livescore - live soccer scores

LiveScore Soccer - Soccer Live Scores

20/04 03:00
 
 Alaves
Valladolid 
20/04 01:00
 
 Dijon
Stade Rennais 
20/04 02:45
 
 Lyon
Angers SCO 
19/04 19:00
FT 
 Bristol City
Reading 
19/04 19:30
 
 Sheffield United
Nottingham Forest 1
19/04 20:00
 
 Millwall
Brentford 1
19/04 22:00
 
 Birmingham
Derby County 
19/04 22:00
 
 Bolton Wanderers
Aston Villa 
19/04 22:00
 
 Leeds United
Wigan Athletic 
19/04 22:00
 
 Middlesbrough
Stoke City 
19/04 22:00
 
 Preston North End
Ipswich 
19/04 22:00
 
 Queens Park Rangers
Blackburn Rovers 
19/04 22:00
 
 Swansea City
Rotherham United 
19/04 22:00
 
 West Bromwich
Hull City 
20/04 02:45
 
 Norwich
Sheffield Wed. 
20/04 02:00
 
 Heracles Almelo
SC Heerenveen 
20/04 02:30
 
 Standard Liege
Genk 
19/04 22:30
 
 Vitoria Setubal
Portimonense 
19/04 22:30
 
 Desportivo de Tondela
Boavista 
20/04 01:00
 
 CD Nacional
Sporting Lisbon 
20/04 03:30
 
 Vitoria Guimaraes
Aves 
19/04 17:50
FT 
 Adelaide United
Melbourne Victory 
19/04 08:30
FT 
 Sport Huancayo
Wanderers FC 
19/04 08:30
AET 
 Mushuc Runa
Union Espanola 
90min [1-1], Aggregate [2-2], Penalty [5-6], Union Espanola win
20/04 00:30
 
 Anzhi
Terek Groznyi 
20/04 07:30
 
 Cincinnati
Real Salt Lake 
20/04 08:00
 
 Toronto
Minnesota United 
19/04 18:00
FT 
 Kawasaki Frontale
Shonan Bellmare 
19/04 18:00
FT 
 Sanfrecce Hiroshima
Tokyo 
20/04 12:00
 
 Urawa Red Diamonds
Vissel Kobe 
20/04 12:00
 
 Consadole Sapporo
Yokohama F Marinos 
20/04 05:00
 
 Boca Juniors
Estudiantes Rio Cuarto 
20/04 02:30
 
 Tristan Suarez
Justo Jose De Urquiza 
20/04 02:30
 
 Acassuso
CA Fenix Pilar 
20/04 02:30
 
 Berazategui
Sportivo Barracas 
20/04 02:30
 
 Ferrocarril Midland
Deportivo Laferrere 
20/04 02:30
 
 Leandro N Alem
Sportivo Dock Sud 
20/04 04:30
 
 Independiente Rivadavia
Atletico Rafaela 
20/04 07:00
 
 Chacarita Juniors
Central Cordoba Sde 
19/04 19:00
FT 
 Alashkert
Ararat Yerevan 
19/04 20:00
 
 Shirak
Banants 
19/04 20:00
 
 Avan Academy
Lori Vanadzor 
19/04 12:30
AET 
 Croydon Kings
The Cove 
90min [0-0], 120min [3-1], Croydon Kings win
19/04 13:00
FT 
 South Melbourne
Essendon Royals 
19/04 14:00
FT 
 Kingborough Lions
Devonport City 
19/04 17:00
FT 
 Altona Magic
Box Hill United Sc 
19/04 17:00
FT 
 Hobart Olympia Warriors
Glenn Nochi Knight 
19/04 17:00
FT 
 Sydenham Park
Banyule City 
20/04 12:00
 
 Pascoe Vale Sc
Moreland City 
20/04 12:00
 
 Werribee City Sc
Green Gully Cavaliers 
19/04 14:00
 
 APIA Leichhardt Tigers
Blacktown City Demons 
19/04 14:45
 
 Sydney Olympic
Manly United 
19/04 10:40
FT 
 Lake Macquarie City U20
Adamstown Rosebud U20 
19/04 10:40
FT 
 Maitland U20
Edgeworth Eagles U20 
19/04 12:40
FT 
 Lambton Jaffas U20
Weston Workers U20 
19/04 12:00
FT 
 Apia Leichhardt Tigers U20
Blacktown City U20 
19/04 12:30
FT 
 Sydney Olympic U20
Manly United U20 
20/04 01:10
 
 Blau Weiss Linz
Kapfenberg Superfund 
20/04 01:10
 
 FAC Team Fur Wien
Wacker Innsbruck Amateure 
20/04 01:10
 
 SV Horn
SKU Amstetten 
20/04 01:10
 
 Lafnitz
Austria Lustenau 
20/04 01:10
 
 Liefering
Juniors OO 
20/04 02:30
 
 Austria Wien Youth
SV Ried 
19/04 23:30
 
 Leoben
Sc Liezen 
20/04 00:00
 
 Sv Kematen
Union Innsbruck 
20/04 01:00
 
 Tus Heiligenkreuz
Sv Frauental 
20/04 01:00
 
 Sv Mattersburg Amateure
Stpolten Youth 
20/04 01:00
 
 ASV Bruck
Team Wiener Linien 
20/04 01:30
 
 Wiener Sportklub
Ask Ebreichsdorf 
20/04 01:30
 
 Karabakh Vienna
SC/ESV Parndorf 
20/04 01:30
 
 Fcm Traiskirchen
Sv Schwechat 
20/04 01:00
 
 Tsv St Johann
Kufstein 
20/04 01:00
 
 SV Grodig
Bischofshofen 
20/04 01:00
 
 Rheindorf Altach B
Worgl 
20/04 01:00
 
 Sv Seekirchen
Svg Reichenau 
20/04 01:00
 
 SV Allerheiligen
Union Gurten 
20/04 01:00
 
 Deutschlandsberger Sc
SC Kalsdorf 
20/04 01:00
 
 Tus Bad Gleichenberg
Sv Lendorf 
20/04 01:00
 
 Sturm Graz Amateur
Sc Gleisdorf 
20/04 01:30
 
 Grazer AK
Wels 
19/04 20:00
 
 Gilan Gabala
Zira 
19/04 22:30
 
 Sabah
Neftci Baku 
19/04 17:30
 
 Muktijoddha Skc
Saif Sporting Club 
19/04 18:00
 
 Rahmatgonj Mfs
Mohammedan Dhaka 
19/04 23:45
 
 Torpedo Minsk
Luch Minsk 
20/04 01:45
 
 Neman Grodno
Vitebsk 
19/04 17:30
FT 
 Minsk Womens
Rguor Minsk Womens 
19/04 18:30
 
 Zorka Bdu Minsk Womens
Neman Grodno Womens 
19/04 19:00
 
 Botsor Brest Womens
Nadezhda Womens 
19/04 20:45
 
 Slavyanka Minsk Womens
Bobruichanka Bobruisk Womens 
20/04 02:30
 
 Tubize
Oud Heverlee 
19/04 08:15
FT 
 Aurora
San Jose 
20/04 02:00
 
 Internacional Rs Youth
Soledade U20 
20/04 02:30
 
 Boavista Rj Youth
Botafogo Rj Youth 
20/04 02:30
 
 Bangu U20
Macae U20 
20/04 02:30
 
 Cr Flamengo Rj Youth
America Rj U20 
20/04 02:30
 
 Aparecida Ec U20
Anapolina U20 
20/04 02:30
 
 Monte Cristo Ec U20
Goiania Youth 
20/04 04:00
 
 Ferroviaria Sp Womens
Santos Sp Womens 
20/04 03:30
 
 Universidad de Concepcion
Deportes Iquique 
20/04 06:00
 
 O Higgins
Cobresal 
19/04 15:30
FT 
 Wuhan Three Towns
Zhejiang Yiwu 
19/04 19:35
 
 Tianjin Quanjian
Shanghai SIPG 
19/04 19:35
 
 Guangzhou Evergrande
Shandong Luneng 
19/04 19:05
 
 Hang Sai
Sporting De Macau 
19/04 08:30
FT 
 Atletico Nacional
Patriotas 
20/04 03:00
 
 Real Santander
Cortulua 
20/04 03:00
 
 Deportes Quindio
Barranquilla 
19/04 22:30
 
 Istra 1961
ZNK Osijek 
20/04 01:00
 
 Slaven Belupo Koprivnica
Dinamo Zagreb 
19/04 22:30
 
 Bijelo Brdo
Radnik Sesvete 
20/04 00:00
 
 Agia Napa
Ethnikos Achnas 
20/04 00:00
 
 Thoi Lakatamias
Aris Limassol 
20/04 00:00
 
 Olympiakos Nicosia
Asil Lysi 
19/04 16:15
FT 
 Radotin
Slovan Velvary 
19/04 16:15
 
 Fk Loko Vltavin
Kraluv Dvur 
90min [1-1], Penalty [5-4], Fk Loko Vltavin win
19/04 16:30
FT 
 Litomerice
Karlovy Vary Dvory 1
19/04 17:00
FT 
 Zivanice
Dobrovice 
19/04 23:00
 
 Jiskra Usti Nad Orlici
Domazlice 
19/04 23:00
 
 Stechovice
Sokol Brozany 
19/04 16:30
FT 
 Dukla Prague Womens
Sparta Praha Womens 
19/04 21:30
 
 Slavia Praha Womens
Viktoria Plzen Womens 
20/04 00:00
 
 Synot Slovacko Womens
Horni Herspice Womens 
19/04 16:15
FT 
 Aritma Praha
Tachov 
19/04 16:15
FT 
 Spolana Neratovice
Meteor Praha 
19/04 16:15
FT 
 Sk Petrin Plzen
Horni Briza 
19/04 16:15
FT 
 Tj Tatran Bohunice
Sk Krumvir 
19/04 16:30
FT 
 Hradec Kralove Womens
Slovan Liberec Womens 
19/04 16:30
FT 
 Havlickuv Brod
Tatran Zdirec 
19/04 19:05
FT 
 Baumit Jablonec U21
Marila Pribram U21 
19/04 20:00
 
 Dukla Praha U21
Teplice U21 
19/04 20:00
 
 Admira Praha
Spartak Sobeslav 
19/04 21:00
 
 Stara Role
Spartak Horni Slavkov 
19/04 22:00
 
 Bystrice Ph
Sokol Provodov 
19/04 22:00
 
 Irp Cesky Tesin
Lokomotiva Petrovice 
19/04 22:30
 
 Blansko
Bzenec 
20/04 00:00
 
 Frantiskovy Lazne
Nova Role 
19/04 17:00
 
 Viktoria Otrokovice
Hlucin 
19/04 17:00
 
 Valasske Mezirici
Rymarov 
19/04 21:00
 
 Vyskov
Unicov 
19/04 21:00
 
 Spartak Hulin
Vrchovina 
19/04 21:00
 
 Odra Petrkovice
Dolni Benesov 
19/04 21:00
 
 Uhersky Brod
Frydek-mistek 
19/04 22:00
 
 Lisen
Velke Mezirici 
19/04 23:00
 
 Sardice
Slavia Kromeriz 
20/04 00:30
 
 Herlufsholm GF
Haslev 
19/04 22:00
 
 Randers
Hobro I.K. 
20/04 00:00
 
 Odense BK
Nordsjaelland 
20/04 09:00
 
 Pottu Via Ho
Gualaceo Sc 
20/04 08:15
 
 Olmedo Riobamba
Deportivo Cuenca 
19/04 22:00
 
 America De Quito Reserves
Sd Aucas Reserves 
19/04 23:00
 
 Tecnico Universitario Reserves
El Nacional Reserves 
20/04 01:15
 
 Universidad Catolica Del Ecuador Reserves
Guayaquil City Reserves 
19/04 23:30
 
 Ittihad Alexandria
Misr Elmaqasah 
19/04 23:30
 
 El Entag Al Harby
Arab Contractors 
20/04 02:00
 
 El Gounah
Talaea Ei Gaish 
20/04 02:00
 
 El Dakhleya
Smouha SC 
19/04 22:00
 
 Boreham Wood
Salford City 
19/04 22:00
 
 Bromley
Solihull Moors 
19/04 22:00
 
 Dagenham and Redbridge
Eastleigh 
19/04 22:00
 
 Dover Athletic
Aldershot Town 
19/04 22:00
 
 AFC Fylde
Barnet 
19/04 22:00
 
 Gateshead
Chesterfield 
19/04 22:00
 
 Hartlepool United FC
Halifax Town 
19/04 22:00
 
 Havant and Waterlooville
Ebbsfleet United 
19/04 22:00
 
 Leyton Orient
Harrogate Town 
19/04 22:00
 
 Maidenhead United
Barrow 
19/04 22:00
 
 Maidstone United
Braintree Town 
19/04 22:00
 
 Wrexham
Sutton United 
19/04 22:00
 
 Ashton United
Chester FC 
19/04 22:00
 
 Blyth Spartans
Guiseley 
19/04 22:00
 
 Brackley Town
Boston United 
19/04 22:00
 
 Curzon Ashton
Southport FC 
19/04 22:00
 
 Darlington
Bradford Park Avenue 
19/04 22:00
 
 Kidderminster
Leamington 
19/04 22:00
 
 York City
Spennymoor Town 
19/04 22:00
 
 Chippenham Town
Torquay United 
19/04 22:00
 
 Hungerford Town
Bath City 
19/04 22:00
 
 St Albans City
East Thurrock United 
19/04 22:00
 
 Welling United
Chelmsford City 
19/04 22:00
 
 Woking
Concord Rangers 
19/04 20:00
 
 Coventry
Bradford AFC 1
19/04 20:00
 
 Oxford United
Charlton Athletic 
19/04 22:00
 
 AFC Wimbledon
Bristol Rovers 
19/04 22:00
 
 Barnsley
Shrewsbury Town 
19/04 22:00
 
 Burton Albion
Portsmouth 
19/04 22:00
 
 Fleetwood Town
Peterborough United 
19/04 22:00
 
 Gillingham
Plymouth Argyle 
19/04 22:00
 
 Rochdale
Wycombe Wanderers 
19/04 22:00
 
 Scunthorpe United
Blackpool 
19/04 22:00
 
 Walsall
Southend United 
20/04 00:15
 
 Sunderland
Doncaster Rovers 
19/04 20:00
 
 Exeter City
Crawley Town 
19/04 22:00
 
 Cambridge United
Swindon 
19/04 22:00
 
 Carlisle
Lincoln City 
19/04 22:00
 
 Cheltenham Town
Oldham Athletic 
19/04 22:00
 
 Colchester United
Grimsby Town 
19/04 22:00
 
 Crewe Alexandra
Yeovil Town 
19/04 22:00
 
 Mansfield Town
Morecambe 
19/04 22:00
 
 Newport County
Bury 
19/04 22:00
 
 Northampton Town
Macclesfield Town 
19/04 22:00
 
 Notts County
Milton Keynes Dons 
19/04 22:00
 
 Port Vale
Stevenage Borough 
19/04 22:00
 
 Tranmere Rovers
Forest Green Rovers 
19/04 22:00
 
 Gainsborough Trinity
Hednesford Town 
19/04 22:00
 
 Carshalton Athletic
Burgess Hill Town 
19/04 22:00
 
 Worthing
Tonbridge Angels 
20/04 02:00
 
 Middlesbrough U23
Stoke City U23 
19/04 20:00
 
 Hull City U23
Birmingham U23 
20/04 02:30
 
 Stourbridge
Alvechurch 
19/04 20:00
 
 Klubi 04
Salon Palloilijat Salpa 
19/04 20:00
 
 Pif Parainen
Sovo 
19/04 23:30
 
 Lahti
Inter Turku 
20/04 02:00
 
 US Boulogne
Quevilly 
20/04 02:00
 
 Bourg Peronnas
Rodez Aveyron 
20/04 02:00
 
 Concarneau
Chambly 
20/04 02:00
 
 Drancy
Tours 
20/04 02:00
 
 Stade Lavallois MFC
Villefranche 
20/04 02:00
 
 Lyon la Duchere
Pau 
20/04 02:00
 
 Marignane Gignac
Avranches 
20/04 02:00
 
 Entente Sannois
Dunkerque 
20/04 02:00
 
 Ajaccio GFCO
Metz 
20/04 02:00
 
 Lorient
ES Troyes AC 
20/04 02:00
 
 Auxerre
Sochaux 
20/04 02:00
 
 Valenciennes
Avenir Sportif Beziers 
20/04 02:00
 
 Clermont Foot
Ajaccio 
20/04 02:00
 
 Chateauroux
Chamois Niortais 
20/04 02:00
 
 Le Havre
Paris Fc 
20/04 02:00
 
 Stade Brestois
Orleans US 45 
20/04 02:00
 
 Red Star 93
Nancy 
19/04 19:30
 
 Lichtenberg 47
Malchower Sv 
19/04 21:00
 
 Bremer Sv
Oberneuland 
19/04 20:00
 
 Paok Saloniki U19
Levadiakos U19 
19/04 20:00
 
 Pas Lamia U19
Olympiakos Piraeus U19 
19/04 20:00
 
 Paok Saloniki U20
Livadia Gauss U20 
19/04 10:00
FT 
 Deportivo Petapa
Deportivo Chiantla 
19/04 20:00
 
 Mtk Hungaria Fc U19
Ferencvarosi Tc U19 
20/04 00:00
 
 Ferencvarosi Tc Womens
Szetomeharry Womens 
19/04 19:30
 
 Nassaji Mazandaran
Padideh Mashhad 
19/04 20:30
 
 Teraktor-Sazi
Peykan 
19/04 21:00
 
 Foolad Khozestan
Sanat-Naft 
19/04 22:30
 
 Pars Jonoubi Jam
Sepidroud Rasht 
19/04 20:30
 
 Naft Al Junoob
Al-Hudod 
19/04 20:30
 
 Baghdad
Al-Naft 
19/04 22:45
 
 Al Quwa Al Jawiya
Al Semawah 
20/04 02:45
 
 Shelbourne
Limerick FC 
20/04 02:45
 
 Wexford Youths
Cabinteely 
20/04 02:45
 
 Athlone
Galway United 
20/04 02:45
 
 Bray Wanderers
Drogheda United 
20/04 02:45
 
 Derry City
Shamrock Rovers 
20/04 02:45
 
 Waterford United
Cork City 
20/04 02:45
 
 Bohemians
UC Dublin UCD 
20/04 02:45
 
 St. Patrick's
Sligo Rovers 
20/04 02:45
 
 Dundalk
Finn Harps 
19/04 19:00
FT 
 AS Roma U19
Torino U19 
19/04 21:00
 
 Napoli U19
Inter Milan U20 
19/04 23:00
 
 Sampdoria U19
Fiorentina U20 
20/04 02:30
 
 Acqua E Sapone C5 Futsal
Tsc Lazio Futsal 
20/04 02:30
 
 Carme Dawson
Napoli Futsal 
20/04 02:30
 
 Phil Diae Bolley
Arzignano Futsal 
20/04 02:30
 
 Real Rieti Futsal
Augusta Seaborne Futsal 
20/04 12:00
 
 Nagano Parceiro (w)
Nippon Sport Science University (w) 
20/04 12:00
 
 Inac Kobe (w)
Iga Kunoichi (w) 
20/04 12:00
 
 Yokohama Fc Seagulls Womens
Yamato Sylphid Womens 
20/04 12:00
 
 Cerezo Osaka Sakai (w)
As Elfen Sayama (w) 
19/04 22:00
 
 Al-Jazeera (Jordan)
Al Ahly 
19/04 22:00
 
 Blama
Al Aqaba Sc 
20/04 00:30
 
 Al Yarmouk
Al Wihdat Amman 
19/04 20:00
 
 Kakamega
Gor Mahia 
19/04 19:00
FT 
1 Spartaks Jurmala
Fk Valmiera 1
19/04 21:00
 
 Liepajas Metalurgs
Bfc Daugavpils 
19/04 23:00
 
 Jelgava
Metta/LU Riga 
19/04 21:00
 
 Shabab Sahel
Salam Zgharta 
19/04 22:30
 
 Baltija Panevezys
Suduva 
20/04 00:00
 
 FK Zalgiris Vilnius
Kauno Zalgiris 
20/04 00:00
 
 Hegelmann Litauen
Dainava Alytus 
19/04 21:00
 
 Pulau Pinang
Johor Darul Takzim II 
19/04 21:00
 
 Terengganu
Felda United FC 
20/04 05:00
 
 Club Necaxa Womens
Atlas Womens 
20/04 05:00
 
 Cruz Azul Womens
Veracruz Womens 
20/04 07:00
 
 Monterrey Womens
Santos Laguna Womens 
20/04 09:00
 
 Veracruz
Monterrey 
20/04 10:05
 
 Club Tijuana
Lobos Buap 
19/04 23:00
 
 Club America Ii
Cd Albinegros Orizaba 
20/04 05:00
 
 Ciervos
Dorados B 
20/04 07:00
 
 Estudiantes Tecos
Loros Universidad 
20/04 06:45
 
 Club Tijuana U20
Lobos Buap U20 
19/04 08:00
 
 Venados
Zacatepec 
19/04 10:00
 
 Csyd Dorados De Sinaloa
Cimarrones De Sonora 
20/04 03:00
 
 Kawkab de Marrakech
OCK Olympique de Khouribga 
20/04 01:30
 
 Vv Alkmaar Womens
Excelsior Barendrecht Womens 
20/04 01:30
 
 Psv Eindhoven Womens
Ajax Amsterdam Womens 
20/04 01:30
 
 Zwolle Womens
Ado Den Haag Womens 
20/04 01:30
 
 Sc Heerenveen Womens
Rksv Achilles 29 Womens 
20/04 02:00
 
 Volendam
NEC Nijmegen 
20/04 02:00
 
 Jong Ajax Amsterdam
Twente Enschede 
20/04 02:00
 
 Az Alkmaar 2
MVV Maastricht 
20/04 02:00
 
 Eindhoven
Cambuur Leeuwarden 
20/04 02:00
 
 Den Bosch
Utrecht Am 
20/04 02:00
 
 RKC Waalwijk
Dordrecht 90 
20/04 02:00
 
 Almere City FC
Telstar 
20/04 02:00
 
 Roda JC Kerkrade
Oss 
20/04 02:00
 
 Go Ahead Eagles
Jong PSV Eindhoven 
20/04 02:00
 
 Sparta Rotterdam
Helmond Sport 
19/04 09:00
FT 
 Nelson Suburbs
Cashmere Technical 
19/04 10:00
 
 Napier City Rovers
Wairarapa United 
19/04 10:30
 
1 Stop Out
Lower Hutt City 
19/04 10:30
FT 
 North Wellington Afc
Western Suburbs 
19/04 10:45
 
 Coastal Spirit
Selwyn United 
19/04 10:45
 
1 Ferrymead Bays
Nomads 
19/04 10:45
FT 
 Western Mpl
Twenty 11 
19/04 13:45
 
 Wellington Olympic
Miramar Rangers 1
20/04 02:45
 
 Newry City
Glentoran 
19/04 21:00
 
 Shabab Al Dhaheriya
Shabab Alsamu 
19/04 21:00
 
 Shabab Al Am Ari
Thagafi Tulkarem 
20/04 04:30
 
 Real Garcilaso
Sporting Cristal 
20/04 02:30
 
 LKS Lodz
Sandecja 
19/04 22:00
 
 Huragan Morag
Ks Legionovia Legionowo 
19/04 23:00
 
 Gwardia Koszalin
Kp Calisia Kalisz 
19/04 23:00
 
 Lks Lomza
Victoria Sulejowek 
20/04 00:00
 
 Sokol Ostroda
Lechia Tomaszow Mazowiecki 
20/04 00:00
 
 Bron Radom
Ruch Wysokie Mazowieckie 
19/04 18:15
FT 
 SC Covilha
Porto B 2
19/04 23:00
 
 GD Estoril-Praia
UD Oliveirense 
19/04 23:00
 
 CD Cova Piedade
Leixoes 
20/04 01:00
 
 SC Farense
Penafiel 
20/04 01:00
 
 Varzim
Sporting Braga B 
19/04 22:00
 
 Sc Angrense
Pinhalnovense 
19/04 23:00
 
 Casa Pia Ac
Redondense 
19/04 23:00
 
 Chaves B
Vilaverdense 
19/04 23:00
 
 Hermannstadt
Cs Voluntari 
20/04 02:00
 
 Astra Ploiesti
Universitatea Craiova 
19/04 22:00
 
 Csm Flacara Moreni
Cs Sporting Rosiori 
19/04 22:00
 
 Steaua Bucuresti 2
Afc Progresul Spartac Bucuresti 
19/04 22:00
 
 Acs Dumbravita
Cs Municipal Lugoj 
19/04 22:00
 
 Afc Unirea Tasnad
Cs Iernut 
19/04 22:00
 
 Ariesu Turda
Acs Unu Fotbal Club Gloria 
19/04 22:00
 
 Atletic Bradu
Cs Universitatea Craiova B 
19/04 22:00
 
 Avantul Reghin
Unirea Dej 
19/04 22:00
 
 Cs Sanatatea Cluj
Cs Minaur Baia Mare 
19/04 22:00
 
 Pascani
Acs Somuz Falticeni 
19/04 22:00
 
 U Craiova 1948 Sa
Unirea Bascov 
19/04 22:00
 
 Voluntari B
Astra Giurgiu Ii 
19/04 22:00
 
 Gaz Metan Medias Ii
Comuna Recea 
19/04 22:00
 
 Ghiroda Si Giarmata Vii
Metalurgistul Cugir 
19/04 22:00
 
 Viitorul Domnesti
Afc Hermannstadt 2 
19/04 21:00
 
 Nefte Jo Gansike Futsal
Ttg Ugra Yugorsk Futsal 
19/04 23:00
 
 Dynamo Samarra Futsal
Mfk Tyumen Futsal 
20/04 00:00
 
 Novali Futsal
Norilsky Nickel Futsal 
20/04 00:00
 
 Ukhta Tyumen Futsal
Mfk Sinara Ekaterinburg Futsal 
20/04 00:30
 
 Mfk Cprf Futsal
Sibiryak Bratsk Futsal 
19/04 23:00
 
 Luki Energiya
Pskov 747 
19/04 23:30
 
 Tekstilshchik Ivanovo
Torpedo Vladimir 
19/04 21:00
 
 Kubanochka Krasnodar Womens
Zvezda Irkutsk Womens 
19/04 17:00
FT 
1 Orenburg Youth
Rostov Youth 1
19/04 18:00
FT 
 Krasnodar Youth
Zenit St.petersburg Youth 
19/04 18:00
FT 
 Ufa Youth
Arsenal Tula Youth 
19/04 18:00
FT 
 Lokomotiv Moscow Youth
Cska Moscow Youth 
19/04 19:00
FT 
 Spartak Moscow Youth
Yenisey Krasnoyarsk Youth 
19/04 20:00
 
 Dinamo Moscow 2
Krylya Sovetov Samara Youth 
20/04 00:00
 
 Khimki
Krasnodar II 
20/04 02:45
 
 Folgore/falciano
Tre Fiori 
19/04 23:45
 
 Al Qadasiya
Al Baten 
20/04 01:30
 
 Al-Raed
Uhud 
20/04 01:45
 
 Al Ahli Jeddah(KSA)
Al Wehda Mecca 
20/04 02:05
 
 Ayr Utd
Ross County 
19/04 22:00
 
 Zemun
Spartak Subotica 
19/04 22:30
 
 Lokomotiva Kosice
KFC Komarno 
19/04 22:30
 
 Dukla Banska Bystrica
Slavoj Trebisov 
20/04 00:00
 
 Poprad
Stk 1914 Samorin 
20/04 00:00
 
 Mfk Skalica
Inter Bratislava 
19/04 16:30
FT 
1 Rohoznik
Sk Bernolakovo 
19/04 16:30
FT 
 Vajnory
Slovan Most Pri Bratislave 
19/04 17:00
FT 
 Lokomotiva Devinska Nova Ves
Slovan Ivanka Pri Dunaji 
19/04 19:00
FT 
 Tj Rovinka
Fo Sk Lozorno 
19/04 22:00
 
 Rimavska Sobota
Zp Sport Podbrezova B 
19/04 19:00
 
 Scp Ruzomberoku19
Poprad U19 
19/04 22:00
 
 NK Olimpija Ljubljana
Gorica 
20/04 00:15
 
 NK Publikum Celje
NK Aluminij 
19/04 22:30
 
 Nd Ilirija U19
Nd Gorica U19 
20/04 02:00
 
 Fcbarcelona Futsal
Vaidepenas Futsal 
20/04 02:45
 
 Levante Futsal
Antequera Futsal 
20/04 03:00
 
 Alcorcon
Malaga 
19/04 18:00
 
 Sporting De Gijon B
Real Union de Irun 
19/04 22:00
 
 Teruel
Villarreal B 
19/04 23:00
 
 CF Badalona
UB Conquense 
19/04 17:30
FT 
 Rcd Carabanchel
Getafe B 
19/04 17:45
FT 
 Silla
Crevillente 
19/04 18:00
FT 
 Albacete B
CD Azuqueca 
19/04 18:00
FT 
1 Ue Sants
AE Prat 
19/04 18:00
FT 
 Villarreal C
UD Alzira 
19/04 18:00
FT 
 Torre Levante
Paiporta 
20/04 00:00
 
 Elche Cf Ilicitano
Vilamarxant 
19/04 19:00
FT 
 Union Viera Womens
Union Guimar W 
19/04 23:00
 
 Cd Monte Womens
Victoria Womens 
19/04 19:30
 
 Ostersunds
Elfsborg 
19/04 22:00
 
 Orebro
AIK Solna 
19/04 22:00
 
 IFK Norrkoping
Falkenbergs FF 
19/04 20:00
 
 Carlstad United BK
Sollentuna United FF 
19/04 21:00
 
 Fc Linkoping City
Bk Forward 
19/04 21:00
 
 Sandvikens IF
Rynninge IK 
19/04 21:00
 
 Assyriska Turab Ik Jkp
Trollhattan 
19/04 21:00
 
 Utsiktens BK
Lunds BK 
19/04 20:00
 
 Ik Gauthiod
Tidaholms 
19/04 20:00
 
 Grebbestads If
IFK Uddevalla 
19/04 20:00
 
 Stenungsunds If
Ifk Amal 
19/04 20:00
 
 Vanersborg
Savedalens IF 
19/04 22:00
 
 Lidkopings
Nordvarmland Ff 
19/04 20:00
 
 Karlbergs BK
Skiljebo SK 
19/04 20:00
 
 Kungsangens If
Hudiksvalls Forenade FF 
19/04 20:00
 
 Taby
Enkoping 
19/04 21:00
 
 Kvarnsvedens IK
Ifk Stocksund 
19/04 19:00
FT 
 Almeboda/linneryd
IFK Hassleholm 
19/04 20:00
 
 Rappe Goif
Ifk Berga 
19/04 20:00
 
 Osterlen Ff
Ifo Bromolla If 
19/04 20:00
 
 Hassleholms If
Husqvarna FF 
19/04 21:00
 
 Karlskrona
Nassjo Ff 
19/04 19:30
 
 Ullared
Bk Olympic 
19/04 20:00
 
 Onsala Bk
Eslovs Bk 
19/04 22:00
 
 GAIS
IK Brage 
19/04 23:00
 
 Taby Is U19
Ifk Lidingo U19 
20/04 02:00
 
 Lugano
Zurich 
20/04 02:00
 
 Sion
Basel 
19/04 20:00
 
 Sisaket
Rayong 
19/04 21:00
 
 Buriram United
Trat 
20/04 01:30
 
 Kasimpasa
Bursaspor 
20/04 00:00
 
 Elazigspor
Osmanlispor 
19/04 19:30
 
 Kasimpasa U21
Bursaspor U21 
19/04 21:55
 
 Al Arabi Uae
Dubba Al-Husun 
19/04 21:55
 
 Masfut
Al Khaleej 
19/04 21:55
 
 Al Oruba Uae
Al Hamriyah 
19/04 21:55
 
 Al Taawon
Al Thaid 
19/04 21:55
 
 Hatta
Masafi 
19/04 21:55
 
 Ajman
Ittihad Kalba 
19/04 22:00
 
 Al-Jazira UAE
Dabba Al-Fujairah 
20/04 00:30
 
 Al Nasr Dubai
Emirate 
19/04 21:00
 
 Vipers
Ura 
19/04 21:30
 
 Bright Stars
Uganda Police 
19/04 23:00
 
 Rukh Vynnyky
Mfk Vodnyk Mikolaiv 
19/04 17:00
FT 
 Dynamo Kyiv U19
Vorskla U19 
19/04 17:00
FT 
 Lviv U19
Chernomorets Odessa U19 
19/04 18:00
 
1 Arsenal Kyiv U19
Pfk Oleksandria U19 
19/04 19:00
 
 Karpaty Lviv U19
Illichivec Mariupol U19 
19/04 21:30
 
 Qizilqum Zarafshon
Kokand 1912 
19/04 18:00
FT 
 Da Nang
Song Lam Nghe An 
19/04 21:30
 
 Newtown
Bala Town 
19/04 10:00
FT 
 Vietnam U18
Singapore U18 
19/04 10:00
FT 
 Hong Kong U18
Myanmar U18 
19/04 11:00
FT 
 Punjab
Goa 
19/04 19:00
FT 
 Dinamo Moscow
Vorskla Poltava 
19/04 19:00
FT 
 Jaro
Sjk Akatemia 
19/04 21:00
 
 Bulgaria U18
Georgia U19 
19/04 21:00
 
 Atletico Mineiro Youth Mg
Minas Boca/mg Youth 
19/04 22:00
 
 Denmark U19
France U19 
20/04 00:00
 
 Portugal U18
Mexico U18 
20/04 10:00
 
 Vietnam U18
Myanmar U18 
20/04 10:00
 
 Hong Kong U18
Singapore U18 
19/04 19:00
FT 
 Forest Rangers
Circuit City 
19/04 21:00
 
 Buildcon
Green Eagles 
19/04 21:00
 
 Ngezi Platinum
Chicken Inn 
19/04 21:00
 
 Bulawayo Chiefs
Zpc Kariba 
19/04 21:00
 
 Yadah
Tron