livescore - live soccer scores

Fixtures: 28 Jul 2018 Soccer Fixtures & Schedule

28/07 19:35
 

Arsenal

PSG

29/07 01:05
 

Benfica

Juventus

29/07 02:05
 

Chelsea

Inter Milan

29/07 05:05
 

Manchester United

Liverpool

29/07 07:05
 

Bayern Munich

Manchester City

29/07 11:05
 

Barcelona

Tottenham Hotspur

29/07 02:30
 

Us Casertana 1908

Az Picerno Asd

29/07 00:00
 

Kortrijk

Anderlecht

29/07 00:00
 

Kortrijk

Anderlecht

29/07 02:00
 

Zulte-Waregem

Red Star Waasland-Beveren

29/07 02:00
 

St.-Truidense VV

Cercle Brugge

29/07 02:00
 

St.-Truidense VV

Cercle Brugge

29/07 02:00
 

Zulte-Waregem

Red Star Waasland-Beveren

29/07 02:30
 

Oostende

Excelsior Mouscron

29/07 02:30
 

Oostende

Peruwelz

28/07 21:30
 

Ural Sr

Anzhi

28/07 21:30
 

Ural Sr

Anzhi

29/07 00:00
 

Spartak Moscow

Gazovik Orenburg

29/07 00:00
 

Spartak Moscow

Gazovik Orenburg

29/07 02:30
 

FK Rostov

Terek Groznyi

29/07 02:30
 

FK Rostov

Terek Groznyi

29/07 07:00
 

Montreal Impact

Atlanta United

29/07 07:00
 

Toronto

Chicago Fire

29/07 07:00
 

New York Red Bulls

Columbus Crew

29/07 08:00
 

DC United

Colorado Rapids

29/07 09:00
 

Sporting Kansas City

Dallas

29/07 10:00
 

Vancouver Whitecaps

Minnesota United

29/07 10:30
 

San Jose Earthquakes

Real Salt Lake

29/07 11:00
 

Portland Timbers

Houston Dynamo

28/07 18:00
 

Gamba Osaka

Kashima Antlers

28/07 18:00
 

Sagan Tosu

Jubilo Iwata

28/07 18:00
 

Sanfrecce Hiroshima

Urawa Red Diamonds

28/07 18:00
 

Vegalta Sendai

Cerezo Osaka

28/07 18:00
 

Vissel Kobe

Kashiwa Reysol

28/07 18:00
 

Seoul

Gyeongnam

28/07 18:00
 

Chunnam Dragons

Incheon United

28/07 18:30
 

Sangju Sangmu Phoenix

Pohang Steelers

29/07 02:00
 

Rakow Czestochowa

Gks Jastrzebie

28/07 21:00
 

Bytovia Bytow

Stomil Olsztyn

28/07 23:00
 

Wigry Suwalki

Chojniczanka Chojnice

28/07 23:45
 

LKS Lodz

GKS Katowice

29/07 00:00
 

Odra Opole

Sandecja

29/07 00:00
 

Podbeskidzie

LKS Nieciecza

29/07 01:00
 

GKS Tychy

Chrobry Glogow

29/07 03:00
 

NK Rijeka

Hnk Gorica

29/07 00:30
 

NK Lokomotiva Zagreb

Zapresic

29/07 00:30
 

NK Lokomotiva Zagreb

Zapresic

29/07 03:00
 

NK Rijeka

Hnk Gorica

28/07 20:00
 

Rayong

Sisaket

28/07 19:00
 

Krabi Fc

Ptt Rayong

28/07 21:00
 

Lorient

Le Havre

28/07 21:00
 

Lorient

Le Havre

28/07 16:05
 

Besiktas Jk U21

Lorient U21

28/07 17:00
 

Kp Calisia Kalisz

Stal Brzeg

28/07 17:00
 

Spvgg 03 Ilvesheim U19

Augsburg U19

28/07 20:00
 

Darmstadt

Roda JC Kerkrade

28/07 20:00
 

Hartlepool United FC

Middlesbrough

28/07 20:00
 

Portsmouth

Utrecht

28/07 20:00
 

Gainsborough Trinity

Grimsby Town

28/07 20:05
 

Dynamo Dresden

Aston Villa

28/07 20:30
 

NAC Breda

SBV Excelsior

28/07 20:35
 

Heracles Almelo

Kasimpasa

28/07 21:00
 

Burton Albion

Cardiff City

28/07 21:00
 

Derry City

Institute

28/07 21:00
 

Leicester City

Udinese

28/07 21:00
 

BVV Barendrecht

Hercules

28/07 21:30
 

Queens Park Rangers

Union Berlin

28/07 21:30
 

Kerala Blasters

Girona

28/07 21:30
 

St. Pauli

Stoke City

28/07 22:00
 

Southport FC

Bury

28/07 22:00
 

Stockport County

Macclesfield Town

28/07 22:00
 

St Gilloise

Fortuna Sittard

28/07 22:00
 

Accrington Stanley

Blackburn Rovers

28/07 22:00
 

Oldham Athletic

Preston North End

28/07 22:00
 

Alfreton Town

Chesterfield

28/07 22:00
 

Barnsley

Hull City

28/07 22:00
 

Peterborough United

Bolton Wanderers

28/07 22:00
 

Birmingham

Brighton

28/07 22:00
 

Bristol Rovers

Exeter City

28/07 22:00
 

Braintree Town

Chelmsford City

28/07 22:00
 

Charlton Athletic

Norwich

28/07 22:00
 

Cheltenham Town

Walsall

28/07 22:00
 

Derby County

Wolves

28/07 22:00
 

Dorchester Town

Torquay United

28/07 22:00
 

Hamburger

AS Monaco

28/07 22:00
 

Carlisle

Bradford AFC

28/07 22:00
 

Crewe Alexandra

Blackpool

28/07 22:00
 

Reading

Crystal Palace

28/07 22:00
 

Luton Town

Notts County

28/07 22:00
 

Brentford

Watford

28/07 22:00
 

Boreham Wood

AFC Wimbledon

28/07 22:00
 

Nottingham Forest

Bournemouth

28/07 22:00
 

Scunthorpe United

Lincoln City

28/07 22:00
 

Tranmere Rovers

Rochdale

28/07 22:00
 

Port Vale

Shrewsbury Town

28/07 22:00
 

West Bromwich

Coventry

28/07 22:00
 

Sheffield Wed.

Villarreal

28/07 22:00
 

Halifax Town

Boston United

28/07 22:00
 

Ipswich

West Ham

28/07 22:00
 

MSV Duisburg

Fiorentina

28/07 22:00
 

Morecambe

Fleetwood Town

28/07 22:00
 

Leyton Orient

Southend United

28/07 22:25
 

Kaiserslautern U19

Augsburg U19

28/07 22:30
 

Zwolle

Levante

28/07 22:45
 

Nimes

Toulouse

28/07 23:00
 

Hoffenheim

SC Heerenveen

28/07 23:00
 

Lazio

Spal

28/07 23:00
 

Fulham

Athletic Bilbao

28/07 23:00
 

Atalanta

Virtus Bergamo

29/07 00:00
 

Panionios

Omonia Nicosia

29/07 00:00
 

Lamia

Larisa

29/07 00:00
 

Real Sociedad

Osasuna

29/07 00:00
 

Parma

Sampdoria

29/07 00:00
 

Strasbourg

Stade Reims

29/07 00:00
 

Torino

Nice

29/07 00:00
 

Fortuna Sittard

Bayer Leverkusen

29/07 00:00
 

E.N.Paralimni

Alki Larnaka FC

29/07 00:00
 

MSV Duisburg

Athletic Bilbao

29/07 00:30
 

Stade Rennais

Everton

29/07 00:30
 

Heidenheimer

Hellas Verona

29/07 01:00
 

PSV Eindhoven

Valencia

29/07 01:00
 

Albacete

Hercules

29/07 01:00
 

Talavera De La Reina

Getafe

29/07 01:00
 

Leganes

Cf Rayo Majadahonda

29/07 01:00
 

Numancia

SD Huesca

29/07 01:00
 

Wolfsburg

Lyon

29/07 01:00
 

Petrolul Ploiesti

As Academia Rapid

29/07 01:00
 

Fiorentina

Fulham

29/07 01:30
 

Elche

Cadiz

29/07 01:30
 

Alaves

Alcorcon

29/07 02:00
 

SD Ponferradina

Deportivo La Coruna

29/07 02:30
 

Gimnastic Tarragona

Zaragoza

29/07 03:00
 

Porto

Newcastle United

29/07 03:00
 

Real Betis

Lille

29/07 03:00
 

Club Africain

Galatasaray

29/07 03:00
 

UD Badajoz

Vitoria Setubal

29/07 03:45
 

Sporting Lisbon

Marseille

29/07 07:30
 

Cincinnati

Espanyol

29/07 09:00
 

Internacional Rs Youth

Eintracht Frankfurt U19

29/07 09:00
 

Santos laguna U19

Spartak Moskva U19

29/07 09:00
 

Shanghai Sipg U19

Newcastle Jets U19

29/07 09:00
 

Dalian Yifang U19

River Plate U19

28/07 18:00
 

Gainare Tottori

Thespa Kusatsu Gunma

28/07 22:00
 

Aves

Santa Clara

28/07 23:00
 

Maritimo

CD Mafra

29/07 01:00
 

Pacos Ferreira

Academico Viseu

29/07 01:00
 

Belenenses

UD Oliveirense

28/07 22:00
 

Elgin City

Dundee United

28/07 22:00
 

East Fife

Falkirk

28/07 22:00
 

Forfar Athletic

St. Johnstone

28/07 22:00
 

Cove Rangers

Raith Rovers

28/07 22:00
 

Dundee

Brechin City

28/07 22:00
 

Dunfermline

Stirling Albion

28/07 22:00
 

Greenock Morton

Albion Rovers

28/07 22:00
 

Partick Thistle

Ayr Utd

28/07 22:00
 

Hamilton

Airdrie United

28/07 22:00
 

Livingston

Berwick Rangers

28/07 22:00
 

Clyde

Motherwell

28/07 22:00
 

Edinburgh City

Stranraer

28/07 22:00
 

Kilmarnock

Queens Park

28/07 22:00
 

St. Mirren

Dumbarton

28/07 22:00
 

Greenock

Albion Rovers

28/07 22:15
 

Alloa Athletic

Ross County

28/07 22:00
 

Midtjylland

Esbjerg FB

28/07 23:00
 

Marila Pribram

Bohemians 1905

28/07 23:00
 

Opava

Zlin

28/07 23:00
 

Synot Slovacko

Banik Ostrava

29/07 01:00
 

Slavia Praha

Mfk Karvina

28/07 22:00
 

Honka

HJK Helsinki

28/07 22:00
 

Ostersunds

Elfsborg

28/07 22:00
 

IFK Goteborg

Brommapojkarna

29/07 00:00
 

Dalkurd Ff

IK Sirius

29/07 00:00
 

Malmo

IFK Norrkoping

29/07 00:00
 

Zaglebie Lubin

Zaglebie Sosnowiec

29/07 02:30
 

Korona Kielce

Legia Warszawa

29/07 00:00
 

Palestino

Univ. Catolica

29/07 03:00
 

Csd Antofagasta

Universidad de Chile

29/07 08:00
 

Audax Italiano

Universidad de Concepcion

28/07 23:30
 

Hamont

Groen Star Beek

29/07 00:00
 

Eendracht Wervik

Sassport Boezinge

29/07 00:00
 

Asc Havinnes

Torhout

29/07 01:00
 

Dadizele

Eendracht Aalter

29/07 01:00
 

Sint Dymphna

Md Halen

29/07 01:00
 

Schriek

Retie

29/07 01:30
 

Rfc Rhisnois

Gosselies Sports

29/07 01:30
 

Chevetogne

Rcs Condruzien

29/07 01:30
 

Richelle United

Uce Liege

29/07 01:30
 

Niel United

Bilzerse Waltwilder

29/07 01:30
 

Flandria Paal

Sint Lenaarts

29/07 01:30
 

Diest

Rauw Sport

29/07 01:30
 

Kfc De Kempen

Berg En Dal

29/07 01:30
 

Kfc Wezel

Zwaluwen Olmen

29/07 01:30
 

Kfc Houtvenne

Vk Berchem

29/07 02:00
 

Ploegsteert Bizet

Rfc Tournai Doornik

29/07 02:00
 

Rc Lebbeke

Berlare

29/07 02:00
 

Svelta Melsele

Bodegem Kapelle United

28/07 18:45
 

Navy

Muang Thong United

28/07 19:00
 

Chainat FC

Chonburi Shark FC

28/07 20:00
 

Buriram United

Suphanburi FC

28/07 20:00
 

Sukhothai

Prachuap Khiri Khan

28/07 21:00
 

Ratchaburi FC

Ubon Umt United

28/07 22:30
 

Naftan Novopolock

Slutsksakhar Slutsk

28/07 20:30
 

Lokomotiv Gomel

Dnepr Mogilev

28/07 21:00
 

Belshina Babruisk

Neman Grodno

28/07 21:30
 

Uzda

Vigvam Smolevichy

28/07 21:00
 

Astana

FK Atyrau

28/07 22:00
 

Akzhayik

FK Aktobe Lento

28/07 20:30
 

Kaisar Kyzylorda

Kyzylzhar Petropavlovsk

29/07 04:30
 

Qatar U20

Seleccion Aut Valenciana U20

28/07 22:00
 

Kapylan Pallo

Grifk

28/07 22:00
 

Kiffen

Hjs Akatemia

28/07 17:00
 

Real Kings

Uthongathi

29/07 03:00
 

Ceara

Fluminense

29/07 06:00
 

Queretaro

Pachuca

29/07 08:00
 

Club America

Atlas

29/07 10:25
 

Chivas Guadalajara

Cruz Azul

28/07 18:00
 

Beijing Renhe

Shanghai SIPG

28/07 19:35
 

Guizhou Hengfeng

HeNan JianYe

28/07 19:35
 

Dalian Yifang

Tianjin Teda

28/07 19:35
 

Jiangsu Sainty

Shandong Luneng

28/07 19:35
 

Hebei Hx Xingfu

Guangzhou R&F

28/07 20:00
 

ShenHua SVA FC

Beijing Guoan

28/07 22:00
 

Japs

Mypa

28/07 22:00
 

JIPPO

Pk Keski Uusimaa Pkku

28/07 22:00
 

LPS Helsinki

Gnistan

28/07 22:00
 

Mp Mikkeli

Viikingit

28/07 22:00
 

Narpes Kraft

Tampere

28/07 22:00
 

Pk-37

Sc Kufu-98

29/07 05:00
 

Marathon

CD Vida

29/07 07:00
 

Real De Minas

CD Olimpia

29/07 08:00
 

Lobos Upnfm

Honduras Progreso

29/07 10:00
 

CD Motagua

Ca Platense

29/07 10:00
 

CD Motagua

Platense

28/07 17:00
 

Bình Định

Hanoi 2

28/07 23:00
 

Rheindorf Altach

Mattersburg

28/07 23:00
 

Sturm Graz

TSV Hartberg

28/07 23:00
 

Rheindorf Altach

Mattersburg

28/07 23:00
 

Sturm Graz

TSV Hartberg

29/07 02:45
 

Cobh Ramblers

Finn Harps

28/07 21:00
 

Skeid Oslo

Floy Flekkeroy Il

28/07 21:00
 

Skeid Oslo

Floy Flekkeroy Il

28/07 22:00
 

Brattvag

Stjordals Blink

28/07 22:00
 

Arendal

Kjelsas IL

28/07 22:00
 

Egersunds IK

KFUM Oslo

28/07 22:00
 

FK Vidar

Vard Haugesund

28/07 22:00
 

FK Vidar

Vard Haugesund

28/07 22:00
 

Brattvag

Stjordals Blink

28/07 22:00
 

Arendal

Kjelsas IL

28/07 22:00
 

Egersunds IK

KFUM Oslo

29/07 01:30
 

HB Torshavn

NSI Runavik

28/07 21:00
 

Fk Auda Riga

Rezekne / Bjss

28/07 21:00
 

Grobina

Rigas Tehniska Universitate

28/07 21:00
 

Tukums-2000

Bfc Daugavpils

28/07 22:00
 

Fk Smiltene Bjss

Staiceles Bebri

28/07 22:00
 

Balvu Vilki

Preilu

28/07 22:00
 

Super Nova

Jdfs Alberts

28/07 18:00
 

Ekibastuzets

Zhetysu 2

28/07 20:00
 

Okzhetpes

Tarlan Shymkent

28/07 20:00
 

Kaspyi Aktau

Baykonur

28/07 20:00
 

Bolat Temirtau

Aktobe Zhas

28/07 21:00
 

Kairat Academy

Altay Spor Kulubu

28/07 21:30
 

Taraz

Maktaaral

28/07 23:00
 

Metallurg Bekobod

Neftchi Fargona

28/07 23:00
 

Navbahor Namangan

Pakhtakor Tashkent

28/07 23:00
 

Nasaf Qarshi

AGMK

28/07 18:00
 

Yenisey Krasnoyarsk Youth

Zenit St.petersburg Youth

28/07 19:00
 

Arsenal Tula Youth

Dinamo Moscow 2

28/07 19:00
 

Arsenal Tula Youth

Dinamo Moscow 2

29/07 02:00
 

WSG Wattens

Lafnitz

29/07 02:00
 

WSG Wattens

Lafnitz

29/07 06:10
 

River Plate

Villa Dalmine

29/07 07:00
 

Deportes Vallenar

Deportes Recoleta

29/07 09:00
 

San Antonio Unido

Iberia Los Angeles

28/07 19:30
 

Barito Putera

Madura United

28/07 20:15
 

PSMS Medan

Bali United

29/07 01:30
 

AE Prat

Asco

29/07 02:00
 

Santfeliuenc

Ue Cornella

29/07 02:30
 

Figueres

Ua Horta

28/07 16:00
 

Tyumen D

Vityaz Gazprom Tran Ufa

28/07 20:20
 

Kobart

Bataysk-2007

28/07 13:45
 

Wellington Olympic

Wellington United

29/07 10:30
 

Western Suburbs

Stop Out

29/07 11:00
 

Suva

Ba

28/07 20:25
 

Red Lions

Silver Strikers

28/07 15:05
 

SWQ Thunder

Queensland Lions SC

28/07 16:35
 

Brisbane City SC

Brisbane Strikers

28/07 17:00
 

Magpies Crusaders

Cairns

28/07 17:35
 

Gold Coast United

Western Pride

28/07 22:00
 

Queretaro U20

Pachuca U20

29/07 01:00
 

Chivas Guadalajara U20

Cdsyc Cruz Azul U20

28/07 14:00
 

Port Melbourne Sharks Sc U20

Pascoe Vale Sc U20

28/07 14:15
 

Hume City U20

Dandenong Thunder U20

28/07 14:15
 

South Melbourne U20

Heidelberg United U20

28/07 19:00
 

Tus Dassendorf

Wedeler Tsv

28/07 20:00
 

Sv Pullach

Tsv Kottern

28/07 20:00
 

Djk Don Bosco Bamberg

Fsv Erlangen Bruck

28/07 21:00
 

Eintracht Trier

Rot Weiss Koblenz

28/07 19:30
 

VSG Altglienicke

Rot-weiss Erfurt

28/07 19:30
 

FSV Optik Rathenow

Oberlausitz

28/07 19:30
 

Chemnitzer

FSV Union Furstenwalde

28/07 20:00
 

VfR Aalen

SV Wehen Wiesbaden

28/07 20:00
 

Fortuna Koln

Preuben Munster

28/07 20:00
 

Carl Zeiss Jena

SG Sonnenhof Grobaspach

28/07 20:00
 

Kaiserslautern

Munchen 1860

28/07 20:00
 

VfL Osnabruck

Wurzburger Kickers

28/07 20:00
 

Fsv Zwickau

Hallescher

28/07 20:00
 

VfR Aalen

SV Wehen Wiesbaden

28/07 20:00
 

Carl Zeiss Jena

SG Sonnenhof Grobaspach

28/07 20:00
 

Kaiserslautern

Munchen 1860

28/07 20:00
 

VfL Osnabruck

Wurzburger Kickers

28/07 20:00
 

Fsv Zwickau

Hallescher

28/07 20:00
 

Tsg Balingen

Mainz Am

28/07 20:00
 

Pirmasens

Astoria Walldorf

28/07 20:00
 

Eintracht Stadtallendorf

Hessen Dreieich

28/07 20:00
 

VfR Wormatia Worms

08 Homburg

28/07 20:00
 

Werder Bremen Am

Wolfsburg Am

28/07 20:00
 

Fortuna Dusseldorf Ii

SV Lippstadt

28/07 20:00
 

RW Oberhausen

SV Straelen

28/07 20:00
 

Wuppertaler Sv

Tv Herkenrath

29/07 00:00
 

Ruch Chorzow

Radomiak Radom

29/07 00:00
 

Olimpia Grudziadz

Pogon Siedlce

29/07 00:00
 

Znicz Pruszkow

Elana Torun

29/07 01:00
 

Belchatow

Siarka Tarnobrzeg

29/07 02:00
 

Gornik Leczna

Skra Czestochowa

28/07 16:15
 

Luhacovice

Slavicin

28/07 16:30
 

Prepere

Zbuzany

28/07 21:30
 

Olesnice U Bouzova

Sumperk

28/07 22:00
 

Hranice Kunz

Tj Sokol Usti

28/07 22:00
 

Hranice Kunz

Tj Sokol Usti

28/07 23:00
 

Zdar Nad Sazavou

Havlickuv Brod

28/07 23:00
 

Slovan Rosice

Bystrc Kninicky

28/07 23:00
 

Nove Sady

Jiskra Rymarov

28/07 23:00
 

Blansko

Lisen

28/07 23:00
 

Bospor Bohumin

Hlucin

28/07 23:00
 

Novy Jicin

Spartak Hulin

28/07 23:00
 

Frydlant

Vsetin

28/07 23:00
 

Hermanice

Odra Petrkovice

28/07 16:15
 

Chrudim

Usti nad Labem

28/07 16:15
 

Fotbal Trinec

Prostejov

28/07 23:30
 

Septemvri Simitli

Botev Plovdiv

29/07 01:45
 

Beroe

Ludogorets Razgrad

28/07 23:30
 

Kariana Erden

Arda

28/07 23:30
 

Lokomotiv Sofia

Chernomorets Balchik

28/07 23:30
 

Strumska Slava

Chernomorets Pomorie

29/07 00:00
 

Litex Lovech

Tsarsko Selo

29/07 00:30
 

Lokomotiv Gorna Oryahovitsa

PFK Montana

28/07 21:30
 

Thor Ka Akureyri (w)

Ibv Vestmannaeyjar (w)

28/07 22:00
 

Hafnarfjordur (w)

Kr Reykjavik Womens

28/07 22:00
 

Volsungur Husavik

Umf Vidir

28/07 22:00
 

Hottur Egilsstadir

Vestri

28/07 22:20
 

Kari

Huginn

28/07 22:00
 

Haukar Womens

Umf Sindri Hofn Womens

29/07 00:00
 

Magni Grenivik

Haukar

28/07 23:00
 

Diosgyor

Puskas Akademia

29/07 01:30
 

Debreceni VSC

Mezokovesd-Zsory

29/07 01:30
 

Fehervar Videoton

Paksi SE

28/07 19:00
 

Haka

KTP Kotka

28/07 20:00
 

Jaro

Ekenas IF Fotboll

28/07 22:00
 

Ac Kajaani

Klubi 04

28/07 22:00
 

Kpv

AC Oulu

28/07 19:00
 

Tps Turku Womens

Ons Womens

28/07 20:00
 

Jyvaskylan Pallokerho Women's

Honka Womens

29/07 00:00
 

Pallokissat Womens

Tips Womens

28/07 23:00
 

Zemun

Vojvodina

29/07 01:00
 

FK Rad Beograd

Cukaricki

29/07 01:00
 

Mladost Lucani

Radnik Surdulica

29/07 01:00
 

Proleter Novi Sad

FK Vozdovac Beograd

29/07 01:00
 

Macva Sabac

FK Napredak Krusevac

28/07 23:00
 

Oponice

Ofk Solcany

28/07 23:00
 

Partizan Cigel

Banik Prievidza

28/07 23:00
 

Podluzany

Velke Ludince

28/07 23:00
 

Velke Kosihy

Kolarovo

28/07 23:00
 

Slovan Sahy

Kfc Kalna Nad Hronom

28/07 23:00
 

Ok Castkovce

Nove Mesto

28/07 23:30
 

Dolany

Bahon

28/07 23:30
 

Dubravka Bratislava

Raca Bratislava

29/07 01:00
 

Mfk Aleksince

Slovan Hlohovec

28/07 23:30
 

Mfk Dubnica

Lokomotiva Kosice

28/07 23:30
 

Odeva Lipany

FK Pohronie

28/07 23:30
 

Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas

Stk 1914 Samorin

28/07 23:30
 

Partizan Bardejov

KFC Komarno

28/07 23:30
 

Dukla Banska Bystrica

Poprad

28/07 23:30
 

1. Tatran Presov

Mfk Skalica

29/07 00:30
 

MSK Zilina

Nitra

29/07 01:00
 

Skf Sered

FK Senica

29/07 01:00
 

Spartak Trnava

Zlate Moravce

28/07 23:00
 

Sloboda Uzice Sevojno

Radnik Bijeljina

28/07 23:30
 

Zvijezda 09 Brgule

Sloboda

28/07 23:30
 

Krupa

NK Siroki Brijeg

29/07 00:00
 

NK Triglav Kranj

NK Aluminij

28/07 23:00
 

Dunarea Calarasi

CFR Cluj

29/07 02:00
 

Politehnica Iasi

Astra Ploiesti

28/07 22:00
 

Norrby IF

Osters IF

28/07 22:00
 

Varbergs BoIS FC

Falkenbergs FF

28/07 22:00
 

IK Brage

IFK Varnamo

29/07 00:00
 

Ik Frej Taby

GAIS

28/07 18:00
 

Nomme United

Vandra Jk Vaprus

28/07 21:00
 

Elva

Tartu Jk Welco

28/07 21:00
 

Nomme JK Kalju

Levadia Tallinn

28/07 21:00
 

Tartu JK Tammeka

Trans Narva

28/07 23:30
 

Sc Kriens

Rapperswil Jona

28/07 23:30
 

Schaffhausen

Wil 1900

29/07 02:00
 

Chiasso

Servette

28/07 19:00
 

Shakhtar Donetsk U21

Arsenal Kyiv U21

28/07 21:00
 

Karpaty Lviv U21

Chernomorets Odessa U21

28/07 21:00
 

Olimpic Donetsk U21

Vorskla U21

28/07 22:00
 

Mariupol U21

Desna Chernihiv U21

28/07 21:30
 

Sumy

Zirka Kirovohrad

28/07 23:00
 

Helios Kharkiv

Mfk Vodnyk Mikolaiv

28/07 23:00
 

Balkany Zorya

Kolos Kovalivka

28/07 23:00
 

Volyn

Metalist Kharkiv

29/07 00:00
 

Dnipro 1

Hirnyk Sport

29/07 00:00
 

Inhulets Petrove

Prykarpattya Ivano Frankivsk

28/07 22:00
 

PFC Oleksandria

Zorya

29/07 00:30
 

Lviv

Dynamo Kyiv

28/07 13:00
 

Murray United

Ballarat Red Devils

28/07 13:00
 

Moreland City

Altona Magic

28/07 13:00
 

Moreland Zebras

Eastern Lions Sc

28/07 13:00
 

Brunswick City

Box Hill United Sc

28/07 13:00
 

North Geelong Warriors

Dandenong City Sc

28/07 13:00
 

Whittlesea Ranges Fc

Langwarrin

28/07 13:00
 

Sunshine George Cross

Melbourne Heart Youth

28/07 13:00
 

Springvale White Eagles

Melbourne Victory Fc Am

28/07 13:00
 

Northcote City

Avondale Heights

28/07 16:05
 

Port Melbourne Sharks

Pascoe Vale Sc

28/07 17:00
 

Hume City

Dandenong Thunder

28/07 13:30
 

Cumberland United

Poet Adelarde Pirates

28/07 13:30
 

Salisbury United

The Cove

28/07 13:30
 

Adelaide Raiders SC

Seaford Rangers

28/07 13:30
 

Fulham United

Modbury Jets

28/07 13:30
 

Adelaide Blue Eagles

Noarlunga United

28/07 13:45
 

White City Woodville

Western Strikers SC

28/07 13:30
 

Adelaide City

Para Hills Knights

28/07 13:30
 

Campbelltown City SC

Sturt Lions

28/07 13:30
 

Croydon Kings

North Eastern Metrostars

28/07 13:30
 

Adelaide Panthers

Adelaide Comets

28/07 14:10
 

Clarence United

Launceston City

28/07 16:00
 

Kingborough Lions

South Hobart

28/07 15:00
 

Balcatta

Perth SC

28/07 19:00
 

Forrestfield United

Inglewood United

28/07 15:05
 

Taringa Rovers

Grange Thistle

28/07 15:30
 

Virginia United

Acacia Ridge

28/07 16:00
 

Mount Gravatt

North Pine

28/07 16:05
 

The Gap

Centenary Stormers

28/07 18:00
 

Seoul E Land

Daejeon Citizen

28/07 18:00
 

Gwangju

Seongnam Ilhwa Chunma

28/07 18:00
 

Changwon City

Mokpo City

28/07 18:00
 

Gangneung

Gimhae City

28/07 18:00
 

Busan Transportation

Cheonan City

28/07 18:00
 

Incheon Korail

Gyeongju KHNP

29/07 00:00
 

Maccabi Haifa

Maccabi Netanya

29/07 00:00
 

Hapoel Bnei Sakhnin FC

Hapoel Hadera

28/07 12:00
 

Sony Sendai

Cobar Torre Onagawa

28/07 15:30
 

Hebei Jingying

Dalian Boyang

28/07 15:30
 

Qingdao Jonoon

Zibo Sunday

28/07 16:00
 

Shenyang City Public

Beijing Tech

28/07 16:30
 

Hainan Boying Seamen

Zhenjiang Huasa

28/07 19:30
 

Shenzhen Renren

Hunan Billows

28/07 19:30
 

Suzhou Dongwu

Shanghai Sunfun

28/07 15:30
 

Yan Bian Fude

Meizhou Meixian Techand

28/07 19:30
 

Heilongjiang Lava Spring

Shenzhen Jiazhaoye

28/07 19:30
 

Zhejiang Yiteng

Beijing Beikong

28/07 19:30
 

Wuhan ZALL

Shanghai Shenxin

28/07 19:30
 

Meizhou Hakka

Shijiazhuang Ever Bright

28/07 19:35
 

Inner Mongolia Zhongyou

Hangzhou Greentown

28/07 21:00
 

Johor

Kuala Lumpur

28/07 21:00
 

Negeri Sembilan

Melaka FC

28/07 21:00
 

Selangor PKNS

Perak

29/07 06:00
 

Zacatepec

Venados

29/07 08:00
 

Alebrijes De Oaxaca

Uaem Potros

29/07 08:00
 

Cafetaleros De Tapachula

Cimarrones De Sonora

29/07 03:30
 

Juventude Rs

Fortaleza

29/07 03:30
 

Guarani

Brasil De Pelotas Rs

29/07 03:30
 

CRB (AL)

Londrina (PR)

29/07 03:30
 

Sao Bento

Atletico Clube Goianiense

29/07 03:30
 

Goias

Oeste Sp

29/07 06:00
 

Coritiba (PR)

Ponte Preta

29/07 06:00
 

Criciuma

Vila Nova (GO)

29/07 08:00
 

Boa Esporte Clube

Sampaio Correa (MA)

29/07 02:00
 

Defensor

Danubio FC

29/07 05:00
 

Nacional Montevideo

Rampla Juniors

29/07 05:45
 

Libertad Asuncion

Cerro Porteno

29/07 03:00
 

Bogota

Deportes Quindio

29/07 04:15
 

Aguilas Doradas

Envigado

29/07 06:30
 

Deportivo Cali

Atletico Huila

29/07 07:00
 

Santa Fe

Atletico Nacional

29/07 08:45
 

Deportes Tolima

America de Cali

29/07 00:00
 

Santiago Wanderers

Coquimbo Unido

29/07 05:30
 

Csyd Barnechea

Cobreloa

29/07 06:00
 

Puerto Montt

Cobresal

29/07 02:00
 

Em Deportivo Binacional

Ayacucho Futbol Club

29/07 04:30
 

Sport Huancayo

Deportivo Union Comercio

29/07 06:45
 

Sport Rosario

Universitario de Deportes

29/07 09:00
 

Sport Boys

Dep. San Martin

29/07 09:30
 

Ad San Carlos

Deportivo Saprissa

29/07 09:30
 

Alajuelense

Perez Zeledon

29/07 02:00
 

Siquinala

Antigua Gfc

29/07 10:00
 

Xelaju MC

Club Comunicaciones

29/07 10:00
 

Xelaju MC

Club Comunicaciones

29/07 05:30
 

Aguila

Sonsonate

29/07 07:00
 

Santa Tecla

Cd Audaz

29/07 07:00
 

Santa Tecla

Cd Audaz

29/07 08:00
 

Luis Angel Firpo

Jocoro

29/07 09:00
 

Isidro Metapan

Municipal Limeno

28/07 21:00
 

Kampala City Council

Esperance Sportive de Tunis

29/07 00:00
 

Township Rollers

Al Ahly

29/07 03:00
 

Mc Alger

Tp Mazembe Englebert

29/07 03:00
 

Wydad Casablanca

Horoya Ac

29/07 02:00
 

Ottawa Fury

Louisville City

29/07 04:00
 

LA Galaxy 2

Portland Timbers 2

29/07 07:00
 

North Carolina

Pittsburgh Riverhounds Sc

29/07 07:00
 

Charleston Battery

Richmond Kickers

29/07 07:30
 

Charlotte Independence

Harrisburg Islanders

29/07 07:35
 

Tampa Bay Rowdies

New York Red Bulls B

29/07 08:05
 

Toronto 2

Nashville Sc

29/07 08:30
 

Rio Grande Valley Toros

Colorado Springs Switchbacks

29/07 08:30
 

Okc Energy

San Antonio

29/07 08:30
 

Tulsa Roughnecks

Fresno

29/07 10:00
 

Real Monarchs Slc

Phoenix Rising

29/07 10:30
 

Reno 1868

Stlouis Lions

29/07 04:00
 

CD El Nacional

Delfin

29/07 06:30
 

Tecnico Universitario

Barcelona Sporting Club

29/07 03:40
 

Deportivo Anzoategui

Deportivo Tachira

29/07 05:45
 

Carabobo

Estudiantes Caracas Sc

29/07 06:00
 

Portuguesa de Desportos

Academia Puerto Cabello

29/07 06:00
 

Monagas

Atletico Venezuela

29/07 03:00
 

Royal Pari

Universitario de Sucre

28/07 13:00
 

Sorrento U20

Cockburn City U20

28/07 13:00
 

Balcatta U20

Perth Sc U20

28/07 13:00
 

Floreat Athena U20

Bayswater City U20

28/07 13:00
 

Subiaco Afc U20

Armadale U20

28/07 15:00
 

Bonnyrigg White Eagles U20

Hakoah Sydney City East U20

28/07 15:00
 

Manly United U20

South Coast Wolves U20

29/07 10:40
 

Sydney Olympic U20

Sutherland Sharks U20

29/07 11:00
 

Blacktown City U20

Rockdale City Suns U20

28/07 19:00
 

Hu Sha Weike U19

Grindavik Sindri U19

28/07 21:00
 

Grotta Kria U19

Selfoss Hamar Aegir Arborg U19

28/07 19:00
 

Kultsu

Sudet

28/07 20:00
 

Peimari United

Aland

28/07 20:00
 

Bandari

Kariobangi Sharks