livescore - live soccer scores

Fixtures: 21 Jul 2018 Soccer Fixtures & Schedule

21/07 22:05
 

Bayern Munich

PSG

22/07 00:00
 

Sevilla

Benfica

22/07 03:45
 

Atlanta United

DC United

22/07 04:00
 

Seattle Sounders

Vancouver Whitecaps

22/07 07:05
 

Chicago Fire

Toronto

22/07 07:05
 

New York Red Bulls

New England Revolution

22/07 07:05
 

Philadelphia Union

LA Galaxy

22/07 08:15
 

Columbus Crew

Orlando City

22/07 09:00
 

Houston Dynamo

Dallas

22/07 10:05
 

Real Salt Lake

Colorado Rapids

22/07 11:00
 

Portland Timbers

Montreal Impact

21/07 18:00
 

Pohang Steelers

Chunnam Dragons

21/07 18:00
 

Gyeongnam

Suwon Samsung Bluewings

21/07 19:00
 

Gangwon

Jeju United

21/07 20:00
 

Bangkok Glass

Muang Thong United

21/07 18:45
 

Nakhon Ratchasima

Chainat FC

21/07 19:00
 

Chiangrai United

Bangkok United FC

21/07 20:00
 

Port

BEC Tero Sasana

21/07 21:00
 

Ubon Umt United

Sukhothai

21/07 16:30
 

Cd Ebro

Teruel

21/07 17:00
 

Sporting Braga

Santa Clara

21/07 17:00
 

Hertha Bsc Berlin Am

St Pauli 2

21/07 17:30
 

UD Oliveirense

Academico Viseu

21/07 17:30
 

Chaves

Feirense

21/07 18:00
 

CSKA Moscow

Yenisey Krasnoyarsk

21/07 18:00
 

VfR Aalen

Holstein Kiel

21/07 18:05
 

Sporting de Gijon

Pontevedra

21/07 19:00
 

Nantwich Town

Blackpool

21/07 19:00
 

IFK Varnamo

Falkenbergs FF

21/07 19:00
 

Wuppertaler

Steinbach

21/07 20:00
 

Monchengladbach Am

Fortuna Koln

21/07 20:00
 

Preuben Munster

Heracles Almelo

21/07 20:00
 

Genoa

Swansea City

21/07 20:00
 

Halmstads

Varbergs BoIS FC

21/07 20:00
 

Sv Rodinghausen

Werder Bremen Am

21/07 20:05
 

SSV Jahn Regensburg

SpVgg Unterhaching

21/07 20:10
 

Saarbrucken

Wattenscheid

21/07 20:30
 

ADO Den Haag

Oss

21/07 21:00
 

Berliner Fc Dynamo

Carl Zeiss Jena

21/07 21:00
 

Groningen

Emmen

21/07 21:00
 

Genk

Olympiakos Piraeus

21/07 21:00
 

Stevenage Borough

Coventry

21/07 21:00
 

Kaiserslautern

Dynamo Dresden

21/07 21:00
 

Nuneaton Town

Chesterfield

21/07 21:00
 

Eintr. Braunschweig

SV Waldhof Mannheim

21/07 21:00
 

Sportfreunde Siegen

Bayer Leverkusen

21/07 21:30
 

Fortuna Dusseldorf

Watford

21/07 22:00
 

St Albans City

Luton Town

21/07 22:00
 

AFC Wimbledon

Brighton

21/07 22:00
 

Accrington Stanley

Middlesbrough

21/07 22:00
 

Oldham Athletic

Nottingham Forest

21/07 22:00
 

Barnet

Ipswich

21/07 22:00
 

Bolton Wanderers

Girona

21/07 22:00
 

Burton Albion

Aston Villa

21/07 22:00
 

Bristol Rovers

Forest Green Rovers

21/07 22:00
 

Derby County

Southampton

21/07 22:00
 

Havant and Waterlooville

Wycombe Wanderers

21/07 22:00
 

Red Star Waasland-Beveren

KV Mechelen

21/07 22:00
 

Cambridge United

Millwall

21/07 22:00
 

Crawley Town

Charlton Athletic

21/07 22:00
 

Mansfield Town

Sheffield United

21/07 22:00
 

Lyngby

Landskrona BoIS

21/07 22:00
 

Oxford United

Crystal Palace

21/07 22:00
 

Notts County

Leicester City

21/07 22:00
 

Paderborn 07

AS Monaco

21/07 22:00
 

Preston North End

West Ham

21/07 22:00
 

Swindon

Portsmouth

21/07 22:00
 

Shrewsbury Town

Brentford

21/07 22:00
 

Tranmere Rovers

Fleetwood Town

21/07 22:00
 

SV Wehen Wiesbaden

Eintr. Frankfurt

21/07 22:00
 

Spal

Acd Campodarsego

21/07 22:00
 

Cheltenham Town

Birmingham

21/07 22:00
 

Chester FC

Bury

21/07 22:00
 

AFC Fylde

Carlisle

21/07 22:00
 

Woking

Salford City

21/07 22:00
 

Southport FC

Barrow

21/07 22:00
 

Yeovil Town

Plymouth Argyle

21/07 22:00
 

RW Essen

Werder Bremen

21/07 22:00
 

SC Heerenveen

Kayserispor

21/07 22:00
 

Metalurgi Rustavi

Spartaki Tskhinvali

21/07 22:00
 

Glentoran

Sligo Rovers

21/07 22:05
 

Rochdale

Hull City

21/07 22:05
 

Sv Meppen

Hamburger

21/07 23:00
 

Panionios

Hapoel Tel Aviv

21/07 23:00
 

Wurzburger Kickers

Nurnberg

21/07 23:00
 

Hoffenheim

Queens Park Rangers

21/07 23:00
 

Torino

Pro Patria

21/07 23:00
 

Empoli

Pro Vercelli

21/07 23:00
 

VfR Garching

Munchen 1860

21/07 23:00
 

Huddersfield Town

Real Betis

21/07 23:00
 

Dunajska Luzna

Uhersky Brod

21/07 23:00
 

Dila Gori

WIT Georgia Tbilisi

21/07 23:00
 

Parma

Foggia

21/07 23:00
 

RW Essen

Real Betis

21/07 23:30
 

Fiorentina

Venezia

21/07 23:30
 

Galatasaray

Valencia

21/07 23:30
 

Sampdoria

Feralpisalo

21/07 23:30
 

Stade Reims

Cercle Brugge

21/07 23:30
 

OFI Crete

Apollon Smirnis

21/07 23:30
 

Istra 1961

Rizespor

21/07 23:30
 

FK Bezanija

Indjija

22/07 00:00
 

Afjet Afyonspor

Bursaspor

22/07 00:00
 

Sporting Charleroi

Nice

22/07 00:00
 

Oud Heverlee

Gent

22/07 00:00
 

Anderlecht

Stade Rennais

22/07 00:00
 

Kortrijk

Metz

22/07 00:00
 

Union Berlin

Bordeaux

22/07 00:00
 

NK Krka

Tabor Sezana

22/07 00:00
 

Struga Trim Lum

Renova Cepciste

22/07 00:30
 

Angers SCO

Lorient

22/07 00:30
 

Sochaux

Dijon

22/07 00:30
 

Su Rebenland

Usv Rb Hof

22/07 01:00
 

Albacete

Valencia Cf Mestalla

22/07 01:00
 

Alaves

UD Logrones

22/07 01:00
 

Atromitos Athens

AEK Athens

22/07 01:00
 

Lens

Saint Etienne

22/07 01:00
 

Leganes

Alcorcon

22/07 01:00
 

Marseille

Villarreal

22/07 01:00
 

Moreirense

Boavista

22/07 01:00
 

CD Tudelano

Zaragoza

22/07 01:00
 

Porto B

Ontinyent

22/07 01:30
 

AS Eupen

Tubize

22/07 01:30
 

Arenas Club De Getxo

Osasuna

22/07 01:30
 

NEC Nijmegen

Dordrecht 90

22/07 02:00
 

Fenerbahce

Feyenoord Rotterdam

22/07 02:00
 

Rayo Vallecano

Bristol City

22/07 02:00
 

Lleida

SD Huesca

22/07 02:00
 

Celta Vigo

Cordoba

22/07 02:15
 

Inter Milan

Zenit St Petersburg

22/07 03:00
 

Lyon

Fulham

22/07 03:00
 

Tuoer De Cilliers

Valladolid

22/07 03:00
 

Everton

Lille

22/07 09:00
 

Sonsonate

Coban Imperial

22/07 02:00
 

Shakhtar Donetsk

Dynamo Kyiv

21/07 23:00
 

Varzim

CD Cova Piedade

21/07 23:00
 

CD Mafra

SC Covilha

22/07 02:45
 

SC Farense

Penafiel

21/07 22:00
 

Arbroath

Elgin City

21/07 22:00
 

Dundee United

Alloa Athletic

21/07 22:00
 

Montrose

St. Johnstone

21/07 22:00
 

Cowdenbeath

Cove Rangers

21/07 22:00
 

Raith Rovers

Hearts

21/07 22:00
 

Peterhead

Stirling Albion

21/07 22:00
 

Albion Rovers

Ayr Utd

21/07 22:00
 

Greenock Morton

Stenhousemuir

21/07 22:00
 

Berwick Rangers

Airdrie United

21/07 22:00
 

Livingston

Annan Athletic

21/07 22:00
 

Edinburgh City

Queen of the South

21/07 22:00
 

Stranraer

Motherwell

21/07 22:00
 

Dumbarton

Kilmarnock

21/07 22:00
 

Queens Park

Spartans

21/07 22:00
 

Greenock

Stenhousemuir

21/07 22:00
 

Esbjerg FB

Vendsyssel

21/07 23:00
 

Zlin

Mlada Boleslav

21/07 23:00
 

Slovan Liberec

Mfk Karvina

21/07 23:00
 

Marila Pribram

Teplice

22/07 01:00
 

Sparta Praha

Opava

21/07 22:00
 

Honka

TPS Turku

21/07 22:00
 

RoPS Rovaniemi

SJK Seinajoki

21/07 22:00
 

Orebro

Malmo

21/07 22:00
 

Ostersunds

Trelleborgs FF

22/07 00:00
 

Kalmar FF

GIF Sundsvall

21/07 21:30
 

Slask Wroclaw

Cracovia Krakow

22/07 00:00
 

Wisla Krakow

Arka Gdynia

22/07 02:30
 

Legia Warszawa

Zaglebie Lubin

22/07 00:00
 

Union La Calera

Colo Colo

22/07 03:00
 

Deportes Temuco

Csd Antofagasta

22/07 05:30
 

Univ. Catolica

Deportes Iquique

22/07 08:00
 

Union Espanola

Audax Italiano

21/07 19:00
 

Luch Minsk

Dinamo Brest

21/07 21:30
 

Gomel

Dnepr Mogilev

21/07 23:30
 

Gorodeya

Torpedo Minsk

21/07 20:00
 

Zhetysu Taldykorgan

FK Aktobe Lento

21/07 21:00
 

Shakhtyor Karagandy

Kaisar Kyzylorda

21/07 22:30
 

FK Atyrau

Akzhayik

21/07 22:00
 

Hjs Akatemia

Honka Akatemia

21/07 22:00
 

Kaapo[kaarinan Pojat]

Fc Espoo

22/07 06:00
 

Flamengo

Botafogo

22/07 08:00
 

Sao Paulo

Corinthians

22/07 06:00
 

Cruz Azul

Puebla

22/07 08:00
 

Pachuca

Monterrey

22/07 10:00
 

Tigres UANL

Leon

22/07 10:00
 

Club Tijuana

Chivas Guadalajara

21/07 17:00
 

Yokohama

Gifu

21/07 17:00
 

Ventforet Kofu

Roasso Kumamoto

21/07 17:00
 

Machida Zelvia

Zweigen Kanazawa FC

21/07 17:00
 

Matsumoto Yamaga

Kyoto Purple Sanga

21/07 17:00
 

Avispa Fukuoka

Tokyo Verdy

21/07 17:00
 

Kamatamare Sanuki

JEF United Ichihara

21/07 18:00
 

Tokushima Vortis

Omiya Ardija

21/07 18:00
 

Oita Trinita

Tochigi SC

21/07 18:00
 

Ehime

Okayama

21/07 18:00
 

Renofa Yamaguchi

Mito Hollyhock

21/07 18:00
 

Yamagata Montedio

Albirex Niigata

21/07 18:00
 

Changchun YaTai

Shandong Luneng

21/07 19:35
 

Tianjin Teda

Chongqing Lifan

21/07 19:35
 

Beijing Renhe

Dalian Yifang

21/07 18:00
 

Sông Lam Nghệ An

Hoàng Anh Gia Lai

21/07 19:00
 

Nam Dinh

Quảng Nam

21/07 19:00
 

Thanh Hóa

Hà Nội FC

21/07 18:00
 

Bình Dương

Đà Nẵng

21/07 22:00
 

Mypa

Pepo

21/07 22:00
 

Viikingit

Vaajakoski

21/07 22:00
 

Gnistan

Pk Keski Uusimaa Pkku

21/07 22:00
 

LPS Helsinki

Mp Mikkeli

21/07 22:00
 

Njs Nurmijarvi

Japs

21/07 22:00
 

Jakobstads Bollklubb

TP47 Tornio

21/07 21:00
 

Denmark Womens U19

Italy Womens U19

21/07 21:00
 

Norway Womens U19

France Womens U19

22/07 00:15
 

Switzerland Womens U19

Spain Womens U19

22/07 00:15
 

Netherlands Womens U19

Germany Womens U19

22/07 02:30
 

Longford Town

Wexford Youths

22/07 08:00
 

Vorkuta

Real Mississauga

22/07 08:30
 

Brantford Galaxy Sc

Sc Scarborough Ontario

21/07 22:00
 

Kjelsas IL

IL Hodd

21/07 22:00
 

Nardo

Brattvag

21/07 22:00
 

Stjordals Blink

FK Vidar

21/07 22:00
 

Nardo

Brattvag

21/07 22:00
 

Kjelsas IL

IL Hodd

21/07 22:00
 

Vard Haugesund

Egersunds IK

21/07 22:00
 

Stjordals Blink

FK Vidar

22/07 00:00
 

Kongsvinger

Floro

21/07 20:00
 

Rigas Tehniska Universitate

Super Nova

21/07 21:00
 

Jdfs Alberts

Tukums-2000

21/07 23:00
 

Bfc Daugavpils

Fk Smiltene Bjss

21/07 23:00
 

Rezekne / Bjss

Grobina

21/07 20:00
 

Baykonur

Kairat Academy

21/07 20:00
 

Altay Spor Kulubu

Bolat Temirtau

21/07 20:30
 

Maktaaral

Kaspyi Aktau

21/07 21:00
 

Aktobe Zhas

Okzhetpes

21/07 19:00
 

Kasetsart

Thailand Honda Fc

21/07 21:00
 

Army United

Udon Thani

21/07 21:00
 

Platinum

Caps United Fc

21/07 21:00
 

Bulawayo Chiefs

Bulawayo City

21/07 21:00
 

Black Rhinos Fc

Yadah

21/07 21:00
 

Nichrut

Shabanie Mine

21/07 21:00
 

Harare City

Chapungu United

22/07 02:00
 

San Martin San Juan

CA Brown Adrogue

22/07 04:30
 

Gimnasia LP

Sportivo Belgrano

21/07 22:30
 

Kitzbuhel

Lafnitz

22/07 00:30
 

Grazer AK

SC Mannsdorf

22/07 00:30
 

Fcm Traiskirchen

SG Austria Klagenfurt

22/07 01:00
 

Sv Lendorf

ASV Bruck

21/07 16:00
 

Changchun Rcb Womens

Dalian Aerbin Womens

21/07 16:00
 

Jiangsu Suning Womens

Hebei China Fortune Womens

21/07 16:00
 

Henan Huishang Womens

Shanghai Rcb Womens

21/07 16:00
 

Wuhan Jianghan Womens

Beijing Beikong Womens

22/07 00:00
 

Breidablik (w)

Valur (w)

21/07 16:30
 

Sriwijaya Palembang

Arema Malang

21/07 19:30
 

Bali United

Bhayangkara Surabaya United

21/07 19:30
 

Mitra Kukar

Persija Jakarta

21/07 13:30
 

Lower Hutt City

Wairarapa United

22/07 09:00
 

Havelock North Wanderers

Waterside Karori

22/07 10:30
 

Western Suburbs

Miramar Rangers

21/07 18:00
 

Beleza (w)

Inac Kobe (w)

21/07 14:00
 

Lautoka

Labasa

22/07 09:00
 

Tavua

Labasa

21/07 12:00
 

Nadi

Rewa

21/07 16:00
 

Queensland Lions SC

North Queensland Fury

21/07 16:00
 

Gold Coast United

Brisbane City SC

21/07 16:30
 

Cairns

Brisbane Strikers

21/07 17:00
 

Magpies Crusaders

Western Pride

21/07 18:00
 

Lootos Polva Womens

Ajax Tallinna Womens

21/07 18:00
 

Tartu Sk 10 Premium Womens

Tammeka Tartu Womens

21/07 19:00
 

Flora Tallinn Womens

Jk Parnu Womens

21/07 12:00
 

Bulleen Lions U20

Dandenong Thunder U20

21/07 13:15
 

Green Gully Cavaliers U20

Melbourne Knights U20

21/07 19:30
 

Asv Neumarkt

1 Sand

21/07 20:00
 

Wurzburger Kickers Ii

Djk Don Bosco Bamberg

22/07 11:00
 

Auckland City

Waitakere City

22/07 02:30
 

Union Sunchales

Atletico Rafaela

22/07 00:30
 

Sociedad Deportivo Quito

Fuerza Amarilla

22/07 05:00
 

Orense Sc

Cds Santa Rita

21/07 16:00
 

Botswana U17

Seychelles U17

21/07 19:00
 

Mauritius U17

Namibia U17

21/07 23:00
 

LKS Nieciecza

Bytovia Bytow

21/07 23:45
 

Odra Opole

GKS Tychy

22/07 00:00
 

GKS Katowice

Podbeskidzie

22/07 02:00
 

Rakow Czestochowa

Puszcza Niepolomice

22/07 02:30
 

Gks Jastrzebie

Wigry Suwalki

22/07 00:00
 

Radomiak Radom

Skra Czestochowa

22/07 01:10
 

Widzew lodz

Olimpia Elblag

21/07 16:15
 

Pardubice

Vitkovice

21/07 23:00
 

Prostejov

Fk Graffin Vlasim

21/07 23:30
 

Ludogorets Razgrad

Etar Veliko Tarnovo

22/07 01:45
 

Botev Plovdiv

Levski Sofia

22/07 00:00
 

Magni Grenivik

HK Kopavog

21/07 23:00
 

Videoton Puskas Akademia

Debreceni VSC

21/07 23:00
 

Videoton Puskas Akademia

Debreceni VSC

22/07 02:15
 

Budapest Honved

Szombathelyi Haladas

22/07 02:15
 

Mezokovesd-Zsory

Paksi SE

22/07 02:15
 

Fehervar Videoton

Varda Se

22/07 02:15
 

Budapest Honved

Szombathelyi Haladas

22/07 02:15
 

Mezokovesd-Zsory

Paksi SE

22/07 02:15
 

Fehervar Videoton

Varda Se

21/07 21:00
 

Rilves Womens

Pk 35 Womens

21/07 22:00
 

HIFK

Ekenas IF Fotboll

21/07 22:00
 

Kpv

Haka

21/07 22:00
 

KTP Kotka

Jyvaskyla JK

22/07 02:00
 

Cukaricki

Zemun

22/07 02:00
 

FK Napredak Krusevac

FK Rad Beograd

22/07 02:00
 

FK Vozdovac Beograd

Backa Backa Palanka

21/07 23:00
 

Tatran Turzovka

Terchova

21/07 23:00
 

Levoca

Spisske Podhradie

21/07 23:00
 

Ptava Nv Pticie

Giraltovce

21/07 23:00
 

Jesenske

Novohrad Lucenec

21/07 23:00
 

Oravan

Tj Družstevník Liptovska Stiavnica

21/07 23:30
 

Mfk Skalica

Dukla Banska Bystrica

21/07 23:30
 

KFC Komarno

Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas

21/07 23:30
 

Stk 1914 Samorin

Slavoj Trebisov

21/07 23:30
 

Inter Bratislava

FK Pohronie

21/07 23:30
 

1. Tatran Presov

Odeva Lipany

22/07 01:00
 

Poprad

Mfk Dubnica

22/07 00:30
 

FK Senica

Spartak Trnava

22/07 00:30
 

FK Senica

Spartak Trnava

22/07 01:00
 

MFK Ruzomberok

Skf Sered

22/07 01:00
 

MFK Ruzomberok

Skf Sered

21/07 23:30
 

Krupa

NK Celik

21/07 23:30
 

GOSK Gabela

FK Zeljeznicar

21/07 23:30
 

Mladost Doboj Kakanj

Zvijezda 09 Brgule

22/07 02:00
 

Sloboda

Zrinjski Mostar

22/07 00:00
 

NK Mura 05

NK Triglav Kranj

22/07 02:15
 

Gorica

NK Olimpija Ljubljana

21/07 23:00
 

Hermannstadt

Sepsi

22/07 02:00
 

Astra Ploiesti

Steaua Bucuresti

21/07 22:00
 

Oskarshamns AIK

Ljungskile SK

21/07 22:00
 

Mjallby AIF

Angelholms FF

21/07 22:00
 

Utsiktens BK

Karlskrona

21/07 22:00
 

Lunds BK

Kristianstads FF

21/07 22:00
 

Eskilsminne IF

Skovde AIK

21/07 22:00
 

Sandvikens IF

Rynninge IK

21/07 22:00
 

Karlslunds If Hfk

Vasteras

21/07 23:30
 

Bk Forward

Skelleftea Ff

21/07 21:00
 

JK Tallinna Kalev

Kuressaare

22/07 00:00
 

Tartu FS Santos

Maardu Fc Starbunker

22/07 00:00
 

Nomme Jk Kalju Ii

Tallinna Levadia 2

21/07 23:30
 

Wil 1900

Winterthur

22/07 00:00
 

Rapperswil Jona

Schaffhausen

22/07 02:00
 

Aarau

Servette

21/07 17:00
 

Arsenal Kyiv U21

Lviv U21

21/07 19:00
 

Dynamo Kyiv U21

Vorskla U21

21/07 19:00
 

Dynamo Kyiv U21

Vorskla U21

21/07 21:00
 

Karpaty Lviv U21

Pfc Oleksandria U21

21/07 22:00
 

Zorya U21

Mariupol U21

21/07 22:00
 

Hirnyk Sport

Sumy

21/07 23:00
 

Inhulets Petrove

Fk Avanhard Kramatorsk

21/07 23:00
 

Rukh Vynnyky

Dnipro 1

21/07 23:00
 

Kolos Kovalivka

Helios Kharkiv

21/07 23:00
 

Mfk Vodnyk Mikolaiv

Obolon Brovar Kiev

21/07 12:00
 

Devonport City Striker

Clarence United

21/07 14:00
 

Kingborough Lions

Launceston City

21/07 14:00
 

Kingborough Lions

Launceston City

21/07 14:30
 

Northern Rangers

Hobart Olympia Warriors

21/07 12:30
 

Calder United Sc Womens

Senior Ntc Womens

21/07 14:15
 

South Melbourne Womens

Bayside United Womens

21/07 13:00
 

Eastern Lions Sc

Dandenong City Sc

21/07 13:00
 

Moreland City

Langwarrin

21/07 13:00
 

Moreland Zebras

Brunswick City

21/07 13:15
 

Box Hill United Sc

Goulburn Valley Suns

21/07 16:30
 

Altona Magic

Whittlesea Ranges Fc

21/07 13:30
 

Salisbury United

Adelaide Raiders SC

21/07 13:30
 

Modbury Jets

Cumberland United

21/07 13:30
 

Poet Adelarde Pirates

Adelaide Blue Eagles

21/07 17:30
 

Seaford Rangers

White City Woodville

21/07 13:30
 

Adelaide City

Adelaide Comets

21/07 13:30
 

Para Hills Knights

North Eastern Metrostars

21/07 13:30
 

Adelaide Panthers

Adelaide Olympic

21/07 13:30
 

Sturt Lions

Croydon Kings

21/07 13:30
 

Campbelltown City SC

West Adelaide

21/07 14:00
 

Fc Bulleen Lions

Dandenong Thunder

21/07 16:00
 

Green Gully Cavaliers

Melbourne Knights

21/07 15:00
 

University of Queensland

The Gap

21/07 16:00
 

Bayside United

North Pine

21/07 16:30
 

Grange Thistle

Centenary Stormers

21/07 15:00
 

Cockburn City

Forrestfield United

21/07 15:00
 

Stirling Lions

Subiaco AFC

21/07 15:00
 

Inglewood United

Floreat Athena

21/07 17:00
 

Suwon

Asan Mugunghwa

21/07 18:00
 

Anyang

Seoul E Land

21/07 18:00
 

Bucheon 1995

Gwangju

21/07 16:00
 

Dak Lak

Bình Định

21/07 17:30
 

Hue FC

Binh Phuoc

21/07 17:30
 

Xm Fico Tay Ninh

Viettel

21/07 14:00
 

Honda Lock SC

Vanraure Hachinohe

21/07 14:00
 

Mio Biwako Shiga

Yokogawa Musashino

21/07 17:00
 

Honda

Ryutsu Keizai University

21/07 17:30
 

Tampines Rovers FC

Geylang United FC

21/07 17:30
 

Tampines Rovers FC

Geylang United FC

21/07 20:15
 

DPMM FC

Home United FC

21/07 15:30
 

Yan Bian Fude

Xinjiang Dabancheng

21/07 19:30
 

Heilongjiang Lava Spring

Liaoning Whowin

21/07 19:35
 

Hangzhou Greentown

Meizhou Hakka

21/07 15:30
 

Dalian Boyang

Baoding Rongda

21/07 16:00
 

Baotou Southern

Jiangsu Yancheng

21/07 16:00
 

Beijing Tech

Qingdao Jonoon

21/07 16:00
 

Hebei Jingying

Shenyang City Public

21/07 16:00
 

Shenzhen Pengcheng

Jiangxi Liansheng

21/07 16:30
 

Hunan Billows

Lijiang Feihu

21/07 17:00
 

Shaanxi Changan Athletic

Jinlin Baijia

21/07 19:30
 

Fujian Tianxin

Hainan Boying Seamen

21/07 19:30
 

Sichuan Annapurna

Shenzhen Renren

21/07 20:15
 

Sarawak

Terengganu B

21/07 21:00
 

Felda United FC

PDRM

21/07 21:00
 

UiTM

Johor Darul Takzim II

21/07 21:00
 

Pahang

Selangor PKNS

21/07 21:00
 

Melaka FC

Selangor PB

22/07 08:00
 

Celaya

Csyd Dorados De Sinaloa

22/07 10:00
 

Juarez

Alebrijes De Oaxaca

22/07 00:00
 

America Rj U20

Bonsucesso U20

22/07 03:00
 

Franca Sp U23

Wavor Sp U23

22/07 03:30
 

Juventude Rs

CRB (AL)

22/07 03:30
 

Coritiba (PR)

Sao Bento

22/07 06:00
 

Boa Esporte Clube

Ponte Preta

22/07 06:00
 

Oeste Sp

Paysandu (PA)

22/07 02:00
 

Liverpool P

Cerro Montevideo

22/07 02:20
 

Boston River

Ca River Plate

22/07 05:00
 

CA Penarol

Racing Club Montevideo

22/07 03:30
 

Deportivo Santani

3 De Febrero

22/07 05:45
 

General Diaz

Olimpia Asuncion

22/07 03:30
 

Fortaleza

Deportivo Pereira

22/07 06:30
 

Deportivo Pasto

Aguilas Doradas

22/07 07:00
 

Atletico Bucaramanga

Atletico Junior Barranquilla

22/07 08:45
 

Envigado

Deportivo Cali

22/07 00:00
 

Rangers Talca

Santiago Wanderers

22/07 03:30
 

Union San Felipe

Puerto Montt

22/07 06:00
 

Coquimbo Unido

Nublense

22/07 02:00
 

Em Deportivo Binacional

Dep. San Martin

22/07 04:30
 

Inti Gas Deportes

Deportivo Union Comercio

22/07 06:45
 

Sport Rosario

Academia Deportiva Cantolao

22/07 09:00
 

Sport Huancayo

Universitario de Deportes

22/07 10:05
 

Herediano

Universidad de Costa Rica

21/07 20:30
 

Malawi U20

South Africa U20

21/07 22:30
 

Gabon U20

Burkina Faso U20

21/07 23:00
 

Nigeria U20

Mauritania U20

22/07 01:00
 

Senegal U20

Congo U20

22/07 07:05
 

Pittsburgh Riverhounds Sc

Charleston Battery

22/07 07:05
 

Ottawa Fury

Nashville Sc

22/07 07:05
 

North Carolina

Toronto 2

22/07 07:05
 

Richmond Kickers

Atlanta United 2

22/07 07:35
 

Cincinnati

New York Red Bulls B

22/07 07:35
 

Louisville City

Charlotte Independence

22/07 07:35
 

Tampa Bay Rowdies

Indy Eleven

22/07 08:15
 

Colorado Springs Switchbacks

Tulsa Roughnecks

22/07 08:30
 

Stlouis Lions

Orange County Sc

22/07 08:30
 

San Antonio

Real Monarchs Slc

22/07 11:00
 

Sacramento Republic

Okc Energy

22/07 04:30
 

Delfin

Liga Dep. Universitaria Quito

22/07 07:00
 

Emelec

Tecnico Universitario

22/07 03:40
 

Aragua

Portuguesa de Desportos

22/07 05:15
 

Royal Pari

Bolivar

21/07 13:00
 

Stirling Lions U20

Subiaco Afc U20

21/07 13:00
 

Cockburn City U20

Forrestfield United U20

21/07 13:00
 

Armadale U20

Ecu Joondalup U20

21/07 14:30
 

Sutherland Sharks U20

Manly United U20

21/07 15:00
 

Hakoah Sydney City East U20

Blacktown City U20

21/07 15:00
 

South Coast Wolves U20

Apia Leichhardt Tigers U20

21/07 15:45
 

Sydney U20

Sydney Olympic U20

21/07 20:00
 

Tove Pori

Wilpas

21/07 16:30
 

Sutherland Sharks

Manly United