livescore - live soccer scores

Fixtures: 15 Jul 2018 Soccer Fixtures & Schedule

15/07 23:00
 

France

Croatia

16/07 02:25
 

Atlanta United

Seattle Sounders

16/07 06:00
 

Los Angeles

Portland Timbers

15/07 18:00
 

Seoul

Ulsan Hyundai Horang-i

15/07 18:00
 

Jeju United

Daegu

15/07 18:00
 

Pohang Steelers

Gangwon

15/07 16:00
 

Goztepe

Altinordu

15/07 16:00
 

Persibas Banyumas

Psgc Ciamis

15/07 16:30
 

SAK Klagenfurt

Wolfsberger Ac Amateur

15/07 17:00
 

Viktoria Zizkov

Bohemians 1905

15/07 17:00
 

VfB Oldenburg

Sc Verl

15/07 17:00
 

Werder Bremen

Marila Pribram

15/07 18:00
 

Ssv Jeddeloh

VfL Osnabruck

15/07 19:00
 

Paderborn 07

Norwich

15/07 19:00
 

NK Triglav Kranj

Trabzonspor

15/07 19:00
 

Arminia Bielefeld

Dinamo Moscow

15/07 19:00
 

KFCO wilrijk

Red Star Waasland-Beveren

15/07 19:00
 

Sv Atlas Delmenhorst

BSV Rehden

15/07 19:00
 

AS Eupen

Olympiakos Piraeus

15/07 19:05
 

Werder Bremen

MSV Duisburg

15/07 20:00
 

CSKA Moscow

Besiktas

15/07 20:30
 

Heracles Almelo

Jong Ajax Amsterdam

15/07 20:30
 

Slovan Liberec

Slask Wroclaw

15/07 23:00
 

Atalanta

Chiasso

16/07 00:00
 

Santa Clara

Penafiel

15/07 18:00
 

Nordsjaelland

Esbjerg FB

15/07 20:00
 

Vendsyssel

Odense BK

15/07 20:00
 

GIF Sundsvall

AIK Solna

15/07 20:00
 

Kalmar FF

Djurgardens

15/07 20:00
 

IFK Norrkoping

Hacken

15/07 19:00
 

BEC Tero Sasana

Suphanburi FC

15/07 19:00
 

Muang Thong United

Nakhon Ratchasima

15/07 20:00
 

Pattaya United

Bangkok Glass

15/07 20:00
 

Air Force Central

Port

15/07 19:00
 

Torpedo Minsk

Isloch Minsk

15/07 20:45
 

Dnepr Mogilev

Gorodeya

15/07 20:30
 

Irtysh Pavlodar

Ordabasy

15/07 21:00
 

Kairat Almaty

Zhetysu Taldykorgan

16/07 06:00
 

Monterrey

Necaxa

16/07 09:00
 

Tigres UANL

Santos Laguna

15/07 20:00
 

Bk-46 Karis Karjaa

Salon Palloilijat Salpa

15/07 17:00
 

Tokyo Verdy

Renofa Yamaguchi

15/07 17:00
 

JEF United Ichihara

Zweigen Kanazawa FC

15/07 17:00
 

Avispa Fukuoka

Kamatamare Sanuki

15/07 17:00
 

Ventforet Kofu

Gifu

15/07 18:00
 

Tochigi SC

Yamagata Montedio

15/07 18:00
 

Ehime

Tokushima Vortis

15/07 18:00
 

Albirex Niigata

Yokohama

15/07 18:00
 

Omiya Ardija

Oita Trinita

15/07 18:00
 

Sông Lam Nghệ An

Quảng Nam

15/07 18:00
 

Thanh Hóa

Than Quảng Ninh

15/07 20:00
 

Hà Nội FC

Nam Dinh

15/07 20:00
 

Js Hercules

Narpes Kraft

15/07 18:00
 

Jelgava

Fk Valmiera

15/07 20:00
 

FK Ventspils

Metta/LU Riga

15/07 16:30
 

Ba Ria Vung Tau

Phu Dong

15/07 20:00
 

Asker

Fredrikstad

15/07 20:00
 

Moss

Baerum SK

15/07 20:00
 

Grorud IL

Honefoss

15/07 20:00
 

Elverum

Raufoss

15/07 19:00
 

Fk Auda Riga

Balvu Vilki

15/07 20:00
 

Okzhetpes

Altay Spor Kulubu

15/07 20:00
 

Kaspyi Aktau

Zhetysu 2

15/07 20:00
 

Ekibastuzets

Aktobe Zhas

15/07 21:00
 

Taraz

Tarlan Shymkent

15/07 19:00
 

Samut Songkhram FC

Chiangmai Fc

15/07 19:00
 

Thailand Honda Fc

Ptt Rayong

15/07 20:00
 

Rayong

Kasetsart

15/07 20:00
 

Udon Thani

Lampang

15/07 19:00
 

Caps United Fc

Bulawayo Chiefs

15/07 19:00
 

Shabanie Mine

Dynamos Fc

15/07 19:00
 

Highlanders Fc

Herentals College

16/07 03:30
 

Colchagua Cd

Malleco Unido

16/07 04:00
 

Osorno

Cd Rancagua Sur

15/07 16:30
 

Arema Malang

ps tni

15/07 19:30
 

PSM Makassar

Bhayangkara

15/07 16:00
 

Nagano Parceiro (w)

Cerezo Osaka Sakai (w)

15/07 20:30
 

Silver Strikers

Adelaide Blue Eagles

16/07 11:05
 

Portland Thorns Fc Womens

Houston Dash Womens

15/07 13:00
 

Magpies Crusaders

Gold Coast United

15/07 15:00
 

Brisbane Olympic United FC

Brisbane Roar Am

16/07 02:00
 

Los Caimanes

Atletico Grau

16/07 04:30
 

Santa Rosa

Cienciano

16/07 04:30
 

Club Deportivo Sport Loreto

Juan Aurich

16/07 04:45
 

Carlos Manucci

Univ. Cesar Vallejo

16/07 04:45
 

Willy Serrato

Union Huaral

16/07 04:00
 

Fuerza Amarilla

Sociedad Deportivo Quito

15/07 20:00
 

Trottur Reykjavik Womens

Umf Sindri Hofn Womens

15/07 20:30
 

Huginn

Grotta Seltjarnarnes

15/07 19:00
 

Honka Womens

Rilves Womens

15/07 20:00
 

Jyvaskylan Pallokerho Women's

Pk 35 Womens

15/07 20:00
 

Hjk Helsinki Womens

Pallokissat Womens

15/07 21:00
 

Kristianstads FF

Utsiktens BK

15/07 21:00
 

Tegs Sk

Fc Linkoping City

15/07 22:15
 

Skelleftea Ff

Nykopings BIS

15/07 18:00
 

Tartu Jk Maag Tammeka B

Voru Jk

15/07 12:00
 

South Hobart

Northern Rangers

15/07 13:00
 

Monaro Panthers

Cooma Tigers

15/07 13:00
 

Alamein Womens

Geelong Galaxy Womens

15/07 13:00
 

Nunawading City

Goulburn Valley Suns

15/07 13:30
 

White City Woodville

Fulham United

15/07 13:30
 

The Cove

Cumberland United

15/07 13:30
 

West Adelaide

Para Hills Knights

15/07 15:30
 

Virginia United

Brisbane Knights

15/07 17:00
 

Suwon

Gwangju

15/07 12:00
 

Cobar Torre Onagawa

Mio Biwako Shiga

15/07 13:00
 

Osaka

Tegevajaro Miyazaki

15/07 14:00
 

Yokogawa Musashino

Maruyasu Industries

15/07 15:00
 

Imabari FC

Veertien Kuwana

15/07 17:00
 

Honda

Verspah Oita

15/07 17:30
 

Home United FC

Balestier Khalsa FC

15/07 17:30
 

Geylang United FC

Singapore Warriors

15/07 17:30
 

Geylang United FC

Singapore Warriors

15/07 19:30
 

Shenzhen Renren

Anhui Hefei Guiguan

15/07 19:30
 

Liaoning Whowin

Zhejiang Yiteng

15/07 21:00
 

Selangor PB

Kuala Lumpur

16/07 03:00
 

Deportivo Petare FC

Universidad Central Venezuela

15/07 21:00
 

Wavor Sp U23

Inter Bebedouro Sp Youth

16/07 02:45
 

Fulgencio Yegros

Sportivo San Lorenzo

16/07 02:45
 

Ri 3 Corrales

Martin Ledesma

16/07 02:45
 

Fulgencio Yegros

Sportivo San Lorenzo

16/07 03:00
 

Resistencia Sc

2 De Mayo Pjc

16/07 03:00
 

Sportivo Trinidense

Ca River Plate Asuncion

16/07 03:00
 

Resistencia Sc

2 De Mayo

16/07 03:00
 

Sportivo Trinidense

Ca River Plate Asuncion

15/07 21:00
 

South Africa U20

Malawi U20

16/07 04:00
 

Liga Dep. Universitaria Quito

Deportivo Cuenca

16/07 07:00
 

Univ. Catolica

Barcelona Sporting Club

15/07 21:05
 

Leiknir Kb U19

Thor Akureyri U19

15/07 18:00
 

Varzim

Porto B

16/07 02:00
 

Portimonense

Vitoria Guimaraes B

15/07 15:00
 

Kyoto Sanga U18

Sanfrecce Hiroshima U19

15/07 17:00
 

Vissel Kobe U18

Nagoya Grampus U18

15/07 20:00
 

Vihiga United

Ulinzi Stars Nakuru