livescore - live soccer scores

LiveScore 04 Nov 2018

04/11 23:00
FT 
 Manchester City
Southampton 
05/11 00:00
FT 
 Chelsea
Crystal Palace 
04/11 19:00
FT 
1 Eibar
Alaves 1
04/11 23:15
FT 
 Villarreal
Levante 
05/11 01:30
FT 
 Real Sociedad
Sevilla 
05/11 01:30
FT 
 SD Huesca
Getafe 
05/11 03:45
FT 
 Real Betis
Celta Vigo 
04/11 19:30
FT 
 Lazio
Spal 
04/11 22:00
FT 
1 Chievo
Sassuolo 
04/11 22:00
FT 
1 Parma
Frosinone 
04/11 22:00
FT 
 Sampdoria
Torino 
05/11 01:00
FT 
 Bologna
Atalanta 
05/11 03:30
FT 
1 Udinese
AC Milan 
04/11 22:30
FT 
 Monchengladbach
Fortuna Dusseldorf 
05/11 01:00
FT 
 Mainz 05
Werder Bremen 
04/11 22:00
FT 
 Nantes
Guingamp 
05/11 00:00
FT 
 Saint Etienne
Angers SCO 
05/11 04:00
FT 
 Montpellier
Marseille 
04/11 21:30
FT 
 Wigan Athletic
Leeds United 
04/11 19:15
FT 
 SC Heerenveen
Emmen 
04/11 21:30
FT 
 Utrecht
ADO Den Haag 
04/11 21:30
FT 
 Fortuna Sittard
Zwolle 
04/11 21:30
FT 
 Standard Liege
Royal Antwerp 
05/11 01:00
FT 
1 Red Star Waasland-Beveren
Anderlecht 1
05/11 03:00
FT 
 Lokeren
AS Eupen 
05/11 03:00
FT 
 St.-Truidense VV
Zulte-Waregem 1
04/11 23:00
FT 
 Feirense
Desportivo de Tondela 
05/11 01:30
FT 
1 Santa Clara
Sporting Lisbon 
05/11 04:00
FT 
 Sporting Braga
Vitoria Setubal 
04/11 20:15
FT 
 Kilmarnock
Aberdeen 
04/11 14:00
FT 
 Central Coast Mariners
Adelaide United 
04/11 19:00
FT 
1 Zenit St Petersburg
Terek Groznyi 
04/11 21:30
FT 
 Krasnodar
FK Rostov 
05/11 00:00
FT 
 Spartak Moscow
Ural Sr 
05/11 04:15
FT 
 Columbus Crew
New York Red Bulls 
05/11 06:30
FT 
 Portland Timbers
Seattle Sounders 
05/11 08:45
FT 
 New York City
Atlanta United 
05/11 11:00
FT 
 Real Salt Lake
Sporting Kansas City 
04/11 20:30
FT 
 South Korea U19
Saudi Arabia U19 
04/11 13:00
FT 
 Consadole Sapporo
Vegalta Sendai 
04/11 15:00
FT 
 Sagan Tosu
V-Varen Nagasaki 
04/11 13:00
FT 
 Jeonbuk Hyundai Motors
Ulsan Hyundai Horang-i 
04/11 13:00
FT 
 Daegu
Seoul 
04/11 15:00
FT 
 Gangwon
Chunnam Dragons 
04/11 15:00
FT 
 Suwon Samsung Bluewings
Pohang Steelers 
05/11 02:10
FT 
 Ca Platense
Nueva Chicago 
05/11 03:30
FT 
 Gimnasia Mendoza
Ferrol Carril Oeste 
05/11 04:00
FT 
 Gimnasia Jujuy
Deportivo Moron 
05/11 05:00
FT 
 Central Cordoba Sde
Olimpo 2
04/11 22:00
FT 
 Argentinos Juniors
Independiente 
05/11 00:15
FT 
 Rosario Central
Colon 
05/11 02:30
FT 
 San Lorenzo
Talleres Cordoba 1
05/11 04:45
FT 
 Racing Club
Newells Old Boys 
05/11 07:00
FT 
 San Martin Tucuman
San Martin San Juan 
04/11 18:00
FT 
 Pyunik
Banants 
04/11 19:00
FT 
 Ararat Yerevan
Lori Vanadzor 
04/11 16:00
FT 
 Singapore Womens
Philippines womens 
04/11 16:00
FT 
 Singapore Womens
Philippines womens 
04/11 19:00
FT 
 Tajikistan Womens
Mongolia Womens 
04/11 12:30
FT 
 Ws Wanderers Womens
Brisbane Roar Womens 
04/11 21:30
FT 
 Red Bull Salzburg
Mattersburg 
04/11 21:30
FT 
 Austria Wien
Wolfsberger AC 
05/11 00:00
FT 
 Rheindorf Altach
Rapid Wien 
04/11 17:30
FT 
 SC Wiener Neustadt
SV Horn 
04/11 23:00
FT 
 Juniors OO
Kapfenberg Superfund 
04/11 17:30
FT 
 Ask Klagenfurt
Sk Standra 
04/11 20:00
FT 
 Wacker Innsbruck Womens
Vorderland Womens 
04/11 21:00
FT 
 Gilan Gabala
Sabah 
04/11 23:00
FT 
 Zira
Sabail 1
04/11 19:00
FT 
 Arambagh Ks
Abahani Limited 
04/11 19:00
FT 
1 Slutsksakhar Slutsk
Torpedo Minsk 
04/11 21:00
FT 
 Dnepr Mogilev
Torpedo Zhodino 
04/11 23:00
FT 
 BATE Borisov
Neman Grodno 
05/11 00:45
FT 
 Luch Minsk
Shakhter Soligorsk 
04/11 23:00
FT 
 St Gilloise
KVSK Lommel 
05/11 03:00
FT 
 Westerlo
KV Mechelen 
05/11 03:00
FT 
2 Universitario de Sucre
Aurora 
05/11 05:15
FT 
1 Jorge Wilstermann
Destroyers 
05/11 07:30
FT 
 Blooming
Oriente Petrolero 
04/11 20:00
FT 
1 Olimpia Sp
Atibaia 1
04/11 20:00
 
 Mirassol
Red Bull Brasil 
05/11 03:00
FT 
 America Mineiro
Cruzeiro 
05/11 03:00
FT 
 Sao Paulo
Flamengo 
05/11 03:00
FT 
 Parana
Vitoria Salvador BA 
05/11 03:00
FT 
 Botafogo
Corinthians 
05/11 05:00
FT 
 Bahia
Chapecoense 
05/11 05:00
FT 
 Internacional RS
Atletico Paranaense 
04/11 18:30
FT 
 Botev Vratsa
Cherno More Varna 
04/11 21:00
FT 
 Levski Sofia
Botev Plovdiv 
04/11 23:30
FT 
 Etar Veliko Tarnovo
Ludogorets Razgrad 
05/11 02:30
FT 
 Csd Antofagasta
Univ. Catolica 
05/11 05:00
FT 
 Curico Unido
Union La Calera 
05/11 07:30
FT 
1 Colo Colo
Palestino 
04/11 14:30
FT 
 Chongqing Lifan Reserves
Tianjin Teda 2 
04/11 14:30
FT 
 Dalian Yifang Reserves
Beijing Renhe 2 
05/11 03:00
FT 
 Patriotas
Leones 
05/11 05:00
FT 
1 CD Jaguares
Aguilas Doradas 
05/11 07:00
FT 
 America de Cali
Deportiva Once Caldas 1
05/11 09:00
FT 
1 Deportivo Pasto
Dep.Independiente Medellin 
04/11 23:30
FT 
 Guadeloupe U20
Canada U20 
04/11 23:30
FT 
 Grenada U20
Aruba U20 
05/11 01:45
FT 
 Dominica U20
St Kitts And Nevis U20 
05/11 04:15
FT 
 Curacao U20
Guatemala U20 
05/11 06:30
FT 
 Cayman Islands U20
El Salvador U20 
05/11 08:45
FT 
 Martinique U20
Panama U20 
05/11 09:00
FT 
 French Saint Martin U20
Mexico U20 
05/11 04:00
FT 
2 Perez Zeledon
Ad Grecia 
05/11 05:05
FT 
 Guadalupe
AD Carmelita 
05/11 06:00
FT 
 Deportivo Saprissa
Cartagines Deportiva SA 
05/11 08:00
FT 
 Herediano
Alajuelense 
04/11 22:00
FT 
1 Hnk Gorica
Hajduk Split 
05/11 00:30
FT 
 ZNK Osijek
Dinamo Zagreb 
04/11 23:00
FT 
 AEP Paphos
APOEL Nicosia 
05/11 00:00
FT 
 Omonia Nicosia
Ermis Aradippou 
04/11 17:30
FT 
 Karlovy Vary Dvory
Benesov 
04/11 17:15
FT 
 Viktoria Zizkov
Fotbal Trinec 
04/11 21:00
FT 
 Fk Graffin Vlasim
Chrudim 
05/11 00:00
FT 
 Budejovice
Vysocina Jihlava 
05/11 01:00
FT 
 Brno
Vitkovice 
04/11 17:15
FT 
 Mfk Havirov
Prerov 
04/11 17:15
FT 
 Opava Ii
Sk Detmarovice 
04/11 17:15
 
 Unicov
Velke Mezirici 
04/11 17:30
FT 
 Baumit Jablonec U21
Sparta Praha U21 
04/11 18:00
FT 
 Zlin U21
Synot Slovacko U21 
04/11 18:00
FT 
 Hradec Kralove U21
Mlada Boleslav U21 
04/11 18:00
FT 
 Teplice U21
Dukla Praha U21 
04/11 20:00
FT 
 Banik Ostrava U21
Vysocina Jihlava U21 
04/11 20:00
FT 
 Banik Ostrava U21
Vysocina Jihlava U21 
05/11 00:00
FT 
 Sparta Praha
Slavia Praha 
04/11 20:45
FT 
 Fremad Amager
Naestved 
04/11 20:45
FT 
 Fredericia
Roskilde 
04/11 20:45
FT 
 Elite 3000 Helsingor
Silkeborg IF 
04/11 20:45
FT 
 Hvidovre IF
Nykobing Falster 
04/11 20:45
FT 
 Herfolge Boldklub Koge
Thisted 
04/11 20:45
FT 
 Viborg
Lyngby 
04/11 19:30
FT 
 Brondby
Kobenhavn 
04/11 21:30
FT 
1 Nordsjaelland
Aalborg BK 
04/11 23:30
FT 
 Aarhus AGF
Randers 
05/11 01:30
FT 
 Esbjerg FB
Midtjylland 
04/11 20:00
FT 
 Thisted Fc Womens
Kolding Bk Womens 
05/11 03:30
FT 
1 CD El Nacional
Independiente Jose Teran 1
05/11 06:00
FT 
 Barcelona Sporting Club
Sociedad Deportiva Aucas 
04/11 20:30
FT 
 Arsenal Womens
Birmingham Womens 
04/11 20:00
FT 
 Durham Wildcats Womens
Lewes Womens 
04/11 21:00
FT 
 Middlesbrough U23
Norwich City U23 
04/11 21:00
FT 
 Aston Villa U23
Reading U23 
04/11 19:00
FT 
 Elva
Rakvere Flora 1
04/11 19:00
FT 
 Flora Tallinn 2
Maardu Fc Starbunker 1
04/11 22:00
FT 
 Bordeaux Womens
PSG Womens 
04/11 19:00
FT 
 Kolkheti Poti
Samtredia 
04/11 22:00
FT 
 Torpedo Kutaisi
Dinamo Tbilisi 
04/11 20:00
FT 
 Hallescher
Sv Meppen 
04/11 21:00
FT 
 Fortuna Koln
SV Wehen Wiesbaden 
04/11 18:00
FT 
 Monchengladbach Womens
Turbine Potsdam (w) 
04/11 20:30
FT 
 Heidenheimer
Erzgebirge Aue 1
04/11 20:30
FT 
 Arminia Bielefeld
St. Pauli 
04/11 20:30
FT 
 SSV Jahn Regensburg
Union Berlin 1
04/11 20:00
 
 Hamburger U19
Hannover 96 U19 1
04/11 20:00
FT 
 Wolfsburg U19
Carl Zeiss Jena U19 
04/11 18:00
FT 
 Koln U19
Aachen U19 
04/11 20:00
FT 
 Rw Oberhausen U19
Preuben Munster U19 
04/11 21:00
 
 Etsv Weiche Flensburg
VfB Oldenburg 
04/11 21:00
FT 
 Holstein Kiel 2
Werder Bremen Am 1
04/11 21:00
FT 
 Hansa Luneburg
Martini Wolfsburg 
04/11 21:00
 
 Eintracht Norderstedt
Germania Egestorf 
04/11 21:00
FT 
 Havelse
St Pauli 2 
04/11 21:00
FT 
 Vfl Oldenburg
VfB Lubeck 1
04/11 22:00
FT 
 Sv Drochtersen/assel
Ssv Jeddeloh 
04/11 20:30
FT 
 Zfc Meuselwitz
Chemnitzer 
04/11 20:30
FT 
 FSV Union Furstenwalde
Rot-weiss Erfurt 
04/11 20:30
 
 Hertha Bsc Berlin Am
Budissa Bautzen 1
04/11 19:30
FT 
 Panmovriakos Riolou
Diagoras 1
04/11 23:15
FT 
 Pas Giannina
Lamia 
05/11 01:00
FT 
 Aris Thessaloniki
Olympiakos Piraeus 
05/11 01:30
FT 
 OFI Crete
Apollon Smirnis 
04/11 17:00
FT 
 Asteras Tripolis U19
Xanthi U19 
05/11 05:00
FT 
 CD Vida
Real Espana 
05/11 06:00
FT 
 CD Olimpia
Honduras Progreso 
04/11 14:30
FT 
 Wofoo Tai Po
Guangzhou Rf U19 
04/11 17:30
FT 
 Kitchee
Kai Jing 2
04/11 13:30
FT 
1 Fu Moon
Sao Jose Ap 
04/11 13:30
FT 
 Citizen
Hong Kong Rangers FC 
04/11 13:30
 
 Double Flower Fa
Tai Chung 
04/11 14:00
FT 
 Eastern District Sa
Happy Valley 
04/11 15:30
FT 
 South China
Wing Yee Ft 
04/11 15:30
FT 
 Shatin Sports
Wong Tai Sin District Rsc 
04/11 16:00
FT 
 Mutual Football Club
Hong Kong 
04/11 20:30
FT 
 Dorogi
ETO Gyori FC 
04/11 20:30
FT 
 Kazincbarcika
Vasas 
04/11 20:30
FT 
 Budafoki Mte
Cegled 
04/11 20:30
FT 
 Budaorsi Sc
Zalaegerszegi TE 
04/11 20:30
FT 
 Mte Mosonmagyarovar
Monori Se 
04/11 20:30
FT 
 Soroksar
Csakvari Tk 1
04/11 20:30
FT 
 Duna Tisza
Kaposvar 
04/11 20:30
FT 
 Vac-Dunakanyar
Bekescsaba 1
04/11 17:00
FT 
 Putnok Vse
Gyongyos 
04/11 19:30
FT 
1 Gokulam Kerala
Chennai City 
04/11 22:00
FT 
 Delhi Dynamos
Jamshedpur 
04/11 16:30
FT 
 Semen Padang
Aceh United 
04/11 14:30
FT 
 Perseru Serui
Mitra Kukar 
04/11 16:30
FT 
 PSM Makassar
Persipura Jayapura 
04/11 16:30
FT 
 PSIS Semarang
Arema Malang 
04/11 16:30
FT 
 Persebaya Surabaya
Persija Jakarta 
04/11 19:00
FT 
 Persepolis Pakdasht
Gol Gohar 
04/11 19:15
FT 
 Khouneh Be Khouneh
Shahrdari Mahshahr 
04/11 19:30
FT 
 Shahrdari Tabriz
Baderan Tehran 
04/11 19:30
FT 
 Qashqai Shiraz
Shahrdary Arak 
04/11 19:30
FT 
 Malavan
Oxin Alborz 
04/11 23:40
FT 
 Cork City
Dundalk 
05/11 01:00
FT 
 Bnei Yehuda Tel Aviv
Hapoel Hadera 
05/11 02:30
FT 
 Hapoel Beer Sheva
Hapoel Tel Aviv 
04/11 17:00
FT 
 Empoli U20
Fiorentina U20 
04/11 19:30
FT 
 Ac Milan Womens
Juventus Womens 
04/11 21:30
FT 
 Carrarese
Asd Albissola 
04/11 23:30
FT 
 Pro Patria
Pontedera 
04/11 23:30
FT 
 Arezzo
Cuneo 
05/11 03:30
FT 
 Arzachena
Olbia 
05/11 03:30
FT 
 Pro Piacenza
Lucchese 
04/11 21:30
FT 
 Albinoleffe
Alma Juventus Fano 1
04/11 21:30
 
 Alto Adige/sudtirol
Feralpisalo 1
04/11 21:30
FT 
1 Fermana
Teramo 
04/11 21:30
FT 
 Gubbio
Rimini 
04/11 21:30
FT 
 Ravenna
Renate Ac 1
04/11 21:30
FT 
 Sambenedettese
Pordenone Calcio Ssd 1
05/11 01:30
FT 
 Imolese
Vicenza 
05/11 01:30
FT 
1 Usd Virtus Verona
Vis Pesaro 
04/11 22:00
FT 
1 Crotone
Carpi 1
04/11 22:00
FT 
 Venezia
Salernitana 
05/11 04:00
FT 
1 Livorno
Perugia 
04/11 12:00
FT 
 Zweigen Kanazawa FC
Omiya Ardija 
04/11 12:00
FT 
 Mito Hollyhock
Ventforet Kofu 
04/11 13:00
FT 
 Matsumoto Yamaga
Tokyo Verdy 
04/11 13:00
FT 
 Yokohama
Oita Trinita 
04/11 13:00
FT 
 Machida Zelvia
Avispa Fukuoka 
04/11 13:00
FT 
 Gifu
Yamagata Montedio 
04/11 13:00
FT 
 JEF United Ichihara
Tokushima Vortis 
04/11 13:00
FT 
 Kamatamare Sanuki
Tochigi SC 
04/11 14:00
FT 
 Kyoto Purple Sanga
Ehime 
04/11 18:00
FT 
 Okayama
Renofa Yamaguchi 
04/11 12:00
FT 
 Imabari FC
Yokogawa Musashino 
04/11 12:00
FT 
 Gainare Tottori
Giravanz Kitakyushu 
04/11 12:00
FT 
 Azul Claro Numazu
AC Nagano Parceiro 
04/11 12:00
FT 
 Blaublitz Akita
Cerezo Osaka U23 
04/11 12:00
FT 
 SC Sagamihara
Yokohama Scc 
04/11 13:00
FT 
 Gamba Osaka U23
Kataller Toyama 
04/11 17:00
FT 
 Taraz
Kaspyi Aktau 
04/11 17:00
FT 
 Tarlan Shymkent
Bolat Temirtau 
04/11 17:00
FT 
 Zhetysu 2
Ekibastuzets 
04/11 17:00
FT 
 Maktaaral
Kairat Academy 
04/11 17:00
FT 
 Okzhetpes
Aktobe Zhas 
04/11 13:00
FT 
 Busan I'Park
Gwangju 
04/11 16:00
FT 
 Asan Mugunghwa
Anyang 
04/11 20:00
FT 
 Metta/LU Riga
Jelgava 
04/11 20:00
FT 
 Rigas Futbola Skola
FK Ventspils 1
04/11 20:00
FT 
 Liepajas Metalurgs
Spartaks Jurmala 1
04/11 20:00
FT 
 Fk Valmiera
Caramba/dinamo Riga 
04/11 20:15
FT 
 Shabab Sahel
Tadamon Sour 
04/11 20:30
FT 
 Academy Pandev
Rabotnichki 
04/11 20:30
FT 
 FK Shkendija 79
Shkupi 
04/11 20:30
FT 
 Pobeda Prilep
Sileks 
04/11 20:30
FT 
 Makedonija Gjorce Petrov
Renova Cepciste 
04/11 20:30
FT 
 Vardar Skopje
Belasica Strumica 
05/11 02:00
FT 
 Pumas UNAM
Cruz Azul 1
05/11 06:00
FT 
 Queretaro
Santos Laguna 
05/11 08:00
FT 
1 Atlas
Leon 
05/11 08:45
FT 
1 Tampico Madero
Mineros De Zacatecas 1
04/11 20:00
FT 
 Zimbru Chisinau
Dinamo-Auto 
04/11 20:00
FT 
 Decic Tuzi
Bokelj Kotor 
04/11 22:00
FT 
 Cayb Club Athletic Youssoufia Berrechid
OCK Olympique de Khouribga 
05/11 00:00
FT 
 Rcoz Oued Zem
MCO Mouloudia Oujda 
05/11 02:00
FT 
 Olympique de Safi
Chabab Rif Hoceima 
04/11 21:30
FT 
 NEC Nijmegen
Az Alkmaar 2 
04/11 21:30
FT 
 Telstar
Go Ahead Eagles 
04/11 19:00
FT 
 Mjondalen
Viking 
04/11 19:00
FT 
 Tromsdalen UIL
Sogndal 
04/11 19:00
FT 
 Sandnes Ulf
Ham-Kam 
04/11 19:00
FT 
 Ullensaker/Kisa IL
Jerv 
04/11 19:00
FT 
 Aalesund
Levanger 
04/11 19:00
FT 
 Kongsvinger
Nest-Sotra 
04/11 19:00
FT 
 Notodden FK
Floro 
04/11 19:00
FT 
 Asane Fotball
Strommen 
05/11 01:00
FT 
 Rosenborg
Odd Grenland 
05/11 01:00
FT 
 Tromso IL
Molde 
05/11 01:00
FT 
 Valerenga
Sarpsborg 08 FF 
05/11 01:00
FT 
 FK Haugesund
Ranheim IL 
05/11 01:00
FT 
 Sandefjord
Start Kristiansand 
05/11 03:00
FT 
 Brann
Stromsgodset 
04/11 20:00
FT 
 Lsk Kvinner Womens
Roa Womens 
04/11 20:00
FT 
 Avaldsnes Womens
Stabaek Womens 
04/11 20:00
FT 
 Kolbotn Womens
Valerenga Womens 
04/11 20:00
FT 
 Lyn Womens
Sandviken Womens 
04/11 20:00
FT 
 Arna Bjornar Womens
Klepp Il Womens 
04/11 20:00
FT 
 Trondheims Orn Womens
Grand Bodo Womens 
05/11 04:00
FT 
1 Olimpia Asuncion
Cerro Porteno 
05/11 06:10
FT 
1 Nacional Asuncion
Libertad Asuncion 
05/11 02:30
FT 
 Sport Boys
Sport Huancayo 
05/11 04:30
FT 
 Comerciantes Unidos
Utc Cajamarca 1
05/11 05:00
FT 
 Sporting Cristal
Inti Gas Deportes 1
05/11 07:30
FT 
 Sport Rosario
Em Deportivo Binacional 
04/11 22:30
FT 
 Zaglebie Lubin
Korona Kielce 
05/11 01:00
FT 
 Lech Poznan
Lechia Gdansk 
04/11 19:00
FT 
1 Znicz Pruszkow
KS Energetyk ROW 2
04/11 20:00
FT 
 Stal Stalowa Wola
Gryf Wejherowo 
04/11 20:00
FT 
 Podbeskidzie
Chrobry Glogow 
04/11 18:00
FT 
 Lechia Tomaszow Mazowiecki
Ursus Warszawa 
04/11 19:00
FT 
 Baltyk Koszalin
Ks Mieszko Gniezno 
04/11 20:00
FT 
 Radunia Stezyca
Sokol Kleczew 
04/11 19:15
FT 
 Leixoes
Porto B 
04/11 23:00
FT 
 Vitoria Guimaraes B
GD Estoril-Praia 1
04/11 23:00
FT 
 Varzim
SC Farense 
04/11 23:00
FT 
 SC Covilha
UD Oliveirense 1
05/11 01:00
FT 
 Academica Coimbra
Academico Viseu 
04/11 19:00
FT 
 Cova Piedade U23
Estoril U23 
04/11 23:00
FT 
 Sc Penalva Do Castelo
Maritimo B 
04/11 22:15
FT 
 Al Duhail Sc
Al-Arabi SC 
05/11 00:25
FT 
 Al-Khuraitiat
Al-Sailiya 
04/11 18:00
FT 
 UTA Arad
Universitaea Cluj 
04/11 22:00
FT 
 Dunarea Calarasi
Viitorul Constanta 
05/11 03:00
FT 
 Steaua Bucuresti
Astra Ploiesti 
04/11 20:00
FT 
2 Acs Unu Fotbal Club Gloria
Csikszereda 
04/11 17:00
 
 Fairplay Bucuresti Womens
Becicherecu Mic Womens 
04/11 17:00
FT 
 Heniu Prundu Bargaului Womens
Universitatea Galati Womens 1
04/11 17:00
 
 Uni Alexandria Womens
Olimpia Cluj Womens 
04/11 17:00
FT 
 Banat Girls Womens
Sporting Lugas Womens 
04/11 17:00
FT 
 Olimpia Cluj 2 Womens
Piros Security Womens 
04/11 17:00
FT 
 Venus Maramures Womens
Olimpic Star Cluj Womens 
04/11 19:00
 
 Blik Nefteyugansk Futsal
Ukhta Tyumen Futsal 
04/11 20:00
 
 Norilsky Nickel Futsal
Mfk Sinara Ekaterinburg Futsal 
04/11 19:00
FT 
 Akademiya Futbola
Volgar-Astrakhan 
04/11 19:00
FT 
 Legion Dynamo
Spartak Nalchik 
04/11 19:00
FT 
 Dynamo Stavropol
FK Biolog 
04/11 19:00
FT 
 SKA Rostov
Krasnodar 3 
04/11 20:00
FT 
 Mashuk-KMV
FK Angusht Nazran 
04/11 20:00
FT 
 Druzhba Maykop
Chayka K Sr 
04/11 17:00
FT 
 Ural 2
Zenit-Izhevsk 
04/11 17:00
FT 
1 Ufa 2
Syzran-2003 
04/11 19:00
FT 
 Nosta Novotroitsk
Chelyabinsk 
04/11 19:00
FT 
 Kamaz
Zvezda Perm 
04/11 20:00
FT 
 Neftekhimik Nizhnekamsk
Volga Ulyanovsk 1
04/11 17:00
FT 
 Krasnodar Youth
Rostov Youth 
04/11 18:00
FT 
 Orenburg Youth
Rubin Kazan Youth 
04/11 19:00
FT 
 Anzhi Youth
Yenisey Krasnoyarsk Youth 1
04/11 12:00
FT 
 Luch-Energiya
Rotor Volgograd 
04/11 12:00
FT 
 Ska Khabarovsk
Krasnodar II 
04/11 16:00
FT 
 Tom Tomsk
Khimki 
04/11 17:00
FT 
 FK Tyumen
Volga Olimpiets 
04/11 19:00
FT 
 Shinnik Yaroslavl
Sibir 
04/11 19:30
FT 
 Spartak Tambov
Baltika 1
04/11 20:00
FT 
 Chertanovo Moscow
Zenit-2 St.Petersburg 1
04/11 20:00
FT 
 Avangard
Spartak Moscow II 1
04/11 21:00
FT 
 Mordovia Saransk
Torpedo Armavir 1
04/11 22:00
FT 
 Petrotrest
Fakel Voronezh 
04/11 20:00
FT 
 Zemun
FK Napredak Krusevac 
04/11 23:00
FT 
 Macva Sabac
FK Vozdovac Beograd 1
04/11 23:00
FT 
1 FK Rad Beograd
Spartak Subotica 1
05/11 02:00
FT 
 Partizan Belgrade
Vojvodina 
04/11 17:55
FT 
 Brodarac U19
Vojvodina U19 
04/11 17:30
FT 
 Artmedia Petrzalka
Lokomotiva Kosice 
04/11 20:00
FT 
 Slavoj Trebisov
Stk 1914 Samorin 
04/11 17:30
FT 
 Tatran Presov B
Pokrok Sez Krompachy 
04/11 17:30
FT 
 Spartak Trnava B
Kfc Kalna Nad Hronom 
04/11 17:30
FT 
 Slovan Bratislava B
Vajnory 
04/11 18:45
FT 
 NK Triglav Kranj
Krsko Posavlje 
04/11 21:00
FT 
 NK Publikum Celje
NK Maribor 
04/11 23:15
FT 
 NK Olimpija Ljubljana
Domzale 
05/11 01:30
FT 
 NK Aluminij
NK Mura 05 
04/11 21:00
 
 Kaizer Chiefs FC
Supersport United 
05/11 12:00
FT 
 Malaysia Futsal
Cambodia Futsal 
04/11 20:00
FT 
 Sevilla U19
Cordoba U19 
04/11 20:00
FT 
 Las Palmas U19
Cd Ofra U19 
04/11 20:15
 
 Eipozo Murcia Turistica Futsal
Caja Segovia Futsal 
04/11 18:00
 
 Rcd Espanyol Womens
Athletic Club Bibao Womens 
04/11 19:00
 
 Real Sociedad Womens
Fundacion Albacete Womens 
04/11 19:00
FT 
 Cdef Logrono Womens
Sporting De Huelva Womens 
04/11 19:00
FT 
 Atleico Malaga Womens
Madrid Cff Womens 
04/11 20:00
 
 Granadilla Tenerife Womens
Sevilla Fc Womens 
04/11 20:00
 
 Valencia Womens
Barcelona Womens 
04/11 19:00
FT 
 Cadiz
Elche 
04/11 23:00
FT 
 Real Oviedo
Mallorca 
05/11 01:00
FT 
 Alcorcon
Cf Rayo Majadahonda 
05/11 01:00
FT 
 Almeria
Sporting de Gijon 
05/11 03:30
FT 
1 Zaragoza
Granada 
04/11 19:00
FT 
 Burgos CF
Atletico De Madrid B 
04/11 19:00
FT 
 Celta Vigo B
Cultural Leonesa 
04/11 19:00
FT 
1 Inter De Madrid
Cd Artistico Navalcarnero 1
04/11 19:00
FT 
 Salmantino
Las Palmas Atletico 
04/11 19:00
 
1 San Sebastian Reyes
Coruxo 
04/11 19:00
 
 Ad Union Adarve
Valladolid B 
05/11 00:00
FT 
 Deportivo La Coruna B
Rapido de Bouzas 
05/11 00:00
FT 
 Fuenlabrada
Unionistas De Salamanca 
05/11 00:00
FT 
 Cd Guijuelo
Pontevedra 
04/11 19:00
FT 
 Sporting De Gijon B
Barakaldo CF 
04/11 19:00
FT 
 Gimnastica Torrelavega
CD Mirandes 
04/11 19:00
 
 CD Tudelano
Arenas Club De Getxo 
05/11 00:00
FT 
 Calahorra
Cultural De Durango 
05/11 00:00
FT 
 SD Gernika
Real Oviedo B 
05/11 03:00
FT 
 Cd Vitoria Spa
Union Langreo 
04/11 19:00
FT 
 Atletico Baleares
Espanyol B 
04/11 19:00
FT 
 UB Conquense
Teruel 
05/11 00:00
FT 
 Barcelona B
Cd Ebro 
05/11 00:00
FT 
 CD Castellon
Lleida 
05/11 00:00
FT 
 Sabadell
Ud Levante B 
04/11 18:30
FT 
 Coria
Guadalcacin Cd 
04/11 23:00
FT 
 Scr Pena Deportiva
Mallorca B 
04/11 23:00
FT 
 Platges De Calvia
Cd Ferriolense 
04/11 23:30
FT 
 Xerez CD
Cd San Roque De Lepe 1
05/11 02:00
FT 
 Ud Paterna
Villarreal C 
04/11 18:30
FT 
 Sevilla Atletico
Jumilla 
04/11 19:00
FT 
 UD Melilla
Almeria B 
04/11 19:00
FT 
 Ud Ibiza
Linense 
05/11 00:00
FT 
1 UD Badajoz
Don Benito 
05/11 00:00
FT 
1 Ejido
Talavera De La Reina 
05/11 00:00
FT 
 Recreativo Huelva
Malaga B 
05/11 00:30
FT 
2 Atletico Sanluqueno
UCAM Murcia 
04/11 22:00
FT 
 IFK Goteborg
Malmo 
04/11 22:00
FT 
 IFK Norrkoping
Orebro 
05/11 00:30
FT 
 Hammarby
Hacken 
05/11 00:30
FT 
 AIK Solna
GIF Sundsvall 
04/11 22:00
 
 Akropolis IF
Vasteras 
04/11 22:00
FT 
 Karlslunds If Hfk
Tegs Sk 
04/11 22:00
FT 
 Mjallby AIF
Kristianstads FF 
04/11 23:00
FT 
 Karlskrona
Eskilsminne IF 
05/11 00:00
FT 
 Oskarshamns AIK
Angelholms FF 
04/11 22:00
FT 
 IFK Varnamo
Helsingborg IF 
04/11 21:30
FT 
 Chiasso
Aarau 
04/11 21:30
FT 
 Wil 1900
Kriens 
04/11 22:00
FT 
 Winterthur
Rapperswil Jona 
04/11 23:00
FT 
 Basel
Lugano 
04/11 23:00
FT 
 Luzern
Zurich 
04/11 23:00
FT 
 Sion
St. Gallen 
04/11 23:00
FT 
 Servette
Schaffhausen 
04/11 21:00
FT 
 C. A. Bizertin
J.s. Kairouanaise 
04/11 21:00
FT 
 Etoile Metlaoui
Cs. Hammam-lif 
04/11 21:00
 
 As Gabes
Stade Tunisien 
04/11 18:30
FT 
 Ankaragucu
Kayserispor 1
04/11 21:00
FT 
 Alanyaspor
Yeni Malatyaspor 
05/11 00:00
FT 
 Trabzonspor
Bursaspor 
04/11 18:30
FT 
 Karabukspor
Boluspor 1
04/11 18:30
FT 
 Hatayspor
Umraniyespor 
04/11 21:00
FT 
 Adana Demirspor
Afjet Afyonspor 
05/11 00:00
FT 
 Eskisehirspor
Osmanlispor 
04/11 18:30
FT 
 Tepecik Bld
Wing Larsburg 
04/11 18:30
FT 
 Duzcespor
Adiyamanspor 
04/11 18:30
FT 
 Erokspor
Kizilcabolukspor 
04/11 18:00
FT 
1 1461 Trabzon Karadenizspor
Erzincanspor 
04/11 18:30
FT 
 Golcukspor
Turgutluspor 
04/11 18:30
FT 
 Bursa Niluferspor AS
Serik Belediyespor 
04/11 18:00
FT 
1 Gumushanespor
Sancaktepe Belediye Spor 
04/11 18:30
FT 
 Sariyer
Kastamonuspor 
04/11 18:30
FT 
 Vestel Manisaspor
Inegolspor 
04/11 18:30
FT 
 Sakaryaspor
Ankara Demirspor 
04/11 18:30
FT 
 Usakspor
Gaziantepspor 
04/11 18:30
FT 
 Keciorengucu
Bayrampasaspor 
04/11 18:30
FT 
 Tuzlaspor Kulubu
Kirklarelispor 
04/11 18:30
FT 
1 Karagumruk
Pendikspor 
04/11 18:30
FT 
 Menemen Belediye Spor
Bugsasspor 
04/11 18:30
FT 
 Fethiyespor
Zonguldak 
04/11 18:30
FT 
 Anadolu Selcukluspor
Bandirmaspor 
04/11 18:30
FT 
 Darica Genclerbirligi
Manisa Bb Spor 
04/11 18:30
FT 
 Tarsus Idman Yurdu
Surfaspor 
04/11 16:00
FT 
 Goztepe U21
Rizespor U21 
04/11 16:30
FT 
 Trabzonspor U21
Bursaspor U21 
04/11 18:00
FT 
 Ankaragucu U21
Kayserispor U21 
04/11 22:00
FT 
 Alanyaspor U21
Yeni Malatyaspor U21 
04/11 17:00
FT 
 Kardemir Karabukspor U21
Boluspor U21 1
04/11 20:50
FT 
 Al Nasr Dubai
Al-Dhafra 
04/11 23:30
FT 
 Al Ain
Banni Yas 
04/11 23:30
FT 
 Al-Sharjah
Ittihad Kalba 
04/11 20:00
FT 
 PFC Oleksandria
Desna Chernihiv 
04/11 23:00
FT 
 Lviv
Vorskla Poltava 
05/11 01:30
FT 
 Chernomorets Odessa
Zorya 
05/11 03:30
FT 
2 Rampla Juniors
Cerro Montevideo 
05/11 03:30
FT 
 Nacional Montevideo
Danubio FC 
05/11 03:30
FT 
1 Defensor
CA Penarol 1
05/11 03:30
FT 
 Wanderers FC
Liverpool P 
05/11 03:30
FT 
 Ca River Plate
El Tanque Sisley 
05/11 09:00
FT 
 Inocentes
Irving City 
04/11 19:00
FT 
 Metallurg Bekobod
Navbahor Namangan 
04/11 20:00
FT 
 Sogdiana Jizak
AGMK 1
04/11 21:00
FT 
 Nasaf Qarshi
Neftchi Fargona 
05/11 04:00
FT 
 Trujillanos FC
Deportivo Lara 
05/11 07:00
FT 
 Caracas FC
Monagas 1
04/11 22:30
FT 
 Barry Town Afc
Llandudno 1
05/11 01:30
FT 
1 Figueirense (SC)
Brusque