livescore - live soccer scores

LiveScore 14 Nov 2018

14/11 17:00
FT 
 England U19
Moldova U19 
14/11 18:00
FT 
 France U19
Malta U19 
14/11 18:00
FT 
 Azerbaijan U19
Israel U19 
14/11 20:30
FT 
 Greece U19
Gibraltar U19 
14/11 20:30
FT 
 Romania U19
Bulgaria U19 1
14/11 21:00
FT 
 Macedonia U19
Croatia U19 
14/11 21:00
FT 
 Georgia U19
Liechtenstein U19 
14/11 21:15
FT 
 Lithuania U19
Belgium U19 
14/11 22:00
FT 
 Iceland U19
Turkey U19 
14/11 22:00
FT 
1 Serbia U19
Kazakhstan U19 
15/11 00:00
FT 
 Czech U19
Luxembourg U19 
15/11 00:00
FT 
 Sweden U19
San Marino U19 
15/11 01:00
FT 
 Wales U19
Scotland U19 
15/11 03:00
FT 
 Northern Ireland U19
Poland U19 
14/11 21:00
FT 
1 Ethiopia U23
Somalia U23 
14/11 21:00
FT 
 Kenya U23
Mauritius U23 
14/11 21:00
FT 
 Burundiu 23
Tanzania U23 
14/11 21:30
FT 
 Rwanda U23
Congo U23 
14/11 21:30
FT 
 Uganda U23
South Sudan U23 
15/11 01:00
FT 
 Mauritania U23
Guinea U23 
14/11 21:45
 
 Sarmiento Junin
Arsenal de Sarandi 
14/11 21:00
FT 
 Ca Independiente Reserves
Belgrano Reserves 
15/11 02:00
FT 
 Santa Cruz Pe U20
America Pe Youth 
15/11 04:00
FT 
 Sampaio Correa Rj U20
Moto Club De Sao Luis U20 
15/11 05:30
FT 
 Vasco da Gama
Atletico Paranaense 
15/11 07:00
FT 
 Bahia
Ceara 
15/11 07:00
FT 
2 Parana
Atletico-MG 
15/11 07:45
FT 
 Cruzeiro
Corinthians 1
15/11 07:45
FT 
 Sport Recife
Vitoria Salvador BA 
15/11 07:45
FT 
 Palmeiras
Fluminense 1
15/11 06:00
FT 
 Santiago Wanderers
Cobresal 1
15/11 09:00
FT 
 Santa Fe
Deportes Tolima 
15/11 09:00
FT 
 Dep.Independiente Medellin
Atletico Bucaramanga 
15/11 07:00
FT 
 Cucuta
Llaneros de Guanare 
15/11 07:00
FT 
 Real Cartagena
Cortulua 
15/11 04:50
FT 
 Cacahuatique
Jocoro 
15/11 05:00
FT 
2 Aderel Lourdes
Cd Vendaval 1
15/11 05:00
FT 
 Independiente San Vicente
Alianza San Salvador 
15/11 05:15
FT 
1 Juventud Independiente
Santa Tecla 
15/11 07:30
FT 
 CD Universidad de El Salvador
Cd El Vencedor 
15/11 03:45
FT 
 Gloucester City
Woking 
15/11 03:45
FT 
 Carlton Town
Farsley Celtic 
15/11 03:45
FT 
 Notts County
Doncaster Rovers 
15/11 03:45
FT 
 Southend United
Southampton U21 
15/11 03:45
FT 
 Leatherhead
Kingstonian 
15/11 03:45
FT 
 Merstham
Margate 
15/11 03:45
FT 
 Taunton Town
Walton Casuals 
15/11 03:00
FT 
 Norwich City U23
Athletic Bilbao B 
15/11 02:30
FT 
 Ssv Merten
Vfl Alfter 
15/11 03:00
FT 
 Borussia Freialdenhoven
Wegberg Beeck 1
15/11 03:10
FT 
 Siegburger Sv 04
Viktoria Arnoldsweiler 
14/11 21:00
FT 
 Ergotelis
PAOK Saloniki 
15/11 05:00
FT 
1 Csd Comunicaciones B
Guastatoya 
15/11 05:00
FT 
 Deportivo San Pedro
Siquinala 
15/11 10:00
FT 
1 Quiche
CD Puerto de Iztapa 
15/11 09:00
FT 
 Real Espana
Marathon 
15/11 09:15
FT 
 Platense
Lobos Upnfm 1
14/11 18:30
FT 
 Hoi King Reserves
Lee Man Reserves 
14/11 18:00
FT 
 Illes Akademia Haladas U19
Diosgyor Vtk U19 
14/11 18:30
FT 
 Panjim Footballers
Velsao Scc 
14/11 18:30
 
 Corps Of Signals
Vasco SC 
14/11 17:00
 
 Bethlehem Vt
Chanmari 
14/11 21:30
FT 
 Electric Veng
Chawnpui 1
14/11 16:30
FT 
 Ps Mojokerto Putra
Semen Padang 
14/11 19:30
FT 
 Saipa
Mashin Sazi 
15/11 03:45
 
 Malahide United
Newbridge Town 
14/11 20:00
FT 
 Shimshon Bnei Tayibe
Ironi Beit Dagan 
14/11 21:30
FT 
 Ligorna
Unione Sanremo 
14/11 21:30
FT 
 Massese
San Donato Tavarnelle 
14/11 21:30
FT 
 Ponte San Pietro
Us Ciserano 
14/11 21:30
FT 
 Team Altamura
Taranto Sport 1
14/11 21:30
FT 
 Giulianova
Jesina Calcio 
14/11 21:30
FT 
 Aprilia
Avellino 
14/11 21:30
FT 
 Scandicci
Us Pianese 
14/11 21:30
FT 
 Pro Sesto
Mantova 
14/11 21:30
FT 
 Tuttocuoio
Asd San Gimignano Sport 
14/11 21:30
FT 
 Citta Di Messina
Messina 1
14/11 21:30
FT 
 Asd Bra
Savona 
14/11 21:30
FT 
 Portici 1906
Roccella 
14/11 21:30
FT 
 Sammaurese
Sangiustese 
14/11 21:30
 
 Trastevere Calcio
Albalonga 1
14/11 21:30
FT 
 Usd Latte Dolce
Asd Flaminia Civita Castellana 
14/11 21:30
FT 
 US Inveruno
Fezzanese 1
14/11 21:30
FT 
 Us Fiorenzuola
Asd Sasso Marconi 
14/11 21:30
 
1 Tamai
Montebelluna 
14/11 21:30
FT 
 Sestri Levante
Borgaro 1
14/11 21:30
FT 
 Rezzato
Legnago Salus 
14/11 21:30
FT 
 Villafranca
Gsd Ambrosiana 
14/11 21:30
FT 
 Acd Campodarsego
Asc St Georgen 
14/11 21:30
 
 As Casale Calcio
Us Folgore Caratese 1
14/11 21:30
FT 
 Castiadas
Sff Atletico 
14/11 21:30
FT 
 Citta Di Fasano
Audace Cerignola 
14/11 21:30
FT 
 Darfo Boario
Olginatese 
14/11 21:30
FT 
 Gavorrano
Bastia 1924 
14/11 21:30
FT 
 Gelbison
Az Picerno Asd 
14/11 21:30
FT 
 Ghivizzano
Aglianese 
14/11 21:30
FT 
 Lecco
Chieri 
14/11 21:30
FT 
 Montevarchi
Sangiovannese 
14/11 21:30
FT 
 Nardo
As Sorrento Calcio 
14/11 21:30
FT 
 Nocerina
Asd Troina 
14/11 21:30
FT 
1 Nuova Monterosi
Asd Lanusei 
14/11 21:30
FT 
 Castrovillari
Ssc Bari 1908 
14/11 21:30
FT 
 Ss Nola 1925
Gragnano 
14/11 21:30
FT 
 Sandona
Ac Este 
14/11 21:30
FT 
 Ac Crema 1908
Asd Adrense 1909 
14/11 21:30
FT 
1 Asd Cartigliano
Clodiense 1
14/11 21:30
FT 
1 Axys Zola
Lentigione 
14/11 21:30
FT 
 San Nicolo Notaresco
Asd Pineto Calcio 
14/11 21:30
FT 
 Sscd Granata 1924
Virtus Francavilla 
14/11 21:30
FT 
 Rovigo Calcio
Apdc Chions 
14/11 22:30
FT 
 Fbc Gravina
Pomigliano 
15/11 02:00
FT 
 Sarnese
Savoia 1908 
15/11 03:30
FT 
 US Seregno
Como 2
15/11 03:30
FT 
 As Andria Bat
Us Bitonto 
15/11 03:30
FT 
 Us Palmese
Rotonda 
15/11 03:30
FT 
 Pavia
Ac Calvina Sport 
15/11 03:30
FT 
1 Ac Locri
Cittanovese 
15/11 03:45
FT 
1 Cesena
Asd Savignanese 
14/11 18:00
 
 Gimhae City
Gyeongju KHNP 
15/11 00:00
FT 
 Metta/LU Riga
Super Nova 
15/11 09:00
FT 
 Leones Univ Guadalajara
Juarez 
15/11 11:00
FT 
 Csyd Dorados De Sinaloa
Mineros De Zacatecas 
15/11 03:45
FT 
 Newry City Reserves
Cliftonville Reserves 1
15/11 03:45
 
 Ballymena Utd Reserves
Glentoran Reserves 
15/11 09:00
FT 
 Plaza Amador
San Francisco 
15/11 10:00
FT 
 Tauro
Alianza Pan 
14/11 19:00
FT 
 Spartak Moscow II
Sibir 
14/11 19:30
FT 
 Spartak Tambov
Torpedo Armavir 
14/11 20:00
FT 
 Chertanovo Moscow
Volga Olimpiets 
14/11 20:00
FT 
 Krasnodar II
FK Tyumen 
14/11 22:00
FT 
 Zenit-2 St.Petersburg
Tom Tomsk 
14/11 23:00
FT 
 Mordovia Saransk
Ska Khabarovsk 
14/11 23:00
FT 
1 Petrotrest
Rotor Volgograd 
14/11 23:30
FT 
 Shinnik Yaroslavl
Fakel Voronezh 
15/11 00:00
FT 
 Avangard
Khimki 
15/11 01:00
FT 
 Baltika
Luch-Energiya 
14/11 20:05
FT 
 Al Shoalah
Abha 
14/11 20:10
FT 
1 Al Mojzel
Al Washm 
14/11 20:35
FT 
 Al Ansar
Al Khaleej Club 
14/11 20:35
FT 
 Al Ameade
Al Rbeea 
14/11 22:35
FT 
 Al Adalh
Al Jabalain 
15/11 04:00
FT 
 Queens Park U20
Airdrieonians Reserves 
14/11 21:00
AET 
 FK Javor Ivanjica
Radnik Surdulica 
90min [1-1], Penalty [4-5], Radnik Surdulica win
14/11 20:00
 
 Slovan Bratislava U19
Scp Ruzomberoku19 
14/11 21:00
 
 Dac Dunajska Streda U19
Msk Zilina U19 
14/11 21:00
 
 Tatran Presov U19
Spartak Trnava U19 
14/11 21:00
 
 Olimpija Ljubljana U19
Bravo U19 
14/11 21:00
FT 
 Nd Ilirija Ljubljana U19
Publikum Celje U19 
14/11 21:30
FT 
 Mbombela United
Royal Eagles 
15/11 03:00
FT 
 Ce Esporles
Ud Poblense 
15/11 03:00
FT 
 Cd Roda
Torre Levante 
14/11 18:00
FT 
 Blue Star
Super Sun 
14/11 18:10
FT 
 Red Star Sc
Colombo 
15/11 00:00
FT 
 Hammarby U21
Hacken U21 
14/11 23:45
FT 
 Oskarshamns AIK
Varbergs BoIS FC 
15/11 02:00
FT 
 Syrianska
IFK Varnamo 
14/11 14:35
FT 
 Rajabhat Petchaburi Univerisity
Rajabhat Rajanagarindra University 
14/11 15:00
FT 
 Thepsatri Rajabhat University
Valaya Alongkorn Rajabhat University 
14/11 21:00
FT 
 Esperance Sportive de Tunis
As Gabes 
15/11 03:00
 
 Defensor Sporting Reserve
Rampla Juniors Reserves 
14/11 17:30
FT 
 Zaamin
Iftixor Oltiariq 
14/11 17:30
FT 
 Fk Gijduvon
Pfc Labsa 1
15/11 03:30
FT 
 LALA
Univ Los Andes 
15/11 03:40
FT 
 Llaneros de Guanare
Margarita 
14/11 16:30
FT 
1 TT Hanoi U21
Viettel U21 
15/11 01:00
FT 
 Usa Womens U17
Cameroon Womens U17 2
15/11 03:00
FT 
 Korea Rep Womens U17
Spain Womens U17 
15/11 04:00
FT 
 North Korea Womens U17
Germany Womens U17 
15/11 06:00
FT 
 Canada Womens U17
Colombia Womens U17 1
14/11 16:00
FT 
 Rs Sports Club
Postal Department 
14/11 18:00
 
 Jawahar Union
Bangalore Dream United 
14/11 18:00
FT 
 Armenia U19
Netherlands U19 
14/11 18:30
FT 
 Zulte-Waregem
NAC Breda 
14/11 19:00
FT 
 Spain U19
Norway U19 
14/11 19:00
FT 
 Slovakia U17
Hungary U17 
14/11 19:45
FT 
 UAE U23
Kuwait U23 
14/11 19:45
FT 
 FK Vozdovac Beograd
Zeleznicar Pancevo 
14/11 20:30
FT 
 Ljubic Prnjavor
Borac Banja Luka 
14/11 21:00
FT 
 Germany U19
Portugal U19 
14/11 21:00
FT 
 Sv Meppen
Emmen 
14/11 21:00
FT 
 Ireland U17
Germany U17 
14/11 21:30
FT 
 Helmond Sport Reserve
De Graafschap R 
14/11 22:30
FT 
 Uzbekistan U23
Japan U21 
15/11 00:00
FT 
 Croatia U20
Belarus U20 
15/11 01:15
FT 
 Deportivo La Coruna Womens
Athletic Club Bibao Womens 
15/11 01:30
FT 
1 Peru U20
Ecuador U20 1
15/11 01:30
FT 
 Sc Freiburg Am
Freiburger 
15/11 02:00
FT 
 Switzerland
Qatar 
15/11 02:00
FT 
 Leganes
Alcorcon 
15/11 03:00
FT 
 Spain U21
Denmark U21 
15/11 03:30
FT 
 Rayo Vallecano
Grasshoppers 
15/11 03:45
AET 
 Deportivo La Coruna
Athletic Bilbao 
90min [2-2], Penalty [1-4], Athletic Bilbao win
15/11 08:00
FT 
 Union Sunchales
Colon 1