livescore - live soccer scores

Fixtures: 17 Jul 2018 Soccer Fixtures & Schedule

18/07 00:00
 

HJK Helsinki

Vikingur Gotu

18/07 00:00
 

Valletta FC

KS Perparimi Kukesi

18/07 01:00
 

APOEL Nicosia

Suduva

18/07 01:00
 

Hapoel Beer Sheva

Flora Tallinn

18/07 01:00
 

Malmo

Kf Drita Gjilan

18/07 02:00
 

The New Saints

FK Shkendija 79

18/07 02:15
 

Fehervar Videoton

F91 Dudelange

18/07 02:30
 

Crvena Zvezda

Spartaks Jurmala

18/07 03:00
 

Legia Warszawa

Cork City

18/07 03:00
 

Crusaders FC

Ludogorets Razgrad

17/07 23:45
 

Levski Sofia

Vaduz

17/07 23:55
 

Korzo Prilep

Glasgow Rangers

17/07 23:55
 

Shkupi

Glasgow Rangers

18/07 00:00
 

Budapest Honved

Rabotnicki Skopje

18/07 06:30
 

Caracas FC

Sport Huancayo

18/07 08:45
 

Lanus

Atletico Junior Barranquilla

17/07 23:30
 

Turkey U19

England U19

18/07 01:30
 

France U19

Ukraine U19

17/07 16:00
 

Madiun Putra

Psbk Blitar

17/07 16:10
 

Arges Pitesti

Balotesti

17/07 17:30
 

Logan Lightning

Toowong

17/07 18:00
 

Vitesse Arnhem

Lokomotiv Moscow

17/07 20:30
 

Dortmund(am)

Norwich City U23

17/07 21:00
 

Sturm Graz

Kapfenberg Superfund

17/07 22:00
 

Hnk Gorica

Petrolul Ploiesti

17/07 22:00
 

Asf Zarnesti

ACS Poli Timisoara

17/07 22:30
 

Fuzinar

Istra 1961

17/07 23:00
 

RW Oberhausen

Fortuna Koln

17/07 23:00
 

Red Star 93

Le Havre

17/07 23:00
 

Eskisehirspor

Mc Oran

17/07 23:00
 

Liefering

China U20

17/07 23:00
 

Hapoel Afula

Ironi Ramat Hasharon

17/07 23:00
 

Genoa

Zenit St Petersburg

17/07 23:00
 

Afjet Afyonspor

Balikesirspor

17/07 23:00
 

Zemplin Michalovce

West Ham United U23

17/07 23:00
 

Les Herbiers

Angers SCO

17/07 23:00
 

PFK Montana

Litex Lovech

17/07 23:30
 

Pas Giannina

Larisa

17/07 23:30
 

Istanbul Basaksehir

Ufa

17/07 23:30
 

Rubin Kazan

Maccabi Petah Tikva FC

18/07 00:00
 

Asteras Tripolis

Hapoel Raanana

18/07 00:00
 

Ajaccio

Bastia

18/07 00:00
 

Grasshoppers

Atromitos Athens

18/07 00:00
 

Carl Zeiss Jena

Chemnitzer

18/07 00:00
 

Preuben Munster

Wattenscheid

18/07 00:00
 

Santa Clara

Arouca

18/07 00:00
 

Gorica

Udinese

18/07 00:00
 

Trabzonspor

NK Lokomotiva Zagreb

18/07 00:00
 

Hapoel Ironi Kiryat Shmona

Siofok

18/07 00:00
 

Vasas

Maccabi Netanya

18/07 00:00
 

Union Berlin

Norwich

18/07 00:00
 

Krasnodar

Gazovik Orenburg

18/07 00:00
 

NK Triglav Kranj

Ashdod MS

18/07 00:00
 

Becej

Qatar Sc Doha Reserves

18/07 00:00
 

Viktoria Berlin 1889

Sv Rodinghausen

18/07 00:00
 

Karlsruher

St. Pauli

18/07 00:30
 

Koln

Watford

18/07 00:30
 

St Pryve St Hilaire

Orleans US 45

18/07 00:30
 

Chamois Niortais

Lorient

18/07 00:30
 

Saarbrucken

Js Kabylie

18/07 00:30
 

FC Berg

Sc Golling

18/07 00:30
 

Stade Lavallois MFC

Cholet So

18/07 00:30
 

Sv Raika Griffen Rast

ATSV Wolfsberg

18/07 00:30
 

Psc Pezinok

Inter Bratislava

18/07 01:00
 

Zulte-Waregem

Hapoel Haifa

18/07 01:00
 

B93 Copenhagen

Hvidovre IF

18/07 01:00
 

Besiktas

Reading

18/07 01:00
 

Uerdingen

Eindhoven

18/07 01:00
 

Eibar

CD Tudelano

18/07 01:00
 

Lens

Valenciennes

18/07 01:00
 

Hard

Nenzing

18/07 01:00
 

Ksv Siemens

Fv Austria Xiii

18/07 01:00
 

Sc Schwaz

Sv Innsbruck

18/07 01:00
 

SC Wiener Neustadt

Sc Bruck An Der Mur

18/07 01:00
 

Stpolten Youth

Zwettl Sc

18/07 01:00
 

Sv Gerasdorf Stammer

Karabakh Vienna

18/07 01:00
 

Ac Linden Leibnitz

Sv Wildon

18/07 01:00
 

Asko Kottmannsdorf

Sk Austria Klagenfurt Amateure

18/07 01:00
 

NK Rijeka

Tabor Sezana

18/07 01:00
 

Sk Furstenfeld

Ufc Fehring

18/07 01:30
 

Oostende

Roeselare

18/07 01:30
 

ADO Den Haag

Dordrecht 90

18/07 01:30
 

Sc Retz

Ask Elektra

18/07 01:35
 

Villarreal

Hercules

18/07 02:00
 

Murcia

Sevilla

18/07 02:00
 

Bath City

Exeter City

18/07 02:00
 

Forest Green Rovers

Leeds United

18/07 02:00
 

SC Victoria Hamburg

Sv Eichede

18/07 02:00
 

Linense

Bristol City

18/07 02:00
 

Maritimo

Louletano

18/07 02:00
 

Cobh Ramblers

Preston North End

18/07 02:00
 

Kingsbury London Tigers

Harrow Borough

18/07 02:00
 

Famalicao

Rio Ave

18/07 02:15
 

Knockbreda Parish

Ballymena United

18/07 02:15
 

Lisburn Distillery

Portadown FC

18/07 02:30
 

Warrington Town AFC

Tranmere Rovers

18/07 02:30
 

Dartford

Gillingham

18/07 02:30
 

Grimsby Town

Sunderland

18/07 02:30
 

Crawley Town

Ipswich

18/07 02:30
 

Sheffield Fc

Rotherham United

18/07 02:30
 

Dagenham and Redbridge

Colchester United

18/07 02:30
 

Torquay United

Plymouth Argyle

18/07 02:30
 

Lye Town

Stourbridge

18/07 02:30
 

Bala Town

Crewe Alexandra

18/07 02:30
 

Bangor City FC

Ballyclare Comrades

18/07 02:45
 

Aldershot Town

Oxford United

18/07 02:45
 

Bradford AFC

Sheffield United

18/07 02:45
 

Walsall

Aston Villa

18/07 02:45
 

Kidderminster

Burton Albion

18/07 02:45
 

Carrick Rangers

Linfield FC

18/07 02:45
 

Oxford City

Luton Town

18/07 02:45
 

St. Patrick's

Newcastle United

18/07 02:45
 

Stockport County

Rochdale

18/07 02:45
 

Wycombe Wanderers

Brentford

18/07 02:45
 

Yeovil Town

Bristol Rovers

18/07 02:45
 

Halifax Town

Port Vale

18/07 02:45
 

Alfreton Town

Buxton FC

18/07 02:45
 

Altrincham

Macclesfield Town

18/07 02:45
 

Basingstoke Town

Eastleigh

18/07 02:45
 

Bromley

Crystal Palace

18/07 02:45
 

Chippenham Town

Swindon

18/07 02:45
 

Fc United Of Manchester

Oldham Athletic

18/07 02:45
 

AFC Sudbury

Braintree Town

18/07 02:45
 

St Neots Town

Stevenage Borough

18/07 02:45
 

Wealdstone

Maidenhead United

18/07 02:45
 

Dorking

Sutton United

18/07 02:45
 

Slough Town

Kingstonian

18/07 02:45
 

Ebbsfleet United

Eastbourne Borough

18/07 02:45
 

Bangor City FC

Wrexham

18/07 02:45
 

East Thurrock United

Leyton Orient

18/07 02:45
 

Eccleshill United

Farsley Celtic

18/07 02:45
 

Harrogate Town

Brighouse Town

18/07 02:45
 

Sevenoaks Town

Tonbridge Angels

18/07 02:45
 

Weston Super Mare

Bristol Rovers Reserve

18/07 02:45
 

Wingate Finchley

Barking And East Ham

18/07 03:30
 

Portimonense

Porto

18/07 04:00
 

Academica Coimbra

Belenenses

18/07 10:00
 

Alajuelense

CD Arabe Unido

18/07 02:30
 

Stenhousemuir

Albion Rovers

18/07 02:45
 

Alloa Athletic

Arbroath

18/07 02:45
 

Ross County

Dundee United

18/07 02:45
 

Falkirk

Forfar Athletic

18/07 02:45
 

Montrose

East Fife

18/07 02:45
 

Cowdenbeath

Inverness C.T.

18/07 02:45
 

Dunfermline

Peterhead

18/07 02:45
 

Stirling Albion

Brechin City

18/07 02:45
 

Partick Thistle

Greenock Morton

18/07 02:45
 

Annan Athletic

Berwick Rangers

18/07 02:45
 

Hamilton

Livingston

18/07 02:45
 

Motherwell

Edinburgh City

18/07 02:45
 

Queen of the South

Clyde

18/07 02:45
 

Dumbarton

Queens Park

18/07 02:45
 

St. Mirren

Spartans

18/07 02:45
 

Partick Thistle

Greenock

18/07 00:05
 

Grenoble

Annecy

18/07 02:30
 

Tooting Mitcham Unted

Merstham

17/07 19:35
 

Jiangsu Sainty

Beijing Renhe

17/07 19:35
 

Chongqing Lifan

Changchun YaTai

17/07 19:35
 

Tianjin Quanjian

Guangzhou R&F

17/07 19:35
 

Shandong Luneng

Shanghai SIPG

18/07 03:00
 

Velez Sarsfield

Central Cordoba Sde

18/07 08:10
 

Villa Dalmine

Justo Jose De Urquiza

18/07 02:45
 

Newry City

Loughgall

17/07 19:30
 

Madura United

Perseru Serui

17/07 19:30
 

Persija Jakarta

Bali United

17/07 18:00
 

South Melbourne U20

Pascoe Vale Sc U20

17/07 17:00
 

Ska Khabarovsk

Torpedo Armavir

17/07 17:00
 

Luch-Energiya

Khimki

17/07 20:00
 

Tom Tomsk

Fakel Voronezh

17/07 22:00
 

FK Tyumen

Baltika

17/07 22:00
 

Zenit-2 St.Petersburg

Spartak Tambov

17/07 23:00
 

Mordovia Saransk

Volga Olimpiets

17/07 23:30
 

Avangard

Shinnik Yaroslavl

18/07 00:00
 

Petrotrest

Spartak Moscow II

18/07 00:00
 

Krasnodar II

Sibir

18/07 00:30
 

Chertanovo Moscow

Rotor Volgograd

18/07 02:00
 

Thor Ka Akureyri (w)

Grindavik Womens

18/07 02:00
 

Kr Reykjavik Womens

Ibv Vestmannaeyjar (w)

18/07 03:15
 

Hafnarfjordur (w)

Hk Vikingur Womens

18/07 00:00
 

JK Sillamae Kalev

Tulevik Ii

18/07 01:15
 

Romoli

JK Tallinna Kalev

17/07 23:00
 

SC Tavriya

Chayka K Sr

17/07 21:45
 

Al Semawah

Naft Al Junoob

17/07 21:45
 

Al Hussein Irbid

Karbalaa

17/07 21:45
 

Al Minaa

Alsinaat Alkahrabaiya

17/07 21:45
 

Al Diwaniya

Zakho

17/07 21:45
 

Al Talaba

Baghdad

17/07 19:30
 

Meizhou Meixian Techand

Hangzhou Greentown

17/07 16:15
 

Sarawak

Felda United FC

17/07 21:00
 

Kedah

Terengganu

18/07 06:15
 

Avai

Atletico Clube Goianiense

18/07 07:30
 

Vila Nova (GO)

Brasil De Pelotas Rs

18/07 07:30
 

Sampaio Correa (MA)

Juventude Rs

18/07 08:30
 

Guarani

Figueirense (SC)

18/07 04:50
 

3 De Febrero

General Diaz

18/07 07:00
 

Nacional Asuncion

Olimpia Asuncion

17/07 21:00
 

Tp Mazembe Englebert

Mc Alger

17/07 21:00
 

As Togo Port

Mamelodi Sundowns

17/07 21:00
 

Mbabane Swallows

Es Du Sahel

17/07 21:00
 

Zesco United Ndola

Primeiro De Agosto

18/07 00:00
 

Horoya Ac

Wydad Casablanca

18/07 03:00
 

Al Ahly

Township Rollers

18/07 03:00
 

Esperance Sportive de Tunis

Kampala City Council

18/07 03:00
 

Es Setif

Difaa Hassani Jdidi

18/07 02:00
 

Breidablik Ubk U19

Haukar U19