livescore - live soccer scores

LiveScore 02 Nov 2018

03/11 03:30
FT 
 Napoli
Empoli 
03/11 03:30
FT 
 VfB Stuttgart
Eintr. Frankfurt 
03/11 03:45
FT 
 PSG
Lille 
03/11 03:45
FT 
 Aston Villa
Bolton Wanderers 
03/11 03:00
FT 
 SBV Excelsior
Groningen 
03/11 03:30
FT 
 Oostende
Sporting Charleroi 
03/11 04:30
FT 
1 Benfica
Moreirense 
02/11 16:50
FT 
 Melbourne City
Sydney 
02/11 18:00
FT 
 Shonan Bellmare
Shimizu S-Pulse 
02/11 21:00
FT 
 Croatia U17
Italy U17 
02/11 21:00
FT 
 Andorra U17
Armenia U17 
03/11 03:00
FT 
 Al Ahly
Esperance Sportive de Tunis 
02/11 21:00
FT 
 KS Perparimi Kukesi
Flamurtari 
02/11 21:10
FT 
 Teuta Durres
KF Tirana 
03/11 02:30
FT 
 Flandria
San Telmo 
03/11 02:30
FT 
 Leandro N Alem
General Lamadrid 1
03/11 08:00
FT 
 Instituto
Atletico Mitre De Salta 
03/11 08:15
FT 
 Villa Dalmine
CA Brown Adrogue 
03/11 02:30
FT 
1 Defensores De Cambaceres
Deportivo Muniz 
03/11 06:00
FT 
 Belgrano
Gimnasia LP 
03/11 08:00
FT 
 Union Santa Fe
Patronato Parana 
02/11 21:00
FT 
 Ca Aldosivi Reserves
Banfield Reserves 
03/11 07:30
FT 
 Alvarado Mar Del Plata
Club Cipolletti 
03/11 08:00
FT 
 San Lorenzo Alem
Huracan Las Heras 
03/11 08:10
FT 
1 Crucero del Norte
Boca Unidos 
03/11 08:15
FT 
 Gimnasia C Uruguay
Csyd Juventud Unida Gualeguaychu 
03/11 08:30
FT 
1 Estudiantes Rio Cuarto
Sportivo Belgrano 
03/11 08:30
FT 
 Deportivo Roca
Independiente Neuquen 
03/11 09:00
FT 
 Juventud Antoniana
Gsan Martin Formosa 
03/11 09:40
FT 
 Deportivo Maipu
Desamparados 2
02/11 14:20
FT 
1 Melbourne City Womens
Sydney Womens 
03/11 02:10
FT 
 Blau Weiss Linz
SK Vorwarts Steyr 
03/11 02:10
FT 
 WSG Wattens
Liefering 
03/11 02:00
FT 
 Usv Gnas
Sc Bruck An Der Mur 
03/11 02:00
FT 
 Sc Neusiedl 1919
Sv Mattersburg Amateure 
03/11 02:00
FT 
2 ASV Bruck
Karabakh Vienna 
03/11 02:30
FT 
 Fcm Traiskirchen
Sv Leobendorf 
03/11 02:00
FT 
 SV Allerheiligen
Sv Lendorf 
03/11 02:00
FT 
 SC Weiz
Wels 
03/11 02:00
FT 
 Vst Volkermarkt
Tus Bad Gleichenberg 
02/11 18:55
FT 
 Agsu
Neftchi Baku 2 
02/11 19:00
FT 
 Olimpik Shuvalan Baku
Sabah 2 
02/11 19:00
FT 
 Qarabag 2
Fk Moik Baku 
02/11 23:00
FT 
 Al Tadhmon
Isa Town 1
02/11 23:00
FT 
 Al Ittihad Bhr
Sitra 
02/11 21:25
FT 
 Al-Najma
Al-hala 
03/11 00:25
FT 
1 Al-Hadd
Al-shabbab 
02/11 20:00
FT 
 Torpedo Minsk
Gorodeya 
03/11 04:00
FT 
 San Jose
Club Guabira 
02/11 21:00
 
 Corinthians Paulista U20
Gremio Osasco Youth 
03/11 02:00
FT 
 Bahia Youth
Crb Youth 
03/11 04:00
FT 
 Ponte Preta
Sao Bento 
03/11 06:15
FT 
 Vila Nova (GO)
Paysandu (PA) 
03/11 07:30
FT 
 Oeste FC
Figueirense (SC) 
03/11 08:30
FT 
1 Sampaio Correa (MA)
CSA Alagoas AL 
02/11 23:30
FT 
 PFK Montana
Litex Lovech 
03/11 05:00
FT 
 O Higgins
Universidad de Concepcion 1
02/11 19:35
FT 
 Shandong Luneng
Changchun YaTai 
02/11 19:35
FT 
 ShenHua SVA FC
HeNan JianYe 
02/11 19:35
FT 
 Tianjin Quanjian
Beijing Guoan 
02/11 19:35
FT 
 Guizhou Hengfeng
Guangzhou R&F 
03/11 09:00
FT 
 Deportivo Pereira
Deportes Quindio 
02/11 22:30
FT 
 Guatemala U20
Guyana U20 
03/11 00:45
FT 
 El Salvador U20
Curacao U20 
03/11 00:45
FT 
 St Kitts And Nevis U20
Martinique U20 
03/11 06:08
FT 
 Canada U20
Dominica U20 
03/11 07:40
FT 
 Mexico U20
Nicaragua U21 
03/11 08:10
FT 
 Jamaica U20
Grenada U20 
03/11 01:00
FT 
 Thoi Lakatamias
Meap Nisou 
03/11 01:00
FT 
 Olympiakos Nicosia
Ethnikos Achnas 1
03/11 01:00
FT 
 SC Znojmo
Fk Banik Sokolov 
03/11 01:00
FT 
 Boskovice
Tj Start Brno 
03/11 01:30
FT 
 Sk Batov
Sk Borsice 
02/11 21:00
AET 
 Ceske Budejovice u19
Vysocina Jihlava U19 
90min [0-0], Penalty [1-4], Vysocina Jihlava U19 win
02/11 20:00
FT 
 Viktoria Plzen U21
Slovan Liberec U21 
03/11 01:00
FT 
 Bohemians 1905
Teplice 
03/11 01:00
FT 
 Odense BK
Hobro I.K. 
03/11 03:00
FT 
 Vendsyssel
Sonderjyske 
03/11 08:15
FT 
 Delfin
Deportivo Cuenca 
03/11 00:00
FT 
 Emelec Reserves
Universidad Catolica Del Ecuador Reserves 
02/11 20:45
FT 
1 El Dakhleya
Talaea Ei Gaish 
02/11 21:30
FT 
 El Gounah
Enppi 
02/11 23:30
FT 
 El Entag Al Harby
Smouha SC 
02/11 23:30
FT 
 Pyramids
Ittihad Alexandria 
02/11 20:00
FT 
 Tottenham Hotspur U23
Swansea City U23 
03/11 03:00
FT 
 Brighton U23
Everton U23 
03/11 03:00
FT 
 Fulham U23
Sunderland U23 
03/11 03:00
FT 
 Manchester United U23
Newcastle U23 
03/11 03:00
FT 
 Southampton U23
West Bromwich U23 
03/11 03:00
FT 
 Stoke City U23
Wolves U23 
03/11 01:30
FT 
 Parnu Linnameeskond
Nomme JK Kalju 
03/11 01:00
FT 
 Tallinna Levadia 2
Jk Tallinna Kalev Ii 
03/11 03:00
FT 
 US Boulogne
Villefranche 1
03/11 03:00
FT 
 Bourg Peronnas
Pau 
03/11 03:00
FT 
 Concarneau
Rodez Aveyron 
03/11 03:00
FT 
 Drancy
Le Mans 
03/11 03:00
FT 
 Stade Lavallois MFC
Dunkerque 
03/11 03:00
FT 
1 Lyon la Duchere
Avranches 
03/11 03:00
FT 
 Quevilly
Tours 1
03/11 03:00
FT 
 Entente Sannois
Marignane Gignac 
03/11 03:00
FT 
 Paris Fc
Sochaux 
03/11 03:00
FT 
 Stade Brestois
Red Star 93 1
03/11 03:00
FT 
 Nancy
Clermont Foot 
03/11 03:00
FT 
 Ajaccio
Ajaccio GFCO 
02/11 19:00
FT 
 Spartaki Tskhinvali
Shevardeni 
02/11 22:00
FT 
 Dinamo Batumi
Shukura Kobuleti 1
02/11 19:00
FT 
 Chikhura Sachkhere
Lokomotiv Tbilisi 
03/11 02:00
FT 
 Kaiserslautern
Energie Cottbus 
03/11 01:30
FT 
 Greuther Furth
Bochum 
03/11 01:30
FT 
 Dynamo Dresden
SV Sandhausen 
03/11 01:30
FT 
1 Wurzburger Kickers Ii
Grossbardorf 
03/11 01:30
FT 
 Sv Seligenporten
Jahn Forchheim 
03/11 02:00
FT 
 Sc Concordia Hamburg
Wedeler Tsv 2
03/11 02:00
FT 
1 TSG Neustrelitz
Greifswalder 
03/11 02:30
FT 
 Hammer Spvg
Erndtebruck 
03/11 02:30
FT 
 RW Oberhausen
SV Lippstadt 
03/11 03:30
FT 
 Lincoln City
Boca Juniors Gibraltar 
03/11 10:00
FT 
 Deportivo Petapa
Guastatoya 
02/11 17:30
FT 
2 Chanmari
Electric Veng 3
02/11 21:30
FT 
 Chawnpui
Bethlehem Vt 
02/11 17:50
 
 Shillong Lajong FC
Langsning 
02/11 22:00
FT 
 Pune City
Kerala Blasters 
02/11 19:30
FT 
 Persela Lamongan
Sriwijaya Palembang 
02/11 20:45
AET 
 Mes Krman
Sepahan 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [8-9], Sepahan win
02/11 20:00
FT 
 Esteghlal Khozestan
Naft Masjed Soleyman 
02/11 20:00
FT 
 Peykan
Teraktor-Sazi 
02/11 20:00
FT 
 Sepidroud Rasht
Pars Jonoubi Jam 
02/11 20:30
FT 
 Padideh Mashhad
Nassaji Mazandaran 
02/11 19:40
FT 
 Al-Hudod
Al Kahrabaa 
02/11 21:45
FT 
 Al Shorta Damascus
Alsinaat Alkahrabaiya 
03/11 03:55
FT 
 Limerick FC
Finn Harps 
03/11 03:45
FT 
 Bangor Celtic
Killester Donnycarne 
03/11 03:45
FT 
 Liffeys Pearse
Crumlin United 
02/11 17:00
FT 
 MS Tseirey Taybe
SC Cpa Tel Aviv 
02/11 18:00
 
 Bnei Yeechalal Rehovot
Maccabi Ironi Sderot 
02/11 18:00
 
 Beitar Petah Tikva
Hapoel Kfar Qasm Shuaa 
02/11 18:00
 
 Ahva Arraba
Beitar Nahariya 
02/11 18:30
 
 Sc Beer Sheva
Beitar Givat Zeev Shabi 
02/11 18:30
 
 Maccabi Ironi Netivot
Sc Maccabi Ashdod 
02/11 18:30
 
 Hapoel Kiryat Ono
Ironi Rishon Lezion 
02/11 19:00
 
1 Beitar Ramat Gan
Shimshon Tel Aviv 
02/11 19:20
FT 
 Shimshon Bnei Tayibe
Hapoel Hod Hasharon 
02/11 19:30
FT 
 Ms Hapoel Lod
Sc Shicun Hamizrah 
02/11 20:00
FT 
 Hapoel Ortodoxim Jaffa
Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva 
02/11 21:00
 
 Hapoel Natzrat Illit
Hapoel Afula 
02/11 21:00
FT 
1 Beitar Tel Aviv Ramla
Sektzia Nes Tziona 
02/11 21:00
FT 
 Hapoel Rishon Letzion
Hapoel Kfar Saba 
02/11 21:00
FT 
1 Hapoel Iksal
Hapoel Marmorek Irony Rehovot 
02/11 21:00
FT 
1 Hapoel Katamon Jerusalem
Maccabi Ahi Nazareth 
02/11 17:30
FT 
1 Hapoel Bnei Zalfa
Hapoel Jerusalem 
02/11 19:00
 
 Ironi Tiberias
Moadon Sport Tira 
02/11 19:00
FT 
 Hapoel Herzliya
Ironi Nesher 
02/11 19:00
 
 Maccabi Tzur Shalom
Hapoel Shfaram 
02/11 19:00
 
 Hapoel Asi Gilboa
Hapoel Ironi Baka El Garbiya 
02/11 19:00
 
 Maccabi Shaarayim
Maccabi Yavne 1
02/11 19:00
 
1 Maccabi Kiryat Gat
Hapoel Holon Yaniv 
02/11 19:15
 
 Beitar Kfar Saba Shlomi
Maccabi Kabilio Jaffa 
02/11 20:00
 
1 Rubi Shapira
Hapoel Umm Al Fahm 
02/11 20:00
 
 Hapoel Kfar Shalem
Hakoah Amidar Ramat Gan FC 
02/11 20:00
FT 
 Shimshon Kafr Qasim
Maccabi Herzliya 
02/11 22:00
FT 
 AS Roma U19
Inter Milan U20 
03/11 02:00
FT 
 AC Milan U19
Chievo Youth 
03/11 04:00
FT 
 Hellas Verona
Cremonese 
03/11 12:00
FT 
 Honda
Vanraure Hachinohe 
03/11 12:00
FT 
 Reinmeer Aomori
Veertien Kuwana 
03/11 12:00
FT 
 Maruyasu Industries
Nara Club 
03/11 12:00
FT 
 Mio Biwako Shiga
Sony Sendai 
03/11 12:00
FT 
 Cobar Torre Onagawa
Verspah Oita 
03/11 12:00
FT 
 Grulla Morioka
Tokyo U23 
03/11 12:00
FT 
1 Fujieda Myfc
Fukushima United FC 
03/11 12:00
FT 
 Kanagawa University (w)
Urawa Reds (w) 
03/11 12:00
FT 
 Cerezo Osaka Sakai (w)
Beleza (w) 
03/11 12:00
FT 
 Jef U Ichi.chiba (w)
Vegalta Sendai (w) 
03/11 12:00
FT 
 Nippon Sport Science University (w)
Inac Kobe (w) 
02/11 22:00
FT 
 Al Ahly
Shabab AlOrdon 
03/11 00:30
FT 
 Al-Jazeera (Jordan)
Al Wihdat Amman 
02/11 18:00
FT 
 Gyeongju Womens
Hyundai Steel Redangels womens 
02/11 22:35
FT 
 Al Kuwait SC
Al Jahra 
03/11 00:55
FT 
 Al Salmiyah
Al-Qadsia 
02/11 21:00
FT 
 Al-Ahed
Trables Sports Club 
03/11 02:00
FT 
 San Gwann
Naxxar Lions 
03/11 02:00
FT 
1 Birkirkara FC
Sliema Wanderers FC 1
03/11 06:00
FT 
 Queretaro Womens
Monarcas Morelia Womens 
03/11 09:00
FT 
1 Morelia
Tigres UANL 
03/11 11:05
FT 
 Puebla
Chivas Guadalajara 1
03/11 00:00
FT 
 Unam Pumas Ii
Ua Zacatecas 
03/11 00:00
FT 
 Club America Ii
Irapuato 
03/11 05:00
FT 
 Cd Nuevo Chimalhuacan
Celaya Ii 
03/11 08:00
FT 
 Estudiantes Tecos
Pacific 
03/11 10:30
FT 
 Ua De Chihuahua
Monarcas Morelia Ii 
03/11 11:15
FT 
 Coras De Nayarit
Universidad Guadalajara Ii 
02/11 23:00
FT 
1 Monterrey U20
Veracruz U20 1
03/11 09:00
FT 
 Uaem Potros
Correcaminos Uat 
03/11 10:00
FT 
 Atletico San Luis
Leones Univ Guadalajara 
03/11 11:00
FT 
 Venados
Csyd Dorados De Sinaloa 
03/11 11:30
FT 
1 Cimarrones De Sonora
Zacatepec 
03/11 01:00
AET 
 Renaissance Sportive de Berkane
Wydad Casablanca 
90min [0-0], 120min [1-1], Penalty [6-5], Renaissance Sportive de Berkane win
03/11 02:30
FT 
 Sc Heerenveen Womens
Ado Den Haag Womens 
03/11 03:00
FT 
 Twente Enschede
RKC Waalwijk 
03/11 03:00
FT 
 MVV Maastricht
Sparta Rotterdam 
03/11 03:00
FT 
 Oss
Eindhoven 
03/11 03:00
FT 
 Helmond Sport
Almere City FC 
03/11 03:00
FT 
1 Cambuur Leeuwarden
Jong Ajax Amsterdam 1
03/11 03:00
FT 
 Utrecht Am
Roda JC Kerkrade 
03/11 03:00
FT 
 Dordrecht 90
Volendam 
03/11 11:45
FT 
1 Wellington Phoenix Reserve
Waitakere United 
03/11 07:00
FT 
 Team Wellington U20
Tasman United U20 
03/11 07:00
FT 
 Auckland City U20
Hawkes Bay United U20 
03/11 08:00
FT 
 WaiBOP Utd Womens
Canterbury United Womens 
03/11 03:45
FT 
 Newry City
Crusaders FC 
03/11 03:45
FT 
 Ballymena United
Glenavon Lurgan 
02/11 22:00
FT 
 Start Kristiansand U19
Bodo Glimt U19 
02/11 20:45
FT 
1 Muscat
Dhufar 
02/11 20:55
FT 
 Mjees
Sur Club 
02/11 23:55
FT 
1 Al-Suwaiq Club
Alrstak 
03/11 07:30
FT 
 Plaza Amador
CD Arabe Unido 1
03/11 09:00
FT 
 Ca Independente
Santa Gema 
03/11 09:00
FT 
 Sporting San Miguelito
Tauro 
03/11 06:00
FT 
 General Diaz
Deportivo Capiata 
03/11 01:00
FT 
 Arka Gdynia
Pogon Szczecin 
03/11 03:30
FT 
 Piast Gliwice
Wisla Krakow 
03/11 01:00
FT 
 GKS Tychy
Chojniczanka Chojnice 
02/11 22:15
FT 
 Al-Garrafa
Al Shahaniya 
03/11 00:25
FT 
 Umm Salal
Al-Sadd 
03/11 03:00
FT 
 Politehnica Iasi
Universitatea Craiova 
02/11 20:00
FT 
 Millenium Giarmata
Acs Dumbravita 
02/11 20:00
FT 
 Metalurgistul Cugir
Cs Ocna Mures 
02/11 20:00
FT 
 Cs Municipal Lugoj
Gloria Lunca Teuz Cermei 
02/11 20:00
FT 
1 Unirea Dej
Ariesu Turda 
02/11 20:00
FT 
 Cluj Ii
Acs Olimpic Cetate Rasnov 
02/11 20:00
FT 
 Unirea Alba Iulia
Soimii Lipova 
02/11 20:00
FT 
 Gaz Metan Medias Ii
Infratirea Harman 
02/11 20:00
FT 
 Viitorul Domnesti
Csm Flacara Moreni 
02/11 20:00
FT 
 Botosani 2
Gloria Buzau 
02/11 20:00
FT 
 Filiasi
Voluntari B 
02/11 20:00
FT 
 Dobrogea Tulcea
Steaua Bucuresti 2 
02/11 20:00
FT 
 Astra Giurgiu Ii
Fcm Alexandria 
02/11 22:00
FT 
 Mfk Tyumen Futsal
Mfk Cprf Futsal 
02/11 23:00
FT 
1 Luki Energiya
Torpedo Vladimir 
02/11 20:00
FT 
1 Dinamo Moscow 2
Cska Moscow Youth 
02/11 21:00
FT 
 Lokomotiv Moscow Youth
Arsenal Tula Youth 1
02/11 21:30
FT 
 Kirehe
Muhanga 1
02/11 21:40
FT 
 Musanze
Espoir 
02/11 21:40
FT 
 Amagaju
Police Kibungo 
02/11 20:10
FT 
 Al Draih
Hercue 
02/11 20:20
FT 
 Al Arabi Ksa
Al Watani 
02/11 20:35
FT 
 Wajj
Al Kholood 1
02/11 23:20
FT 
 Uhud
Al Taawon 
02/11 20:30
FT 
 Partizan Bardejov
Msk Zilina B 
03/11 01:00
FT 
 FK Pohronie
Inter Bratislava 
02/11 18:00
 
 Tatran Presov U19
Nitra U19 
02/11 18:00
 
 Slovan Bratislava U19
Senica U19 
03/11 02:00
FT 
 Osasuna U19
Santutxu U19 
03/11 04:00
FT 
 Tenerife U19
Cd Marino U19 
03/11 04:30
FT 
 Ud Guia U19
Arucas U19 
03/11 04:15
FT 
 Catgas Energia Futsal
Vaidepenas Futsal 
03/11 04:00
FT 
 Albacete
Gimnastic Tarragona 
03/11 02:00
FT 
 Norrby IF
Falkenbergs FF 
02/11 20:00
FT 
 Herafio Halab
Al Nawair 
02/11 20:00
FT 
 Al-Majd Damascus
Al-Karamah 
02/11 20:00
FT 
1 Al Shorta Damascus
Al Sahel Syr 
02/11 20:00
FT 
 Al-Wathba Homs
Jableh Sc 
03/11 00:00
FT 
 Hutteen Latakia
Al-Wahda Damascus 
03/11 02:00
FT 
 Galatasaray
Fenerbahce 
03/11 00:00
FT 
1 Altinordu
Elazigspor 2
02/11 20:00
 
 Fenerbahce U19
Galatasaray U19 
02/11 18:00
FT 
 Galatasaray U21
Fenerbahce U21 
02/11 20:50
FT 
 Dubba Al-Husun
Masafi 
02/11 20:50
FT 
 Al Khaleej
Al Hamriyah 
02/11 20:55
 
 Al Ahli Dubai Reserves
Al Wahda Abu Dhabi Reserves 
02/11 20:55
FT 
 Al Ahli Dubai U21
Al Wehda U21 Ksa 
02/11 21:00
 
 Al Jazira Reserve
Dibba Al Fujairah Reserves 
02/11 21:00
FT 
 Ura
Nyamityobora 
02/11 18:00
FT 
 Olimpic Donetsk U21
Karpaty Lviv U21 
02/11 20:00
FT 
 Mariupol U21
Arsenal Kyiv U21 
02/11 20:00
FT 
 Shakhtar Donetsk U21
Dynamo Kyiv U21 
03/11 07:30
FT 
 Louisville City
New York Red Bulls B 
03/11 03:45
FT 
 Aberystwyth Town
The New Saints 
03/11 03:45
FT 
 Newi Cefn Druids
Newtown 
02/11 18:20
FT 
1 Bangalore Dream United
Asc