livescore - live soccer scores

Fixtures: 31 Jul 2018 Soccer Fixtures & Schedule

01/08 08:05
 

Manchester United

Real Madrid

01/08 08:35
 

Tottenham Hotspur

AC Milan

01/08 10:05
 

Barcelona

AS Roma

01/08 01:00
 

Hapoel Beer Sheva

Dinamo Zagreb

01/08 01:00
 

Sheriff

FK Shkendija 79

01/08 02:30
 

Spartak Trnava

Legia Warszawa

01/08 00:00
 

Pyunik

Tobol Kostanai

01/08 06:30
 

CD El Nacional

Defensa Y Justicia

01/08 06:30
 

Jorge Wilstermann

Deportivo Cuenca

01/08 08:45
 

Santa Fe

Rampla Juniors

01/08 00:00
 

Krylya Sovetov Samara

CSKA Moscow

31/07 17:30
 

FK Chita

Zvezda Irkutsk

31/07 19:30
 

Dinamo Barnaul

Irtysh 1946 Omsk

31/07 16:00
 

Vietnam U16

Timor Leste U16

31/07 16:30
 

Cambodia U16

Philippines U16

31/07 20:00
 

Indonesia U16

Myanmar U16

01/08 08:00
 

Club America

Veracruz

01/08 08:00
 

Cafetaleros De Tapachula

Atletico San Luis

01/08 10:00
 

Pachuca

Santos Laguna

01/08 10:00
 

Chivas Guadalajara

Morelia

01/08 03:15
 

Morocco U20

Qatar U20

01/08 01:00
 

Mauritania U20

India U20

01/08 00:00
 

Al Ain

Es Setif

01/08 00:00
 

Al Ain

Es Setif

31/07 17:30
 

Port Melbourne Sharks

Melbourne Victory

31/07 22:00
 

Gaziantep Buyuksehir Belediyesi

Umraniyespor

31/07 22:05
 

Mes Krman

Shahrdari Bam

31/07 23:00
 

Botev Vratsa

Xanthi

31/07 23:00
 

TSV 1860 Rosenheim

Nurnberg

31/07 23:00
 

Zemun

FK Modrica

31/07 23:30
 

Fk Rinija Gostivar

Bregalnica Stip

31/07 23:30
 

Struga Trim Lum

Labunishta

01/08 00:00
 

Bologna

Huddersfield Town

01/08 00:00
 

Stade Reims

Guingamp

01/08 00:00
 

Indjija

Sloboda Uzice Sevojno

01/08 00:30
 

Mo Constantine

Us Biskra

01/08 00:30
 

Mainz 05

West Ham

01/08 00:30
 

Rynninge Ik Womens

Kif Orebro Duff Womens

01/08 00:30
 

Asv Vosendorf

Sv Wienerberger

01/08 01:00
 

AEK Athens

Galatasaray

01/08 01:00
 

Almeria

Malaga

01/08 01:00
 

Heracles Almelo

Rosenborg B

01/08 01:00
 

Sint Niklaas

Lokeren

01/08 01:00
 

Sv Stripfing Weiden

Wiener Viktoria

01/08 01:00
 

Eindhoven

Al-Jazira UAE

01/08 01:00
 

Sv Lebring

SV Allerheiligen

01/08 01:10
 

NAC Breda

Konyaspor

01/08 01:15
 

De Graafschap

Aris Thessaloniki

01/08 01:15
 

Granada Cf B

Almeria B

01/08 01:30
 

OJC Rosmalen

Den Bosch

01/08 01:30
 

Tsg Sprockhovel

Hordel

01/08 02:00
 

ASWH

Dordrecht 90

01/08 02:00
 

Tarxien Rainbows

Pieta Hotspurs

01/08 02:00
 

Union Mondsee

Sv Strasswalchen

01/08 02:15
 

Queens University

Linfield Swifts

01/08 02:30
 

Llandudno

Wrexham

01/08 02:30
 

Prescot Cables

Marine

01/08 02:30
 

Egham Town

Harrow Borough

01/08 02:40
 

Annagh United

Carrick Rangers

01/08 02:45
 

Fc United Of Manchester

Rochdale

01/08 02:45
 

Bedford Town

Luton Town

01/08 02:45
 

Cheshunt

Hendon

01/08 02:45
 

AFC Sudbury

Brightlingsea Regent

01/08 02:45
 

Margate

Thamesmead Town

01/08 02:45
 

Royston Town

Wingate Finchley

01/08 02:45
 

Thackley

Farsley Celtic

01/08 02:45
 

Whyteleafe

Kingstonian

01/08 02:45
 

Winsford United

Nantwich Town

01/08 02:45
 

Worcester City

Stourbridge

01/08 02:45
 

Eastbourne Town

Hastings United

01/08 02:45
 

Guiseley

Barnsley U23

01/08 03:00
 

Coria

Sevilla Atletico

01/08 03:00
 

UD Las Zocas

Constancia

01/08 03:00
 

Atletico Pueblonuevo

Merida

01/08 06:00
 

El Salvador U21

Honduras U21

01/08 09:00
 

Colombia U20

Venezuela U21

01/08 09:00
 

Santos laguna U19

Espanyol U19

01/08 09:00
 

Shanghai Sipg U19

Boca Juniors U19

01/08 09:00
 

Shandong Luneng U19

Newcastle Jets U19

31/07 17:00
 

Slovan Liberec U21

Teplice U21

31/07 23:30
 

Hifk B

Honka Akatemia

31/07 23:30
 

Vifk Vaasa

Sjk Akatemia

31/07 23:30
 

Oulun Ls

Js Hercules

31/07 23:30
 

Gbk Kokkola

Jakobstads Bollklubb

01/08 01:00
 

Ham-Kam

Viking

31/07 16:00
 

Krylya Sovetov Samara Youth

Cska Moscow Youth

01/08 08:10
 

Talleres Cordoba

Ferrocarril Midland

01/08 08:05
 

CD Arabe Unido

Arnett Gardens

01/08 10:00
 

CD FAS

Perez Zeledon

01/08 10:00
 

CD Motagua

Belmopan Bandits

01/08 03:15
 

Umf Selfoss (w)

Stjarnan (w)

01/08 03:15
 

Valur (w)

Grindavik Womens

01/08 03:15
 

Breidablik (w)

Hk Vikingur Womens

31/07 14:30
 

Perseru Serui

Persebaya Surabaya

01/08 02:30
 

Whitehill Welfare

Kelty Hearts

31/07 22:35
 

Fakel Kirov

Mfk Rybinsk

01/08 01:00
 

Sonthofen

Tsv Rain Am Lech

31/07 22:00
 

Trelleborgs Ff U21

Landskrona Bois U21

01/08 01:25
 

Eintracht Norderstedt

Werder Bremen Am

01/08 03:15
 

Ia Akranes (w)

Fjolnir Womens

01/08 03:15
 

Leiknir Reykjavik

Fram Reykjavik

01/08 03:15
 

Grotta Seltjarnarnes

Kari

31/07 22:00
 

IFK Norrkoping U21

Gefle IF U21

31/07 22:00
 

Goteborg U21

Malmo FF U21

31/07 23:00
 

Osters U21

Varbergs Bois U21

01/08 01:00
 

Halmstads

Degerfors IF

01/08 02:00
 

Taby

Gamla Upsala

01/08 00:00
 

Hapoel Ironi Kiryat Shmona

Maccabi Netanya

01/08 02:00
 

Corinthians Paulista U20

Sport Club Recife Youth

01/08 02:00
 

Atletico Mineiro Youth Mg

Vasco Da Gama Youth

01/08 06:15
 

Figueirense (SC)

CRB (AL)

01/08 08:30
 

Atletico Clube Goianiense

Paysandu (PA)

01/08 07:00
 

Cucuta

Barranquilla

01/08 00:00
 

Ittihad Alexandria

Arab Contractors

01/08 03:00
 

Petrojet

El Zamalek

01/08 04:30
 

Ayacucho Futbol Club

Sport Rosario

01/08 06:45
 

Sport Huancayo

Em Deportivo Binacional

01/08 09:00
 

Universitario de Deportes

Sport Boys

01/08 02:00
 

Fjolnir U19

Breidablik Ubk U19

01/08 02:00
 

Hk Ymir U19

Valur Reykjavik U19

01/08 02:00
 

Stjarnan Skinandiu19

Keflavik U19

31/07 23:30
 

Ps 44 Valkeakoski

Vakp

31/07 20:00
 

Progreso Reserves

Torque Reserves