11 20:00
FT 
1 Herafio Halab
Al Sahel Syr 
24/11 00:00
FT 
 Al-Wahda Damascus
Al ittihad SYR 
23/11 21:00
FT 
 Simba Sports Club
Lipuli 
23/11 14:30
FT 
 Kasetsart University
Bangkok Christian College 
23/11 14:30
 
 King Mongkut University
Kasembundit University 
23/11 14:40
FT 
 North Bangko College
Bangkok Thonburi University 
23/11 16:40
FT 
 Rangsit University Jw
Thammasat University 
23/11 16:45
FT 
 Thonburi University
Dhurakij Pundit University 
23/11 16:55
FT 
 Chulalongkorn University
Rajapruek University 
23/11 21:00
FT 
1 Club Africain
As Gabes 
24/11 01:30
FT 
1 Galatasaray
Konyaspor 
24/11 00:00
FT 
1 Karabukspor
Balikesirspor 
23/11 18:00
 
 Galatasaray U21
Konyaspor U21 
23/11 19:30
FT 
 Kardemir Karabukspor U21
Balikesirspor U21 1
23/11 20:40
FT 
 Al Thaid
Al Oruba Uae 1
23/11 20:40
FT 
 Al Taawon
Al Hamriyah 
23/11 23:15
FT 
 Masfut
Hatta 
23/11 20:40
FT 
1 Dabba Al-Fujairah
Al-Sharjah 
23/11 23:30
FT 
 Al Wehda UAE
Al-Jazira UAE 1
23/11 23:30
FT 
1 Emirate
Ahli Al-Fujirah 
23/11 21:00
FT 
 Vipers
Paidha Black Angels 
24/11 01:00
FT 
 Shakhtar Donetsk
Lviv 
23/11 18:00
FT 
 Karpaty Lviv U21
Desna Chernihiv U21 
23/11 19:00
FT 
 Mariupol U21
Vorskla U21 
23/11 21:00
FT 
 Ca River Plate Reserves
Penarol Reserve 1
23/11 21:00
 
 Rampla Juniors Reserves
Racing Club De Montevideo Reserves 
23/11 21:00
FT 
 Qizilqum Zarafshon
Neftchi Fargona 
24/11 03:45
AET 
 Cambrian Clydach
The New Saints 
90min [0-0], 120min [2-1], Cambrian Clydach win
24/11 03:30
FT 
 Flint Town United
Buckley Town 
24/11 03:30
FT 
 Bangor City FC
Prestatyn Town FC 
23/11 12:30
FT 
 Matsue City
Jfc Miyazaki 
23/11 16:00
FT 
 Tajikistan Womens
Kyrgyzstan Womens 
23/11 16:00
FT 
 Chanthaburi Province
Chiang Mai Province 
23/11 16:00
FT 
 Persijap Jepara
PSIS Semarang 
23/11 19:00
FT 
 Uzbekistan Womens
Afghanistan Womens 
23/11 20:05
FT 
 Tusker
Silver Strikers 
23/11 20:30
FT 
 Big Bullets
Chitipa United 
23/11 22:00
FT 
 Standard Liege Reserves
Roda Jc Kerkrade Reserve 
23/11 23:00
FT 
 Dortmund(am)
Brunninghausen 
24/11 01:30
FT 
 Hammer Spvg
RW Oberhausen 
24/11 02:15
FT 
 HK Kopavog
Hafnarfjordur FH