livescore - live soccer scores

LiveScore 12 Nov 2018

13/11 03:45
FT 
 Hampton & Richmond
Oldham Athletic 
12/11 19:30
FT 
 Myanmar
Cambodia 
12/11 20:45
FT 
 Malaysia
Laos 
12/11 21:00
FT 
 KS Perparimi Kukesi
Teuta Durres 
13/11 00:00
FT 
 Mc Oran
Usm Alger 
12/11 21:00
 
 Mc Oran U21
Usm Alger U21 
13/11 02:30
 
 CA Fenix Pilar
Acassuso 1
13/11 02:45
 
 Barracas Central
Estudiantes de Caseros 
13/11 03:10
 
 San Telmo
UAI Urquiza 
13/11 02:30
FT 
 El Porvenir
Ituzaingo 
13/11 02:30
FT 
1 Deportivo Laferrere
Ferrocarril Midland 
13/11 03:00
FT 
1 Deportivo Merlo
Central Cordoba De Rosario 2
13/11 02:35
FT 
 Nueva Chicago
Gimnasia Mendoza 
13/11 07:00
 
 Ferrol Carril Oeste
Villa Dalmine 
13/11 07:00
 
 Quilmes
Defensores de Belgrano 
13/11 08:05
 
 Olimpo
Almagro 
13/11 02:30
Postp. 
 Deportivo Muniz
Yupanqui 
13/11 02:30
 
 Claypole
Puerto Nuevo 1
13/11 04:00
FT 
1 Tigre
Argentinos Juniors 
13/11 06:15
FT 
 CA Huracan
Godoy Cruz 
13/11 06:15
FT 
 Newells Old Boys
Defensa Y Justicia 
13/11 08:30
 
 Velez Sarsfield
San Lorenzo 
13/11 08:30
 
 Patronato Parana
San Martin Tucuman 
13/11 02:30
FT 
 As Eupen U21
Royal Antwerp U21 
13/11 02:30
FT 
 St Truidense Vv U21
Excelsior Mouscron U21 
13/11 02:30
FT 
 Royal Charleroi U21
Zulte Waregem U21 
13/11 02:30
FT 
 Anderlecht U21
Kv Oostende U21 
13/11 02:30
FT 
 Standard Liege U21
Lokeren U21 
13/11 03:00
FT 
 Kortrijk U21
Red Star Waasland Beveren U21 
13/11 06:00
 
 Moldoda
Ec Hortolandia Futsal 
13/11 02:00
FT 
 Crb Youth
Confianca Se Youth 
13/11 06:00
FT 
 Santos
Chapecoense 
12/11 23:30
FT 
 Cska 1948 Sofia
Arda 
12/11 14:00
FT 
1 Beijing Renhe 2
Guangzhou Rf U19 1
13/11 04:15
FT 
 Valledupar
Deportivo Pereira 
13/11 04:15
FT 
 Union Magdalena
Deportes Quindio 1
12/11 18:00
FT 
 Slavia Praha U21
Hradec Kralove U21 
12/11 20:00
FT 
 Ceske Budejovice U21
Viktoria Plzen U21 
12/11 20:00
FT 
 Slovan Liberec U21
Marila Pribram U21 
12/11 20:00
FT 
 Sigma Olomouc U21
Zlin U21 
12/11 21:00
FT 
 Dukla Praha U21
Bohemians 1905 U21 
13/11 01:30
FT 
 Elite 3000 Helsingor
Viborg 
12/11 20:00
 
 Vejle Reserve
Lyngby Reserve 
13/11 00:00
 
 Silkeborg If Reserve
Aarhus Agf Reserve 
13/11 08:15
 
 Guayaquil City
CD El Nacional 
12/11 20:45
FT 
1 El Dakhleya
Arab Contractors 
12/11 23:00
FT 
 Ittihad Alexandria
Nogoom El Mostakbal 
13/11 02:00
FT 
 Pyramids
Misr Elmaqasah 
13/11 03:45
FT 
 Carshalton Athletic
Whitehawk 
13/11 03:50
FT 
 Haringey Borough
Tonbridge Angels 
13/11 03:00
FT 
 Leicester City U23
Nottingham Forest U23 
13/11 03:00
FT 
 Hull City U23
Oxford U23 
13/11 03:00
FT 
 Reading U23
Birmingham U23 
12/11 21:00
 
 Crystal Palace U23
Colchester United U23 
13/11 03:45
FT 
 Stade Brestois
Nancy 
13/11 02:00
FT 
 SV Wehen Wiesbaden
Carl Zeiss Jena 
13/11 03:30
FT 
 Bochum
Darmstadt 
13/11 01:00
FT 
 Apollon Smirnis
Aris Thessaloniki 
12/11 18:05
FT 
 Taksony Womens
Viktoria Fc Szombathely Womens 
12/11 16:30
 
 Madura
Pss Sleman 
12/11 19:30
FT 
 Sriwijaya Palembang
Barito Putera 
13/11 03:45
FT 
 Beggsboro Afc
Inchicore Athletic 
12/11 20:00
FT 
2 Ihud Bnei Kfar Kara
Hapoel Bnei Musmus 
12/11 20:00
FT 
 Ironi Bnei Kabul
Maccabi Tamra 
12/11 20:30
FT 
1 Tzeirey Tamra
Bnei Majd Kurum 
12/11 20:30
FT 
 Tzeirey Kafr Kana
Bnei Mamba Golan 
12/11 20:30
 
 Hapoel Tirat Karmel
Hapoel Ramot Menashe 
12/11 20:30
 
 Hapoel Kiryat Ono
Hapoel Kfar Qasm Shuaa 1
13/11 00:45
 
 Beitar Petah Tikva
Beitar Ramat Gan 
13/11 02:30
FT 
1 Alnada Nazareth
Beitar Nahariya 
13/11 01:00
FT 
 Hapoel Afula
Beitar Tel Aviv Ramla 
13/11 01:00
FT 
 Hapoel Bnei Lod
Hapoel Iksal 
13/11 01:45
FT 
 Hapoel Kfar Saba
Hapoel Petah Tikva 
13/11 02:00
FT 
 Hapoel Bnei Sakhnin FC
Ashdod MS 1
12/11 20:30
 
 Hapoel Mahane Yehuda
Beitar Kfar Saba Shlomi 
13/11 03:30
FT 
 Pontedera
Virtus Entella 1
13/11 03:45
FT 
 Pordenone Calcio Ssd
Triestina 
12/11 23:30
FT 
 Moossou
Societe Omnisports De Larmee 
13/11 02:00
 
 Af Amadou Diallo Djekanou
Asi Abengourou 
13/11 09:35
 
 Waterhouse Fc
Siti Worley Garden J 
12/11 20:30
FT 
 Kf Feronikeli
Kf Ferizaj 
13/11 10:00
 
 Tigres Womens
Club Necaxa Womens 
13/11 07:00
 
 Dorados B
Club Canoneros Marina 
13/11 01:30
 
1 Jong Den Haag Reserve
Sbv Excelsior Reserve 
13/11 03:45
FT 
 Cliftonville
Newry City 
13/11 03:45
 
 Crusaders Reserves
Ards Reserves 
13/11 04:45
FT 
 Deportivo Capiata
Deportivo Santani 
13/11 07:00
 
 Sportivo Luqueno
Nacional Asuncion 1
12/11 19:00
 
 Sportivo Luqueno Reserve
Nacional Asuncion Reserve 
12/11 19:00
FT 
 Deportivo Capiata Reserves
Deportivo Santani Reserves 
13/11 04:30
FT 
 Utc Cajamarca
Deportivo Union Comercio 
13/11 01:55
FT 
 Utc Cajamarca Reserves
Union Comercio Reserves 
12/11 23:00
 
 GD Estoril-Praia
Pacos Ferreira 
13/11 04:15
FT 
 UD Oliveirense
Varzim 
13/11 00:00
FT 
 Politehnica Timisoara
Snagov 
12/11 20:00
FT 
 Hermannstadt
Botosani 
13/11 03:00
FT 
 Gaz Metan Medias
Cs Voluntari 
12/11 16:00
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk Youth
Krasnodar Youth 
12/11 22:35
FT 
 Al Jeel
Al Orubah 
12/11 22:30
FT 
 St Johnstone U20
Hamilton U20 
13/11 04:00
FT 
 Airdrieonians U20
East Kilbride Reserves 
13/11 01:00
FT 
 Trajal
FK Bezanija 1
13/11 04:00
FT 
 Gimnastic Tarragona
Zaragoza 
12/11 20:45
FT 
 Ahli Al-Fujirah
Al Ain 
12/11 20:45
FT 
 Ajman
Al-Wasl 
12/11 23:30
FT 
 Al-Jazira UAE
Al Nasr Dubai 
12/11 18:10
FT 
 Ade
Bangalore Eagles 
13/11 01:00
FT 
 Malmo FF U21
Ifk Malmo 1
13/11 01:30
FT 
 Heracles Almelo Reserves
De Graafschap R