livescore - live soccer scores

World Soccer Fixtures & Schedule

24/01 15:00
 

Sunshine George Cross

Altona Magic

24/01 16:00
 

Thailand (w)

Myanmar (w)

24/01 16:00
 

Noarlunga United

Vipers

24/01 16:30
 

Mitchelton

Grange Thistle

24/01 17:00
 

Suphanburi FC

Kashima Antlers

24/01 17:30
 

Montenegro (w)

Croatia (w)

24/01 18:00
 

MTK Hungaria FC

Budaorsi Sc

24/01 18:00
 

Cibalia

NK Lokomotiva Zagreb

24/01 18:30
 

Albany Creek

Eastern Suburbs

24/01 18:45
 

Kazlu Ruda

Spartaks Jurmala

24/01 19:00
 

Spartak Subotica

ACS Poli Timisoara

24/01 19:30
 

Zlin

Zlate Moravce

24/01 19:35
 

Ukraina (w)

China (w)

24/01 19:45
 

Bfc Daugavpils

Spartaks Jurmala

24/01 19:45
 

Velez Sarsfield

Defensa Y Justicia

24/01 20:00
 

Bangkok United FC

Yokohama F Marinos

24/01 20:00
 

Sparta Praha

MFK Ruzomberok

24/01 20:00
 

Vejle

Aarhus AGF

24/01 20:00
 

Inter Stars

Ngozi City

24/01 20:00
 

Sport Podbrezova

Frydek-mistek

24/01 20:00
 

FK Velez Mostar

Vitez

24/01 20:00
 

Olimpo

Godoy Cruz

24/01 20:00
 

Willem Ii Reserves

Almere City Reserves

24/01 21:00
 

CFR Cluj

Arka Gdynia

24/01 21:00
 

NK Maribor

Kapfenberg Superfund

24/01 21:00
 

Hatvan

Cegled

24/01 21:00
 

Metalleghe Bsi

NK Split

24/01 21:00
 

Lech Poznan

Beroe

24/01 21:30
 

FK Sutjeska Niksic

Vojvodina

24/01 22:00
 

Koper

Szombathelyi Haladas

24/01 22:00
 

Kaiserslautern Am

TSV Alemannia Aachen

24/01 22:00
 

Russia (w)

Netherlands (w)

24/01 22:00
 

Akzhayik

Karpaty Lviv

24/01 22:45
 

Shanghai Shenxin

F91 Dudelange

24/01 23:00
 

Austria Lustenau

Vaduz

24/01 23:00
 

Grasshoppers

Rheindorf Altach

24/01 23:00
 

Zurich

Dinamo Bucuresti

24/01 23:00
 

Portimonense

Guangzhou Evergrande

24/01 23:00
 

Union Touarga Sport Rabat

Cr Belouizdad

24/01 23:00
 

Chongqing Lifan

CSKA Sofia

24/01 23:00
 

Bahrain Womens

Maldives Womens

24/01 23:59
 

Thun

Koniz

24/01 23:59
 

Steaua Bucuresti

Vardar Skopje

24/01 23:59
 

Pirmasens

Kaiserslautern

25/01 00:30
 

Sc Ostbahn Xi

Asv Vosendorf

25/01 00:30
 

Austria Vienna Ii

Sturm Graz Amat.

25/01 00:30
 

TSV Hartberg

Sv Krottendorf

25/01 01:00
 

England (w)

Sweden (w)

25/01 01:00
 

Sc Neusiedl 1919

SC Wiener Neustadt

25/01 01:00
 

1. Tatran Presov

Dukla Banska Bystrica

25/01 01:15
 

Tsv Marl Huls

Schalke 04 II

25/01 01:45
 

Simmeringer Sc

Ksv Siemens

25/01 02:00
 

SC/ESV Parndorf

Klingenbach

25/01 02:00
 

Wallern

SK Vorwarts Steyr

25/01 02:00
 

Berliner Fc Dynamo

Mahdov

25/01 02:30
 

Aberbargoed Buds

Cwmamman United

25/01 02:45
 

Shaw Lane Aqua

Sheffield Fc

25/01 02:45
 

Dulwich Hamlet

Barkingside

25/01 03:00
 

Gresley

Glossop North End

25/01 03:45
 

Cobh Ramblers

Cobh Wanderers

25/01 06:00
 

Nautico (PE)

Uniclinic Ac Ce

25/01 08:00
 

Colo Colo

Lanus

25/01 12:00
 

Consadole Sapporo

JEF United Ichihara

25/01 16:30
 

Rochedale Rovers

Holland Park Hawks

25/01 17:00
 

GKS Katowice

Odra Opole

25/01 17:00
 

Zapresic

NK Rudar Velenje

25/01 17:45
 

Adelaide Blue Eagles

West Torrens Birkalla

25/01 18:00
 

Teplice

Viktoria Zizkov

25/01 18:00
 

Opava

Vitkovice

25/01 18:00
 

Hradec Kralove

Prostejov

25/01 18:00
 

Pardubice

Dukla Praha

25/01 18:30
 

Moreton Bay United

Brisbane City SC

25/01 18:30
 

Caramba/dinamo Riga

Red Bull Salzburg

25/01 19:00
 

Szolnoki MAV

Bekescsabai Elore SE II

25/01 19:00
 

Slovacko Ii

Vysocina Jihlava U21

25/01 20:00
 

Brno

Spartak Trnava

25/01 20:00
 

Vitosha Bistritsa

Hebar Pazardzhik

25/01 20:00
 

Hobro I.K.

Sonderjyske

25/01 20:00
 

Vysocina Jihlava

Fk Graffin Vlasim

25/01 20:00
 

Viborg

Skive IK

25/01 20:00
 

As Koma Elektra

Sv Donau

25/01 21:00
 

Jordan

Georgia

25/01 21:00
 

St.Polten

Slaven Belupo Koprivnica

25/01 21:30
 

Vasas

Nyiregyhaza

25/01 22:00
 

Mfk Karvina

Banik Ostrava

25/01 22:00
 

Basel

Chiasso

25/01 22:30
 

Zemplin Michalovce

Slavoj Trebisov

25/01 23:00
 

Dynamo Kyiv

CSKA Sofia

25/01 23:00
 

Rubin Kazan

Suwon Samsung Bluewings

25/01 23:00
 

Tallya

Mfk Roznava

25/01 23:00
 

Eintr Braunschweig Am

Arminia Hannover

25/01 23:00
 

Unia Turza Slaska

Polonia Bytom

25/01 23:30
 

Olimpia Grudziadz

Concordia Elblag

26/01 01:00
 

Fotbal Trinec

Hlucin

26/01 01:00
 

Djurgardens

Vasalunds IF

26/01 01:00
 

Astoria Walldorf

Spielberg

26/01 01:00
 

Fsv Luckenwalde

Sv Grun Weiss Lubben

26/01 01:00
 

Waf Brigittenau

ASK Mannersdorf

26/01 01:00
 

Red Star Penzing

Wiener Sportklub

26/01 03:00
 

Artmedia Petrzalka

Nove Zamky

26/01 07:45
 

Brazil

Colombia

26/01 17:00
 

Bangkok United FC

Kashima Antlers

26/01 18:00
 

Trakai

Liepajas Metalurgs

26/01 20:00
 

Suphanburi FC

Yokohama F Marinos

26/01 21:00
 

Esbjerg FB

Nordsjaelland

26/01 21:00
 

IF Floya

Tromsdalen UIL

26/01 21:00
 

Schaffhausen

St. Gallen

26/01 21:30
 

Scolar Resita

ACS Poli Timisoara

26/01 23:59
 

Steaua Bucuresti

Terek Groznyi

27/01 06:00
 

Vitoria Da Conquista Ba

Sergipe (SE)

27/01 07:30
 

River Pi

Juazeirense Ba

27/01 21:00
 

Ufa

Legia Warszawa

28/01 08:00
 

Rosario Central

Univ. Catolica

28/01 12:30
 

Para Hills Knights

Adelaide Panthers

28/01 15:00
 

Auckland City

Seoul

28/01 15:00
 

Brisbane City SC

Brisbane Olympic United FC

28/01 17:00
 

Peninsula Power

Gold Coast City

28/01 18:00
 

Sotra

Asane Fotball

28/01 20:00
 

Berliner Ak 07

International Leipzig

28/01 20:00
 

Randers

Viborg

28/01 20:00
 

Helsingborg IF

Odense BK

28/01 21:00
 

Brondby

Roskilde

28/01 21:00
 

Rosenborg

Ranheim IL

28/01 21:00
 

Mjondalen

Elverum

28/01 21:30
 

Basel

Esbjerg FB

28/01 22:00
 

Amkar Perm

Vardar Skopje

28/01 22:00
 

Balmazujvaros

ACS Poli Timisoara

28/01 22:00
 

IFK Goteborg

Sarpsborg 08 FF

28/01 22:00
 

GIF Sundsvall

IK Sirius

28/01 23:00
 

Malmo

Elite 3000 Helsingor

28/01 23:00
 

Jonkopings Sodra IF

Ik Frej Taby

28/01 23:59
 

Austria Wien

FK Rostov

28/01 23:59
 

Steaua Bucuresti

Slovan Bratislava

29/01 02:30
 

Levanger

Ostersunds

30/01 05:00
 

USA

Serbia

30/01 19:00
 

CSKA Moscow

Piast Gliwice

30/01 19:15
 

Jelgava

FK Ventspils

30/01 19:45
 

Spartaks Jurmala

Metta/LU Riga

30/01 21:00
 

Legia Warszawa

Concordia Chiajna

30/01 22:00
 

Spisska Nova Ves

Dukla Banska Bystrica

30/01 23:15
 

Lech Poznan

Concordia Chiajna

30/01 23:59
 

Vasalunds IF

Djurgardens

31/01 19:00
 

Nomme JK Kalju

Liepajas Metalurgs

31/01 19:45
 

Rigas Futbola Skola

Sk Babite

24/01 20:35
 

Paris Saint Germain U17

Al Ahli Jeddah U17

24/01 22:45
 

Aspire International U17

Psv Eindhoven U17

25/01 00:55
 

As Roma U17

Esperance Sportive De Tunis U17