livescore - live soccer scores

Australia Soccer Fixtures & Schedule

25/07 12:30
 

Alamein Womens

Southern United Womens

25/07 12:00
 

Southern United Womens

Calder United Sc Womens

28/07 12:00
 

Alamein Womens

Senior Ntc Womens

28/07 12:00
 

Geelong Galaxy Womens

Box Hill Womens

28/07 12:00
 

South Melbourne Womens

Heidelberg Utd Womens

28/07 12:00
 

Bayside United Womens

Calder United Sc Womens

28/07 12:00
 

Southern United Womens

Bulleen Lions Womens

28/07 15:00
 

SWQ Thunder

Queensland Lions SC

28/07 16:00
 

Moreton Bay United

Sunshine Coast

28/07 16:30
 

Brisbane City SC

Brisbane Strikers

28/07 17:00
 

Brisbane Roar Am

North Queensland Fury

28/07 17:00
 

Gold Coast United

Western Pride

23/07 16:30
 

Kingston City U20

Northcote City U20

28/07 13:00
 

Oakleigh Cannons U20

Bulleen Lions U20

28/07 13:00
 

Bentleigh Greens U20

Green Gully Cavaliers U20

28/07 13:00
 

Northcote City U20

Avondale U20

28/07 13:00
 

Port Melbourne Sharks Sc U20

Pascoe Vale Sc U20

28/07 13:00
 

Hume City U20

Dandenong Thunder U20

28/07 13:00
 

Melbourne Knights U20

Kingston City U20

28/07 13:00
 

South Melbourne U20

Heidelberg United U20

28/07 13:30
 

Adelaide City

Para Hills Knights

28/07 13:30
 

Campbelltown City SC

Sturt Lions

28/07 13:30
 

Croydon Kings

North Eastern Metrostars

28/07 13:30
 

Adelaide Panthers

Adelaide Comets

29/07 13:30
 

West Torrens Birkalla

Adelaide Olympic

29/07 13:45
 

Adelaide United Fc Youth

West Adelaide

28/07 15:00
 

ECU Joondalup

Joondalup United

28/07 15:00
 

Balcatta

Perth SC

28/07 15:00
 

Sorrento

Cockburn City

28/07 15:00
 

Subiaco AFC

Armadale

28/07 19:00
 

Forrestfield United

Inglewood United

29/07 15:00
 

Perth Glory Am

Stirling Lions

29/07 15:00
 

Floreat Athena

Bayswater City

23/07 18:30
 

Kingston City

Northcote City

27/07 18:15
 

Bentleigh Greens

Green Gully Cavaliers

27/07 18:30
 

Oakleigh Cannons

Fc Bulleen Lions

28/07 13:00
 

Northcote City

Avondale Heights

28/07 16:00
 

Port Melbourne Sharks

Pascoe Vale Sc

28/07 17:00
 

Hume City

Dandenong Thunder

29/07 13:00
 

Melbourne Knights

Kingston City

29/07 14:00
 

South Melbourne

Heidelberg United

28/07 15:00
 

University of Queensland

Brisbane Knights

28/07 15:00
 

Bayside United

Albany Creek

28/07 15:00
 

Taringa Rovers

Grange Thistle

28/07 15:30
 

Virginia United

Acacia Ridge

28/07 16:00
 

Mount Gravatt

North Pine

28/07 17:00
 

The Gap

Centenary Stormers

28/07 12:00
 

St Albans Saints

Goulburn Valley Suns

28/07 12:00
 

Nunawading City

Werribee City Sc

28/07 13:00
 

Melbourne Heart Youth

Springvale White Eagles

28/07 13:00
 

Murray United

Ballarat Red Devils

28/07 13:00
 

Moreland City

Altona Magic

28/07 13:00
 

Moreland Zebras

Eastern Lions Sc

28/07 13:00
 

Brunswick City

Box Hill United Sc

28/07 13:00
 

North Geelong Warriors

Dandenong City Sc

28/07 13:00
 

Whittlesea Ranges Fc

Langwarrin

28/07 13:00
 

Sunshine George Cross

Melbourne Heart Youth

25/07 17:30
 

Avondale Heights

Marconi Stallions

25/07 17:30
 

Canberra

Broadmeadow Magic

25/07 17:30
 

Port Melbourne Sharks

APIA Leichhardt Tigers

25/07 17:30
 

Queensland Lions SC

Brisbane Olympic United FC

25/07 18:30
 

Willip

Adelaide Comets

28/07 17:00
 

Bonnyrigg White Eagles

Hakoah Sydney

27/07 17:00
 

Canberra Olympic

Gungahlin United

28/07 13:00
 

Cooma Tigers

Riverina Rhinos

29/07 12:00
 

Monaro Panthers

Woden Valley

29/07 13:00
 

Canberra

Belconnen United

28/07 12:30
 

Cumberland United

Poet Adelarde Pirates

28/07 12:30
 

Salisbury United

The Cove

28/07 12:30
 

White City Woodville

Western Strikers SC

28/07 12:30
 

Adelaide Raiders SC

Seaford Rangers

28/07 12:30
 

Fulham United

Modbury Jets

28/07 12:30
 

Adelaide Blue Eagles

Noarlunga United

28/07 14:00
 

Clarence United

Launceston City

28/07 16:00
 

Kingborough Lions

South Hobart

29/07 12:00
 

Hobart Olympia Warriors

Devonport City

29/07 12:30
 

Northern wandering

Hobart Zebras

28/07 00:00
 

Manly United

South Coast Wolves

29/07 13:00
 

Marconi Stallions

Sydney FC U21

29/07 13:00
 

Sydney Olympic

Sutherland Sharks

29/07 13:00
 

Blacktown City Demons

Rockdale City Suns

29/07 14:15
 

APIA Leichhardt Tigers

Sydney United