livescore - live soccer scores

LiveScore 11 Nov 2018

11/11 20:00
FT 
 Liverpool
Fulham 
11/11 22:15
FT 
 Chelsea
Everton 
12/11 00:30
FT 
 Arsenal
Wolves 
12/11 00:30
FT 
 Manchester City
Manchester United 
11/11 19:00
FT 
 Alaves
SD Huesca 
11/11 23:15
FT 
1 Barcelona
Real Betis 
12/11 01:30
FT 
 Sevilla
Espanyol 
12/11 01:30
FT 
 Rayo Vallecano
Villarreal 1
12/11 03:45
FT 
1 Celta Vigo
Real Madrid 
11/11 19:30
FT 
 Atalanta
Inter Milan 1
11/11 22:00
FT 
 AS Roma
Sampdoria 
11/11 22:00
FT 
 Chievo
Bologna 
11/11 22:00
FT 
 Empoli
Udinese 
12/11 01:00
FT 
 Sassuolo
Lazio 
12/11 03:30
FT 
1 AC Milan
Juventus 
11/11 22:30
FT 
 RB Leipzig
Bayer Leverkusen 
12/11 01:00
FT 
 Eintr. Frankfurt
Schalke 04 
11/11 22:00
FT 
 Bordeaux
Caen 
12/11 00:00
FT 
 Marseille
Dijon 
12/11 00:00
FT 
 Stade Rennais
Nantes 
12/11 04:00
FT 
 AS Monaco
PSG 
11/11 20:45
FT 
 Shrewsbury Town
Salford City 
11/11 20:45
FT 
 Barnet
Bristol Rovers 1
11/11 20:45
FT 
1 Chorley
Doncaster Rovers 
11/11 20:45
FT 
 Guiseley
Cambridge United 
11/11 20:45
FT 
 Alfreton Town
Fleetwood Town 
11/11 20:45
FT 
 Mansfield Town
Charlton Athletic 
11/11 20:45
FT 
 Hitchin Town
Solihull Moors 
11/11 20:45
FT 
 Weston Super Mare
Wrexham 
11/11 22:30
FT 
 Port Vale
Sunderland 
11/11 19:15
FT 
 Groningen
SC Heerenveen 
11/11 21:30
FT 
 SBV Excelsior
Ajax Amsterdam 
11/11 21:30
FT 
 ADO Den Haag
AZ Alkmaar 
11/11 23:45
FT 
 Heracles Almelo
Feyenoord Rotterdam 
11/11 21:30
FT 
 Anderlecht
Gent 2
12/11 01:00
FT 
 Kortrijk
Standard Liege 
12/11 03:00
FT 
 Peruwelz
Genk 
11/11 23:00
FT 
 Vitoria Guimaraes
Santa Clara 
12/11 01:30
FT 
2 Desportivo de Tondela
Benfica 
12/11 04:00
FT 
 Sporting Lisbon
Chaves 1
11/11 20:00
FT 
 Livingston
Celtic 
11/11 23:00
FT 
 Glasgow Rangers
Motherwell 1
11/11 14:00
FT 
 Adelaide United
Perth Glory 
11/11 16:20
FT 
 Melbourne Victory
Central Coast Mariners 
12/11 03:00
FT 
 Boca Juniors
River Plate 
11/11 19:00
FT 
 Ufa
Spartak Moscow 
11/11 21:00
FT 
 Krasnodar
Yenisey Krasnoyarsk 
11/11 21:30
FT 
 Rubin Kazan
Lokomotiv Moscow 
12/11 00:00
FT 
 CSKA Moscow
Zenit St Petersburg 
12/11 04:20
FT 
 Sporting Kansas City
Real Salt Lake 
12/11 06:30
FT 
 Atlanta United
New York City 
12/11 08:50
FT 
 New York Red Bulls
Columbus Crew 
11/11 13:00
FT 
 Seoul
Chunnam Dragons 
11/11 13:00
FT 
1 Daegu
Sangju Sangmu Phoenix 
11/11 14:10
FT 
 North Korea
Mongolia 
11/11 18:10
FT 
 Chinese Taipei
Hong Kong 
11/11 21:00
FT 
 Kastrioti Kruje
Kamza 
11/11 21:00
 
 Luftetari Gjirokaster
KF Tirana 
12/11 00:00
 
 Skenderbeu Korca
Flamurtari 
12/11 00:00
FT 
 Partizani Tirana
KF Laci 1
12/11 02:30
 
 Almirante Brown
Deportivo Espanol 
12/11 02:30
 
 Justo Jose De Urquiza
Tristan Suarez 
12/11 02:30
 
 Sacachispas
Deportivo Riestra 
12/11 02:30
 
 All Boys
Flandria 
11/11 23:00
 
 Argentino de Quilmes
Sportivo Italiano 
12/11 02:30
 
 Deportivo Armenio
Canuelas 
12/11 02:30
 
 General Lamadrid
Excursionistas 
12/11 03:00
FT 
 Guillermo Brown
Ca Platense 
12/11 06:30
FT 
 Independiente Rivadavia
Gimnasia Jujuy 
11/11 22:00
 
 Cdys Juventud Unida
Argentino De Merlo 
12/11 00:30
 
 Centro Espanol
Argentino De Rosario 
12/11 00:15
FT 
1 Independiente
Belgrano 1
12/11 02:30
FT 
 Gimnasia LP
Racing Club 
12/11 04:45
FT 
 CA Banfield
Lanus 
11/11 21:00
 
 Velez Sarsfield Reserves
San Lorenzo Reserves 
11/11 22:00
 
 Ca Juventud Unida San Luis
Huracan Las Heras 
12/11 01:00
 
 Sansinena
Sol De Mayo 
12/11 03:00
 
 Deportivo Camioneros
Defensores Belgrano Villa Ramallo 
12/11 03:00
 
 Deportivo Roca
Villa Mitre 
12/11 04:00
FT 
 Ah Zapla
Gsan Martin Formosa 
12/11 04:00
 
 San Jorge Tucuman
Chaco For Ever 
12/11 05:00
FT 
 San Lorenzo Alem
Estudiantes De San Luis 1
12/11 05:15
FT 
 CA Douglas Haig
Csyd Juventud Unida Gualeguaychu 
12/11 05:45
FT 
 Deportivo Maipu
Sportivo Belgrano 1
12/11 06:00
FT 
 Sarmiento Resistencia
Gimnasia Ytiro 
12/11 06:15
FT 
 Racing De Cordoba
Desamparados 
12/11 07:00
FT 
 Gimnasia C Uruguay
Defensores Pronunciamiento 
12/11 07:00
FT 
1 Juventud Antoniana
Boca Unidos 1
11/11 18:00
FT 
 Artsakh
Alashkert 1
11/11 18:00
FT 
 Shirak
Avan Academy 
11/11 18:00
FT 
 Lori Vanadzor
Pyunik 
11/11 19:00
FT 
 Gandzasar Kapan
Banants 
11/11 16:00
 
 Philippines womens
Mongolia Womens 
11/11 16:00
FT 
 Lebanon Womens
Hong Kong womens 
11/11 16:30
FT 
 Bangladesh Womens
India Womens 
11/11 19:00
 
 Singapore Womens
Chinese Taipei womens 
11/11 19:30
FT 
 Myanmar womens
Nepal Womens 
11/11 20:30
FT 
 Maldives Womens
Indonesia womens 
11/11 23:30
 
 Palestine Womens
Jordan womens 
11/11 13:30
FT 
 Newcastle Jets Fc Youth
Sydney FC U21 
11/11 21:30
FT 
 Mattersburg
TSV Hartberg 
11/11 21:30
FT 
 Wolfsberger AC
Rapid Wien 
12/11 00:00
FT 
 Austria Wien
Red Bull Salzburg 
11/11 17:30
FT 
 Austria Lustenau
WSG Wattens 
11/11 21:00
 
 Trenkwalder Admira Youth
Rapid Vienna Youth 
11/11 21:00
FT 
 Sc Schwaz
Pinzgau Saalfelden 
11/11 21:30
FT 
 Gilan Gabala
Qarabag 
11/11 23:30
FT 
1 Standard Sumqayit
FK Inter Baku 
11/11 19:00
FT 
 Bashundhara Kings
Team Bjmc 
11/11 19:00
FT 
 Torpedo Minsk
Dnepr Mogilev 
11/11 21:00
FT 
 Torpedo Zhodino
Luch Minsk 
11/11 22:30
 
 Shakhter Soligorsk
BATE Borisov 
11/11 22:00
 
 Royal Fc Liege
Royal Knokke 
12/11 06:00
FT 
 Bdf
Police United FC 
12/11 03:00
 
 Universitario de Sucre
San Jose 
12/11 04:00
FT 
 Bolivar
Nacional Potosi 
12/11 05:15
FT 
 Real Potosi
Jorge Wilstermann 1
12/11 07:30
FT 
 Oriente Petrolero
The Strongest 1
11/11 20:30
FT 
 GOSK Gabela
Krupa 
11/11 20:30
FT 
1 Sloboda Uzice Sevojno
NK Siroki Brijeg 
11/11 23:30
FT 
 FK Zeljeznicar
Sloboda Uzice Sevojno 
11/11 21:00
FT 
 Red Bull Brasil
Ferroviaria Sp 
12/11 03:00
 
 Vitoria Salvador BA
Bahia 
12/11 03:00
FT 
 Gremio
Vasco da Gama 
12/11 03:00
FT 
 Atletico-MG
Palmeiras 
12/11 03:00
FT 
 Ceara
Internacional RS 
12/11 03:00
FT 
 Vitoria Salvador BA
Bahia 
12/11 05:00
FT 
 Fluminense
Sport Recife 
11/11 18:15
FT 
 Botev Vratsa
Dunav Ruse 
11/11 20:30
FT 
 Slavia Sofia
Lokomotiv Plovdiv 
11/11 22:45
FT 
 Ludogorets Razgrad
Beroe 
11/11 23:30
 
 Huadiwei Sub
Santiago Wanderers 
12/11 02:30
 
 Cobresal
Cd Santiago Morning 
12/11 03:00
 
 Malleco Unido
Fernandez Vial 
12/11 03:30
 
 Colchagua Cd
Independiente De Cauquenes 
11/11 16:00
AET 
 Meizhou Meixian Techand
Shaanxi Changan Athletic 1
90min [1-1], Aggregate [2-2], 120min [2-1], Meizhou Meixian Techand win
11/11 15:00
FT 
 Jiangsu Sainty
HeNan JianYe 2
11/11 15:00
FT 
 Beijing Renhe
Guangzhou R&F 
11/11 15:00
FT 
1 Guangzhou Evergrande
Tianjin Teda 
11/11 15:00
FT 
1 Tianjin Quanjian
Shanghai SIPG 
11/11 15:00
FT 
 Dalian Yifang
Changchun YaTai 
11/11 15:00
FT 
 Hebei Hx Xingfu
Beijing Guoan 
11/11 15:00
FT 
 Guizhou Hengfeng
Chongqing Lifan 
11/11 15:00
FT 
1 ShenHua SVA FC
Shandong Luneng 
12/11 06:30
FT 
 Millonarios
Santa Fe 1
12/11 06:30
FT 
 Leones
Atletico Nacional 1
12/11 06:30
FT 
 Aguilas Doradas
Atletico Bucaramanga 1
12/11 06:30
FT 
 Deportivo Cali
Deportivo Pasto 
12/11 08:45
FT 
 Atletico Junior Barranquilla
CD Jaguares 
12/11 04:15
 
 Cortulua
Cucuta 
12/11 04:15
 
 Llaneros de Guanare
Real Cartagena 
11/11 19:00
 
 Puerto Golfito
Ad Cartagena 
12/11 01:00
 
 Ad Guanacasteca
Sporting San Jose 
12/11 05:00
FT 
1 Guadalupe
Alajuelense 
12/11 05:00
FT 
 Deportivo Saprissa
AD Carmelita 
12/11 05:00
FT 
 Universidad de Costa Rica
Ad San Carlos 
12/11 05:00
FT 
 Herediano
Limon 
12/11 05:00
FT 
 Perez Zeledon
Cartagines Deportiva SA 
12/11 07:00
FT 
 Santos De Guapiles
Ad Grecia 
11/11 22:00
FT 
 Istra 1961
NK Rijeka 
12/11 00:30
FT 
 NK Lokomotiva Zagreb
Dinamo Zagreb 
11/11 20:30
FT 
 Bijelo Brdo
Hajduk Split Ii 
11/11 20:30
 
 Trnje
Jadran Porec 
11/11 21:00
FT 
 Croatia Zmijavci
Zmaj Blato 1
11/11 22:00
FT 
 AEL Limassol
Apollon Limassol FC 
11/11 23:00
FT 
 Doxa Katokopias
Omonia Nicosia 
12/11 00:00
FT 
 Alki Oroklini
AEK Larnaca 
11/11 21:00
 
 Benesov
Dobrovice 
11/11 21:00
 
 Sokol Zapy
Stechovice 
11/11 21:00
FT 
 Sk Slovan Varnsdorf
Budejovice 
11/11 21:00
FT 
 Fk Graffin Vlasim
Viktoria Zizkov 
11/11 22:00
FT 
 Hradec Kralove
Pardubice 
11/11 18:00
FT 
 Brno U21
Mfk Karvina U21 
11/11 18:00
FT 
 Synot Slovacko U21
Fotbal Trinec U21 
11/11 21:00
FT 
 Blansko
Velka Bites 
11/11 21:00
FT 
 Opava
Banik Ostrava 
11/11 22:00
FT 
 Baumit Jablonec
Bohemians 1905 
11/11 22:00
FT 
 Viktoria Plzen
Marila Pribram 
11/11 22:00
FT 
 Teplice
SK Sigma Olomouc 
12/11 00:00
FT 
 Slavia Praha
Zlin 
11/11 20:45
FT 
1 Lyngby
Fredericia 
11/11 20:45
FT 
 Naestved
Hvidovre IF 
11/11 20:45
FT 
 Nykobing Falster
Silkeborg IF 
11/11 20:45
FT 
 Roskilde
Herfolge Boldklub Koge 2
11/11 20:45
FT 
 Thisted
Fremad Amager 
11/11 21:00
FT 
 Ringkobing
Dalum 
11/11 22:00
FT 
 AB Kobenhavn
HIK 
11/11 19:00
 
 Bsf
Greve 
11/11 19:00
FT 
 Hobro I.K.
Vendsyssel 
11/11 21:00
FT 
 Randers
Nordsjaelland 
11/11 23:00
FT 
 Aalborg BK
Kobenhavn 
12/11 01:00
FT 
 Midtjylland
Vejle 
12/11 03:00
FT 
 Odense BK
Esbjerg FB 
11/11 22:30
 
 Farum Bk Womens
Osterbro If Womans 
12/11 01:00
 
 Cd Clan Juvenil
Gualaceo Sc 1
12/11 01:00
 
 Olmedo Riobamba
Pottu Via Ho 
12/11 03:15
 
 Sociedad Deportivo Quito
Cds Santa Rita 
12/11 05:00
 
 Orense Sc
Fuerza Amarilla 
12/11 03:30
FT 
 Sociedad Deportiva Aucas
Macara 
12/11 06:00
FT 
 Univ. Catolica
Barcelona Sporting Club 
11/11 20:45
FT 
 Haras El Hedoud
El Ismaily 
11/11 23:00
FT 
 Petrojet
Enppi 
12/11 01:30
FT 
 Wadi Degla SC
EL Masry 
12/11 02:00
 
 Al Ahly
Talaea Ei Gaish 
12/11 05:00
FT 
 Jocoro
CD FAS 
12/11 05:15
FT 
 Cd Audaz
Sonsonate 1
12/11 05:15
FT 
 Alianza San Salvador
Cd Pasaquina 
12/11 06:00
FT 
 Santa Tecla
Municipal Limeno 
11/11 23:00
FT 
 Truro City
Dulwich Hamlet 
11/11 21:00
 
 Leeds United Womens
Brighouse Town Womens 
11/11 21:00
FT 
 Liverpool U23
Burnley U23 1
11/11 22:00
 
 Derby County Womens
Blackburn Rovers Womens 
11/11 22:00
 
 Doncaster Rovers Belles Womens
Bradford City Womens 
11/11 22:00
 
 Sunderland Womens
Stoke City Womens 
11/11 19:00
 
 Nomme Jk Kalju Ii
Jk Welco Elekter 
11/11 19:00
 
 Tartu FS Santos
Flora Tallinn 2 
11/11 19:00
FT 
 Maardu Fc Starbunker
Elva 
11/11 19:00
FT 
 Tallinna Levadia 2
Rakvere Flora 
11/11 19:00
 
 Keila Jk
Jk Tallinna Kalev Ii 
11/11 19:00
 
 Vandra Jk Vaprus
Flora Tallinn Iii 
11/11 19:00
FT 
 Paide Linnameeskond B
Kohtla Jarve Jk Jarve 
11/11 19:00
FT 
1 Ajax Lasnamae
Voru Jk 
11/11 19:00
 
 Tallinna Jk Legion
Nomme United 
11/11 19:00
 
 Parnu Jk
Tartu Sk 10 Ii 
11/11 22:00
 
 PSG U19
Amiens U19 
11/11 22:00
 
 Lens U19
Valenciennes Us U19 
11/11 22:00
 
 Orleans Us 45 U19
Quevilly Us U19 
11/11 22:00
 
 Paris U19
Us Boulogne U19 
11/11 22:00
 
 Caen U19
Le Havre U19 
11/11 22:00
 
 Nantes U19
Rennes U19 
11/11 22:00
 
 Brest Stade U19
Laval U19 
11/11 22:00
 
 Trelissac U19
Tours U19 
11/11 22:00
 
 Chateauroux U19
Guingamp U19 
11/11 22:00
 
 Monaco U19
Bastia U19 
11/11 22:00
 
 Ajaccio U19
Cannes As U19 
11/11 22:00
 
 Castelnau Le Cres U19
Marseille U19 
11/11 22:00
 
 Toulouse U19
Nimes U19 
11/11 23:00
 
 Nice U19
Ajaccio U19 
11/11 22:00
 
 Stade Reims U19
Auxerre U19 
11/11 22:00
 
 Lyon U19
Nancy U19 
11/11 22:00
 
 Sochaux U19
Amneville U19 
11/11 22:00
 
 Dijon U19
Asptt Dijon U19 
11/11 22:00
 
 Metz U19
Es Troyes Ac U19 
11/11 22:00
 
 Strasbourg U19
Le Puy Foot 43 Auvergne U19 
11/11 17:00
FT 
 Gagra
WIT Georgia Tbilisi 
11/11 18:00
FT 
 Telavi
Shukura Kobuleti 
11/11 18:00
 
 Spartaki Tskhinvali
Norchi Dinamoeli Tbilisi 
11/11 18:00
FT 
 Merani Martvili
Shevardeni 
11/11 22:00
 
 Dinamo Batumi
Samgurali Tskh 
11/11 19:00
FT 
 Samtredia
Torpedo Kutaisi 
11/11 22:00
FT 
 Dinamo Tbilisi
Chikhura Sachkhere 
11/11 20:00
FT 
 SpVgg Unterhaching
Fortuna Koln 1
11/11 21:00
FT 
 SG Sonnenhof Grobaspach
Preuben Munster 
11/11 20:30
FT 
 Ingolstadt 04
Arminia Bielefeld 
11/11 20:30
FT 
 Union Berlin
Greuther Furth 
11/11 20:30
FT 
 1. Magdeburg
SSV Jahn Regensburg 
11/11 18:00
 
 Karlsruher Sc U19
Bayern Munich U19 
11/11 19:30
FT 
 Hoffenheim U19
Nurnberg U19 1
11/11 18:00
 
 Rw Essen U19
Dortmund U19 
11/11 18:15
FT 
 Wedeler Tsv
Hsv Barmbek Uhlenhorst 
11/11 18:30
 
 Condor Hamburg
Suderelbe 
11/11 20:30
 
 1 Lok Stendal
Anker Wismar 
11/11 20:30
 
 Strausberg
Altludersdorf 
11/11 20:30
 
 Greifswalder
Blaus Weiss 90 Berlin 
11/11 20:30
 
 Hertha 06 Charlotten
Hertha Zehlendorf 
11/11 20:30
 
 Carl Zeiss Jena Ii
Einheit Rudolstadt 
11/11 20:30
 
 Vfc Plauen
Bsg Wismut Gera 
11/11 21:00
 
 Sv Rugenbergen
Vfl Pinneberg 
11/11 21:00
 
 Tus Bersenbruck
Bv Cloppenburg 
11/11 21:00
FT 
1 Rot Weiss Koblenz
TUS Mechtersheim 
11/11 21:00
 
 Tsv Buchholz 08
Tus Osdorf 
11/11 21:00
 
 Germania Friedrichstal
Tsg Backnang 
11/11 21:00
 
 Asv Vach
Tsv Abtswind 
11/11 21:00
FT 
 Djk Don Bosco Bamberg
Wurzburger Kickers Ii 1
11/11 21:00
 
 Ssv Jahn Regensburg Ii
Tsv Dachau 1865 
11/11 21:00
 
 Tsv Schwabmunchen
Djk Teutonia Schalke 
11/11 21:00
 
 Eintracht Northeim
Eintr Braunschweig Am 
11/11 21:00
 
 Mtv Wolfenbuttel
Arminia Hannover 
11/11 21:00
 
 Vfv Borussia 06 Hildesheim
Sc Spelle Venhaus 
11/11 21:30
FT 
 Spvg Schonnebeck
Sc Dusseldorf West 
11/11 21:30
FT 
 Vfb Ginsheim
Bayern Alzenau 
11/11 21:30
 
 Teutonia 05
Altonaer 
11/11 21:30
 
 Tsv Meerbusch
Kleve 
11/11 21:30
 
 Asc 09 Dortmund
Westfalia Herne 
11/11 21:30
FT 
 Tsg Sprockhovel
1 Gievenbeck 
11/11 21:30
FT 
 Erndtebruck
Brunninghausen 
11/11 22:00
 
 Bocholt
SF Baumberg 
11/11 22:00
 
 Tsv Sasel
Sc Concordia Hamburg 
11/11 22:00
 
 Turu Dusseldorf
Schwarz-Weiss Essen 
11/11 22:00
 
 VfB Hilden
Ratingen Sv 
12/11 00:00
 
 Sv Turkgucu Ataspor
Ismaning 
11/11 20:00
 
 Hamburger Sv Ii
Germania Egestorf 
11/11 21:00
FT 
 Holstein Kiel 2
Vfl Oldenburg 
11/11 21:00
 
 Hansa Luneburg
St Pauli 2 
11/11 21:00
 
 Eintracht Norderstedt
BSV Rehden 1
11/11 21:00
 
 VfB Oldenburg
VfB Lubeck 
11/11 21:00
 
 Havelse
Hannover 96 Am 2
11/11 22:00
FT 
 Sv Drochtersen/assel
Martini Wolfsburg 
11/11 20:30
 
 Budissa Bautzen
Oberlausitz 2
11/11 20:30
 
 Berliner Ak 07
Zfc Meuselwitz 
11/11 20:30
FT 
 Germania Halberstadt
Bischofswerdaer FV 08 
11/11 20:30
 
 Lokomotive Leipzig
Hertha Bsc Berlin Am 1
11/11 21:00
 
 Tsg Hoffenheim Am
Eintracht Stadtallendorf 
11/11 19:00
 
 Diagoras
Thyella Rafinas 
11/11 19:00
 
 Foivos Kremastis
Niki Traganou 
11/11 19:30
 
 Pao Vardas
Lalysos 
11/11 21:00
 
 Ao Sellanon
Asteras Iteas 
11/11 21:00
 
 Atromitos Piraeus
Paleochora 
11/11 21:00
 
 Atsalenios
AO Episkopis Rethymno 
11/11 21:00
 
 Kallithea
Ilisiakos 
11/11 21:00
 
 Nestos Chrisoupolis
Aris Avatou 
11/11 21:00
 
 Proodeftiki
Ae Neapolis 
11/11 21:00
FT 
 AEK Athens
Atromitos Athens 
11/11 23:15
FT 
 PAOK Saloniki
Panaitolikos Agrinio 
12/11 01:00
FT 
1 Lamia
Asteras Tripolis 1
12/11 01:30
FT 
 Olympiakos Piraeus
Panathinaikos 
11/11 21:00
FT 
 Apollon Larissas
Panahaiki-2005 
11/11 21:00
FT 
 Trikala Imathias
Kissamikos 
11/11 21:00
FT 
 Iraklis 1908
Aiginiakos 
11/11 21:00
FT 
 Aittios Spata
Kerkyra 
11/11 21:00
FT 
 Platanias FC
Doxa Dramas 
11/11 21:00
FT 
 Irodotos
Giorgos Karaiskakis 
11/11 20:30
FT 
 Ael Larisa U19
Pas Giannina U19 
12/11 01:00
 
 Csd Solola
Chimaltenango 
12/11 02:00
 
 Nueva Concepcion
Santa Lucia 
12/11 02:00
 
 Quiche
Deportivo Reu 
12/11 05:00
 
 Cd Sansare
Deportivo Jocotan 
12/11 05:00
 
 Csyd Carcha
Deportivo Mixco 
12/11 02:00
FT 
 CD Malacateco
CSD Municipal 
12/11 03:30
 
 Deportivo Chiantla
Antigua Gfc 
12/11 07:00
FT 
 Tempete
Racing Des Gonaives 
12/11 00:00
FT 
 CD Vida
CD Olimpia 
11/11 13:30
FT 
 Happy Valley
Shatin Sports 
11/11 13:30
 
 Citizen
Double Flower Fa 
11/11 13:30
 
 Mutual Football Club
Eastern District Sa 
11/11 15:30
FT 
 Dreams Metro Gallery
South China 
11/11 15:30
FT 
 Central Western District Rsa
Tai Chung 
11/11 15:30
FT 
 Hong Kong Rangers FC
Wong Tai Sin District Rsc 
11/11 22:30
FT 
 Mezokovesd-Zsory
Fehervar Videoton 
11/11 20:30
 
 Budafoki Mte
Zalaegerszegi TE 
11/11 20:30
 
 Kazincbarcika
Csakvari Tk 
11/11 20:30
 
 Budaorsi Sc
Vasas 
11/11 20:30
 
 Cegled
Monori Se 
11/11 20:30
 
 Dorogi
Nyiregyhaza 
11/11 20:30
 
 Mte Mosonmagyarovar
Siofok 
11/11 20:30
 
 Soroksar
Bekescsaba 
11/11 20:30
 
 Vac-Dunakanyar
Kaposvar 
12/11 00:00
 
 Balmazujvaros
Duna Tisza 
12/11 00:00
 
 Gyirmot Se
ETO Gyori FC 
11/11 20:00
 
 Gyori Dozsa Womans
Diosgyori Vtk Womens 
11/11 16:30
FT 
 Real Kashmir
Neroca 
11/11 19:30
FT 
 Gokulam Kerala
Shillong Lajong FC 1
11/11 18:30
FT 
 Panjim Footballers
Vasco SC 
11/11 22:00
FT 
 Kerala Blasters
Goa 
11/11 16:30
 
 Persita Tangerang
Persiraja Aceh 
11/11 16:30
FT 
 Arema Malang
Perseru Serui 
11/11 15:55
FT 
 Persija Jakarta U19
Persebaya Surabaya U19 
11/11 16:00
FT 
 Psm Makassar U19
Persib Bandung U19 
11/11 19:00
FT 
 Baderan Tehran
Malavan 
11/11 19:00
FT 
 Shahrdary Arak
Karoun Ahvaz 
11/11 19:00
FT 
 Navad Urmia
Qashqai Shiraz 
11/11 19:00
FT 
 Oxin Alborz
Khouneh Be Khouneh 
11/11 19:00
FT 
 Fajr Sepasi
Shahrdari Tabriz 
11/11 19:00
FT 
2 Mes Krman
Persepolis Pakdasht 
11/11 20:00
FT 
 Shahrdari Mahshahr
Mes Rafsanjan 
11/11 20:00
FT 
 Naft Masjed Soleyman
Sanat-Naft 1
12/11 02:15
FT 
 Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Maccabi Tel Aviv 
12/11 03:00
FT 
 Beitar Jerusalem
Hapoel Beer Sheva 
11/11 23:30
 
 Hakoah Amidar Ramat Gan FC
Shimshon Kafr Qasim 
11/11 17:00
FT 
1 Genoa U20
AS Roma U19 
11/11 17:00
FT 
 Sassuolo Calcio Youth
Juventus U19 
11/11 21:30
FT 
 Cuneo
Pistoiese 
11/11 21:30
FT 
 Pro Patria
Arzachena 
11/11 21:30
FT 
 Olbia
Pomigliano 
11/11 23:30
FT 
 Asd Albissola
Juventus U23 
11/11 23:30
FT 
 Alessandria
Carrarese 
11/11 23:30
FT 
1 Lucchese
Pisa 
11/11 23:30
FT 
 Novara
Arezzo 
11/11 23:30
FT 
 Robur Siena Ssd
Pro Vercelli 
12/11 03:30
 
 Piacenza
Pro Piacenza 
11/11 21:30
FT 
 Renate Ac
Imolese 
11/11 21:30
FT 
 Rimini
Fermana 
11/11 21:30
FT 
 Alma Juventus Fano
Ravenna 
11/11 21:30
FT 
 Teramo
Albinoleffe 
11/11 21:30
FT 
 Vicenza
Sambenedettese 
12/11 01:30
FT 
 Feralpisalo
Usd Virtus Verona 
12/11 01:30
FT 
 Giana
Alto Adige/sudtirol 
12/11 01:30
FT 
 Vis Pesaro
Ac Monza 
12/11 01:30
FT 
 Ternana
Gubbio 
11/11 21:30
FT 
 Catania
Catanzaro 
11/11 22:00
FT 
 Brescia
Hellas Verona 
11/11 22:00
FT 
 Cittadella
Venezia 
12/11 04:00
FT 
 Palermo
Pescara 
11/11 21:30
 
 Messina
Gela 
11/11 21:30
 
 Apdc Chions
Virtus Bolzano 
11/11 21:30
 
 Asd Sasso Marconi
Pavia 
11/11 21:30
 
 Audace Cerignola
As Andria Bat 
11/11 21:30
 
 Como
Ponte San Pietro 
11/11 21:30
 
 Olginatese
Rezzato 
11/11 21:30
 
 Sangiovannese
Gavorrano 
11/11 21:30
 
 Scanzorosciate
Caravaggio 
11/11 21:30
 
 As Sorrento Calcio
Gelbison 
11/11 21:30
 
 Taranto Sport
Fbc Gravina 
11/11 21:30
 
 Citta Di Anagni
Aprilia 
11/11 21:30
 
 Prato
Ghivizzano 
11/11 21:30
 
 Real Forte Querceta
Scandicci 
11/11 23:30
 
 Africa Sports
Asec Mimosas 
12/11 04:00
 
 Reynolds
Harbour View 
12/11 04:00
 
 Portmore United
Montego Bay Utd 
12/11 08:00
FT 
 Arnett Gardens
Mount Pleasant 
11/11 12:00
FT 
 Tokyo Verdy
Kamatamare Sanuki 
11/11 12:00
FT 
 Renofa Yamaguchi
Ventforet Kofu 
11/11 12:05
FT 
 Avispa Fukuoka
Roasso Kumamoto 
11/11 13:00
FT 
 Mito Hollyhock
Gifu 
11/11 13:00
FT 
 Tochigi SC
Matsumoto Yamaga 
11/11 13:00
FT 
 Tokushima Vortis
Albirex Niigata 
11/11 14:00
FT 
 Ehime
Machida Zelvia 
11/11 12:00
 
 Nara Club
Reinmeer Aomori 
11/11 12:00
 
 Honda Lock SC
Osaka 
11/11 12:00
FT 
 Veertien Kuwana
Vanraure Hachinohe 
11/11 12:00
 
 Mio Biwako Shiga
Imabari FC 
11/11 12:00
 
 Cobar Torre Onagawa
Ryutsu Keizai University 
11/11 12:00
 
 Tegevajaro Miyazaki
Sony Sendai 
11/11 13:00
 
 Espo Lada Hokkaido Futsal
Fugador Sumida Futsal 
11/11 13:00
FT 
 Fuchu Athletic Futsal
Voscuore Sendai Futsal 
11/11 16:00
 
 Peace Does Machida Futsal
Shriker Osaka Futsal 
11/11 12:00
FT 
 AC Nagano Parceiro
Gamba Osaka U23 
11/11 12:00
FT 
 SC Sagamihara
Fujieda Myfc 
11/11 13:00
FT 
 Giravanz Kitakyushu
Blaublitz Akita 
11/11 13:00
FT 
 Cerezo Osaka U23
Ryukyu 
11/11 13:00
FT 
 Kataller Toyama
Azul Claro Numazu 
11/11 13:00
FT 
 Yokohama Scc
Grulla Morioka 
11/11 18:30
FT 
 Thespa Kusatsu Gunma
Gainare Tottori 
11/11 13:00
 
 Yokohama F Marinos Youth
Vissel Kobe Youth 
11/11 17:00
 
 FK Aktobe Lento
Kaisar Kyzylorda 
11/11 17:00
FT 
 Ordabasy
FK Atyrau 
11/11 17:00
FT 
 Tobol Kostanai
Kyzylzhar Petropavlovsk 
11/11 17:00
FT 
 Astana
Irtysh Pavlodar 
11/11 17:00
FT 
 Zhetysu Taldykorgan
Akzhayik 
11/11 17:00
FT 
 Kairat Almaty
Shakhtyor Karagandy 
11/11 12:00
 
 Chungju Citizen
Yangju Citizen Fc 
11/11 13:00
FT 
 Seongnam Ilhwa Chunma
Busan I'Park 1
11/11 13:00
FT 
 Seoul E Land
Suwon 
11/11 13:00
FT 
 Gwangju
Ansan Greeners 1
11/11 13:00
FT 
 Daejeon Citizen
Anyang 
11/11 13:00
FT 
 Bucheon 1995
Asan Mugunghwa 
11/11 20:30
 
 Gjilani
Kf Drenica Srbica 
11/11 20:30
 
 Kf Prishtina
Ballkani 
11/11 20:30
 
 Kf Trepca Mitrovice
Klubi Futbollistik Kek U 
11/11 20:00
FT 
 Super Nova
Rezekne / Bjss 
11/11 20:00
FT 
 Tukums-2000
Bfc Daugavpils 
11/11 20:15
FT 
 Trables Sports Club
Shabab Al Ghazieh 
11/11 20:15
FT 
 Al Ahley Saida
Al Egtmaaey Trablos 
11/11 20:15
FT 
 Alshabab
Al Hikma 
11/11 19:00
FT 
 Atlantas Klaipeda
Trakai 
11/11 19:00
FT 
 Suduva
FK Zalgiris Vilnius 
11/11 19:00
FT 
 Kauno Zalgiris
Stumbras 
11/11 22:00
 
 F91 Dudelange
Etzella Ettelbruck 
11/11 22:30
FT 
 Us Mondorf-les-bains
Victoria Rosport 
11/11 20:30
 
 Bregalnica Stip
Pehchevo 
11/11 20:30
 
 Vardar Negotino
Tikves Kavadarci 
11/11 20:30
FT 
 Epac United
Dwangwa United 
11/11 20:00
 
 Marsa
Zebbug Rangers 
11/11 22:15
 
 Santa Lucia
Pembroke Athleta 
12/11 00:30
 
 Zejtun Corinthians
Gudja United 
11/11 21:00
FT 
 Floriana
Mosta 
11/11 23:00
FT 
 Hibernians FC
Birkirkara FC 
12/11 02:00
FT 
 Toluca
Pumas UNAM 
12/11 08:00
FT 
1 Santos Laguna
Club America 
12/11 01:00
 
 Necaxa Ii
Murcielagos 
12/11 02:00
 
 Celaya Ii
Calor De San Pedro 
12/11 02:00
 
 Universidad Guadalajara Ii
Chivas Guadalajara 2 
11/11 23:00
 
 Toluca U20
Pumas U20 
12/11 01:00
 
 Santos Laguna U20
Club America U20 
12/11 02:00
FT 
 Leones Univ Guadalajara
Celaya 
11/11 20:00
 
 Berane
Jedinstvo Bijelo Polje 
11/11 20:00
 
 Bokelj Kotor
Otrant 
11/11 20:00
 
 Ofk Igalo
Arsenal Tivat 
11/11 20:00
 
 Jezero Plav
Kom Podgorica 
11/11 20:00
FT 
 Mladost Ljeskopolje
Decic Tuzi 
11/11 22:00
FT 
 Chabab Rif Hoceima
Wydad Casablanca 
11/11 22:00
FT 
 RCA Raja Casablanca Atlhletic
Kawkab de Marrakech 
11/11 22:00
FT 
 Forces Armee Royales
IRT Itihad de Tanger 
12/11 00:00
FT 
 OCK Olympique de Khouribga
Renaissance Sportive de Berkane 
11/11 20:00
FT 
 Strommen
Aalesund 
11/11 20:00
FT 
 Viking
Kongsvinger 1
11/11 20:00
 
 Jerv
Tromsdalen UIL 
11/11 20:00
FT 
 Ham-Kam
Ullensaker/Kisa IL 
11/11 20:00
FT 
 Floro
Mjondalen 
11/11 20:00
FT 
 Nest-Sotra
Asane Fotball 
11/11 20:00
FT 
 Levanger
Sandnes Ulf 
11/11 20:00
FT 
 Sogndal
Notodden FK 
12/11 01:00
FT 
 Start Kristiansand
Rosenborg 
12/11 01:00
FT 
 Stromsgodset
Lillestrom 
12/11 01:00
FT 
 Odd Grenland
Stabaek 
12/11 01:00
FT 
 Molde
FK Haugesund 
12/11 01:00
FT 
 Ranheim IL
Tromso IL 
12/11 01:00
FT 
 Kristiansund BK
Brann 
12/11 01:00
FT 
 Sarpsborg 08 FF
Sandefjord 
12/11 01:00
FT 
 Bodo Glimt
Valerenga 
12/11 04:50
FT 
 Cerro Porteno
General Diaz 
12/11 06:50
FT 
 Guarani CA
3 De Febrero 
12/11 02:30
FT 
 Deportivo Municipal
Inti Gas Deportes 
12/11 05:00
FT 
 Alianza Lima
Sport Huancayo 
12/11 07:15
FT 
 Melgar
Academia Deportiva Cantolao 
12/11 02:00
 
 Juan Aurich
Univ. Cesar Vallejo 
12/11 04:30
 
 Cienciano
Carlos Manucci 
11/11 22:30
FT 
 Miedz Legnica
Arka Gdynia 
11/11 22:30
FT 
 Korona Kielce
Piast Gliwice 
12/11 01:00
FT 
 Jagiellonia Bialystok
Lech Poznan 
12/11 01:00
FT 
1 Puszcza Niepolomice
Rakow Czestochowa 
12/11 02:15
FT 
 Gornik Leczna
Gryf Wejherowo 
11/11 18:15
FT 
 Pelikan Lowicz
Swit Nowy Dwor Mazowiecki 
11/11 19:00
FT 
 Lech Ii Poznan
Kotwica Kolobrzeg 
11/11 20:30
FT 
 Kp Starogard Gdanski
Baltyk Koszalin 
11/11 18:30
 
 Ruch Chorzow Youth
Escola Varsovia Warszawa Youth 
11/11 20:00
 
 Arka Gdynia Youth
Slask Wroclaw Youth 
11/11 21:30
 
 Cracovia Krakow Youth
Wisla Krakow Youth 
11/11 18:00
 
 Biala Podlaska Womens
Gornik Leczna Womens 
11/11 23:00
FT 
 Famalicao
SC Covilha 
11/11 23:00
FT 
 Porto B
CD Cova Piedade 
11/11 23:00
FT 
 Sporting Braga B
Academica Coimbra 1
11/11 23:00
FT 
 Arouca
Leixoes 
11/11 23:00
 
 Armacenenses
Casa Pia Ac 
11/11 23:00
 
 Oriental Lisboa
Pinhalnovense 
11/11 23:00
 
 Assoc.Desportiva Oliveirense
Maria da Fonte 
11/11 23:00
 
 Sanjoanense
Cesarense 
11/11 23:00
 
 Sc Angrense
Louletano 
11/11 23:00
 
 St Maur Lusitanos
Lusitania Lourosa 
11/11 23:00
 
 Pedras Salgadas
Mirandela 
11/11 23:00
 
 Agueda
Gafanha 
11/11 23:00
 
 CF Uniao Madeira
Pedras Rubras 
12/11 00:00
 
 Maritimo B
CD Cinfaes 
12/11 00:00
 
 Sp. Ideal
Olhanense SC 
11/11 19:00
FT 
 Benfica U23
Sporting Braga U23 
11/11 17:30
FT 
 Universitaea Cluj
Clinceni 
12/11 03:00
FT 
 Dinamo Bucuresti
Steaua Bucuresti 1
11/11 16:00
FT 
 Universitatea Galati Womens
Fairplay Bucuresti Womens 
11/11 16:00
 
 Sporting Lugas Womens
Olimpia Cluj 2 Womens 
11/11 17:00
FT 
 Becicherecu Mic Womens
Vasas Odorhei Womens 
11/11 17:00
FT 
 Uni Alexandria Womens
Independenta Baia Mare Womens 
11/11 17:00
 
 Viitorul Reghin Womens
Selena Sn Constanta Womens 
11/11 17:05
FT 
 Olimpic Star Cluj Womens
Luceafarul Filiasi Womens 
11/11 16:00
 
 Mfk Sinara Ekaterinburg Futsal
Mfk Cprf Futsal 
11/11 22:00
 
 Ukhta Tyumen Futsal
Dynamo Samarra Futsal 
11/11 18:00
FT 
 Rotor Volgograd B
FK Khimik Novomoskovsk 
11/11 19:00
FT 
 SKA Rostov
Druzhba Maykop 
11/11 19:00
FT 
 FK Biolog
Mashuk-KMV 
11/11 19:00
 
 FK Angusht Nazran
Alania 
11/11 19:00
FT 
 Spartak Nalchik
Akademiya Futbola 
11/11 20:00
FT 
 Chernomorets Novorossiysk
Legion Dynamo 
11/11 21:00
FT 
 Chayka K Sr
Dynamo Stavropol 
11/11 19:00
FT 
 Kazanka Moscow
Luki Energiya 
11/11 13:30
FT 
 Ufa Youth
Spartak Moscow Youth 
11/11 16:00
FT 
 Rubin Kazan Youth
Lokomotiv Moscow Youth 
11/11 23:20
FT 
 Al Wehda Mecca
Al Hilal 
12/11 01:15
FT 
 Al-Ettifaq
Al-Nasr Riyadh 
12/11 00:00
 
 Pikine
Asc Jaraaf 
12/11 01:00
 
 Casamance
Mbour 
12/11 01:00
 
 Ngb Asc Niarry Tally
Union Sportive Goree 
12/11 01:00
 
 Asec Ndiambour
Sonacos 
11/11 20:00
 
 Sloboda Uzice Sevojno
Radnicki 1923 Kragujevac 
11/11 20:00
 
 FK Metalac Gornji Milanovac
FK Javor Ivanjica 
11/11 20:00
 
 Zarkovo
Zlatibor 
11/11 18:10
FT 
 Dinamo Pancevo U19
Vozdovac U19 
11/11 22:00
FT 
 Zemplin Michalovce
Spartak Trnava 
11/11 22:00
FT 
2 Nitra
Slovan Bratislava 1
12/11 00:00
FT 
 Zlate Moravce
Skf Sered 
11/11 17:30
FT 
 Msk Zilina B
Artmedia Petrzalka 
11/11 17:30
FT 
 Raca Bratislava
Psc Pezinok 
11/11 17:30
 
 Sd Videm
Zrece 
12/11 02:00
 
 Livar Ivancna Gorica
Komenda 
11/11 21:00
FT 
 Mnk Ljubljana
Nafta 
11/11 21:00
FT 
 Nd Beltinci
Brezice 
11/11 21:00
FT 
1 Domzale
NK Publikum Celje 
11/11 23:00
FT 
 NK Rudar Velenje
NK Olimpija Ljubljana 
12/11 01:00
FT 
 Krsko Posavlje
NK Aluminij 
11/11 21:00
FT 
1 Drava Ptuj U19
Maribor U19 
11/11 21:30
 
 Cape Town
Tshakhuma Tm 
11/11 21:30
 
 Ts Galaxy
Pretoria Univ 
11/11 21:30
FT 
 AmaZulu
Polokwane City 
11/11 21:30
 
 Kaizer Chiefs FC
Black Leopards 
11/11 12:00
 
 Viet Nam Futsal
Indonesia Futsal 
11/11 15:00
FT 
 Thailand Futsal
Malaysia Futsal 
11/11 19:00
 
 Cadiz U19
Sevilla U19 
11/11 19:00
FT 
 Real Betis U19
Gimnastica Ceuta U19 
11/11 23:00
 
 Ud Tomares U19
Tiro Pichon U19 
11/11 18:00
 
 Peinsa Fs Cartagena Futsal
Caja Segovia Futsal 
11/11 20:15
 
 Levante Futsal
Eipozo Murcia Turistica Futsal 
11/11 19:00
FT 
 Granada
Numancia 1
11/11 23:00
FT 
 Cf Rayo Majadahonda
Almeria 
12/11 01:00
FT 
 Sporting de Gijon
Malaga 
12/11 01:00
FT 
 Mallorca
Cordoba 
12/11 03:00
FT 
 Tenerife
Albacete 
11/11 18:30
FT 
 Valladolid B
Inter De Madrid 
11/11 19:00
FT 
1 Atletico De Madrid B
Salmantino 
11/11 19:00
FT 
 Unionistas De Salamanca
SD Ponferradina 
11/11 20:00
FT 
 Las Palmas Atletico
Cd Guijuelo 
11/11 23:30
 
 Cd Artistico Navalcarnero
Celta Vigo B 
11/11 23:30
 
 Rapido de Bouzas
San Sebastian Reyes 
11/11 23:45
 
 Coruxo
Ad Union Adarve 1
12/11 00:00
FT 
 Cultural Leonesa
Fuenlabrada 
12/11 00:00
FT 
 Pontevedra
Deportivo La Coruna B 
11/11 23:00
FT 
 Real Oviedo B
Cd Vitoria Spa 1
12/11 00:00
FT 
 Barakaldo CF
Calahorra 
12/11 00:00
 
 Racing de Santander
Athletic Bilbao B 
12/11 00:00
 
 UD Logrones
SD Gernika 
12/11 00:30
 
 CD Mirandes
SD Amorebieta 
11/11 19:00
 
1 Cd Ebro
Atletico Baleares 
11/11 19:00
 
 Valencia Cf Mestalla
Sabadell 1
12/11 00:00
FT 
 CF Badalona
SD Ejea 
12/11 00:00
 
 Lleida
Alcoyano 
12/11 00:00
FT 
 Teruel
Barcelona B 
12/11 01:00
FT 
 Ue Cornella
UB Conquense 
12/11 01:00
FT 
2 Hercules
CD Castellon 1
11/11 18:00
 
 Rayo Vallecano B
Cd Vicalvaro 
11/11 18:30
 
 Cf Trival Valderas
Getafe B 
11/11 18:30
 
 Portugalete
Alaves B 
11/11 18:30
 
 Cordoba B
Ciudad Lucena 
11/11 18:30
 
 Cd Tarancon
CD Guadalajara 
11/11 18:30
 
 Atletico Pinto
Cdf Tres Cantos 
11/11 18:30
 
 Rcd Carabanchel
RSD Alcala Henares 
11/11 18:30
 
 Cd San Fernando De Henares
San Agustin 
11/11 18:45
 
 Ad Siete Villas
Ribamontan Al Mar 
11/11 19:00
 
 Ue Castelldefels
Cerdanyola del Valles 
11/11 19:00
 
 Pozuelo Alarcon
Dav Santa Ana 
11/11 19:00
 
 Ucd Burlades
Mra Navarra 
11/11 19:00
 
 Ce Europa
L'Hospitalet 
11/11 19:00
 
 Mostoles
Alcorcon B 
11/11 19:00
 
 Arcos
Xerez CD 
11/11 19:00
 
 Guadalcacin Cd
Puente Genil 
11/11 19:00
 
 Cd Utrera
Ud Los Barrios 
11/11 19:00
 
 Sevilla C
Ecija Balompie 
11/11 19:00
 
 Lorca Deportiva
Deportivo Cieza 
11/11 19:00
 
 Olivenza
Cd Coria 
11/11 19:00
 
 Albacete B
La Roda CF 
11/11 19:00
 
 Club Siero
Univ. Oviedo 
11/11 19:00
 
 Martinenc
Ue Sants 
11/11 19:00
 
 AE Prat
Asco 
11/11 19:00
 
 Santboia
EC Granollers 
11/11 19:00
 
 Sant Andreu
Vilafranca 
11/11 19:00
 
 Eldense
Cd Roda 
11/11 19:00
 
 Paiporta
Atletico Saguntino 
11/11 19:00
 
 Villarreal C
Crevillente 
11/11 19:00
 
 Cd Canillas
Villaverde Boetticher 
11/11 19:00
 
 Las Rozas
Alcobendas Sport 
11/11 19:00
 
 Alhaurin De La Torre
Ud San Pedro 
11/11 19:15
 
 Cartagena B
CF La Union 
11/11 19:30
FT 
 Cd Ferriolense
Scr Pena Deportiva 
11/11 19:30
FT 
1 Cd Covadonga
L Entregu 
11/11 20:00
FT 
 Tenerife B
Marino 
11/11 20:00
 
 Villa Santa Brigida
Cd Mensajero 
11/11 23:15
 
 Beroil Bupolsa
Burgos Promesas 
11/11 23:15
 
 Racing Villalbes
Celtiga 
11/11 23:15
 
 Xerez CD
Real Betis B 
11/11 23:15
 
 La Baneza
Cd La Granja 
11/11 23:30
 
 Figueres
Pobla De Mafumet Cf 
11/11 23:30
 
 Tuoer De Cilliers
Numancia B 
11/11 23:30
 
 Cd Marchamalo
Cd Villacanas 
11/11 23:30
 
 Muleno
Sfc Minerva 
11/11 23:30
 
 Murcia B
Ucam Murcia B 
11/11 23:30
 
 Cd Diocesano
Castuera 
11/11 23:30
 
 CD Pena Sport
Udc Txantrea Kke 
11/11 23:30
 
 Amurrio
Bermeo 
11/11 23:30
 
 Atletico Bembibre
Ud Santa Marta 
11/11 23:30
 
 Huetor Tajar
CD Alhaurino 
12/11 00:00
 
 CD Olimpic Xativa
UD Alzira 
12/11 00:00
 
 Olimpico De Totana
Yeclano Deportivo 
12/11 00:00
 
 Cd Cristo Atletico
Almazan 
12/11 00:00
 
 Laracha
Cf Alondras 
12/11 00:00
 
 Algeciras
Coria 
12/11 00:00
 
 Merida
Cd Montijo 
12/11 00:00
 
 Reus Deportiu Ii
UE Llagostera 
12/11 00:00
 
 CF La Nucia
Novelda 
12/11 00:00
 
 Orihuela CF
Acero 
12/11 00:00
 
 Silla
Jove Espanol 
12/11 00:00
 
 G Segoviana
Zamora Barinas 
12/11 00:00
FT 
 Ub Lebrijana
Conil 
12/11 01:00
 
 CD El Palo
Loja CD 
12/11 01:15
 
 Torredonjimeno
Cd Rincon 
12/11 01:15
 
 Motril
Real Jaen CF 
12/11 03:00
 
 Ua Horta
Santfeliuenc 
11/11 19:00
 
 Barcelona B Womens
Pardinyes Womens 
11/11 19:15
FT 
 Sant Gabriel Womens
Espanyol B Womens 
11/11 19:15
FT 
 Vallecas Womens
Cd Monte Womens 
12/11 00:00
FT 
 Ce Europa Womens
Igualada Womens 
11/11 17:00
FT 
 Granada Cf B
Ud Ibiza 
11/11 18:30
FT 
1 Almeria B
Sevilla Atletico 
11/11 19:00
FT 
 Don Benito
Murcia 
11/11 19:00
 
 Linense
Ejido 
11/11 19:00
FT 
 Malaga B
UD Melilla 
11/11 19:00
 
 UCAM Murcia
Villanovense 
11/11 23:30
 
 UD Marbella
Recreativo Huelva 
12/11 00:00
FT 
 Talavera De La Reina
Cd San Fernando Isleno 1
12/11 01:00
 
 Futbol Club Cartagena
UD Badajoz 
11/11 18:30
 
 Colombo
Super Sun 
11/11 18:30
 
 Saunders Sc
Java Lane Sc 
11/11 22:00
FT 
1 Orebro
IFK Goteborg 
11/11 22:00
FT 
 Kalmar FF
AIK Solna 
11/11 22:00
FT 
 Malmo
Elfsborg 
11/11 22:00
FT 
 GIF Sundsvall
Dalkurd Ff 
11/11 22:00
FT 
 Brommapojkarna
Trelleborgs FF 
11/11 22:00
FT 
2 Hacken
IFK Norrkoping 
11/11 22:00
FT 
 Djurgardens
IK Sirius 
11/11 22:00
FT 
 Ostersunds
Hammarby 
11/11 21:30
FT 
 Bellinzona
Basel U21 
11/11 21:30
FT 
 Kriens
Lausanne Sports 
11/11 22:00
FT 
 Aarau
Rapperswil Jona 
11/11 23:00
FT 
 Vaduz
Wil 1900 
11/11 23:00
FT 
 St. Gallen
Young Boys 
11/11 23:00
FT 
 Neuchatel Xamax
Grasshoppers 
11/11 23:00
FT 
 Zurich
Sion 
11/11 21:00
FT 
 Es Du Sahel
Etoile Metlaoui 
11/11 18:30
FT 
 Bursaspor
Kasimpasa 
11/11 23:00
FT 
 Fenerbahce
Alanyaspor 
12/11 00:00
FT 
 Antalyaspor
Akhisar Bld.Geng 
12/11 01:30
FT 
 Besiktas
Sivasspor 
11/11 18:30
FT 
 Umraniyespor
Altinordu 
11/11 18:30
FT 
 Elazigspor
Eskisehirspor 
11/11 21:10
FT 
1 Altay Spor Kulubu
Adana Demirspor 
12/11 00:00
FT 
 Osmanlispor
Istanbulspor 1
11/11 18:00
 
 Batman Petrolspor
Kocaeli Birlik Spor 
11/11 18:30
 
 Ergene Velimese
Tire 1922 Spor 
11/11 18:30
 
 Erbaaspor S
Kozan Bldspor 
11/11 18:30
FT 
 Silivrispor
Karaman Belediyesi Spor 
11/11 18:30
 
 Gebzespor
Nevsehirspor Genclik 
11/11 18:00
 
 Pazarspor
Tekirova Belediyespor 
11/11 18:00
FT 
 Ofspor
Alibeykoy 
11/11 18:00
FT 
1 Osmaniyespor
Erokspor 
11/11 18:00
FT 
 Yeni Orduspor
Elazig Belediyespor 
11/11 18:30
 
 Adiyamanspor
Sultanbeyli 
11/11 18:30
 
 Yeni Altindag Bs
Duzcespor 
11/11 18:30
 
 Bergama Belediyespor
Karsiyaka 
11/11 18:30
 
 Catalca Spor
Belediye Vanspor 
11/11 18:30
 
 Kizilcabolukspor
Kirsehir Koyhizmetleri 
11/11 18:00
 
 Erzincanspor
Fatsa Belediyespor 
11/11 18:00
 
 Diyarbakirspor
Corum Belediyespor 
11/11 18:00
 
 Payas BS 1975
1461 Trabzon Karadenizspor 
11/11 18:30
 
 Serik Belediyespor
Ankara Adliyespor 
11/11 18:30
 
 Turgutluspor
Cizrespor 
11/11 18:00
 
 Gaziantepspor
Vestel Manisaspor 
11/11 18:30
 
 Ankara Demirspor
Amedspor 
11/11 18:30
 
 Bodrumspor
Usakspor 
11/11 18:30
 
 Eyupspor
Gumushanespor 
11/11 18:30
 
 Inegolspor
Sakaryaspor 
11/11 18:30
 
 Kastamonuspor
Hacettepe Spor 
11/11 18:30
 
 Samsunspor
Keciorengucu 
11/11 18:30
 
 Sancaktepe Belediye Spor
Nigde Belediyespor 
11/11 18:30
 
 Bayrampasaspor
Sariyer 
11/11 18:00
 
 Sivas Dort Eylul Belediyespor
Tarsus Idman Yurdu 
11/11 18:00
 
 Surfaspor
Anadolu Selcukluspor 
11/11 18:30
 
 Zonguldak
Kahramanmaras 
11/11 18:30
 
 Bugsasspor
Tuzlaspor Kulubu 
11/11 18:30
 
 Bandirmaspor
Karagumruk 
11/11 18:30
 
 Kirklarelispor
Fethiyespor 
11/11 16:00
 
 Bursaspor U21
Kasimpasa U21 
11/11 18:00
FT 
 Fenerbahce U21
Alanyaspor U21 1
11/11 22:00
 
 Besiktas Jk U21
Sivasspor U21 
11/11 22:00
 
 Antalyaspor U21
Akhisar Bldgeng U21 
11/11 18:30
FT 
1 Altay U21
Adana Demirspor U21 
11/11 19:00
 
 Hirnyk Sport
Dnipro 1 
11/11 20:00
 
 Rukh Vynnyky
Obolon Kiev 
11/11 20:00
 
 Prykarpattya Ivano Frankivsk
Inhulets Petrove 
11/11 23:00
FT 
 Dynamo Kyiv
Illichivets 
12/11 01:30
FT 
 Vorskla Poltava
Shakhtar Donetsk 
12/11 03:30
 
 Nacional Montevideo
CA Penarol 
90min [1-1], 120min [1-2], CA Penarol win
12/11 00:00
 
 Indiana
Michigan Bucks 
12/11 11:00
FT 
1 California United 2
Santa Ana Winds 1
12/11 04:00
FT 
 Caracas FC
Deportivo Lara 
12/11 07:00
FT 
 Deportivo Tachira
Deportivo La Guaira 
12/11 03:00
 
 Gv Maracay
Diamantes De Guayana 
11/11 16:00
FT 
 Hue U21
Dak Lak U21 
11/11 16:00
FT 
 TT Hanoi U21
Becamex Binh Duong U21 
11/11 22:30
FT 
1 Uwic Inter Cardiff
Aberystwyth Town 
11/11 13:00
FT 
 Japan women
Norway (w) 
11/11 16:00
 
 Bengaluru B
Meg 
11/11 18:00
 
 Georgia (w)
Turkey (w) 
11/11 18:00
 
 Greece (w)
Slovakia (w) 
11/11 18:00
FT 
 Belgium (w)
France B Womens 
11/11 21:30
FT 
 England (w)
Sweden (w) 
11/11 22:00
 
 Usa U18
Latvia U19 
12/11 01:00
FT 
 Ghana Womens
South Africa Womens 
12/11 01:30
 
 Czech U21
Finland U20 
12/11 02:00
 
 Czech U18
Sweden U19