livescore - live soccer scores

Czech Soccer Fixtures & Schedule

25/05 19:30
 

Viktoria Plzen U21

Sigma Olomouc U21

26/05 21:00
 

Hradec Kralove U21

Synot Slovacko U21

27/05 19:00
 

Mlada Boleslav U21

Slovan Liberec U21

27/05 19:00
 

Sparta Praha U21

Banik Ostrava U21

27/05 19:00
 

Brno U21

Bohemians 1905 U21

27/05 19:00
 

Baumit Jablonec U21

Vysocina Jihlava U21

27/05 19:00
 

Mfk Karvina U21

Teplice U21

27/05 19:00
 

Slavia Praha U21

Dukla Praha U21

27/05 19:00
 

Marila Pribram U21

Fotbal Trinec U21

27/05 19:00
 

Ceske Budejovice U21

Zlin U21

25/05 00:00
 

Mlada Boleslav

Zlin

25/05 23:00
 

Synot Slovacko

Mfk Karvina

25/05 23:00
 

Bohemians 1905

Opava

25/05 23:00
 

Marila Pribram

Dukla Praha

26/05 21:00
 

Viktoria Plzen

Banik Ostrava

26/05 21:00
 

Slavia Praha

Sparta Praha

26/05 21:00
 

Baumit Jablonec

Slovan Liberec

25/05 16:15
 

Pisek

Zivanice

25/05 16:15
 

Prevysov

Fk Loko Vltavin

25/05 23:00
 

Dobrovice

Domazlice

25/05 23:00
 

Slovan Velvary

Benesov

26/05 16:30
 

Karlovy Vary Dvory

Kraluv Dvur

26/05 22:00
 

Viktorie Jirny

Sokol Zapy

26/05 23:00
 

Sokol Brozany

Radotin

26/05 23:00
 

Stechovice

Litomerice

25/05 21:00
 

Chrudim

Viktoria Zizkov

25/05 21:00
 

Hradec Kralove

Fk Mas Taborsko

25/05 21:00
 

Vysocina Jihlava

Brno

25/05 21:00
 

Fk Banik Sokolov

Usti nad Labem

25/05 21:00
 

Fotbal Trinec

Budejovice

25/05 21:00
 

Sk Slovan Varnsdorf

SC Znojmo

25/05 21:00
 

Vitkovice

Pardubice

25/05 21:00
 

Fk Graffin Vlasim

Prostejov

25/05 17:00
 

Hradec Kralove u19

Pribram U19

25/05 17:00
 

Mlada Boleslav U19

Pardubice U19

25/05 19:00
 

Mfk Karvina U19

Vysocina Jihlava U19

25/05 19:00
 

Synot Slovacko U19

Dukla Praha U19

25/05 20:00
 

Ceske Budejovice u19

Zlin U19

26/05 18:00
 

Brno U19

Sparta Praha U19

26/05 18:00
 

Banik Ostrava u19

Sk Sigma Olomouc u19

23/05 01:15
 

Slavia Praha

Banik Ostrava

23/05 01:30
 

Banik Ostrava

Slavia Praha

24/05 23:00
 

Velke Mezirici

Hlucin

25/05 00:00
 

Slavia Kromeriz

Dolni Benesov

25/05 16:15
 

Uhersky Brod

Sardice

25/05 22:30
 

Rymarov

Viktoria Otrokovice

25/05 23:00
 

Frydek-mistek

Odra Petrkovice

25/05 23:00
 

Valasske Mezirici

Lisen

26/05 16:15
 

Unicov

Spartak Hulin

26/05 23:00
 

Vrchovina

Vyskov