livescore - live soccer scores

Fixtures: 30 Jul 2018 Soccer Fixtures & Schedule

30/07 19:35
 

PSG

Atletico Madrid

30/07 23:00
 

Ufa

Lokomotiv Moscow

31/07 00:30
 

Torpedo Moscow

Torpedo Vladimir

30/07 21:30
 

Chelyabinsk

Nosta Novotroitsk

30/07 22:00
 

Znamya Truda

Strogino Moscow

30/07 22:00
 

Metallurg Lipetsk

Salyut-Energia Belgorod

30/07 22:30
 

Spartak Nalchik

Spartak Vladikavkaz

30/07 23:00
 

Kvant Obninsk

Dolgiye Prudy

30/07 23:00
 

Mashuk-KMV

Dynamo Stavropol

30/07 23:00
 

Sokol

Syzran-2003

30/07 23:00
 

Volgar-Astrakhan

Legion Dynamo

30/07 23:30
 

FK Kaluga

Veles Moscow

30/07 23:30
 

Kamaz

Neftekhimik Nizhnekamsk

30/07 23:30
 

Luki Energiya

Pskov 747

31/07 00:00
 

Saturn

Tekstilshchik Ivanovo

31/07 00:00
 

Druzhba Maykop

FK Biolog

31/07 00:00
 

Zorkyi Krasnogorsk

FK Kolomna

31/07 00:30
 

Chayka K Sr

Ska Khabarovsk

31/07 01:00
 

Murom

FK Zvezda Ryazan

30/07 22:00
 

FK Khimik Novomoskovsk

Dinamo Briansk

30/07 16:00
 

Brunei U16

Laos U16

30/07 19:30
 

Thailand U16

Malaysia U16

31/07 02:45
 

Stade Brestois

Metz

31/07 02:45
 

Stade Brestois

Metz

30/07 16:00
 

Nitra U19

Academia Sport Team U19

30/07 21:55
 

Hirnyk Kryvyi Rih

Kriviy Rih

30/07 22:00
 

Rozwoj Katowice

BKS Sparta Katowice

30/07 23:05
 

Wa Tlemcen

MCO Mouloudia Oujda

30/07 23:30
 

Vlazrimi Kicevo

Partizani Tirana

31/07 00:00
 

Udinese

Al Wehda Mecca

31/07 00:30
 

VfB Stuttgart

Istanbul Basaksehir

31/07 00:30
 

Werder Bremen

VVV Venlo

31/07 00:30
 

Villarreal B

Jumilla

31/07 01:00
 

Atletico Baleares

Seleccion Afe

31/07 01:10
 

Birkirkara FC

Hibernians FC

31/07 02:30
 

Chorley

Fleetwood Town

31/07 02:30
 

Linense

Cordoba

31/07 02:30
 

Matlock Town

Chesterfield

31/07 02:45
 

Daisy Hill

Atherton Collieries

31/07 02:45
 

Hampton & Richmond

Barnet

31/07 03:00
 

Sportivo Las Parejas

Atletico San Jorge

31/07 06:15
 

Ferroviario CE

Treze Campina Grande PB

30/07 16:00
 

China U19

Santos laguna U19

30/07 16:00
 

Boca Juniors U19

Newcastle Jets U19

30/07 16:10
 

Espanyol U19

Spartak Moskva U19

31/07 05:00
 

Venezuela Womens

Trinidad Tobago Womens

31/07 08:00
 

Mexico Womens

Costa Rica (w)

30/07 17:00
 

Slavia Praha U21

Viktoria Plzen U21

30/07 19:00
 

Ceske Budejovice U21

Baumit Jablonec U21

30/07 19:00
 

Marila Pribram U21

Bohemians 1905 U21

30/07 19:00
 

Sparta Praha U21

Mlada Boleslav U21

30/07 21:00
 

Brno U21

Mfk Karvina U21

31/07 01:00
 

Vejle

Aarhus AGF

31/07 00:00
 

Viktoria Plzen

Slovan Liberec

30/07 23:30
 

TPS Turku

Ilves Tampere

30/07 23:30
 

VPS Vaasa

Lahti

31/07 01:00
 

Trelleborgs FF

Hammarby

31/07 00:00
 

Pogon Szczecin

Piast Gliwice

31/07 01:00
 

Qatar U20

Uruguay U20

31/07 03:15
 

Mauritania U20

Venezuela U20

31/07 05:15
 

Russia U20

Valencia Selection U20

30/07 23:30
 

Musa

Salon Palloilijat Salpa

31/07 07:00
 

Bahia

Atletico-MG

30/07 23:00
 

Spartaks Jurmala

Metta/LU Riga

31/07 01:00
 

Caramba/dinamo Riga

Rigas Futbola Skola

31/07 00:15
 

Germany Womens U19

Spain Womens U19

30/07 23:00
 

Valerenga B

Bryne

30/07 23:00
 

Valerenga B

Bryne

30/07 14:00
 

Ufa Youth

Lokomotiv Moscow Youth

31/07 08:20
 

Lanus

CA Douglas Haig

30/07 23:30
 

Stadlau

Sc Gleisdorf

30/07 20:00
 

Lyngby Reserve

Sonderjyske Reserve

30/07 20:00
 

Viborg Reserve

Silkeborg If Reserve

30/07 19:30
 

PS Tni

Persib Bandung

30/07 19:30
 

PSIS Semarang

PSM Makassar

31/07 05:00
 

Monarcas Morelia Womens

Monterrey Womens

31/07 09:00
 

Tigres Womens

Atlas Womens

30/07 23:00
 

IFK Varnamo U21

Jonkopings Sodra IF U21

31/07 01:00
 

Sportfreunde Lotte

Sv Meppen

30/07 23:00
 

Pirin Blagoevgrad

Dobrudzha

31/07 01:30
 

Levski Sofia

Cherno More Varna

31/07 03:15
 

Hafnarfjordur FH

Fjolnir

31/07 03:15
 

Fylkir

Valur

31/07 03:15
 

Keflavik

Breidablik

31/07 03:15
 

KR Reykjavik

Grindavik

30/07 23:00
 

Cs Voluntari

Gaz Metan Medias

31/07 02:00
 

Concordia Chiajna

Viitorul Constanta

31/07 01:00
 

Orgryte

afc eskilstuna

30/07 18:30
 

Ansan Greeners

Suwon

30/07 18:30
 

Asan Mugunghwa

Bucheon 1995

31/07 04:50
 

Sol De America

Deportivo Capiata

31/07 07:00
 

3 De Febrero

Sportivo Luqueno

31/07 07:00
 

Real Santander

Deportivo Pereira

31/07 08:15
 

Independiente Jose Teran

Sociedad Deportiva Aucas

31/07 08:00
 

Oriente Petrolero

Sport Boys Warnes

31/07 02:00
 

Portuguesa Londrinense U19

Ca Cambe U19

31/07 06:45
 

Apeloa Du Gatto Futsal

Aabb/mapfre Futsal

31/07 02:00
 

Thor Akureyri U19

Throttur Reykjavik U19

31/07 02:00
 

Pohu

Espa

30/07 20:00
 

Olimpia Asuncion Reserves

Deportivo Santani Reserves

31/07 03:00
 

3 De Febrero Reserve

Sportivo Luqueno Reserve

30/07 16:45
 

Johor Darul Takzim Iii

Sabah U21

30/07 16:45
 

Terengganu U21

Felda United U21

30/07 16:50
 

Kuala Lumpur Fa U21

Sarawak U21

30/07 16:50
 

Melaka U21

Kelantan U21

30/07 16:55
 

Selangor Pkns U21

Pdrm U21

30/07 15:00
 

Tusker

Sofapaka