livescore - live soccer scores

Fixtures: 29 Jul 2018 Soccer Fixtures & Schedule

29/07 22:30
 

Alessandria

Giana

29/07 23:00
 

Ac Monza

Societa Sportiva Matelica Calcio

29/07 23:30
 

Alto Adige/sudtirol

Albalonga

30/07 00:00
 

Renate Ac

Rezzato

30/07 00:00
 

Viterbese

Rende

30/07 00:30
 

Sambenedettese

Unione Sanremo

30/07 00:30
 

Albinoleffe

Pordenone Calcio Ssd

30/07 00:30
 

Vicenza

Chieri

30/07 02:30
 

Ternana

Pontedera

30/07 02:30
 

Catania

Como

30/07 02:30
 

Juve Stabia

Pistoiese

30/07 02:30
 

Ac Monopoli

Piacenza

30/07 02:30
 

Carrarese

Imolese

30/07 02:30
 

Trapani

Acd Campodarsego

30/07 02:30
 

Robur Siena Ssd

Asd Sicula Leonzio

30/07 02:45
 

Pisa

Triestina

29/07 20:30
 

Club Brugge

AS Eupen

30/07 00:00
 

Sporting Charleroi

Royal Antwerp

30/07 02:00
 

Lokeren

Genk

29/07 19:00
 

Yenisey Krasnoyarsk

Zenit St Petersburg

29/07 21:30
 

Arsenal Tula

Dinamo Moscow

30/07 00:00
 

Rubin Kazan

Krasnodar

30/07 05:00
 

Seattle Sounders

New York City

30/07 09:45
 

LA Galaxy

Orlando City

29/07 18:00
 

Daegu

Jeonbuk Hyundai Motors

29/07 18:00
 

Suwon Samsung Bluewings

Gangwon

29/07 18:00
 

Jeju United

Ulsan Hyundai Horang-i

30/07 00:30
 

Italy U19

Portugal U19

29/07 16:00
 

Cambodia U16

Vietnam U16

29/07 19:30
 

Myanmar U16

Timor Leste U16

29/07 20:00
 

Indonesia U16

Philippines U16

30/07 00:00
 

Budapest Honved

Varda Se

30/07 00:00
 

Szombathelyi Haladas

Ujpesti TE

30/07 00:00
 

MTK Hungaria FC

Ferencvarosi TC

30/07 00:00
 

Varzim

Moreirense

30/07 00:00
 

Feirense

Leixoes

30/07 00:00
 

SC Farense

GD Estoril-Praia

30/07 00:00
 

Arouca

Chaves

30/07 02:45
 

CD Nacional

Boavista

29/07 15:50
 

Persekam Metro

Persidafon

29/07 15:55
 

Persiba Bantul

Persipur Purwodadi

29/07 17:30
 

Tottenham Hotspur U21

Guingamp U21

29/07 19:15
 

Waldhof Mannheim U19

Kaiserslautern U19

29/07 20:30
 

Feyenoord Rotterdam

Levante

29/07 20:30
 

Groningen

Werder Bremen

29/07 20:30
 

VfB Stuttgart

Eibar

29/07 20:30
 

Burnley

Montpellier

29/07 21:00
 

Erzgebirge Aue

Schalke 04

29/07 21:00
 

Hungary (w)

Belarus (w)

29/07 22:00
 

Glasgow Rangers

Wigan Athletic

29/07 22:00
 

Leeds United

Las Palmas

29/07 23:00
 

Cittadella

Usd Virtus Verona

29/07 23:00
 

Akhisar Bld.Geng

Al Hilal

29/07 23:00
 

Monchengladbach

Ingolstadt 04

29/07 23:10
 

Xanthi

Nea Salamis

29/07 23:25
 

Kryvbas Kriviy Rih

Kolos Sofievka

29/07 23:55
 

Serbia (w)

Romania (w)

30/07 00:00
 

Konyaspor

Kayserispor

30/07 00:30
 

Qviding Fif Wowens

Kungsbacka Dff Womens

30/07 01:00
 

Ud Poblense

Mallorca

30/07 01:00
 

Deportivo La Coruna B

Racing Villalbes

30/07 01:30
 

AE Prat

Ue Cornella

30/07 02:00
 

Trabzonspor

Samsunspor

30/07 02:00
 

Almeria

Tenerife

30/07 02:40
 

Alcoyano

Elche

30/07 03:00
 

Goiania

Goianesia GO

30/07 03:00
 

Jaragua Sc

America Go

30/07 03:00
 

Napoli

Chievo

30/07 04:00
 

San Martin Tucuman

Atletico Tucuman

30/07 04:15
 

Japan women

Brazil (w)

30/07 07:15
 

USA womens

Australia womens

30/07 09:00
 

North Carolina Womens

Lyonnais Womens

29/07 16:00
 

China U19

Espanyol U19

30/07 09:00
 

River Plate U19

Eintracht Frankfurt U19

30/07 09:00
 

Shandong Luneng U19

Shanghai Sipg U19

30/07 09:00
 

Dalian Yifang U19

Internacional Rs Youth

29/07 16:30
 

Banik Ostrava U21

Sigma Olomouc U21

29/07 17:00
 

Zlin U21

Vysocina Jihlava U21

29/07 17:00
 

Fotbal Trinec U21

Synot Slovacko U21

29/07 22:00
 

Hearts

Inverness C.T.

29/07 18:00
 

Nordsjaelland

Vendsyssel

29/07 20:00
 

Randers

Odense BK

29/07 22:00
 

Hobro I.K.

Brondby

30/07 00:00
 

Kobenhavn

Aalborg BK

29/07 21:00
 

Teplice

Dukla Praha

30/07 00:00
 

Baumit Jablonec

Sparta Praha

30/07 02:00
 

Dundalk

Bohemians

29/07 23:30
 

Ps Kemi

KuPS

30/07 00:00
 

IFK Mariehamn

SJK Seinajoki

29/07 21:00
 

AIK Solna

Kalmar FF

29/07 21:00
 

Djurgardens

GIF Sundsvall

29/07 23:30
 

Hacken

Orebro

29/07 21:30
 

Gornik Zabrze

Wisla Plock

30/07 00:00
 

Arka Gdynia

Jagiellonia Bialystok

30/07 00:00
 

Lech Poznan

Cracovia Krakow

30/07 00:30
 

Istra 1961

Slaven Belupo Koprivnica

30/07 03:00
 

ZNK Osijek

Hajduk Split

30/07 00:00
 

Deportes Iquique

Everton CD

30/07 03:00
 

San Luis Quillota

Deportes Temuco

30/07 05:30
 

Colo Colo

Curico Unido

30/07 08:00
 

O Higgins

Union La Calera

29/07 20:30
 

Herk

Zwarte Leeuw

29/07 21:00
 

KRC Mechelen

Excelsior Bouwel

29/07 21:00
 

Ac Le Roeulx

Colfontaine

29/07 22:00
 

Blankenberge

Rc Lauwe

29/07 22:00
 

Oostnieuwkerke

Ksk Vlamertinge

29/07 22:00
 

Kws Lauwe

Kortemark

29/07 22:00
 

Templeuve

Kskv Zwevezele

29/07 22:00
 

Wingene

Wielsbeke

29/07 22:00
 

Adegem

Lendelede Sport

29/07 22:00
 

Wevelgem City

Kfc Meulebeke

29/07 22:00
 

Deerlijk Sport

Pittem

29/07 22:00
 

Kvv Oostduinkerke

Jong Zulte

29/07 22:00
 

Oostkamp

Racing Waregem

29/07 22:00
 

Merelbeke

Bottelare

29/07 22:00
 

Mariekerke

Wolvertem Merchtem

29/07 22:00
 

Avanti Stekene

Sottegem

29/07 22:00
 

Appelterre Eichem

Kv Zelzate

29/07 22:00
 

Jong Lede

Elene Grotenberge

29/07 22:00
 

Bornem

Ho Kalken

29/07 22:00
 

Kfc Heusden Sport

Ninove

29/07 22:00
 

Eendracht Mazenzele

Lochristi

29/07 22:00
 

Munkzwalm

Kobbegem

29/07 22:00
 

Dendermonde

Oudenhove

29/07 22:00
 

Wetteren Kwatrecht

Kve Drongen

29/07 22:00
 

Rs Bosquetia Frameries

Greunsjotters Vossem

29/07 22:00
 

Braine

Auderghem

29/07 22:00
 

Royal Leopold

Etincelle Maurage

29/07 22:00
 

Rapid Symphorinois

Asc Berchem

29/07 22:00
 

Stockel

Kfc Rhodienne De Hoek

29/07 22:00
 

Rc Hoeilaart

Union Lasne Ohain

29/07 22:00
 

Rsc Paturages

Royal Stade Brainois

29/07 22:00
 

Racing Jet Wavre

Avenir Lembeek

29/07 22:00
 

Soignies Sports

Vk Huldenberg

29/07 22:00
 

Rc Waterloo

Moreda

29/07 22:00
 

Peruwelz

Genly Quevy

29/07 22:00
 

Kosova Schaerbeek

Pepingen

29/07 22:00
 

Rfc Houdinois

Entite Manageoise

29/07 22:00
 

Ase De Chastre

Villers La Ville

29/07 22:00
 

Rfc Grand Leez

Gilly

29/07 22:00
 

Ras Monceau

Ligny

29/07 22:00
 

Kvk Tienen

Pac Buzet

29/07 22:00
 

Aische

Loyers

29/07 22:00
 

Stade Bierbeek

Warnant

29/07 22:00
 

Entite Floreffe

Oc Nismes

29/07 22:00
 

Alliance Huppaytoise

Jeunesse Tamines

29/07 22:00
 

Es De La Molignee

Rusc Anderlues

29/07 22:00
 

Pesche

Givry

29/07 22:00
 

Ethe Belmont

Alliance Hautes Fagnes

29/07 22:00
 

Mormont

Habay La Neuve

29/07 22:00
 

Weywertz

Meix Devant Virton

29/07 22:00
 

Rus Sartoise

Oppagne Weris

29/07 22:00
 

Champlon

Rus Erezee

29/07 22:00
 

Rus Melreux

Saint Louis Saint Leger

29/07 22:00
 

Bullingen

Longlier B

29/07 22:00
 

Royal Marloie Sport

Honsfeld

29/07 22:00
 

Rochefort

Re Rossignol

29/07 22:00
 

Onhaye

La Roche-sur-Yon

29/07 22:00
 

Stockay Warfusee

Rfc Trooz

29/07 22:00
 

S Herenelderen

Soiron

29/07 22:00
 

Schoonbeek Beverst

Etoile Vervietoise

29/07 22:00
 

Bressoux

Verlaine

29/07 22:00
 

Sprimont Comblain

Rfc Huy

29/07 22:00
 

Sprimont Comblain B

Royal Aubel

29/07 22:00
 

Huccorgne

Zepperen Brustem

29/07 22:00
 

Heusy Rouheid

Boorsem Sport

29/07 22:00
 

Union La Calamine

Franchimont

29/07 22:00
 

Eendracht Termien

Harze

29/07 22:00
 

Pontisse Cite

Wellen

29/07 22:00
 

Herstal

Huvo Jeuk

29/07 22:00
 

Helson Helchteren

Lentezon Beerse

29/07 22:00
 

Hechtel

Opitter

29/07 22:00
 

Witgoor Sport

Beringen

29/07 22:00
 

Esperanza Neerpelt

Kfc Lille

29/07 22:00
 

Ekeren

Melsbroek

29/07 22:00
 

K Kontich

Kfc Putte

29/07 22:00
 

Tildonk

Kampenhout

29/07 22:00
 

Kfc Nijlen

Rapid Leest

29/07 22:00
 

Woluwe Zaventem

Berlaar Heikant

29/07 22:00
 

Vc Sterrebeek

Ternesse

29/07 22:00
 

Stade Everois

Lyra

29/07 22:00
 

Veltem

Bleid

29/07 22:00
 

Kv Tremelo

Ganshoren

29/07 22:00
 

Fsi Berchem

Sc Aarschot

29/07 22:00
 

Grimbergen

Kac Betekom

29/07 22:00
 

S Gravenwezel

Jette

29/07 22:00
 

Aywaille

Bregel Sport

29/07 23:00
 

Rus Beloeil

Ostiches

30/07 00:00
 

Ardennen

Latem

30/07 00:00
 

Binche

Cs Wepion

30/07 00:00
 

Eendracht Zele

Bambrugge

30/07 00:00
 

Flavion Sport

Union Namur

30/07 00:00
 

Gestel

Vc Herentals

30/07 00:00
 

Kesk Leopoldsburg

Herkol

29/07 19:45
 

Elite 3000 Helsingor

Fremad Amager

29/07 19:45
 

Koge Bk

Roskilde

29/07 19:45
 

Lyngby

Hvidovre IF

29/07 19:45
 

Naestved

Fredericia

29/07 19:45
 

Silkeborg IF

Thisted

29/07 19:45
 

Viborg

Nykobing Falster

29/07 19:45
 

Herfolge Boldklub Koge

Roskilde

29/07 19:45
 

Lyngby

Hvidovre IF

29/07 19:45
 

Elite 3000 Helsingor

Fremad Amager

29/07 19:45
 

Naestved

Fredericia

29/07 19:45
 

Silkeborg IF

Thisted

29/07 19:45
 

Viborg

Nykobing Falster

29/07 19:00
 

Pattaya United

Chiangrai United

29/07 19:00
 

BEC Tero Sasana

Bangkok Glass

29/07 20:00
 

Air Force Central

Nakhon Ratchasima

29/07 20:00
 

Bangkok United FC

Port

29/07 21:00
 

Kairat Almaty

Tobol Kostanai

29/07 21:30
 

Irtysh Pavlodar

Shakhtyor Karagandy

29/07 22:00
 

Ordabasy

Zhetysu Taldykorgan

30/07 03:15
 

Morocco U20

Russia U20

30/07 05:30
 

Venezuela U20

Argentina U20

29/07 23:30
 

Bk-46 Karis Karjaa

Kaapo[kaarinan Pojat]

29/07 22:00
 

Vasco da Gama

Corinthians

29/07 22:00
 

Palmeiras

Parana

30/07 03:00
 

Cruzeiro

Sao Paulo

30/07 03:00
 

Flamengo

Sport Recife

30/07 03:00
 

Atletico Paranaense

Vitoria Salvador BA

30/07 03:00
 

Internacional RS

Botafogo

30/07 06:00
 

Chapecoense

Gremio

30/07 06:00
 

Santos

America Mineiro

30/07 01:00
 

Pumas UNAM

Necaxa

30/07 05:00
 

Lobos Buap

Veracruz

30/07 07:00
 

Tigres UANL

Club Tijuana

30/07 09:00
 

Leon

Monterrey

29/07 17:00
 

Gifu

Oita Trinita

29/07 17:00
 

Matsumoto Yamaga

Ventforet Kofu

29/07 17:00
 

Mito Hollyhock

Ehime

29/07 17:00
 

Tochigi SC

Zweigen Kanazawa FC

29/07 17:00
 

Kyoto Purple Sanga

Tokyo Verdy

29/07 17:00
 

Albirex Niigata

JEF United Ichihara

29/07 18:00
 

Omiya Ardija

Roasso Kumamoto

29/07 19:35
 

Guangzhou Evergrande

Chongqing Lifan

29/07 19:35
 

Tianjin Quanjian

Changchun YaTai

29/07 22:00
 

Liepajas Metalurgs

Fk Valmiera

29/07 23:00
 

Jelgava

FK Ventspils

30/07 04:00
 

Juticalpa

Real Espana

30/07 04:00
 

Juticalpa

Real Espana

29/07 23:00
 

Trenkwalder Admira

Rapid Wien

29/07 23:00
 

Red Bull Salzburg

LASK Linz

29/07 23:00
 

St.Polten

Wolfsberger AC

29/07 23:00
 

Trenkwalder Admira

Rapid Wien

29/07 23:00
 

Red Bull Salzburg

LASK Linz

29/07 23:00
 

St.Polten

Wolfsberger AC

29/07 22:00
 

Bsc Glasgow

East Stirlingshire

30/07 08:00
 

Sc Scarborough Ontario

Real Mississauga

29/07 22:00
 

IL Hodd

Nardo

29/07 22:00
 

IL Hodd

Nardo

30/07 00:00
 

Jerv

Sogndal

30/07 00:00
 

Notodden FK

Aalesund

30/07 00:00
 

Sandnes Ulf

Ullensaker/Kisa IL

30/07 00:00
 

Floro

Tromsdalen UIL

30/07 00:00
 

Nest-Sotra

Mjondalen

30/07 00:00
 

Levanger

Asane Fotball

30/07 00:00
 

Strommen

Kongsvinger

30/07 00:00
 

Sv Lendorf

Wolfsberger Ac Amateur

29/07 20:00
 

Trakai Ii

Dfk Dainava Alytus

29/07 23:00
 

Pakruojis

Baltija Panevezys

30/07 00:00
 

Nfa Aisciai Kaunas

Banga Gargzdai

29/07 21:00
 

Zhitkovichi‎

Isloch Minsk

29/07 21:30
 

Slavia Mozyr

Luch Minsk

29/07 22:00
 

Klechesk Kletsk

Dinamo Brest

29/07 22:30
 

Zabudova 2007

Shakhter Soligorsk

29/07 23:00
 

Energosbyt Bsatu

Dinamo Minsk

29/07 19:00
 

Samut Songkhram FC

Nong Bua Lamphu

29/07 19:00
 

Khonkaen FC

Kasetsart

29/07 20:00
 

Udon Thani

Chiangmai Fc

29/07 20:00
 

Trat Fc

Army United

29/07 22:00
 

Kokand 1912

Sogdiana Jizak

29/07 23:00
 

Qizilqum Zarafshon

Buxoro

30/07 00:00
 

Lokomotiv Tashkent

Kuruvchi Bunyodkor

30/07 00:00
 

Lokomotiv Tashkent

Kuruvchi Bunyodkor

29/07 16:00
 

Rubin Kazan Youth

Krasnodar Youth

29/07 16:00
 

Rubin Kazan Youth

Krasnodar Youth

29/07 16:30
 

SKU Amstetten

Floridsdorfer Ac

29/07 23:00
 

Juniors OO

Wacker Innsbruck Amateure

30/07 02:10
 

Gimnasia LP

Olimpo

30/07 05:00
 

Almagro

Gimnasia Jujuy

30/07 07:10
 

Petroleros De Anzoategui

Yaracuy

30/07 03:00
 

Fernandez Vial

Deportes Santa Cruz

30/07 03:30
 

Colchagua Cd

Independiente De Cauquenes

30/07 03:30
 

General Velasquez

Malleco Unido

30/07 04:00
 

Real Juventud San Joaquin

Linares Unido

30/07 06:00
 

Escuela Macul

Osorno

30/07 02:00
 

Plaza Colonia

Central Espanol

29/07 16:30
 

Sriwijaya Palembang

Borneo

29/07 19:30
 

Persela Lamongan

Persipura Jayapura

30/07 01:00
 

Municipal Liberia

Santa Ana

30/07 01:00
 

Cerdanyola del Valles

Cf Peralada

30/07 02:30
 

Sant Andreu

Ue Vilassar De Mar

30/07 01:00
 

Espanyol B

UE Olot

30/07 01:00
 

CF Gava

Lleida

30/07 01:30
 

L'Hospitalet

Ce Europa

30/07 01:30
 

EC Granollers

UE Llagostera

30/07 01:30
 

Santboia

Vilafranca

29/07 20:30
 

Epac United

Mzuzu University

29/07 20:15
 

Hamilton Womens

Hibernians Womens

30/07 02:00
 

Juan Aurich

Carlos Manucci

30/07 04:00
 

Atletico Grau

Cienciano

30/07 04:30
 

Deportivo Hualgayoc

Willy Serrato

30/07 04:30
 

Victoria Sports

Santa Rosa Pucallpa

29/07 22:00
 

Lobos Buap U20

Veracruz U20

29/07 22:00
 

Tigres Uanl U20

Club Tijuana U20

29/07 22:45
 

Leon U20

Monterrey U20

29/07 17:30
 

Condor Hamburg

Tus Osdorf

29/07 20:00
 

Niendorfer Tsv

SC Victoria Hamburg

29/07 23:30
 

Msk Fomat Martin

Liptovska Stiavnica

29/07 23:40
 

Tj Banik Kalinovo

Ruzomberok B

30/07 01:00
 

Olmedo Riobamba

Cd Clan Juvenil

29/07 16:30
 

Annabichler Sv

Sv Sachsenburg

29/07 16:30
 

Gurnitz

Eisenkappel

29/07 15:00
 

Mauritius U17

Namibia U17

29/07 19:00
 

South Africa U17

Angola U17

29/07 19:00
 

Energie Cottbus

Hansa Rostock

29/07 19:00
 

Energie Cottbus

Hansa Rostock

29/07 20:00
 

Uerdingen

SpVgg Unterhaching

29/07 20:00
 

Uerdingen

SpVgg Unterhaching

29/07 21:00
 

Vfl Oldenburg

Holstein Kiel 2

30/07 00:00
 

Olimpia Elblag

Blekitni Stargard Szczecinski

30/07 01:20
 

Puszcza Niepolomice

Stal Mielec

29/07 16:15
 

Viktoria Zizkov

Budejovice

29/07 23:00
 

Sk Slovan Varnsdorf

Fk Mas Taborsko

29/07 23:00
 

Fk Graffin Vlasim

Brno

30/07 00:00
 

Hradec Kralove

SC Znojmo

29/07 21:00
 

Humpolec

Zdirec Nad Doubravou

29/07 21:00
 

Afc Humpolec

Zdirec Nad Doubravou

29/07 23:00
 

Kozlovice

Viktorie Prerov

29/07 23:00
 

Sokol Lanzho

Bzenec

29/07 23:00
 

Velky Beranov

Slavoj Polna

29/07 23:00
 

Spartak Velka Bites

Vrchovina

29/07 23:00
 

Kozlovice

Prerov

29/07 23:00
 

Detmarovice

Mfk Havirov

29/07 23:00
 

Velka Bites

Vrchovina

29/07 23:00
 

Moravan Oldrisov

Slavoj Olympia

29/07 23:00
 

Strani

Viktoria Otrokovice

29/07 23:00
 

Stara Rise

Sokol Tasovice

29/07 15:00
 

Luch-Energiya

Zenit-2 St.Petersburg

29/07 16:00
 

Ska Khabarovsk

Sibir

29/07 19:00
 

Shinnik Yaroslavl

Spartak Moscow II

29/07 20:00
 

Tom Tomsk

Rotor Volgograd

29/07 22:00
 

Mordovia Saransk

Krasnodar II

29/07 23:00
 

Petrotrest

Khimki

29/07 23:00
 

Avangard

Fakel Voronezh

29/07 23:30
 

FK Tyumen

Torpedo Armavir

29/07 23:30
 

Chertanovo Moscow

Baltika

30/07 00:00
 

Spartak Tambov

Volga Olimpiets

29/07 23:30
 

Lokomotiv Plovdiv

Slavia Sofia

30/07 01:45
 

Vitosha Bistritsa

CSKA Sofia

29/07 23:30
 

Pfc Nesebar

Ludogorets Razgrad Ii

29/07 23:30
 

Pfc Nesebar

Ludogorets Razgrad Ii

30/07 00:00
 

IBV Vestmannaeyjar

Ka Akureyri

30/07 03:15
 

Vikingur Reykjavik

Stjarnan

30/07 00:00
 

Balmazujvaros

Dorogi

30/07 00:00
 

ETO Gyori FC

Budaorsi Sc

30/07 00:00
 

Duna Tisza

Soroksar

30/07 00:00
 

Vac-Dunakanyar

Budafoki Mte

30/07 01:00
 

Bekescsaba

Mte Mosonmagyarovar

30/07 01:00
 

Kaposvar

Gyirmot Se

30/07 01:00
 

Siofok

Zalaegerszegi TE

30/07 01:00
 

Vasas

Monori Se

29/07 23:00
 

Backa Backa Palanka

Spartak Subotica

30/07 01:00
 

Dinamo Vranje

Partizan Belgrade

30/07 01:00
 

Crvena Zvezda

Radnicki Nis

29/07 16:30
 

Artmedia Petrzalka

Msk Zilina B

29/07 23:30
 

Slavoj Trebisov

Inter Bratislava

29/07 21:00
 

Male Dvorniky

Druzstevnik Trstice

29/07 23:00
 

Druzstevnik Spacince

Blava Jaslovske Bohunice

29/07 23:00
 

Sc Cenkovce

Novy Zivot

29/07 23:00
 

Manin Podmanin

Tj Partizan Domaniza

29/07 23:00
 

Dolne Vestenice

Banik Lehota Pod Vtacnikom

29/07 23:00
 

Druzstevnik Ivanka Pri Nitre

Slovan Galanta

29/07 23:00
 

Ofk Kovarce

Hrusovany

29/07 23:00
 

Avita Studienka

Rohoznik

29/07 23:00
 

Velky Kyr

Kmetovo

29/07 23:00
 

Horne Oresany

Tj Slavoj Boleraz

29/07 23:00
 

Vahovce

Velke Zaluzie

29/07 23:00
 

Tvrdosin

Olympia Bobrov

29/07 23:00
 

Surany

Tj Imel

29/07 23:00
 

Horna Krupa

Mfk Vrbove

29/07 23:00
 

Tj Druzstevnik Besenov

Velke Lovce

29/07 23:00
 

Plevnik Drienove

Slovan Nemsova

29/07 23:00
 

Voderady

Malzenice

29/07 23:00
 

Tj Salka

Mso Sturovo

29/07 23:00
 

Nevidzany

Lokomotiva Kozarovce

29/07 23:00
 

Tj Druzstevnik Jacovce

Tj Slovan Krusovce

29/07 23:00
 

Druzstevnik Radimov

TJ Spartak Myjava

29/07 23:00
 

Malacky

Psc Pezinok

29/07 23:00
 

Mfk Rusovce

Tj Rovinka

29/07 23:00
 

Slovan Ivanka Pri Dunaji

Tomasov

29/07 23:00
 

Slovan Brvniste

Belusa

29/07 23:00
 

Partizan Precin

SKM Puchov

29/07 23:00
 

Zemianske Kostolany

Slovan Simonovany

29/07 23:00
 

Tatran Cementaren

Povazska Bystrica

29/07 23:00
 

Dvory Nad Zitavou

Nove Zamky

29/07 23:30
 

Bela

Ofk Teplicka Nad Vahom

30/07 01:00
 

Slovan Bratislava

Sport Podbrezova

30/07 01:00
 

DAC Dunajska Streda

Zemplin Michalovce

30/07 01:00
 

Trencin

MFK Ruzomberok

30/07 00:30
 

FK Sarajevo

Mladost Doboj Kakanj

30/07 02:00
 

Zrinjski Mostar

GOSK Gabela

30/07 02:30
 

NK Celik

FK Zeljeznicar

30/07 00:15
 

NK Maribor

NK Mura 05

30/07 02:15
 

Domzale

NK Rudar Velenje

30/07 02:30
 

Krsko Posavlje

NK Olimpija Ljubljana

29/07 23:00
 

Sepsi

Universitatea Craiova

30/07 02:00
 

Steaua Bucuresti

Dinamo Bucuresti

29/07 20:00
 

Haninge

IF Sylvia

29/07 21:00
 

Landskrona BoIS

Gefle IF

29/07 23:30
 

Jonkopings Sodra IF

Helsingborg IF

29/07 16:30
 

Svg Reichenau

Kitzbuhel

29/07 21:00
 

Rheindorf Altach B

Langenegg

29/07 21:00
 

Paide Linnameeskond

Kuressaare

30/07 00:00
 

Tartu FS Santos

Nomme Jk Kalju Ii

30/07 00:00
 

Jk Tallinna Kalev Ii

Keila Jk

30/07 00:00
 

Tallinna Levadia 2

Flora Tallinn 2

29/07 22:00
 

Vaduz

Lausanne Sports

29/07 22:00
 

Olimpic Donetsk

Vorskla Poltava

29/07 22:00
 

Karpaty Lviv

Chernomorets Odessa

30/07 00:30
 

Illichivets

Desna Chernihiv

30/07 00:30
 

Shakhtar Donetsk

Arsenal Kyiv

29/07 23:00
 

Fk Avanhard Kramatorsk

Ahrobiznes Tsk Romny

30/07 00:00
 

Obolon Brovar Kiev

Rukh Vynnyky

29/07 12:00
 

Hobart Olympia Warriors

Devonport City Striker

29/07 12:45
 

Northern Rangers

Hobart Zebras

29/07 13:00
 

Melbourne Knights

Kingston City

29/07 14:00
 

South Melbourne

Heidelberg United

29/07 13:00
 

St Albans Saints

Goulburn Valley Suns

29/07 13:00
 

Nunawading City

Werribee City Sc

29/07 13:30
 

West Torrens Birkalla

Adelaide Olympic

29/07 13:45
 

Adelaide United U21

West Adelaide

29/07 15:00
 

Perth Glory Am

Stirling Lions

29/07 15:00
 

University of Queensland

Brisbane Knights

29/07 16:05
 

Bayside United

Albany Creek

29/07 18:00
 

Busan I'Park

Anyang

30/07 00:45
 

Ashdod MS

Hapoel Raanana

30/07 00:45
 

Hapoel Tel Aviv

Bnei Yehuda Tel Aviv

30/07 02:00
 

Maccabi Tel Aviv

Beitar Jerusalem

29/07 13:00
 

Vanraure Hachinohe

Reinmeer Aomori

29/07 14:00
 

Nara Club

Honda

29/07 14:00
 

Maruyasu Industries

Veertien Kuwana

29/07 15:00
 

Osaka

Imabari FC

29/07 15:30
 

Yanbian Beiguo

Baoding Rongda

29/07 19:35
 

Nantong Zhiyun

Shenzhen Pengcheng

29/07 19:00
 

Dalian Chaoyue

Qingdao Huanghai

29/07 20:00
 

Xinjiang Dabancheng

Liaoning Whowin

29/07 21:00
 

Kedah

Pknp

29/07 21:00
 

Selangor PB

Terengganu

29/07 21:00
 

Kelantan FA

Pahang

30/07 01:00
 

Leones Univ Guadalajara

Juarez

29/07 20:10
 

Nautico Youth Pe

Porto Pe Youth

30/07 02:00
 

Wanderers FC

Boston River

30/07 02:00
 

Cerro Montevideo

Centro Atletico Fenix

30/07 02:00
 

Racing Club Montevideo

Ca Atenas

30/07 02:00
 

Ca River Plate

CA Penarol

30/07 02:30
 

Liverpool P

El Tanque Sisley

29/07 22:00
 

Guay Leena

Ca River Plate Asuncion

30/07 03:00
 

Martin Ledesma

Sportivo Iteno

30/07 03:30
 

Olimpia Asuncion

Deportivo Santani

30/07 06:30
 

Nacional Asuncion

General Diaz

30/07 00:30
 

Universitario De Popayan

Orsomarso

30/07 04:00
 

Llaneros de Guanare

Fortaleza

30/07 05:00
 

Real Cartagena

Valledupar

30/07 05:00
 

Cortulua

Atletico Clube Purtugal

30/07 06:15
 

Atletico Junior Barranquilla

Deportivo Pasto

30/07 06:30
 

Patriotas

Millonarios

30/07 08:30
 

Dep.Independiente Medellin

Boyaca Chico

30/07 00:00
 

Cd Copiapo S.a.

Rangers Talca

30/07 03:30
 

Nublense

Cd Santiago Morning

30/07 03:30
 

La Serena

Melipilla

30/07 03:30
 

Valdivia

Union San Felipe

30/07 04:00
 

San Marcos De Arica

Magallanes

30/07 02:30
 

Deportivo Municipal

Melgar

30/07 07:15
 

Real Garcilaso

Comerciantes Unidos

30/07 01:00
 

Cartagines Deportiva SA

Limon

30/07 03:30
 

Universidad de Costa Rica

Ad Grecia

30/07 05:30
 

Santos De Guapiles

AD Carmelita

30/07 07:05
 

Guadalupe

Herediano

30/07 01:00
 

Deportivo Sanarate

Deportivo Petapa

30/07 01:00
 

CSD Municipal

Coban Imperial

30/07 01:00
 

Deportivo Sanarate

Deportivo Petapa

30/07 01:00
 

CSD Municipal

Coban Imperial

30/07 02:00
 

CD Malacateco

Guastatoya

30/07 02:00
 

CD Malacateco

Guastatoya

30/07 03:30
 

Deportivo Chiantla

CD Puerto de Iztapa

30/07 03:30
 

Deportivo Chiantla

CD Puerto de Iztapa

30/07 05:00
 

Cd Pasaquina

Cd Chalatenango

30/07 05:15
 

Alianza San Salvador

CD FAS

30/07 05:15
 

Alianza

CD FAS

30/07 05:00
 

Bethlehem Steel

Atlanta United 2

30/07 05:00
 

Liga Dep. Universitaria Quito

Emelec

30/07 03:30
 

Metropolitanos

Mineros de Guayana

30/07 03:45
 

Deportivo La Guaira

Zulia

30/07 04:00
 

Estudiantes Merida

Caracas FC

30/07 04:00
 

Trujillanos FC

Aragua

30/07 06:30
 

Deportivo Lara

Zamora Barinas

30/07 03:00
 

Club Guabira

The Strongest

30/07 03:00
 

Real Potosi

Nacional Potosi

30/07 04:00
 

Bolivar

Aurora

30/07 07:00
 

Destroyers

Blooming

29/07 21:00
 

As Vita Club

Aduana Stars

29/07 21:00
 

Ud Songo

Al Hilal Omdurman

29/07 21:00
 

Cara Brazzaville

Djoliba

30/07 00:00
 

Williamsville Athletic Club

Enyimba International

30/07 00:00
 

Young Africans

Ptt Rayong

30/07 00:00
 

Williamsville Athletic

Enyimba International

30/07 00:00
 

Young Africans

Gor Mahia

30/07 03:00
 

RCA Raja Casablanca Atlhletic

Asec Mimosas

30/07 03:00
 

EL Masry

Renaissance Sportive de Berkane

30/07 03:00
 

Usm Alger

Rayon Sports

29/07 23:00
 

Strani

Viktoria Otrokovice

29/07 12:00
 

Apia Leichhardt Tigers U20

Sydney United 58 U20

29/07 13:00
 

Perth Glory Am

Stirling Lions U20

29/07 18:30
 

PK-35

Espoo 2

29/07 19:15
 

Tote

Nups

29/07 19:00
 

Wazito

Posta Rangers

29/07 20:00
 

Ulinzi Stars Nakuru

Nzoia United

29/07 20:00
 

Kericho

Kakamega

29/07 20:00
 

Vihiga United

Afc Leopards Sc

29/07 13:00
 

Marconi Stallions

Sydney FC U21