livescore - live soccer scores

Fixtures: 20 Jul 2018 Soccer Fixtures & Schedule

21/07 09:05
 

Manchester City

Borussia Dortmund

20/07 18:00
 

FK Kolomna

Volga Tver

20/07 23:30
 

Ukraine U19

England U19

21/07 01:30
 

Turkey U19

France U19

21/07 05:00
 

Honduras U21

Trinidad Tobago U20

21/07 08:05
 

Colombia U20

Costa Rica U21

20/07 14:00
 

Beitar Tel Aviv Ramla

Hapoel Ramat Gan FC

20/07 16:30
 

FK Metalac Gornji Milanovac

OFK Petrovac

20/07 17:00
 

Kauno Zalgiris

Dainava Alytus

20/07 17:15
 

Khimki M

Spartak Moscow Reserves

20/07 21:00
 

Zira

Al-Khuraitiat

20/07 22:00
 

Sportfreunde Lotte

Heracles Almelo

20/07 22:00
 

Helsingborg IF

Fremad Amager

20/07 22:00
 

Alki Larnaka FC

Doxa Katokopias

20/07 22:00
 

Kit Go Pehcevo

Trajal

20/07 22:15
 

Lamia

Pas Giannina

20/07 22:30
 

Ajaccio GFCO

Nimes

20/07 23:00
 

Mtk Hungaria Fc Womans

Kkpk Medyk Konin Womens

20/07 23:00
 

Orgryte

Karlstad BK

20/07 23:00
 

Reading

Rubin Kazan

20/07 23:00
 

SSV Jahn Regensburg

Fsv Zwickau

20/07 23:00
 

Istanbul Basaksehir

Terek Groznyi

20/07 23:00
 

AC Milan

Novara

20/07 23:00
 

Balikesirspor

Altay Spor Kulubu

20/07 23:00
 

ACS Poli Timisoara

Scolar Resita

20/07 23:00
 

Clinceni

CS Mioveni

20/07 23:05
 

Besiktas

Krasnodar

20/07 23:30
 

Slaven Belupo Koprivnica

Petrolul Ploiesti

20/07 23:30
 

Prerov

Bystrice Ph

20/07 23:30
 

Ufa

Udinese

21/07 00:00
 

Montpellier

Rodez Aveyron

21/07 00:00
 

Trabzonspor

Spartak Moscow

21/07 00:00
 

Osters IF

Jonkopings Sodra IF

21/07 00:00
 

Greuther Furth

Liefering

21/07 00:00
 

Strasbourg

Nancy

21/07 00:00
 

Eibar

Real Sociedad

21/07 00:00
 

Werder Bremen

Koln

21/07 00:00
 

Oostende

NK Lokomotiva Zagreb

21/07 00:00
 

Grenoble

Chateauroux

21/07 00:00
 

Amiens

Paris Fc

21/07 00:00
 

Gwarek Tarnowskie Gory

Sola Oswiecim

21/07 00:00
 

Ural Sr

Qatar SC

21/07 00:00
 

Al-Faisaly

Al Wihdat Amman

21/07 00:05
 

US Boulogne

Cercle Brugge

21/07 00:05
 

Hochst

Nenzing

21/07 00:30
 

Auxerre

ES Troyes AC

21/07 00:30
 

Odranci

Crensovci

21/07 00:45
 

Villefranche

Lyon la Duchere

21/07 00:45
 

Iskra Danilovgrad

Belasica Strumica

21/07 00:50
 

Caen

Le Havre

21/07 00:55
 

Munchen 1860

SV Sandhausen

21/07 01:00
 

Sc Verl

Arminia Bielefeld

21/07 01:00
 

Cambuur Leeuwarden

De Graafschap

21/07 01:00
 

Go Ahead Eagles

SBV Excelsior

21/07 01:00
 

Volendam

Almere City FC

21/07 01:00
 

Eindhoven

Roda JC Kerkrade

21/07 01:00
 

NK Rijeka

Zadar

21/07 01:00
 

Milton Keynes Dons

Jumilla

21/07 01:00
 

Sv Elversberg

Eintracht Trier

21/07 01:00
 

Chamois Niortais

Stade Lavallois MFC

21/07 01:15
 

AS Roma

Avellino

21/07 01:30
 

Getafe

Ad Union Adarve

21/07 01:30
 

Westerlo

Anderlecht

21/07 01:30
 

Sloboda Varazdin

Dinamo Zagreb

21/07 01:30
 

Sv Sodingen

Dsc Wanne Eickel

21/07 01:30
 

Sv Wiener Neudorf

Wiener Viktoria

21/07 02:00
 

Valenciennes

Quevilly

21/07 02:00
 

Levante

Bournemouth

21/07 02:00
 

Torquay United

Cardiff City

21/07 02:00
 

UD Marbella

Granada

21/07 02:00
 

Birmingham

Doncaster Rovers

21/07 02:00
 

Red Star Zurich

Muri

21/07 02:30
 

Llandudno

Chester FC

21/07 02:45
 

Maidstone United

Billericay Town

21/07 02:45
 

Altrincham

Crewe Alexandra

21/07 02:45
 

Curzon Ashton

Burnley Xi

21/07 02:45
 

Macclesfield Town

Burnley

21/07 03:00
 

Aberdeen

West Bromwich

21/07 03:00
 

Porto

Lille

21/07 07:10
 

Dominican Republic U20

Panama U20

21/07 01:00
 

Aalborg BK

Midtjylland

21/07 00:30
 

Dukla Praha

Viktoria Plzen

21/07 02:45
 

Bohemians

Bray Wanderers

21/07 03:00
 

St. Patrick's

Limerick FC

21/07 00:00
 

Miedz Legnica

Pogon Szczecin

21/07 02:30
 

Jagiellonia Bialystok

Lechia Gdansk

21/07 08:00
 

Universidad de Concepcion

Palestino

20/07 23:45
 

Neman Grodno

Slutsksakhar Slutsk

21/07 01:45
 

BATE Borisov

Torpedo Minsk

21/07 00:00
 

Kiffen

Musa

21/07 08:00
 

Veracruz

Pumas UNAM

21/07 10:00
 

Atlas

Queretaro

20/07 18:00
 

Cần Thơ

Sài Gòn FC

21/07 00:00
 

Forest Rangers

New Monze Swallows

21/07 02:00
 

Buildcon

Napsa Stars

20/07 21:30
 

Chelyabinsk

Ural 2

20/07 22:00
 

Nosta Novotroitsk

Kamaz

20/07 23:00
 

Neftekhimik Nizhnekamsk

Zenit-Izhevsk

21/07 02:45
 

Cabinteely

Cobh Ramblers

21/07 02:45
 

Drogheda United

Athlone

21/07 02:45
 

UC Dublin UCD

Galway United

21/07 03:00
 

Finn Harps

Shelbourne

21/07 00:00
 

Staiceles Bebri

Balvu Vilki

20/07 21:00
 

Tarlan Shymkent

Ekibastuzets

21/07 01:30
 

Tigre

Guillermo Brown

21/07 04:10
 

Olimpo

Aldosivi

21/07 08:10
 

Independiente

Central Ballester

20/07 23:45
 

Sv Leobendorf

Neuberg

21/07 00:00
 

SAK Klagenfurt

Vst Volkermarkt

21/07 00:00
 

Svg Reichenau

Kapfenberg Superfund

21/07 00:30
 

Sk Maria Saal

St.Polten

21/07 00:30
 

SV Grodig

TSV Hartberg

21/07 01:00
 

Wsc Hertha Wels

LASK Linz

21/07 01:00
 

Deutschlandsberger Sc

SKU Amstetten

21/07 01:00
 

Sc Neusiedl 1919

Trenkwalder Admira

21/07 01:00
 

Ask Ebreichsdorf

SK Vorwarts Steyr

21/07 01:00
 

SV Allerheiligen

Mattersburg

21/07 01:30
 

Karabakh Vienna

SC Wiener Neustadt

21/07 01:30
 

Usv Mettersdorf

SV Horn

21/07 02:20
 

Kufstein

Rapid Wien

21/07 01:00
 

Sc Schwaz

Dornbirn

20/07 19:30
 

ps tni

Pusamania Borneo

21/07 00:15
 

Persepolis

Esteghlal Tehran

21/07 10:30
 

Stop Out

Wellington Olympic

20/07 16:00
 

Ba

Labasa

21/07 08:00
 

Suva

Dreketi

20/07 14:00
 

Lautoka

Tavua

21/07 10:00
 

Ba

Tavua

21/07 01:30
 

Al-Jaish Damascus

Al Shorta Damascus

21/07 10:05
 

Utah Royals Womens

North Carolina Womens

21/07 03:15
 

Ia Akranes (w)

Haukar Womens

20/07 17:00
 

Redlands United FC

Brisbane Olympic United FC

20/07 16:15
 

Pascoe Vale Sc U20

Avondale U20

20/07 16:20
 

Oakleigh Cannons U20

Port Melbourne Sharks Sc U20

20/07 14:00
 

Angola U17

Malawi U17

20/07 14:00
 

Angola U17

Malawi U17

20/07 16:30
 

Swaziland U17

Zimbabwe U17

20/07 16:30
 

Swaziland U17

Zimbabwe U17

20/07 21:30
 

Lesotho U17

South Africa U17

20/07 23:45
 

Garbarnia Krakow

Stal Mielec

21/07 01:30
 

Chrobry Glogow

LKS Lodz

21/07 02:00
 

Chojniczanka Chojnice

Sandecja

21/07 00:00
 

KS Energetyk ROW

Stal Stalowa Wola

20/07 23:00
 

Usti nad Labem

Fk Banik Sokolov

21/07 01:00
 

SC Znojmo

Sk Slovan Varnsdorf

20/07 23:30
 

Vitosha Bistritsa

Dunav Ruse

21/07 01:45
 

Cherno More Varna

Botev Vratsa

21/07 03:15
 

Throttur

Umf Njardvik

21/07 02:00
 

Crvena Zvezda

Dinamo Vranje

21/07 02:00
 

Vojvodina

Mladost Lucani

20/07 23:30
 

Tatran Oscadnica

Namestovo

21/07 00:00
 

Slavoj Spiska Bela

Sarisske Michalany

21/07 00:00
 

Slavoj Spiska Bela

Sarisske Michalany

21/07 00:30
 

Druzstevnik Borov

Mfk Snina

20/07 23:30
 

Lokomotiva Kosice

Artmedia Petrzalka

21/07 00:00
 

NK Aluminij

NK Publikum Celje

21/07 02:00
 

CFR Cluj

Botosani

21/07 01:00
 

Nykopings BIS

Assyriska FF

21/07 00:30
 

Flora Tallinn

Viljandi Jk Tulevik

21/07 02:00
 

Lausanne Sports

Sc Kriens

20/07 23:00
 

Prykarpattya Ivano Frankivsk

Balkany Zorya

20/07 18:15
 

Pascoe Vale Sc

Avondale Heights

20/07 18:30
 

Oakleigh Cannons

Port Melbourne Sharks

20/07 18:30
 

Brisbane Knights

Acacia Ridge

20/07 18:00
 

Incheon Korail

Busan Transportation

20/07 21:00
 

Johor

Kelantan FA

21/07 08:00
 

Uaem Potros

Cafetaleros De Tapachula

21/07 09:00
 

Atletico San Luis

Mineros De Zacatecas

21/07 09:08
 

Correcaminos Uat

Zacatepec

21/07 10:00
 

Venados

Tampico Madero

21/07 11:30
 

Cimarrones De Sonora

Atlante

21/07 06:15
 

Criciuma

Londrina (PR)

21/07 07:30
 

Sampaio Correa (MA)

Goias

21/07 08:30
 

CSA Alagoas AL

Fortaleza

21/07 02:45
 

Ovetense

Fulgencio Yegros

21/07 06:00
 

Alianza Petrolera

La Equidad

21/07 09:00
 

Sport Boys Warnes

Utc Cajamarca

21/07 11:00
 

Phoenix Rising

Seattle Sounders 2

21/07 08:15
 

Macara

Independiente Jose Teran

21/07 08:00
 

Oriente Petrolero

Aurora

21/07 02:00
 

Ca Cambe U19

Apucarana/pr U19

21/07 10:00
 

Sydney United 58 U20

Bonnyrigg White Eagles U20

21/07 02:00
 

Thor Akureyri U19

Fh Hafnarfjordur U19

20/07 23:30
 

Union Plaani

Lappee JK

21/07 00:00
 

Ri Pa

Kultsu

21/07 00:00
 

Virky

Kumu Stps

21/07 00:15
 

Aifk Turku

Peimari United

21/07 07:00
 

National Defense Forces

Central