livescore - live soccer scores

LiveScore 10 Nov 2018

10/11 20:30
FT 
 Cardiff City
Brighton 1
10/11 23:00
FT 
 Huddersfield Town
West Ham 
10/11 23:00
FT 
 Leicester City
Burnley 
10/11 23:00
FT 
 Newcastle United
Bournemouth 
10/11 23:00
FT 
 Southampton
Watford 
11/11 01:30
FT 
 Crystal Palace
Tottenham Hotspur 
10/11 20:00
FT 
 Valladolid
Eibar 1
10/11 23:15
FT 
1 Getafe
Valencia 
11/11 01:30
FT 
 Atletico Madrid
Athletic Bilbao 
11/11 03:45
FT 
 Girona
Leganes 
10/11 22:00
FT 
 Torino
Parma 
11/11 01:00
FT 
 Spal
Cagliari 
11/11 03:30
FT 
 Genoa
Napoli 
10/11 22:30
FT 
 Fortuna Dusseldorf
Hertha Berlin 1
10/11 22:30
FT 
 Freiburg
Mainz 05 
10/11 22:30
FT 
 Hoffenheim
Augsburg 
10/11 22:30
FT 
 Nurnberg
VfB Stuttgart 
10/11 22:30
FT 
 Werder Bremen
Monchengladbach 
11/11 01:30
FT 
 Borussia Dortmund
Bayern Munich 
11/11 00:00
FT 
 Guingamp
Lyon 
11/11 03:00
FT 
 Angers SCO
Montpellier 
11/11 03:00
FT 
2 Nimes
Nice 
11/11 03:00
FT 
 Saint Etienne
Stade Reims 
11/11 03:00
FT 
 Toulouse
Amiens 
10/11 20:30
FT 
 Maidenhead United
Portsmouth 
10/11 23:00
FT 
 Torquay United
Woking 
10/11 23:00
FT 
 Grimsby Town
Milton Keynes Dons 
10/11 23:00
FT 
 Yeovil Town
Stockport County 
10/11 23:00
FT 
 Luton Town
Wycombe Wanderers 
10/11 23:00
FT 
 Exeter City
Blackpool 
10/11 23:00
FT 
 Swindon
York City 
10/11 23:00
FT 
 Ebbsfleet United
Cheltenham Town 
10/11 23:00
FT 
 Accrington Stanley
Colchester United 
10/11 23:00
FT 
 Gillingham
Hartlepool United FC 
10/11 23:00
FT 
 Barnsley
Notts County 
10/11 23:00
FT 
 Maidstone United
Macclesfield Town 
10/11 23:00
FT 
1 Bromley
Peterborough United 
10/11 23:00
FT 
 Lincoln City
Northampton Town 1
10/11 23:00
FT 
 Scunthorpe United
Burton Albion 
10/11 23:00
FT 
 Plymouth Argyle
Stevenage Borough 
10/11 23:00
FT 
 Sutton United
Slough Town 
10/11 23:00
FT 
 Oxford United
Forest Green Rovers 
10/11 23:00
FT 
 Southend United
Crawley Town 
10/11 23:00
FT 
1 Metropolitan Police
Newport County 
10/11 23:00
FT 
 Rochdale
Gateshead 
10/11 23:00
FT 
 Bury
Dover Athletic 
10/11 23:00
FT 
 Aldershot Town
Bradford AFC 
10/11 23:00
FT 
 Walsall
Coventry 
10/11 23:00
FT 
 Crewe Alexandra
Carlisle 
10/11 23:00
FT 
 Morecambe
Halifax Town 
10/11 23:00
FT 
 Southport FC
Boreham Wood  
10/11 23:00
FT 
 Chesterfield
Billericay Town 
10/11 23:00
FT 
 Tranmere Rovers
Oxford City 
10/11 23:00
FT 
 Birmingham
Hull City 
10/11 23:00
FT 
 Blackburn Rovers
Rotherham United 
10/11 23:00
FT 
 Bolton Wanderers
Swansea City 
10/11 23:00
FT 
 Bristol City
Preston North End 
10/11 23:00
FT 
 Derby County
Aston Villa 
10/11 23:00
FT 
 Middlesbrough
Wigan Athletic 
10/11 23:00
FT 
 Norwich
Millwall 
10/11 23:00
FT 
 Nottingham Forest
Stoke City 
10/11 23:00
FT 
 Queens Park Rangers
Brentford 
10/11 23:00
FT 
 Reading
Ipswich 
11/11 01:30
FT 
 West Bromwich
Leeds United 
11/11 01:30
FT 
 Emmen
NAC Breda 
11/11 02:45
FT 
 De Graafschap
PSV Eindhoven 
11/11 02:45
FT 
 Vitesse Arnhem
Utrecht 
11/11 03:45
FT 
 VVV Venlo
Fortuna Sittard 
11/11 01:00
FT 
 Sporting Charleroi
Club Brugge 
11/11 03:00
FT 
 Zulte-Waregem
Lokeren 
11/11 03:00
FT 
 AS Eupen
St.-Truidense VV 
11/11 03:30
FT 
 Cercle Brugge
Red Star Waasland-Beveren 
10/11 23:30
FT 
 Aves
Rio Ave 1
10/11 23:30
FT 
 Belenenses
Boavista 
11/11 02:00
FT 
 CD Nacional
Maritimo 
11/11 04:30
FT 
 Porto
Sporting Braga 
10/11 23:00
FT 
 St. Johnstone
Hamilton 
10/11 23:00
FT 
 Dundee
St. Mirren 
10/11 23:00
FT 
 Hearts
Kilmarnock 
10/11 14:35
FT 
 Western Sydney
Brisbane Roar 
10/11 16:50
FT 
 Newcastle Jets
Sydney 
10/11 23:00
FT 
 Persepolis
Kashima Antlers 
10/11 19:00
FT 
 Ural Sr
Gazovik Orenburg 
10/11 21:30
FT 
 Krylya Sovetov Samara
Terek Groznyi 
11/11 00:00
FT 
 FK Rostov
Dinamo Moscow 
10/11 13:00
FT 
 Cerezo Osaka
Kawasaki Frontale 
10/11 13:00
FT 
 Consadole Sapporo
Urawa Red Diamonds 
10/11 13:00
FT 
 Tokyo
Jubilo Iwata 
10/11 13:00
FT 
 Sanfrecce Hiroshima
Vegalta Sendai 
10/11 13:00
FT 
 Shimizu S-Pulse
Nagoya Grampus Eight 
10/11 13:00
FT 
 V-Varen Nagasaki
Yokohama F Marinos 
10/11 13:00
FT 
 Vissel Kobe
Sagan Tosu 
10/11 14:00
FT 
 Gamba Osaka
Shonan Bellmare 
10/11 13:00
FT 
 Suwon Samsung Bluewings
Ulsan Hyundai Horang-i 
10/11 13:00
FT 
 Gangwon
Incheon United 
10/11 15:00
FT 
 Gyeongnam
Pohang Steelers 
10/11 15:00
FT 
 Jeju United
Jeonbuk Hyundai Motors 
10/11 23:00
FT 
 Cr Belouizdad
Mo Bejaia 
11/11 00:00
FT 
 Cs Constantine
Drb Tadjenanet 
11/11 00:00
FT 
 Es Setif
Js Saoura 
11/11 01:00
FT 
 Paradou Ac
As Ain Mlila 
10/11 18:00
 
 Cs Constantine U21
Tadjenant U21 
10/11 18:00
 
 Mc Alger U21
Usm Bel Abbes U21 
10/11 20:00
 
 Cr Belouizdad U21
Mo Bejaia U21 
10/11 21:00
 
 Es Setif U21
Js Saoura U21 
10/11 21:00
 
 Paradou Ac U21
As Ain Mlila U21 
10/11 23:00
Postp. 
 Ca San Miguel
Comunicaciones BsAs 
10/11 23:05
FT 
 Defensores Unidos
Atletico Atlanta 1
11/11 01:00
Postp. 
 Club Atletico Colegiales
Talleres Rem De Escalada 
10/11 23:00
 
 Sportivo Barracas
Berazategui 
10/11 23:00
 
 CA Brown Adrogue
Agropecuario De Carlos Casares 
11/11 01:00
FT 
 Chacarita Juniors
Instituto 
10/11 22:00
 
 Real Pilar
Ca Lugano 
11/11 07:30
FT 
 Colon
Estudiantes 
10/11 14:00
FT 
 Adelaide United U21
Melbourne Victory Fc Am 
10/11 15:30
FT 
 Canberra United U21
Central Coast Mariners Fc Am 
11/11 00:00
FT 
 LASK Linz
Trenkwalder Admira 
11/11 00:00
FT 
1 Sturm Graz
St.Polten 
11/11 00:00
FT 
 Wacker Innsbruck
Rheindorf Altach 
10/11 21:30
FT 
 SK Vorwarts Steyr
SG Austria Klagenfurt 
10/11 23:00
 
 Zwettl Sc
Sc Rohrendorf 
10/11 21:00
 
 Stadlau
ASV Bruck 
10/11 21:00
 
 Sv Leobendorf
Ask Ebreichsdorf 
10/11 21:00
 
 Svg Reichenau
Tsv St Johann 
10/11 21:00
 
 Langenegg
Sv Wals Grunau 
10/11 22:00
 
 Dornbirn
Vfb Hohenems 
10/11 23:00
 
 SV Grodig
Rheindorf Altach B 
11/11 00:00
 
 Worgl
Usk Anif 
10/11 21:30
FT 
 Sabah
Sabail 
10/11 23:30
FT 
 Neftci Baku
Zira 
10/11 21:20
FT 
1 Al-hala
Al-Muharraq 
10/11 21:20
FT 
 Manama Club
Al-shabbab 
11/11 00:20
FT 
 Al Budaiya
Al-Hadd 
10/11 19:00
 
 Smorgon FC
Lida 
10/11 19:00
 
 Lokomotiv Gomel
Fc Baranovichi 
10/11 19:00
 
 Kommunalnik Slonim
Belshina Babruisk 
10/11 19:00
 
 Zorka-BDU Minsk
Zhitkovichi‎ 
10/11 19:00
 
 Volna Pinsk
Naftan Novopolock 
10/11 19:00
 
 Slavia Mozyr
Fk Orsha 
10/11 19:00
 
 Khimik Svetlogorsk
Zabudova 2007 
10/11 19:00
FT 
 Isloch Minsk
Vitebsk 
10/11 21:00
FT 
 Gomel
Torpedo Minsk 
10/11 23:00
FT 
 Neman Grodno
Vigvam Smolevichy 
11/11 02:30
 
 Oudenaarde
Dessel Sport 
11/11 02:30
 
 Thes Sport
Jeunesse Molenbeek 
11/11 03:00
 
 ASV Geel
Rupel Boom 
11/11 03:00
 
 Kmsk Deinze
Eendracht Aalst 
11/11 03:00
 
 Dender
Sporting Chatelet 
11/11 03:00
 
 KSK Heist
Excelsior Virton 
11/11 03:00
 
 Seraing United
Lierse Kempenzonen 
11/11 03:00
 
 Bolivar
The Strongest 
11/11 03:00
 
 Oriente Petrolero
Club Guabira 
11/11 03:00
 
 Real Potosi
Destroyers 
11/11 05:15
FT 
 Aurora
Sport Boys Warnes 
11/11 07:30
FT 
 Royal Pari
Blooming 
10/11 20:30
 
 Mladost Doboj Kakanj
Radnik Bijeljina 
10/11 20:30
 
 Zvi Jerzy Da
NK Celik 
10/11 23:30
 
 Zrinjski Mostar
FK Sarajevo 
10/11 21:30
 
1 Atibaia
Ca Votuporanguense Sp 
10/11 20:00
FT 
 Sao Paulo Youth
Corinthians Paulista U20 
11/11 03:00
FT 
1 Corinthians
Sao Paulo 
11/11 03:00
FT 
1 America Mineiro
Parana 1
11/11 05:00
FT 
 Botafogo
Flamengo 
11/11 05:00
FT 
 Atletico Paranaense
Cruzeiro 
11/11 03:00
FT 
 Criciuma
CRB (AL) 
11/11 03:00
FT 
 CSA Alagoas AL
Atletico Clube Goianiense 
11/11 03:00
FT 
 Oeste FC
Londrina (PR) 
11/11 03:30
FT 
 Avai
Fortaleza 
11/11 05:30
FT 
 Sampaio Correa (MA)
Sao Bento 
11/11 07:00
FT 
 Guarani
Paysandu (PA) 
11/11 01:30
 
 Londrina Pr U19
Parana Pr/u19 
10/11 18:30
FT 
 Botev Plovdiv
Septemvri Simitli 1
10/11 21:00
FT 
 Cherno More Varna
Levski Sofia 1
10/11 23:15
FT 
 Vereya
Etar Veliko Tarnovo 
10/11 20:30
 
 Pfc Nesebar
Chernomorets Balchik 
10/11 20:30
 
 Botev Galabovo
Chernomorets Pomorie 
10/11 20:30
 
 Kariana Erden
Tsarsko Selo 
10/11 20:30
 
 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Lokomotiv Sofia 
10/11 20:30
 
 Pirin Blagoevgrad
PFK Montana 
10/11 20:30
 
 Strumska Slava
Dobrudzha 
10/11 22:00
 
 Litex Lovech
Ludogorets Razgrad Ii 
11/11 07:00
FT 
 Audax Italiano
Palestino 1
11/11 04:00
FT 
 San Luis Quillota
Universidad de Chile 
11/11 06:00
FT 
 Deportes Santa Cruz
General Velasquez 
11/11 06:00
 
 Deportes Vallenar
San Antonio Unido 
11/11 04:15
FT 
 Deportes Tolima
Patriotas 
11/11 06:30
FT 
 Deportiva Once Caldas
Alianza Petrolera 
11/11 07:00
FT 
 La Equidad
America de Cali 
11/11 08:45
FT 
 Dep.Independiente Medellin
Envigado 
10/11 22:30
FT 
 Haiti U20
Turks Caicos Islands U20 
10/11 23:30
FT 
 Cayman Islands U20
Curacao U20 
11/11 01:45
FT 
 Guadeloupe U20
Dominica U20 
11/11 01:45
FT 
 Martinique U20
Canada U20 
11/11 04:00
FT 
 French Saint Martin U20
Jamaica U20 
11/11 04:00
FT 
 Nicaragua U21
Grenada U20 
11/11 05:00
FT 
 Mexico U20
Aruba U20 
11/11 06:30
FT 
 Panama U20
St Kitts And Nevis U20 
11/11 08:45
FT 
2 Guyana U20
El Salvador U20 
11/11 04:00
 
 Ad Escazucena
Puntarenas 
10/11 22:00
FT 
 Slaven Belupo Koprivnica
ZNK Osijek 
11/11 00:00
 
 Dinamo Zagreb
NK Lokomotiva Zagreb 
11/11 00:30
FT 
 Hajduk Split
Zapresic 
10/11 20:00
 
 HNK Sibenik
Varteks Varazdin 
10/11 20:30
 
 NK Lucko
Dugopolje 
11/11 01:00
 
 Medjimurje
Osijek Ii 
10/11 23:00
FT 
 APOEL Nicosia
E.N.Paralimni 
11/11 00:00
FT 
 Ermis Aradippou
AEP Paphos 
11/11 01:00
FT 
 Anorthosis Famagusta FC
Nea Salamis 
10/11 20:30
 
 Digenis Oroklini
Agia Napa 
10/11 20:30
 
 AE Zakakiou
Thoi Lakatamias 
10/11 20:30
 
 Anagenisis Dherina
Asil Lysi 
10/11 20:30
 
 Onisilos Sotiras
PAEEK Keryneias 
10/11 20:30
 
 Meap Nisou
Akritas Chloraka 
10/11 20:30
 
 Omonia Aradippou
Olympiakos Nicosia 
10/11 17:15
 
 Radotin
Pisek 
10/11 17:15
 
 Fk Loko Vltavin
Sokol Brozany 
10/11 17:30
 
 Kraluv Dvur
Prevysov 
10/11 21:00
 
 Domazlice
Viktorie Jirny 
10/11 21:00
 
 Jiskra Usti Nad Orlici
Zivanice 
10/11 21:00
 
 Slovan Velvary
Karlovy Vary Dvory 
10/11 17:15
FT 
1 Chrudim
Prostejov 
10/11 17:15
FT 
 Fk Banik Sokolov
Fk Mas Taborsko 
10/11 17:15
FT 
 Fotbal Trinec
Brno 1
10/11 17:00
 
 HFK Olomouc
Frydlant Nad Ostravici 
10/11 21:00
 
 Hermanice
Tj Sokol Usti 
10/11 21:00
 
 Hranice Kunz
Opava Ii 
10/11 17:15
 
 Viktoria Otrokovice
Spartak Hulin 
10/11 21:00
 
 Odra Petrkovice
Lisen 
10/11 21:00
 
 Vyskov
Valasske Mezirici 
10/11 21:00
 
 Hlucin
Uhersky Brod 
10/11 21:00
 
 Dolni Benesov
Frydek-mistek 
10/11 21:00
 
 Sardice
Unicov 
10/11 21:00
 
 Slavia Kromeriz
Rymarov 
10/11 21:00
 
 Velke Mezirici
Vrchovina 
10/11 17:15
FT 
 Dukla Praha U19
Viktoria Plzen U19 
10/11 17:30
FT 
 Zlin U19
Synot Slovacko U19 
10/11 18:00
AET 
 Vysocina Jihlava U19
Hradec Kralove u19 
90min [1-1], Penalty [4-5], Hradec Kralove u19 win
10/11 18:00
 
 Pardubice U19
Brno U19 
10/11 18:00
FT 
 Pribram U19
Mlada Boleslav U19 
10/11 18:00
 
 Sparta Praha U19
Slavia Praha u19 
90min [1-1], Penalty [4-3], Sparta Praha U19 win
10/11 20:30
 
 Sk Sigma Olomouc u19
Ceske Budejovice u19 
10/11 17:35
FT 
 Mlada Boleslav U21
Baumit Jablonec U21 
10/11 21:00
FT 
1 Mfk Karvina
Sparta Praha 
11/11 00:00
FT 
 Synot Slovacko
Slovan Liberec 
10/11 19:00
FT 
 Odder IGF
Skive IK 
10/11 20:00
FT 
 Vejgaard Bk
Kolding IF 
10/11 20:00
FT 
 Tarup Paarup If
Aarhus Fremad 
10/11 20:30
 
 Kjellerup IF
Sydvest 
10/11 21:00
 
 Jammerbugt
Brabrand IF 
10/11 20:00
FT 
 Skovshoved
Marienlyst 
10/11 21:00
 
 Vanlose If
Avarta 
10/11 21:00
 
 BK Frem
Middelfart 
10/11 21:00
 
 Hillerod Fodbold
B 73 Slagelse 
10/11 22:00
 
 Bronshoj
B93 Copenhagen 
10/11 23:00
FT 
1 Horsens
Sonderjyske 
10/11 19:00
 
 Randers U17
Aarhus Agf U17 
10/11 22:15
 
 Midtjylland U17
Brondby U17 
10/11 22:15
 
 Odense Bk U17
Vejle U17 
10/11 22:30
 
 Nordsjaelland U17
Aalborg Bk U17 
10/11 22:30
 
 Silkeborg If U17
Lyngby U17 
10/11 22:30
 
 Kobenhavn U17
Esbjerg Fb U17 
10/11 18:00
 
 Naesby Bk Womans
Greve Womans 
10/11 18:30
 
 Damso Womens
Herlufsholm Gf Womens 
10/11 19:00
 
 Asa Aarhus Womens
Vejle Womens 
10/11 20:00
 
 Aalborg Bk Womens
Varde IF Womens 
10/11 20:00
 
 Sundby Bk Womens
Skovlunde If B Womens 
10/11 22:00
 
 Vildbjerg Sf Womens
If Lyseng Womens 
10/11 23:00
 
 Fortuna Hjorring B Womens
Aarhus 1900 Womens 
10/11 20:00
 
 Kobenhavn U19
Esbjerg Fb U19 
10/11 20:00
FT 
 Midtjylland U19
Brondby U19 
10/11 20:00
 
 Silkeborg If U19
Lyngby U19 
10/11 20:00
 
 Odense Bk U19
Vejle U19 
10/11 20:00
 
 Nordsjaelland U19
Aalborg Bk U19 
11/11 01:00
 
 Manta
Mushuc Runa 
11/11 06:15
FT 
 Tecnico Universitario
Liga Dep. Universitaria Quito 1
11/11 08:30
FT 
 Deportivo Cuenca
Emelec 
11/11 01:00
 
 Independiente Del Valle Reserves
Delfin Sc Reserves 
11/11 01:00
 
 Universidad Catolica Del Ecuador Reserves
Barcelona Guayaquil Reserves 
11/11 00:00
FT 
1 El Entag Al Harby
El Zamalek 1
11/11 02:30
FT 
 El Gounah
Smouha SC 
11/11 05:15
FT 
 Aguila
Luis Angel Firpo 
11/11 09:00
FT 
 Isidro Metapan
Cd Chalatenango 
10/11 23:00
FT 
 AFC Telford United
Boston United 
10/11 23:00
FT 
 Brackley Town
Blyth Spartans 
10/11 23:00
FT 
 Chester FC
Altrincham 
10/11 23:00
FT 
 Curzon Ashton
Bradford Park Avenue 
10/11 23:00
FT 
 Hereford
Fc United Of Manchester 
10/11 23:00
FT 
 Nuneaton Town
Kidderminster 
10/11 23:00
FT 
 Eastbourne Borough
Hungerford Town 1
10/11 23:00
FT 
 St Albans City
Chippenham Town 
10/11 23:00
FT 
 Hemel Hempstead Town
Gloucester City 
10/11 23:00
FT 
 Wealdstone
Bath City 
10/11 23:00
 
 Banbury United
Hayes&Yeading 
10/11 23:00
 
 Carshalton Athletic
Harlow Town 
10/11 23:00
 
 Stalybridge Celtic
Buxton FC 
10/11 23:00
 
 Afc Mansfield
Pickering Town 
10/11 23:00
 
 Basford Utd
Stafford Rangers 
10/11 23:00
 
 Stamford AFC
Kettering Town 
10/11 23:00
 
 St Neots Town
Barwell 
10/11 23:00
 
 Newcastle Town
Workington 
10/11 23:00
 
 Marske United
Tamworth 
10/11 23:00
 
 Halesowen Town
Prescot Cables 
10/11 23:00
 
 Stratford Town
Mickleover Sports 
10/11 23:00
 
 Witton Albion
Rushden&Diamonds 
10/11 23:00
 
 Farsley Celtic
Carlton Town 
10/11 23:00
 
 South Shields
Hyde United 
10/11 23:00
 
 Brightlingsea Regent
AFC Hornchurch 
10/11 23:00
 
 Lewes
Merthyr Town 
10/11 23:00
 
 Chipstead
Bedford Town 
10/11 23:00
 
 Dorking
Tonbridge Angels 
10/11 23:00
 
 Hendon
Biggleswade Town 
10/11 23:00
 
 Basingstoke Town
Enfield Town 
10/11 23:00
 
 Royston Town
Thame United 
10/11 23:00
 
 Horsham
Potters Bar Town 
10/11 23:00
 
 Brentwood Town
Poole Town 
10/11 23:00
 
 Herne Bay
Needham Market 
10/11 23:00
 
 Leiston
Melksham Town 
10/11 23:00
 
 Salisbury City
Merstham 
10/11 23:00
 
 Weymouth
Street 
10/11 23:00
 
 Dorchester Town
AFC Totton 
10/11 23:00
 
 Aveley
Beaconsfield Sycob 
10/11 23:00
 
 Worthing
Chesham United 
10/11 23:00
 
 Walton Casuals
Bognor Regis Town 
10/11 23:00
 
 Folkestone
Didcot Town 
10/11 23:00
 
 Greenwich Borough
Bishop's Stortford 
10/11 23:00
 
 Tiverton Town
Wingate Finchley 
10/11 22:00
 
 Bristol Academy Womens
Brighton Ha Womens 
10/11 22:00
 
 Liverpool Womens
Arsenal Womens 
10/11 22:00
 
 Everton Cd Womens
Birmingham Womens 
10/11 22:00
 
 Manchester City Womens
Chelsea Fc Womens 
10/11 22:00
 
 Yeovil Town Womens
Reading Womens 
10/11 23:00
 
 Hednesford Town
Warrington Town AFC 
10/11 23:00
 
 North Ferriby United
Nantwich Town 
10/11 23:00
 
 Leatherhead
Margate 
10/11 23:00
 
 Bognor Regis Town
Enfield Town 
10/11 23:00
 
 Burgess Hill Town
Kingstonian 
10/11 23:00
 
 Carshalton Athletic
Dorking 
10/11 23:00
 
 Corinthian Casuals
Tonbridge Angels 
10/11 23:00
 
 AFC Hornchurch
Potters Bar Town 
10/11 23:00
 
 Lewes
Brightlingsea Regent 
10/11 23:00
 
 Whitehawk
Worthing 
10/11 23:00
 
 Wingate Finchley
Harlow Town 
10/11 23:00
 
 Farnborough Town
Kings Langley 
10/11 23:00
 
 Weymouth
Gosport Borough 
10/11 23:00
 
 Chesham United
Basingstoke Town 
10/11 23:00
 
 Frome Town
Dorchester Town 
10/11 23:00
 
 Harrow Borough
Beaconsfield Sycob 
10/11 23:00
 
 Hartley Wintney
Walton Casuals 
10/11 23:00
 
 Poole Town
Tiverton Town 
10/11 23:00
 
 Staines Town
Swindon Supermarine 
10/11 23:00
 
 Taunton Town
Wimborne Town 
10/11 20:00
FT 
 Swansea City U23
Wolves U23 
10/11 21:00
FT 
 Fulham U23
Colchester United U23 
10/11 23:00
 
 Banbury United
Stourbridge 
10/11 23:00
 
 Bedworth United
Redditch United 
10/11 23:00
 
 Biggleswade Town
Needham Market 
10/11 23:00
 
 Kettering Town
Coalville 
10/11 23:00
 
 Lowestoft Town
Rushden&Diamonds 
10/11 23:00
 
 St Neots Town
Leiston 
10/11 23:00
 
 Stratford Town
Tamworth 
10/11 23:00
 
 Rushall Olympic
Alvechurch 
10/11 23:00
 
 Kings Lynn
St Ives Town 
10/11 19:00
FT 
 Tartu JK Tammeka
JK Tallinna Kalev 
10/11 19:00
FT 
 Nomme JK Kalju
Trans Narva 
10/11 19:00
FT 
 Kuressaare
Parnu Linnameeskond 
10/11 19:00
FT 
1 Levadia Tallinn
Flora Tallinn 
10/11 19:00
FT 
 Paide Linnameeskond
Viljandi Jk Tulevik 
11/11 01:00
 
 Saint Malo
Mantes La Ville 
11/11 01:00
 
 Toulon
Ogc Nice B 
11/11 01:00
 
 Colomiers
Mont-de-Marsan 
11/11 01:00
 
 GS Consolat Marseille
Annecy 
11/11 01:00
 
 Frejus Saint-Raphael
Hyeres 
11/11 01:00
 
 Lyonnais B
Graces 
11/11 01:00
 
 Marseille Endoume
Jura Sud Foot 
11/11 01:00
 
 Chasselay M.D. Azergues
Olympique De Marseille B 
11/11 01:00
 
 Pontarlier
Monaco B 
11/11 01:00
 
 Saint Priest
Martigues 
11/11 01:00
 
 Andrezieux
Le Puy Foot 43 Auvergne 
11/11 01:00
 
 Les Herbiers
Yzeure AS 
11/11 01:00
 
 St Pryve St Hilaire
Saint Etienne B 
11/11 01:00
 
 Sete FC
Blois 
11/11 01:30
 
 Bergerac
Bordeaux B 
11/11 00:00
 
 Schiltigheim
Iris Club de Croix 
11/11 01:00
 
 Romorantin
Trelissac 
11/11 01:00
 
 ASM Belfortaine
Creteil 
11/11 01:00
 
 Feignies
Stade Reims Ii 
11/11 01:00
 
 Lens B
Arras 
11/11 01:00
 
 Lille B
Haguenau 
11/11 01:00
 
 Sainte Genevieve Sports
Epinal 
11/11 01:00
 
 Sedan
Bobigny Ac 
11/11 02:00
 
 Lorient B
US Boulogne 
10/11 22:00
FT 
 Le Mans
Stade Lavallois MFC 
11/11 01:00
 
 St Maur Lusitanos
Fleury Merogis U.S. 
11/11 01:00
 
 As Furiani Agliani
Nantes B 
11/11 01:00
 
 PSG B
Bastia CA 
11/11 01:00
 
 Poissy As
Oissel 
11/11 01:00
 
 Stade Briochin
Vitre 
11/11 01:30
 
 Vannes OC
Chartres 
11/11 02:00
FT 
 Le Havre B
Granville 
10/11 22:00
FT 
 Valenciennes
Lens 
10/11 21:00
 
 Lokomotiv Tbilisi
Saburtalo Tbilisi 
10/11 23:00
 
 Dila Gori
Kolkheti Poti 
10/11 21:00
FT 
 VfR Aalen
VfL Osnabruck 
10/11 21:00
FT 
1 Eintr. Braunschweig
Uerdingen 
10/11 21:00
FT 
 Energie Cottbus
Sportfreunde Lotte 
10/11 21:00
FT 
 Hansa Rostock
Kaiserslautern 
10/11 21:00
FT 
 Sv Meppen
Karlsruher 
10/11 21:00
FT 
 Munchen 1860
Hallescher 1
10/11 20:00
FT 
 Erzgebirge Aue
Hamburger 
10/11 20:00
FT 
 St. Pauli
Heidenheimer 
10/11 20:00
FT 
 Koln
Dynamo Dresden 
10/11 18:00
 
 Hamburger U19
Dynamo Dresden U19 
10/11 18:00
 
 Rb Leipzig U19
Werder Bremen U19 
10/11 19:00
FT 
 Hannover 96 U19
Carl Zeiss Jena U19 
10/11 20:00
FT 
 Union Berlin U19
Magdeburg U19 
10/11 20:00
 
 St Pauli U19
Tsv Havelse U19 
10/11 20:00
 
1 Vfl Osnabruck U19
Wolfsburg U19 
10/11 21:00
 
 Hertha Bsc Berlin U19
Niendorfer Tsv U19 
10/11 18:00
 
 Eintracht Frankfurt U19
Mainz U19 
10/11 20:00
FT 
 Stuttgarter Kickers U19
Kaiserslautern U19 
10/11 20:00
FT 
 Augsburg U19
Fsv Frankfurt U19 
10/11 20:00
FT 
 Vfb Stuttgart U19
Sc Freiburg U19 
10/11 21:00
 
 1 Fc Heidenheim U19
Ingolstadt U19 
10/11 18:00
 
 Schalke 04 U19
Rw Oberhausen U19 
10/11 18:00
 
 Bayer Leverkusen U19
Bochum U19 
10/11 18:00
FT 
1 Aachen U19
Monchengladbach U19 
10/11 18:10
 
 Msv Duisburg U19
Koln U19 
10/11 20:00
 
 Preuben Munster U19
Paderborn U19 
10/11 20:00
 
 Tus Dassendorf
Sv Curslack Neuengamme 
10/11 20:00
 
 Werder Bremen Iii
Oberneuland 
10/11 20:30
 
 Bsg Chemie Leipzig
International Leipzig 
10/11 20:30
 
 TeBe Berlin
Lichtenberg 47 
10/11 20:30
 
 Torgelower Sv Greif
Brandenburger Sc Sud 05 
10/11 20:30
 
 Askania Bernburg
Sv Blau Weiss Zorbau 
10/11 20:30
 
 Ludwigsfelder
Wacker Nordhausen 2 
10/11 20:30
 
 Hallen
Eilenburg 
10/11 21:00
 
 Reutlingen
Neckarsulmer Sport-Union 
10/11 21:00
 
 Djk Gebenbach
TSV Aubstadt 
10/11 21:00
 
 Spvgg Ansbach
Jahn Forchheim 
10/11 21:00
 
 Grossbardorf
Fsv Erlangen Bruck 
10/11 21:00
 
 Tsv Schwaben Augsburg
Munchen 1860 Am 
10/11 21:00
 
 Fv Ravensburg
Tsv Ilshofen 
10/11 21:00
 
 Freiberg
Sv Linx 
10/11 21:00
 
 1 Sand
Asv Neumarkt 
10/11 21:00
 
 Bayern Hof
Sv Seligenporten 
10/11 21:00
 
 Wurzburger Fv
Atsv Erlangen 
10/11 21:00
 
 Unterfohring
Tsv Kottern 
10/11 21:00
 
 Tsv Rain Am Lech
Tus Holzkirchen 
10/11 21:00
 
 Spvgg Hankofen Hailing
Tsv Nordlingen 
10/11 21:00
 
 Sv Kirchanschoring
Sonthofen 
10/11 21:00
 
 Blumenthaler Sv
Habenhauser 
10/11 21:00
 
 Meiendorfer Sv
SC Victoria Hamburg 
10/11 21:00
 
 Sv Atlas Delmenhorst
Wunstorf 
10/11 21:00
 
 Tb Uphusen
Hsc Hannover 
10/11 21:30
 
 Rot Weiss Hadamar
Fsc Lohfelden 
10/11 21:30
 
 Tsv Schott Mainz
TSG Pfeddersheim 
10/11 21:30
 
 Sv Oberachern
Goppinger Sv 
10/11 21:30
 
 Fv Diefflen
Fsv Jagersburg 
10/11 21:30
 
 Villingen
Pforzheim 
10/11 21:30
 
 Fsv 08 Bissingen
1 Normannia Gmund 
10/11 21:30
 
 Spielberg
Stuttgarter Kickers 
10/11 21:30
 
 Ksv Hessen Kassel
Ederbergland 
10/11 21:30
 
 Waldgirmes
Eddersheim 
10/11 21:30
 
 Tv Jahn Hiesfeld
Ssvg Velbert 
10/11 21:30
 
 Kaiserslautern Am
TuS Koblenz 
10/11 21:30
 
 Sv Rochling Volkling
Vfb Dillingen 
10/11 21:30
 
 Osc Bremerhaven
Bts Neustadt 
10/11 22:00
 
 Esc Geestemunde
Ksv Vatan Sport Bremen 
10/11 22:00
 
 Vfb Speldorf
VFB Homberg 
10/11 22:00
 
 Viktoria Griesheim
Giessen 
10/11 22:00
 
 Vfl Oythe
Mtv Gifhorn 
10/11 23:00
 
 Viktoria Arnoldsweiler
Bergisch Gladbach 09 
10/11 23:00
 
 Hurth
Duren 
11/11 00:30
 
 Monheim
Fsv Duisburg 
10/11 20:00
FT 
 Wolfsburg Am
Werder Bremen Am 
10/11 20:30
 
 Etsv Weiche Flensburg
Ssv Jeddeloh 
10/11 20:30
 
 VSG Altglienicke
Berliner Fc Dynamo 
10/11 20:30
 
 VFB Auerbach
FSV Union Furstenwalde 
10/11 20:30
FT 
 Chemnitzer
Viktoria Berlin 1889 
10/11 20:30
FT 
 FSV Optik Rathenow
Wacker Nordhausen 
10/11 21:00
FT 
 Sv Elversberg
Pirmasens 
10/11 21:00
 
 FSV Frankfurt
Sc Freiburg Am 
10/11 21:00
FT 
 Hessen Dreieich
Saarbrucken 
10/11 21:00
 
 Mainz Am
SV Waldhof Mannheim 
10/11 21:00
 
 Ssv Ulm 1846
Steinbach 
10/11 21:00
FT 
 Astoria Walldorf
Tsg Balingen 
10/11 21:00
 
 VfR Wormatia Worms
Stuttgart Amateure 1
10/11 20:00
 
 Koln Am
Wuppertaler Sv 
10/11 21:00
FT 
 SV Lippstadt
SC Wiedenbruck 
10/11 21:00
 
1 Monchengladbach Am
Viktoria Koln 
10/11 21:00
FT 
 Kaan Marienborn
Bonner sc 
10/11 21:00
 
 RW Essen
Fortuna Dusseldorf Ii 
10/11 21:00
FT 
 SV Straelen
Wattenscheid 
10/11 21:00
FT 
 Tv Herkenrath
Sv Rodinghausen 
10/11 21:00
 
 Sc Verl
RW Oberhausen 1
10/11 22:30
 
 TSV Alemannia Aachen
Dortmund(am) 
11/11 00:00
 
 Panathinaikos
Ierapetra 
10/11 23:15
FT 
 Larisa
Pas Giannina 1
11/11 01:00
FT 
1 Xanthi
Panionios 
11/11 01:30
FT 
 PAE Levadiakos
OFI Crete 
10/11 21:00
 
 Volos Nfc
Apollon Kalamaria 
10/11 21:00
 
 Athletic Union Of Sparta
Ergotelis 
10/11 17:00
 
 Xanthi U19
Panionios U19 
10/11 17:30
 
 Pas Lamia U19
Asteras Tripolis U19 
10/11 18:00
 
 Apollon Smirnis U19
Aris Thessaloniki U19 
10/11 18:00
 
 Olympiakos Piraeus U19
Panathinaikos U19 
10/11 19:00
 
 Levadiakos U19
Ofi Crete U19 
11/11 05:00
FT 
 Csd Comunicaciones B
Club Aurora 
11/11 05:00
FT 
 CD Marquense
CD Suchitepequez 1
11/11 03:00
 
 CD Puerto de Iztapa
Deportivo Petapa 
11/11 05:00
FT 
 Deportivo Sanarate
Coban Imperial 
11/11 08:00
FT 
 Club Comunicaciones
Guastatoya 1
11/11 10:00
FT 
 Xelaju MC
Siquinala 
11/11 09:00
FT 
1 Honduras Progreso
Marathon 
11/11 09:00
FT 
 CD Motagua
Real De Minas 
11/11 09:00
FT 
 Real Espana
Lobos Upnfm 
11/11 09:00
FT 
 Platense
Juticalpa 
10/11 18:00
 
 Kwun Tong Fa
Fu Moon 
10/11 20:30
 
 Hong Kong
Wing Yee Ft 
10/11 21:30
FT 
 Diosgyor
Debreceni VSC 
11/11 00:00
FT 
 MTK Hungaria FC
Puskas Akademia 
11/11 00:00
 
 Varda Se
Ujpesti TE 
11/11 00:00
FT 
 Paksi SE
Budapest Honved 
11/11 02:30
FT 
 Szombathelyi Haladas
Ferencvarosi TC 
10/11 17:00
 
 Puskas Akademia Fehervar U19
Budapest Honved U19 
10/11 18:00
FT 
 Diosgyor Vtk U19
Ferencvarosi Tc U19 
10/11 18:50
 
 Illes Akademia Haladas U19
Mtk Hungaria Fc U19 
10/11 20:00
FT 
 Gyori Eto Fc U19
Debreceni Vsc U19 
10/11 22:00
 
 Ferencvarosi Tc Womens
Magyar Labdarugo Egylet Womens 
10/11 16:30
FT 
 Aizawl
Minerva Academy 
10/11 19:30
FT 
 AIFF XI
Mohun Bagan 
10/11 18:30
 
 Corps Of Signals
Churchill Brothers Sc 
10/11 22:00
FT 
 Atletico De Kolkata
Pune City 
10/11 17:00
 
 Aceh United
Semen Padang 
10/11 14:30
FT 
 Persipura Jayapura
Bali United 
10/11 16:30
FT 
 Pusamania Borneo
PSIS Semarang 
10/11 16:30
FT 
 Persija Jakarta
PS Tni 
10/11 19:30
FT 
 Persebaya Surabaya
PSM Makassar 
10/11 20:00
FT 
1 Foolad Khozestan
Sepidroud Rasht 
10/11 19:30
 
 Naft Misan
Al-Hudod 
10/11 19:30
 
 Naft Al Junoob
Al Najaf 
10/11 16:30
 
 Bnei Majdal Krum United
Ahva Arraba 
10/11 20:30
 
 Hapoel Sandala Gilboa
Maccabi Ahi Iksal 
10/11 20:30
 
 Ms Daburiya Osama
Maccabi Bnei Raina 
10/11 22:00
FT 
1 Maccabi Netanya
Maccabi Petah Tikva FC 
11/11 00:00
FT 
 Hapoel Haifa
Bnei Yehuda Tel Aviv 
11/11 00:15
FT 
 Hapoel Tel Aviv
Hapoel Raanana 1
11/11 02:30
FT 
 Hapoel Hadera
Maccabi Haifa 
10/11 20:30
 
 Hapoel Ironi Baka El Garbiya
Hapoel Kaukab 
10/11 16:30
FT 
 Football Club Nave Yosef U19
Sc Haifa Robi Shapira U19 
10/11 16:30
FT 
 Hapoel Mahane Yehuda U19
Hapoel Ashkelon U19 1
10/11 16:40
 
1 Maccabi Yaffo Kabilio U19
Beitar Shimshon Tel Aviv U19 
10/11 16:45
FT 
 Hapoel Petah Tikva Nahum Stelmah U19
Sectzya Nes Ziona U19 1
10/11 17:00
 
 Hapoel Bnei Lod U19
Maccabi Ironi Bat Yam U19 
10/11 17:00
FT 
 Hapoel Herzliya U19
Maccabi Ironi Kiryat Ata U19 
10/11 17:00
FT 
 Hapoel Hod Hasharon U19
Ironi Nesher U19 
10/11 17:00
FT 
 Maccabi Yavne Shimon U19
Gadna Tel Aviv U19 
10/11 17:00
FT 
1 Ironi Tiberias U19
Maccabi Achi Nazareth U19 
10/11 17:00
FT 
 Maccabi Tzur Shalomu19
Hapoel Kfar Saba U19 
10/11 17:30
FT 
 Livorno U19
Foggia U19 
10/11 18:00
FT 
 Crotone Youth
Pescara Youth 
10/11 18:00
FT 
 Chievo Youth
Napoli U19 
10/11 18:00
FT 
 Perugia Youth
Lecce U20 
10/11 18:30
FT 
 Fiorentina U20
Cagliari U20 
10/11 20:00
FT 
 Inter Milan U20
Empoli U20 
10/11 21:00
FT 
 Palermo U20
Udinese Youth 1
10/11 21:30
FT 
 Us Casertana 1908
Trapani 
10/11 21:30
FT 
 Rieti
Potenza 
10/11 21:30
FT 
 Reggina
Paganese 
10/11 21:30
FT 
 Matera
Viterbese 
10/11 23:30
FT 
 Virtus Francavilla
Us Siracusa 1
11/11 03:30
FT 
 Bisceglie 1913
Ac Monopoli 
11/11 03:30
FT 
 Asd Sicula Leonzio
Rende 
11/11 03:45
FT 
 Cavese
Juve Stabia 
11/11 01:00
 
 Augusta Seaborne Futsal
Carme Dawson 
10/11 22:00
FT 
 Ascoli
Padova 
10/11 22:00
FT 
 Cremonese
Livorno 
10/11 22:00
FT 
 Salernitana
Spezia 1
10/11 22:00
FT 
 Carpi
Benevento 
11/11 01:00
FT 
 Cosenza Calcio 1914
Lecce 
10/11 21:30
 
 Sangiustese
Societa Sportiva Matelica Calcio 
10/11 21:30
 
 Clodiense
Belluno 
11/11 03:30
 
 Asd Villa Dalme
Pro Sesto 
11/11 02:00
 
 Usc Bassam
Bouake 
10/11 13:00
FT 
 Yokohama
Okayama 
10/11 13:00
FT 
 Oita Trinita
Zweigen Kanazawa FC 
10/11 14:00
FT 
 Kyoto Purple Sanga
JEF United Ichihara 
10/11 15:00
FT 
 Omiya Ardija
Yamagata Montedio 
11/11 12:00
FT 
 Tokyo Verdy
Kamatamare Sanuki 
11/11 12:00
FT 
 Renofa Yamaguchi
Ventforet Kofu 
10/11 12:00
FT 
 Verspah Oita
Yokogawa Musashino 
10/11 13:00
FT 
 Maruyasu Industries
Honda 
11/11 12:00
 
 Nara Club
Reinmeer Aomori 
11/11 12:00
 
 Honda Lock SC
Osaka 
11/11 12:00
FT 
 Veertien Kuwana
Vanraure Hachinohe 
11/11 12:00
 
 Mio Biwako Shiga
Imabari FC 
11/11 12:00
 
 Cobar Torre Onagawa
Ryutsu Keizai University 
11/11 12:00
 
 Tegevajaro Miyazaki
Sony Sendai 
10/11 15:00
FT 
 Shonan Bellmare Futsal
Nagoya Oceans Futsal 
10/11 17:00
 
 Agleymina Hamamatsu Futsal
F League Selection Futsal 
10/11 12:00
FT 
 Kagoshima United
Tokyo U23 
11/11 12:00
FT 
 AC Nagano Parceiro
Gamba Osaka U23 
11/11 12:00
FT 
 SC Sagamihara
Fujieda Myfc 
11/11 10:00
 
 Shimizu S Pulse Youth
Albirex Niigata Youth 
10/11 22:00
 
 Ramtha SC
Al Hussein Irbid 
11/11 00:30
 
 Al Wihdat Amman
Al Aqaba Sc 
10/11 12:00
 
 Pocheon Fc
Icheon Citizen Fc 
11/11 12:00
 
 Chungju Citizen
Yangju Citizen Fc 
10/11 14:00
 
 Gimhae City
Cheonan City 
10/11 20:00
FT 
 Fk Valmiera
Jelgava 
10/11 20:00
 
 Jelgava
Fk Valmiera 
10/11 20:00
FT 
 Caramba/dinamo Riga
Spartaks Jurmala 
10/11 20:00
FT 
 Rigas Futbola Skola
Liepajas Metalurgs 1
10/11 20:00
FT 
 FK Ventspils
Metta/LU Riga 
10/11 20:15
 
 Al-Safa
Shabab Sahel 
10/11 20:15
 
 Alnabisheet
Al Ansar Lib 
10/11 22:00
 
 Al-Ahed
Al Akhaahli Alay 
11/11 00:00
 
 Fola Esch
Hostert 
11/11 01:00
 
 Racing Union
Jeunesse Esch 
11/11 01:00
 
 Differdange 03
Hamm Rm Benfica 
11/11 01:00
 
 CS Petange
Progres Niedercorn 
11/11 01:00
 
 Una Strassen
Us Rumelange 
10/11 20:00
 
 Belasica Strumica
Makedonija Gjorce Petrov 
10/11 20:00
 
 Rabotnicki Skopje
FK Shkendija 79 
10/11 20:00
 
 Renova Cepciste
Pobeda Prilep 
10/11 20:00
 
 Korzo Prilep
Vardar Skopje 
10/11 20:00
 
 Sileks
Academy Pandev 
10/11 21:00
 
 Lija Athletic
Swieqi United 
10/11 23:15
 
 Sirens
San Gwann 
10/11 21:00
 
 Hamrun Spartans
Senglea Athletic 
10/11 21:00
 
 St Andrews
Pieta Hotspurs 
10/11 23:00
 
 Sliema Wanderers FC
Qormi 
10/11 23:15
 
 Tarxien Rainbows
Balzan 
11/11 07:00
FT 
 Cruz Azul
Lobos Buap 
11/11 09:00
FT 
 Tigres UANL
Puebla 
11/11 09:00
FT 
 Leon
Chivas Guadalajara 
11/11 11:00
FT 
 Club Tijuana
Morelia 
11/11 11:00
FT 
 Necaxa
Monterrey 
11/11 01:00
 
 Cimarrones De Sonora Ii
Estudiantes Tecos 
11/11 02:00
 
 Monarcas Morelia Ii
Coras De Nayarit 
11/11 05:00
FT 
 Constructores Gomez Palacio
Mineros De Zacatecas Ii 1
11/11 05:00
FT 
 Potosino
Cd Nuevo Chimalhuacan 1
11/11 05:30
FT 
 Ua Zacatecas
Cd Albinegros Orizaba 
11/11 06:00
FT 
 Sporting Canamy
Toluca Ii 1
11/11 07:00
FT 
 Correcaminos 2
Loros Universidad 
11/11 07:00
FT 
 Pacific
Alacranes de Durango 
11/11 08:00
FT 
 Intel Paja
Club America Ii 
11/11 09:00
FT 
 Irapuato
Unam Pumas Ii 
11/11 01:00
 
 Tigres Uanl U20
Puebla U20 
11/11 01:30
 
 Necaxa U20
Monterrey U20 
11/11 07:45
 
 Club Tijuana U20
Monarcas Morelia U20 
11/11 07:00
FT 
 Zacatepec
Tampico Madero 
11/11 09:00
FT 
 Cafetaleros De Tapachula
Juarez 
11/11 11:15
FT 
1 Csyd Dorados De Sinaloa
Atletico San Luis 
10/11 19:00
 
 Zimbru Chisinau
Sheriff 
10/11 19:00
 
 Dinamo-Auto
Cs Petrocub 
10/11 19:00
 
 Olimpia Balti
Sfintul Gheorghe 
10/11 21:00
 
 Speranta Nisporeni
Milsami 
10/11 20:00
 
 Grbalj Radanovici
Zeta 
10/11 20:00
 
 Lovcen Cetinje
Rudar Pljevlja 
10/11 20:00
 
 Mornar
Iskra Danilovgrad 
10/11 20:00
 
 FK Sutjeska Niksic
Ofk Titograd 
10/11 20:00
 
 OFK Petrovac
FK Buducnost Podgorica 
10/11 22:00
FT 
 MCO Mouloudia Oujda
Cayb Club Athletic Youssoufia Berrechid 
10/11 23:00
 
 OCK Olympique de Khouribga
Wydad Casablanca 
10/11 23:00
 
 IRT Itihad de Tanger
Kawkab de Marrakech 
10/11 23:00
 
 HUSA Hassania Agadir
MCO Mouloudia Oujda 
10/11 23:00
 
 RCA Raja Casablanca Atlhletic
Rcoz Oued Zem 
10/11 23:00
 
 Forces Armee Royales
Union Touarga Sport Rabat 
10/11 23:00
 
 Chabab Rif Hoceima
Maghrib Association Tetouan 
10/11 23:00
 
 Difaa Hassani Jdidi
Cayb Club Athletic Youssoufia Berrechid 
11/11 00:00
FT 
 Maghrib Association Tetouan
Rcoz Oued Zem 
11/11 02:00
FT 
 Difaa Hassani Jdidi
Union Touarga Sport Rabat 
11/11 01:00
 
 Pumas UNAM
Mighty Gunners 
11/11 09:00
FT 
1 Hawkes Bay United
Hamilton Wanderers 
11/11 09:00
FT 
 Team Wellington
Southern United 1
11/11 09:00
 
 Waitakere United
Tasman United 
11/11 10:00
FT 
 Wellington Phoenix Reserve
Canterbury University 
11/11 11:35
FT 
 Eastern Suburbs Afc
Auckland City 
11/11 09:00
FT 
 Tasman United U20
Waitakere United U20 
11/11 09:00
 
 Auckland Ff Womens
Southern United Nzl Womens 
11/11 09:00
 
 Canterbury United Womens
Central Football Womens 
10/11 22:00
 
 Loughgall
Knockbreda Parish 
10/11 22:00
 
 Dundela
Police Service Of Northern Ireland 
10/11 22:00
 
 Harland Wolff Welders
Dergview 
10/11 23:00
 
 Carrick Rangers
Ballinamallard United 
10/11 23:00
 
 Limavady United
Ballyclare Comrades 
10/11 23:00
 
 Portadown FC
Larne 
10/11 23:00
FT 
 Linfield FC
Coleraine 
10/11 23:00
FT 
 Glentoran
Ballymena United 
10/11 23:00
FT 
 Glenavon Lurgan
Warrenpoint Town 
10/11 23:00
FT 
 Dungannon Swifts
Institute 
10/11 23:00
FT 
 Ards
Crusaders FC 
10/11 20:45
 
 AL-Nahda
Oman Club 
10/11 20:45
 
 Al Oruba Sur
Saham 
10/11 20:45
 
 Oman Club
AL-Nahda 
10/11 20:45
 
 Saham
Al Oruba Sur 
10/11 21:05
 
 Mjees
Dhufar 
10/11 21:05
 
 Dhufar
Mjees 
10/11 22:45
 
 Al-Suwaiq Club
Sur Club 
10/11 22:45
 
 Sur Club
Al-Suwaiq Club 
10/11 23:45
 
 Al Shabab Oma
Alrstak 
10/11 23:45
 
 Muscat
Sohar Club 
10/11 23:45
 
 Alrstak
Al Shabab Oma 
10/11 23:45
 
 Sohar Club
Muscat 
11/11 00:05
 
 Al Nasr(OMA)
Mrbat 
11/11 00:05
 
 Mrbat
Al Nasr(OMA) 
11/11 08:00
FT 
 Atletico Chiriqui
Leones De America 
11/11 04:50
FT 
 Independiente Fbc
Olimpia Asuncion 
11/11 07:00
FT 
 Libertad Asuncion
Sol De America 
11/11 02:00
FT 
 Sporting Cristal
Em Deportivo Binacional 
11/11 04:30
FT 
 Comerciantes Unidos
Dep. San Martin 2
11/11 06:45
FT 
 Real Garcilaso
Universitario de Deportes 
11/11 09:00
FT 
 Sport Boys
Sport Rosario 
11/11 02:00
 
 Comerciantes Unidos Reserves
Deportivo San Martin Reserves 
11/11 06:30
FT 
 Sport Boys Reserves
Sport Rosario Reserves 1
10/11 22:30
FT 
 Wisla Plock
Zaglebie Sosnowiec 
11/11 01:00
FT 
 Lechia Gdansk
Cracovia Krakow 
11/11 03:30
FT 
 Wisla Krakow
Zaglebie Lubin 
10/11 20:00
 
 Stal Stalowa Wola
KS Energetyk ROW 
10/11 20:00
 
 Rozwoj Katowice
Elana Torun 
10/11 20:00
FT 
 LKS Lodz
Chrobry Glogow 
10/11 20:00
FT 
 Warta Poznan
Olsztyn OKS 1945 
10/11 21:00
 
 Skra Czestochowa
Radomiak Radom 
10/11 23:00
 
 Znicz Pruszkow
Resovia Rzeszow 
10/11 23:00
FT 
1 Bytovia Bytow
LKS Nieciecza 
10/11 23:00
FT 
 Stal Mielec
Garbarnia Krakow 
11/11 00:00
 
 Olimpia Elblag
Widzew lodz 
11/11 00:00
 
 Olimpia Grudziadz
Blekitni Stargard Szczecinski 
11/11 00:00
 
 Belchatow
Pogon Siedlce 
11/11 00:00
FT 
 Sandecja
Chojniczanka Chojnice 
11/11 00:45
FT 
 Podbeskidzie
GKS Katowice 
11/11 01:00
 
 Ruch Chorzow
Siarka Tarnobrzeg 
11/11 02:00
FT 
1 Wigry Suwalki
Gks Jastrzebie 
10/11 18:00
FT 
 Pogon Szczecin Ii
Ks Wierzyca Pelplin 
10/11 19:00
FT 
 Chemik Bydgoszcz
Gornik Konin 
10/11 20:00
FT 
 Gornik Walbrzych
Gornik Ii Zabrze 
10/11 20:00
FT 
 Ks Legionovia Legionowo
Ursus Warszawa 
10/11 20:00
FT 
 Rekord Bielsko Biala
Mks Kluczbork 
10/11 20:00
FT 
 Stal Krasnik
Wislanie Jaskowice 
11/11 00:00
 
 Kp Calisia Kalisz
Radunia Stezyca 
11/11 02:00
 
 Motor Lublin
Lks Wolczanka Wolka Pelkinska 
10/11 19:00
 
 Gks Belchatow Youth
Gornik Zabrze Youth 
10/11 20:00
 
 Korona Kielce Youth
Legia Warszawa Youth 
10/11 20:30
 
 Jagiellonia Bialystok Youth
Pogon Szczecin Youth 
10/11 22:00
 
 Zaglebie Lubin Youth
Lech Poznan Youth 
10/11 20:00
 
 Azs Uj Krakow Womens
Gks Katowice Womens 
10/11 19:00
FT 
 Penafiel
Benfica B 
10/11 23:00
FT 
 SC Farense
Vitoria Guimaraes B 1
10/11 23:00
FT 
 Academico Viseu
CD Mafra 
10/11 19:00
FT 
 Cova Piedade U23
Belenenses U23 
10/11 19:00
FT 
 Vitoria Guimaraes U23
Maritimo U23 
10/11 19:00
FT 
 Portimonense U23
Estoril U23 
10/11 23:00
 
 Coimbra Ec U23
Aves U23 
10/11 23:00
 
 Feirense U19
Rio Ave U19 
10/11 23:00
 
 Vitoria Sc Guimaraes U19
Porto U19 
10/11 23:00
 
 Aves U19
Pacos Ferreira U19 
10/11 23:00
 
 Gil Vicente U19
Boavista U19 
10/11 23:00
 
 Beira Mar U19
Braga U19 
10/11 23:00
 
 Sc Freamunde U19
Leixoes U19 
10/11 23:00
 
 Benfica U19
Uniao Leiria U19 
10/11 23:00
 
 Belenenses U19
Gd Estoril Praia U19 
10/11 23:00
 
 Cova Piedade U19
Academica Coimbra U19 
10/11 23:00
 
 Alcanenense U19
Alverca U19 
10/11 23:00
 
 Sporting Lisbon U19
Vitoria Setubal U19 
10/11 23:00
 
 Tondela U19
Maritimo U19 
10/11 17:00
FT 
 Cs Aerostar Bacau
UTA Arad 1
10/11 17:00
FT 
 Scm Argesul Pitesti
ACS Poli Timisoara 
10/11 17:00
FT 
1 Juventus Bucharest
Farul Constanta 
10/11 17:00
FT 
 Acs Sirineasa
Balotesti 1
10/11 17:00
 
 Luceafarul Oradea
Metaloglobus 
10/11 18:30
 
 Chindia Targoviste
Pandurii 
10/11 21:00
FT 
 Astra Ploiesti
CSM Studentesc Iasi 1
11/11 00:00
FT 
 Viitorul Constanta
Concordia Chiajna 
11/11 03:00
FT 
 CFR Cluj
Dunarea Calarasi 1
10/11 20:00
 
 Csm Ramnicu Sarat
Sporting Liesti 
10/11 20:00
 
 Crisul Chisineu Cris
Cs Municipal Lugoj 
10/11 20:00
 
 Gloria Lunca Teuz Cermei
Corvinul Hunedoara 
10/11 16:00
FT 
 Mfk Sinara Ekaterinburg Futsal
Mfk Cprf Futsal 
10/11 17:00
FT 
 Mospolitekh Moscow Futsal
Berkut Futsal 
10/11 17:00
FT 
 Dynamo Moscow Futsal
Cprfb Futsal 
10/11 18:00
FT 
 Mfk Tyumen Futsal
Nefte Jo Gansike Futsal 
10/11 18:00
FT 
 Krasnaya Gvardiya Futsal
Yougela B Futsal 
10/11 21:00
 
 Lipetsk Futsal
Orgkhim Futsal 
10/11 18:00
FT 
 Saturn
Kvant Obninsk 
10/11 18:00
FT 
 Dinamo Briansk
Metallurg Lipetsk 
10/11 19:00
FT 
 Strogino Moscow
FK Zvezda Ryazan 
10/11 20:00
FT 
 Torpedo Moscow
Sokol 
10/11 23:00
 
 Zorkyi Krasnogorsk
FK Kaluga 
10/11 18:00
FT 
 Veles
Murom 
10/11 19:00
FT 
 Leningradets
FK Kolomna 1
10/11 19:00
FT 
 Torpedo Vladimir
Chertanovo Moscow 2 
10/11 20:00
FT 
 Tekstilshchik Ivanovo
Dolgiye Prudy 
10/11 14:00
FT 
 Ural Youth
Orenburg Youth 
10/11 15:00
FT 
 Krylya Sovetov Samara Youth
Terek Groznyi Youth 
10/11 19:00
FT 
 Cska Moscow Youth
Zenit St.petersburg Youth 
10/11 12:00
FT 
 Luch-Energiya
Volga Olimpiets 
10/11 14:00
FT 
 Ska Khabarovsk
FK Tyumen 
10/11 18:00
FT 
 Sibir
Mordovia Saransk 
10/11 18:00
FT 
 Rotor Volgograd
Avangard 
10/11 19:00
FT 
 Krasnodar II
Spartak Tambov 1
10/11 20:00
FT 
 Khimki
Shinnik Yaroslavl 
10/11 20:00
FT 
 Torpedo Armavir
Chertanovo Moscow 
10/11 21:00
FT 
 Petrotrest
Zenit-2 St.Petersburg 
10/11 22:00
FT 
 Baltika
Tom Tomsk 
10/11 22:00
FT 
 Fakel Voronezh
Spartak Moscow II 1
10/11 22:00
 
 Tre Penne
San Giovanni 
10/11 22:00
 
 Entai Ravi Tucci
Folgore/falciano 
10/11 22:00
 
 Ac Juvenes
S.S Pennarossa 
10/11 22:00
 
 Murata
Tre Fiori 
10/11 22:00
 
 SP Libertas
Fiorentino 
10/11 22:00
 
 Sp Cosmos
SP La Fiorita 
10/11 22:00
 
 Cailungo
SP Domagnano 
10/11 20:30
 
 Hottain
Wajj 
10/11 22:50
FT 
 Al Feiha
Al Ittihad Ksa 
10/11 20:35
 
 Ohud Medina Youths
Al Nasr Riyadh Youths 
10/11 19:50
 
 Al Qadasiya Youths
Al Ansar Youths 
10/11 20:15
 
 Al Taawon Youths
Al Shabab Youth 
10/11 20:40
 
 Al Raed Youths
Al Ettifaq Youths 
10/11 20:40
 
 Al Wehda Youth
Al Hilal Youths 
10/11 23:00
FT 
 Greenock Morton
Alloa Athletic 
10/11 23:00
FT 
 Ayr Utd
Queen of the South 
10/11 23:00
FT 
 Ross County
Dundee United 
10/11 23:00
FT 
 Dunfermline
Falkirk