livescore - live soccer scores

Fixtures: 18 Jul 2018 Soccer Fixtures & Schedule

19/07 01:00
 

Zrinjski Mostar

Spartak Trnava

19/07 01:00
 

Sheriff

Torpedo Kutaisi

19/07 01:00
 

Qarabag

NK Olimpija Ljubljana

19/07 01:45
 

Rosenborg

Valur

19/07 02:00
 

FK Sutjeska Niksic

Astana

19/07 02:45
 

Celtic

Alashkert

19/07 00:00
 

FK Zeljeznicar

Trans Narva

19/07 06:30
 

Defensa Y Justicia

CD El Nacional

19/07 08:45
 

Deportivo Cali

Bolivar

19/07 08:45
 

Sol De America

Nacional Montevideo

19/07 08:00
 

Minnesota United

New England Revolution

18/07 18:00
 

Consadole Sapporo

Kawasaki Frontale

18/07 18:00
 

Jubilo Iwata

Kashima Antlers

18/07 18:00
 

Kashiwa Reysol

Tokyo

18/07 18:00
 

Sanfrecce Hiroshima

Gamba Osaka

18/07 18:00
 

Shimizu S-Pulse

Cerezo Osaka

18/07 18:00
 

Shonan Bellmare

Sagan Tosu

18/07 18:00
 

V-Varen Nagasaki

Vissel Kobe

18/07 18:00
 

Vegalta Sendai

Yokohama F Marinos

18/07 18:30
 

Urawa Red Diamonds

Nagoya Grampus Eight

18/07 18:00
 

Jeonbuk Hyundai Motors

Jeju United

18/07 18:30
 

Daegu

Pohang Steelers

18/07 18:30
 

Seoul

Chunnam Dragons

18/07 18:30
 

Sangju Sangmu Phoenix

Gyeongnam

18/07 18:30
 

Suwon Samsung Bluewings

Incheon United

18/07 19:00
 

Gangwon

Ulsan Hyundai Horang-i

18/07 16:00
 

Gloria Popesti-leordeni

Juventus Bucharest

18/07 16:00
 

Psd Demak

Pss Sleman

18/07 16:55
 

Balmazujvaros

Nyirbator

18/07 17:00
 

Maritimo

Peterborough United

18/07 17:00
 

Merelinense

Vitoria Guimaraes B

18/07 17:00
 

Rekord Bielsko Biala

Ruzomberok B

18/07 17:30
 

Dezembro

Oriental Lisboa

18/07 19:00
 

Silkeborg IF

Fredericia

18/07 19:00
 

Willip

Perth Glory

18/07 20:00
 

Schalke 04 II

Hannover 96 Am

18/07 21:00
 

Emmen

Az Alkmaar 2

18/07 21:00
 

Ingolstadt 04

SpVgg Unterhaching

18/07 21:00
 

Kecskemeti TE

Duna Tisza

18/07 21:00
 

Vorskla Poltava

Desna Chernihiv

18/07 22:00
 

Bucovina Radauti

Cs Aerostar Bacau

18/07 22:00
 

Sparta Rotterdam

Maccabi Haifa

18/07 22:30
 

Dijon

Sporting Charleroi

18/07 22:30
 

Union Touarga Sport Rabat

Sepahan

18/07 23:00
 

Fenerbahce

Fulham

18/07 23:00
 

Spal

Ankaran Hrvatini Mas Tech

18/07 23:00
 

Mks Kluczbork

Lechia Tomaszow Mazowiecki

18/07 23:00
 

Hertha Bsc Berlin Am

Eintracht Norderstedt

18/07 23:00
 

Gks Katowice Womens

Ts Mitech Zywiec Womens

18/07 23:00
 

Karadjordje Topola

Belasica Strumica

18/07 23:00
 

Fk Rinija Gostivar

Tikves Kavadarci

18/07 23:00
 

Nove Mesto

Uhersky Brod

18/07 23:00
 

Pfc Nesebar

Chernomorets Pomorie

18/07 23:00
 

Pirin Blagoevgrad

Bregalnica Stip

18/07 23:00
 

FK Javor Ivanjica

Zlatibor

18/07 23:30
 

Fiorentina

Hellas Verona

18/07 23:30
 

Podrinje

Slaven Zivinice

18/07 23:30
 

Prerov

Spartak Hulin

18/07 23:30
 

AEK Larnaca

E.N.Paralimni

18/07 23:30
 

Velka Bites

Lisen

18/07 23:30
 

Kolin

Slavia Praha U21

18/07 23:30
 

Zvezdara

Omladinac Novi Banovci

18/07 23:35
 

Fafe

Agueda

18/07 23:50
 

Rekord Bielsko Biala

Ks Unia Dabrowa Gornicza

19/07 00:00
 

ETO Gyori FC

Ajka

19/07 00:00
 

Roskilde

Avarta

19/07 00:00
 

Astoria Walldorf

SV Wehen Wiesbaden

19/07 00:00
 

Sv Elversberg

Kaiserslautern

19/07 00:00
 

Bochum

Stoke City

19/07 00:00
 

Hannover 96

Wacker Nordhausen

19/07 00:00
 

Radnik Sesvete

Dinamo Zagreb

19/07 00:00
 

Le Mans

Tours

19/07 00:00
 

Chaves

Desportivo de Tondela

19/07 00:00
 

1. Magdeburg

Germania Halberstadt

19/07 00:00
 

Maccabi Haifa

RKC Waalwijk

19/07 00:00
 

Struga Trim Lum

Korab Debar

19/07 00:00
 

Chasselay M.D. Azergues

Bourg Peronnas

19/07 00:00
 

Nk Radomlje

Komenda

19/07 00:00
 

Sokol Zapy

Spolana Neratovice

19/07 00:00
 

Csakvari Tk

Sloboda Varazdin

19/07 00:00
 

Birkirkara FC

Tarxien Rainbows

19/07 00:00
 

Ks Kuznia Ustron

Gks Pniowek Pawlowice Slaskie

19/07 00:00
 

Przemsza Siewierz

Skra Czestochowa

19/07 00:00
 

Sanjoanense

Gil Vicente

19/07 00:00
 

Slaven Belupo Koprivnica

Hanyang University

19/07 00:00
 

MSV Duisburg

Wacker Innsbruck Amateure

19/07 00:00
 

Fuzesgyarmati Sk

Luceafarul Oradea

19/07 00:00
 

Ivancsa

Iiikeruleti Tue

19/07 00:30
 

Augsburg

Middlesbrough

19/07 00:30
 

Club Brugge

KV Mechelen

19/07 00:30
 

Dynamo Dresden

Huddersfield Town

19/07 00:30
 

Sion

Inter Milan

19/07 00:30
 

Ludwigsfelder

VSG Altglienicke

19/07 00:30
 

St.-Truidense VV

Olympiakos Piraeus

19/07 00:40
 

Fv Illertissen

VfB Stuttgart

19/07 01:00
 

Wegberg Beeck

Fortuna Dusseldorf

19/07 01:00
 

Mistelbach

Gersthofer SV

19/07 01:00
 

PSV Eindhoven

Galatasaray

19/07 01:00
 

Den Bosch

MVV Maastricht

19/07 01:00
 

SC Heerenveen

Twente Enschede

19/07 01:00
 

Red Star 93

Stade Reims

19/07 01:00
 

KVSK Lommel

Lokeren

19/07 01:00
 

Saint Etienne

Bordeaux

19/07 01:00
 

Tubize

Standard Liege

19/07 01:00
 

UD Oliveirense

Academica Coimbra

19/07 01:00
 

Groningen

Uerdingen

19/07 01:00
 

Benf.C.Branco

SC Covilha

19/07 01:00
 

Milton Keynes Dons

Almeria

19/07 01:00
 

Siegburger Sv 04

Bonner sc

19/07 01:00
 

Stade Reims

Red Star 93

19/07 01:15
 

Cd Lealtad

Sporting de Gijon

19/07 01:15
 

Tsg Sprockhovel

Ssvg Velbert

19/07 01:15
 

Kray

Tus Ennepetal

19/07 01:30
 

Dessel Sport

Westerlo

19/07 01:30
 

Rupel Boom

KFCO wilrijk

19/07 01:30
 

Marseille

Nantes

19/07 01:30
 

AZ Alkmaar

Panathinaikos

19/07 01:30
 

Racing Villalbes

CD Lugo

19/07 01:30
 

Sf Hamborn 07

Kleve

19/07 02:00
 

Boavista

Coruxo

19/07 02:00
 

Bodmin Town

Cardiff City

19/07 02:00
 

Real Union de Irun

Osasuna

19/07 02:00
 

Nuneaton Town

Port Vale

19/07 02:30
 

Alaves

Racing de Santander

19/07 02:30
 

Ud Los Barrios

Cadiz

19/07 02:30
 

Bradford Park Avenue

Bradford AFC

19/07 02:30
 

Hungerford Town

Oxford United

19/07 02:30
 

Mansfield Town

Derby County

19/07 02:30
 

Swindon Supermarine

Forest Green Rovers

19/07 02:30
 

Bamber Bridge

Everton U23

19/07 02:30
 

Tavistock Afc

Plymouth Parkway

19/07 02:45
 

Bury

Everton

19/07 02:45
 

Dulwich Hamlet

Charlton Athletic

19/07 02:45
 

Brora Rangers

Inverness C.T.

19/07 02:45
 

Linfield FC

Waterford United

19/07 02:45
 

Woking

Chelsea U23

19/07 02:45
 

Chelmsford City

Dover Athletic

19/07 03:00
 

Real Betis

Sporting Braga

19/07 03:00
 

Aves

Vitoria Guimaraes

19/07 03:00
 

Marino

Tenerife

19/07 03:00
 

Leixoes

Santa Clara

19/07 03:00
 

Caldas

Peniche

19/07 08:30
 

Atletico Tucuman

San Martin Tucuman

19/07 09:00
 

Real Espana

CSD Municipal

19/07 09:05
 

Sonsonate

Xelaju MC

19/07 03:00
 

Cove Rangers

Hearts

18/07 23:30
 

Grifk

Bk-46 Karis Karjaa

19/07 06:30
 

Ceara

Sport Recife

19/07 08:00
 

Vitoria Salvador BA

Parana

19/07 08:45
 

Flamengo

Sao Paulo

19/07 08:45
 

Corinthians

Botafogo

19/07 08:45
 

Gremio

Atletico-MG

18/07 19:35
 

ShenHua SVA FC

Tianjin Teda

18/07 19:35
 

Dalian Yifang

Hebei Hx Xingfu

18/07 19:35
 

Guangzhou Evergrande

Guizhou Hengfeng

18/07 19:35
 

Beijing Guoan

HeNan JianYe

19/07 00:00
 

Gbk Kokkola

Pk-37

18/07 16:30
 

Pho Hien

Ba Ria Vung Tau

18/07 21:00
 

Germany Womens U19

Denmark Womens U19

18/07 21:00
 

Spain Womens U19

Norway Womens U19

19/07 00:15
 

Netherlands Womens U19

Italy Womens U19

19/07 00:15
 

Switzerland Womens U19

France Womens U19

18/07 21:00
 

Leningradets

Kazanka Moscow

18/07 22:00
 

Znamya Truda

Tekstilshchik Ivanovo

18/07 22:00
 

Znamya Truda

Tekstilshchik Ivanovo

18/07 23:00
 

FK Kolomna

Veles Moscow

18/07 23:00
 

FK Kolomna

Veles

18/07 23:00
 

Chertanovo Moscow 2

Murom

18/07 23:30
 

Luki Energiya

Dolgiye Prudy

18/07 23:30
 

Pskov 747

Torpedo Vladimir

18/07 23:30
 

Luki Energiya

Dolgiye Prudy

18/07 22:00
 

FK Khimik Novomoskovsk

FK Kaluga

18/07 22:00
 

Strogino Moscow

Saturn

18/07 22:00
 

FK Khimik Novomoskovsk

FK Kaluga

18/07 22:00
 

Strogino Moscow

Saturn

18/07 23:00
 

Sokol

Dinamo Briansk

18/07 23:00
 

Kvant Obninsk

Metallurg Lipetsk

18/07 23:00
 

Sokol

Dinamo Briansk

18/07 23:00
 

Kvant Obninsk

Metallurg Lipetsk

18/07 23:30
 

FK Zvezda Ryazan

Rotor Volgograd B

18/07 23:30
 

FK Zvezda Ryazan

Rotor Volgograd B

18/07 23:30
 

Salyut-Energia Belgorod

Zorkyi Krasnogorsk

18/07 23:45
 

Salyut-Energia Belgorod

Zorkyi Krasnogorsk

19/07 07:05
 

Philadelphia Union

Orlando City

19/07 08:30
 

Chicago Fire

Louisville City

19/07 08:30
 

Houston Dynamo

Sporting Kansas City

19/07 10:30
 

Los Angeles

Portland Timbers

19/07 07:30
 

Montreal Impact

Vancouver Whitecaps

19/07 07:30
 

Ottawa Fury

Toronto

18/07 23:00
 

Kokand 1912

AGMK

19/07 00:00
 

Lokomotiv Tashkent

Nasaf Qarshi

19/07 00:00
 

Qizilqum Zarafshon

Pakhtakor Tashkent

19/07 03:15
 

Breidablik (w)

Stjarnan (w)

19/07 03:15
 

Umf Selfoss (w)

Valur (w)

19/07 09:00
 

CA Banfield

General Lamadrid

19/07 03:00
 

Margarita

Petroleros De Anzoategui

19/07 01:40
 

Universidad Central Venezuela

Libertador

19/07 03:00
 

Diamantes De Guayana

Angostura

19/07 03:00
 

Universidad Central De Venezuela

Libertador

19/07 03:00
 

Yaracuyanos

Gran Valencia

19/07 03:00
 

Llaneros de Guanare

Univ Los Andes

19/07 03:00
 

Union Atletico Falcon

Titanes

19/07 03:00
 

Yaracuyanos

Gran Valencia

19/07 03:00
 

Llaneros Guanare

Univ Los Andes

19/07 03:10
 

Margarita

Petroleros Anzoategui

19/07 03:10
 

Real Frontera

Atletico El Vigia

19/07 03:15
 

Diamantes De Guayana

Angostura

19/07 03:30
 

Union Atletico Falcon

Titanes

18/07 14:30
 

Persipura Jayapura

PSIS Semarang

18/07 16:30
 

Mitra Kukar

Sriwijaya Palembang

18/07 19:30
 

Persebaya Surabaya

PSMS Medan

18/07 19:00
 

Neman Grodno Womens

Minsk Womens

19/07 00:00
 

Lootos Polva Womens

Jk Parnu Womens

19/07 00:30
 

Unterfohring

Sv Pullach

19/07 00:30
 

Ssv Jahn Regensburg Ii

Ismaning

19/07 01:00
 

Sonthofen

Tus Holzkirchen

19/07 00:00
 

Azs Uj Krakow Womens

Czarni Sosnowiec Womens

19/07 03:15
 

Vikingur Reykjavik

Vikingur Olafsvik

19/07 00:00
 

Cabaj Capor

Pata

19/07 01:00
 

IK Oddevold

Torns IF

19/07 00:00
 

Kohtla Jarve Jk Jarve

Tartu JK Tammeka

19/07 00:00
 

Kadrina Sk Moe

Tallinna Depoo

19/07 00:00
 

Rakvere Flora

Tallinna Jk Legion

19/07 00:00
 

Laanemaa Haapsalu

Nomme Jk Kalju Iii

19/07 00:00
 

Fcf Jarva Jaani Sk

Tallinna Zapoos

19/07 00:00
 

Eston Villa

Elva

19/07 00:00
 

Tabasalu Charma

Lelle

19/07 00:00
 

Ambla Vallameeskond

Viimsi Mrjk

19/07 00:00
 

Aksi Wolves

Maardu United

19/07 00:00
 

Flora Tallinn 2

Maardu United B

19/07 00:00
 

Vastseliina Fc Tannem

Tartu FS Santos

19/07 00:00
 

Kose

Koeru Sk

19/07 00:00
 

Viimsi Mrjk B

Maksatransport

19/07 00:00
 

Kompanii Marjamaa

Zenit Tallinn

19/07 00:00
 

Molycorp Silmet

Parnu Linnameeskond

19/07 00:00
 

Rakvere Jk Tarvas

Tallinna Jk Legion

19/07 00:00
 

Jogeva Sk Noorus 96

Otepaa

19/07 00:00
 

Maardu Fc Starbunker

Pohja Tallinna Jk Volta B

18/07 18:00
 

Naftovik Ukrnafta

Hirnyk Sport

18/07 22:00
 

Lnz Lebedyn

Polissya Zhytomyr

18/07 22:00
 

Victoria Mykolaivka

Nyva Ternopil

18/07 22:30
 

Real Pharma Ovidiopol

Niva Vinica

18/07 22:30
 

Nikopol NPGU

Myr Gornostaevka

18/07 22:30
 

Enerhiya Nova Kakhovka

Krystal

18/07 23:00
 

Podillya Khmelnytskyi

Metalurh Zaporizhya

18/07 21:50
 

Karpaty Lviv U19

Volyn U19

19/07 00:30
 

Iskra Danilovgrad

OFK Petrovac

18/07 17:30
 

Noarlunga United

Cumberland United

18/07 16:00
 

Gyeongju KHNP

Gangneung

18/07 18:00
 

Mokpo City

Gimhae City

18/07 18:00
 

Cheonan City

Changwon City

18/07 17:00
 

Đồng Tháp

Hanoi 2

18/07 21:45
 

Al-Naft

Al Zawraa

18/07 21:45
 

Al Kahrabaa

Al Shorta

18/07 21:45
 

Naft Alwasat

Al Quwa Al Jawiya

18/07 21:45
 

Naft Misan

Al Najaf

18/07 19:45
 

Albirex Niigata FC

Young Lions

18/07 19:45
 

Albirex Niigata

Young Lions

18/07 20:15
 

DPMM FC

Tampines Rovers FC

18/07 19:30
 

Shijiazhuang Ever Bright

Yan Bian Fude

18/07 19:30
 

Meizhou Hakka

Qingdao Huanghai

18/07 20:15
 

Sabah Fa

Pulau Pinang

18/07 21:00
 

Felcra

Johor Darul Takzim II

18/07 21:00
 

PDRM

UiTM

18/07 21:00
 

Negeri Sembilan Matrix

Selangor PB

18/07 21:00
 

Pknp

Selangor PKNS

18/07 21:00
 

Kuala Lumpur

Perak

18/07 21:00
 

Melaka FC

Pahang

19/07 00:00
 

Friburguense Rj U20

Santa Cruz Pe Youth

19/07 02:00
 

Atletico Mineiro Youth Mg

Atletico Go Youth

19/07 02:00
 

Palmeiras Youth

Ponte Preta Youth

19/07 04:50
 

Guarani CA

Deportivo Capiata

19/07 07:00
 

Independiente Fbc

Cerro Porteno

19/07 07:05
 

New York Red Bulls B

Bethlehem Steel

19/07 08:00
 

Cincinnati

Charlotte Independence

19/07 08:30
 

Swope Park Rangers

Orange County Sc

18/07 21:00
 

Aduana Stars

As Vita Club

18/07 21:00
 

Enyimba International

Williamsville Athletic Club

19/07 00:00
 

Asec Mimosas

RCA Raja Casablanca Atlhletic

19/07 00:00
 

Ptt Rayong

Young Africans

19/07 00:00
 

Rayon Sports

Usm Alger

19/07 03:00
 

Al Hilal Omdurman

Ud Songo

19/07 03:00
 

Renaissance Sportive de Berkane

EL Masry

19/07 03:00
 

Djoliba

Cara Brazzaville

18/07 23:30
 

Hapk

Sudet

19/07 00:30
 

Ps Kemi Academy

Tp 47 Ii

18/07 17:30
 

Magway

Mawyawadi