livescore - live soccer scores

LiveScore 09 Nov 2018

10/11 04:00
FT 
 Levante
Real Sociedad 
10/11 03:30
FT 
 Frosinone
Fiorentina 
10/11 03:30
FT 
 Hannover 96
Wolfsburg 
10/11 03:45
FT 
 Lille
Strasbourg 
10/11 03:55
FT 
 Haringey Borough
AFC Wimbledon 
10/11 03:45
FT 
 Sheffield United
Sheffield Wed. 
10/11 03:00
FT 
 Zwolle
Willem II 
10/11 03:30
FT 
 Royal Antwerp
Oostende 1
10/11 03:00
FT 
 Moreirense
Portimonense 
10/11 05:15
FT 
 Vitoria Setubal
Feirense 
10/11 03:45
FT 
 Aberdeen
Hibernian 
09/11 16:50
FT 
 Melbourne City
Wellington Phoenix 
10/11 00:30
FT 
 Arsenal Tula
Anzhi 
09/11 20:00
FT 
 Singapore
Indonesia 1
09/11 20:00
FT 
1 Timor Leste
Thailand 
10/11 03:00
FT 
 Switzerland (w)
Netherlands (w) 1
10/11 03:00
FT 
 Esperance Sportive de Tunis
Al Ahly 
09/11 22:00
FT 
 Om Medea
Ca Bordj Bou Arreridj 
10/11 00:45
FT 
 Usm Alger
Js Kabylie 
09/11 17:00
FT 
 Olympique Medea U21
Ca Bordj Bou Arreridj U21 
10/11 02:30
FT 
 Villa San Carlos
San Martin Burzaco 1
10/11 02:30
FT 
 Sportivo Dock Sud
Leandro N Alem 
10/11 02:30
FT 
 Club Lujan
Victoriano Arenas 1
10/11 08:00
FT 
 Atletico Rafaela
Central Cordoba Sde 
10/11 02:30
 
 Deportivo Paraguayo
Liniers 
10/11 02:30
FT 
 Ca Atlas
Defensores De Cambaceres 
10/11 06:00
 
 Talleres Cordoba
Aldosivi 
10/11 08:00
FT 
 Atletico Tucuman
Rosario Central 1
09/11 21:00
FT 
 Banfield Reserves
Lanus Reserves 1
09/11 21:00
FT 
 Colon Reserves
Estudiantes Lp Reserves 1
09/11 21:20
FT 
 Tigre Reserves
Argentinos Jrs Reserves 
09/11 22:00
FT 
 Huracan Reserves
Godoy Cruz Reserves 1
10/11 10:30
FT 
 Perth Glory Am
Brisbane Roar Am 
10/11 02:10
FT 
 SKU Amstetten
Juniors OO 
10/11 02:10
FT 
 FAC Team Fur Wien
Austria Wien Youth 
10/11 02:10
FT 
 SV Horn
Kapfenberg Superfund 
10/11 02:10
FT 
 Lafnitz
SC Wiener Neustadt 
10/11 02:10
FT 
 Liefering
Wacker Innsbruck Amateure 
10/11 03:30
FT 
 SV Ried
Blau Weiss Linz 
10/11 02:00
 
 Usc Eugendorf
Salzburger Ak 1914 
10/11 02:00
FT 
1 Tus Heiligenkreuz
Sc Furstenfeld 
10/11 02:00
 
 SC/ESV Parndorf
Sv Schwechat 
10/11 02:00
 
1 Stpolten Youth
SC Mannsdorf 
10/11 02:00
FT 
 Sv Mattersburg Amateure
Fcm Traiskirchen 
10/11 02:30
 
 Karabakh Vienna
Sc Neusiedl 1919 
10/11 02:30
FT 
 Wiener Sportklub
Team Wiener Linien 
10/11 01:30
 
 Kufstein
Sv Seekirchen 
10/11 02:00
 
 Bischofshofen
Kitzbuhel 
09/11 18:30
 
 Zaqatala
Agsu 
09/11 18:30
FT 
 Turan Tovuz
Zira 2 
09/11 18:30
FT 
 Sabah 2
Standard Sumgayit 2 1
09/11 21:20
FT 
1 Al-Najma
Al-Riffa 1
10/11 00:20
FT 
 East Riffa
Malkia 
09/11 23:00
FT 
 Gorodeya
Dinamo Brest 
10/11 00:45
FT 
 Dinamo Minsk
Slutsksakhar Slutsk 
10/11 03:30
FT 
 Roeselare
Oud Heverlee 
10/11 03:30
FT 
 KV Mechelen
St Gilloise 
10/11 03:30
FT 
 KVSK Lommel
KFCO wilrijk 
10/11 03:30
FT 
 Tubize
Westerlo 
10/11 08:30
FT 
 Destroyers
Club Guabira 
09/11 20:00
 
 Palmeiras Youth
Ponte Preta Youth 
10/11 05:15
FT 
 Vila Nova (GO)
Figueirense (SC) 
10/11 06:30
FT 
 Juventude Rs
Ponte Preta 
10/11 06:30
FT 
 Boa Esporte Clube
Brasil De Pelotas Rs 
10/11 07:30
FT 
 Coritiba (PR)
Goias 
09/11 23:45
FT 
 CSKA Sofia
Vitosha Bistritsa 
10/11 08:45
FT 
1 Boyaca Chico
Atletico Huila 1
09/11 23:30
FT 
 Barbados U20
Bermuda U20 
10/11 01:45
FT 
 Saint Maarten U20
Cuba U20 
10/11 01:45
FT 
 Dominican Republic U20
Belize U20 
10/11 04:00
FT 
 Puerto Rico U20
St Vincent The Grenadine U20 
10/11 04:00
FT 
 Us Virgin Islands U20
Trinidad Tobago U20 
10/11 06:30
FT 
 Turks Caicos Islands U20
Costa Rica U20 
10/11 06:30
FT 
 Usa U20
Suriname U20 
10/11 08:45
 
 Honduras U20
Antigua Barbuda U20 
10/11 01:00
FT 
1 Rudes
Hnk Gorica 
09/11 20:30
 
 Hrvatski Dragovoljac
Dinamo Zagreb 2 
09/11 20:30
 
 Radnik Sesvete
Kustosija 
10/11 01:00
FT 
 Ethnikos Achnas
Karmiotissa Pano Polemidion 
10/11 01:00
FT 
 Aris Limassol
Othellos Athienou 
10/11 00:00
FT 
1 Vitkovice
SC Znojmo 
10/11 01:00
FT 
 Vysocina Jihlava
Usti nad Labem 
09/11 23:00
 
 Banik Ostrava u19
Mfk Karvina U19 
10/11 01:00
FT 
 Mlada Boleslav
Dukla Praha 1
10/11 02:00
FT 
 Brondby
Aarhus AGF 1
10/11 08:30
 
 Liga de Loja
Cd Puerto Quito 1
10/11 08:15
FT 
 Independiente Jose Teran
Delfin 
10/11 00:00
FT 
1 Tecnico Universitario Reserves
Ldu Quito Reserves 1
10/11 01:00
FT 
1 Deportivo Cuenca Reserves
Emelec Reserves 
10/11 03:00
FT 
 Blackburn Rovers U23
Everton U23 
10/11 03:00
FT 
 Bristol City U23
Plymouth Argyle U23 
10/11 03:00
FT 
 Southampton U23
Newcastle U23 
10/11 03:00
FT 
 Afc Bournemouth U23
West Bromwich U23 
10/11 03:00
FT 
 Avranches
Cholet So 
10/11 03:00
FT 
 Chambly
Entente Sannois 
10/11 03:00
FT 
 Dunkerque
Lyon la Duchere 
10/11 03:00
FT 
 Marignane Gignac
Concarneau 
10/11 03:00
FT 
 Pau
Drancy 
10/11 03:00
FT 
 Rodez Aveyron
Quevilly 
10/11 03:00
FT 
1 Tours
US Boulogne 
10/11 03:00
FT 
 Villefranche
Bourg Peronnas 
10/11 03:00
 
 Clermont Foot
Orleans US 45 1
10/11 03:00
FT 
1 Chateauroux
Metz 
10/11 03:00
FT 
 Ajaccio GFCO
ES Troyes AC 
10/11 03:00
FT 
 Le Havre
Sochaux 
10/11 03:00
FT 
 Red Star 93
Avenir Sportif Beziers 
10/11 03:00
FT 
 Grenoble
Ajaccio 
10/11 03:00
FT 
 Auxerre
Chamois Niortais 
10/11 03:00
FT 
 Lorient
Paris Fc 1
09/11 23:00
FT 
 Metalurgi Rustavi
Sioni Bolnisi 
10/11 02:00
FT 
 Wurzburger Kickers
Fsv Zwickau 
10/11 01:30
FT 
 SV Sandhausen
MSV Duisburg 
10/11 01:30
FT 
 Paderborn 07
Holstein Kiel 
10/11 02:00
 
 Engers
Eintracht Trier 
10/11 02:00
FT 
 TSG Neustrelitz
Hansa Rostock Ii 
10/11 02:00
 
 Sc Eltersdorf
Djk Ammerthal 2
10/11 02:30
FT 
1 Arminia Ludwigshafen
Karbach 1
10/11 02:30
FT 
 Bad Vilbel
Ksv Baunatal 
10/11 02:30
FT 
 Sc Staaken
Malchower Sv 1
10/11 03:00
FT 
 Wegberg Beeck
Ssv Merten 
10/11 03:00
 
 Osc Bremerhaven
Bremer Sv 
10/11 03:00
FT 
1 Hennef 05
Sv Deutz 05 
10/11 02:00
FT 
 Rot-weiss Erfurt
SV Babelsberg 03 
10/11 02:30
FT 
 08 Homburg
Kickers Offenbach 1
09/11 18:30
 
 Guardian Angel
Bardez 
09/11 18:30
FT 
 Goa Development Ii
Dempo SC 
09/11 22:00
FT 
 Northeast United
Mumbai City 
09/11 16:00
 
 Kalteng Putra
Ps Mojokerto Putra 
09/11 16:30
FT 
 Madura United
Bhayangkara Surabaya United 
09/11 16:30
FT 
 Mitra Kukar
Persela Lamongan 
09/11 16:30
FT 
 Persib Bandung
PSMS Medan 
09/11 15:30
FT 
 Pusamania Borneo U19
Ps Barito Putera U19 
09/11 16:00
FT 
 Persib Bandung U19
Persebaya Surabaya U19 
09/11 16:00
FT 
1 Psm Makassar U19
Persija Jakarta U19 
09/11 19:30
FT 
1 Nassaji Mazandaran
Esteghlal Khozestan 
09/11 20:00
FT 
 Pars Jonoubi Jam
Peykan 1
09/11 20:00
FT 
 Teraktor-Sazi
Zob Ahan 
09/11 21:00
FT 
 Sepahan
Saipa 
09/11 19:30
 
 Al Karkh
Al-Naft 
09/11 19:30
 
 Alsinaat Alkahrabaiya
Baghdad 
09/11 19:30
 
 Naft Alwasat
Al Semawah 
09/11 19:30
FT 
 Al Diwaniya
Al Hussein Irbid 
09/11 21:45
FT 
 Al Quwa Al Jawiya
Arbil 
09/11 21:45
FT 
 Al Minaa
Al Talaba 
10/11 03:30
 
 Midleton
Cobh Wanderers 
10/11 03:45
FT 
 Bangor Celtic
Swords Celtic 1
09/11 17:30
 
 Shimshon Tel Aviv
SC Cpa Tel Aviv 
09/11 17:45
FT 
 Beitar Ironi Kiryat Gat
Ms Hapoel Lod 
09/11 18:00
FT 
 Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva
MS Tseirey Taybe 1
09/11 18:00
 
 Ironi Modiin
Sc Maccabi Ashdod 
09/11 18:00
 
 Sc Shicun Hamizrah
Maccabi Ironi Netivot 
09/11 19:00
FT 
1 Beitar Nahariya
Tzeirey Tamra 
09/11 19:00
FT 
 Hapoel Hod Hasharon
Hapoel Kiryat Ono 
09/11 19:00
 
 Ironi Beit Dagan
Beitar Petah Tikva 
09/11 19:30
 
 Beitar Ramat Gan
Ironi Or Yehuda 
09/11 21:00
FT 
 Hapoel Marmorek Irony Rehovot
Hapoel Natzrat Illit 1
09/11 21:00
FT 
 Hapoel Ramat Gan FC
Hapoel Ashkelon 
09/11 21:00
FT 
 Hapoel Katamon Jerusalem
Ironi Ramat Hasharon 
09/11 21:00
FT 
 Maccabi Ahi Nazareth
Hapoel Acco 
09/11 21:00
FT 
 Sektzia Nes Tziona
Hapoel Rishon Letzion 1
09/11 18:00
 
 Hapoel Jerusalem
Maccabi Tzur Shalom 
09/11 18:00
 
 Hapoel Mahane Yehuda
AS Nordia Jerusalem 
09/11 18:45
 
 Hapoel Bikat Hayarden
Hapoel Kfar Shalem 
09/11 18:45
FT 
 Hapoel Shfaram
Hapoel Asi Gilboa 1
09/11 19:00
 
 Hapoel Migdal Haemek
Ironi Tiberias 
09/11 19:00
FT 
 Maccabi Herzliya
Hapoel Azor 
09/11 19:00
 
 Maccabi Yavne
Maccabi Kiryat Gat 
09/11 19:15
 
 Moadon Sport Tira
Hapoel Herzliya 1
09/11 19:15
FT 
 Hapoel Holon Yaniv
As Ashdod 
09/11 19:15
 
 Maccabi Kabilio Jaffa
Maccabi Shaarayim 
09/11 19:30
 
1 Kfar Kasem
Beitar Kfar Saba Shlomi 
09/11 19:30
 
 Maccabi Ironi Kiryat Ata
Rubi Shapira 
09/11 20:00
FT 
 Hapoel Kafr Kanna
Hapoel Umm Al Fahm 
09/11 16:00
FT 
 Hapoel Raanana Womens
Maccabi Kishronot Hadera Womens 
09/11 21:30
 
 Atalanta U19
AC Milan U19 
10/11 02:00
FT 
1 Torino U19
Sampdoria U19 
10/11 01:00
 
 Tsc Lazio Futsal
Latina C5 Futsal 
10/11 03:30
FT 
1 Phil Diae Bolley
Pessah Lo Fano 1
10/11 04:00
FT 
 Perugia
Crotone 
09/11 21:30
FT 
1 Santarcangelo
Avezzano 
10/11 12:00
FT 
 Verspah Oita
Yokogawa Musashino 
10/11 12:00
FT 
 Kagoshima United
Tokyo U23 
09/11 20:30
FT 
 Al Salt
That Ras 
10/11 00:30
FT 
 AL-Sareeh
Al-Jazeera (Jordan) 
10/11 12:00
 
 Pocheon Fc
Icheon Citizen Fc 
09/11 21:15
 
 Al Shabab Kuw
Al-Qadsia 
09/11 23:35
FT 
 Al Salmiyah
Al Kuwait SC 
09/11 21:00
FT 
 Al-Nejmeh
Tadamon Sour 
10/11 02:00
 
 Qrendi
Vittoriosa Stars 
10/11 02:00
FT 
 Naxxar Lions
Mqabba 
10/11 02:00
FT 
 Gzira United
Valletta FC 1
10/11 09:00
FT 
 Veracruz
Queretaro 
10/11 11:00
FT 
 Atlas
Pachuca 
10/11 05:00
FT 
 Cd Cruz Azul Hidalgo
Reboceros De La Piedad 
10/11 05:00
FT 
 Ciervos
Deportivo Gladiadores 
10/11 08:00
FT 
 Ocelotes De La Unach
Mineros De Fresnillo 
09/11 23:00
 
 Atlas U20
Pachuca U20 1
09/11 23:00
 
 Veracruz U20
Queretaro U20 
10/11 09:00
FT 
 Mineros De Zacatecas
Venados 
10/11 09:00
FT 
 Atlante
Uaem Potros 1
10/11 10:05
FT 
 Correcaminos Uat
Cimarrones De Sonora 
10/11 02:00
FT 
 Tura Magic
Orlando Pirates Sc 
10/11 03:00
FT 
 Jong Ajax Amsterdam
NEC Nijmegen 
10/11 03:00
FT 
1 Den Bosch
Twente Enschede 
10/11 03:00
FT 
 Volendam
MVV Maastricht 
10/11 03:00
FT 
1 Almere City FC
Cambuur Leeuwarden 
10/11 03:00
FT 
 Sparta Rotterdam
Utrecht Am 
10/11 03:00
FT 
 Go Ahead Eagles
Dordrecht 90 
10/11 03:00
FT 
1 Eindhoven
Telstar 
10/11 03:00
FT 
 Az Alkmaar 2
Oss 
10/11 03:00
FT 
 RKC Waalwijk
Jong PSV Eindhoven 
10/11 03:00
FT 
 Roda JC Kerkrade
Helmond Sport 1
10/11 07:00
FT 
 Wellington Phoenix U20
Canterbury United U20 
10/11 08:00
FT 
 Eastern Suburbs U20
Auckland City U20 
10/11 08:00
FT 
 Southern United U20
Team Wellington U20 
10/11 09:00
FT 
 Hawkes Bay United U20
Hamilton Wanderers U20 
10/11 09:00
FT 
1 Alianza Pan
Santa Gema 1
10/11 09:00
FT 
 Ca Independente
Tauro 
10/11 09:00
FT 
 San Francisco
CD Arabe Unido 
10/11 06:15
FT 
1 Sportivo Luqueno
Sportivo Trinidense 
10/11 01:00
FT 
 Gornik Zabrze
Slask Wroclaw 
10/11 03:30
FT 
 Pogon Szczecin
Legia Warszawa 
10/11 03:45
FT 
 GKS Tychy
Odra Opole 
10/11 02:00
FT 
 Polonia Warszawa
Huragan Morag 
09/11 23:00
FT 
 Rio Ave U23
Feirense U23 
09/11 22:10
FT 
 Al-Ahli Doha
Al Rayyan 
09/11 22:10
FT 
 Al Khor SC
Al-Arabi SC 
10/11 00:20
FT 
1 Umm Salal
Al-Sailiya 1
09/11 23:00
 
 CS Mioveni
Dacia Unirea Braila 
10/11 00:00
FT 
 Petrolul Ploiesti
Ripensia Timisoara 1
10/11 03:00
FT 
2 Universitatea Craiova
Sepsi 
09/11 20:00
 
 Atletic Bradu
Viitorul Domnesti 
09/11 20:00
FT 
 Cs Sanatatea Cluj
Cs Iernut 
09/11 20:00
FT 
 Acs Dumbravita
Unirea Alba Iulia 
09/11 20:00
FT 
 Acs Unu Fotbal Club Gloria
Cs Minaur Baia Mare 
09/11 20:00
FT 
 Ariesu Turda
Odorheiu Secuiesc 1
09/11 20:00
FT 
 Avantul Reghin
Cluj Ii 
09/11 20:00
FT 
 Soimii Lipova
Metalurgistul Cugir 
09/11 20:00
FT 
 Voluntari B
Cs Universitatea Craiova B 
09/11 20:00
FT 
 Fcm Alexandria
Unirea Bascov 1
09/11 20:00
FT 
 Mse Targu Mures
Unirea Dej 1
09/11 22:00
 
 Mfk Tyumen Futsal
Blik Nefteyugansk Futsal 
09/11 18:30
FT 
 Arsenal Tula Youth
Anzhi Youth 
09/11 19:00
FT 
 Rostov Youth
Dinamo Moscow 2 
10/11 12:00
FT 
 Luch-Energiya
Volga Olimpiets 
09/11 20:20
 
 Al Kholood
Jubail 
09/11 20:20
FT 
 Al taqdom
Al Sahel 
09/11 20:35
FT 
 Al Muzahmiyya
Al Draih 1
09/11 20:35
 
 Hercue
Al Suqoor Ksa 
09/11 20:35
 
 Afief
Al Sharq 
09/11 20:45
 
 Al Watani
Al Hait 
09/11 23:20
FT 
 Al Ahli Jeddah
Al Qadasiya 
09/11 20:25
 
 Al Tai Youth
Al Ahli Jeddah Youth 
10/11 01:00
FT 
 Proleter Novi Sad
Radnicki Nis 
09/11 20:00
FT 
 OFK Becej 1918
Buducnost Dobanovci 
09/11 18:00
 
 Bask U19
Brodarac U19 
09/11 20:00
FT 
 Inter Bratislava
Slavoj Trebisov 
09/11 20:30
FT 
 KFC Komarno
Partizan Bardejov 
10/11 00:00
FT 
 FK Pohronie
Lipany 
10/11 00:00
FT 
 Mfk Skalica
1. Tatran Presov 
10/11 02:00
FT 
 Tinex Sencur
Svoboda Peshtera 
10/11 02:00
FT 
 Maritzburg United
Highlands Park 
09/11 12:30
 
 Malaysia Futsal
Cambodia Futsal 
09/11 15:00
FT 
 Thailand Futsal
Indonesia Futsal 
09/11 18:00
FT 
 Malaysia Futsal
Viet Nam Futsal 
10/11 02:24
FT 
 Cd Roda U19
Kelme U19 
10/11 03:45
 
 Sala 10 Zaragoza Futsal
Xota Navarra Futsal 
10/11 05:00
FT 
 Ud San Fernando
Las Palmas C 
10/11 05:00
FT 
 UD Ibarra
Atletico Union Guimar 1
10/11 05:00
 
 Ud Geneto Del Teide Womens
Ad Anaza Womens 
10/11 03:00
FT 
 Winterthur
Servette 
10/11 01:00
FT 
 Yeni Malatyaspor
Trabzonspor 
10/11 00:00
FT 
 Adanaspor
Gaziantep Buyuksehir Belediyesi 
09/11 18:00
FT 
 Yeni Malatyaspor U21
Trabzonspor U21 
09/11 19:30
 
 Adanaspor U21
Gazisehir Gaziantep Fk U21 
09/11 18:00
 
 Desna Chernihiv U21
Chernomorets Odessa U21 
09/11 18:00
 
 Arsenal Kyiv U21
Pfc Oleksandria U21 
09/11 19:00
 
 Lviv U21
Olimpic Donetsk U21 
09/11 19:30
 
 Zorya U21
Karpaty Lviv U21 
10/11 05:20
FT 
 Wisconsin Badgers
Michigan State 
10/11 09:40
FT 
 Bradenton Academics
Dallas Elite 
09/11 18:00
 
 Sherdor Samarqand
Zaamin 
09/11 18:00
FT 
1 Iftixor Oltiariq
Fk Gijduvon 
09/11 18:00
FT 
 Pfc Labsa
Yozyovon 
09/11 18:00
 
 Lokomotiv Bfk
Hotira Namangan 
09/11 20:00
FT 
 Lokomotiv Tashkent
Buxoro 
09/11 21:00
FT 
 Neftchi Fargona
Sogdiana Jizak 
09/11 21:00
FT 
 AGMK
Kokand 1912 
09/11 16:00
FT 
 Dak Lak U21
TT Hanoi U21 
09/11 18:10
FT 
 Hue U21
Becamex Binh Duong U21 
10/11 03:45
FT 
 Llandudno
Bala Town 
10/11 03:45
FT 
1 The New Saints
Caernarfon 
10/11 03:30
 
1 Afan Lido
Taffs Well 1
09/11 20:10
FT 
 Tahiti Beach Soccer
Spain Beach Soccer 
09/11 21:30
FT 
 United Arab Emirates Beach Soccer
Usa Beach Soccer 
09/11 22:40
FT 
 Iran Beach Soccer
Egypt Beach Soccer 
10/11 00:00
FT 
1 Brazil Beach Soccer
Russia Beach Soccer 
09/11 12:30
FT 
 Suzuka Rampole
Jfc Miyazaki 
09/11 12:30
FT 
 Ohira Tochigi UVA SC
Saurcos Fukui 
09/11 16:15
FT 
 Income Tax Sc
Deccan Rovers 
09/11 18:10
 
 Bangalore Independents
Student Union 
09/11 19:00
FT 
 Saif Sporting Club
Sheikh Jamal 
09/11 21:00
 
 Serbia (w)
Russia (w) 
09/11 21:00
 
 Tunisia U23
Us Ben Guerdane 
10/11 01:30
 
 Netherlands Womens U19
Usa Womens U19 
10/11 01:30
FT 
 Prs U19
Oriente U19 
10/11 09:45
FT 
 Artista Tomi
Suzuka Unlimited 
10/11 09:45
FT 
 Matsue City
Ohira Tochigi UVA SC