livescore - live soccer scores

Argentina Soccer Fixtures & Schedule

25/02 04:00
 

Lanus

Rosario Central

25/02 04:00
 

Defensa Y Justicia

Patronato Parana

25/02 06:15
 

Velez Sarsfield

River Plate

25/02 08:30
 

Atletico Tucuman

Tigre

26/02 04:00
 

Chacarita Juniors

Belgrano

26/02 04:00
 

Independiente

CA Banfield

26/02 06:15
 

Union Santa Fe

Colon

26/02 06:15
 

Boca Juniors

San Martin San Juan

27/02 06:00
 

Newells Old Boys

Temperley

27/02 06:00
 

Talleres Cordoba

Argentinos Juniors

27/02 08:15
 

Gimnasia LP

San Lorenzo

03/03 06:00
 

Arsenal de Sarandi

Lanus

03/03 06:00
 

Belgrano

Patronato Parana

03/03 08:15
 

Colon

CA Huracan

04/03 07:00
 

Estudiantes La Plata

Olimpo

04/03 07:00
 

Temperley

Gimnasia LP

04/03 07:00
 

San Martin San Juan

Independiente

04/03 07:00
 

CA Banfield

Newells Old Boys

04/03 07:00
 

Racing Club

Velez Sarsfield

04/03 07:00
 

Rosario Central

Godoy Cruz

04/03 07:00
 

River Plate

Chacarita Juniors

04/03 07:00
 

Atletico Tucuman

Defensa Y Justicia

04/03 07:00
 

Tigre

Talleres Cordoba

04/03 07:00
 

San Lorenzo

Union Santa Fe

26/02 04:00
 

Excursionistas

Deportivo Laferrere

26/02 04:00
 

Deportivo Armenio

Justo Jose De Urquiza

27/02 04:00
 

Club Lujan

Defensores De Cambaceres

27/02 04:00
 

Canuelas

Leandro N Alem

28/02 04:00
 

Ituzaingo

Defensores Unidos

28/02 04:00
 

El Porvenir

Argentino de Quilmes

03/03 02:30
 

Central Cordoba

Sportivo Barracas

03/03 02:30
 

Sportivo Italiano

Ferrocarril Midland

03/03 02:30
 

Berazategui

Sportivo Dock Sud

03/03 02:30
 

Sportivo Barracas

Justo Jose De Urquiza

03/03 02:30
 

San Martin Burzaco

Deportivo Armenio

03/03 02:30
 

Deportivo Laferrere

Deportivo Merlo

03/03 02:30
 

Leandro N Alem

Excursionistas

03/03 02:30
 

Sportivo Dock Sud

Canuelas

03/03 02:30
 

Argentino de Quilmes

Berazategui

03/03 02:30
 

Defensores De Cambaceres

El Porvenir

03/03 02:30
 

Ferrocarril Midland

Club Lujan

03/03 02:30
 

Defensores Unidos

Sportivo Italiano

03/03 02:30
 

Central Cordoba

Ituzaingo

26/02 04:00
 

Liniers

Centro Espanol

26/02 04:00
 

Deportivo Muniz

Deportivo Paraguayo

03/03 02:30
 

Real Pilar

General Lamadrid

03/03 02:30
 

Centro Espanol

Argentino De Rosario

03/03 02:30
 

Ca Atlas

Liniers

03/03 02:30
 

Claypole

Cdys Juventud Unida

03/03 02:30
 

Central Ballester

Victoriano Arenas

03/03 02:30
 

Yupanqui

Ca Lugano

03/03 02:30
 

Deportivo Paraguayo

Argentino De Merlo

03/03 02:30
 

Puerto Nuevo

Deportivo Muniz

26/02 05:30
 

Sportivo Las Parejas

Atletico Parana

26/02 03:00
 

Ah Zapla

Juventud Antoniana

26/02 03:00
 

Sansinena

Deportivo Madryn

26/02 03:30
 

Huracan Las Heras

San Lorenzo Alem

26/02 03:30
 

Desamparados

Ca Juventud Unida San Luis

26/02 03:45
 

Union Villa Krause

Gutierrez

26/02 04:00
 

Gimnasia Ytiro

Crucero del Norte

26/02 04:30
 

Deportivo Roca

Ferrol Carril Oeste

26/02 06:30
 

Estudiantes Rio Cuarto

Villa Mitre

25/02 04:00
 

Deportivo Moron

Aldosivi

25/02 04:00
 

Los Andes

Csyd Juventud Unida Gualeguaychu

25/02 05:00
 

Estudiantes De San Luis

Almagro

25/02 06:00
 

Villa Dalmine

Flandria

25/02 06:05
 

Atletico Rafaela

Independiente Rivadavia

26/02 06:00
 

Boca Unidos

Ferrol Carril Oeste

26/02 09:00
 

Atletico Mitre De Salta

All Boys

27/02 04:00
 

Deportivo Riestra

Instituto

27/02 07:00
 

Quilmes

CA Brown Adrogue

27/02 07:30
 

Santa Marina Tandil

San Martin Tucuman

27/02 08:30
 

Gimnasia Jujuy

Agropecuario De Carlos Casares

03/03 07:00
 

San Martin Tucuman

Nueva Chicago

03/03 07:00
 

Ferrol Carril Oeste

Quilmes

03/03 07:00
 

Flandria

Gimnasia Jujuy

03/03 07:00
 

Aldosivi

Atletico Rafaela

03/03 07:00
 

Agropecuario De Carlos Casares

Los Andes

03/03 07:00
 

Instituto

Estudiantes De San Luis

03/03 07:00
 

Almagro

Santa Marina Tandil

03/03 07:00
 

Csyd Juventud Unida Gualeguaychu

Deportivo Riestra

03/03 07:00
 

CA Brown Adrogue

Sarmiento Junin

03/03 07:00
 

All Boys

Deportivo Moron

03/03 07:00
 

Guillermo Brown

Villa Dalmine

03/03 07:00
 

Independiente Rivadavia

Boca Unidos

26/02 04:00
 

Tristan Suarez

Club Atletico Colegiales

27/02 08:00
 

Atletico Atlanta

Tristan Suarez

27/02 08:00
 

Club Atletico Acassuso

Villa San Carlos

27/02 08:00
 

Barracas Central

Atletico Atlanta

27/02 08:00
 

Estudiantes de Caseros

Almirante Brown

27/02 08:00
 

Defensores de Belgrano

San Telmo

27/02 08:00
 

CA Fenix Pilar

UAI Urquiza

27/02 08:00
 

Ca Platense

Ca San Miguel

27/02 08:00
 

Sacachispas

Comunicaciones BsAs

27/02 08:00
 

Talleres Rem De Escalada

Club Atletico Colegiales

27/02 08:00
 

Tristan Suarez

Deportivo Espanol

03/03 08:00
 

Ca San Miguel

Deportivo Espanol

03/03 08:00
 

Club Atletico Acassuso

San Telmo

03/03 08:00
 

Barracas Central

Almirante Brown

03/03 08:00
 

Defensores de Belgrano

Atletico Atlanta

03/03 08:00
 

CA Fenix Pilar

Comunicaciones BsAs

03/03 08:00
 

Ca Platense

Estudiantes de Caseros

03/03 08:00
 

Sacachispas

Club Atletico Colegiales

03/03 08:00
 

Talleres Rem De Escalada

Deportivo Espanol

03/03 08:00
 

Tristan Suarez

Ca San Miguel

03/03 08:00
 

UAI Urquiza

Villa San Carlos