livescore - live soccer scores

Fixtures: 13 Jul 2018 Soccer Fixtures & Schedule

13/07 20:00
 

Thailand womens

Australia Womens U20

13/07 17:00
 

Myanmar womens

Vietnam womens

13/07 14:30
 

Hapoel Marmorek Irony Rehovot

Sektzia Nes Tziona

13/07 15:35
 

Chindia Targoviste

Balotesti

13/07 16:00
 

Metalist Kharkiv

Olimpic Donetsk

13/07 17:00
 

Krupa

Mladost Lucani

13/07 17:00
 

LKS Lodz

Belchatow

13/07 17:00
 

Basel

Aarau

13/07 17:00
 

Coventry

Everton U23

13/07 17:00
 

Zaglebie Lubin

Chrobry Glogow

13/07 17:15
 

Miedz Legnica

Rakow Czestochowa

13/07 17:20
 

Trenkwalder Admira

Concordia Chiajna

13/07 18:00
 

Hnk Gorica

Videoton Puskas Akademia

13/07 18:00
 

Brighton U23

Sporting Braga B

13/07 20:00
 

Gor Mahia

Jku

13/07 20:00
 

Silkeborg IF

Viborg

13/07 20:00
 

France Legends

China Legends

13/07 20:05
 

1. Tatran Presov

Dukla Banska Bystrica

13/07 21:00
 

Bordeaux

Ajaccio GFCO

13/07 21:00
 

Wil 1900

Galatasaray

13/07 21:00
 

Cska Moscow Youth

Strogino Moscow

13/07 21:00
 

Germany Legends

America Legends

13/07 21:10
 

Rochyn Sosnivka

Karpaty Lviv U21

13/07 22:00
 

AEK Larnaca

AEK Athens

13/07 22:00
 

Dnipro 1

Desna Chernihiv

13/07 22:00
 

Ingulets Petrovo

Kremin Kremenchuk

13/07 22:30
 

Kayserispor

Hatayspor

13/07 22:45
 

Skra Czestochowa

Rakow Czestochowa

13/07 23:00
 

Olimpia Zambrow

Wigry Suwalki

13/07 23:00
 

Wisla Plock

Olsztyn OKS 1945

13/07 23:00
 

Hoffenheim

SpVgg Unterhaching

13/07 23:00
 

Le Havre

Quevilly

13/07 23:00
 

Balikesirspor

Mc Oran

13/07 23:00
 

Lechia Gdansk

Asteras Tripolis

13/07 23:00
 

Piast Gliwice

SK Sigma Olomouc

13/07 23:00
 

Guingamp

Cholet So

13/07 23:00
 

Boluspor

Westerlo

13/07 23:00
 

Red Bull Salzburg

Utrecht

13/07 23:00
 

Wolfsberger AC

Zapresic

13/07 23:00
 

Gazovik Orenburg

Sepsi

13/07 23:00
 

Russia Legends

Italy Legends

13/07 23:00
 

Red Bull Salzburg

Utrecht

13/07 23:10
 

Dunav Ruse

Lokomotiv Gorna Oryahovitsa

13/07 23:30
 

Hertha Berlin

Dukla Praha

13/07 23:30
 

Lokomotiv Plovdiv

Cska 1948 Sofia

13/07 23:30
 

NK Rijeka

Luton Town

13/07 23:50
 

Metz

Auxerre

14/07 00:00
 

Etar Veliko Tarnovo

Litex Lovech

14/07 00:00
 

Nancy

ES Troyes AC

14/07 00:00
 

VfB Lubeck

Monchengladbach

14/07 00:00
 

Chateauroux

Orleans US 45

14/07 00:00
 

Arsenal Tula

Vitesse Arnhem

14/07 00:00
 

St.Polten

Blau Weiss Linz

14/07 00:00
 

Vojvodina

Becej

14/07 00:00
 

Saarbrucken

Tubize

14/07 00:00
 

Martini Wolfsburg

Wolfsburg

14/07 00:00
 

SC Znojmo

Uhersky Brod

14/07 00:00
 

Marila Pribram

Ufa

14/07 00:00
 

Lou Gansike Sol

Hajduk Split

14/07 00:00
 

Renova Cepciste

Labunishta

14/07 00:00
 

Teuta Durres

Kastrioti Kruje

14/07 00:00
 

Usti nad Labem

Karlovy Vary Dvory

14/07 00:15
 

Dobrovice

Oberlausitz

14/07 00:30
 

Mainz 05

Sporting Charleroi

14/07 00:30
 

Eilenburg

Chemnitzer

14/07 00:30
 

Groningen

Sv Meppen

14/07 00:30
 

Preuben Munster

Sc Verl

14/07 00:30
 

Steinbach

Ksv Hessen Kassel

14/07 00:30
 

Asv Spratzern

Stpolten Youth

14/07 00:30
 

VfR Aalen

Stuttgart Amateure

14/07 00:30
 

Sv Ramlingen Ehlershausen

Hannover 96

14/07 00:30
 

St Anna Am Aigen

Grobnican

14/07 00:30
 

Sc Rothis

Rheindorf Altach B

14/07 00:40
 

Steaua Bucuresti

Al-Garrafa

14/07 01:00
 

Sv Wals Grunau

Tsv Neumarkt

14/07 01:00
 

Austria Wien

Borussia Dortmund

14/07 01:00
 

Marseille

Saint Etienne

14/07 01:00
 

Lausanne Sports

Fenerbahce

14/07 01:00
 

Sc Cham

Aarau

14/07 01:00
 

Chamois Niortais

Les Herbiers

14/07 01:00
 

Tsv St Johann

Salzburger Ak 1914

14/07 01:00
 

Usv Mettersdorf

Sc Gleisdorf

14/07 01:00
 

Vv Alverna

NEC Nijmegen

14/07 01:00
 

SV Babelsberg 03

Tennis Borussia Berlin

14/07 01:00
 

SC/ESV Parndorf

St Margarethen

14/07 01:00
 

Sion

Lyon

14/07 01:00
 

Stockerau

Haitzendorf

14/07 01:00
 

Ask Ebreichsdorf

Sv Wimpassing

14/07 01:20
 

Reutlingen

VfB Stuttgart

14/07 01:30
 

Ajax Amsterdam

Anderlecht

14/07 01:30
 

MVV Maastricht

Wattenscheid

14/07 02:00
 

Basel

Feyenoord Rotterdam

14/07 02:00
 

Cork City

Burnley

14/07 02:00
 

Sporting Braga

Hull City

14/07 02:00
 

Solothurn

Kriens

14/07 02:00
 

Mickleover Sports

Burton Albion

14/07 02:00
 

Taffs Well

Cardiff City

14/07 02:00
 

Wolfsberger AC

Lokomotiv Moscow

14/07 02:00
 

Mendrisio Stabio

Paradiso

14/07 02:30
 

Weston Super Mare

Forest Green Rovers

14/07 02:30
 

Lincoln City

Sheffield Wed.

14/07 02:30
 

Kelty Hearts

Dunfermline

14/07 02:45
 

Brackley Town

Milton Keynes Dons

14/07 02:45
 

Alfreton Town

Morecambe

14/07 02:45
 

Staines Town

Queens Park Rangers

14/07 02:45
 

Cirencester Town

Cheltenham Town

14/07 02:45
 

Newry City

Newington

14/07 03:00
 

Fc United Of Manchester

Winterthur

14/07 03:30
 

Vitoria Setubal

Benfica

14/07 06:00
 

National Defense Forces

Morvant Caledonia Utd

14/07 07:00
 

Deportivo Cali

Deportes Quindio

14/07 08:00
 

Mineros De Zacatecas

Herediano

14/07 08:00
 

Trinidad Tobago Police

Central

14/07 09:00
 

Caldas

Deportivo Pereira

14/07 09:05
 

Venados

Pumas UNAM

14/07 02:45
 

Kilmarnock

St. Mirren

14/07 00:00
 

Vejle

Hobro I.K.

14/07 02:15
 

Sonderjyske

Aalborg BK

14/07 02:45
 

Bohemians

Sligo Rovers

13/07 23:45
 

Slutsksakhar Slutsk

Gomel

14/07 01:00
 

Torns IF

Lunds BK

14/07 01:00
 

Grebbestads If

IK Oddevold

13/07 19:00
 

Luki Energiya

Dnepr Smolensk

14/07 02:45
 

Athlone

Cabinteely

14/07 02:45
 

Shelbourne

Drogheda United

14/07 03:00
 

Wexford Youths

UC Dublin UCD

14/07 03:00
 

Finn Harps

Longford Town

14/07 09:00
 

Csc Mississauga

Serbian White Eagles

13/07 23:00
 

Lida

Smorgon FC

13/07 22:00
 

Lokomotiv Tashkent

Navbahor Namangan

13/07 23:00
 

Kokand 1912

Metallurg Bekobod

14/07 00:00
 

Nasaf Qarshi

Qizilqum Zarafshon

14/07 05:00
 

Cruz Azul Womens

Pachuca Womens

13/07 22:00
 

Al-Majd Damascus

Al Shorta Damascus

14/07 01:30
 

Teshrin Sc

Al-Jaish Damascus

13/07 16:15
 

Pascoe Vale Sc U20

Kingston City U20

13/07 16:15
 

Green Gully Cavaliers U20

Northcote City U20

13/07 16:15
 

Oakleigh Cannons U20

Avondale U20

13/07 16:15
 

Bentleigh Greens U20

South Melbourne U20

13/07 16:20
 

Melbourne Knights U20

Heidelberg United U20

14/07 10:00
 

Auckland City

East Coast Bays

14/07 10:00
 

Melville United

Onehunga Sports

14/07 02:30
 

Vikingur Reykjavik

Keflavik

14/07 03:15
 

Fylkir (w)

Umf Sindri Hofn Womens

14/07 03:15
 

Fylkir (w)

Umf Sindri Hofn Womens

14/07 03:15
 

Throttur

IA Akranes

13/07 22:00
 

Tallinna Jk Augur

Paide Linnameeskond

14/07 00:00
 

Tartu Jk Welco

Rakvere Jk Tarvas

14/07 00:00
 

Tallinna Jk Legion

Kohtla Jarve Jk Jarve

14/07 00:00
 

Flora Tallinn Iii

Vandra Jk Vaprus

13/07 18:15
 

Pascoe Vale Sc

Kingston City

13/07 18:15
 

Bentleigh Greens

South Melbourne

13/07 18:20
 

Melbourne Knights

Heidelberg United

13/07 18:30
 

Green Gully Cavaliers

Northcote City

13/07 18:30
 

Oakleigh Cannons

Avondale Heights

13/07 18:30
 

Acacia Ridge

The Gap

13/07 18:35
 

Adelaide Comets

Campbelltown City SC

13/07 18:00
 

Cheonan City

Mokpo City

13/07 18:00
 

Changwon City

Incheon Korail

13/07 18:00
 

Gangneung

Busan Transportation

13/07 18:30
 

Gimhae City

Gyeongju KHNP

13/07 18:00
 

Busan Sangmu womens

Seoul Amazones womens

13/07 18:00
 

Changnyeong Womens

Chungbuk Sportstoto womens

13/07 18:00
 

Gyeongju Womens

Hwacheon Kspo Womens

13/07 18:00
 

Suwon Fcm womens

Hyundai Steel Redangels womens

13/07 18:00
 

Changnyeong Womens

Chungbuk Sportstoto womens

13/07 21:45
 

Al Hussein Irbid

Al Kahrabaa

13/07 21:45
 

Al Semawah

Al Talaba

13/07 21:45
 

Alsinaat Alkahrabaiya

Naft Alwasat

13/07 21:45
 

Zakho

Al Bahri

13/07 21:45
 

Al Najaf

Baghdad

13/07 21:45
 

Karbalaa

Al-Hudod

14/07 00:00
 

Al Shorta

Al Quwa Al Jawiya

14/07 00:00
 

Al Minaa

Al-Naft

13/07 21:00
 

Kedah

Johor

13/07 21:20
 

Kedah

Johor

13/07 21:00
 

Felda United FC

Ukm

13/07 21:00
 

PDRM

Felcra

13/07 21:00
 

Terengganu B

Sabah Fa

14/07 05:00
 

Brasil De Pelotas Rs

Juventude Rs

14/07 07:30
 

Goias

Criciuma

14/07 07:30
 

Boa Esporte Clube

CRB (AL)

14/07 08:30
 

CSA Alagoas AL

Sampaio Correa (MA)

14/07 08:00
 

Csyd Barnechea

Huadiwei Sub

13/07 22:30
 

Congo U20

Senegal U20

14/07 07:00
 

New York Red Bulls B

Richmond Kickers

14/07 08:15
 

Independiente Jose Teran

Macara

14/07 02:30
 

Cianorte U19

Londrina Pr U19

13/07 17:30
 

Ayeyawady United

Laconi Lian

13/07 19:00
 

Nairobi Star City

Modern Coast

13/07 15:00
 

Mekelakeya

Dedebit Sc

13/07 19:00
 

Ethiopia Bunna

Mekelle Kenema