livescore - live soccer scores

LiveScore 09 Jun 2018

10/06 00:30
FT 
 New York City
Atlanta United 
10/06 05:00
FT 
 Columbus Crew
New York Red Bulls 
10/06 07:00
FT 
 Vancouver Whitecaps
Orlando City 1
10/06 08:00
FT 
 Dallas
Montreal Impact 
10/06 08:30
FT 
 Chicago Fire
New England Revolution 
10/06 09:00
FT 
 Houston Dynamo
Colorado Rapids 1
10/06 10:00
FT 
 Seattle Sounders
DC United 
10/06 10:30
FT 
 LA Galaxy
Real Salt Lake 
10/06 10:30
FT 
1 San Jose Earthquakes
Los Angeles 
10/06 10:30
FT 
 Portland Timbers
Sporting Kansas City 
09/06 21:00
AET 
 Zambia
Zimbabwe 
90min [2-2], 120min [2-4], Zimbabwe win
09/06 22:00
FT 
 Casa Militar
Petro Atletico De Luanda 
09/06 22:00
FT 
 Interclube Luanda
Desportivo Huila 
09/06 22:00
FT 
 Onze Bravos
Desportivo Jgm 
09/06 15:00
FT 
 Rydalmere Lions
Peninsula Power 
09/06 16:00
FT 
 Cairns
Magpies Crusaders 
09/06 12:00
FT 
 Moreland Zebras
Ballarat Red Devils 
09/06 13:00
FT 
 Melbourne Heart Youth
Nunawading City 
09/06 13:00
FT 
 North Geelong Warriors
Melbourne Victory Fc Am 
09/06 13:00
FT 
 Langwarrin
Box Hill United Sc 
09/06 13:00
FT 
 Eastern Lions Sc
Murray United 
09/06 13:00
FT 
 Moreland City
Springvale White Eagles 
09/06 13:00
FT 
 Dandenong City Sc
Goulburn Valley Suns 
09/06 13:00
FT 
1 Sunshine George Cross
Brunswick City 
09/06 16:00
FT 
 Northcote City
Hume City 
09/06 14:00
FT 
 Northcote City U20
Hume City U20 
09/06 15:30
FT 
 Kingston City U20
Avondale U20 
10/06 11:30
FT 
 South Melbourne U20
Dandenong Thunder U20 1
09/06 13:00
 
 Geelong Galaxy Womens
South Melbourne Womens 
09/06 13:30
FT 
1 Modbury Jets
Seaford Rangers 
09/06 13:00
FT 
 Perth Sc U20
Armadale U20 
09/06 13:00
FT 
 Bayswater City U20
Stirling Lions U20 
09/06 13:00
FT 
 Balcatta U20
Floreat Athena U20 
09/06 13:00
FT 
 Joondalup United U20
Perth Glory U20 
09/06 13:00
FT 
 Subiaco Afc U20
Ecu Joondalup U20 
09/06 13:00
FT 
 Cockburn City U20
Inglewood United U20 
09/06 14:30
FT 
 Sutherland Sharks U20
Hakoah Sydney City East U20 
09/06 17:00
FT 
 Forrestfield United U20
Sorrento U20 
09/06 15:00
FT 
 Balcatta
Floreat Athena 
09/06 15:00
FT 
 Cockburn City
Inglewood United 
09/06 15:00
FT 
 Perth SC
Armadale 2
09/06 19:00
FT 
 Forrestfield United
Sorrento 
09/06 22:00
FT 
 Fv Austria Xiii
Wiener Viktoria 
09/06 23:00
FT 
 Sc Rothis
Lauterach 1
09/06 23:10
FT 
 Admira Dornbirn
Nenzing 
10/06 00:00
FT 
 Asko Kottmannsdorf
ATSV Wolfsberg 
10/06 00:00
FT 
 Sk Maria Saal
Sv Spittal 
10/06 00:00
FT 
 Asko Wolfnitz
Eisenkappel 
10/06 00:00
FT 
 Sc Landskron
Rapid Lienz 
10/06 00:00
FT 
 Sv Kraig
Asko Gmund 
10/06 00:30
FT 
 Union Innsbruck
Sv Kirchbichl 
09/06 19:00
FT 
 Zabudova 2007
Belshina Babruisk 
09/06 22:00
FT 
 Fk Orsha
Lida 
09/06 22:30
FT 
 Slavia Mozyr
Zhitkovichi‎ 
09/06 23:00
FT 
 Smorgon FC
Zorka-BDU Minsk 
09/06 23:00
FT 
 Kommunalnik Slonim
Volna Pinsk 
09/06 23:30
FT 
 Lokomotiv Gomel
Granit Mikashevichi 1
09/06 21:00
FT 
 Botafogo Sp Youth
Rio Claro Youth 
09/06 21:00
FT 
 Sao Jose Dos Campos Sp Youth
Flamengo Sp Youth 
10/06 02:00
FT 
2 Capivariano Sp Youth
Ituano Youth 1
10/06 02:00
FT 
 Xv De Piracicaba Youth
Rio Branco Youth 
10/06 02:00
FT 
 Santo Andre Youth
Sao Caetano Youth 
10/06 02:00
FT 
 Gremio Novorizontin Youth
Marilia 2 
10/06 02:00
FT 
 Barretos U20
Monte Azul Sp Youth 
10/06 02:00
FT 
1 Manthiqueira Youth
Gremio Osasco Youth 
10/06 02:00
FT 
 Nacional Ac Sao Paulo Youth
Guarani SP Youth 
10/06 02:00
FT 
 Osto Youth Team
Sao Bento Sp Youth 2
10/06 02:00
FT 
 Palmeiras Youth
Agua Santa Sp Youth 1
10/06 02:00
FT 
 Portuguesa Desportos U20
Juventus Ac Youth 
10/06 02:00
FT 
 Rio Preto Youth
Olimpia Sp U20 
10/06 02:00
FT 
 Sao Paulo U20
Corinthians Paulista U20 
10/06 02:00
FT 
 Velo Clube Youth
Uniao Barbarense Youth 
10/06 02:00
FT 
 Nacional Ac Sao Paulo Youth
Guarani U20 
10/06 02:30
FT 
 America Rn Youth
Santa Cruz Pe Youth 
10/06 02:40
FT 
 America Pe Youth
Santa Cruz Pe Youth 
10/06 02:00
FT 
 Santos Womens
Ad Centro Olimpico Womens 
10/06 03:00
FT 
 Atletico Paranaense
Sao Paulo 
10/06 06:00
FT 
 Vasco da Gama
Sport Recife 
10/06 07:20
FT 
 Chapecoense
Cruzeiro 
10/06 08:00
FT 
 Corinthians
Vitoria Salvador BA 
10/06 03:30
FT 
 CSA Alagoas AL
CRB (AL) 
10/06 03:30
FT 
 Guarani
Vila Nova (GO) 
10/06 03:30
FT 
 Criciuma
Boa Esporte Clube 
10/06 03:30
FT 
 Sao Bento
Fortaleza 
10/06 03:30
FT 
 Sampaio Correa (MA)
Oeste Sp 
10/06 06:00
FT 
 Atletico Clube Goianiense
Figueirense (SC) 
10/06 08:00
FT 
 Brasil De Pelotas Rs
Ponte Preta 
10/06 02:30
FT 
 Operario Fec U19
Atletico Pr Paranaense U19 1
10/06 06:30
FT 
 London City
Ukraine United 
10/06 08:00
 
 Vorkuta
Sc Waterloo 
10/06 00:30
FT 
 Santiago Wanderers
Palestino 
10/06 03:00
FT 
 Nublense
Colo Colo 
10/06 06:00
FT 
 Puerto Montt
Universidad de Concepcion 
10/06 08:00
FT 
 Cd Copiapo S.a.
Csd Antofagasta 
10/06 06:00
FT 
 Coquimbo Unido
Csyd Barnechea 
09/06 19:35
FT 
 Beijing Guoan
Shanghai SIPG 
09/06 16:00
FT 
 Shenyang City Public
Jiangsu Yancheng 
09/06 16:00
FT 
 Hebei Jingying
Yanbian Beiguo 
09/06 16:00
FT 
 Beijing Tech
Baoding Rongda 
09/06 16:00
FT 
 Zibo Sunday
Shenyang Dongjin 
09/06 16:30
FT 
 Hainan Boying Seamen
Anhui Hefei Guiguan 
09/06 16:30
FT 
 Hunan Billows
Sichuan Jiuniu 
09/06 19:00
FT 
 Suzhou Dongwu
Lijiang Feihu 
09/06 19:30
FT 
 Shenzhen Renren
Nantong Zhiyun 
09/06 19:30
FT 
 Sichuan Annapurna
Jiangxi Liansheng 
09/06 19:30
FT 
 Fujian Tianxin
Shenzhen Pengcheng 
09/06 19:30
FT 
 Zhenjiang Huasa
Shanghai Sunfun 1
09/06 18:35
FT 
 Cd Monte Carlo
Chao Pak Kei 
09/06 20:30
FT 
 Cheng Fung
Hang Sai 
10/06 08:15
AET 
1 Atletico Nacional
Deportes Tolima 
90 minutes[1-2], Double bouts[2-2], Penalty Kicks[2-4]
10/06 00:00
FT 
 Naftas Hask
Dugo Selo 
10/06 00:00
FT 
 Spansko
Dubrava Zagreb 
10/06 00:00
FT 
 Udarnik Kurilovec
Jadran Porec 
10/06 00:00
FT 
 Vinogradar
Hnk Segesta Sisak 
10/06 00:00
FT 
 Vrapce
NK Krk 
10/06 00:00
FT 
1 Maksimir
Pazinka 
09/06 16:15
AET 
 Pisek
Chrudim 
90min [1-1], Penalty [2-3], Chrudim win
09/06 19:30
FT 
 Sokol Cizova
Sokol Zapy 1
09/06 19:30
AET 
 Viktorie Jirny
Fk Loko Vltavin 
90min [0-0], Penalty [2-4], Fk Loko Vltavin win
09/06 21:00
FT 
 Sokol Brozany
Domazlice 
09/06 23:00
FT 
 Dobrovice
Benesov 1
09/06 16:00
FT 
 Tj Jurinka
Sk Borsice 
09/06 16:15
FT 
 Hrobce
Spolana Neratovice 
09/06 16:15
FT 
 Jesenik
Slavicin 
09/06 16:30
FT 
 Frantiskovy Lazne
Nejdek 
09/06 19:00
FT 
 Bzenec
Sumperk 
09/06 21:30
FT 
 Stara Rise
Zdar Nad Sazavou 
09/06 23:00
FT 
 Ceska Lipa
Tatran Rakovnik 
09/06 23:00
FT 
 Blansko
Havlickuv Brod 
09/06 23:00
FT 
1 Sokol Tasovice
Strani 
09/06 23:00
FT 
 Sternberk
Lokomotiva Petrovice 
09/06 23:00
FT 
 Tj Sokol Srbice
Sk Mondi Steti 
09/06 23:00
FT 
 Lisen
Hlucin 
09/06 23:00
FT 
 Odra Petrkovice
Spartak Hulin 
09/06 23:00
FT 
 Vyskov
Mohelnice 
09/06 23:00
FT 
 Velke Mezirici
Viktoria Otrokovice 
09/06 23:00
FT 
2 Slavia Kromeriz
Rymarov 1
09/06 23:00
FT 
 Prostejov
HFK Olomouc 
09/06 23:00
FT 
 Sardice
Unicov 
09/06 23:00
FT 
 Valasske Mezirici
Uhersky Brod 
09/06 17:00
AET 
 Sparta Praha U19
Slavia Praha u19 
90min [0-0], Penalty [3-4], Slavia Praha u19 win
09/06 17:00
FT 
 Synot Slovacko U19
Teplice U19 
09/06 17:00
FT 
 Ceske Budejovice u19
Viktoria Plzen U19 
09/06 17:00
FT 
 Mfk Karvina U19
Banik Ostrava u19 
09/06 17:00
FT 
 Mlada Boleslav U19
Pardubice U19 1
09/06 17:45
AET 
 Opava U19
Bohemians 1905 U19 
90min [0-0], Penalty [4-5], Bohemians 1905 U19 win
09/06 18:00
FT 
 Brno U19
Pribram U19 
09/06 18:00
FT 
 Hradec Kralove u19
Zlin U19 
09/06 19:00
FT 
 Stenlose
Herlev 
09/06 19:00
FT 
 Viby
Vinder Vatanspor Vri 
09/06 19:00
FT 
 Avedore IF
Vanlose If 
09/06 19:45
FT 
 Fa 2000
Kastrup 
09/06 20:00
FT 
 Sonderborg Fremad
Kolding Bk 
09/06 21:30
 
 B 1913 Odense
Oure Skolernes 
09/06 21:30
FT 
 Agf Aarhus Youth
Tarup Paarup If 
09/06 19:00
FT 
 Osterbro If Womans
Herlufsholm Gf Womens 
09/06 19:00
FT 
 Silkeborg If U19
Lyngby U19 
09/06 19:00
FT 
 Randers Fc U19
Odense Bk U19 
10/06 05:00
FT 
 Guayaquil City
CD El Nacional 
10/06 07:30
FT 
 Liga Dep. Universitaria Quito
Emelec 
09/06 20:00
FT 
 Maardu Fc Starbunker
Elva 
09/06 21:00
FT 
 Tallinna Levadia 2
Rakvere Jk Tarvas 
09/06 18:00
FT 
 Vandra Jk Vaprus
Tallinna Jk Legion 
09/06 18:00
FT 
 Flora Tallinn Iii
Nomme United 
09/06 18:00
FT 
 Vandra Jk Vaprus
Tallinna Jk Legion 
09/06 18:00
FT 
 Parnu Jk
Tartu Jk Maag Tammeka B 
09/06 18:00
FT 
 Flora Tallinn Iii
Nomme United 
09/06 20:00
FT 
 Ajax Lasnamae
Voru Jk 
09/06 20:00
FT 
 Ajax Lasnamae
Voru Jk 
09/06 16:00
FT 
 Latvia U19
Finland U19 
09/06 16:00
FT 
 Lithuania U19
Estonia U19 
10/06 11:00
FT 
 Lautoka
Ba 
09/06 22:00
FT 
 Gnistan
Njs Nurmijarvi 
09/06 22:00
FT 
 Mypa
Viikingit 
09/06 22:00
FT 
 JIPPO
Vaajakoski 
09/06 22:00
FT 
 Pepo
Japs 
09/06 22:00
FT 
 Fc Espoo
Hjs Akatemia 
09/06 22:00
FT 
 Salon Palloilijat Salpa
Grifk 
09/06 22:00
FT 
 Fc Espoo
Hjs Akatemia 
09/06 22:00
FT 
 Salon Palloilijat Salpa
Grifk 
09/06 21:00
FT 
 Tampere
Pk-37 
09/06 22:00
FT 
 Sc Kufu-98
Jakobstads Bollklubb 
09/06 22:00
FT 
 Vifk Vaasa
Gbk Kokkola 
09/06 23:30
FT 
1 Sjk Akatemia
Tpv Tampere 1
09/06 19:00
FT 
 Eps Espoo
Herto 
09/06 19:00
FT 
 Virky
Union Plaani 
09/06 21:00
FT 
 Pif Parainen
Boda 
09/06 22:00
FT 
 Ac Kajaani
Ekenas IF Fotboll 
09/06 22:00
FT 
 AC Oulu
Jaro 
09/06 22:00
FT 
 Haka
Jyvaskyla JK 
09/06 22:00
FT 
 HIFK
KTP Kotka 
09/06 22:00
FT 
 Kpv
Klubi 04 
09/06 22:00
FT 
 Samtredia
Torpedo Kutaisi 
10/06 00:00
FT 
 Metalurgi Rustavi
Sioni Bolnisi 
10/06 01:00
FT 
 Dila Gori
Kolkheti Khobi 
09/06 22:00
FT 
 Blau Weib Friesdorf
Borussia Freialdenhoven 
10/06 00:00
FT 
 Leiknir Reykjavik
Magni Grenivik 
10/06 01:00
FT 
1 Thor Akureyri
HK Kopavog 
09/06 22:00
FT 
 Throttur Vogur
Hottur Egilsstadir 
09/06 22:00
FT 
 Grotta Seltjarnarnes
Volsungur Husavik 
10/06 00:30
FT 
 Umf Sindri Hofn Womens
Fjolnir Womens 
09/06 22:00
FT 
 Vikingur Reykjavik
IBV Vestmannaeyjar 
10/06 00:00
FT 
 Grindavik
Breidablik 1
10/06 01:00
FT 
 Valur
Ka Akureyri 
09/06 21:30
FT 
 Bali United
Persipura Jayapura 
09/06 21:30
FT 
 PSM Makassar
Persebaya Surabaya 
10/06 02:45
FT 
 Cobh Ramblers
Wexford Youths 
10/06 02:00
FT 
 Shamrock Rovers
Bray Wanderers 1
10/06 02:45
FT 
 Sligo Rovers
Cork City 
10/06 02:45
AET 
 Fiorentina U20
Inter Milan U20 
90min [0-0], 120min [0-2], Inter Milan U20 win
09/06 14:00
FT 
 Kyoto Purple Sanga
Matsumoto Yamaga 
09/06 18:00
FT 
 Renofa Yamaguchi
Okayama 
09/06 12:00
FT 
 Yokogawa Musashino
Verspah Oita 
10/06 12:00
FT 
 Honda
Maruyasu Industries 
10/06 12:00
FT 
 Reinmeer Aomori
Nara Club 
10/06 12:00
FT 
 Sony Sendai
Tegevajaro Miyazaki 
10/06 12:00
FT 
 Osaka
Honda Lock SC 1
10/06 12:00
FT 
 Vanraure Hachinohe
Veertien Kuwana 
10/06 12:00
FT 
 Imabari FC
Mio Biwako Shiga 
10/06 12:00
FT 
 Ryutsu Keizai University
Cobar Torre Onagawa 
09/06 13:00
FT 
 Vissel Kobe
Yokohama F Marinos 
09/06 14:00
FT 
 Vegalta Sendai
Shonan Bellmare 
09/06 15:00
FT 
 Urawa Red Diamonds
Ventforet Kofu 
09/06 15:00
FT 
 Jubilo Iwata
Gamba Osaka 
09/06 12:00
FT 
 Kanagawa University (w)
Vegalta Sendai (w) 
09/06 13:00
FT 
 Jef U Ichi.chiba (w)
Nippon Sport Science University (w) 
09/06 18:00
FT 
 Asan Mugunghwa
Seoul E Land 
09/06 18:00
FT 
 Bucheon 1995
Daejeon Citizen 
09/06 18:00
FT 
 Ansan Greeners
Gwangju 
09/06 15:00
FT 
 Cheonan City
Incheon Korail 
09/06 15:00
FT 
 Gyeongju KHNP
Gimhae City 
09/06 21:00
 
 Jdfs Alberts
Bfc Daugavpils 
09/06 21:00
FT 
 Jdfs Alberts
Bfc Daugavpils 
09/06 22:00
FT 
 Tukums-2000
Rezekne / Bjss 
09/06 22:00
 
 Balvu Vilki
Grobina 
09/06 22:00
FT 
 Balvu Vilki
Grobina 
09/06 22:00
FT 
 Tukums-2000
Rezekne / Bjss 
09/06 22:00
FT 
 Nevezis
Dziugas Telsiai 
09/06 22:00
FT 
 Misc Mifa
Sarawak 1
09/06 22:00
FT 
 Perak
Negeri Sembilan Matrix 
09/06 22:00
FT 
 Terengganu
Pknp 
09/06 22:00
FT 
 Melaka FC
Kuala Lumpur 1
10/06 00:00
FT 
 Olimpia Balti
Petrocub Hincesti 
10/06 00:00
FT 
 Speranta Nisporeni
Zimbru Chisinau 
09/06 17:30
FT 
 Gospel For Asia Football Club
Mahar United 
09/06 13:45
FT 
1 Wellington Olympic
Waterside Karori 
10/06 10:00
FT 
 Napier City Rovers
Miramar Rangers 
10/06 10:30
FT 
 Western Suburbs
Wairarapa United 
09/06 22:00
FT 
 Nybergsund IL Trysil
Moss 
09/06 22:00
FT 
 Elverum
Fredrikstad 
09/06 22:00
FT 
 Fram Larvik
Honefoss 
10/06 00:00
FT 
 Grorud IL
Alta 
09/06 20:00
FT 
 Egersunds IK
Kjelsas IL 1
09/06 20:00
FT 
 Egersunds IK
Kjelsas IL 
09/06 20:30
FT 
 KFUM Oslo
Stjordals Blink 
09/06 20:30
FT 
 KFUM Oslo
Stjordals Blink 
09/06 22:00
FT 
 FK Vidar
Floy Flekkeroy Il 
09/06 22:00
FT 
 FK Vidar
Floy Flekkeroy Il 
09/06 21:30
FT 
 Sogndal
Viking 
10/06 00:00
FT 
 Kristiansund BK
Molde 
09/06 21:30
FT 
 Sportivo San Lorenzo
General Caballero 1
09/06 21:30
FT 
 Sportivo San Lorenzo
General Caballero 
10/06 03:00
FT 
 Fulgencio Yegros
Sportivo Iteno 
10/06 03:00
FT 
 Fulgencio Yegros
Sportivo Iteno 
10/06 03:00
FT 
 Ovetense
2 De Mayo 
10/06 03:00
FT 
 Ca River Plate Asuncion
Club Fernando De La Mora 
10/06 04:30
FT 
1 General Diaz
Libertad Asuncion 
10/06 06:40
FT 
1 Deportivo Santani
Cerro Porteno 1
10/06 04:30
FT 
 Comerciantes Unidos
Sporting Cristal 
10/06 04:30
FT 
 Utc Cajamarca
Sport Rosario 1
10/06 06:45
FT 
 Deportivo Municipal
Deportivo Union Comercio 
10/06 09:00
FT 
 Real Garcilaso
Alianza Lima 
09/06 23:00
FT 
 Garbarnia Krakow
Pogon Siedlce 
09/06 22:00
FT 
 Gks Przodkowo
Unia Solec Kujawski 
09/06 22:00
FT 
 Gornik Konin
Centra Ostrow Wielkopolski 
09/06 22:00
FT 
 Jarota Jarocin
Sokol Kleczew 
09/06 22:00
FT 
3 Kp Calisia Kalisz
Swit Skolwin 
09/06 22:00
FT 
 Lech Ii Poznan
Kotwica Kolobrzeg 
09/06 22:00
FT 
 Ks Polonia Sroda Wlkp
Baltyk Gdynia 
09/06 23:00
FT 
 Legia Warszawa B
Polonia Warszawa 
09/06 23:00
FT 
 Olimpia Zambrow
Pelikan Lowicz 
09/06 23:00
FT 
 Widzew lodz
Lechia Tomaszow Mazowiecki 
09/06 23:00
FT 
 Sieradz
Sokol Ostroda 
09/06 23:00
FT 
 Ursus Warszawa
Bks Tur Bielsk Podlaski 
09/06 23:00
FT 
 Motor Lublin
Avia Swidnik 
09/06 23:00
FT 
 Jks Jaroslaw
Chelmianka Chelm 
09/06 23:00
FT 
 Karpaty Krosno
Orleta Radzyn Podlaski 
09/06 23:00
FT 
 Trzebinia Siersza
Wislanie Jaskowice 
09/06 23:00
FT 
 Sola Oswiecim
Stal Rzeszow 
10/06 00:00
FT 
 BKS Stal BB
GKP Gorzow Wielkopolski 
10/06 00:00
FT 
 Rekord Bielsko Biala
Gawin Sleza Wroclaw 
10/06 00:00
FT 
 Gornik Ii Zabrze
Falubaz Zielona Gora 
10/06 00:00
FT 
 Gks Pniowek Pawlowice Slaskie
Ruch Zdzieszowice 1
10/06 00:00
FT 
 Cs Voluntari
Chindia Targoviste 
09/06 18:55
FT 
 Tyumen D
Metallurg Asha 
09/06 21:30
FT 
 Marines
Kiyovu 
09/06 20:30
FT 
 Hougang United FC
Tampines Rovers FC 1
09/06 20:30
FT 
 Albirex Niigata FC
Home United FC 
09/06 20:30
FT 
 Albirex Niigata
Home United FC 
09/06 20:30
FT 
 Hougang United FC
Tampines Rovers FC 
09/06 17:00
FT 
 Slovan Nemsova
Belusa 
09/06 23:00
FT 
 Mfk Dubnica Nad Vahom
Spartak Banovce Nad Bebravou 
09/06 23:00
FT 
 Galanta
Vion Zlate Moravce B 
09/06 23:00
FT 
 Mfk Vranov Nad Topou
Sk Milenium 
09/06 23:00
FT 
 Tatran Presov B
Vysne Opatske 
09/06 23:30
FT 
 Artmedia Petrzalka
Lokomotiva Devinska Nova Ves 
09/06 17:00
FT 
1 Senica U19
Zeleziarne Podbrezova U19 
09/06 17:00
FT 
 Tatran Presov U19
Trencin U19 
09/06 19:15
 
 Inter Movistar Futsal
Fcbarcelona Futsal 
10/06 00:00
FT 
 Zaragoza
Numancia 
09/06 22:00
FT 
 CD Mirandes
Extremadura 
09/06 22:00
FT 
 Rynninge IK
Bk Forward 
09/06 22:00
FT 
 Grebbestads If
Atvidabergs FF 
09/06 22:00
FT 
 Torns IF
Tvaakers IF 
09/06 22:00
FT 
 Ljungskile SK
Angelholms FF 
09/06 22:00
FT 
 Grebbestads If
Atvidabergs FF 
09/06 22:00
FT 
 Torns IF
Tvaakers IF 
09/06 22:00
FT 
 Ljungskile SK
Angelholms FF 
09/06 21:00
FT 
 Ik Gauthiod
Vargarda Ik 
09/06 21:00
FT 
 Torslanda IK
Nordvarmland Ff 
09/06 22:00
FT 
 IFK Uddevalla
Orebro Syrianska If 
09/06 22:00
FT 
 Stenungsunds If
Karlstad BK 1
09/06 20:00
FT 
 Karlbergs BK
Stromsbergs IF 
09/06 20:00
FT 
 Sundbybergs
BKV Norrtalje 
09/06 20:00
FT 
 Skiljebo SK
Taby 
09/06 22:00
FT 
 Ifk Mora
Ifk Lidingo 
09/06 22:00
FT 
 Valbo Ff
Ifk Stocksund 
09/06 20:00
FT 
 Taftea Ik
IFK Lulea 
09/06 20:00
FT 
 Harnosands FF
Bodens BK 
09/06 20:00
FT 
 IFK Ostersund
Kramfors Alliansen 
09/06 20:00
FT 
 Ifk Umea
Hudiksvalls Forenade FF 
09/06 20:00
FT 
 Haninge
Enskede Ik 
09/06 22:00
FT 
 Afk Linkoping
Eskilstuna City FK 
09/06 22:00
FT 
 IF Sylvia
Varmdo IF 1
09/06 19:00
FT 
 Hittarps Ik
Lindome GIF 1
09/06 20:00
FT 
 Rosengard
Vinbergs If 
09/06 20:00
FT 
 Ifk Malmo
Kvarnby IK 
09/06 22:00
FT 
 Osters IF
Norrby IF 1
09/06 22:00
FT 
 Halmstads
Ik Frej Taby 
09/06 22:00
FT 
 IK Brage
Varbergs BoIS FC 
10/06 00:00
FT 
 afc eskilstuna
Landskrona BoIS 
09/06 20:00
FT 
 Gais Goteborg U19
Kalmar FF U19 
09/06 19:00
FT 
 Ptt Rayong
Samut Songkhram FC 
09/06 21:00
FT 
 Thailand Honda Fc
Udon Thani 
09/06 18:45
FT 
 Port
Muang Thong United 
09/06 19:00
FT 
 Chiangrai United
Sukhothai 
09/06 20:00
FT 
 Prachuap Khiri Khan
Ubon Umt United 
09/06 20:00
FT 
1 Bangkok Glass
Buriram United 
09/06 21:00
FT 
 Nakhon Ratchasima
Suphanburi FC 
10/06 05:00
FT 
 Bethlehem Steel
Louisville City 
10/06 07:00
FT 
 North Carolina
Cincinnati 
10/06 07:00
FT 
 New York Red Bulls B
Charlotte Independence 
10/06 07:00
FT 
 Harrisburg Islanders
Toronto 2 
10/06 07:00
FT 
 Richmond Kickers
Charleston Battery 
10/06 07:00
FT 
 Indy Eleven
Atlanta United 2 
10/06 07:30
FT 
 Tampa Bay Rowdies
Nashville Sc 
10/06 08:00
FT 
 Colorado Springs Switchbacks
Swope Park Rangers 
10/06 08:30
FT 
 Tulsa Roughnecks
Stlouis Lions 
10/06 08:30
FT 
 Rio Grande Valley Toros
Portland Timbers 2 
10/06 10:30
FT 
 Reno 1868
Fresno 
10/06 11:00
FT 
 Sacramento Republic
Phoenix Rising 
10/06 03:30
FT 
 Real Frontera
Cd Hermanos Colmenares 
10/06 03:30
FT 
 Titanes
Deportivo Zulia 
10/06 03:30
FT 
 Yaracuyanos
Urena Sc 
10/06 03:30
FT 
 Union Atletico Falcon
Ula 
09/06 18:00
FT 
 Quảng Nam
Hà Nội FC 
09/06 19:00
FT 
 Than Quảng Ninh
Hoàng Anh Gia Lai 
09/06 20:00
FT 
 Sài Gòn FC
Sông Lam Nghệ An 
09/06 16:30
FT 
 Dak Lak
Binh Phuoc 
09/06 18:00
FT 
 Hanoi 2
Đồng Tháp 
09/06 23:00
FT 
 Latvia
Azerbaijan 
09/06 23:30
FT 
 Hungary
Australia 
10/06 00:00
FT 
 Finland
Belarus 
10/06 00:00
FT 
 Estonia
Morocco 
10/06 00:00
FT 
 Serbia
Bolivia 
10/06 01:15
FT 
 Sweden
Peru 
10/06 02:00
FT 
 Denmark
Mexico 
10/06 02:45
FT 
 Tunisia
Spain 
10/06 03:00
FT 
 France
USA 
10/06 07:00
FT 
 Chile Womens
Costa Rica (w) 
10/06 11:10
FT 
 New Zealand (w)
Japan women 
09/06 22:00
AET 
 Turkey U20
Scotland U21 
90min [0-0], Penalty [5-3], Turkey U20 win
10/06 00:30
FT 
 Mexico U21
England U21 
09/06 21:00
FT 
 Zpc Kariba
Harare City 
09/06 21:00
FT 
 Caps United Fc
Bulawayo City 1
09/06 21:00
FT 
 Nichrut
Triangle Fc 
09/06 21:00
FT 
 Chicken Inn
Herentals College 
09/06 21:00
FT 
 Ngezi Platinum Stars
Platinum