livescore - live soccer scores

LiveScore 12 Jun 2018

12/06 21:30
FT 
 Poland (w)
Scotland (w) 
12/06 23:00
FT 
 Belarus (w)
Switzerland (w) 
12/06 23:30
FT 
 Czech (w)
Faroe Islands (w) 
12/06 23:30
FT 
 Bosnia (w)
Kazakhstan (w) 
13/06 00:00
FT 
 Serbia (w)
Finland (w) 
13/06 00:00
FT 
 Denmark (w)
Hungary (w) 
13/06 00:00
FT 
 Norway (w)
Ireland (w) 
13/06 00:30
FT 
 Israel (w)
Austria (w) 
13/06 00:30
FT 
 Ukraina (w)
Sweden (w) 
13/06 01:00
FT 
 Romania (w)
Portugal (w) 
13/06 02:00
FT 
 Netherlands (w)
Slovakia (w) 
13/06 02:00
FT 
 Wales (w)
Russia (w) 
12/06 20:00
 
 Sorrento U20
Joondalup United U20 
12/06 20:00
FT 
 Sorrento U20
Ecu Joondalup U20 
12/06 22:00
FT 
 Slutsksakhar Slutsk
Dnepr Mogilev 
12/06 23:45
FT 
 Torpedo Minsk
Isloch Minsk 
13/06 01:45
FT 
 Vitebsk
Torpedo Minsk 
13/06 02:00
FT 
 Sport Club Recife Youth
Ferroviario Do Cabo U20 1
13/06 08:30
FT 
1 Sao Paulo
Vitoria Salvador BA 1
13/06 05:00
FT 
1 Londrina (PR)
Goias 
13/06 07:30
FT 
1 Figueirense (SC)
Sampaio Correa (MA) 1
13/06 03:30
FT 
 Independiente De Cauquenes
Curico Unido 
13/06 08:00
FT 
1 Coquimbo Unido
Audax Italiano 
13/06 07:05
FT 
 Malleco Unido
Deportes Vallenar 
12/06 22:00
FT 
 Canada Womens U17
Haiti Womens U17 
13/06 00:05
FT 
 Hlucin
Prostejov 
12/06 23:30
FT 
 Nomme JK Kalju
Viljandi Jk Tulevik 
13/06 00:00
FT 
 Parnu Linnameeskond
Trans Narva 
13/06 00:00
FT 
 Kuressaare
Levadia Tallinn 
13/06 01:30
FT 
 Paide Linnameeskond
JK Tallinna Kalev 1
13/06 00:00
FT 
 Mulgi
Ambla Vallameeskond 
13/06 00:30
FT 
 Maardu United B
Mauruse Saurused 
13/06 00:00
FT 
 Keila Jk
Maardu Fc Starbunker 
13/06 00:00
FT 
 Tartu FS Santos
Elva 
13/06 00:00
FT 
 Tallinna Jk Legion
Tartu Jk Maag Tammeka B 
13/06 00:00
FT 
 Nomme United
Voru Jk 
13/06 00:00
FT 
 Tallinna Jk Legion
Tartu Jk Maag Tammeka B 
13/06 00:00
FT 
 Nomme United
Voru Jk 
13/06 00:00
FT 
 Levadia Tallinn Womens
Tammeka Tartu Womens 
12/06 20:30
FT 
 Mekelakeya
Jimma Aba Jifar 
12/06 23:30
FT 
 Roi United
Santa Claus 
13/06 00:00
FT 
 Korsnas Ff
Esse IK 
13/06 00:45
FT 
 Kings
Sapa 
12/06 23:30
FT 
 SJK Seinajoki
TPS Turku 
12/06 23:30
FT 
 HJK Helsinki
IFK Mariehamn 
12/06 23:30
FT 
 Inter Turku
Ps Kemi 
12/06 23:30
FT 
 RoPS Rovaniemi
VPS Vaasa 
12/06 23:30
FT 
 KuPS
Ilves Tampere 2
12/06 23:30
FT 
 Lahti
Honka 
12/06 21:00
FT 
1 Guria Lanchkhuti
Kolkheti Poti 1
12/06 21:00
FT 
 Mark Stars
Merani Martvili 
12/06 21:00
FT 
 Meshakhte Tkibuli
Samtredia 
12/06 21:00
AET 
 Samgurali Tskh
Metalurgi Rustavi 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [5-6], Metalurgi Rustavi win
12/06 21:00
FT 
 Kojaeli Mtskheta
Dila Gori 
12/06 21:00
AET 
 Meta
Tbilisi City 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [3-2], Meta win
13/06 03:15
FT 
 Ir Reykjavik
Umf Njardvik 
13/06 03:15
FT 
 Fram Reykjavik
Haukar 
13/06 03:15
FT 
 UMF Selfoss
Throttur 
13/06 02:00
FT 
 Fjolnir U19
Ia Kari U19 
13/06 02:00
FT 
 Hk Kopavogur U19
Virgin Grid U19 
13/06 03:30
FT 
 Fh Hafnarfjordur U19
Leiknir Kb U19 
12/06 21:30
FT 
 Al Kahrabaa
Naft Al Junoob 
12/06 21:30
FT 
 Al Semawah
Al Hussein Irbid 
12/06 21:30
FT 
 Alsinaat Alkahrabaiya
Al Bahri 
12/06 21:30
FT 
 Baghdad
Al-Hudod 
13/06 03:00
FT 
 Al Zawraa
Al Minaa 
13/06 04:00
FT 
 Karbalaa
Al Quwa Al Jawiya 
12/06 20:00
FT 
 Vihiga United
Kericho 1
12/06 15:00
FT 
 Incheon Korail
Gyeongju KHNP 
12/06 22:00
FT 
 Pahang
Johor 
12/06 21:30
FT 
 Bugesera
Marines 
13/06 01:00
FT 
 Vaxjo United
Dalstorps If 
13/06 01:30
AET 
 Skoftebyns If
Stenungsunds If 
90min [1-1], 120min [3-1], Skoftebyns If win
12/06 23:00
FT 
 Helsingborg U21
Halmstads U21 
12/06 23:00
FT 
 Landskrona Bois U21
IFK Varnamo U21 
13/06 01:00
FT 
 GAIS
Orgryte 
12/06 20:00
FT 
 Santiago Wanderers U19
River Plate U19 
12/06 20:00
FT 
 Miramar Misiones U19
Ca Juventud U19 
12/06 21:30
FT 
 Defensor Sporting U19
Nacional De Football U19 
13/06 07:00
FT 
 Harrisburg Islanders
Richmond Kickers 
12/06 22:00
FT 
 Neftchi Fargona
Pakhtakor Tashkent 
12/06 22:10
FT 
 Metallurg Bekobod
Nasaf Qarshi 
12/06 22:10
FT 
 Lokomotiv Tashkent
AGMK 
12/06 22:30
FT 
 Buxoro
Kuruvchi Bunyodkor 
12/06 18:00
FT 
 Thanh Hóa
Đà Nẵng 
12/06 18:00
FT 
 Khanh Hoa
Cần Thơ 
12/06 20:00
FT 
 Tp Ho Chi Minh
Bình Dương 
12/06 19:00
FT 
 Thailand womens
Myanmar womens 
12/06 20:00
FT 
 Kara Balta
Akademija Osh 
12/06 21:05
FT 
 Paraguay
Japan 
12/06 23:00
FT 
 Slovakia U19
Belarus U19 
13/06 00:00
FT 
 Poland
Lithuania 
13/06 00:50
FT 
 Sv Leithaprodersdorf
Asc Gotzendorf 
13/06 01:10
FT 
 Espoo 2
Japs 
13/06 02:00
FT 
 Fritillary Rj
Cfrj Marica Rj 
13/06 07:30
FT 
 Atletico Go Youth
Internacional Rs Youth