livescore - live soccer scores

LiveScore 10 Jun 2018

11/06 00:00
FT 
 Moldova (w)
Belgium (w) 
10/06 21:00
FT 
 South Africa Womens
Lesotho Womens 
10/06 21:00
FT 
 Zimbabwe Womens
Zambia Womens 
11/06 00:30
FT 
 Mali Womens
Cote D Ivoire Womens 
10/06 22:30
FT 
 Estrela Clube 1 De Maio
Recreativo Libolo 
10/06 23:00
FT 
 Academica Lobito
Sporting Cabinda 
10/06 14:00
AET 
 Brisbane City SC
Brisbane Olympic United FC 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [1-4], Brisbane Olympic United FC win
10/06 14:30
AET 
 Sunshine Coast
Gold Coast Knights 
90min [1-1], 120min [2-3], Gold Coast Knights win
11/06 12:00
FT 
 Devonport City
South Hobart 
10/06 14:15
FT 
 APIA Leichhardt Tigers
Marconi Stallions 
10/06 13:00
FT 
 St Albans Saints
Whittlesea Ranges Fc 1
10/06 13:00
FT 
 Werribee City Sc
Altona Magic 
10/06 14:00
FT 
 South Melbourne
Dandenong Thunder 
10/06 17:35
FT 
 University of Queensland
Taringa Rovers 
10/06 12:30
FT 
1 Adelaide Raiders SC
Adelaide Blue Eagles 
10/06 16:00
FT 
 Sc Bregenz
Blau Weiss Feldkirch 1
10/06 16:15
FT 
 Slovan Hac
Team Wiener Linien 
10/06 16:30
FT 
 Dornbirner SV
Hochst 
10/06 16:30
FT 
 Ask Klagenfurt
Sc Globasnitz 
10/06 16:30
FT 
 Sv Eberstein
Sga Sirnitz 
10/06 16:30
FT 
 Annabichler Sv
Kac 1909 
10/06 18:30
FT 
 Dsg Sele Zell
Sv Ruden 
10/06 23:15
FT 
 St Michael Bl
Sv Ludmannsdorf 
10/06 21:00
FT 
 Bath Sp U23
Jaguariuna Sp U23 
10/06 21:00
FT 
 Comercial Ms Youth
Independente Sp Youth 
11/06 02:00
FT 
 Audax Rio Rj U20
Sao Bernardo Youth 
11/06 03:00
FT 
 Gremio
America Mineiro 
11/06 03:00
FT 
 Ceara
Palmeiras 
11/06 03:00
FT 
 Atletico-MG
Fluminense 
11/06 03:00
FT 
 Bahia
Botafogo 1
11/06 06:00
FT 
 Flamengo
Parana 
11/06 06:00
FT 
1 Santos
Internacional RS 
11/06 03:00
FT 
 La Serena
Universidad de Chile 
11/06 03:30
FT 
 Huadiwei Sub
Deportes Temuco 
11/06 03:30
FT 
 Cobresal
Everton CD 
11/06 04:00
FT 
1 San Marcos De Arica
Deportes Iquique 
11/06 04:00
FT 
1 General Velasquez
Union Espanola 1
11/06 05:30
FT 
 Cobreloa
Univ. Catolica 
11/06 03:30
FT 
 Fernandez Vial
Iberia Los Angeles 
11/06 04:30
FT 
 Real Juventud San Joaquin
Cd Trasandino De Los Andes 
11/06 05:00
FT 
 Osorno
Deportes Limache 
10/06 15:30
FT 
1 Dalian Boyang
Yinchuan Helanshan 
10/06 18:30
FT 
 Psp Macau
Lai Chi 
10/06 22:30
FT 
 Mexico Womens U17
Canada Womens U17 
10/06 16:15
FT 
 Prevysov
Jiskra Usti Nad Orlici 
10/06 23:00
AET 
 Sk Polaban Nymburk
Litomerice 1
90min [0-0], Penalty [5-6], Litomerice win
10/06 23:00
AET 
 Benatky Nad Jizerou
Slavoj Vysehrad 
90min [1-1], Penalty [3-2], Benatky Nad Jizerou win
10/06 23:10
FT 
 Stechovice
Kraluv Dvur 
10/06 16:15
FT 
 Brumov
Bohumin 
10/06 16:15
FT 
 Sk Motorlet Praha
Kladno 
10/06 16:15
FT 
 Mas Taborsko B
Jindrichuv Hradec 
10/06 16:15
AET 
 Mfk Chrudim B
Zamberk 
90min [0-0], Penalty [1-3], Zamberk win
10/06 16:15
FT 
1 Meteor Praha
Hostoun 
10/06 16:30
FT 
 Brezova
Mfk Dobris 
10/06 22:30
FT 
 Mutenice
Bystrc Kninicky 
10/06 22:30
FT 
 Veseli
Bosonohy 
10/06 23:00
FT 
 Hfk Trebic
Polna 
10/06 23:00
FT 
 Polanka
Orlova 
10/06 23:00
FT 
 Spartak Sobeslav
Horovicko 
10/06 23:00
FT 
 Ssk Bilovec
So Bruntal 
10/06 23:00
AET 
 Sk Touzim
Chodov 
90min [2-2], Penalty [1-1],
10/06 23:00
AET 
 Dolany
Slovan Cernovir 1
90min [1-1], Penalty [0-0],
10/06 23:00
FT 
 Hluk
Sfk Holesov 
10/06 23:10
FT 
 Frenstat Pod Radhostem
Vratimov 
10/06 23:30
AET 
 Tj Svitavy
Tj Lanskroun 
90min [1-1], Penalty [0-0],
10/06 19:00
FT 
 Holstebro Bk
Hedensted BK 
10/06 19:30
FT 
 Holbaek
Karlslunde If 
10/06 19:00
FT 
 Varde IF Womens
Greve Womans 
10/06 22:15
FT 
 Sociedad Deportivo Quito
Orense Sc 
11/06 03:30
FT 
 Fuerza Amarilla
Cd Puerto Quito 1
11/06 01:00
FT 
 Tecnico Universitario
Macara 
11/06 06:00
FT 
 Barcelona Sporting Club
Sociedad Deportiva Aucas 
10/06 18:00
FT 
 Kohtla Jarve Jk Jarve
Paide Linnameeskond B 
10/06 18:00
FT 
 Kohtla Jarve Jk Jarve
Paide Linnameeskond B 
10/06 23:30
FT 
 Mp Mikkeli
LPS Helsinki 1
10/06 23:30
FT 
 Bk-46 Karis Karjaa
Hifk 2 
10/06 23:30
FT 
 Bk-46 Karis Karjaa
Hifk B 
10/06 23:30
FT 
 Narpes Kraft
Oulun Ls 
10/06 18:30
FT 
 PK-35
Puiu 
10/06 22:00
FT 
 Fc Futura
Vantaa 
10/06 22:00
FT 
 Espa
Viikingit 2 
10/06 23:00
FT 
 Tote
Eif Academy 
10/06 21:30
FT 
1 Telavi
Shukura Kobuleti 1
10/06 21:30
FT 
 Spartaki Tskhinvali
Norchi Dinamoeli Tbilisi 
10/06 22:00
FT 
 Lokomotiv Tbilisi
Saburtalo Tbilisi 
11/06 00:30
FT 
 Dinamo Tbilisi
Chikhura Sachkhere 
10/06 20:00
FT 
1 Hertha 06 Charlotten
Einheit Kamenz 
10/06 21:00
FT 
 Vfl Vichttal
Tv Herkenrath 
10/06 21:00
FT 
 Bergisch Gladbach 09
Sv Breinig 
10/06 21:00
 
 Ssv Merten
Vfl Alfter 
10/06 21:00
 
 Hurth
Hennef 05 
10/06 21:20
FT 
 Siegburger Sv 04
Euskirchen 
10/06 22:30
FT 
 Kari
Leiknir F 1
11/06 01:00
FT 
1 Huginn
Umf Afturelding 
11/06 01:00
FT 
 Stjarnan
Fjolnir 
11/06 03:15
FT 
 KR Reykjavik
Hafnarfjordur FH 
11/06 00:00
 
 Ka Dahl Victor U19
Keflavik U19 
11/06 00:30
FT 
 Palermo
Venezia 1
11/06 03:00
FT 
 Frosinone
Cittadella 1
10/06 13:00
FT 
 Tochigi SC
Mito Hollyhock 
10/06 13:00
FT 
 Kamatamare Sanuki
Gifu 
10/06 13:00
FT 
 Roasso Kumamoto
Avispa Fukuoka 
10/06 13:00
FT 
 Yamagata Montedio
JEF United Ichihara 
10/06 13:00
FT 
 Albirex Niigata
Tokyo Verdy 
10/06 15:00
FT 
 Omiya Ardija
Yokohama 
10/06 15:00
FT 
 Tokushima Vortis
Machida Zelvia 
10/06 15:00
FT 
 Ehime
Oita Trinita 
10/06 12:00
FT 
 Honda
Maruyasu Industries 
10/06 12:00
FT 
 Reinmeer Aomori
Nara Club 
10/06 12:00
FT 
 Sony Sendai
Tegevajaro Miyazaki 
10/06 12:00
FT 
 Osaka
Honda Lock SC 1
10/06 12:00
FT 
 Vanraure Hachinohe
Veertien Kuwana 
10/06 12:00
FT 
 Imabari FC
Mio Biwako Shiga 
10/06 12:00
FT 
 Ryutsu Keizai University
Cobar Torre Onagawa 
10/06 19:00
FT 
 Aktobe Zhas
Kairat Academy 
10/06 20:00
FT 
 Okzhetpes
Maktaaral 
10/06 20:00
FT 
 Mathare United
Deckard Lian 1
10/06 20:00
FT 
 Sony Sugar
Nakumatt 1
10/06 17:00
FT 
 Suwon
Anyang 
10/06 18:00
FT 
 Seongnam Ilhwa Chunma
Busan I'Park 
10/06 19:00
FT 
1 Preilu
Super Nova 
10/06 19:00
FT 
 Preilu
Super Nova 
10/06 23:00
 
1 Staiceles Bebri
Fk Auda Riga 
10/06 23:00
FT 
 Staiceles Bebri
Fk Auda Riga 
10/06 22:00
FT 
 Banga Gargzdai
Baltija Panevezys 1
10/06 22:10
FT 
 Dfk Dainava Alytus
Pakruojis 
10/06 20:30
FT 
 Epac United
Moyale Barracks 
10/06 22:00
FT 
 Selangor PKNS
Selangor PB 
10/06 22:00
 
 Selangor PKNS
Selangor PB 
11/06 00:00
FT 
 Dinamo-Auto
Sheriff 
11/06 00:00
FT 
1 Sfintul Gheorghe
Milsami 
10/06 17:30
FT 
 Mawyawadi
Southern Myanmar 
10/06 23:00
FT 
 Plateau United
Abia Warriors 
10/06 23:00
FT 
 Kwara United
Ifeanyi Ubah 
10/06 23:00
FT 
 Niger Tornadoes
Wikki Tourist 
10/06 23:00
FT 
 Yobe Desert Stars
Akwa United 1
10/06 23:00
FT 
 Go Round Omoku
Lobi Stars 
10/06 23:00
FT 
 Enugu Rangers International
Heartland 1
10/06 23:00
FT 
 Enyimba International
Katsina United 
10/06 23:00
FT 
 Sunshine Stars
Nasarawa United 
10/06 23:00
FT 
 Kano Pillars
Rivers United 1
10/06 22:00
FT 
 Raufoss
Mjolner 
10/06 22:30
FT 
 Brattvag
Skeid Oslo 
10/06 22:30
FT 
 Brattvag
Skeid Oslo 
11/06 00:00
FT 
 Bryne
Vard Haugesund 
11/06 00:00
FT 
 IL Hodd
Arendal 
11/06 00:00
FT 
 Bryne
Vard Haugesund 
11/06 00:00
FT 
 IL Hodd
Arendal 
11/06 00:00
FT 
 Mjondalen
Ham-Kam 
11/06 00:00
FT 
 Floro
Strommen 1
11/06 00:00
FT 
 Kongsvinger
Levanger 
11/06 00:00
FT 
 Jerv
Nest-Sotra 
11/06 00:00
FT 
 Tromsdalen UIL
Asane Fotball 
11/06 00:00
FT 
 Notodden FK
Sandnes Ulf 
11/06 00:00
FT 
 Aalesund
Ullensaker/Kisa IL 
11/06 00:00
FT 
 Ranheim IL
Sarpsborg 08 FF 
11/06 00:00
FT 
 Stabaek
Bodo Glimt 
11/06 00:00
FT 
 Lillestrom
Odd Grenland 
11/06 00:00
FT 
 Start Kristiansand
Stromsgodset 1
11/06 00:00
FT 
1 Sandefjord
FK Haugesund 
11/06 02:00
FT 
 Brann
Valerenga 
11/06 03:00
FT 
 Resistencia Sc
Deportivo Liberacion 1
11/06 03:00
FT 
 Resistencia Sc
Deportivo Liberacion 
11/06 03:00
FT 
 Guairena
Rubio Nu Asuncion 
11/06 03:00
FT 
 Deportivo Caaguazu
Ri 3 Corrales 
11/06 05:15
FT 
 Olimpia Asuncion
Nacional Asuncion 
11/06 07:20
FT 
 Guarani CA
3 De Febrero 
10/06 20:10
FT 
 Club Guarani Reserve
3 De Febrero Reserve 
11/06 00:15
FT 
1 Dep. San Martin
Sport Huancayo 
11/06 02:00
FT 
 Los Caimanes
Carlos Manucci 
11/06 04:00
FT 
 Atletico Grau
Alianza Atletico 
11/06 04:00
FT 
 Univ. Cesar Vallejo
Deportivo Hualgayoc 1
11/06 04:30
FT 
1 Victoria Sports
Alfredo Salinas 
11/06 04:30
FT 
1 Union Huaral
Juan Aurich 
10/06 21:00
FT 
1 Slask Wroclaw Youth
Cracovia Krakow Youth 
10/06 21:00
FT 
1 Legia Warszawa Youth
Lech Poznan Youth 
11/06 00:00
FT 
 CD Mafra
SC Farense 
10/06 18:00
FT 
 Belenenses U17
Vitoria Sc Guimaraes U17 
10/06 18:00
FT 
 Spg C Braga U17
Porto Sad U17 
10/06 17:55
FT 
 Rassvet Krasnoyarsk
Shakhta Raspadskaya 
10/06 17:55
FT 
 Sibir M Novosibirsk
Tom M Tomsk 
10/06 20:00
FT 
 Vityaz Podolsk
Titan Klin 
11/06 00:00
FT 
 Generation Foot
Asc Jaraaf 
11/06 00:30
 
 Mbour
Us Ouakam Dakar 
10/06 20:30
FT 
 Young Lions
Balestier Khalsa FC 
10/06 20:30
FT 
 Geylang United FC
DPMM FC 
10/06 20:30
FT 
 Geylang United FC
DPMM FC 
10/06 20:30
FT 
 Young Lions
Balestier Khalsa FC 
10/06 16:30
FT 
 Nitra B
Spartak Trnava B 
10/06 16:30
FT 
 Dukla Banska Bystrica
Liptovska Stiavnica 
10/06 23:00
FT 
 Dunajska Streda Ii
Nove Zamky 
10/06 23:00
FT 
 Ftc Filakovo
Cadca 
10/06 23:00
FT 
 Novohrad Lucenec
Mfk Nova Bana 
10/06 23:00
FT 
 Slovan Duslo Sala
Sk 1923 Gabcikovo 
10/06 23:00
FT 
 Mfk Zarnovica
Rimavska Sobota 
11/06 02:30
FT 
 Sporting de Gijon
Valladolid 
10/06 18:00
FT 
 Villarreal B
Fuenlabrada 
10/06 22:00
FT 
 Sporting De Gijon B
Elche 
11/06 00:30
FT 
 Futbol Club Cartagena
Celta Vigo B 
10/06 21:00
FT 
 Fc Linkoping City
Tegs Sk 
10/06 21:00
FT 
 Sollentuna United FF
Umea FC 1
10/06 22:00
FT 
1 Karlslunds If Hfk
Arameisk-syrianska If 
10/06 22:30
FT 
 Skelleftea Ff
Syrianska 
10/06 23:00
FT 
 Assyriska FF
Akropolis IF 
10/06 21:00
FT 
 Eskilsminne IF
Lunds BK 
10/06 21:00
FT 
 Utsiktens BK
IK Oddevold 
10/06 21:00
FT 
 Eskilsminne IF
Lunds BK 
10/06 22:00
FT 
 Karlskrona
Mjallby AIF 
10/06 22:00
FT 
 Karlskrona
Mjallby AIF 
10/06 22:00
FT 
 Oskarshamns AIK
Skovde AIK 
10/06 22:00
FT 
 Kristianstads FF
Husqvarna FF 
10/06 19:00
FT 
 Gute
Bollnas Gif Ff 
10/06 23:00
FT 
 Vasalunds IF
Gamla Upsala 
10/06 22:00
FT 
 Pitea If
Friska Viljor 
10/06 20:00
FT 
 Ullared
Ksf Prespa Birlik 
10/06 21:00
FT 
1 Varbergs Gif
Savedalens IF 
10/06 21:00
FT 
 Falkenbergs FF
Gefle IF 
10/06 23:30
FT 
 Helsingborg IF
Degerfors IF 1
10/06 19:00
FT 
1 Ik Sirius Fk U19
Orebro U19 
10/06 20:00
FT 
 Ik Frej Taby U19
Assyriska U19 
10/06 22:00
FT 
 Skovde Aik U19
Djurgardens U19 
10/06 21:00
FT 
 Kvarnsvedens Ik Womens
Ik Uppsala Womens 
10/06 19:00
FT 
 Krabi Fc
Khonkaen FC 
10/06 19:00
FT 
 Army United
Rayong 
10/06 20:00
FT 
 Lampang
Nong Bua Lamphu 1
10/06 20:00
FT 
 Ang Thong Fc
Trat Fc 
10/06 20:00
FT 
 Chiangmai Fc
Sisaket 
10/06 19:00
FT 
 Bangkok United FC
BEC Tero Sasana 
10/06 19:00
FT 
 Chainat FC
Pattaya United 
10/06 20:00
FT 
 Navy
Chonburi Shark FC 
10/06 20:00
FT 
 Air Force Central
Ratchaburi FC 
11/06 02:00
FT 
1 Nacional Montevideo
Torque 1
11/06 04:30
FT 
 Seattle Sounders 2
Okc Energy 
11/06 08:35
FT 
 LA Galaxy 2
Orange County Sc 
10/06 22:00
FT 
 Navbahor Namangan
Kokand 1912 
11/06 07:00
FT 
 Mineros de Guayana
Zamora Barinas 
11/06 03:00
FT 
 Libertador
Yaracuy 
11/06 03:00
FT 
 Deportivo Petare FC
Ca Furrial 1
11/06 03:00
FT 
 Petroleros De Anzoategui
Universidad Central De Venezuela 
10/06 16:00
FT 
 Binh Thuan
Fishsan Khanh Hoa 
10/06 16:00
FT 
 Lam Dong
Kon Tum 
10/06 16:00
FT 
 China U23
North Korea U23 
10/06 17:00
FT 
 Kakamega
Singida United 
10/06 20:00
FT 
 Simba Sports Club
Gor Mahia 
10/06 21:00
FT 
 Haiti Womens U20
Germany Womens U20 
10/06 21:00
FT 
 Barra
Almte Barosso 
10/06 21:00
FT 
 Mesquita Rj
Queimados Rj 
10/06 22:00
FT 
 Austria
Brazil 
11/06 00:00
FT 
 France Womens U20
Usa Womens U20 
11/06 02:00
FT 
 Canada womens
Germany (w) 
11/06 02:00
FT 
 Marcilio Dias Sc
Fluminense Sc 
11/06 04:00
FT 
 Alianza San Salvador
CD Olimpia 
10/06 19:00
FT 
 Green Buffaloes
New Monze Swallows 
10/06 21:00
FT 
 Red Arrows
Zesco United Ndola 
10/06 21:00
FT 
 Shabanie Mine
Black Rhinos Fc 
10/06 21:00
FT 
 Mutare City
Dynamos Fc 
10/06 21:00
FT 
1 Highlanders Fc
Bulawayo Chiefs 
10/06 21:00
FT 
 Yadah
Chapungu United