livescore - live soccer scores

LiveScore 18 Nov 2018

18/11 22:00
FT 
 England
Croatia 
19/11 01:00
FT 
 Northern Ireland
Austria 
19/11 01:00
FT 
 San Marino
Belarus 
19/11 01:00
FT 
 Moldova
Luxembourg 
19/11 03:45
FT 
 Switzerland
Belgium 
19/11 03:45
FT 
 Hungary
Finland 
19/11 03:45
FT 
 Greece
Estonia 
18/11 19:30
AET 
 La Jeanne Darc
Besancon 
90 minutes[0-0], 120 minutes[0-1]
18/11 21:00
FT 
 Versailles 78
Dragon Papeete 
18/11 21:00
AET 
 Salinieres Aigues Mortes
Marignane Gignac 
90 minutes[0-0], 120 minutes[0-1]
18/11 21:00
FT 
 Frejus Saint-Raphael
Toulon 
18/11 21:00
FT 
 Guipavas
Inzinzac Montagnarde 
18/11 21:00
FT 
 Stella Maris Douarnenez
Lannion 
18/11 21:00
FT 
 Prix Les Mezieres
St Amand FC 
18/11 21:00
FT 
1 ES Wasquehal
Saint Quentin 
18/11 21:00
AET 
 Marck As
St Omer 
90 minutes[0-0], 120 minutes[0-1]
18/11 21:00
FT 
 Escaudoeuvres
La Chapelle St Luc 
18/11 21:00
AET 
 As Du Pays Neslois
Chambly 
90 minutes[0-0], 120 minutes[0-0], Penalty Kicks[5-4]
18/11 21:00
FT 
 US Raon L Etape
Bourg Peronnas 
18/11 21:00
AET 
 Sarreguemines
Metz 
90 minutes[1-1], 120 minutes[1-1], Penalty Kicks[1-4]
18/11 21:00
FT 
 Fa Illkirch Graffenstaden
St Avold Et Naborienne 
18/11 21:00
FT 
 Melun
Chamalieres 
18/11 21:00
AET 
 Auch
Ajaccio GFCO 
90 minutes[0-0], 120 minutes[0-1]
18/11 21:00
FT 
 Grand Quevilly
AS Cherbourg 
18/11 21:00
FT 
 Sainte Genevieve Sports
As Sainte Suzanne 
18/11 21:00
FT 
 Tartas St Yaguen
Lege Cap Ferret 
18/11 21:00
FT 
 Es Heillecourt
Saint-Louis Neuweg 
18/11 21:00
FT 
 Rossfeld
Biesheim 
18/11 21:00
FT 
 Olympique Strasbourg
Reipertswiller 
18/11 21:00
FT 
 Annecy Le Vieux
Val Lyonnais 
18/11 21:00
FT 
 Us Feillens
Limonest 
18/11 21:00
FT 
 As Carrieres Gresillons
Us Charitoise 
18/11 21:00
FT 
 As Villers Houlgate
Mondeville 
18/11 21:00
FT 
 Chapelle Des Marais
Avranches 
18/11 21:00
AET 
 Noisy Le Grand
Riom 
90 minutes[0-0], 120 minutes[1-0]
18/11 21:00
FT 
 La Brede
Bergerac 
18/11 21:00
FT 
 Longueau
Blois F.41 
18/11 21:00
AET 
 Fca Troyes
Bourges Foot 
90 minutes[1-1], 120 minutes[1-1], Penalty Kicks[0-3]
18/11 21:00
AET 
 Nantes Jsc Bellevue
USSA Vertou 
90 minutes[0-0], 120 minutes[0-2]
18/11 21:30
FT 
 Les Herbiers
Us Chauvigny 1
18/11 21:30
FT 
 Us Vimy
Creteil 
18/11 21:30
AET 
 Avion
RC Epernay Champagne 
90 minutes[1-1], 120 minutes[1-1], Penalty Kicks[5-4]
18/11 21:30
AET 
 St Orens
Sete FC 
90 minutes[1-1], 120 minutes[1-2]
18/11 21:30
FT 
 Luzenac
Rodez Af 
18/11 22:00
FT 
 Avenir Foot Lozere
Red Star 93 
18/11 22:00
FT 
 Chassieu Decines
Hyeres 
18/11 22:00
FT 
 Olympique De Valence
Stade Beaucairois 
18/11 22:00
FT 
 Stade Pontivy
Vignoc Hede Guipel 
18/11 23:30
FT 
 Saint Malo
Lorient 
18/11 19:30
FT 
 Madagascar
Sudan 
18/11 21:00
FT 
 Ethiopia
Ghana 
18/11 21:00
FT 
 Kenya
Sierra Leone 
18/11 21:30
FT 
 Mozambique
Zambia 
18/11 21:30
FT 
 Rwanda
Central African Republic 
18/11 21:30
FT 
 Swaziland
Niger 
18/11 22:00
FT 
 Lesotho
Tanzania 
18/11 22:30
FT 
 Congo
Democratic Rep Congo 
18/11 23:00
FT 
 Angola
Burkina Faso 
19/11 00:00
FT 
 Togo
Algeria 
19/11 00:00
FT 
 Liberia
Zimbabwe 
19/11 01:00
FT 
 Guinea
Cote d Ivoire 
19/11 01:00
FT 
 Mauritania
Botswana 
18/11 23:30
FT 
 Nigeria Womens
South Africa Womens 
19/11 02:30
FT 
 Zambia Womens
Equatorial Guinea Womens 
18/11 19:00
FT 
 Mauritius U23
Kenya U23 
18/11 19:00
FT 
 Gambia U23
Libya U23 
19/11 04:10
AET 
 Temperley
Rosario Central 
90min [1-1], Penalty [2-4], Rosario Central win
19/11 06:00
FT 
 Acassuso
Sacachispas 
19/11 04:00
FT 
 Victoriano Arenas
General Lamadrid 
19/11 04:00
FT 
 Ituzaingo
Deportivo Merlo 
19/11 04:00
FT 
 Guillermo Brown
Villa Dalmine 
19/11 04:10
FT 
 San Lorenzo
Atletico Tucuman 
19/11 06:20
FT 
 Defensa Y Justicia
Estudiantes 
19/11 04:00
FT 
 Huracan Las Heras
Racing De Cordoba 
19/11 04:00
FT 
2 Crucero del Norte
San Jorge Tucuman 2
19/11 04:00
FT 
 Sportivo Las Parejas
Deportivo Camioneros 
19/11 04:30
FT 
 Defensores Pronunciamiento
Atletico Parana 1
19/11 05:00
FT 
 Estudiantes De San Luis
Deportivo Maipu 
19/11 06:00
FT 
 Defensores Belgrano Villa Ramallo
Gimnasia C Uruguay 1
19/11 07:00
FT 
 Estudiantes Rio Cuarto
San Lorenzo Alem 
18/11 13:00
FT 
 Brisbane Roar Womens
Adelaide United Womens 
18/11 13:00
FT 
 Brisbane Roar Womens
Adelaide United Womens 
18/11 23:00
 
 Westerlo
KFCO wilrijk 
18/11 22:00
FT 
 Royal Knokke
Dender 
18/11 22:00
FT 
 Royal Fc Liege
Sporting Chatelet 
19/11 03:00
FT 
 San Jose
Real Potosi 
19/11 05:15
FT 
1 Aurora
Jorge Wilstermann 
18/11 21:00
 
1 Ca Votuporanguense Sp
Atibaia 1
18/11 20:00
 
 Palmeiras Youth
Corinthians Paulista U20 
19/11 02:00
FT 
 Confianca Se Youth
Crb Youth 
19/11 02:00
FT 
 Csa U20
America Pe Youth 
19/11 03:00
FT 
 Parana
Palmeiras 
19/11 03:00
FT 
 Sport Recife
Flamengo 1
19/11 03:00
FT 
 America Mineiro
Santos 
19/11 03:00
FT 
 Botafogo
Internacional RS 2
19/11 05:00
FT 
 Gremio
Chapecoense 
19/11 05:00
FT 
 Sao Paulo
Cruzeiro 
19/11 04:00
FT 
 Cobresal
Santiago Wanderers 1
19/11 04:30
FT 
 Independiente De Cauquenes
Iberia Los Angeles 2
19/11 08:30
FT 
 La Equidad
Atletico Junior Barranquilla 
19/11 04:15
FT 
1 Union Magdalena
Cucuta 
19/11 07:00
FT 
 Bahamas
Anguilla 
19/11 07:00
FT 
 Barbados
US Virgin Islands 1
19/11 08:00
FT 
 St. Kitts and Nevis
Canada 
18/11 20:30
FT 
 Cepin
Slavonija Pozega 
18/11 20:30
FT 
 Urania
Neretvanac Opuzen 1
18/11 17:35
AET 
 Karlovy Vary Dvory
Jiskra Usti Nad Orlici 
90min [1-1], Penalty [1-4], Jiskra Usti Nad Orlici win
18/11 17:00
FT 
1 Meteor Praha
Tatran Rakovnik 1
18/11 20:45
FT 
 Hvidovre IF
Fredericia 
18/11 20:45
FT 
 Herfolge Boldklub Koge
Lyngby 
18/11 20:45
FT 
 Naestved
Nykobing Falster 
18/11 20:45
FT 
 Roskilde
Elite 3000 Helsingor 
18/11 20:45
FT 
 Silkeborg IF
Fremad Amager 
18/11 23:00
FT 
 Viborg
Thisted 
18/11 23:00
FT 
2 Sd Aucas Reserves
Ldu Quito Reserves 
19/11 05:00
FT 
 Municipal Limeno
Jocoro 
19/11 00:30
FT 
 Hartlepool United FC
Barnet 
18/11 20:30
FT 
 Everton Cd Womens
Arsenal Womens 
18/11 20:30
FT 
 Everton Fc Womens
Arsenal Womens 
18/11 22:00
FT 
 Chelsea Fc Womens
Yeovil Town Womens 1
18/11 22:00
FT 
 Birmingham Womens
West Ham United Womens 
18/11 22:00
FT 
 Brighton Ha Womens
Reading Womens 
18/11 22:00
FT 
 Birmingham Womens
West Ham United Womens 
18/11 22:00
FT 
 Brighton Ha Womens
Reading Womens 
18/11 22:00
FT 
 Chelsea Fc Womens
Yeovil Town Womens 
18/11 20:00
FT 
 Millwall Womens
Durham Wildcats Womens 
18/11 21:00
FT 
 Tottenham Hotspur Womens
Charlton Athletic Womens 
18/11 22:00
FT 
 Crystal Palace Womens
Manchester United Womens 
18/11 22:00
FT 
 Lewes Womens
Aston Villa Womens 
18/11 22:00
FT 
 Barnet Womens
Sheffield United Womens 
18/11 21:30
FT 
 Lille U19
PSG U19 
18/11 21:30
FT 
 Le Havre U19
Entente U19 
18/11 22:00
FT 
 Saint Etienne U19
Monaco U19 
18/11 21:30
FT 
 Es Troyes Ac U19
Dijon U19 
18/11 20:00
FT 
 Stuttgarter Kickers U19
Ingolstadt U19 
18/11 20:00
FT 
 Sc Dusseldorf West
VfB Hilden 
18/11 21:00
FT 
 Sc Spelle Venhaus
Tus Bersenbruck 
18/11 21:00
FT 
 Altonaer
Meiendorfer Sv 
18/11 21:30
FT 
 Fsc Lohfelden
Sg Barockstadt 
18/11 21:30
FT 
 Bergisch Gladbach 09
Wegberg Beeck 
18/11 21:30
FT 
 SF Baumberg
Vfb Speldorf 
18/11 22:00
FT 
 Ratingen Sv
Turu Dusseldorf 
18/11 22:00
FT 
 Inter Turkspor Kiel
Vfb Lubeck 2 
18/11 22:00
FT 
 Sv Deutz 05
Siegburger Sv 04 
18/11 22:05
FT 
 Spvg Frechen 20
Borussia Freialdenhoven 
18/11 21:00
 
 Martini Wolfsburg
Etsv Weiche Flensburg 
18/11 21:00
FT 
 St Pauli 2
Sv Drochtersen/assel 
18/11 21:00
FT 
 Vfl Oldenburg
Wolfsburg Am 
18/11 21:00
FT 
 Saarbrucken Womens
Ffc Frankfurt Womens 
18/11 21:00
FT 
 Arminia Bielefeld Womens
Bayer Leverkusen (w) 
18/11 21:00
FT 
 Sg Essen Schonebeck (w)
Sc Freiburg (w) 
18/11 21:00
FT 
 Aris Avatou
Orfeas Xanthi 1
18/11 21:00
FT 
 Panserraikos
Nestos Chrisoupolis 
18/11 21:00
Postp. 
 Almyros
Thiseas Agrias 
18/11 21:00
FT 
 Ampelakiakos
Apo Keratsini 
18/11 21:00
FT 
 Diagoras Vrachneikon
Ao Palliniakos 
18/11 21:00
FT 
 AS Egaleo Aigaleo Athens
Kallithea 
18/11 21:00
FT 
 Ethnikos Pireaus
Ao Giouchtas 
18/11 21:00
FT 
 Niki Volou
AS Fokikos 
18/11 21:00
FT 
 Ao Chalkida
Apollon Eretrias 
18/11 23:10
FT 
 Ionikos
Proodeftiki 
18/11 21:00
FT 
 Apollon Larissas
Athletic Union Of Sparta 1
18/11 21:00
FT 
 Panahaiki-2005
Iraklis 1908 1
18/11 21:00
FT 
 Aiginiakos
Aittios Spata 
18/11 21:00
FT 
 Kerkyra
Giorgos Karaiskakis 
19/11 01:30
FT 
 Antigua Gfc
Deportivo Sanarate 
18/11 13:30
FT 
 Double Flower Fa
Central Western District Rsa 
18/11 13:30
FT 
 Sham Shui Po
Fu Moon 
18/11 13:30
FT 
 Kwun Tong Fa
Lucky Mile 
18/11 13:30
FT 
 Wan Chai Sf
North District 
18/11 15:30
FT 
 Tai Chung
Eastern District Sa 
18/11 15:30
FT 
 Yau Tsim Mong Ft
Tung Sing 
18/11 18:30
FT 
 Sao Jose Ap
Kwong Wah Aa 
18/11 20:30
FT 
 Tuen Mun Progoal
Convoy Sun Hei 
18/11 22:20
FT 
 Gokulam Kerala
Minerva Academy 
18/11 18:35
 
 Dempo SC
Just Lang Ge Uthai Association 
18/11 16:30
FT 
 PSIS Semarang
Persib Bandung 
18/11 19:30
FT 
 Bali United
Persebaya Surabaya 
18/11 19:00
FT 
 Mes Rafsanjan
Shahrdary Arak 
18/11 19:00
FT 
 Qashqai Shiraz
Shahin Bushehr 
18/11 19:00
FT 
1 Shahrdari Tabriz
Gol Gohar 
18/11 19:00
FT 
 Baderan Tehran
Fajr Sepasi 
18/11 19:00
 
 Firhouse Clover
Malahide United 
18/11 19:00
FT 
 Killester Donnycarne
Portmarnock 
18/11 22:00
FT 
 Hellas Verona
Arklow Town 
18/11 19:30
FT 
 Orobica Womens
Mozzanica Womens 
18/11 21:30
FT 
 Cuneo
Novara 
18/11 21:30
FT 
 Pisa
Olbia 
18/11 21:30
FT 
 Arzachena
Pro Vercelli 
18/11 23:30
FT 
 Pomigliano
Asd Albissola 
18/11 23:30
FT 
 Juventus U23
Pontedera 
18/11 23:30
FT 
 Pistoiese
Piacenza 
18/11 23:30
FT 
 Pro Piacenza
Pro Patria 
18/11 23:30
FT 
 Virtus Entella
Alessandria 
19/11 01:30
FT 
 Lucchese
Robur Siena Ssd 
18/11 21:30
FT 
 Alto Adige/sudtirol
Vis Pesaro 
18/11 21:30
 
 Fermana
Alma Juventus Fano 
18/11 21:30
FT 
 Gubbio
Giana 
18/11 21:30
FT 
 Imolese
Ternana 
18/11 21:30
FT 
 Ac Monza
Pordenone Calcio Ssd 1
18/11 21:30
FT 
 Sambenedettese
Feralpisalo 1
18/11 21:30
FT 
 Usd Virtus Verona
Teramo 
19/11 01:30
FT 
 Albinoleffe
Renate Ac 
19/11 01:30
FT 
 Ravenna
Rimini 
19/11 02:00
FT 
 Triestina
Vicenza 
18/11 22:00
FT 
 Spezia
Benevento 
18/11 21:30
FT 
1 Anzio Calcio 1924
Trastevere Calcio 
18/11 21:30
FT 
 Savoia 1908
As Andria Bat 
18/11 21:30
FT 
 Aglianese
Gavorrano 
18/11 21:30
FT 
1 Albalonga
Budoni 
18/11 21:30
FT 
 Ap Turris
Castrovillari 1
18/11 21:30
FT 
 Apdc Chions
Ac Este 
18/11 21:30
FT 
 Asd Adrense 1909
Pavia 
18/11 21:30
FT 
 Citta Di Anagni
As Ostia Mare 1
18/11 21:30
FT 
 Cittanovese
Gela 1
18/11 21:30
FT 
 Jesina Calcio
Avezzano 
18/11 21:30
FT 
 Forli
Virtus Francavilla 
18/11 21:30
FT 
 Lentigione
Ac Crema 1908 
18/11 21:30
FT 
1 Montebelluna
Acd Campodarsego 
18/11 21:30
 
 Olginatese
Caravaggio 
18/11 21:30
FT 
1 Pomigliano
Sscd Granata 1924 1
18/11 21:30
FT 
 Ponsacco
Tuttocuoio 
18/11 21:30
FT 
 Prato
Montevarchi 
18/11 21:30
FT 
 Recanatese
Sammaurese 
18/11 21:30
FT 
 Rotonda
Asd Troina 
18/11 21:30
FT 
 Sangiovannese
Ssd Viareggio 2014 
18/11 21:30
FT 
 Santarcangelo
Societa Sportiva Matelica Calcio 
18/11 21:30
FT 
 Scanzorosciate
Villafranca 
18/11 21:30
 
 Sff Atletico
Aprilia 
18/11 21:30
FT 
 Ssc Bari 1908
Us Palmese 
18/11 21:30
FT 
 Taranto Sport
Gelbison 
18/11 21:30
FT 
 Us Adriese
Virtus Bolzano 
18/11 21:30
FT 
 Us Ciserano
Sc Caronnese 
18/11 21:30
FT 
 Latina Calcio
Sassari Torres 
18/11 22:00
FT 
 Az Picerno Asd
Sarnese 
18/11 22:00
FT 
 Asd Lanusei
Castiadas 
19/11 04:00
FT 
 Dunbeholden
Portmore United 
19/11 08:00
 
 Siti Worley Garden J
Cavalier 
18/11 12:00
FT 
 Honda
Mio Biwako Shiga 1
18/11 12:00
FT 
 Sony Sendai
Maruyasu Industries 
18/11 12:00
FT 
 Osaka
Reinmeer Aomori 
18/11 12:00
FT 
 Vanraure Hachinohe
Tegevajaro Miyazaki 
18/11 12:00
FT 
 Imabari FC
Honda Lock SC 
18/11 12:00
FT 
 Nara Club
Cobar Torre Onagawa 
18/11 12:00
FT 
 Ryutsu Keizai University
Verspah Oita 
18/11 12:01
FT 
 Yokogawa Musashino
Veertien Kuwana 
18/11 12:00
FT 
 Blaublitz Akita
Kataller Toyama 
18/11 12:00
FT 
 Grulla Morioka
Cerezo Osaka U23 
18/11 12:00
FT 
 Gainare Tottori
AC Nagano Parceiro 
18/11 12:00
FT 
 Azul Claro Numazu
SC Sagamihara 
18/11 12:05
FT 
 Fukushima United FC
Gamba Osaka U23 
18/11 13:00
FT 
 Tokyo U23
Yokohama Scc 
18/11 18:00
FT 
 Thespa Kusatsu Gunma
Giravanz Kitakyushu 
19/11 02:00
FT 
 Puebla Womens
Unam Pumas Womens 
19/11 00:00
FT 
 Chivas Guadalajara 2
Monarcas Morelia Ii 
19/11 05:30
FT 
1 Reboceros De La Piedad
Cocodrilos De Tabasco 
19/11 09:00
FT 
 Atlante
Alebrijes De Oaxaca 1
19/11 11:00
 
 Cimarrones De Sonora
Atletico San Luis 
18/11 20:00
FT 
 Kom Podgorica
Ofk Igalo 
18/11 20:00
FT 
 Arsenal Tivat
Bokelj Kotor 
18/11 20:00
FT 
 Decic Tuzi
Jedinstvo Bijelo Polje 
18/11 20:00
FT 
 Jezero Plav
Berane 
18/11 22:00
AET 
 Renaissance Sportive de Berkane
Wydad Fes 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [3-2], Renaissance Sportive de Berkane win
18/11 21:00
FT 
 Civics Fc
Julinho Sporting 
18/11 23:00
FT 
 Pyeongtaek Citizens
Pumas UNAM 
18/11 19:15
FT 
1 MVV Maastricht
Roda JC Kerkrade 1
18/11 21:30
FT 
1 Telstar
Den Bosch 
18/11 21:30
FT 
 Twente Enschede
Go Ahead Eagles 1
18/11 23:45
FT 
 NEC Nijmegen
Sparta Rotterdam 
19/11 11:00
FT 
 New Zealand (w)
Tonga Womens 
19/11 04:40
FT 
 General Diaz
Independiente Fbc 
19/11 06:50
FT 
 Nacional Asuncion
Sol De America 
18/11 20:00
FT 
 Blekitni Stargard Szczecinski
Olimpia Elblag 
18/11 18:05
FT 
 Lechia Tomaszow Mazowiecki
Sokol Aleksandrow Lodzki 
18/11 19:00
FT 
 Baltyk Koszalin
Sokol Kleczew 
18/11 19:00
FT 
 Legia Warszawa B
Ruch Wysokie Mazowieckie 
18/11 20:00
FT 
 Radunia Stezyca
Lech Ii Poznan 
18/11 21:00
FT 
 Spartakus Daleszyce
Czarni Polaniec 
18/11 23:00
FT 
 Swit Nowy Dwor Mazowiecki
Olimpia Zambrow 
18/11 18:00
FT 
 Czarni Sosnowiec Womens
Azs Uj Krakow Womens 
18/11 18:00
FT 
1 Biala Podlaska Womens
Gornik Leczna Womens 
18/11 18:00
FT 
 Mks Olimpia Szczecin Womens
Azs Wroclaw Womens 
18/11 19:10
FT 
 Polonia Pozna Womens
Ts Mitech Zywiec Womens 
18/11 20:15
FT 
 Gks Katowice Womens
Kkpk Medyk Konin Womens 
18/11 20:30
FT 
 Uks Lodz Womens
Azs Pwsz Walbrzych Womens 
18/11 22:30
FT 
 SC Covilha
Academica Coimbra 
18/11 23:00
FT 
 Academico Viseu
GD Estoril-Praia 
18/11 23:00
FT 
 SC Farense
CD Mafra 
19/11 01:00
FT 
 UD Oliveirense
Famalicao 
18/11 19:00
FT 
 Su 1 Dezembro
Scpraiense 
18/11 19:00
FT 
2 Louletano
Sp. Ideal 
18/11 23:00
FT 
 Pedras Rubras
Amarante 
18/11 23:00
FT 
 Casa Pia Ac
Sacavenense 
18/11 23:00
FT 
 Fatima
Vilafranquense 
18/11 23:00
FT 
 Fafe
Limianos 
18/11 23:00
FT 
 Leca
Sanjoanense 
18/11 23:00
FT 
 Marr Tino
Vilaverdense 
18/11 23:00
FT 
 Sc Coimbroes
Sp Espinho 
18/11 23:00
FT 
 Clube Desportivo Trofense
Merelinense 
18/11 23:00
FT 
 Uniao Leiria
Sintrense 
18/11 23:00
FT 
 Alverca
Peniche 
18/11 23:00
FT 
 Amora
Oriental Lisboa 
18/11 23:00
FT 
 Anadia
Benf.C.Branco 
18/11 23:00
FT 
 Pinhalnovense
Olimpico Montijo 1
18/11 23:00
FT 
 Cesarense
Agueda 1
18/11 23:00
FT 
 Gafanha
CF Uniao Madeira 
18/11 23:00
FT 
 Loures
Arc Oleiros 1
18/11 23:00
FT 
 Lusitania Lourosa
Gondomar 1
18/11 23:00
FT 
 Real Sc Massama
Ferreiras 
18/11 23:00
FT 
 Mirandela
Assoc.Desportiva Oliveirense 
18/11 23:00
FT 
 Sc Penalva Do Castelo
St Maur Lusitanos 
18/11 19:45
 
 Vitoria Setubal
Desportivo de Tondela 
18/11 23:00
FT 
 Belenenses
Chaves 
18/11 17:00
FT 
 Snagov
Universitaea Cluj 
18/11 19:00
 
 UTA Arad
Scm Argesul Pitesti 
18/11 17:00
FT 
 Css Targoviste Womens
Independenta Baia Mare Womens 
18/11 18:00
FT 
1 Sibir
Ska Khabarovsk 1
18/11 18:00
FT 
 Rotor Volgograd
Tom Tomsk 1
18/11 19:00
FT 
 Volga Olimpiets
Spartak Tambov 
18/11 19:00
FT 
 Khimki
Petrotrest 1
18/11 19:00
FT 
 Spartak Moscow II
Shinnik Yaroslavl 
18/11 20:00
FT 
 Krasnodar II
Mordovia Saransk 1
18/11 21:00
FT 
 Torpedo Armavir
FK Tyumen 
18/11 22:00
FT 
 Fakel Voronezh
Avangard 1
18/11 22:00
FT 
 Baltika
Chertanovo Moscow 
19/11 00:00
FT 
 Zenit-2 St.Petersburg
Luch-Energiya 
18/11 20:00
FT 
 Sindjelic Belgrad
OFK Becej 1918 
18/11 20:00
FT 
 Novi Pazar
Sloboda Uzice Sevojno 
18/11 20:00
FT 
 Buducnost Dobanovci
Trajal Krusevac 
18/11 20:00
FT 
 FK Bezanija
Fk Teleoptik Zemun 
18/11 20:00
FT 
 FK Metalac Gornji Milanovac
Indjija 1
18/11 20:00
FT 
 Radnicki 1923 Kragujevac
Borac Cacak 
18/11 20:00
FT 
 FK Javor Ivanjica
Zarkovo 
18/11 20:00
FT 
1 Zlatibor
Karadjordje Topola 
18/11 18:00
 
1 Mfk Zemplin Michalovce U19
Dac Dunajska Streda U19 1
18/11 20:00
FT 
 Nk Radomlje
Nafta 
18/11 21:00
FT 
 Mnk Ljubljana
NK Krka 
18/11 21:00
FT 
 Tabor Sezana
Ask Bravo Publikum 
18/11 21:00
FT 
1 Nd Beltinci
Bilje 
18/11 21:00
FT 
 Brda
Rogaska 
18/11 16:00
FT 
 Baroka Reserves
Polokwane City Reserves 
18/11 16:00
FT 
 Cape Town City Reserves
Chippa United Reserves 
18/11 18:00
FT 
 Free State Stars Reserves
Bloem Celtic Reserves 
18/11 20:20
FT 
 Kaizer Chiefs Reserves
Orlando Pirates Reserves 
18/11 23:00
FT 
 Getafe U19
Rayo Vallecano U19 
18/11 18:30
 
1 Athletic Club Bibao Womens
Granadilla Tenerife Womens 
18/11 19:00
 
 Sporting De Huelva Womens
Valencia Womens 
18/11 19:00
 
 Sevilla Fc Womens
Rcd Espanyol Womens 
18/11 19:30
FT 
 Madrid Cff Womens
Cdef Logrono Womens 
18/11 23:00
FT 
 Levante Ud Womens
Atleico Malaga Womens 
18/11 19:00
FT 
 Numancia
Cf Rayo Majadahonda 
18/11 23:00
FT 
 Cordoba
Cadiz 
19/11 01:00
FT 
1 Albacete
CD Lugo 
19/11 01:00
FT 
 Alcorcon
Elche 
18/11 18:30
FT 
 Deportivo La Coruna B
Las Palmas Atletico 
18/11 19:00
FT 
1 Ad Union Adarve
Inter De Madrid 
18/11 19:00
FT 
 Burgos CF
Unionistas De Salamanca 
18/11 19:00
 
 Celta Vigo B
Valladolid B 
18/11 19:00
FT 
 Fuenlabrada
Cd Artistico Navalcarnero 1
18/11 19:00
 
 San Sebastian Reyes
Pontevedra 
18/11 23:15
FT 
1 Coruxo
Rapido de Bouzas 
19/11 00:00
FT 
 Cd Guijuelo
Atletico De Madrid B 1
19/11 00:00
FT 
 SD Ponferradina
Cultural Leonesa 
19/11 00:00
FT 
 Salmantino
Real Madrid Castilla 
18/11 19:00
FT 
 Real Oviedo B
UD Logrones 
18/11 19:00
 
 CD Tudelano
Racing de Santander 
18/11 23:30
FT 
 Calahorra
Union Langreo 
19/11 00:00
FT 
1 Athletic Bilbao B
Cultural De Durango 
19/11 00:00
FT 
 Gimnastica Torrelavega
CD Izarra 
18/11 19:00
FT 
 Atletico Baleares
Teruel 1
18/11 19:00
FT 
 UB Conquense
Ud Levante B 
18/11 19:00
FT 
 Villarreal B
Espanyol B 
18/11 23:30
FT 
 UE Olot
CD Castellon 
18/11 18:15
FT 
 Santurtzi Cd
Bermeo 
18/11 18:30
 
 Alaves B
Santutxu 
18/11 18:30
FT 
 Real Zaragoza B
CD Robres 
18/11 18:30
FT 
 Alcobendas Sport
Leganes B 1
18/11 18:45
FT 
 Grama
Santboia 
18/11 19:00
FT 
 Coria
Cordoba B 1
18/11 19:00
FT 
 Real Sociedad C
Ordizia Ke 
18/11 20:00
FT 
 Ud San Fernando
La Quadra 
18/11 20:00
FT 
 Marino
Cd Santa Ursula 
18/11 22:45
FT 
 CD Tuilla
Cd Mosconia 
18/11 23:00
FT 
 Tamar Ritter
Ad Sabinanigo 
18/11 23:00
FT 
1 Racing B
Barreda Balompie 
18/11 20:00
FT 
 Ad Anaza Womens
Cd Tarsa Womens 
19/11 01:00
FT 
 Sd Casablanca Womens
Ud Geneto Del Teide Womens 
18/11 18:30
FT 
 Sevilla Atletico
Malaga B 
18/11 19:00
 
 Ejido
Granada Cf B 
18/11 19:00
 
 Recreativo Huelva
UD Melilla 
18/11 19:00
FT 
1 Ud Ibiza
Don Benito 
18/11 23:30
FT 
 UD Marbella
Talavera De La Reina 
19/11 00:00
FT 
1 Atletico Sanluqueno
Almeria B 
18/11 21:30
FT 
 Varbergs BoIS FC
Oskarshamns AIK 
18/11 21:30
FT 
 IFK Varnamo
Syrianska 
18/11 21:30
FT 
 Munsingen
Sc Cham 
18/11 21:00
FT 
 Etoile Metlaoui
Esperance Sportive de Tunis 1
18/11 18:00
FT 
1 Nazillispor
Batman Petrolspor 
18/11 18:00
FT 
 Artvin Hopaspor
Duzyurtspor 
18/11 18:00
FT 
 Karaman Belediyesi Spor
Gebzespor 
18/11 18:30
FT 
 Alibeykoy
Pazarspor 
18/11 18:30
FT 
 Yeni Altindag Bs
Kizilcabolukspor 
18/11 18:30
FT 
 Duzcespor
Sultanbeyli 
18/11 18:30
FT 
 Kirsehir Koyhizmetleri
Osmaniyespor 1
18/11 18:00
FT 
1 1461 Trabzon Karadenizspor
Bucaspor 1
18/11 18:30
FT 
 Golcukspor
Erzincanspor 1
18/11 18:30
FT 
 Corum Belediyespor
Korfez Bld 
18/11 18:30
FT 
 Bursa Niluferspor AS
Diyarbakirspor 
18/11 17:30
FT 
 Besiktas Womens
Konak Bel Womens 
18/11 18:00
FT 
 Fatih Vatan Spor Womens
Hakkarigucu Womens 
18/11 18:00
FT 
 Gumushanespor
Ankara Demirspor 1
18/11 18:30
FT 
 Sakaryaspor
Gaziantepspor 
18/11 18:30
FT 
 Sancaktepe Belediye Spor
Eyupspor 
18/11 18:30
FT 
1 Sariyer
Samsunspor 
18/11 18:30
FT 
 Usakspor
Kastamonuspor 
18/11 18:30
FT 
 Hacettepe Spor
Bayrampasaspor 
18/11 18:00
FT 
 Sivas Dort Eylul Belediyespor
Zonguldak 
18/11 18:00
FT 
 Kahramanmaras
Kirklarelispor 
18/11 18:30
FT 
1 Fethiyespor
Bugsasspor 1
18/11 18:30
FT 
 Karagumruk
Surfaspor 
18/11 18:30
FT 
1 Menemen Belediye Spor
Manisa Bb Spor 1
18/11 18:30
FT 
 Tarsus Idman Yurdu
Anadolu Selcukluspor 1
18/11 20:45
FT 
1 Al Ain
Emirate 
18/11 20:45
FT 
 Al Nasr Dubai
Al-Dhafra 
18/11 23:30
FT 
1 Al-Sharjah
Ahli Al-Fujirah 
19/11 03:00
FT 
 Ca Bella Vista
Colon 
19/11 07:00
FT 
 Deportivo Lara
Deportivo La Guaira 
18/11 17:35
FT 
 Qarabag
Standard Sumqayit 1
18/11 18:45
 
 ONGC FC
Hdfc Bank 
18/11 18:55
FT 
1 Dinamo Tbilisi
Alashkert 
18/11 19:00
FT 
 Dynamo Kyiv
Olimpic Donetsk 
18/11 20:00
FT 
 Zenit St Petersburg
Schalke 04 
18/11 21:00
FT 
 Albania U19
Romania U18 
18/11 21:00
FT 
 AEP Paphos
AEL Limassol 
18/11 22:05
FT 
2 Bolivia U20
Ecuador U20 
19/11 01:00
FT 
 Mali U20
Morocco U20 
19/11 01:00
AET 
 Ufa
Caramba/dinamo Riga 
90min [1-1], Penalty [4-3], Ufa win
19/11 03:30
FT 
 Venezuela U20
Peru U20 
19/11 03:45
FT 
 Spain
Bosnia Herzegovina 
18/11 21:00
FT 
 Dynamos Fc
Mutare City 
18/11 21:00
FT 
 Bulawayo Chiefs
Highlanders Fc 
18/11 21:00
FT 
 Chapungu
Yadah 
18/11 21:00
FT 
 Black Rhinos Fc
Shabanie Mine 
18/11 21:00
FT 
 Triangle Fc
Nirudit