livescore - live soccer scores

LiveScore 17 Nov 2018

17/11 22:00
 
 Serbia
Montenegro 
18/11 01:00
 
 Turkey
Sweden 
18/11 01:00
 
 Azerbaijan
Faroe Islands 
18/11 01:00
 
 Malta
Kosovo 
18/11 03:45
 
 Italy
Portugal 
18/11 03:45
 
 Albania
Scotland 
18/11 03:45
 
 Romania
Lithuania 
17/11 21:00
 
 Poitiers
Aiglon Lament 
17/11 21:00
 
 Thaon
Js Vieux Habitants 
17/11 21:00
 
 As Bourny Laval
Oissel 
17/11 21:30
 
 Bastia CA
Sedan 
17/11 22:00
 
 Haguenau
Sochaux 
17/11 22:00
 
 Us Avize Grauves
Schiltigheim 
17/11 22:30
 
 Limoges
Villefranche 
17/11 23:00
 
 As Magenta Noumea
Bobigny Ac 
17/11 23:00
 
 As Etoile Matoury
Concarneau 
18/11 00:00
 
 Entente Sannois
Mtsapere 
18/11 00:00
 
 St Pryve St Hilaire
Matoury 
18/11 00:00
 
 St Maur Lusitanos
Drancy 
18/11 00:00
 
 Cs De Volvic
Le Puy Foot 43 Auvergne 
18/11 00:00
 
 Entente Crest Aouste
Montelimar 
18/11 01:00
 
 Montceau
Lyon la Duchere 
18/11 01:00
 
 Anglet Genets
Pau 
18/11 01:00
 
 Avenir De Theix
Vannes OC 
18/11 01:00
 
 Chauray
Chamois Niortais 
18/11 01:00
 
 JA Le Poire Sur Vie
Cholet So 
18/11 01:00
 
 La Chataigneraie
Tours 
18/11 01:00
 
 Saint Lo
Vitre 
18/11 01:00
 
 Sc Hazebrouck
Gravelines 
18/11 01:00
 
 Compiegne
ES Troyes AC 
18/11 01:00
 
 Andrezieux
Louhans-Cuiseaux 
18/11 01:00
 
 Annecy
Nancy 
18/11 01:00
 
 Us Cheminots Paray
Morteau Montlebon 
18/11 01:00
 
 Biars Bretenoux
Aurillac FC 
18/11 01:00
 
 Ag Caennaise
Orleans US 45 
18/11 01:30
 
 Fontenay Vendee Foot
Chateauroux 
18/11 01:30
 
 Gamaches
Le Havre 
18/11 02:00
 
 Olympique Ales
Ajaccio 
18/11 02:00
 
 Pontivy
Plouvorn Ag 
18/11 02:00
 
 Chatellerault
Challans 
18/11 02:00
 
 Marcq En Baroeuil
US Boulogne 
18/11 02:00
 
 Nogenta
Lens 
18/11 02:00
 
 Beaune
Grenoble 
18/11 02:00
 
 Angouleme
Auxerre 
18/11 02:00
 
 Montlucon
Viry-Chatillon 
18/11 02:00
 
 Canet Roussillon
Avenir Sportif Beziers 
18/11 02:30
 
 Gueugnon
Clermont Foot 
18/11 03:00
 
 Bastia
Le Mans 
18/11 03:00
 
 Vilaine Atlantique
Stade Brestois 
18/11 08:00
 
 Golden Lion
Epinal 
17/11 19:30
 
 Thailand
Indonesia 
17/11 20:00
 
 Timor Leste
Philippines 
17/11 17:00
 
 England U19
Iceland U19 
17/11 18:00
 
 Israel U19
Liechtenstein U19 
17/11 18:00
 
 France U19
Lithuania U19 
17/11 20:30
 
 Greece U19
Romania U19 
17/11 20:30
 
 Bulgaria U19
Gibraltar U19 
17/11 21:00
 
 Georgia U19
Azerbaijan U19 
17/11 21:00
 
 Croatia U19
Luxembourg U19 
17/11 21:15
 
 Belgium U19
Malta U19 
17/11 22:00
 
 Turkey U19
Moldova U19 
17/11 22:00
 
 Scotland U19
San Marino U19 
17/11 22:00
 
 Poland U19
Kazakhstan U19 
17/11 23:00
 
 Sweden U19
Wales U19 
18/11 00:00
 
 Czech U19
Macedonia U19 
18/11 03:00
 
 Serbia U19
Northern Ireland U19 
17/11 20:00
 
 Comoros
Malawi 
17/11 20:30
 
 Seychelles
Libya 
17/11 21:00
 
 South Africa
Nigeria 
17/11 21:00
 
 Uganda
Cape Verde 
17/11 22:00
 
 Namibia
Guinea Bissau 
17/11 23:00
 
 Equatorial Guinea
Senegal 
17/11 23:00
 
 Gabon
Mali 
18/11 00:30
 
 Gambia
Benin 
17/11 23:00
 
 As Ain Mlila
Usm Bel Abbes 
18/11 01:00
 
 Mo Bejaia
Mc Alger 
18/11 04:00
 
 Tristan Suarez
Club Atletico Colegiales 
18/11 04:00
 
 UAI Urquiza
All Boys 
18/11 04:00
 
 Flandria
CA Fenix Pilar 
18/11 04:00
 
 Deportivo Riestra
Almirante Brown 
18/11 04:00
 
 Talleres Rem De Escalada
Comunicaciones BsAs 
18/11 06:30
 
 Atletico Atlanta
Justo Jose De Urquiza 
18/11 04:00
 
 Ferrol Carril Oeste
Central Cordoba Sde 
18/11 04:10
 
 Boca Juniors
Patronato Parana 
17/11 20:00
 
 Boca Juniors Reserve
Ca Patronato Reserves 
17/11 13:00
FT 
 Brisbane Roar Am
Melbourne Heart Youth 
17/11 15:30
FT 
 Canberra United U21
Western Sydney Wanderers Am 
17/11 16:30
FT 
 Newcastle Jets Womens
Canberra United Womens 
17/11 19:00
 
 Perth Glory Womens
Ws Wanderers Womens 
17/11 21:00
 
 BATE Borisov
Gorodeya 
18/11 00:00
 
 Tubize
Roeselare 
18/11 03:30
 
 KV Mechelen
KVSK Lommel 
18/11 02:30
 
 Dessel Sport
ASV Geel 
18/11 03:00
 
 Kmsk Deinze
Thes Sport 
18/11 03:00
 
 Seraing United
KSK Heist 
18/11 03:00
 
 Sport Boys Warnes
Blooming 
18/11 03:00
 
 Universitario de Sucre
The Strongest 
18/11 04:00
 
 Royal Pari
Destroyers 
18/11 02:00
 
 Nautico Youth Pe
Fortaleza Youth 
18/11 02:00
 
 Ceara Youth
River Pi Youth 
18/11 02:00
 
 America Rn Youth
Botafogo Pb Youth 
18/11 05:00
 
 Corinthians
Vasco da Gama 
18/11 05:00
 
 Vitoria Salvador BA
Atletico Paranaense 
18/11 07:00
 
 Atletico-MG
Bahia 
18/11 03:00
 
 Brasil De Pelotas Rs
Guarani 
18/11 03:00
 
 CSA Alagoas AL
Avai 
18/11 03:00
 
 Sampaio Correa (MA)
Boa Esporte Clube 
18/11 05:30
 
 Vila Nova (GO)
Criciuma 
18/11 07:00
 
 Oeste FC
Goias 
18/11 01:30
 
 Operario Fec U19
Coritiba U19 
18/11 01:30
 
 Londrina Pr U19
Atletico Pr Paranaense U19 
18/11 04:00
 
 Palestino
Audax Italiano 
18/11 07:00
 
 Atletico Bucaramanga
Dep.Independiente Medellin 
18/11 09:00
 
 Deportes Tolima
Santa Fe 
17/11 17:15
 
 Pisek
Sokol Zapy 
17/11 17:15
 
 Slavoj Vysehrad
Radotin 
17/11 17:20
 
 Stechovice
Fk Loko Vltavin 
17/11 20:30
 
 Prostejov
Fotbal Trinec 
17/11 17:05
 
 Ceske Budejovice u19
Banik Ostrava u19 
17/11 18:00
 
 Hradec Kralove u19
Sk Sigma Olomouc u19 
17/11 18:00
 
 Viktoria Plzen U19
Pribram U19 
17/11 18:00
 
 Synot Slovacko U19
Vysocina Jihlava U19 
17/11 19:00
 
 Brno U19
Dukla Praha U19 
17/11 20:30
 
 Mlada Boleslav U19
Zlin U19 
17/11 20:00
 
 Kolding Bk Womens
Boldklubben Af 1893 Womens 
17/11 20:00
 
 Ob Womens
Thisted Fc Womens 
18/11 01:00
 
 Mushuc Runa
Orense Sc 
18/11 00:00
 
 EL Masry
Arab Contractors 
17/11 20:30
 
 Braintree Town
Solihull Moors 
17/11 23:00
 
 Barrow
Eastleigh 
17/11 23:00
 
 Boreham Wood
Ebbsfleet United 
17/11 23:00
 
 Chesterfield
Havant and Waterlooville 
17/11 23:00
 
 Dagenham and Redbridge
AFC Fylde 
17/11 23:00
 
 Gateshead
Sutton United 
17/11 23:00
 
 Halifax Town
Dover Athletic 
17/11 23:00
 
 Leyton Orient
Bromley 
17/11 23:00
 
 Maidstone United
Wrexham 
17/11 23:00
 
 Salford City
Aldershot Town 
17/11 23:00
 
 Kidderminster
Chorley 
17/11 23:00
 
 Alfreton Town
Nuneaton Town 
17/11 23:00
 
 Altrincham
York City 
17/11 23:00
 
 Blyth Spartans
Curzon Ashton 
17/11 23:00
 
 Boston United
Southport FC 
17/11 23:00
 
 Bradford Park Avenue
Ashton United 
17/11 23:00
 
 Darlington
Hereford 
17/11 23:00
 
 Fc United Of Manchester
AFC Telford United 
17/11 23:00
 
 Guiseley
Spennymoor Town 
17/11 23:00
 
 Leamington
Chester FC 
17/11 23:00
 
 Stockport County
Brackley Town 
17/11 23:00
 
 Hungerford Town
Billericay Town 
17/11 23:00
 
 Bath City
Eastbourne Borough 
17/11 23:00
 
 Chelmsford City
Truro City 
17/11 23:00
 
 Chippenham Town
Wealdstone 
17/11 23:00
 
 Dulwich Hamlet
Oxford City 
17/11 23:00
 
 East Thurrock United
Hemel Hempstead Town 
17/11 23:00
 
 Gloucester City
St Albans City 
17/11 23:00
 
 Hampton & Richmond
Dartford 
17/11 23:00
 
 Slough Town
Woking 
17/11 23:00
 
 Torquay United
Concord Rangers 
17/11 23:00
 
 Welling United
Weston Super Mare 
17/11 20:00
 
 Fleetwood Town
Walsall 
17/11 23:00
 
 Accrington Stanley
Barnsley 
17/11 23:00
 
 Bristol Rovers
Scunthorpe United 
17/11 23:00
 
 Burton Albion
Coventry 
17/11 23:00
 
 Doncaster Rovers
AFC Wimbledon 
17/11 23:00
 
 Luton Town
Plymouth Argyle 
17/11 23:00
 
 Oxford United
Gillingham 
17/11 23:00
 
 Peterborough United
Bradford AFC 
17/11 23:00
 
 Shrewsbury Town
Rochdale 
17/11 23:00
 
 Southend United
Blackpool 
17/11 23:00
 
 Sunderland
Wycombe Wanderers 
17/11 23:00
 
 Bury
Stevenage Borough 
17/11 23:00
 
 Crewe Alexandra
Tranmere Rovers 
17/11 23:00
 
 Exeter City
Northampton Town 
17/11 23:00
 
 Forest Green Rovers
Morecambe 
17/11 23:00
 
 Grimsby Town
Crawley Town 
17/11 23:00
 
 Mansfield Town
Port Vale 
17/11 23:00
 
 Milton Keynes Dons
Macclesfield Town 
17/11 23:00
 
 Newport County
Colchester United 
17/11 23:00
 
 Notts County
Cheltenham Town 
17/11 23:00
 
 Oldham Athletic
Cambridge United 
17/11 23:00
 
 Swindon
Carlisle 
17/11 23:00
 
 Yeovil Town
Lincoln City 
17/11 19:00
 
 Elva
Kuressaare 
17/11 18:00
 
 Montpellier U19
Nice U19 
17/11 21:30
 
 Lille Osc Metropole Womens
Bordeaux Womens 
17/11 21:30
 
 Montpellier Hsc Womens
Rodez Aveyron Womens 
17/11 20:00
 
 Rw Oberhausen U19
Sv Rodinghausen U19 
17/11 20:30
 
 Wacker Nordhausen 2
Carl Zeiss Jena Ii 
17/11 20:00
 
 Hannover 96 Am
Hansa Luneburg 
17/11 21:00
 
 Holstein Kiel 2
VfB Lubeck 
17/11 21:00
 
 Werder Bremen Am
Eintracht Norderstedt 
17/11 23:00
 
 Ssv Jeddeloh
VfB Oldenburg 
17/11 21:00
 
 Monchengladbach Am
Wattenscheid 
17/11 21:00
 
 Dortmund(am)
Bonner sc 
17/11 21:00
 
 Koln Am
Kaan Marienborn 
17/11 21:00
 
 SV Lippstadt
Fortuna Dusseldorf Ii 
17/11 21:00
 
 RW Essen
Sv Rodinghausen 
17/11 21:00
 
 SV Straelen
RW Oberhausen 
17/11 21:00
 
 Tv Herkenrath
Wuppertaler Sv 
17/11 21:00
 
 Kissamikos
Volos Nfc 
17/11 21:00
 
 Doxa Dramas
Irodotos 
17/11 21:00
 
 Ergotelis
Trikala Imathias 
17/11 17:00
FT 
 Ofi Crete U19
Aek Athens U19 
18/11 03:00
 
 CD Puerto de Iztapa
Xelaju MC 
17/11 18:00
 
 Ferencvarosi Tc U19
Gyori Eto Fc U19 
17/11 18:00
 
 Budapest Honved U19
Diosgyor Vtk U19 
17/11 18:00
 
 Illes Akademia Haladas U19
Puskas Akademia Fehervar U19 
17/11 18:30
 
 Salgaocar Sports Club
Goa Development Ii 
17/11 20:00
 
 Chhinga Veng
Bethlehem Vt 
17/11 14:30
FT 
 Perseru Serui
Pusamania Borneo 
17/11 16:30
FT 
 PSMS Medan
Madura United 
17/11 16:30
FT 
 Barito Putera
Mitra Kukar 
17/11 16:30
FT 
 PS Tni
Sriwijaya Palembang 
17/11 18:30
 
 Ahi Acre
Ironi Bnei Kabul 
18/11 01:30
 
 As Ashdod
Maccabi Yavne 
18/11 03:00
 
 Rubi Shapira
Hapoel Ironi Baka El Garbiya 
17/11 21:30
 
 Ac Monopoli
Asd Sicula Leonzio 
17/11 21:30
 
 Us Siracusa
Bisceglie 1913 
17/11 21:30
 
 Trapani
Virtus Francavilla 
17/11 23:30
 
 Catanzaro
Rieti 
18/11 01:30
 
 Juve Stabia
Catania 
18/11 01:30
 
 Viterbese
Us Casertana 1908 
18/11 01:30
 
 Rende
Vibonese 
18/11 03:30
 
 Paganese
Cavese 
18/11 03:30
 
 Potenza
Matera 
17/11 13:00
FT 
 Machida Zelvia
Tokyo Verdy 
17/11 13:00
FT 
 Kamatamare Sanuki
Kyoto Purple Sanga 
17/11 13:00
FT 
 Yamagata Montedio
Oita Trinita 
17/11 13:00
FT 
 Gifu
Avispa Fukuoka 
17/11 13:00
FT 
 Zweigen Kanazawa FC
Mito Hollyhock 
17/11 13:00
FT 
 Albirex Niigata
Renofa Yamaguchi 
17/11 13:00
FT 
 Matsumoto Yamaga
Tokushima Vortis 
17/11 13:00
FT 
 Ventforet Kofu
Yokohama 
17/11 13:00
FT 
 Roasso Kumamoto
Ehime 
17/11 13:00
FT 
 JEF United Ichihara
Tochigi SC 
17/11 13:00
FT 
 Okayama
Omiya Ardija 1
18/11 12:00
 
 Honda
Mio Biwako Shiga 
18/11 12:00
 
 Sony Sendai
Maruyasu Industries 
18/11 12:00
 
 Osaka
Reinmeer Aomori 
18/11 12:00
 
 Vanraure Hachinohe
Tegevajaro Miyazaki 
18/11 12:00
 
 Imabari FC
Honda Lock SC 
18/11 12:00
 
 Nara Club
Cobar Torre Onagawa 
18/11 12:00
 
 Ryutsu Keizai University
Verspah Oita 
18/11 12:00
 
 Yokogawa Musashino
Veertien Kuwana 
18/11 12:00
 
 Espo Lada Hokkaido Futsal
Vasagey Oita Futsal 
17/11 12:00
FT 
 Fujieda Myfc
Kagoshima United 
18/11 12:00
 
 Blaublitz Akita
Kataller Toyama 
18/11 12:00
 
 Grulla Morioka
Cerezo Osaka U23 
18/11 12:00
 
 Gainare Tottori
AC Nagano Parceiro 
18/11 12:00
 
 Azul Claro Numazu
SC Sagamihara 
18/11 12:00
 
 Shimizu S Pulse Youth
Yokohama F Marinos Youth 
17/11 14:00
 
 Gyeongju KHNP
Gimhae City 
17/11 20:00
 
 Super Nova
Metta/LU Riga 
18/11 02:15
 
 Toluca Ii
Ua Zacatecas 
18/11 06:00
 
 Mineros De Zacatecas
Csyd Dorados De Sinaloa 
18/11 10:00
 
 Juarez
Leones Univ Guadalajara 
18/11 01:30
 
 Jong PSV Eindhoven
Az Alkmaar 2 
18/11 01:30
 
 Oss
Almere City FC 
18/11 02:45
 
 Dordrecht 90
Eindhoven 
18/11 02:45
 
 Helmond Sport
RKC Waalwijk 
18/11 03:45
 
 Cambuur Leeuwarden
Volendam 
18/11 11:35
 
 Waitakere United
Southern United 
17/11 21:00
 
 Institute
Linfield FC 
17/11 23:00
 
 Coleraine
Glentoran 
17/11 23:00
 
 Newry City
Ards 
17/11 23:00
 
 Ballymena United
Cliftonville 
17/11 23:00
 
 Crusaders FC
Glenavon Lurgan 
17/11 23:00
 
 Warrenpoint Town
Dungannon Swifts 
17/11 20:00
 
 KFUM Oslo
Asane Fotball 
18/11 05:00
 
 3 De Febrero
Libertad Asuncion 
18/11 06:50
 
 Sportivo Luqueno
Deportivo Capiata 
17/11 19:45
 
 Garbarnia Krakow
Warta Poznan 
17/11 20:00
 
 KS Energetyk ROW
Gryf Wejherowo 
17/11 20:00
 
 Radomiak Radom
Ruch Chorzow 
17/11 20:00
 
 Siarka Tarnobrzeg
Belchatow 
17/11 20:00
 
 Elana Torun
Znicz Pruszkow 
17/11 20:00
 
 Resovia Rzeszow
Stal Stalowa Wola 
17/11 20:30
 
 Skra Czestochowa
Gornik Leczna 
17/11 23:00
 
 Olsztyn OKS 1945
Bytovia Bytow 
17/11 23:00
 
 Chrobry Glogow
GKS Tychy 
18/11 00:00
 
 Gks Jastrzebie
Rakow Czestochowa 
18/11 02:10
 
 Widzew lodz
Rozwoj Katowice 
17/11 18:00
 
 Gornik Ii Zabrze
Gks Pniowek Pawlowice Slaskie 
17/11 19:00
 
 Wda Swiecie
Gwardia Koszalin 
17/11 20:00
 
 Wislanie Jaskowice
Motor Lublin 
17/11 20:00
 
 Lks Lomza
Sokol Ostroda 
17/11 20:00
 
 Rekord Bielsko Biala
GKP Gorzow Wielkopolski 
17/11 19:00
 
 Maritimo U23
Belenenses U23 
17/11 21:00
 
 Umm Salal
Al Duhail Sc 
17/11 23:10
 
 Al-Arabi SC
Qatar SC 
17/11 17:00
FT 
 Clinceni
Cs Aerostar Bacau 
17/11 17:00
 
 Balotesti
Politehnica Timisoara 
17/11 17:00
FT 
 Farul Constanta
Luceafarul Oradea 
17/11 17:00
 
 Metaloglobus
Chindia Targoviste 
17/11 17:00
 
1 Pandurii
Acs Sirineasa 
17/11 17:00
 
 Ripensia Timisoara
CS Mioveni 
17/11 23:00
 
 Edinburgh City
Alloa Athletic 
17/11 23:00
 
 Ayr Utd
Greenock Morton 
17/11 23:00
 
 Falkirk
Partick Thistle 
17/11 23:00
 
 Queen of the South
Inverness C.T. 
17/11 23:00
 
 Airdrie United
East Fife 
17/11 23:00
 
 Brechin City
Arbroath 
17/11 23:00
 
 Forfar Athletic
Dumbarton 
17/11 23:00
 
 Montrose
Stranraer 
17/11 23:00
 
 Stenhousemuir
Raith Rovers 
17/11 23:00
 
 Annan Athletic
Stirling Albion 
17/11 23:00
 
 Elgin City
Clyde 
17/11 23:00
 
 Berwick Rangers
Albion Rovers 
17/11 18:00
 
 Zeleziarne Podbrezova U19
Msk Zilina U19 
17/11 16:00
FT 
1 Amazulu Reserves
Lamontville Golden Arrows Reserves 
17/11 16:00
FT 
 Highlands Park Reserves
Bidvest Wits Reserves 
17/11 18:30
 
 Calavera U19
Ud Tomares U19 
17/11 19:00
 
 Barcelona U19
Gimnastic Manresa U19 
17/11 19:00
 
 Lugo U19
Real Oviedo U19 
17/11 20:00
 
 Rusadir U19
Cordoba U19 
17/11 20:00
 
 Celta Vigo U19
Racing Santander U19 
17/11 20:00
 
 Laguna U19
Cd Ofra U19 
17/11 20:30
 
 Ud Guia U19
Sd San Jose U19 
17/11 22:00
 
 Elche U19
Real Murcia U19 
17/11 20:15
 
 Eipozo Murcia Turistica Futsal
Peniscola Futsal 
18/11 01:30
 
 Jaen Paraiso Interior Futsal
Sala 10 Zaragoza Futsal 
18/11 03:00
 
 Peinsa Fs Cartagena Futsal
Levante Futsal 
17/11 20:00
 
 Rayo Vallecano Womens
Real Sociedad Womens 
17/11 23:00
 
 Fundacion Albacete Womens
Real Betis Womens 
17/11 23:00
 
 Malaga
Gimnastic Tarragona 
18/11 01:00
 
 Osasuna
Tenerife 
18/11 01:00
 
 Reus Deportiu
Extremadura 
18/11 03:30
 
 Zaragoza
Mallorca 
18/11 03:45
 
 Real Oviedo
Sporting de Gijon 
17/11 23:00
 
 Real Union de Irun
Barakaldo CF 
17/11 23:30
 
 SD Amorebieta
Arenas Club De Getxo 
18/11 00:00
 
 Leioa
CD Mirandes 
18/11 01:30
 
 SD Gernika
Real Sociedad B 
18/11 00:00
 
 Barcelona B
Ue Cornella 
18/11 00:00
 
 SD Ejea
Lleida 
18/11 00:00
 
 Bergantinos
Ourense 
18/11 01:00
 
 UD Las Zocas
Tenerife B 
17/11 22:00
 
 Sion U21
Breitenrain 
17/11 18:30
 
 Tire 1922 Spor
Erbaaspor S 
17/11 18:30
 
 Erokspor
Ofspor 
17/11 18:30
 
 Karsiyaka
Catalca Spor 
17/11 18:30
 
 Ankara Adliyespor
Anadolu Uskudar 
17/11 18:30
 
 Muglaspor
Serik Belediyespor 
17/11 18:30
 
 Tuzlaspor Kulubu
Etimesgut Belediye Spor 
17/11 18:30
 
 Darica Genclerbirligi
Bandirmaspor 
17/11 19:00
 
 Kasimpasa U19
Buyuksehir Erzurumspor U19 
17/11 20:45
 
 Al-Wasl
Dabba Al-Fujairah 
17/11 20:50
 
 Al Wehda UAE
Ittihad Kalba 
17/11 23:30
 
 Al Ahli Dubai
Banni Yas 
17/11 22:30
 
 Bala Town
Aberystwyth Town 
17/11 22:30
 
 Llandudno
Carmarthen 
17/11 22:30
 
 Llanelli
Newi Cefn Druids 
17/11 22:30
 
 Barry Town Afc
The New Saints 
18/11 01:15
 
 Caernarfon
Uwic Inter Cardiff 
18/11 01:00
 
 Usa Womens U17
North Korea Womens U17 
18/11 03:00
 
 Korea Rep Womens U17
Canada Womens U17 
18/11 04:00
 
 Germany Womens U17
Cameroon Womens U17 
18/11 06:00
 
 Colombia Womens U17
Spain Womens U17 
17/11 15:00
FT 
 Thailand U21
Mexico U21 
17/11 15:25
FT 
1 Mfm
Cynosure 
17/11 16:55
 
 Australia
South Korea 
17/11 17:05
FT 
 Torpedo Minsk
Isloch Minsk 
17/11 18:00
 
 Armenia U19
Portugal U19 
17/11 18:30
 
 Pacos Ferreira
Vitoria Guimaraes B 
17/11 19:00
 
 Torpedo Zhodino
Desna Chernihiv 
17/11 19:00
 
 Podbeskidzie
Cracovia Krakow 
17/11 19:35
 
 China U21
Iceland U21 
17/11 19:45
 
 UAE U23
Uzbekistan U23 
17/11 20:00
 
 St.Polten
Brno 
17/11 20:00
 
 Zfc Meuselwitz
Carl Zeiss Jena 
17/11 21:00
 
 England U19
Republic of Ireland U19 
17/11 21:00
 
 Netherlands U19
Germany U19 
17/11 21:00
 
 Rudes
NK Triglav Kranj 
17/11 21:00
 
 Slovan Bratislava
Dinamo Brest 
17/11 22:00
 
 Kuwait
Japan 
17/11 22:30
 
 Nurnberg
Usti nad Labem 
17/11 22:30
 
 Japan U21
Kuwait U23 
17/11 23:00
 
 NK Maribor
NK Aluminij 
18/11 01:00
 
 Belgium U19
Netherlands U19 
18/11 01:00
 
 Jordan
India 
18/11 04:30
 
 Turkey U21
Scotland U21