livescore - live soccer scores

LiveScore 30 Jun 2018

01/07 04:30
 
 Seattle Sounders
Portland Timbers 
01/07 07:00
 
 Atlanta United
Orlando City 
01/07 07:00
 
 Montreal Impact
Sporting Kansas City 
01/07 07:30
 
 New England Revolution
Washington D.C. United 
01/07 07:30
 
 Columbus Crew
Real Salt Lake 
01/07 08:00
 
 Chicago Fire
New York City 
01/07 08:00
 
 Los Angeles
Philadelphia Union 
30/06 16:00
 
 Mount Gravatt
Taringa Rovers 
30/06 16:30
 
 Sutherland Sharks
Bonnyrigg White Eagles 
30/06 17:00
 
 Hakoah Sydney
Marconi Stallions 
30/06 17:45
 
 Sydney FC U21
APIA Leichhardt Tigers 
30/06 16:00
 
 Brisbane Strikers
Cairns 
30/06 17:00
 
 Western Pride
Queensland Lions SC 
30/06 17:00
 
 North Queensland Fury
SWQ Thunder 
30/06 17:00
 
 Redlands United FC
Sunshine Coast 
30/06 17:00
 
 Magpies Crusaders
Moreton Bay United 
30/06 12:00
 
 South Hobart
Launceston City 
30/06 14:30
 
 Northern wandering
Devonport City 
30/06 16:00
 
 Kingborough Lions
Clarence United 
01/07 12:00
 
 Hobart Olympia Warriors
Hobart Zebras 
30/06 13:00
 
 Murray United
Altona Magic 
30/06 13:00
 
 Moreland City
Brunswick City 
30/06 13:00
 
 Moreland Zebras
Box Hill United Sc 
30/06 13:00
 
 Whittlesea Ranges Fc
Goulburn Valley Suns 
30/06 13:00
 
 Sunshine George Cross
Eastern Lions Sc 
30/06 13:00
 
 Springvale White Eagles
North Geelong Warriors 
30/06 16:00
 
 Ballarat Red Devils
Melbourne Heart Youth 
30/06 14:00
 
 Fc Bulleen Lions
Avondale Heights 
30/06 17:00
 
 Hume City
Port Melbourne Sharks 
30/06 17:00
 
 Dandenong Thunder
Kingston City 
30/06 13:00
 
 Oakleigh Cannons U20
Green Gully Cavaliers U20 
30/06 13:00
 
 Bulleen Lions U20
Avondale U20 
30/06 13:00
 
 Hume City U20
Port Melbourne Sharks Sc U20 
30/06 13:00
 
 Dandenong Thunder U20
Kingston City U20 
30/06 13:00
 
 Melbourne Knights U20
Bentleigh Greens U20 
30/06 13:00
 
 South Melbourne U20
Northcote City U20 
30/06 13:00
 
 Heidelberg United U20
Pascoe Vale Sc U20 
30/06 12:00
 
 Southern United Womens
Senior Ntc Womens 
30/06 12:00
 
 Bayside United Womens
Geelong Galaxy Womens 
30/06 12:00
 
 Heidelberg Utd Womens
Calder United Sc Womens 
30/06 12:00
 
 Box Hill Womens
Alamein Womens 
30/06 12:00
 
 South Melbourne Womens
Bulleen Lions Womens 
30/06 15:00
 
 University of Queensland
Albany Creek 
30/06 16:00
 
 Bayside United
Virginia United 
30/06 16:30
 
 Grange Thistle
Acacia Ridge 
30/06 12:30
 
 Poet Adelarde Pirates
White City Woodville 
30/06 12:30
 
 Western Strikers SC
The Cove 
30/06 12:30
 
 Fulham United
Salisbury United 
30/06 12:30
 
 Cumberland United
Noarlunga United 
30/06 12:30
 
 Adelaide Blue Eagles
Adelaide Raiders SC 
30/06 12:30
 
 Seaford Rangers
Modbury Jets 
30/06 13:30
 
 North Eastern Metrostars
Sturt Lions 
30/06 13:30
 
 Para Hills Knights
Adelaide Comets 
30/06 13:30
 
 Adelaide Panthers
Adelaide United Fc Youth 
30/06 15:00
 
 West Adelaide
Croydon Kings 
30/06 17:00
 
 Adelaide Olympic
Adelaide City 
30/06 15:00
 
 Armadale
Bayswater City 
30/06 15:00
 
 Cockburn City
Joondalup United 
30/06 15:00
 
 Stirling Lions
ECU Joondalup 
30/06 15:00
 
 Sorrento
Inglewood United 
30/06 15:00
 
 Subiaco AFC
Balcatta 
30/06 19:00
 
 Forrestfield United
Perth SC 
30/06 21:00
 
 Fc Baranovichi
Khimik Svetlogorsk 
30/06 21:00
 
 Granit Mikashevichi
Volna Pinsk 
30/06 21:00
 
 Zhitkovichi‎
Kommunalnik Slonim 
30/06 21:00
 
 Naftan Novopolock
Smorgon FC 
30/06 21:00
 
 Belshina Babruisk
Lokomotiv Gomel 
30/06 21:00
 
 Lida
Slavia Mozyr 
30/06 21:00
 
 Fk Orsha
Zabudova 2007 
30/06 21:45
 
 Isloch Minsk
Slutsksakhar Slutsk 
30/06 23:45
 
 Torpedo Zhodino
Torpedo Maz Minsk 
01/07 01:45
 
 Neman Grodno
Torpedo Minsk 
01/07 06:30
 
 Sc Waterloo
Ukraine United 
01/07 07:00
 
 Vorkuta
Serbian White Eagles 
01/07 04:00
 
 Csyd Barnechea
Curico Unido 
01/07 04:00
 
 San Marcos De Arica
Cobreloa 
01/07 04:00
 
 Union Espanola
Audax Italiano 
01/07 04:00
 
 Huachipato
Cd Copiapo S.a. 
01/07 04:00
 
 Union La Calera
Palestino 
01/07 04:00
 
 Nublense
Cobresal 
01/07 04:00
 
 Colchagua Cd
Universidad de Chile 
01/07 04:00
 
 Puerto Montt
Huadiwei Sub 
30/06 15:30
 
 Shenyang Dongjin
Dalian Boyang 
30/06 15:30
 
 Jinlin Baijia
Yanbian Beiguo 
30/06 15:30
 
 Jiangsu Yancheng
Zibo Sunday 
30/06 16:00
 
 Baotou Southern
Baoding Rongda 
30/06 16:00
 
 Beijing Tech
Shaanxi Changan Athletic 
30/06 16:00
 
 Hebei Jingying
Yinchuan Helanshan 
30/06 16:00
 
 Anhui Hefei Guiguan
Shenzhen Pengcheng 
30/06 16:00
 
 Shanghai Sunfun
Sichuan Jiuniu 
30/06 16:30
 
 Hunan Billows
Suzhou Dongwu 
30/06 19:30
 
 Zhenjiang Huasa
Jiangxi Liansheng 
30/06 19:30
 
 Fujian Tianxin
Nantong Zhiyun 
30/06 19:30
 
 Sichuan Annapurna
Hainan Boying Seamen 
30/06 19:30
 
 Shenzhen Renren
Lijiang Feihu 
30/06 18:30
 
 Macao Alfandega
Cd Monte Carlo 
30/06 20:30
 
 Hang Sai
Lai Chi 
01/07 00:15
 
 Manta
Cds Santa Rita 
01/07 04:00
 
 Cd Puerto Quito
Mushuc Runa 
01/07 04:00
 
 Delfin
Macara 
01/07 07:00
 
 Independiente Jose Teran
Barcelona Sporting Club 
01/07 08:00
 
 CD El Nacional
Delfin 
01/07 08:00
 
 Sociedad Deportiva Aucas
Independiente Jose Teran 
01/07 08:00
 
 Guayaquil City
Liga Dep. Universitaria Quito 
01/07 08:00
 
 Barcelona Sporting Club
Tecnico Universitario 
01/07 08:00
 
 Macara
Emelec 
01/07 08:00
 
 Deportivo Cuenca
Univ. Catolica 
30/06 20:00
 
 Pk Keski Uusimaa Pkku
Mypa 
30/06 20:00
 
 Pepo Lappeenranta
Viikingit 
01/07 00:00
 
 JIPPO
Njs Nurmijarvi 
30/06 20:00
 
 Fc Espoo
Salon Palloilijat Salpa 
30/06 20:00
 
 Jazz Pori
Hjs Akatemia 
30/06 20:00
 
 Kapa Helsinki
Musa 
30/06 20:00
 
 Bk-46 Karis Karjaa
Kiffen 
30/06 20:00
 
 Narpes Kraft
TP47 Tornio 
30/06 20:00
 
 Oulun Ls
Pk-37 
30/06 20:00
 
 Honka
RoPS Rovaniemi 
30/06 20:00
 
 Ps Kemi
VPS Vaasa 
30/06 20:00
 
 Ilves Tampere
Inter Turku 
30/06 20:00
 
 KuPS
SJK Seinajoki 
30/06 20:00
 
 Haka
Ekenas IF Fotboll 
30/06 20:00
 
 HIFK
AC Oulu 
30/06 20:00
 
 Kpv
Jaro 
30/06 20:00
 
 KTP Kotka
Ac Kajaani 
30/06 22:00
 
 Spartaki Tskhinvali
Merani Martvili 
30/06 22:00
 
 Norchi Dinamoeli Tbilisi
Telavi 
01/07 00:00
 
 UMF Selfoss
Thor Akureyri 
30/06 22:00
 
 Fjardabyggd
Tindastoll Sauda 
30/06 22:00
 
 Huginn
Vestri 
01/07 00:00
 
 Magni
Umf Njardvik 
01/07 00:00
 
 Kari
Volsungur Husavik 
30/06 21:00
 
 Ia Akranes (w)
Umf Sindri Hofn Womens 
01/07 00:00
 
 Trottur Reykjavik Womens
Hamrarnir Womens 
30/06 22:00
 
 Ir Reykjavik Womens
Breidablik (w) 
30/06 19:30
 
 Persija Jakarta
Persib Bandung 
01/07 02:45
 
 Sligo Rovers
Waterford United 
30/06 17:00
 
 Ventforet Kofu
Kyoto Purple Sanga 
30/06 17:00
 
 Kamatamare Sanuki
Tokyo Verdy 
30/06 17:00
 
 Avispa Fukuoka
Machida Zelvia 
30/06 18:00
 
 Roasso Kumamoto
Matsumoto Yamaga FC 
30/06 18:00
 
 Tokushima Vortis
Oita Trinita 
30/06 18:00
 
 Albirex Niigata
Mito Hollyhock 
30/06 18:00
 
 Tochigi SC
JEF United Ichihara 
30/06 18:00
 
 Omiya Ardija
Ehime 
30/06 18:00
 
 Yamagata Montedio
Gifu 
30/06 12:00
 
 Reinmeer Aomori
Honda 
30/06 12:00
 
 Honda Lock SC
Mio Biwako Shiga 
01/07 12:00
 
 Veertien Kuwana
Nara Club 
01/07 12:00
 
 Verspah Oita
Osaka 
01/07 12:00
 
 Cobar Torre Onagawa
Imabari FC 
01/07 12:00
 
 Tegevajaro Miyazaki
Ryutsu Keizai University 
30/06 14:30
 
 Albirex Niigata (w)
Nippon Sport Science University (w) 
30/06 15:00
 
 Cerezo Osaka Sakai (w)
Vegalta Sendai (w) 
30/06 17:00
 
 Altay Spor Kulubu
Kaspyi Aktau 
30/06 17:00
 
 Zhetysu 2
Kairat Academy 
30/06 17:00
 
 Tarlan Shymkent
Maktaaral 
30/06 17:00
 
 Bolat Temirtau
Taraz 
30/06 17:00
 
 Okzhetpes
Ekibastuzets 
30/06 17:00
 
 Aktobe Zhas
Baykonur 
30/06 20:00
 
 Astana
Ordabasy 
30/06 19:00
 
 Posta Rangers
Kericho 
30/06 20:00
 
 Deckard Lian
Ulinzi Stars Nakuru 
30/06 20:00
 
 Chemelil Sugar
Nakumatt 
30/06 20:00
 
 Sony Sugar
Nzoia United 
30/06 20:00
 
 Bandari
Mathare United 
30/06 20:00
 
 Kakamega
Afc Leopards Sc 
30/06 20:00
 
 Vihiga United
Tusker 
30/06 21:15
 
 Wazito
Sofapaka 
30/06 22:00
 
 Fk Valmiera
Caramba/dinamo Riga 
01/07 00:00
 
 Liepajas Metalurgs
Spartaks Jurmala 
30/06 18:00
 
 Atlantas Klaipeda
Stumbras 
30/06 21:00
 
 Selangor PKNS
Selangor PB 
30/06 23:30
 
 Singerei
Victoria Bardar 
30/06 23:30
 
 Real Succes
Glodeni 
30/06 23:30
 
 Cahul 2005
Iskra-stal Ribnita 
30/06 17:00
 
 Hantharwady United
Laconi Lian 
30/06 17:00
 
 Yangon United
Magway 
30/06 17:30
 
 Mawyawadi
Ayeyawady United 
30/06 22:00
 
 Fram Larvik
Raufoss 
30/06 22:00
 
 Baerum SK
Asker 
01/07 00:00
 
 Moss
Alta 
01/07 00:00
 
 Valerenga
Bodo Glimt 
30/06 21:00
 
 Trondheims Orn Womens
Lsk Kvinner Womens 
30/06 21:00
 
 Sandviken Womens
Stabaek Womens 
30/06 21:00
 
 Klepp Il Womens
Kolbotn Womens 
30/06 22:00
 
 Grand Bodo Womens
Arna Bjornar Womens 
01/07 04:00
 
 Guay Leena
Sportivo Iteno 
01/07 04:00
 
 Fulgencio Yegros
Club Fernando De La Mora 
01/07 04:00
 
 Deportivo Caaguazu
2 De Mayo Pjc 
01/07 04:00
 
 Rubio Nu Asuncion
Ri 3 Corrales 
01/07 04:00
 
 Resistencia Sc
Martin Ledesma 
01/07 04:00
 
 Sportivo Trinidense
General Caballero 
01/07 04:00
 
 Ovetense
Ca River Plate Asuncion 
01/07 04:00
 
 Deportivo Liberacion
Sportivo San Lorenzo 
30/06 18:00
 
 Benfica U17
Porto Sad U17 
30/06 18:00
 
 Sporting Lisbon Sad U17
Vitoria Sc Guimaraes U17 
30/06 18:00
 
 Belenenses U17
Spg C Braga U17 
30/06 18:00
 
 Ryazan Womens
Zvezda Irkutsk Womens 
30/06 20:00
 
 Lokomotiv Moscow Womens
Torpedo Izhevsk Womens 
30/06 20:00
 
 Chertanovo Moscow Womens
Cska Moscow Womens 
30/06 20:00
 
 Yenisey Krasnoyarsk Womens
Kubanochka Krasnodar Womens 
30/06 17:30
 
 Balestier Khalsa FC
Tampines Rovers FC 
30/06 20:15
 
 DPMM FC
Singapore Warriors 
30/06 17:00
 
 Malaysia womens
Australia Womens U20 
30/06 21:00
 
 Hammarby Womens
Rosengard Womens 
30/06 21:00
 
 Kopparbergs/goeteborg Womens
Vaxjo Ff Womens 
30/06 21:00
 
 Djurgardens Womens
Kristianstads Dff Womens 
30/06 21:00
 
 If Limhamn Bunkeflo Womens
Eskilstuna United Df Womens 
30/06 21:00
 
 Linkopings Fc Womens
Ifk Kalmar Womens 
30/06 21:00
 
 Sollentuna United FF
Syrianska 
30/06 22:00
 
 Nykopings BIS
Vasteras 
01/07 00:00
 
 Sandvikens IF
Akropolis IF 
01/07 01:00
 
 Umea FC
Arameisk-syrianska If 
30/06 20:00
 
 Torns IF
Skovde AIK 
30/06 20:00
 
 Tvaakers IF
Atvidabergs FF 
30/06 22:00
 
 Grebbestads If
Husqvarna FF 
30/06 22:00
 
 Oskarshamns AIK
IK Oddevold 
30/06 22:00
 
 Eskilsminne IF
Angelholms FF 
30/06 20:00
 
 Torslanda IK
Fbk Karlstad 
30/06 22:00
 
 Karlstad BK
Vanersborg 
30/06 22:00
 
 Skoftebyns If
Stenungsunds If 
30/06 22:00
 
 Hisingsbacka
Trollhattan 
30/06 22:00
 
 Vargarda Ik
Orebro Syrianska If 
30/06 19:45
 
 Valbo Ff
Gute 
30/06 21:00
 
 BKV Norrtalje
Stromsbergs IF 
30/06 22:00
 
 Ifk Stocksund
Ifk Mora 
30/06 22:00
 
 Bollnas Gif Ff
Karlbergs BK 
30/06 19:00
 
 Kramfors Alliansen
Gallivare Malmbergets Ff 
30/06 20:00
 
 Ifk Timra
IFK Lulea 
30/06 22:00
 
 IFK Ostersund
Ifk Umea 
30/06 22:00
 
 Ytterhogdal Ik
Harnosands FF 
30/06 20:00
 
 Varmdo IF
Huddinge If 
30/06 22:00
 
 Enskede Ik
Eskilstuna City FK 
30/06 22:00
 
 Sodertalje
Motala AIF 
30/06 19:30
 
 Savedalens IF
Hogaborgs Bk 
30/06 20:00
 
 Bk Olympic
Assyriska Bk 
30/06 20:00
 
 Ifk Malmo
Ullared 
30/06 20:00
 
 Kvarnby IK
Rosengard 
30/06 20:00
 
 Ksf Prespa Birlik
IS Halmia 
30/06 21:00
 
 Varbergs Gif
Hittarps Ik 
30/06 22:00
 
 GAIS
Norrby IF 
30/06 22:00
 
 Jonkopings Sodra IF
Halmstads 
30/06 22:00
 
 IFK Varnamo
IK Brage 
01/07 00:00
 
 Degerfors IF
Ik Frej Taby 
01/07 00:00
 
 Gefle IF
Varbergs BoIS FC 
30/06 19:00
 
 Ljusdal Womens
If Boljan Womens 
30/06 20:00
 
 Asarums If Fk Womens
Kif Orebro Duff Womens 
30/06 20:15
 
 Ik Uppsala Womens
Kungsbacka Dff Womens 
30/06 21:00
 
 Lidkopings Fk Womens
Umea Fc Womens 
30/06 21:00
 
 Aik Solna Womens
Mallbackens If Womens 
30/06 21:00
 
 Sundsvalls Dff Womens
Kvarnsvedens Ik Womens 
30/06 21:00
 
 Vasteras Bk 30 Womens
Assi If Womens 
30/06 19:00
 
 Army United
Thailand Honda Fc 
30/06 20:00
 
 Udon Thani
Ptt Rayong 
30/06 21:00
 
 Samut Songkhram FC
Lampang 
30/06 18:45
 
 Ubon Umt United
Port 
30/06 20:00
 
 Air Force Central
Pattaya United 
30/06 20:00
 
 Buriram United
Bangkok United FC 
30/06 21:00
 
 Sukhothai
Nakhon Ratchasima 
01/07 03:30
 
 Orlando Pride Womens
North Carolina Womens 
01/07 10:00
 
 Seattle Reign Womens
Portland Thorns Fc Womens 
01/07 10:00
 
 Utah Royals Womens
Sky Blue Fc Womens 
01/07 05:00
 
 Bethlehem Steel
Charlotte Independence 
01/07 07:00
 
 Indy Eleven
Harrisburg Islanders 
01/07 07:00
 
 Richmond Kickers
North Carolina 
01/07 07:30
 
 Cincinnati
Ottawa Fury 
01/07 07:30
 
 Louisville City
New York Red Bulls B 
01/07 08:00
 
 Colorado Springs Switchbacks
San Antonio 
01/07 08:30
 
 Nashville
Atlanta United Ii 
01/07 08:30
 
 Stlouis Lions
Rio Grande Valley 
01/07 08:30
 
 Tulsa Roughnecks
Las Vegas Lights 
01/07 10:00
 
 Fresno
Sacramento Republic 
01/07 10:30
 
 Reno 1868
Portland Timbers 2 
30/06 16:00
 
 Dak Lak
Viettel 
30/06 16:30
 
 Cong An Nhan Dan
Đồng Tháp 
30/06 17:30
 
 Binh Phuoc
Bình Định 
30/06 18:00
 
 Hanoi 2
Xm Fico Tay Ninh 
30/06 15:30
 
 Diosgyor
Kazincbarcika 
30/06 16:00
 
 Liefering
Tsv St Johann 
30/06 16:30
 
 Sport Podbrezova
FK Pohronie 
30/06 16:30
 
 Spartak Trnava
SK Sigma Olomouc 
30/06 17:00
 
 Banik Ostrava
FK Senica 
30/06 17:00
 
 Mlada Boleslav
Fk Banik Sokolov 
30/06 17:00
 
 Pardubice
MFK Ruzomberok 
30/06 17:00
 
 Szombathelyi Haladas
Lafnitz 
30/06 17:00
 
 Latvia U17 (w)
Estonia Womens U17 
30/06 17:30
 
 Midtjylland
Fredericia 
30/06 18:55
 
 Hnk Gorica
Yenisey Krasnoyarsk 
30/06 18:55
 
 Domzale
Rabotnicki Skopje 
30/06 18:55
 
 NK Maribor
Cracovia Krakow 
30/06 18:55
 
 Trencin
Synot Slovacko 
30/06 18:55
 
 Vojvodina
Mordovia Saransk 
30/06 18:55
 
 NK Publikum Celje
Vardar Skopje 
30/06 19:00
 
 Odense BK
Kalmar FF 
30/06 19:30
 
 1. Magdeburg
Brandenburger Sc Sud 05 
30/06 19:30
 
 Eastleigh
Reading 
30/06 19:30
 
 Clyde
Alloa Athletic 
30/06 20:00
 
 Aalborg BK
Randers 
30/06 20:00
 
 Crusaders FC
Motherwell 
30/06 20:00
 
 Wick Academy
Ross County 
30/06 20:00
 
 Viborg
Hobro I.K. 
30/06 20:00
 
 Djurgardens
Aarhus AGF 
30/06 20:00
 
 SG Sonnenhof Grobaspach
Astoria Walldorf 
30/06 20:00
 
 Wolfsburg Am
Sportfreunde Lotte 
30/06 20:00
 
 CSKA Sofia
Shakhtar Donetsk 
30/06 20:00
 
 Stuttgarter Kickers
Ingolstadt 04 
30/06 20:30
 
 Sdc putten
Feyenoord Rotterdam 
30/06 21:00
 
 Annan Athletic
Queen of South 
30/06 21:00
 
 East Fife
Dunfermline 
30/06 21:00
 
 Hacken
Dalkurd Ff 
30/06 21:00
 
 Vfb Ginsheim
SV Wehen Wiesbaden 
30/06 21:00
 
 Keith
Inverness C.T. 
30/06 21:00
 
 Trelleborgs FF
Lyngby 
30/06 21:00
 
 Celtic
Bohemians 1905 
30/06 21:00
 
 Dalbeattie Star
Stirling Albion 
30/06 21:00
 
 Coleraine
Glenavon Lurgan 
30/06 21:00
 
 Dynamo Dresden
Bsg Wismut Gera 
30/06 21:00
 
 Eintr. Braunschweig
Hamburger Sv Ii 
30/06 22:00
 
 Fola Esch
Fortuna Koln 
30/06 22:00
 
 Forfar Athletic
Ayr Utd 
30/06 22:00
 
 Nitra
Brno 
30/06 22:00
 
 Zurich
St. Gallen 
30/06 22:00
 
 Civil Service Strollers
Cowdenbeath 
30/06 22:00
 
 Blerick
VVV Venlo 
30/06 22:00
 
 Montrose
Peterhead 
30/06 23:00
 
 MTK Hungaria FC
Zemplin Michalovce 
30/06 23:00
 
 Odra Opole
Opava 
30/06 23:00
 
 Fk Graffin Vlasim
Baumit Jablonec 
30/06 23:00
 
 Lugano
Chiasso 
30/06 23:00
 
 LASK Linz
Crvena Zvezda 
30/06 23:00
 
 SV Ried
Zapresic 
30/06 23:00
 
 Cumbernauld Colts
Stranraer 
30/06 23:00
 
 Hradec Kralove
Marila Pribram 
30/06 23:00
 
 Poprad
LKS Nieciecza 
30/06 23:00
 
 Beitar Jerusalem
Budapest Honved 
30/06 23:00
 
 Olympiakos Piraeus
WSG Wattens 
30/06 23:00
 
 Dunav Ruse
Vitosha Bistritsa 
30/06 23:30
 
 Sion
Yverdon 
30/06 23:30
 
 Young Boys
Ludogorets Razgrad 
01/07 00:00
 
 Ronse
Peruwelz 
01/07 00:00
 
 Muri
Aarau 
01/07 00:00
 
 Munchen 1860
Basel 
01/07 00:00
 
 Luzern
Vaduz 
01/07 00:00
 
 Kfc Houtvenne
Westerlo 
01/07 00:00
 
 Grasshoppers
Wil 1900 
01/07 00:00
 
 Universitatea Craiova
Ufa 
01/07 00:00
 
 Kriens
Sc Goldau 
01/07 00:15
 
 Wurzburger Kickers
Stuttgart Amateure 
01/07 01:00
 
 Cercle Brugge
Sporting Charleroi 
01/07 01:00
 
 Sparta Petegem
Zulte-Waregem 
01/07 01:00
 
 Torhout
Club Brugge 
01/07 01:00
 
 Standard Liege
Nancy 
01/07 01:30
 
 Sint Niklaas
Red Star Waasland-Beveren 
01/07 02:00
 
 NK Aluminij
Luftetari Gjirokaster 
01/07 02:00
 
 Newi Cefn Druids
Falkirk 
01/07 10:00
 
 San Jose Earthquakes
Los Angeles Galaxy