livescore - live soccer scores

Sweden Soccer Fixtures & Schedule

25/05 01:00
 

GIF Sundsvall

AIK Solna

25/05 22:00
 

Hacken

IFK Goteborg

25/05 22:00
 

Malmo

afc eskilstuna

26/05 00:00
 

Helsingborg IF

Falkenbergs FF

26/05 21:00
 

Djurgardens

Ostersunds

26/05 23:30
 

Kalmar FF

Elfsborg

28/05 01:00
 

Orebro

IK Sirius

28/05 01:00
 

Hammarby

IFK Norrkoping

29/05 01:00
 

Malmo

GIF Sundsvall

30/05 21:00
 

Hacken

afc eskilstuna

25/05 22:00
 

Halmstads

Degerfors IF

25/05 22:00
 

Ik Frej Taby

Varbergs BoIS FC

25/05 22:00
 

Syrianska

Brommapojkarna

26/05 00:00
 

Jonkopings Sodra IF

IK Brage

26/05 21:00
 

Mjallby AIF

GAIS

28/05 01:00
 

Vasteras

Norrby IF

29/05 01:00
 

Dalkurd Ff

Orgryte

24/05 01:30
 

Skovde AIK

Trollhattan

25/05 19:00
 

Lindome GIF

Eskilsminne IF

25/05 21:00
 

Oskarshamns AIK

Lunds BK

25/05 22:00
 

Assyriska Turab Ik Jkp

Ljungskile SK

25/05 22:00
 

Atvidabergs FF

Tvaakers IF

25/05 22:00
 

Utsiktens BK

IK Oddevold

26/05 22:00
 

Torns IF

Landskrona BoIS

26/05 23:00
 

Kristianstads FF

IFK Varnamo

30/05 01:00
 

Ljungskile SK

Utsiktens BK

30/05 01:30
 

Trollhattan

Lindome GIF

30/05 23:00
 

Lunds BK

Atvidabergs FF

30/05 23:00
 

Eskilsminne IF

Oskarshamns AIK

30/05 23:00
 

IFK Varnamo

Torns IF

30/05 23:00
 

IK Oddevold

Kristianstads FF

30/05 23:00
 

Landskrona BoIS

Assyriska Turab Ik Jkp

30/05 23:00
 

Tvaakers IF

Skovde AIK

25/05 01:30
 

Valbo Ff

Gamla Upsala

25/05 20:00
 

Karlbergs BK

Kungsangens If

25/05 20:00
 

Skiljebo SK

Ifk Lidingo

25/05 22:00
 

Taby

Kvarnsvedens IK

25/05 22:00
 

Hudiksvalls Forenade FF

Ifk Stocksund

26/05 19:00
 

Gute

Ifk Mora

26/05 21:00
 

Enkoping

Sundbybergs

30/05 02:00
 

Kungsangens If

Gamla Upsala

30/05 21:00
 

Ifk Mora

Skiljebo SK

30/05 21:00
 

Sundbybergs

Taby

30/05 21:00
 

Kvarnsvedens IK

Karlbergs BK

30/05 21:00
 

Ifk Stocksund

Gute

30/05 21:00
 

Ifk Lidingo

Enkoping

25/05 20:00
 

Ifk Umea

Pitea If

25/05 20:00
 

Ytterhogdal Ik

Ifk Timra

25/05 20:00
 

Anundsjo If

Skelleftea Ff

25/05 20:00
 

Gottne If

Friska Viljor

25/05 22:00
 

Taftea Ik

IFK Ostersund

25/05 22:00
 

Sandviks Ik

IFK Lulea

30/05 01:30
 

Hudiksvalls Forenade FF

Valbo Ff

30/05 21:00
 

Friska Viljor

Anundsjo If

30/05 21:00
 

IFK Lulea

Gottne If

30/05 21:00
 

Skelleftea Ff

Ytterhogdal Ik

30/05 21:00
 

Ifk Timra

Kramfors Alliansen

30/05 21:00
 

Taftea Ik

Ifk Umea

30/05 21:00
 

IFK Ostersund

Sandviks Ik

27/05 22:00
 

Malmo FF U21

Halmstads U21

28/05 23:00
 

Helsingborg U21

Kalmar FF U21

28/05 23:00
 

Falkenbergs FF U21

Elfsborg U21

28/05 22:00
 

Brommapojkarna U21

Vasteras Sk Fk U21

29/05 00:00
 

Orebro U21

Syrianska U21

27/05 23:00
 

Osters U21

Jonkopings Sodra IF U21

27/05 23:00
 

Trelleborgs Ff U21

Varbergs Bois U21

24/05 01:00
 

Lidkopings

Ik Gauthiod

25/05 01:00
 

Stenungsunds If

Vanersborg

25/05 01:00
 

Vanersborg

Torslanda IK

25/05 19:30
 

Savedalens IF

Tidaholms

25/05 20:00
 

Ifk Amal

Grebbestads If

25/05 22:00
 

Nordvarmland Ff

Orebro Syrianska If

25/05 22:00
 

IFK Uddevalla

Vargarda Ik

30/05 01:00
 

Vanersborg

Vargarda Ik

30/05 01:00
 

Savedalens IF

IFK Uddevalla

30/05 01:30
 

Ik Gauthiod

Stenungsunds If

30/05 01:30
 

Tidaholms

Vanersborg

30/05 21:00
 

Grebbestads If

Nordvarmland Ff

30/05 21:00
 

Torslanda IK

Ifk Amal

30/05 21:00
 

Orebro Syrianska If

Lidkopings

25/05 01:00
 

Huddinge If

Afk Linkoping

25/05 01:30
 

Haninge

Assyriska FF

25/05 20:00
 

Motala AIF

Stockholm Internazionale

25/05 20:00
 

Tyreso Ff

IFK Aspudden-Tellus

25/05 21:00
 

Newroz

Sodertalje

25/05 22:00
 

Arameisk-syrianska If

Assyriska If I Norrkoping

26/05 23:00
 

Varmbols Fc

Enskede Ik

30/05 01:00
 

Arameisk-syrianska If

Haninge

30/05 01:45
 

IFK Aspudden-Tellus

Varmbols Fc

30/05 21:00
 

Assyriska If I Norrkoping

Huddinge If

30/05 21:00
 

Sodertalje

Motala AIF

30/05 21:00
 

Enskede Ik

Newroz

30/05 21:00
 

Stockholm Internazionale

Assyriska FF

30/05 21:00
 

Afk Linkoping

Tyreso Ff

25/05 01:00
 

Qviding FIF

Ullared

25/05 20:00
 

Bk Olympic

Ksf Prespa Birlik

25/05 20:00
 

Ifk Malmo

Onsala Bk

25/05 22:00
 

Vinbergs If

Rosengard

25/05 22:00
 

Angelholms FF

Assyriska Bk

25/05 22:00
 

Eslovs Bk

Stafsinge If

29/05 01:00
 

Ullared

Vinbergs If

30/05 01:00
 

Hittarps Ik

Qviding FIF

30/05 01:00
 

Rosengard

Angelholms FF

30/05 01:00
 

Eslovs Bk

Bk Olympic

30/05 19:00
 

Stafsinge If

IS Halmia

30/05 20:00
 

Assyriska Bk

Ifk Malmo

30/05 20:00
 

Onsala Bk

Ksf Prespa Birlik

25/05 01:00
 

Ifk Berga

Karlskrona

25/05 01:00
 

IFK Hassleholm

Asarums If Fk

25/05 20:00
 

Almeboda/linneryd

Dalstorps If

25/05 20:00
 

Ifo Bromolla If

Nassjo Ff

25/05 21:00
 

Rappe Goif

Hassleholms If

25/05 21:00
 

Raslatt SK

Husqvarna FF

25/05 22:00
 

Nosaby If

Osterlen Ff

30/05 21:00
 

Husqvarna FF

Ifo Bromolla If

30/05 21:00
 

Nassjo Ff

IFK Hassleholm

30/05 21:00
 

Karlskrona

Rappe Goif

30/05 21:00
 

Hassleholms If

Almeboda/linneryd

30/05 21:00
 

Raslatt SK

Nosaby If

30/05 21:00
 

Dalstorps If

Osterlen Ff

30/05 21:00
 

Asarums If Fk

Ifk Berga

24/05 01:00
 

Pitea If Womens

If Limhamn Bunkeflo Womens

25/05 20:00
 

Tegs Sk

Karlslunds If Hfk

25/05 22:00
 

Bodens BK

Carlstad United BK

25/05 22:00
 

IF Sylvia

Akropolis IF

25/05 22:00
 

Karlstad BK

Gefle IF

25/05 22:00
 

Sollentuna United FF

Bk Forward

26/05 22:00
 

Umea FC

Nykopings BIS

26/05 23:00
 

Sandvikens IF

Fc Linkoping City

26/05 23:00
 

Vasalunds IF

Rynninge IK

30/05 01:00
 

Rynninge IK

Carlstad United BK

30/05 01:30
 

Bk Forward

Akropolis IF

30/05 23:00
 

Bodens BK

Sollentuna United FF

30/05 23:00
 

Gefle IF

Tegs Sk

30/05 23:00
 

IF Sylvia

Sandvikens IF

30/05 23:00
 

Karlslunds If Hfk

Umea FC

30/05 23:00
 

Fc Linkoping City

Vasalunds IF

30/05 23:00
 

Nykopings BIS

Karlstad BK