livescore - live soccer scores

Fixtures: 22 Jul 2018 Soccer Fixtures & Schedule

23/07 04:00
 

Liverpool

Borussia Dortmund

22/07 23:00
 

Atom Novovoronezh

Metallurg Lipetsk

23/07 07:00
 

Minnesota United

Los Angeles

22/07 17:00
 

Nagoya Grampus Eight

Sanfrecce Hiroshima

22/07 17:00
 

Vissel Kobe

Shonan Bellmare

22/07 17:30
 

Kashima Antlers

Kashiwa Reysol

22/07 18:00
 

Cerezo Osaka

Urawa Red Diamonds

22/07 18:00
 

Consadole Sapporo

Jubilo Iwata

22/07 18:00
 

Tokyo

Yokohama F Marinos

22/07 18:00
 

Gamba Osaka

Shimizu S-Pulse

22/07 18:00
 

Kawasaki Frontale

V-Varen Nagasaki

22/07 18:00
 

Sagan Tosu

Vegalta Sendai

22/07 17:00
 

Incheon United

Seoul

22/07 18:00
 

Ulsan Hyundai Horang-i

Daegu

22/07 18:30
 

Sangju Sangmu Phoenix

Jeonbuk Hyundai Motors

22/07 23:30
 

Finland U19

Portugal U19

22/07 23:30
 

Italy U19

Norway U19

22/07 16:15
 

Viktoria Zizkov

Chrudim

22/07 23:00
 

Budejovice

Fotbal Trinec

22/07 23:00
 

Fk Mas Taborsko

Hradec Kralove

23/07 00:00
 

Brno

Vysocina Jihlava

22/07 17:30
 

Barakaldo CF

Athletic Bilbao

22/07 18:10
 

Vitoria Guimaraes

Santa Clara

22/07 20:00
 

Lokomotive Leipzig

Hallescher

22/07 20:00
 

VSG Altglienicke

Bsg Chemie Leipzig

22/07 20:00
 

Arsenal Tula

Anzhi

22/07 20:00
 

Monchengladbach

Real Betis

22/07 20:00
 

Wacker Nordhausen

Havelse

22/07 20:30
 

Zulte-Waregem

AZ Alkmaar

22/07 21:00
 

Darmstadt

Huddersfield Town

22/07 21:00
 

Southend United

Leeds United

22/07 21:00
 

Torino

Renate Ac

22/07 21:00
 

Bochum

Wolves

22/07 21:00
 

Boluspor

Sivasspor

22/07 22:00
 

Lincoln City

Blackburn Rovers

22/07 22:00
 

Lokeren

NK Lokomotiva Zagreb

22/07 22:05
 

Royal Antwerp

Panathinaikos

22/07 22:15
 

Real Betis

Wolves

22/07 22:35
 

Karabukspor

Altinordu

22/07 23:00
 

Fortuna Sittard

Goztepe

22/07 23:00
 

Cremonese

Pisa

22/07 23:00
 

Bochum

Monchengladbach

22/07 23:05
 

Altay Spor Kulubu

Mc Oran

22/07 23:30
 

PAE Levadiakos

Larisa

22/07 23:30
 

Chievo

Usd Virtus Verona

22/07 23:30
 

BSK Borca

Zeleznicar Pancevo

23/07 01:15
 

Desportivo de Tondela

Boavista

23/07 02:00
 

Atletico Bembibre

Cultural Leonesa

23/07 02:00
 

Sao Jose Pa

Ferroviario CE

23/07 02:30
 

Newells Old Boys

Union Santa Fe

23/07 03:00
 

America Go

Goiania

23/07 03:00
 

Porto

Everton

23/07 03:00
 

Napoli

Carpi

23/07 03:00
 

Talleres Cordoba

Belgrano

23/07 03:00
 

Trindade Ac

Novo Horizonte

23/07 03:00
 

Crac Go

Santa Helena Go

23/07 05:00
 

Manchester United

San Jose Earthquakes

23/07 02:00
 

Club Brugge

Standard Liege

23/07 05:00
 

Costa Rica U21

Trinidad Tobago U20

23/07 08:00
 

Colombia U20

Honduras U21

23/07 08:00
 

Trinidad Tobago Womens

Nicaragua (w)

23/07 08:00
 

Mexico Womens

Haiti (w)

22/07 16:30
 

Mlada Boleslav U21

Dukla Praha U21

22/07 17:00
 

Teplice U21

Marila Pribram U21

22/07 23:00
 

Famalicao

Arouca

23/07 02:45
 

Academica Coimbra

Leixoes

22/07 22:00
 

East Fife

Forfar Athletic

22/07 22:00
 

Dundee

Dunfermline

22/07 18:00
 

Horsens

Randers

22/07 20:00
 

Odense BK

Sonderjyske

22/07 22:00
 

Aarhus AGF

Nordsjaelland

23/07 00:00
 

Brondby

Vejle

22/07 21:00
 

Bohemians 1905

Synot Slovacko

23/07 00:00
 

SK Sigma Olomouc

Slavia Praha

22/07 22:00
 

Waterford United

Shamrock Rovers

22/07 22:00
 

Lahti

IFK Mariehamn

22/07 22:00
 

KuPS

VPS Vaasa

22/07 22:00
 

Ilves Tampere

Ps Kemi

22/07 21:00
 

Djurgardens

Hacken

22/07 21:00
 

AIK Solna

Brommapojkarna

22/07 23:30
 

IK Sirius

IFK Goteborg

22/07 21:30
 

Gornik Zabrze

Korona Kielce

23/07 00:00
 

Wisla Plock

Lech Poznan

23/07 00:00
 

Curico Unido

San Luis Quillota

23/07 05:30
 

Universidad de Chile

Huachipato

23/07 08:00
 

Everton CD

O Higgins

22/07 19:00
 

Prachuap Khiri Khan

Air Force Central

22/07 19:00
 

Navy

Ratchaburi FC

22/07 20:00
 

Chonburi Shark FC

Buriram United

22/07 20:00
 

Suphanburi FC

Pattaya United

22/07 21:30
 

Isloch Minsk

Dinamo Minsk

22/07 21:00
 

Tobol Kostanai

Irtysh Pavlodar

22/07 22:00
 

Ordabasy

Kairat Almaty

22/07 22:00
 

Salon Palloilijat Salpa

Kapylan Pallo

23/07 03:00
 

Vasco da Gama

Gremio

23/07 03:00
 

Palmeiras

Atletico-MG

23/07 03:00
 

Parana

America Mineiro

23/07 03:00
 

Sport Recife

Fluminense

23/07 06:00
 

Chapecoense

Santos

23/07 06:00
 

Cruzeiro

Atletico Paranaense

23/07 03:00
 

Bahia

Vitoria Salvador BA

23/07 01:00
 

Toluca

Morelia

23/07 07:00
 

Santos Laguna

Lobos Buap

23/07 09:00
 

Necaxa

Club America

22/07 19:35
 

HeNan JianYe

ShenHua SVA FC

22/07 19:35
 

Beijing Guoan

Tianjin Quanjian

22/07 19:35
 

Hebei Hx Xingfu

Jiangsu Sainty

22/07 19:35
 

Guangzhou R&F

Guizhou Hengfeng

22/07 18:00
 

Khanh Hoa

Hải Phòng

22/07 20:00
 

Tp Ho Chi Minh

Than Quảng Ninh

22/07 23:30
 

Mp Mikkeli

JIPPO

22/07 22:00
 

Spartaks Jurmala

Jelgava

22/07 22:00
 

FK Ventspils

Fk Valmiera

23/07 00:00
 

Metta/LU Riga

Rigas Futbola Skola

23/07 00:00
 

Bryne

Skeid Oslo

23/07 00:00
 

Floy Flekkeroy Il

Arendal

23/07 00:00
 

Bryne

Skeid Oslo

23/07 00:00
 

Floy Flekkeroy Il

Arendal

23/07 00:00
 

Sogndal

Ham-Kam

23/07 00:00
 

Tromsdalen UIL

Strommen

23/07 00:00
 

Mjondalen

Levanger

23/07 00:00
 

Viking

Jerv

23/07 00:00
 

Aalesund

Sandnes Ulf

23/07 00:00
 

Ullensaker/Kisa IL

Nest-Sotra

23/07 00:00
 

Asane Fotball

Notodden FK

22/07 19:00
 

Preilu

Fk Auda Riga

22/07 19:00
 

Zhetysu 2

Taraz

22/07 19:00
 

Ptt Rayong

Khonkaen FC

22/07 19:00
 

Sisaket

Samut Songkhram FC

22/07 20:00
 

Chiangmai Fc

Krabi Fc

22/07 20:00
 

Ang Thong Fc

Rayong

22/07 21:00
 

Triangle Fc

Highlanders Fc

22/07 21:00
 

Mutare City

Chicken Inn

22/07 21:00
 

Dynamos Fc

Ngezi Platinum Stars

22/07 21:00
 

Triangle Fc

Highlanders Fc

22/07 21:00
 

Herentals College

Zpc Kariba

23/07 02:00
 

Atletico Tucuman

Tristan Suarez

23/07 05:00
 

River Plate

Central Norte Salta

22/07 17:00
 

Fv Austria Xiii

Austria Wien

22/07 22:30
 

SC/ESV Parndorf

Rheindorf Altach

22/07 23:15
 

Askoe Oedt

Red Bull Salzburg

23/07 03:30
 

Malleco Unido

Fernandez Vial

23/07 03:30
 

Deportes Recoleta

Iberia Los Angeles

23/07 04:00
 

Real Juventud San Joaquin

Sloboda Uzice Sevojno

23/07 06:00
 

Cd Rancagua Sur

Linares Unido

23/07 07:00
 

Escuela Macul

Lautaro De Buin

22/07 14:30
 

Perseru Serui

Persipura Jayapura

22/07 16:30
 

PSIS Semarang

Persebaya Surabaya

22/07 19:30
 

Barito Putera

Persib Bandung

22/07 17:55
 

Amkar Unior Perm

Metallurg Asha

22/07 20:00
 

Tobol Kurgan

Tyumen D

22/07 13:00
 

Lautoka

Ba

22/07 20:30
 

Adelaide Blue Eagles

Kamuzu Barracks

23/07 01:30
 

Alianza Atletico

Alfredo Salinas

23/07 02:00
 

Los Caimanes

Victoria Sports

23/07 04:30
 

Carlos Manucci

Union Huaral

23/07 04:30
 

Club Deportivo Sport Loreto

Deportivo Hualgayoc

23/07 04:30
 

Santa Rosa

Atletico Grau

23/07 04:45
 

Willy Serrato

Juan Aurich

22/07 22:00
 

Toluca U20

Monarcas Morelia U20

23/07 00:30
 

Necaxa U20

Club America U20

22/07 23:30
 

Monterrey Womens

Club Necaxa Womens

22/07 12:00
 

Heidelberg United U20

Bentleigh Greens U20

22/07 21:00
 

Tus Holzkirchen

Tsv Rain Am Lech

22/07 21:00
 

Jahn Forchheim

Spvgg Ansbach

23/07 03:00
 

Atletico San Jorge

Sportivo Las Parejas

22/07 16:00
 

Mozambique U17

South Africa U17

22/07 19:00
 

Zambia U17

Lesotho U17

22/07 21:00
 

Elana Torun

Rozwoj Katowice

22/07 18:00
 

Sibir

Shinnik Yaroslavl

22/07 21:00
 

Khimki

Tom Tomsk

22/07 22:00
 

Fakel Voronezh

Petrotrest

22/07 22:00
 

Zenit-2 St.Petersburg

Chertanovo Moscow

22/07 23:00
 

Baltika

Spartak Tambov

22/07 23:00
 

Volga Olimpiets

FK Tyumen

23/07 00:00
 

Torpedo Armavir

Mordovia Saransk

23/07 00:00
 

Rotor Volgograd

Luch-Energiya

23/07 00:10
 

Krasnodar II

Ska Khabarovsk

22/07 23:30
 

Slavia Sofia

Beroe

23/07 01:45
 

CSKA Sofia

Lokomotiv Plovdiv

22/07 22:00
 

Fjolnir

IBV Vestmannaeyjar

23/07 00:00
 

Valur

Vikingur Reykjavik

23/07 01:00
 

KR Reykjavik

Stjarnan

23/07 01:00
 

Ka Akureyri

Fylkir

23/07 03:15
 

Breidablik

Hafnarfjordur FH

23/07 00:00
 

Vikingur Olafsvik

Ir Reykjavik

23/07 00:00
 

Hk Vikingur Womens

Thor Ka Akureyri (w)

22/07 23:30
 

Ferencvarosi TC

Diosgyor

23/07 01:30
 

Ujpesti TE

MTK Hungaria FC

22/07 19:00
 

Honka Womens

Aland Womens

22/07 21:00
 

Hjk Helsinki Womens

Jyvaskylan Pallokerho Women's

23/07 01:00
 

Radnik Surdulica

Partizan Belgrade

23/07 02:00
 

Radnicki Nis

Proleter Novi Sad

22/07 16:00
 

Dunajec Stara Ves

Stara Lubovna

22/07 23:00
 

Slovan Vavrecka

Kysucke Nove Mesto

22/07 23:00
 

Osk Svosov

Slovan Zabokreky

22/07 23:00
 

Ofk Sim Raslavice

Tesla Stropkov

22/07 23:00
 

Mfk Kezmarok

Gerlachov

22/07 23:00
 

Olcnava

Tatran Lubica

22/07 23:00
 

Harichovce

Start Hrabusice

22/07 23:00
 

Velka Lomnica

1931 Hranovnica

22/07 23:00
 

Ofk Slovan Poproc

Slavia Tu Kosice

22/07 23:00
 

Kosicka Nova Ves

Cana

22/07 23:00
 

Mfk Tahanovce

Kechnec

22/07 23:00
 

Hornad Zdana

Geca

22/07 23:00
 

Velka Ida

Mfk Spartak Medzev

22/07 23:00
 

Druzstevnik Cecejovce

Krasnohorske Podhradie

22/07 23:00
 

Druzstevnik Budimir

Mladost Kalsa

22/07 23:00
 

Slavoj Kralovsky Chlmec

Sm Streda Nad Bodrogom

22/07 23:00
 

Cierna Nad Tisou

Pavlovce Nad Uhom

22/07 23:00
 

Krisovska Lieskova

Mfk Velke Kapusany

22/07 23:00
 

Tj Druzstevnik Parchovany

Mfk Sobrance

22/07 23:00
 

Tj Jasenov

Mfk Vranov Nad Topou

22/07 23:00
 

Sacurov

Ofk Tatran Kracunovce

22/07 23:00
 

Spartak Brekov

Strazske

22/07 23:00
 

Tj Tvarona Ulic

Humenne

22/07 23:00
 

Iskra Hnusta

Pramen Kovacova

22/07 23:00
 

Banik Velky Krtis

Tatran Vlm

22/07 23:00
 

Vinica

Mfk Detva

22/07 23:00
 

Osk Radzovce

Poltar

22/07 23:00
 

Nizna

Cadca

22/07 23:00
 

Mfk Teplican

Dynamo Diviaky

22/07 23:00
 

Besenova

Msk Fomat Martin

22/07 23:00
 

Tj Sv And Kysucou

Jednota Banova

22/07 23:00
 

Predmier

Javornik Makov

22/07 23:00
 

Tj Visnove

Banik Stranavy

22/07 23:00
 

Ofk Kotesova

Osk Rosina

22/07 23:00
 

Cierne

Dolny Kubin

22/07 23:00
 

Fatran Varin

Oravske Vesele

22/07 23:00
 

Tj Vinohrad Cebovce

Slovenske Darmoty

22/07 23:00
 

Hajnacka

Ftc Filakovo

22/07 23:00
 

Tj Lovca

Sokol Medzibrod

22/07 23:00
 

Osk Lieskovec

Csm Tisovec

22/07 23:00
 

Bacuch

Mfk Spartak Hrinova

22/07 23:00
 

Mfk Strojar Krupina

Tjd Pribelce

22/07 23:00
 

Ladomerska Vieska

Salkova

22/07 23:00
 

Selce

Mfk Lokomotiva Zvolen

22/07 23:00
 

Bernolakovo

Lokomotiva Devinska Nova Ves

22/07 23:00
 

Banska Stiavnica

Badin

22/07 23:00
 

Sk Bernolakovo

Lokomotiv Devinska

22/07 23:00
 

Besenova

Msk Fomat Martin

22/07 23:00
 

Nizna

Cadca

22/07 23:00
 

Velke Levare

Malacky

22/07 23:05
 

Predmier

Javornik Makov

22/07 23:05
 

Sk Senkvice

Vajnory

22/07 23:30
 

Msk Zilina B

Partizan Bardejov

23/07 01:00
 

Sport Podbrezova

DAC Dunajska Streda

23/07 01:00
 

Zlate Moravce

Slovan Bratislava

22/07 23:30
 

Radnik Bijeljina

FK Sarajevo

23/07 02:30
 

NK Siroki Brijeg

Sloboda Uzice Sevojno

23/07 00:15
 

NK Rudar Velenje

NK Maribor

23/07 02:15
 

Domzale

Krsko Posavlje

22/07 23:00
 

Viitorul Constanta

Dunarea Calarasi

23/07 02:00
 

Dinamo Bucuresti

Cs Voluntari

22/07 22:00
 

Husqvarna FF

Tvaakers IF

22/07 22:00
 

Syrianska

Tegs Sk

23/07 00:00
 

Fc Linkoping City

Carlstad United BK

22/07 21:00
 

Levadia Tallinn

Paide Linnameeskond

23/07 00:00
 

Trans Narva

Nomme JK Kalju

23/07 00:00
 

Parnu Linnameeskond

Tartu JK Tammeka

23/07 00:00
 

Rakvere Jk Tarvas

Jk Tallinna Kalev Ii

23/07 00:00
 

Flora Tallinn 2

Elva

22/07 22:00
 

Chiasso

Vaduz

22/07 16:00
 

Chernomorets Odessa U21

Olimpic Donetsk U21

22/07 19:00
 

Zorya

Illichivets

22/07 22:00
 

Karpaty Lviv

PFC Oleksandria

23/07 00:30
 

Arsenal Kyiv

Lviv

22/07 23:00
 

Zirka Kirovohrad

Volyn

23/07 00:25
 

Metalist Kharkiv

Ahrobiznes Tsk Romny

22/07 12:15
 

Hobart Zebras

South Hobart

22/07 13:00
 

St Albans Saints

North Geelong Warriors

22/07 13:00
 

Werribee City Sc

Sunshine George Cross

22/07 14:00
 

South Melbourne

Hume City

22/07 15:00
 

Mount Gravatt

Virginia United

22/07 18:00
 

Daejeon Citizen

Seongnam Ilhwa Chunma

22/07 18:00
 

Ansan Greeners

Busan I'Park

22/07 18:00
 

Long An

Đồng Tháp

22/07 12:00
 

Reinmeer Aomori

Sony Sendai

22/07 12:00
 

Cobar Torre Onagawa

Tegevajaro Miyazaki

22/07 13:00
 

Verspah Oita

Veertien Kuwana

22/07 14:00
 

Maruyasu Industries

Osaka

22/07 15:00
 

Imabari FC

Nara Club

22/07 17:30
 

Singapore Warriors

Young Lions

22/07 17:30
 

Balestier Khalsa FC

Albirex Niigata

22/07 19:00
 

Dalian Chaoyue

Wuhan ZALL

22/07 19:30
 

Meizhou Meixian Techand

Shijiazhuang Ever Bright

22/07 19:30
 

Zhejiang Yiteng

Shenzhen Jiazhaoye

22/07 19:35
 

Inner Mongolia Zhongyou

Qingdao Huanghai

22/07 19:35
 

Zibo Sunday

Yinchuan Helanshan

22/07 16:50
 

Ukm

Pulau Pinang

22/07 20:15
 

Sabah

Felcra

22/07 21:00
 

Perak

Kedah

22/07 21:00
 

Kuala Lumpur

Negeri Sembilan

23/07 02:00
 

Nautico Youth Pe

Sport Club Recife Youth

23/07 02:00
 

Ca Atenas

Defensor

23/07 02:00
 

Danubio FC

Club Atletico Progreso

23/07 02:00
 

Rampla Juniors

Centro Atletico Fenix

23/07 06:00
 

Nacional Montevideo

Torque

22/07 21:30
 

General Caballero

Resistencia Sc

22/07 21:30
 

Sportivo San Lorenzo

Sportivo Trinidense

23/07 02:45
 

Martin Ledesma

Deportivo Liberacion

23/07 03:30
 

Cerro Porteno

Guarani CA

23/07 07:00
 

Sportivo Luqueno

Sol De America

23/07 04:00
 

Patriotas

Santa Fe

23/07 06:00
 

CD Jaguares

Deportiva Once Caldas

23/07 06:15
 

Millonarios

Boyaca Chico

23/07 04:00
 

Union Magdalena

Valledupar

23/07 04:00
 

Atletico Clube Purtugal

Bogota

23/07 05:00
 

Orsomarso

Real Cartagena

23/07 07:00
 

Real Santander

Universitario De Popayan

23/07 00:00
 

Cobreloa

Cd Copiapo S.a.

23/07 03:00
 

Cd Santiago Morning

Csyd Barnechea

23/07 03:00
 

Magallanes

La Serena

23/07 03:30
 

Cobresal

Valdivia

23/07 04:00
 

Melipilla

San Marcos De Arica

23/07 00:00
 

Sporting Cristal

Melgar

23/07 02:30
 

Deportivo Municipal

Real Garcilaso

23/07 05:00
 

Alianza Lima

Comerciantes Unidos

23/07 01:05
 

Ad Grecia

Alajuelense

23/07 03:30
 

AD Carmelita

Cartagines Deportiva SA

23/07 05:00
 

Perez Zeledon

Guadalupe

23/07 05:05
 

Limon

Ad San Carlos

23/07 06:00
 

Deportivo Saprissa

Santos De Guapiles

22/07 21:00
 

Burundi U20

Zambia U20

23/07 01:00
 

Mali U20

Cameroon U20

23/07 05:00
 

Swope Park Rangers

Rio Grande Valley Toros

23/07 05:00
 

Portland Timbers 2

Las Vegas Lights

23/07 04:00
 

Sociedad Deportiva Aucas

Deportivo Cuenca

23/07 06:30
 

Barcelona Sporting Club

CD El Nacional

23/07 03:30
 

Atletico Venezuela

Deportivo Lara

23/07 03:40
 

Estudiantes Caracas Sc

Monagas

23/07 05:00
 

Academia Puerto Cabello

Metropolitanos

23/07 05:15
 

Mineros de Guayana

Deportivo Anzoategui

23/07 06:00
 

Zulia

Deportivo Tachira

23/07 07:30
 

Zamora Barinas

Deportivo La Guaira

23/07 03:00
 

Sport Boys Warnes

Destroyers

23/07 05:15
 

Real Potosi

Universitario de Sucre

23/07 05:15
 

The Strongest

San Jose

23/07 07:30
 

Club Guabira

Nacional Potosi

22/07 13:00
 

Perth Sc U20

Bayswater City U20

22/07 13:00
 

Rockdale City Suns U20

Marconi Stallions U20

22/07 23:00
 

Fram/ulfarnir U19

Ka Dahl Victor U19

23/07 00:15
 

Inter Tel Aviv

Pif Parainen

22/07 16:15
 

Kuching Fa

Mof

22/07 20:00
 

Afc Leopards Sc

Gor Mahia

22/07 20:15
 

Sofapaka

Weston Shitima

22/07 15:00
 

Rockdale City Suns

Marconi Stallions

22/07 16:30
 

ATUS Ferach

ATSV Wolfsberg

22/07 23:05
 

Sc Globasnitz

Sga Sirnitz

23/07 00:00
 

Villacher SV

Sv Spittal