livescore - live soccer scores

LiveScore 29 Jun 2018

30/06 02:30
AET 
 Lincoln City
Kf Drita Gjilan 
90 minutes[1-1], 120 minutes[1-4]
30/06 08:00
FT 
 Minnesota United
Dallas 
30/06 12:00
FT 
 South Hobart
Launceston City 
29/06 18:15
FT 
 Melbourne Knights
Bentleigh Greens 
29/06 18:30
FT 
 Oakleigh Cannons
Green Gully Cavaliers 
29/06 16:15
FT 
 Oakleigh Cannons U20
Green Gully Cavaliers U20 
29/06 16:30
FT 
 Melbourne Knights U20
Bentleigh Greens U20 
30/06 12:00
FT 
 Bulleen Lions U20
Avondale U20 
29/06 18:30
FT 
 The Gap
Brisbane Knights 
29/06 23:45
FT 
 Luch Minsk
BATE Borisov 
30/06 01:45
FT 
 Gomel
Dinamo Brest 
30/06 01:00
FT 
 NK Siroki Brijeg
FK Zeljeznicar 
30/06 02:00
FT 
 Avai Youth
Joinville Sc Youth 
30/06 02:00
FT 
 Sao Jose Dos Campos Womens
Sao Francisco Womens 
30/06 05:00
FT 
 CSA Alagoas AL
Coritiba (PR) 
30/06 06:15
FT 
 Atletico Clube Goianiense
Brasil De Pelotas Rs 
30/06 08:30
FT 
 Guarani
Boa Esporte Clube 
30/06 02:00
FT 
 Iraty Sc U19
Cascavel Pr U19 
30/06 09:00
FT 
 Csc Mississauga
Sc Scarborough Ontario 
30/06 08:00
AET 
 Csyd Barnechea
Curico Unido 
90min [1-2], Aggregate [2-2], Penalty [3-0], Csyd Barnechea win
29/06 19:35
FT 
 Cheng Fung
Psp Macau 
30/06 03:30
FT 
1 Cd Clan Juvenil
Sociedad Deportivo Quito 
30/06 09:00
FT 
1 Tecnico Universitario
Deportivo Cuenca 
30/06 00:00
FT 
 Imavere Forss
Trans Narva 
29/06 16:00
FT 
 Lithuania U17
Estonia U17 
29/06 16:00
FT 
 Latvia U17
Finland U17 
29/06 23:30
FT 
 Nups
Puiu 
29/06 23:30
FT 
 Maps Masku
Tpk 1
29/06 23:30
FT 
 Sc Wolves
P-iirot 
30/06 00:00
FT 
 Sporting Kristina
Esse IK 
30/06 00:00
FT 
 NOPS
Tpv/2 
30/06 00:00
FT 
 Sudet
Union Plaani 
30/06 00:15
FT 
 Herto
PK-35 
30/06 00:15
FT 
 Viikingit 2
Salreipas 
30/06 00:30
FT 
 Kapa Ii
Hoogee 
29/06 23:00
FT 
 TPS Turku
IFK Mariehamn 
30/06 00:00
FT 
 Lahti
HJK Helsinki 
29/06 23:30
FT 
 Jyvaskyla JK
Klubi 04 
29/06 22:00
FT 
 Sioni Bolnisi
Torpedo Kutaisi 
29/06 23:30
FT 
 Kolkheti Khobi
Dinamo Tbilisi 
30/06 01:00
FT 
 Metalurgi Rustavi
Samtredia 
30/06 03:15
FT 
 Vikingur Olafsvik
IA Akranes 
30/06 03:15
FT 
 Ir Reykjavik
Haukar 
30/06 03:15
FT 
1 Throttur
Leiknir Reykjavik 
30/06 03:15
FT 
 Grotta Seltjarnarnes
Umf Vidir 
30/06 03:15
FT 
 Leiknir F
Hottur Egilsstadir 
30/06 03:15
FT 
 Valur (w)
Grindavik Womens 
29/06 21:45
FT 
 Al Shorta
Naft Misan 
30/06 02:45
FT 
 Athlone
Wexford Youths 
30/06 02:45
FT 
 Cabinteely
Finn Harps 
30/06 02:45
FT 
 Drogheda United
Cobh Ramblers 
30/06 02:45
FT 
 Galway United
Shelbourne 
30/06 02:45
FT 
 UC Dublin UCD
Longford Town 
30/06 02:35
FT 
 Dundalk
Cork City 
30/06 02:45
FT 
 Bohemians
St. Patrick's 
30/06 02:45
FT 
 Limerick FC
Bray Wanderers 
30/06 03:00
FT 
 Shamrock Rovers
Derry City 
30/06 12:00
FT 
 Reinmeer Aomori
Honda 
30/06 12:00
FT 
 Honda Lock SC
Mio Biwako Shiga 
29/06 19:00
FT 
1 Kcb
Modern Coast 1
29/06 20:00
FT 
 Gor Mahia
Sony Sugar 
29/06 21:15
FT 
 Nairobi Star City
Talanta 
30/06 00:00
FT 
 Rigas Futbola Skola
FK Ventspils 
29/06 23:30
FT 
 Kupiskis
Dziugas Telsiai 
29/06 23:30
FT 
 Utenis Utena
Nevezis 
30/06 00:00
FT 
 Taip
Stumbras 2 
30/06 10:30
FT 
 Stop Out
Waterside Karori 
30/06 10:30
FT 
 Miramar Rangers
Wellington Olympic 
30/06 10:30
FT 
 Wellington United
Wairarapa United 
30/06 10:45
FT 
 Ferrymead Bays
Nomads 
30/06 11:00
FT 
 Eastern Suburbs Afc
Bay Olympic 
29/06 16:55
FT 
 Chita M
Radian-Baikal Irkutsk 
29/06 23:00
FT 
 Rosich 2
Vorobievy Gory 
30/06 01:00
FT 
 Rynninge IK
Karlslunds If Hfk 
30/06 01:00
FT 
 Vanersborg
IFK Uddevalla 
30/06 01:30
FT 
 Gamla Upsala
Sundbybergs 
30/06 02:00
FT 
 Ifk Lidingo
Taby 
30/06 01:00
FT 
 Varmbols Fc
IK Sleipner 
30/06 01:00
FT 
 Torslanda Ik U19
Norrby If U19 
30/06 10:40
FT 
 Phoenix Rising
Orange County Sc 
29/06 20:20
FT 
 Pfc Labsa
Zaamin 
29/06 20:55
FT 
 Iftixor Oltiariq
Nurafshon 
29/06 21:00
FT 
 Istiklol Fergana
Aral Nukus 
29/06 21:10
FT 
 Hotira Namangan
Yozyovon 
29/06 21:30
FT 
 Dinamo Samarkand
Naryn 
29/06 21:30
FT 
 Xorazm Urganch
Shurtan Guzor 
29/06 21:35
FT 
 Lokomotiv Bfk
Fk Gijduvon 
29/06 22:00
FT 
 Mashal Muborak
Andijon 
29/06 18:00
FT 
 Long An
Hue FC 
29/06 16:00
FT 
 Spartak Moscow II
Chertanovo Moscow 
29/06 16:00
FT 
 Chayka K Sr
Anzhi 
29/06 19:05
FT 
 Jku
Vipers 
29/06 19:30
FT 
 Slovan Liberec
Sk Slovan Varnsdorf 
29/06 21:00
FT 
 Esbjerg FB
Sonderjyske 
29/06 21:00
FT 
 Midtjylland
Malmo 
29/06 21:00
FT 
 Elite 3000 Helsingor
Elfsborg 
29/06 21:00
FT 
 Banants
Lokomotiv Tashkent 
29/06 21:30
FT 
 Slavia Praha
Viktoria Zizkov 
29/06 22:00
FT 
 Cherno More Varna
Alexandria 
29/06 22:00
FT 
 Wurzburger Kickers
Mainz Am 
29/06 22:00
FT 
 Kolos Kovalyovka
Olimpic Donetsk 
29/06 22:00
FT 
 Lokomotiv Moscow Reserves
Veles 
29/06 22:00
FT 
 FK Zvezda Ryazan
FK Kolomna 
29/06 22:00
FT 
 Metalist Kharkiv
Kremin Kremenchuk 
29/06 23:00
FT 
 Trenkwalder Admira
CSKA Moscow 
29/06 23:00
FT 
 Beroe
Anorthosis Famagusta FC 
29/06 23:00
FT 
 Garbarnia Krakow
Puszcza Niepolomice 
29/06 23:00
FT 
 Lechia Gdansk
Bytovia Bytow 
29/06 23:00
FT 
 Ruch Chorzow Youth
Baltyk Koszalin Youth 
29/06 23:00
FT 
 Cska 1948 Sofia
Strumska Slava 
29/06 23:15
FT 
 Dorogi
Inter Bratislava 
29/06 23:30
FT 
 Oberlausitz
Slovan Liberec 
29/06 23:30
FT 
 Prostejov
Vitkovice 
29/06 23:30
FT 
 Wacker Innsbruck
V-Varen Nagasaki 1
29/06 23:50
FT 
 Blau Weiss Linz
Tsv Buchbach 
30/06 00:00
FT 
 PAOK Saloniki
Anderlecht 
30/06 00:00
FT 
 SG Austria Klagenfurt
Lokomotiv Moscow 
30/06 00:00
FT 
 Wolfsberger AC
FK Vozdovac Beograd 
30/06 00:00
FT 
 Zrinjski Mostar
Gorica 
30/06 00:00
FT 
 St.Polten
Fcm Traiskirchen 
30/06 00:00
FT 
 Clermont Foot
Mc Alger 
30/06 00:00
FT 
 NK Rijeka
Hnk Vukovar 91 
30/06 00:00
FT 
 FK Rostov
Partizan Belgrade 
30/06 00:00
FT 
 Sturm Graz Amateur
Fehervar Videoton 
30/06 00:15
FT 
 Sochaux
Servette 
30/06 00:30
FT 
 Mattersburg
Zlate Moravce 
30/06 00:30
FT 
 TSV Aubstadt
Greuther Furth 
30/06 00:30
FT 
 Union Gurten
SKU Amstetten 
30/06 00:30
FT 
 Wurzburger Kickers
Stuttgart Amateure 1
30/06 00:30
FT 
 Sv Seekirchen
Red Bull Salzburg 
30/06 00:30
FT 
 Slavia Praha
Slovan Bratislava 
30/06 00:35
FT 
 SV Grodig
Atsv Stadl Paura 
30/06 01:00
FT 
 Lausanne Sports
Neuchatel Xamax 
30/06 01:00
FT 
 Schaffhausen
Tsg Balingen 
30/06 01:00
FT 
 Vfb Hohenems
Austria Lustenau 
30/06 01:00
FT 
 Thun
Rapperswil Jona 
30/06 01:00
FT 
 Avanti Stekene
Lokeren 
30/06 01:00
FT 
 Worgl
Arsenal Tula 
30/06 01:00
FT 
 Sc Schwaz
Wattens 1b 
30/06 01:00
FT 
 Kapfenberg Youth
SC Kalsdorf 
30/06 01:00
FT 
 Sc Gleisdorf
Trenkwalder Admira Youth 
30/06 01:00
FT 
 Singida United
Apr 
30/06 01:30
FT 
 Sc Dikkelvenne
Gent 
30/06 01:30
FT 
 Berkum
Zwolle 
30/06 01:30
FT 
 SC Victoria Hamburg
Eintracht Norderstedt 
30/06 01:50
FT 
 Hajduk Split
Gornik Zabrze 
30/06 02:00
FT 
 The New Saints
Falkirk 
30/06 02:45
FT 
 Forres Mechanics
Airdrie United 
30/06 02:45
FT 
 Brechin City
Dundee 
30/06 09:05
FT 
 Houston Dynamo
Monterrey