livescore - live soccer scores

Fixtures: 25 Jul 2018 Soccer Fixtures & Schedule

26/07 07:05
 

Juventus

Bayern Munich

26/07 08:05
 

Borussia Dortmund

Benfica

26/07 08:05
 

Manchester City

Liverpool

26/07 10:05
 

AS Roma

Tottenham Hotspur

26/07 11:05
 

AC Milan

Manchester United

26/07 01:00
 

BATE Borisov

HJK Helsinki

26/07 01:00
 

Ludogorets Razgrad

Fehervar Videoton

26/07 01:00
 

KS Perparimi Kukesi

Qarabag

26/07 02:30
 

Ajax Amsterdam

Sturm Graz

26/07 02:45
 

Celtic

Rosenborg

26/07 06:30
 

Liga Dep. Universitaria Quito

Vasco da Gama

26/07 08:45
 

Boston River

CA Banfield

26/07 08:45
 

Bahia

Cerro Montevideo

26/07 09:00
 

Houston Dynamo

Philadelphia Union

26/07 09:27
 

DC United

New York Red Bulls

26/07 10:30
 

San Jose Earthquakes

Seattle Sounders

25/07 18:00
 

Cerezo Osaka

Kashima Antlers

26/07 08:00
 

Puebla

Venados

26/07 08:10
 

Veracruz

Csyd Dorados De Sinaloa

26/07 10:00
 

Atlas

Zacatepec

26/07 10:00
 

Juarez

Club Tijuana

25/07 16:00
 

Sparta Praha U19

Nitra U19

25/07 16:00
 

CS Mioveni

Balotesti

25/07 17:00
 

Moreirense

Famalicao

25/07 17:05
 

Felgueiras

Vitoria Guimaraes B

25/07 17:25
 

Gil Vicente

Gondomar

25/07 17:30
 

Olimpico Montijo

Oriental Lisboa

25/07 17:30
 

Adelaide United

Adelaide Olympic

25/07 18:05
 

Lietava Jonava

Dainava Alytus

25/07 18:35
 

Palmeiras Youth

Sarajevo Youth

25/07 20:00
 

Kenya Womens

Ethiopia Womens

25/07 21:00
 

Ferencvarosi Tc Womens

Gyori Dozsa Womans

25/07 21:15
 

Slavia Praha u19

Everton U18

25/07 22:00
 

Academy Pandev

AEL Limassol

25/07 22:00
 

Unirea Alba Iulia

Gaz Metan Medias

25/07 22:15
 

Rwanda Womens

Uganda Womens

25/07 22:30
 

Viktoria Plzen

Domazlice

25/07 23:00
 

Turgutluspor

Karsiyaka

25/07 23:00
 

OFI Crete

Larisa

25/07 23:00
 

Mks Kluczbork

Sieradz

25/07 23:00
 

Gaziantepspor

Menemen Belediye Spor

25/07 23:05
 

Lazio

Triestina

25/07 23:05
 

Dacia Unirea Braila

Sporting Liesti

25/07 23:05
 

Mtk Hungaria Fc Womans

Znk Osijek Womens

25/07 23:10
 

Shabab Sahel

Al Ansar Lib

25/07 23:30
 

VFB Auerbach

Erzgebirge Aue

25/07 23:30
 

Sampdoria

Foggia

25/07 23:30
 

Chievo

Cittadella

25/07 23:30
 

Livorno

Ravenna

25/07 23:30
 

Jedinstvo Stara Pazova

Radnicki Nova Pazova

25/07 23:35
 

Dolni Benesov

Unicov

25/07 23:35
 

Venezia

Usd Virtus Verona

26/07 00:00
 

Feirense

Desportivo de Tondela

26/07 00:00
 

AS Monaco

Bochum

26/07 00:00
 

Leicester City

Akhisar Bld.Geng

26/07 00:00
 

Sassuolo

Alto Adige/sudtirol

26/07 00:00
 

Vizela

Vitoria Guimaraes B

26/07 00:00
 

ADO Den Haag

Antalyaspor

26/07 00:00
 

Sakaryaspor

Galatasaray

26/07 00:00
 

Besiktas Jk U19

Academia Sport Team U19

26/07 00:00
 

Al Hilal

Fortuna Dusseldorf

26/07 00:00
 

SC Znojmo

Al Rayyan

26/07 00:00
 

Pogon Siedlce

Hapoel Katamon Jerusalem

26/07 00:00
 

Pisek

Spartak Sobeslav

26/07 00:00
 

Cibalia

Cepin

26/07 00:00
 

Jarota Jarocin

Ostrovia 1909

26/07 00:00
 

Rogaska

Zagorec

26/07 00:00
 

Hutnik Krakow

Dalin Myslenice

26/07 00:05
 

Red Bull Salzburg

Rizespor

26/07 00:30
 

SV Sandhausen

VfB Stuttgart

26/07 00:30
 

Constancia

Mallorca

26/07 00:30
 

Markranstadt

1. Magdeburg

26/07 00:30
 

KV Mechelen

Al Nasr Dubai

26/07 00:30
 

Tennis Borussia Berlin

Mahdov

26/07 00:30
 

Sv Gerasdorf Stammer

Fcm Traiskirchen

26/07 00:30
 

Brescia

Rezzato

26/07 01:00
 

SpVgg Erkenschwick

Schalke 04 II

26/07 01:00
 

Angers SCO

Caen

26/07 01:00
 

Twente Enschede

Emmen

26/07 01:00
 

UB Conquense

Getafe

26/07 01:00
 

Gutersloh

Arminia Bielefeld

26/07 01:00
 

Willem II

Sparta Rotterdam

26/07 01:00
 

Sporting de Gijon

Sestao

26/07 01:00
 

Dender

Oud Heverlee

26/07 01:00
 

Hercules

Cadiz

26/07 01:00
 

Eindhoven

Bristol Rovers

26/07 01:00
 

Heracles Almelo

Almere City FC

26/07 01:00
 

Ejido

UCAM Murcia

26/07 01:00
 

Real Union de Irun

Real Sociedad

26/07 01:00
 

Valencia Cf Mestalla

Gimnastic Tarragona

26/07 01:00
 

Metz

Racing Union

26/07 01:00
 

Grossklein

USV Fliesen Klampfer Gabersdorf

26/07 01:00
 

Cf Peralada

Reus Deportiu

26/07 01:00
 

Sporting De Gijon B

Cultural Leonesa B

26/07 01:00
 

Sv Gralla

Sv Heimschuh

26/07 01:00
 

Lierse Kempenzonen

Westerlo

26/07 01:00
 

Real Zaragoza Deportivo Aragon

Cd Ebro

26/07 01:30
 

Montpellier

Villarreal

26/07 01:30
 

Osasuna

SD Huesca

26/07 01:30
 

Alaves

Leganes

26/07 01:30
 

Villanovense

Alcorcon

26/07 01:30
 

Red Star Zurich

Sc Cham

26/07 01:30
 

Marr Tino

Amarante

26/07 02:00
 

Bergantinos

Deportivo La Coruna

26/07 02:00
 

Pontevedra

CD Lugo

26/07 02:00
 

Chesterfield

Wigan Athletic

26/07 02:00
 

SD Ponferradina

Real Oviedo

26/07 02:00
 

Almeria

Valladolid

26/07 02:00
 

Caldas

Belenenses

26/07 02:00
 

Palamos

Sabadell

26/07 02:00
 

Mendrisio Stabio

As Novazzano

26/07 02:15
 

Ards

Portadown FC

26/07 02:30
 

Albacete

Cf Rayo Majadahonda

26/07 02:30
 

Scunthorpe United

Nottingham Forest

26/07 02:30
 

Independiente Rivadavia

Gimnasia Mendoza

26/07 02:30
 

Dagenham and Redbridge

Cambridge United

26/07 02:30
 

Conil

CD San Fernando

26/07 02:30
 

Leamington

Birmingham Xi

26/07 02:45
 

Aston Villa

West Ham

26/07 02:45
 

Huddersfield Town

Lyon

26/07 02:45
 

Stoke City

Wolves

26/07 02:45
 

Coventry

Derby County

26/07 02:45
 

Rotherham United

Cardiff City

26/07 02:45
 

Luton Town

Norwich

26/07 02:45
 

Alfreton Town

Burton Albion

26/07 02:45
 

Hereford

Forest Green Rovers

26/07 02:45
 

AFC Telford United

Shrewsbury Town

26/07 03:00
 

Benfica B

UD Badajoz

26/07 03:00
 

Marseille

Real Betis

26/07 03:00
 

Muleno

Murcia

26/07 03:30
 

Portimonense

Lille

26/07 07:00
 

Rampla Juniors

River Plate R

26/07 07:00
 

Richmond Kickers

Espanyol

26/07 05:00
 

Venezuela U21

El Salvador U21

26/07 08:00
 

Haiti U21

Mexico U21

25/07 18:00
 

Thanh Hóa

Sông Lam Nghệ An

25/07 20:00
 

Hà Nội FC

Bình Dương

26/07 02:45
 

Arbroath

Ross County

26/07 02:45
 

Forfar Athletic

Montrose

26/07 02:45
 

Brechin City

Dunfermline

26/07 02:45
 

Peterhead

Dundee

26/07 06:30
 

Fluminense

Palmeiras

26/07 08:45
 

Santos

Flamengo

26/07 08:45
 

Corinthians

Cruzeiro

26/07 08:00
 

Atletico-MG

Parana

25/07 18:00
 

Tokushima Vortis

Avispa Fukuoka

25/07 18:00
 

JEF United Ichihara

Ventforet Kofu

25/07 18:00
 

Zweigen Kanazawa FC

Yokohama

25/07 18:00
 

Mito Hollyhock

Tochigi SC

25/07 18:00
 

Yamagata Montedio

Okayama

25/07 18:00
 

Omiya Ardija

Matsumoto Yamaga

25/07 18:00
 

Roasso Kumamoto

Renofa Yamaguchi

25/07 18:00
 

Machida Zelvia

Kyoto Purple Sanga

25/07 18:00
 

Oita Trinita

Ehime

25/07 18:30
 

Gifu

Kamatamare Sanuki

25/07 18:30
 

Tokyo Verdy

Albirex Niigata

25/07 22:00
 

Legion Dynamo

Volgar-Astrakhan

25/07 22:00
 

Legion Dynamo

Volgar-Astrakhan

25/07 22:30
 

Spartak Vladikavkaz

Spartak Nalchik

25/07 22:30
 

Akademia Rostov

Urozhay Krasnodar

25/07 22:35
 

Alania

Spartak Nalchik

25/07 23:00
 

Dynamo Stavropol

FK Angusht Nazran

25/07 23:00
 

Mashuk-KMV

Chernomorets Novorossiysk

25/07 23:00
 

Dynamo Stavropol

FK Angusht Nazran

26/07 00:00
 

Chayka K Sr

SKA Rostov

26/07 00:00
 

Druzhba Maykop

FK Biolog

26/07 00:00
 

Chayka K Sr

SKA Rostov

26/07 00:00
 

Druzhba Maykop

FK Biolog

26/07 07:30
 

Toronto

Ottawa Fury

26/07 10:00
 

Vancouver Whitecaps

Montreal Impact

25/07 21:00
 

Aktobe Zhas

Taraz

25/07 21:00
 

Aktobe Zhas

Taraz

25/07 17:30
 

Narathiwat

Bgc

25/07 19:00
 

Trat Fc

Port

25/07 20:00
 

Chonburi Shark FC

BEC Tero Sasana

25/07 20:00
 

Khonkaen FC

Bankhai United

25/07 20:00
 

Navy

Sisaket United

25/07 20:00
 

Ratchaburi FC

Krabi Fc

25/07 20:00
 

Nakhon Pathom FC

Buriram United

26/07 08:10
 

CA Huracan

Victoriano Arenas

26/07 03:30
 

Univ Los Andes

Real Frontera

25/07 16:00
 

Hebei Ticai Womens

Dalian Quanjian Womens

25/07 16:00
 

Henan Huishang Womens

Changchun Rcb Womens

25/07 16:00
 

Shanghai Rcb Womens

Beijing Beikong Womens

25/07 16:00
 

Jiangsu Suning Womens

Wuhan Jianghan Womens

26/07 07:30
 

Deportes Vallenar

General Velasquez

26/07 02:30
 

Terrassa

Espanyol B

25/07 19:30
 

Zimbabwe U17

Angola U17

25/07 19:30
 

Swaziland U17

Malawi U17

25/07 23:00
 

Spartak Hulin

Valasske Mezirici

26/07 02:30
 

Trottur Reykjavik Womens

Fylkir (w)

26/07 03:15
 

Ir Reykjavik Womens

Ia Akranes (w)

25/07 23:30
 

Jaro

Ac Kajaani

25/07 23:00
 

Druzstevnik Odorin

MFK Kosice

25/07 23:30
 

Kalinkovo

Dunajska Luzna

26/07 00:00
 

Paide Linnameeskond C

Jk Kadakas Kernu

26/07 00:00
 

Kuressaare

Vaimastvere Sk Illi

26/07 00:30
 

Joker Raasiku

Jk Poseidon

26/07 00:00
 

Vandra Jk Vaprus

Tallinna Jk Legion

26/07 00:00
 

Desna Chernihiv

Shakhtar Donetsk

26/07 00:00
 

Dynamo Kyiv

Vorskla Poltava

25/07 17:30
 

Alamein Womens

Senior Ntc Womens

25/07 17:30
 

Canberra

Broadmeadow Magic

25/07 17:30
 

Port Melbourne Sharks

APIA Leichhardt Tigers

25/07 17:30
 

Queensland Lions SC

Brisbane Olympic United FC

25/07 17:35
 

Avondale Heights

Marconi Stallions

25/07 18:30
 

Willip

Adelaide Comets

25/07 16:00
 

Busan Transportation

Jeonbuk Hyundai Motors

25/07 18:00
 

Chuncheon Citizen

Incheon Korail

25/07 18:00
 

Gangneung

Cheonan City

25/07 18:00
 

Anyang

Mokpo City

25/07 18:00
 

Ansan Greeners

Asan Mugunghwa

25/07 18:00
 

Gyeongnam

Seoul

25/07 18:30
 

Jeju United

Korea University

25/07 18:30
 

Incheon United

Pocheon Fc

25/07 18:30
 

Ulsan Hyundai Horang-i

Suwon

25/07 18:30
 

Daegu

Yong In University

25/07 18:30
 

Gimhae City

Gangwon

25/07 18:30
 

Pohang Steelers

Chunnam Dragons

25/07 18:30
 

Suwon Samsung Bluewings

Gimpo Fc

25/07 18:30
 

Sangju Sangmu Phoenix

Yangpyeong

25/07 19:00
 

Busan I'Park

Gyeongju Citizen Fc

25/07 19:00
 

Seongnam Ilhwa Chunma

Gyeongju KHNP

25/07 18:00
 

Shandong Luneng

Guizhou Hengfeng

25/07 19:35
 

Shanghai SIPG

Beijing Guoan

25/07 20:00
 

Guangzhou R&F

Jiangsu Sainty

26/07 04:30
 

Figueirense U23

Atletico Paranaense U23

26/07 07:00
 

Sol De America

Deportivo Santani

26/07 08:45
 

Atletico Nacional

Deportes Tolima

26/07 02:00
 

Comerciantes Unidos

Deportivo Municipal

26/07 04:30
 

Deportivo Union Comercio

Real Garcilaso

26/07 06:45
 

Academia Deportiva Cantolao

Sport Boys

26/07 09:00
 

Melgar

Alianza Lima

26/07 08:30
 

Okc Energy

Fresno

26/07 09:00
 

San Antonio

Colorado Springs Switchbacks

26/07 03:00
 

Sport Boys Warnes

Real Potosi

26/07 06:15
 

Nacional Potosi

Destroyers

26/07 08:30
 

Oriente Petrolero

Universitario de Sucre

26/07 07:15
 

Magnus Futsal

Corinthians Futsal

26/07 07:30
 

Ec Hortolandia Futsal

Ad Santo Andre Futsal

25/07 23:30
 

Hapk

Peltirumpu

25/07 23:30
 

I Jbk

Kiisto

25/07 23:30
 

Savu

Edustus Ips

26/07 00:00
 

Lappee JK

Ri Pa

26/07 00:00
 

Jjk Villiketut

Warkaus

26/07 00:00
 

Boda

Tpk

26/07 00:30
 

Otp

Ps Kemi Academy

26/07 01:00
 

Eif Academy

Kapa Ii

26/07 01:00
 

Clube Desportivo Trofense

Sc Coimbroes

25/07 21:00
 

Danubio Reserves

Progreso Reserves

25/07 20:05
 

Sol De America Reserves

Deportivo Santani Reserves

25/07 21:15
 

Posta Rangers

Ptt Rayong

25/07 19:00
 

Afc Leopards Sc

Mwatate United