livescore - live soccer scores

LiveScore 03 Nov 2018

03/11 20:30
FT 
 Bournemouth
Manchester United 
03/11 23:00
FT 
 Cardiff City
Leicester City 
03/11 23:00
FT 
 Everton
Brighton 
03/11 23:00
FT 
 Newcastle United
Watford 
03/11 23:00
FT 
 West Ham
Burnley 
04/11 01:30
FT 
 Arsenal
Liverpool 
04/11 03:45
FT 
 Wolves
Tottenham Hotspur 
03/11 20:00
FT 
 Leganes
Atletico Madrid 
03/11 23:15
FT 
 Real Madrid
Valladolid 
04/11 01:30
FT 
 Valencia
Girona 
04/11 03:45
FT 
 Rayo Vallecano
Barcelona 
03/11 22:00
FT 
 Inter Milan
Genoa 
04/11 01:00
FT 
 Fiorentina
AS Roma 
04/11 03:30
FT 
 Juventus
Cagliari 
03/11 22:30
FT 
 Augsburg
Nurnberg 
03/11 22:30
FT 
 Bayer Leverkusen
Hoffenheim 
03/11 22:30
FT 
 Bayern Munich
Freiburg 
03/11 22:30
FT 
 Schalke 04
Hannover 96 
03/11 22:30
FT 
 Wolfsburg
Borussia Dortmund 
04/11 01:30
FT 
 Hertha Berlin
RB Leipzig 
04/11 00:00
FT 
 Lyon
Bordeaux 
04/11 03:00
FT 
 Caen
Stade Rennais 
04/11 03:00
 
 Caen
Stade Rennais 
04/11 03:00
FT 
 Dijon
Nimes 
04/11 03:00
FT 
 Nice
Amiens 
04/11 03:00
FT 
1 Stade Reims
AS Monaco 1
04/11 03:00
FT 
 Strasbourg
Toulouse 
03/11 23:00
FT 
 Blackburn Rovers
Queens Park Rangers 
03/11 23:00
FT 
 Brentford
Millwall 
03/11 23:00
FT 
 Derby County
Birmingham 
03/11 23:00
FT 
 Hull City
West Bromwich 
03/11 23:00
FT 
 Ipswich
Preston North End 1
03/11 23:00
FT 
 Nottingham Forest
Sheffield United 
03/11 23:00
FT 
 Reading
Bristol City 
03/11 23:00
FT 
 Rotherham United
Swansea City 
03/11 23:00
FT 
 Sheffield Wed.
Norwich 
04/11 01:30
FT 
 Stoke City
Middlesbrough 
04/11 01:30
FT 
 NAC Breda
Heracles Almelo 
04/11 01:30
FT 
 PSV Eindhoven
Vitesse Arnhem 1
04/11 03:45
FT 
 Ajax Amsterdam
Willem II 
04/11 03:45
FT 
 AZ Alkmaar
De Graafschap 
04/11 01:00
FT 
 Genk
Club Brugge 
04/11 03:00
FT 
 Cercle Brugge
Peruwelz 1
04/11 03:30
FT 
 Gent
Kortrijk 
03/11 23:30
FT 
 Portimonense
Belenenses 
04/11 02:00
FT 
1 Maritimo
Porto 
04/11 04:30
FT 
 Boavista
Vitoria Guimaraes 
03/11 20:30
FT 
 St. Mirren
Glasgow Rangers 1
03/11 23:00
FT 
 Motherwell
Dundee 
03/11 23:00
FT 
 Hibernian
St. Johnstone 
03/11 23:00
FT 
 Celtic
Hearts 
03/11 23:00
FT 
1 Hamilton
Livingston 
03/11 14:35
FT 
 Wellington Phoenix
Western Sydney 
03/11 16:50
FT 
 Newcastle Jets
Melbourne Victory 
03/11 19:00
FT 
1 Perth Glory
Brisbane Roar 
03/11 14:00
FT 
 Kashima Antlers
Persepolis 1
03/11 19:00
FT 
 Lokomotiv Moscow
Arsenal Tula 
03/11 21:30
FT 
1 Dinamo Moscow
CSKA Moscow 
03/11 13:00
FT 
 Jubilo Iwata
Sanfrecce Hiroshima 
03/11 13:00
FT 
 Kawasaki Frontale
Kashiwa Reysol 
03/11 13:00
FT 
 Nagoya Grampus Eight
Vissel Kobe 
03/11 13:00
FT 
 Yokohama F Marinos
Tokyo 
03/11 15:00
FT 
 Urawa Red Diamonds
Gamba Osaka 
03/11 13:00
FT 
 Jeju United
Gyeongnam 
03/11 15:00
FT 
 Incheon United
Sangju Sangmu Phoenix 
04/11 01:30
FT 
 Defensores de Belgrano
Independiente Rivadavia 
04/11 02:30
FT 
 Los Andes
Atletico Rafaela 
04/11 00:15
FT 
 Aldosivi
CA Banfield 
04/11 02:30
FT 
1 Godoy Cruz
Atletico Tucuman 
04/11 04:45
FT 
 Estudiantes
River Plate 
04/11 07:00
FT 
 Boca Juniors
Tigre 
04/11 02:00
FT 
 Rosario Central Reserves
Colon Reserves 1
03/11 19:00
FT 
 Alashkert
Shirak 
03/11 22:00
FT 
 Gandzasar Kapan
Artsakh 
04/11 00:00
FT 
 Trenkwalder Admira
TSV Hartberg 1
04/11 00:00
FT 
 St.Polten
LASK Linz 
04/11 00:00
FT 
 Sturm Graz
Wacker Innsbruck 
03/11 21:00
FT 
 FAC Team Fur Wien
Lafnitz 
03/11 21:30
FT 
 SG Austria Klagenfurt
SV Ried 
03/11 21:30
FT 
 Wacker Innsbruck Amateure
Austria Wien Youth 
03/11 23:30
FT 
 Austria Lustenau
SKU Amstetten 
03/11 21:00
FT 
 FK Inter Baku
Neftci Baku 
03/11 23:00
FT 
 Qarabag
Standard Sumqayit 
04/11 00:25
FT 
 Manama Club
Malkia 
03/11 20:00
FT 
 Vitebsk
Dinamo Minsk 
03/11 22:00
FT 
 Dinamo Brest
Isloch Minsk 
04/11 00:00
FT 
 Oud Heverlee
Tubize 1
04/11 03:30
FT 
 KFCO wilrijk
Roeselare 
04/11 03:00
FT 
 The Strongest
Real Potosi 
04/11 05:15
FT 
 Sport Boys Warnes
Bolivar 
04/11 07:30
FT 
1 Nacional Potosi
Royal Pari 
04/11 02:00
FT 
 Taubate
Ca Votuporanguense Sp 
04/11 06:00
AET 
 Ferroviaria Sp
Gremio Novorizontino 
90min [2-2], Penalty [4-2], Ferroviaria Sp win
04/11 02:00
FT 
 Ceara Youth
Moto Club De Sao Luis U20 
04/11 02:00
FT 
 Nautico Youth Pe
America Rn Youth 
04/11 02:00
FT 
 Vitoria Pe U20
Confianca Se Youth 
04/11 04:00
FT 
 Atletico-MG
Gremio 
04/11 04:00
FT 
 Fluminense
Vasco da Gama 
04/11 06:00
FT 
 Palmeiras
Santos 1
04/11 03:30
FT 
 Avai
Londrina (PR) 1
04/11 03:30
FT 
 CRB (AL)
Boa Esporte Clube 
04/11 04:00
FT 
 Atletico Clube Goianiense
Fortaleza 
04/11 06:30
FT 
1 Coritiba (PR)
Guarani 
03/11 18:30
FT 
 Dunav Ruse
Vitosha Bistritsa 
03/11 21:00
FT 
 Lokomotiv Plovdiv
CSKA Sofia 
03/11 23:15
FT 
 Septemvri Simitli
Vereya 
03/11 23:00
FT 
 Deportes Iquique
Huachipato 
04/11 02:00
FT 
1 Deportes Temuco
Audax Italiano 1
04/11 04:30
FT 
 Union Espanola
Everton CD 
03/11 14:30
FT 
 Xinjiang Dabancheng
Yan Bian Fude 
03/11 14:30
FT 
 Shijiazhuang Ever Bright
Meizhou Meixian Techand 
03/11 14:30
FT 
 Meizhou Hakka
Hangzhou Greentown 
03/11 14:30
FT 
 Qingdao Huanghai
Inner Mongolia Zhongyou 
03/11 14:30
FT 
 Wuhan ZALL
Dalian Chaoyue 
03/11 14:30
FT 
 Beijing Beikong
Shanghai Shenxin 
03/11 14:30
FT 
 Shenzhen Jiazhaoye
Zhejiang Yiteng 
03/11 14:30
FT 
1 Liaoning Whowin
Heilongjiang Lava Spring 
03/11 15:00
FT 
 Shaanxi Changan Athletic
Jiangsu Yancheng 
03/11 15:30
FT 
 Dalian Yifang
Beijing Renhe 
03/11 19:35
FT 
 Jiangsu Sainty
Hebei Hx Xingfu 
03/11 19:35
FT 
 Chongqing Lifan
Tianjin Teda 
03/11 19:35
FT 
 Guangzhou Evergrande
Shanghai SIPG 
03/11 14:30
FT 
 Shandong Luneng 2
Changchun Yatai Reserves 
03/11 15:00
FT 
 Guizhou Hengfeng Zhicheng 2
Guangzhou Fuli Reserve 1
04/11 04:15
FT 
 Santa Fe
Deportes Tolima 
04/11 06:30
FT 
 Envigado
Boyaca Chico 
04/11 07:00
FT 
 Atletico Bucaramanga
Deportivo Cali 
04/11 08:45
FT 
 Atletico Huila
Millonarios 
04/11 00:45
FT 
 Belize U20
Antigua Barbuda U20 
04/11 00:45
FT 
 Saint Maarten U20
Honduras U20 
04/11 03:00
FT 
 Puerto Rico U20
Trinidad Tobago U20 
04/11 03:00
FT 
 Bermuda U20
Haiti U20 
04/11 05:30
FT 
 St Vincent The Grenadine U20
Suriname U20 1
04/11 07:45
FT 
 Barbados U20
Costa Rica U20 
04/11 05:00
FT 
 Universidad de Costa Rica
Limon 1
04/11 08:00
FT 
 Santos De Guapiles
Ad San Carlos 
03/11 22:00
FT 
 NK Lokomotiva Zagreb
Istra 1961 1
03/11 23:00
FT 
 Apollon Limassol FC
Anorthosis Famagusta FC 
04/11 00:00
FT 
1 E.N.Paralimni
Alki Oroklini 
04/11 01:00
FT 
 AEK Larnaca
AEL Limassol 
03/11 17:15
FT 
 Pardubice
Fk Mas Taborsko 
03/11 21:00
FT 
 Prostejov
Sk Slovan Varnsdorf 
03/11 19:00
 
 Brno U19
Slavia Praha u19 
03/11 22:00
FT 
 Banik Ostrava
Viktoria Plzen 
04/11 00:00
FT 
 Marila Pribram
Synot Slovacko 
04/11 00:00
FT 
 Dukla Praha
Baumit Jablonec 
04/11 00:00
FT 
 SK Sigma Olomouc
Opava 
04/11 00:00
FT 
 Zlin
Mfk Karvina 
03/11 20:00
FT 
 Avarta
HIK 
03/11 20:00
FT 
 Brondby Womens
Fortuna Hjorring Womens 
03/11 19:30
FT 
 Aarhus Agf U19
Nordsjaelland U19 
03/11 19:30
FT 
 Sonderjyske U19
Midtjylland U19 
04/11 05:00
FT 
 Emelec
Univ. Catolica 
04/11 07:30
FT 
 Tecnico Universitario
Macara 
03/11 23:00
FT 
 EL Masry
El Ismaily 
04/11 09:00
FT 
 Isidro Metapan
Aguila 
03/11 23:00
FT 
 Aldershot Town
Braintree Town 
03/11 23:00
FT 
 Barnet
Maidstone United 
03/11 23:00
FT 
 Bromley
Hartlepool United FC 1
03/11 23:00
FT 
 Dover Athletic
Maidenhead United 
03/11 23:00
FT 
 Eastleigh
Salford City 
03/11 23:00
FT 
 Ebbsfleet United
Barrow 
03/11 23:00
FT 
 Harrogate Town
Chesterfield 
03/11 23:00
FT 
1 Havant and Waterlooville
Halifax Town 
03/11 23:00
FT 
 Solihull Moors
Boreham Wood  
03/11 23:00
FT 
 Sutton United
Dagenham and Redbridge 
03/11 23:00
FT 
 Wrexham
Gateshead 
03/11 23:00
FT 
1 Alfreton Town
AFC Telford United 1
03/11 23:00
FT 
 Ashton United
Boston United 1
03/11 23:00
FT 
 Blyth Spartans
Fc United Of Manchester 
03/11 23:00
FT 
 Brackley Town
Chester FC 
03/11 23:00
FT 
 Chorley
Spennymoor Town 
03/11 23:00
FT 
1 Curzon Ashton
Stockport County 
03/11 23:00
FT 
 Darlington
Guiseley 
03/11 23:00
FT 
 Hereford
Altrincham 
03/11 23:00
FT 
 Kidderminster
Southport FC 
03/11 23:00
FT 
 Nuneaton Town
Leamington 
03/11 23:00
FT 
1 York City
Bradford Park Avenue 
03/11 23:00
FT 
 Bath City
Hemel Hempstead Town 
03/11 23:00
FT 
 Chelmsford City
Eastbourne Borough 
03/11 23:00
FT 
1 Chippenham Town
Woking 
03/11 23:00
FT 
 Dulwich Hamlet
St Albans City 
03/11 23:00
FT 
 East Thurrock United
Truro City 
03/11 23:00
FT 
 Gloucester City
Dartford 
03/11 23:00
FT 
 Hampton & Richmond
Oxford City 
03/11 23:00
FT 
 Hungerford Town
Weston Super Mare 
03/11 23:00
FT 
 Slough Town
Concord Rangers 
03/11 23:00
FT 
 Torquay United
Billericay Town 1
03/11 23:00
FT 
 AFC Wimbledon
Shrewsbury Town 
03/11 23:00
FT 
 Barnsley
Southend United 
03/11 23:00
FT 
 Blackpool
Bristol Rovers 
03/11 23:00
FT 
1 Bradford AFC
Portsmouth 
03/11 23:00
FT 
 Charlton Athletic
Doncaster Rovers 
03/11 23:00
FT 
 Coventry
Accrington Stanley 
03/11 23:00
FT 
 Gillingham
Fleetwood Town 
03/11 23:00
FT 
 Plymouth Argyle
Sunderland 
03/11 23:00
FT 
 Rochdale
Luton Town 1
03/11 23:00
FT 
 Scunthorpe United
Oxford United 
03/11 23:00
FT 
 Walsall
Burton Albion 
03/11 23:00
FT 
 Wycombe Wanderers
Peterborough United 
03/11 23:00
FT 
 Cambridge United
Grimsby Town 
03/11 23:00
FT 
 Carlisle
Newport County 
03/11 23:00
FT 
 Cheltenham Town
Mansfield Town 
03/11 23:00
FT 
 Colchester United
Swindon 
03/11 23:00
FT 
 Crawley Town
Milton Keynes Dons 
03/11 23:00
FT 
 Lincoln City
Forest Green Rovers 
03/11 23:00
FT 
 Macclesfield Town
Bury 
03/11 23:00
FT 
 Morecambe
Yeovil Town 
03/11 23:00
FT 
 Northampton Town
Crewe Alexandra 
03/11 23:00
FT 
 Port Vale
Notts County 
03/11 23:00
FT 
 Stevenage Borough
Oldham Athletic 
03/11 23:00
FT 
 Tranmere Rovers
Exeter City 1
03/11 20:00
FT 
 West Ham United U23
Derby County U23 
03/11 20:00
FT 
 Manchester City U23
Blackburn Rovers U23 
03/11 21:00
FT 
 Arsenal U23
Chelsea U23 
03/11 19:00
FT 
 Birmingham U23
Sheffield United U23 
04/11 01:00
FT 
1 Hull City U23
Nottingham Forest U23 
03/11 19:00
FT 
1 Viljandi Jk Tulevik
Flora Tallinn 
03/11 19:00
FT 
 Tartu JK Tammeka
Kuressaare 
03/11 21:00
FT 
 TPS Turku
Kpv 
03/11 22:00
FT 
 Avenir Sportif Beziers
Lorient 
03/11 22:00
FT 
 Chamois Niortais
Le Havre 
03/11 22:00
FT 
 Orleans US 45
Grenoble 
03/11 22:00
FT 
 ES Troyes AC
Valenciennes 1
03/11 22:00
FT 
 Lens
Chateauroux 
03/11 21:00
FT 
 Carl Zeiss Jena
Hansa Rostock 
03/11 21:00
FT 
 Karlsruher
Wurzburger Kickers 
03/11 21:00
FT 
 Sportfreunde Lotte
VfR Aalen 
03/11 21:00
FT 
 Preuben Munster
Munchen 1860 
03/11 21:00
FT 
 SG Sonnenhof Grobaspach
Eintr. Braunschweig 
03/11 21:00
FT 
 Fsv Zwickau
SpVgg Unterhaching 
03/11 19:30
FT 
 Bayer Leverkusen (w)
Hoffenheim (w) 
03/11 20:00
FT 
 MSV Duisburg
Paderborn 07 
03/11 20:00
FT 
 Holstein Kiel
Ingolstadt 04 
03/11 20:00
FT 
1 Darmstadt
1. Magdeburg 1
03/11 18:00
 
 Werder Bremen U19
Hertha Bsc Berlin U19 
03/11 18:00
 
 Sc Freiburg U19
Nurnberg U19 
03/11 18:00
FT 
 Bochum U19
Fortuna Dusseldorf U19 
03/11 18:00
FT 
 Schalke 04 U19
Rw Essen U19 1
03/11 18:00
 
1 Monchengladbach U19
Dortmund U19 
03/11 19:00
FT 
 Paderborn U19
Bayer Leverkusen U19 
03/11 19:00
 
 Wolfsburg Am
BSV Rehden 
03/11 20:00
 
 Hamburger Sv Ii
Hannover 96 Am 1
03/11 20:30
FT 
1 VSG Altglienicke
FSV Optik Rathenow 
03/11 20:30
 
 SV Babelsberg 03
Berliner Fc Dynamo 
03/11 20:30
FT 
 Bischofswerdaer FV 08
VFB Auerbach 
03/11 20:30
 
1 Oberlausitz
Berliner Ak 07 
03/11 20:30
 
 Viktoria Berlin 1889
Germania Halberstadt 
03/11 21:00
FT 
 Tsg Balingen
Sv Elversberg 
03/11 21:00
FT 
 Sc Freiburg Am
Hessen Dreieich 
03/11 21:00
 
 Kickers Offenbach
VfR Wormatia Worms 
03/11 21:00
 
 SV Waldhof Mannheim
Astoria Walldorf 
03/11 21:00
FT 
1 Pirmasens
08 Homburg 
03/11 21:00
 
 Eintracht Stadtallendorf
Ssv Ulm 1846 
03/11 21:00
 
1 Steinbach
Mainz Am 
03/11 21:00
 
 Dortmund(am)
Monchengladbach Am 1
03/11 21:00
FT 
 Fortuna Dusseldorf Ii
Tv Herkenrath 
03/11 21:00
 
 Sv Rodinghausen
Koln Am 
03/11 21:00
FT 
 Viktoria Koln
SV Straelen 
03/11 21:00
 
 Wattenscheid
Sc Verl 
03/11 21:00
 
 SC Wiedenbruck
RW Essen 
03/11 21:00
FT 
 Wuppertaler Sv
Kaan Marienborn 
03/11 22:00
FT 
 Atromitos Athens
PAOK Saloniki 
03/11 23:15
FT 
 Panionios
Panaitolikos Agrinio 
04/11 01:00
FT 
 Panathinaikos
AEK Athens 
04/11 01:30
FT 
 PAE Levadiakos
Larisa 
03/11 17:30
FT 
 Panathinaikos U19
Aek Athens U19 
04/11 02:00
FT 
 Club Aurora
Csyd Sacachispas 
04/11 03:00
FT 
 CD Puerto de Iztapa
Antigua Gfc 1
04/11 10:00
FT 
1 Xelaju MC
CD Malacateco 1
04/11 05:00
FT 
 Marathon
Platense 
04/11 08:00
FT 
 Lobos Upnfm
Real De Minas 
03/11 14:30
FT 
 Leeman
Dreams Sports Club 
03/11 17:30
FT 
 Sun Pegasus
Southern District 
04/11 00:00
FT 
 Paksi SE
Fehervar Videoton 
04/11 00:00
FT 
 Varda Se
Budapest Honved 
04/11 00:00
FT 
 Mezokovesd-Zsory
Debreceni VSC 
04/11 00:00
FT 
 Puskas Akademia
Diosgyor 
04/11 00:00
FT 
 Ujpesti TE
Szombathelyi Haladas 
04/11 02:30
FT 
 Ferencvarosi TC
MTK Hungaria FC 
03/11 19:30
FT 
 Mohun Bagan
Aizawl 
03/11 22:00
FT 
 Chennai Titans
Mumbai City 
03/11 17:00
FT 
 Bhayangkara Surabaya United
Persib Bandung 1
03/11 19:30
FT 
 Bali United
Madura United 
03/11 19:30
FT 
 PSMS Medan
Pusamania Borneo 
03/11 21:15
FT 
 Sanat-Naft
Foolad Khozestan 1
03/11 22:00
FT 
 Hapoel Raanana
Maccabi Netanya 1
04/11 00:00
FT 
 Maccabi Petah Tikva FC
Hapoel Ironi Kiryat Shmona 
04/11 00:10
FT 
 Ashdod MS
Hapoel Haifa 
04/11 02:30
FT 
 Maccabi Tel Aviv
Hapoel Bnei Sakhnin FC 
03/11 15:30
 
 Sectzya Nes Ziona U19
Maccabi Yaffo Kabilio U19 
03/11 16:15
 
 Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19
Hapoel Petah Tikva Nahum Stelmah U19 
03/11 16:20
FT 
 Maccabi Herzliya U19
Maccabi Ironi Bat Yam U19 
03/11 16:30
FT 
 Ironi Ramat Hasharon U19
Hapoel Raanana Roei U19 
03/11 18:00
 
 Maccabi Netanya U19
Hapoel Beer Sheva U19 
03/11 20:00
FT 
1 Juventus U19
Palermo U20 
03/11 21:30
FT 
 Sampdoria U19
Atalanta U19 
04/11 03:30
FT 
 Pro Vercelli
Novara 
03/11 21:30
 
 Paganese
Asd Sicula Leonzio 
03/11 21:30
FT 
 Us Siracusa
Cavese 
03/11 21:30
FT 
 Trapani
Matera 
03/11 21:30
FT 
 Vibonese
Virtus Francavilla 1
03/11 23:30
FT 
 Catanzaro
Bisceglie 1913 
04/11 03:30
FT 
1 Juve Stabia
Us Casertana 1908 2
03/11 22:00
FT 
1 Foggia
Brescia 
03/11 22:00
FT 
 Palermo
Cosenza Calcio 1914 1
03/11 22:00
FT 
 Padova
Cittadella 
04/11 01:00
FT 
 Benevento
Ascoli 
03/11 13:00
FT 
 Albirex Niigata
Roasso Kumamoto 
04/11 12:00
FT 
 Zweigen Kanazawa FC
Omiya Ardija 
04/11 12:00
FT 
 Mito Hollyhock
Ventforet Kofu 
03/11 12:00
FT 
 Honda
Vanraure Hachinohe 
03/11 12:00
FT 
 Reinmeer Aomori
Veertien Kuwana 
03/11 12:00
FT 
 Maruyasu Industries
Nara Club 
03/11 12:00
FT 
 Mio Biwako Shiga
Sony Sendai 
03/11 12:00
FT 
 Cobar Torre Onagawa
Verspah Oita 
04/11 12:00
FT 
 Imabari FC
Yokogawa Musashino 
03/11 12:00
FT 
 Grulla Morioka
Tokyo U23 
03/11 12:00
FT 
1 Fujieda Myfc
Fukushima United FC 
03/11 17:00
FT 
 Ryukyu
Thespa Kusatsu Gunma 
04/11 12:00
FT 
 Gainare Tottori
Giravanz Kitakyushu 
04/11 12:00
FT 
 Azul Claro Numazu
AC Nagano Parceiro 
04/11 12:00
FT 
 Blaublitz Akita
Cerezo Osaka U23 
04/11 12:00
FT 
 SC Sagamihara
Yokohama Scc 
03/11 12:00
FT 
 Kanagawa University (w)
Urawa Reds (w) 
03/11 12:00
FT 
 Cerezo Osaka Sakai (w)
Beleza (w) 
03/11 12:00
FT 
 Jef U Ichi.chiba (w)
Vegalta Sendai (w) 
03/11 12:00
FT 
 Nippon Sport Science University (w)
Inac Kobe (w) 
03/11 17:00
FT 
 FK Atyrau
FK Aktobe Lento 
03/11 17:00
FT 
 Irtysh Pavlodar
Akzhayik 
03/11 17:00
FT 
 Kaisar Kyzylorda
Zhetysu Taldykorgan 1
03/11 17:00
FT 
 Kyzylzhar Petropavlovsk
Ordabasy 
03/11 17:00
FT 
 Shakhtyor Karagandy
Tobol Kostanai 
03/11 19:00
FT 
 Astana
Kairat Almaty 
03/11 14:00
FT 
 Ansan Greeners
Seoul E Land 
03/11 14:00
FT 
 Suwon
Seongnam Ilhwa Chunma 
03/11 14:00
FT 
 Daejeon Citizen
Bucheon 1995 
03/11 19:00
FT 
 Stumbras
Suduva 
03/11 19:00
FT 
 Trakai
Kauno Zalgiris 
04/11 00:00
FT 
1 FK Zalgiris Vilnius
Atlantas Klaipeda 
04/11 07:00
FT 
 Pachuca
Necaxa 
04/11 09:00
FT 
 Club America
Toluca 
04/11 09:05
FT 
 Monterrey
Veracruz 
04/11 11:00
FT 
1 Lobos Buap
Club Tijuana 
04/11 02:15
FT 
2 Toluca Ii
Real Zamora 
04/11 09:00
FT 
 Mineros De Fresnillo
Sahuayo 
04/11 09:00
FT 
 Celaya
Alebrijes De Oaxaca 
04/11 10:00
FT 
1 Juarez
Atlante 
03/11 22:00
FT 
 Kawkab de Marrakech
HUSA Hassania Agadir 
04/11 02:30
FT 
 Union Touarga Sport Rabat
Maghrib Association Tetouan 
04/11 09:00
FT 
 Auckland City
Hawkes Bay United 1
04/11 09:00
FT 
 Team Wellington
Tasman United 
04/11 11:00
FT 
 Hamilton Wanderers
Southern United 
03/11 21:00
FT 
 Institute
Coleraine 
03/11 23:00
FT 
 Cliftonville
Glentoran 1
03/11 23:00
FT 
 Linfield FC
Warrenpoint Town 
03/11 23:00
FT 
1 Ards
Dungannon Swifts 
04/11 01:00
FT 
 Stabaek
Kristiansund BK 
04/11 06:00
FT 
 3 De Febrero
Independiente Fbc 1
04/11 04:00
FT 
 Deportivo Municipal
Dep. San Martin 
04/11 06:15
FT 
 Real Garcilaso
Academia Deportiva Cantolao 
04/11 09:00
FT 
 Alianza Lima
Universitario de Deportes 
03/11 22:30
FT 
 Cracovia Krakow
Miedz Legnica 
04/11 01:00
FT 
 Slask Wroclaw
Wisla Plock 1
04/11 03:30
FT 
 Legia Warszawa
Gornik Zabrze 
03/11 20:00
FT 
 Warta Poznan
LKS Nieciecza 
03/11 21:00
FT 
 LKS Lodz
Odra Opole 
03/11 22:00
FT 
 Wigry Suwalki
Rakow Czestochowa 
03/11 23:00
FT 
 Bytovia Bytow
GKS Katowice 
03/11 23:00
FT 
 Stal Mielec
Olsztyn OKS 1945 
04/11 00:00
FT 
 Garbarnia Krakow
Puszcza Niepolomice 
04/11 00:45
FT 
 Sandecja
Gks Jastrzebie 
03/11 17:30
FT 
 Kkpk Medyk Konin Womens
Uks Lodz Womens 
03/11 19:00
FT 
 Pacos Ferreira
Benfica B 
03/11 23:00
FT 
 CD Cova Piedade
Arouca 
03/11 23:00
FT 
1 CD Mafra
Penafiel 
03/11 23:00
FT 
 Sporting Braga B
Famalicao 
03/11 19:00
FT 
 Portimonense U23
Rio Ave U23 
03/11 19:00
FT 
 Coimbra Ec U23
Maritimo U23 
03/11 19:00
FT 
 Vitoria Setubal U23
Feirense U23 
03/11 23:00
FT 
 Vitoria Guimaraes U23
Belenenses U23 1
03/11 22:15
FT 
 Qatar SC
Al Rayyan 
04/11 00:25
FT 
 Al Khor SC
Al-Ahli Doha 
03/11 17:00
 
 Clinceni
Politehnica Timisoara 
03/11 17:00
 
 Balotesti
Chindia Targoviste 
03/11 17:00
 
 Juventus Bucharest
Luceafarul Oradea 
03/11 17:00
 
 Pandurii
Metaloglobus 
03/11 17:00
FT 
1 ACS Poli Timisoara
Cs Aerostar Bacau 
03/11 17:00
FT 
 Snagov
Acs Sirineasa 1
03/11 20:00
FT 
 Farul Constanta
CS Mioveni 
04/11 00:00
FT 
 Sepsi
Hermannstadt 
04/11 03:00
FT 
 Botosani
CFR Cluj 
03/11 17:00
 
 Mfk Tyumen Futsal
Mfk Cprf Futsal 
03/11 20:00
FT 
 Norilsky Nickel Futsal
Mfk Sinara Ekaterinburg Futsal 
03/11 21:00
 
 Novali Futsal
Ttg Ugra Yugorsk Futsal 
03/11 22:00
FT 
 Blik Nefteyugansk Futsal
Ukhta Tyumen Futsal 
03/11 19:00
FT 
 Metallurg Lipetsk
Khimki Reserve 
03/11 19:30
FT 
 Sokol
Saturn 
03/11 20:00
FT 
 FK Zvezda Ryazan
Torpedo Moscow 
03/11 19:00
FT 
 Spartak Moscow Youth
Ural Youth 
04/11 00:00
FT 
 Zenit St.petersburg Youth
Terek Groznyi Youth 1
04/11 12:00
FT 
 Luch-Energiya
Rotor Volgograd 
04/11 12:00
FT 
 Ska Khabarovsk
Krasnodar II 
03/11 22:55
FT 
 Al-Nasr Riyadh
Al Ahli Jeddah 
03/11 23:00
FT 
 Falkirk
Ayr Utd 
03/11 23:00
FT 
 Dundee United
Queen of the South 
03/11 23:00
FT 
 Alloa Athletic
Dunfermline 
03/11 23:00
FT 
 Greenock Morton
Partick Thistle 
03/11 23:00
FT 
 Inverness C.T.
Ross County 
03/11 23:00
FT 
 Airdrie United
Forfar Athletic 
03/11 23:00
FT 
 Arbroath
East Fife 
03/11 23:00
FT 
 Montrose
Dumbarton 
03/11 23:00
FT 
 Raith Rovers
Brechin City 
03/11 23:00
FT 
1 Stenhousemuir
Stranraer 
03/11 23:00
FT 
 Peterhead
Albion Rovers 
03/11 23:00
FT 
 Queens Park
Annan Athletic 
03/11 23:00
FT 
 Stirling Albion
Berwick Rangers 
03/11 22:00
FT 
 Proleter Novi Sad
Crvena Zvezda 
03/11 23:00
FT 
 Mladost Lucani
Cukaricki 
03/11 23:00
FT 
 Backa Backa Palanka
Radnicki Nis 
03/11 23:00
FT 
 Radnik Surdulica
Dinamo Vranje 
03/11 20:45
FT 
 MSK Zilina
MFK Ruzomberok 
04/11 00:00
FT 
 Skf Sered
Trencin 
04/11 00:00
FT 
 DAC Dunajska Streda
Nitra 
04/11 00:00
FT 
 Spartak Trnava
Sport Podbrezova 
04/11 00:00
FT 
 FK Senica
Zlate Moravce 
04/11 00:00
FT 
 Slovan Bratislava
Zemplin Michalovce 
04/11 01:00
FT 
 Gorica
NK Rudar Velenje 
03/11 21:00
FT 
 Baroka
Mamelodi Sundowns 
04/11 00:00
AET 
 AmaZulu
Orlando Pirates 
90min [1-1], 120min [1-3], Orlando Pirates win
04/11 02:15
FT 
 Maritzburg United
Bidvest Wits 
03/11 18:00
FT 
 Barcelona U19
Espanyol U19 
03/11 19:00
FT 
 Rusadir U19
Cd 26 De Febrero U19 
03/11 20:15
 
 Peinsa Fs Cartagena Futsal
Fcbarcelona Futsal 
03/11 17:45
 
 Real Betis Womens
Rayo Vallecano Womens 
03/11 23:00
FT 
 Reus Deportiu
CD Lugo 
04/11 01:00
FT 
 Numancia
Tenerife 
04/11 01:00
FT 
1 Osasuna
Malaga 2
04/11 03:00
FT 
1 Cordoba
Extremadura 1
04/11 03:30
FT 
 Las Palmas
Deportivo La Coruna 
04/11 01:00
FT 
 SD Ejea
Valencia Cf Mestalla 
04/11 02:00
FT 
 Murcia
Granada Cf B 
03/11 20:00
FT 
1 Bk Forward
Sollentuna United FF 
03/11 22:00
FT 
 Sandvikens IF
Syrianska 
03/11 21:00
FT 
1 Tvaakers IF
Torns IF 
03/11 21:00
FT 
 Atvidabergs FF
Husqvarna FF 
03/11 21:00
FT 
 Lunds BK
Ljungskile SK 
03/11 22:00
FT 
 Grebbestads If
Utsiktens BK 2
03/11 23:00
FT 
 Skovde AIK
IK Oddevold 
03/11 21:00
FT 
1 Halmstads
Orgryte 
03/11 23:00
FT 
 Degerfors IF
Gefle IF 
03/11 23:00
FT 
 Landskrona BoIS
Jonkopings Sodra IF 
04/11 01:00
FT 
 afc eskilstuna
Ik Frej Taby 
04/11 00:00
FT 
 Lausanne Sports
Vaduz 
04/11 02:00
FT 
 Grasshoppers
Young Boys 
04/11 02:00
FT 
 Thun
Neuchatel Xamax 
03/11 21:00
FT 
 Club Sportif Sfaxien
Stade Gabesien 
03/11 21:00
FT 
 Us Tataouine
Es Du Sahel 
03/11 21:00
 
 Us Ben Guerdane
Club Africain 
03/11 18:30
FT 
 Kasimpasa
Antalyaspor 
03/11 21:00
FT 
 Akhisar Bld.Geng
Erzurum BB 
04/11 00:00
FT 
 Istanbul Basaksehir
Besiktas 
03/11 18:30
FT 
 Denizlispor
Adanaspor 
03/11 21:00
FT 
 Gaziantep Buyuksehir Belediyesi
Altay Spor Kulubu 
03/11 16:00
 
 Denizlispor U21
Adanaspor U21 
03/11 20:00
FT 
 Illichivets
Arsenal Kyiv 
03/11 23:00
FT 
 Shakhtar Donetsk
Dynamo Kyiv 1
04/11 01:30
FT 
 Olimpic Donetsk
Karpaty Lviv 
04/11 03:30
FT 
 Centro Atletico Fenix
Torque 
04/11 10:00
FT 
 Orange County Blues Fc
Phoenix Rising 
04/11 04:00
FT 
1 Estudiantes Merida
Deportivo Tachira 
04/11 07:00
FT 
1 Zamora Barinas
Deportivo La Guaira 1
03/11 22:30
FT 
 Carmarthen
Caernarfon 
03/11 22:30
FT 
 Connahs Quay Nomads
Llanelli 
04/11 03:30
FT 
 Bala Town
Cardiff Metropolitan University 
03/11 20:45
FT 
 Malaysia
Maldives 
03/11 21:00
FT 
 KFUM Oslo
Fredrikstad