livescore - live soccer scores

Today World International Friendly Fixtures - Live Football Schedule

 
17/07 16:00
 

Arges Pitesti

Balotesti

17/07 16:00
 

Madiun Putra

Psbk Blitar

17/07 17:00
 

Zlatibor

Lovcen Cetinje

17/07 18:00
 

Vitesse Arnhem

Lokomotiv Moscow

17/07 18:00
 

Istanbul Buyuksehir Belediyesi

Ufa

17/07 18:00
 

NK Lokomotiva Zagreb

Trabzonspor

17/07 20:30
 

Dortmund(am)

Norwich City U23

17/07 21:00
 

Sturm Graz

Kapfenberg Superfund

17/07 22:00
 

Hapoel Afula

Ironi Ramat Hasharon

17/07 22:00
 

Hnk Gorica

Petrolul Ploiesti

17/07 22:00
 

NK Rijeka

Tabor Sezana

17/07 23:00
 

RW Oberhausen

Fortuna Koln

17/07 23:00
 

Red Star 93

Le Havre

17/07 23:00
 

Asteras Tripolis

Hapoel Raanana

17/07 23:00
 

Santa Clara

Arouca

17/07 23:00
 

Pas Giannina

Larisa

17/07 23:00
 

Eskisehirspor

Mc Oran

17/07 23:00
 

Liefering

China U20

17/07 23:00
 

Genoa

Zenit St Petersburg

17/07 23:00
 

Afjet Afyonspor

Balikesirspor

17/07 23:00
 

Zemplin Michalovce

West Ham United U23

17/07 23:00
 

Triglav Gorenjska

Ashdod MS

17/07 23:30
 

Rubin Kazan

Maccabi Petah Tikva FC

17/07 23:30
 

Krasnodar

Gazovik Orenburg

18/07 00:00
 

Ajaccio

Bastia

18/07 00:00
 

Grasshoppers

Atromitos Athens

18/07 00:00
 

Carl Zeiss Jena

Chemnitzer

18/07 00:00
 

Preuben Munster

Wattenscheid

18/07 00:00
 

St Pryve St Hilaire

Orleans US 45

18/07 00:00
 

Gorica

Udinese

18/07 00:00
 

Lens

Valenciennes

18/07 00:00
 

Saarbrucken

Js Kabylie

18/07 00:00
 

Trabzonspor

NK Lokomotiva Zagreb

18/07 00:00
 

Hapoel Ironi Kiryat Shmona

Siofok

18/07 00:00
 

Vasas

Maccabi Netanya

18/07 00:00
 

Union Berlin

Norwich

18/07 00:00
 

CD Nacional

Sporting CP B

18/07 00:00
 

Les Herbiers

Angers SCO

18/07 00:00
 

Luner Sv

Dortmund(am)

18/07 00:00
 

Becej

Qatar Sc Doha Reserves

18/07 00:30
 

Koln

Watford

18/07 00:30
 

Luzern

Rapperswil Jona

18/07 00:30
 

Chamois Niortais

Lorient

18/07 00:30
 

Eintracht Norderstedt

SV Babelsberg 03

18/07 00:30
 

FC Berg

Sc Golling

18/07 00:30
 

Stade Lavallois MFC

Cholet So

18/07 00:30
 

Sk Treibach

Wolfsberger Ac Amateur

18/07 00:30
 

Sv Raika Griffen Rast

ATSV Wolfsberg

18/07 00:30
 

Psc Pezinok

Inter Bratislava

18/07 01:00
 

Zulte-Waregem

Hapoel Haifa

18/07 01:00
 

B93 Copenhagen

Hvidovre IF

18/07 01:00
 

Besiktas

Reading

18/07 01:00
 

De Graafschap

Al Khor SC

18/07 01:00
 

Wsg Hertha Wels

Superfund Pasching

18/07 01:00
 

Zwolle

RKC Waalwijk

18/07 01:00
 

Welling United

Gillingham

18/07 01:00
 

Uerdingen

Eindhoven

18/07 01:00
 

Eibar

CD Tudelano

18/07 01:00
 

Villarreal

Hercules

18/07 01:00
 

Hard

Nenzing

18/07 01:00
 

Ksv Siemens

Fv Austria Xiii

18/07 01:00
 

Sc Retz

Ask Elektra

18/07 01:00
 

Sc Schwaz

Sv Innsbruck

18/07 01:00
 

SC Wiener Neustadt

Sc Bruck An Der Mur

18/07 01:00
 

Stpolten Youth

Zwettl Sc

18/07 01:00
 

Sv Gerasdorf Stammer

Karabakh Vienna

18/07 01:00
 

Sv Ruden

Svg Bleiburg

18/07 01:00
 

Ahli Al Khartoum

Al Shorta Damascus

18/07 01:00
 

Ac Linden Leibnitz

Sv Wildon

18/07 01:00
 

Asko Kottmannsdorf

Sk Austria Klagenfurt Amateure

18/07 01:00
 

Sk Furstenfeld

Ufc Fehring

18/07 01:30
 

Oostende

Roeselare

18/07 01:30
 

ADO Den Haag

Dordrecht 90

18/07 02:00
 

Bath City

Exeter City

18/07 02:00
 

Forest Green Rovers

Leeds United

18/07 02:00
 

SC Victoria Hamburg

Sv Eichede

18/07 02:00
 

Linense

Bristol City

18/07 02:00
 

Maritimo

Louletano

18/07 02:00
 

Lye Town

Stourbridge

18/07 02:00
 

Cobh Ramblers

Preston North End

18/07 02:00
 

Kingsbury London Tigers

Harrow Borough

18/07 02:15
 

Lisburn Distillery

Portadown FC

18/07 02:30
 

Warrington Town AFC

Tranmere Rovers

18/07 02:30
 

Dartford

Gillingham

18/07 02:30
 

Grimsby Town

Sunderland

18/07 02:30
 

Crawley Town

Ipswich

18/07 02:30
 

Sheffield Fc

Rotherham United

18/07 02:30
 

Dagenham and Redbridge

Colchester United

18/07 02:30
 

Torquay United

Plymouth Argyle

18/07 02:30
 

Gainsborough Trinity

Chesterfield

18/07 02:30
 

Bala Town

Crewe Alexandra

18/07 02:30
 

Stocksbridge Park Steels

Rotherham United

18/07 02:45
 

Knockbreda Parish

Ballymena United

18/07 02:45
 

Aldershot Town

Oxford United

18/07 02:45
 

Bradford AFC

Sheffield United

18/07 02:45
 

Walsall

Aston Villa

18/07 02:45
 

Kidderminster

Burton Albion

18/07 02:45
 

Carrick Rangers

Linfield FC

18/07 02:45
 

Murcia

Sevilla

18/07 02:45
 

Morecambe

Bolton Wanderers

18/07 02:45
 

Oxford City

Luton Town

18/07 02:45
 

St. Patrick's

Newcastle United

18/07 02:45
 

Stockport County

Rochdale

18/07 02:45
 

Wycombe Wanderers

Brentford

18/07 02:45
 

Yeovil Town

Bristol Rovers

18/07 02:45
 

Halifax Town

Port Vale

18/07 02:45
 

Alfreton Town

Buxton FC

18/07 02:45
 

Altrincham

Macclesfield Town

18/07 02:45
 

Basingstoke Town

Eastleigh

18/07 02:45
 

Bromley

Crystal Palace

18/07 02:45
 

Chippenham Town

Swindon

18/07 02:45
 

AFC Hornchurch

Concord Rangers

18/07 02:45
 

Fc United Of Manchester

Oldham Athletic

18/07 02:45
 

AFC Sudbury

Braintree Town

18/07 02:45
 

St Neots Town

Stevenage Borough

18/07 02:45
 

Wealdstone

Maidenhead United

18/07 02:45
 

Dorking

Sutton United

18/07 02:45
 

Slough Town

Kingstonian

18/07 02:45
 

Ebbsfleet United

Eastbourne Borough

18/07 02:45
 

Bangor City FC

Wrexham

18/07 02:45
 

East Thurrock United

Leyton Orient

18/07 02:45
 

Eccleshill United

Farsley Celtic

18/07 02:45
 

Harrogate Town

Brighouse Town

18/07 02:45
 

Sevenoaks Town

Tonbridge Angels

18/07 02:45
 

Weston Super Mare

Bristol Rovers Reserve

18/07 02:45
 

Wingate Finchley

Barking And East Ham

18/07 02:45
 

Daisy Hill

Marine

18/07 03:30
 

Portimonense

Porto

18/07 04:00
 

Academica Coimbra

Belenenses

18/07 10:00
 

Alajuelense

CD Arabe Unido

18/07 17:00
 

Merelinense

Vitoria Guimaraes

18/07 18:00
 

Cagliari

Vicenza

18/07 19:00
 

Silkeborg IF

Fredericia

18/07 21:00
 

Negeri Sembilan

Selangor PB

18/07 21:00
 

Emmen

Az Alkmaar 2

18/07 21:00
 

Ingolstadt 04

SpVgg Unterhaching

18/07 22:30
 

Dijon

Sporting Charleroi

18/07 23:00
 

Roskilde

Avarta

18/07 23:00
 

Spal

Ankaran Hrvatini Mas Tech

18/07 23:30
 

Fiorentina

Hellas Verona

19/07 00:00
 

Ambla Vallameeskond

Viimsi Mrjk

19/07 00:00
 

Eston Villa

Elva

19/07 00:00
 

Astoria Walldorf

SV Wehen Wiesbaden

19/07 00:00
 

Sv Elversberg

Kaiserslautern

19/07 00:00
 

Bochum

Stoke City

19/07 00:00
 

Fenerbahce

Fulham

19/07 00:00
 

Hannover 96

Wacker Nordhausen

19/07 00:00
 

Radnik Sesvete

Dinamo Zagreb

19/07 00:00
 

Le Mans

Tours

19/07 00:00
 

Maccabi Haifa

RKC Waalwijk

19/07 00:30
 

Augsburg

Middlesbrough

19/07 00:30
 

Boavista

Coruxo

19/07 00:30
 

Club Brugge

KV Mechelen

19/07 00:30
 

Fv Illertissen

VfB Stuttgart

19/07 00:30
 

Dynamo Dresden

Huddersfield Town

19/07 00:30
 

Sion

Inter Milan

19/07 01:00
 

Wegberg Beeck

Fortuna Dusseldorf

19/07 01:00
 

PSV Eindhoven

Galatasaray

19/07 01:00
 

Chaves

Desportivo de Tondela

19/07 01:00
 

Den Bosch

MVV Maastricht

19/07 01:00
 

CD Nacional

Benfica B

19/07 01:00
 

SC Heerenveen

Twente Enschede

19/07 01:00
 

Red Star 93

Stade Reims

19/07 01:00
 

KVSK Lommel

Lokeren

19/07 01:00
 

1. Magdeburg

Germania Halberstadt

19/07 01:00
 

Saint Etienne

Bordeaux

19/07 01:00
 

Tubize

Standard Liege

19/07 01:00
 

Amiens

PSG

19/07 01:00
 

UD Oliveirense

Academica Coimbra

19/07 01:00
 

Groningen

Uerdingen

19/07 01:15
 

Cd Lealtad

Sporting de Gijon

19/07 01:30
 

Dessel Sport

Westerlo

19/07 01:30
 

Rupel Boom

KFCO wilrijk

19/07 01:30
 

Marseille

Nantes

19/07 01:30
 

AZ Alkmaar

Panathinaikos

19/07 01:30
 

Racing Villalbes

CD Lugo

19/07 02:00
 

Maritimo

Peterborough United

19/07 02:00
 

Portadown FC

Warrenpoint Town

19/07 02:00
 

Bodmin Town

Cardiff City

19/07 02:00
 

Bradford Park Avenue

Bradford AFC

19/07 02:00
 

Real Union de Irun

Osasuna

19/07 02:30
 

Alaves

Racing de Santander

19/07 02:30
 

Real Betis

Sporting Braga

19/07 02:30
 

Hungerford Town

Oxford United

19/07 02:30
 

Mansfield Town

Derby County

19/07 02:45
 

Bury

Everton

19/07 02:45
 

Dulwich Hamlet

Charlton Athletic

19/07 02:45
 

Brora Rangers

Inverness C.T.

19/07 02:45
 

Linfield FC

Waterford United

19/07 03:00
 

Aves

Vitoria Guimaraes

19/07 03:15
 

Breidablik (w)

Stjarnan (w)

19/07 03:30
 

Ud Los Barrios

Cadiz

19/07 20:00
 

Kenya Womens

Uganda Womens

19/07 21:00
 

Wolves

Ajax Amsterdam

19/07 22:00
 

Wolfsburg

Norwich

19/07 22:15
 

Rwanda Womens

Tanzania Womens

19/07 23:00
 

Fv Ravensburg

Freiburg

19/07 23:00
 

Telstar

Dordrecht 90

20/07 00:00
 

Feirense

Rio Ave

20/07 00:00
 

SD Amorebieta

Athletic Bilbao