livescore - live soccer scores

Russia Soccer Fixtures & Schedule

28/09 22:30
 

Gazovik Orenburg

CSKA Moscow

29/09 16:30
 

Ural Sr

Arsenal Tula

29/09 21:30
 

Ufa

Yenisey Krasnoyarsk

30/09 00:00
 

Lokomotiv Moscow

Terek Groznyi

30/09 19:00
 

Anzhi

Zenit St Petersburg

30/09 21:30
 

Krasnodar

Dinamo Moscow

01/10 00:00
 

Spartak Moscow

FK Rostov

02/10 00:30
 

Rubin Kazan

Krylya Sovetov Samara

26/09 16:00
 

Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk

Arsenal Tula

26/09 17:00
 

Ska Khabarovsk

Terek Groznyi

26/09 22:30
 

Luki Energiya

Yenisey Krasnoyarsk

26/09 23:00
 

Volgar-Astrakhan

Zenit St Petersburg

26/09 23:00
 

Syzran-2003

FK Rostov

26/09 23:30
 

Chernomorets Novorossiysk

Spartak Moscow

27/09 00:00
 

Volga Olimpiets

Ufa

27/09 00:00
 

Khimki

Rubin Kazan

27/09 00:00
 

Chayka K Sr

Anzhi

27/09 01:15
 

Torpedo Moscow

Dinamo Moscow

27/09 02:00
 

Baltika

Lokomotiv Moscow

27/09 22:00
 

Avangard

Krasnodar

28/09 00:30
 

Spartak Tambov

Krylya Sovetov Samara

27/09 21:00
 

FK Chita

Dinamo Barnaul

27/09 21:00
 

Zvezda Irkutsk

Irtysh 1946 Omsk

29/09 21:00
 

Sibir B

Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk

30/09 21:00
 

FK Chita

Irtysh 1946 Omsk

30/09 21:00
 

Zvezda Irkutsk

Dinamo Barnaul

28/09 21:00
 

Murom

FK Kolomna

28/09 21:00
 

Tekstilshchik Ivanovo

Leningradets

28/09 23:00
 

Dolgiye Prudy

Pskov 747

28/09 23:00
 

Torpedo Vladimir

Kazanka Moscow

29/09 21:00
 

Veles

Dnepr Smolensk

29/09 21:00
 

Chertanovo Moscow 2

Znamya Truda

30/09 22:00
 

Ural 2

Lada Togliatti

30/09 22:00
 

Zenit-Izhevsk

Ufa 2

30/09 22:00
 

Kamaz

Neftekhimik Nizhnekamsk

30/09 22:00
 

Syzran-2003

Chelyabinsk

29/09 21:00
 

FK Biolog

Volgar-Astrakhan

29/09 23:00
 

FK Angusht Nazran

Spartak Nalchik

29/09 23:00
 

Chayka K Sr

Spartak Nalchik

30/09 23:00
 

SKA Rostov

Chernomorets Novorossiysk

30/09 23:00
 

Mashuk-KMV

Akademiya Futbola

30/09 23:00
 

Alania

Legion Dynamo

30/09 23:00
 

Chayka K Sr

Urozhay Krasnodar

29/09 20:00
 

Kvant Obninsk

Khimki Reserve

29/09 21:00
 

FK Khimik Novomoskovsk

FK Zvezda Ryazan

29/09 21:00
 

FK Kaluga

Sokol

29/09 21:00
 

Metallurg Lipetsk

Salyut-Energia Belgorod

29/09 21:00
 

Dinamo Briansk

Strogino Moscow

29/09 21:00
 

Zorkyi Krasnogorsk

Saturn

29/09 23:00
 

Rotor Volgograd B

Torpedo Moscow

28/09 18:00
 

Orenburg Youth

Cska Moscow Youth

28/09 18:00
 

Lokomotiv Moscow Youth

Terek Groznyi Youth

28/09 18:00
 

Ufa Youth

Yenisey Krasnoyarsk Youth

28/09 18:00
 

Ural Youth

Arsenal Tula Youth

29/09 17:00
 

Anzhi Youth

Zenit St.petersburg Youth

29/09 17:00
 

Krasnodar Youth

Dinamo Moscow 2

29/09 18:00
 

Spartak Moscow Youth

Rostov Youth

30/09 18:00
 

Rubin Kazan Youth

Krylya Sovetov Samara Youth

29/09 18:00
 

Torpedo Izhevsk Womens

Cska Moscow Womens

29/09 20:00
 

Zvezda Irkutsk Womens

Yenisey Krasnoyarsk Womens

29/09 20:00
 

Kubanochka Krasnodar Womens

Ryazan Womens

29/09 20:00
 

Lokomotiv Moscow Womens

Chertanovo Moscow Womens

30/09 16:00
 

Ska Khabarovsk

Fakel Voronezh

30/09 18:00
 

Luch-Energiya

Tom Tomsk

30/09 18:00
 

FK Tyumen

Shinnik Yaroslavl

30/09 18:00
 

Torpedo Armavir

Rotor Volgograd

30/09 18:00
 

Sibir

Baltika

30/09 21:00
 

Volga Olimpiets

Zenit-2 St.Petersburg

30/09 22:00
 

Chertanovo Moscow

Petrotrest

30/09 22:00
 

Mordovia Saransk

Spartak Moscow II

01/10 16:15
 

Spartak Tambov

Avangard

01/10 18:00
 

Krasnodar II

Khimki