livescore - live soccer scores

LiveScore 23 Jun 2018

23/06 20:00
FT 
 Belgium
Tunisia 
23/06 23:00
FT 
 South Korea
Mexico 
24/06 02:00
FT 
1 Germany
Sweden 
24/06 05:10
FT 
 Philadelphia Union
Vancouver Whitecaps 2
24/06 06:00
FT 
1 New York Red Bulls
Dallas 1
24/06 07:55
FT 
 Orlando City
Montreal Impact 
24/06 08:30
FT 
 Sporting Kansas City
Houston Dynamo 1
24/06 09:00
FT 
 Colorado Rapids
Minnesota United 1
24/06 10:00
FT 
 Real Salt Lake
San Jose Earthquakes 
24/06 10:00
FT 
 Seattle Sounders
Chicago Fire 
24/06 10:30
FT 
 Los Angeles
Columbus Crew 
23/06 22:00
FT 
 Sagrada Esperanca
Interclube Luanda 
23/06 22:00
FT 
 Sporting Cabinda
Recreativo Caala 
23/06 13:00
FT 
 Gungahlin United
Riverina Rhinos 
23/06 17:50
FT 
 Sydney Olympic
Marconi Stallions 
23/06 16:00
FT 
 Queensland Lions SC
Magpies Crusaders 
23/06 16:00
FT 
2 Gold Coast United
Brisbane Strikers 1
23/06 16:30
FT 
 Brisbane City SC
Cairns 
23/06 12:00
FT 
 Devonport City Striker
South Hobart 
23/06 14:45
FT 
 Launceston City
Hobart Olympia Warriors 
23/06 16:15
FT 
 Hobart Zebras
Kingborough Lions 
24/06 12:00
FT 
 Clarence United
Northern Rangers 
23/06 13:00
FT 
 Springvale White Eagles
Dandenong City Sc 
23/06 13:00
FT 
 Melbourne Heart Youth
Eastern Lions Sc 
23/06 13:00
FT 
 North Geelong Warriors
Whittlesea Ranges Fc 
23/06 13:00
FT 
 Moreland Zebras
Werribee City Sc 
23/06 16:00
FT 
 Ballarat Red Devils
St Albans Saints 
23/06 16:30
FT 
 Altona Magic
Sunshine George Cross 
23/06 17:00
FT 
2 Goulburn Valley Suns
Langwarrin 
23/06 13:00
FT 
1 Northcote City
Bentleigh Greens 
23/06 13:00
FT 
 Avondale Heights
Port Melbourne Sharks 
23/06 16:00
FT 
 Green Gully Cavaliers
Dandenong Thunder 
23/06 13:15
FT 
 Green Gully Cavaliers U20
Dandenong Thunder U20 
24/06 10:30
FT 
 Melbourne Knights U20
Hume City U20 
24/06 12:00
FT 
 Heidelberg United U20
Oakleigh Cannons U20 
23/06 13:30
FT 
 Calder United Sc Womens
Box Hill Womens 
23/06 15:00
FT 
 Acacia Ridge
Albany Creek 
23/06 15:00
FT 
 Taringa Rovers
Bayside United 
23/06 15:40
FT 
1 Virginia United
The Gap 
23/06 13:30
FT 
 Modbury Jets
Western Strikers SC 
23/06 13:30
FT 
 Salisbury United
Cumberland United 
23/06 13:30
FT 
 Adelaide Raiders SC
Poet Adelarde Pirates 
23/06 17:30
FT 
 Seaford Rangers
Fulham United 
23/06 13:30
FT 
 Sturt Lions
Adelaide Comets 
23/06 16:30
FT 
1 Campbelltown City SC
Para Hills Knights 1
23/06 16:30
FT 
 Adelaide Olympic
North Eastern Metrostars 
23/06 13:00
FT 
 Ecu Joondalup U20
Perth Glory Am 
23/06 15:00
FT 
 South Coast Wolves U20
Hakoah Sydney City East U20 
23/06 15:00
FT 
 Bonnyrigg White Eagles U20
Sydney U20 
23/06 15:30
FT 
1 Sydney Olympic U20
Marconi Stallions U20 1
23/06 15:30
FT 
 Sydney United 58 U20
Sutherland Sharks U20 
24/06 11:00
FT 
 Manly United U20
Blacktown City U20 
24/06 11:30
FT 
 Apia Leichhardt Tigers U20
Rockdale City Suns U20 
23/06 15:00
FT 
 Inglewood United
Armadale 
23/06 15:00
FT 
 Balcatta
Forrestfield United 1
23/06 22:00
FT 
 Lafnitz
Deutschlandsberger Sc 
23/06 22:30
FT 
 Volna Pinsk
Zorka-BDU Minsk 
23/06 22:30
FT 
 Slavia Mozyr
Belshina Babruisk 
23/06 23:00
FT 
 Zabudova 2007
Fc Baranovichi 
23/06 23:00
FT 
 Khimik Svetlogorsk
Lida 
23/06 23:00
FT 
 Smorgon FC
Zhitkovichi‎ 
23/06 23:00
FT 
 Kommunalnik Slonim
Granit Mikashevichi 
23/06 23:30
FT 
 Lokomotiv Gomel
Naftan Novopolock 
23/06 21:45
FT 
 Vigvam Smolevichy
Neman Grodno 
23/06 23:45
FT 
 Torpedo Minsk
Gomel 
24/06 02:00
FT 
 Penapolense Youth
Gremio Novorizontin Youth 
24/06 02:00
FT 
 Nacional Ac Sao Paulo Youth
Sao Paulo Youth 
24/06 02:00
FT 
 Santos Youth
Sao Bernardo Youth 
24/06 02:00
FT 
 Novo Hamburgo Rs U20
Gremio Youth 
24/06 02:00
FT 
1 Bragantino SP Youth
Ituano Youth 1
24/06 02:00
FT 
 Manthiqueira Youth
Corinthians Paulista U20 
24/06 02:00
FT 
 Osto Youth Team
Desportivo Brasil U19 
24/06 02:00
FT 
 Santo Andre Youth
Agua Santa Sp Youth 1
24/06 02:00
FT 
 Uniao Barbarense Youth
Xv De Piracicaba Youth 
24/06 04:00
FT 
 Independente Sp Youth
Franca Sp U23 
24/06 02:00
FT 
 Ponte Preta Womens
Embu Das Artes Womens 
24/06 05:30
FT 
 Coritiba (PR)
Figueirense (SC) 
24/06 06:00
FT 
 Boa Esporte Clube
Vila Nova (GO) 
24/06 06:00
FT 
 Sampaio Correa (MA)
Atletico Clube Goianiense 
24/06 06:00
FT 
 Sao Bento
Londrina (PR) 
24/06 06:00
FT 
 Fortaleza
Oeste Sp 
24/06 08:00
FT 
 CRB (AL)
Paysandu (PA) 
24/06 06:30
FT 
 London City
Sc Waterloo 
24/06 04:30
FT 
 Cobreloa
San Marcos De Arica 
24/06 07:00
FT 
 Audax Italiano
Union Espanola 2
24/06 08:00
FT 
 Cd Copiapo S.a.
Huachipato 1
23/06 15:30
FT 
 Qingdao Jonoon
Dalian Boyang 
23/06 15:30
FT 
2 Jinlin Baijia
Baoding Rongda 1
23/06 16:00
FT 
 Baotou Southern
Shenyang Dongjin 
23/06 16:00
FT 
 Shenyang City Public
Yinchuan Helanshan 
23/06 16:00
FT 
 Hebei Jingying
Shaanxi Changan Athletic 
23/06 16:00
FT 
 Shanghai Sunfun
Shenzhen Pengcheng 
23/06 16:30
 
 Hunan Billows
Nantong Zhiyun 
23/06 19:30
FT 
 Shenzhen Renren
Hainan Boying Seamen 
23/06 19:30
FT 
 Sichuan Annapurna
Suzhou Dongwu 2
23/06 19:30
FT 
 Fujian Tianxin
Jiangxi Liansheng 
23/06 19:30
FT 
 Zhenjiang Huasa
Sichuan Jiuniu 
23/06 19:35
FT 
 Zibo Sunday
Yanbian Beiguo 1
23/06 20:30
FT 
 Chao Pak Kei
Sporting De Macau 
24/06 05:00
FT 
1 Mushuc Runa
Cd Clan Juvenil 1
24/06 04:30
FT 
 Sociedad Deportiva Aucas
Liga Dep. Universitaria Quito 
24/06 07:00
FT 
 Univ. Catolica
Tecnico Universitario 
23/06 18:45
FT 
 Switzerland Beach Soccer
Germany Beach Soccer 
23/06 20:00
FT 
 Portugal Beach Soccer
France Beach Soccer 
23/06 21:15
FT 
 Italy Beach Soccer
Ukraine Beach Soccer 
23/06 22:30
FT 
 Azerbaijan Beach Soccer
Belarus Beach Soccer 
24/06 01:30
FT 
 Tb Tuoroyri
HB Torshavn 
23/06 22:00
FT 
 WIT Georgia Tbilisi
Shevardeni 
23/06 22:00
FT 
 Samtredia
Chikhura Sachkhere 
24/06 00:00
FT 
 Dinamo Tbilisi
Sioni Bolnisi 
24/06 01:00
FT 
 Torpedo Kutaisi
Saburtalo Tbilisi 
23/06 22:00
FT 
 Umf Vidir
Huginn 
23/06 22:00
FT 
 Hottur Egilsstadir
Kari 
23/06 22:00
FT 
 Umf Afturelding
Grotta Seltjarnarnes 1
23/06 22:00
FT 
 Fylkir (w)
Ia Akranes (w) 
23/06 22:00
FT 
 Fylkir (w)
Ia Akranes (w) 
24/06 00:00
FT 
 Hamrarnir Womens
Fjolnir Womens 
24/06 00:00
FT 
 Hamrarnir Womens
Fjolnir Womens 
23/06 21:45
FT 
 Al Bahri
Al Kahrabaa 
23/06 21:45
FT 
 Al-Naft
Al-Hudod 
23/06 21:45
FT 
 Baghdad
Al Shorta 
23/06 21:45
FT 
 Al Najaf
Al Zawraa 
23/06 21:50
FT 
 Al Quwa Al Jawiya
Al Diwaniya 
23/06 23:00
FT 
 Naft Misan
Al Hussein Irbid 
23/06 17:00
FT 
 Matsumoto Yamaga
JEF United Ichihara 
23/06 17:00
FT 
 Tokyo Verdy
Tochigi SC 
23/06 17:00
FT 
 Kamatamare Sanuki
Okayama 
23/06 17:00
FT 
 Gifu
Renofa Yamaguchi 1
23/06 17:00
FT 
 Kyoto Purple Sanga
Omiya Ardija 
23/06 18:00
FT 
 Oita Trinita
Avispa Fukuoka 
23/06 18:00
FT 
 Ehime
Mito Hollyhock 
23/06 18:00
FT 
 Yamagata Montedio
Tokushima Vortis 
23/06 18:00
FT 
 Zweigen Kanazawa FC
Roasso Kumamoto 
23/06 12:00
FT 
 Honda
Honda Lock SC 
23/06 12:00
FT 
 Osaka
Cobar Torre Onagawa 
24/06 12:00
FT 
 Ryutsu Keizai University
Veertien Kuwana 
24/06 12:00
FT 
 Vanraure Hachinohe
Sony Sendai 
24/06 12:00
FT 
 Imabari FC
Reinmeer Aomori 
24/06 12:00
FT 
 Yokogawa Musashino
Tegevajaro Miyazaki 
24/06 12:00
FT 
 Mio Biwako Shiga
Maruyasu Industries 
24/06 12:00
FT 
 Nara Club
Verspah Oita 
23/06 16:00
FT 
 SC Sagamihara
Tokyo U23 
23/06 16:00
FT 
 Yscc Yokohama
AC Nagano Parceiro 
23/06 17:00
FT 
 Ryukyu
Azul Claro Numazu 
23/06 17:00
FT 
 Kataller Toyama
Grulla Morioka 
23/06 18:00
FT 
 Cerezo Osaka U23
Fujieda Myfc 
23/06 12:00
FT 
 Vegalta Sendai (w)
Inac Kobe (w) 
23/06 13:30
FT 
 Nippon Sport Science University (w)
Urawa Reds (w) 
23/06 14:00
FT 
 Albirex Niigata (w)
Beleza (w) 
23/06 20:00
 
 Zhetysu Taldykorgan
Kyzylzhar Petropavlovsk 
23/06 20:00
FT 
 Shakhtyor Karagandy
FK Atyrau 
23/06 20:00
FT 
1 Tobol Kostanai
FK Aktobe Lento 
23/06 20:00
FT 
 Zhetysu Taldykorgan
Kyzylzhar Petropavlovsk 
23/06 21:00
FT 
 Ordabasy
Akzhayik 
23/06 21:00
FT 
 Irtysh Pavlodar
Kaisar Kyzylorda 
23/06 15:00
FT 
 Chuncheon Citizen
Yangpyeong 
23/06 15:00
FT 
 Jungnang Chorus Mustang Fc
Gimpo Fc 
23/06 18:00
FT 
1 Stumbras 2
Banga Gargzdai 
23/06 18:00
FT 
 Zalgiris Vilnius 2
Pakruojis 
23/06 18:00
FT 
 Trakai
Suduva 
23/06 18:00
FT 
 Kupiskis
Kauno Zalgiris 
23/06 20:30
FT 
 Epac United
Red Lions 
23/06 20:30
FT 
 Kamuzu Barracks
Be Forward Wanderers 
23/06 21:00
FT 
 Pahang
Pknp 
23/06 21:00
FT 
 Selangor PB
Selangor PKNS 
23/06 17:30
FT 
1 Zwekapin United
Yadanabon 
23/06 13:45
FT 
 Wellington Olympic
Wairarapa United 
24/06 10:00
FT 
 Tauranga City United
Western Springs Afc 
23/06 22:00
FT 
 Elverum
Honefoss 
23/06 22:00
FT 
 Baerum SK
Fram Larvik 
23/06 22:00
FT 
1 Grorud IL
Moss 
23/06 22:00
FT 
 Raufoss
Odd Grenland B 
23/06 20:00
FT 
 Brattvag
Kjelsas IL 
23/06 20:00
FT 
 FK Vidar
Nardo 
23/06 20:00
FT 
 Brattvag
Kjelsas IL 
23/06 22:00
FT 
 Arendal
Skeid Oslo 
23/06 22:00
FT 
 Bryne
KFUM Oslo 
23/06 22:00
FT 
 Arendal
Skeid Oslo 
23/06 22:00
FT 
 Bryne
KFUM Oslo 
23/06 23:00
FT 
 IL Hodd
Floy Flekkeroy Il 
23/06 23:00
FT 
 IL Hodd
Floy Flekkeroy Il 
24/06 00:00
FT 
 Molde
Stabaek 
23/06 20:00
FT 
 Kolbotn Womens
Avaldsnes Womens 
23/06 20:00
FT 
 Stabaek Womens
Klepp Il Womens 
23/06 20:00
FT 
 Roa Womens
Sandviken Womens 
23/06 21:00
FT 
1 Arna Bjornar Womens
Valerenga Womens 
23/06 21:00
FT 
 Lyn Womens
Trondheims Orn Womens 
24/06 00:00
FT 
 Bodo Glimt U19
Start Kristiansand U19 
24/06 03:00
FT 
1 Club Fernando De La Mora
Ovetense 1
24/06 03:00
FT 
 Club Fernando De La Mora
Ovetense 
23/06 17:00
FT 
 Tyumen D
Magnitogorsk 
23/06 17:05
FT 
 A Multi Garp Reserve
FK Istra 
23/06 17:05
 
 Vityaz Gazprom Tran Ufa
Metallurg Asha 
23/06 20:00
FT 
 Tobol Kurgan
Irtysh D Omsk 
23/06 23:05
FT 
 Uor 5 Egoryevsk
Vityaz Podolsk 
23/06 23:05
FT 
 Metallist Korolev
Saturn M Ramenskoye 
23/06 17:30
FT 
1 Young Lions
Home United FC 
23/06 17:30
FT 
 Singapore Warriors
Balestier Khalsa FC 
23/06 17:30
FT 
 Singapore Warriors
Balestier Khalsa FC 
23/06 17:30
FT 
 Young Lions
Home United FC 
23/06 19:00
FT 
 Lampang
Khonkaen FC 
23/06 20:00
FT 
 Ang Thong Fc
Nong Bua Lamphu 
23/06 21:00
FT 
 Krabi Fc
Rayong 
23/06 18:45
FT 
 Chainat FC
Sukhothai 
23/06 19:00
FT 
 Bangkok United FC
Ratchaburi FC 
23/06 20:00
FT 
 Air Force Central
Ubon Umt United 1
23/06 21:00
FT 
 Chonburi Shark FC
Suphanburi FC 
23/06 21:00
FT 
2 Penarol U19
Rentistas U19 1
24/06 04:00
FT 
 Seattle Reign Womens
North Carolina Womens 
24/06 04:00
FT 
 Seattle Reign Womens
North Carolina Womens 
24/06 07:05
FT 
 Washington Spirit Womens
Orlando Pride Womens 
24/06 07:05
FT 
 Washington Spirit Womens
Orlando Pride Womens 
24/06 08:00
FT 
 Chicago Red Stars Womens
Utah Royals Womens 
24/06 08:05
FT 
 Chicago Red Stars Womens
Utah Royals Womens 
24/06 07:05
FT 
 North Carolina
Louisville City 
24/06 07:05
FT 
 Richmond Kickers
Charlotte Independence 
24/06 07:05
FT 
 Charleston Battery
Pittsburgh Riverhounds Sc 
24/06 08:35
FT 
 Okc Energy
LA Galaxy 2 
24/06 08:35
FT 
 San Antonio
Reno 1868 
24/06 08:35
FT 
 Rio Grande Valley Toros
Phoenix Rising 
24/06 09:00
FT 
 Colorado Springs Switchbacks
Fresno 
24/06 10:00
FT 
 Orange County Sc
Tulsa Roughnecks 
24/06 11:00
FT 
 Sacramento Republic
Stlouis Lions 
23/06 18:00
FT 
 Sông Lam Nghệ An
Cần Thơ 
23/06 19:00
FT 
1 Tp Ho Chi Minh
Nam Dinh 
23/06 20:00
FT 
 Hà Nội FC
Đà Nẵng 
23/06 17:00
FT 
1 Đồng Tháp
Viettel 
23/06 17:30
FT 
 Hue FC
Bình Định 
23/06 16:00
FT 
 Mfk Karvina
Cracovia Krakow 
23/06 16:00
FT 
 Hradec Kralove
Bohemians 1905 
23/06 16:00
FT 
 Lech Poznan
Warta Poznan 
23/06 17:00
FT 
 Banik Ostrava
MFK Ruzomberok 
23/06 17:00
FT 
 Budejovice
Marila Pribram 
23/06 17:00
FT 
 Sparta Praha
Trencin 
23/06 17:00
FT 
 Vysocina Jihlava
Pardubice 
23/06 17:00
FT 
 Korona Kielce
Rakow Czestochowa 
23/06 17:00
FT 
 Jagiellonia Bialystok
Wisla Plock 
23/06 18:00
FT 
 Randers
Silkeborg IF 
23/06 18:00
FT 
 Odra Opole
Puszcza Niepolomice 
23/06 18:15
AET 
 Mlada Boleslav
Slovan Bratislava 
90min [2-2], Penalty [6-5], Mlada Boleslav win
23/06 18:30
FT 
 Nordsjaelland
Nykobing Falster 
23/06 19:00
FT 
 Wolfsburg Am
Hertha Bsc Berlin Am 
23/06 19:00
FT 
 Indonesia U23
South Korea U23 
23/06 19:00
FT 
 LKS Nieciecza
Podbeskidzie 
23/06 20:00
FT 
 Aalborg BK
Viborg 
23/06 20:00
FT 
 SC Wiedenbruck
Sportfreunde Lotte 
23/06 20:30
FT 
 Crusaders FC
Connahs Quay Nomads 
23/06 20:40
FT 
 Hradec Kralove
Slovan Bratislava 
23/06 21:00
FT 
 Aarhus AGF
Midtjylland 
23/06 22:00
FT 
 Luzern
Winterthur 
23/06 22:00
FT 
 Pogon Szczecin
Chojniczanka Chojnice 
23/06 22:05
FT 
 VfR Garching
Tus Holzkirchen 
23/06 22:30
FT 
 Stranraer
Glenavon Lurgan 
23/06 23:00
FT 
 Grasshoppers
Aarau 
23/06 23:15
FT 
 Syria
NK Rudar Velenje 
23/06 23:30
FT 
 Wacker Innsbruck
Terek Groznyi 
23/06 23:30
FT 
 Ludogorets Razgrad
Qarabag 
23/06 23:30
FT 
 Zurich
Rapperswil Jona 
23/06 23:30
FT 
 CSKA Sofia
V-Varen Nagasaki 
24/06 00:00
FT 
 LASK Linz
Apollon Limassol FC 
24/06 00:00
FT 
 Blau Weiss Linz
DAC Dunajska Streda 
24/06 00:00
FT 
 Thun
Neuchatel Xamax 
24/06 00:00
FT 
 NK Maribor
Ural Sr 
24/06 00:45
FT 
 ZNK Osijek
Fehervar Videoton 
24/06 01:05
FT 
 Jiangsu Sainty
Guangzhou Evergrande 
24/06 04:00
FT 
 Camboriu Sc
Almte Barosso 1
24/06 08:00
FT 
 Atlante
Club America 
24/06 10:10
FT 
 Hobart Zebras Reserves
Kingborough Lions Reserves 
24/06 12:00
FT 
 Beachside Reserves
Olympia Warriors Reserves