livescore - live soccer scores

Fixtures: 12 Jul 2018 Soccer Fixtures & Schedule

12/07 22:00
 

Pyunik

Vardar Skopje

12/07 22:45
 

FK Ventspils

Luftetari Gjirokaster

12/07 23:00
 

Chikhura Sachkhere

Beitar Jerusalem

12/07 23:30
 

Partizani Tirana

NK Maribor

12/07 23:30
 

NK Rudar Velenje

Tre Fiori

13/07 00:00
 

Balzan

FK Inter Baku

13/07 00:00
 

Ilves Tampere

Slavia Sofia

13/07 00:00
 

Lahti

Hafnarfjordur FH

13/07 00:00
 

Levadia Tallinn

Dundalk

13/07 00:00
 

KuPS

Kobenhavn

13/07 00:00
 

Gilan Gabala

Progres Niedercorn

13/07 00:00
 

Trans Narva

FK Zeljeznicar

13/07 00:00
 

Trakai

Irtysh Pavlodar

13/07 00:05
 

Liepajas Metalurgs

Hacken

13/07 01:00
 

Derry City

Dinamo Minsk

13/07 01:00
 

Stumbras

Apollon Limassol FC

13/07 01:00
 

Connahs Quay Nomads

Shakhtyor Karagandy

13/07 01:00
 

Cs Petrocub

ZNK Osijek

13/07 01:00
 

Neftci Baku

Ujpesti TE

13/07 01:00
 

Anorthosis Famagusta FC

KF Laci

13/07 01:00
 

Ferencvarosi TC

Maccabi Tel Aviv

13/07 01:00
 

Milsami

Slovan Bratislava

13/07 01:45
 

CSKA Sofia

Caramba/dinamo Riga

13/07 02:00
 

Racing Union

Viitorul Constanta

13/07 02:00
 

NK Siroki Brijeg

Domzale

13/07 02:00
 

IBV Vestmannaeyjar

Sarpsborg 08 FF

13/07 02:00
 

Gornik Zabrze

Olimpia Balti

13/07 02:00
 

Ue Engordany

Kairat Almaty

13/07 02:00
 

B36 Torshavn

Mladost 069 Podgorica

13/07 02:05
 

Shamrock Rovers

AIK Solna

13/07 02:15
 

NK Rudar Velenje

Partizan Belgrade

13/07 02:30
 

FK Buducnost Podgorica

Trencin

13/07 02:45
 

Glasgow Rangers

Korzo Prilep

13/07 02:45
 

Spartak Subotica

Coleraine

13/07 02:45
 

Cliftonville

Nordsjaelland

13/07 02:45
 

Hibernian

NSI Runavik

13/07 02:45
 

Lech Poznan

Gandzasar Kapan

13/07 03:00
 

DAC Dunajska Streda

Dinamo Tbilisi

13/07 03:00
 

Radnicki Nis

Gzira United

13/07 04:00
 

Stjarnan

Nomme JK Kalju

12/07 16:30
 

Thailand U19

Myanmar U19

12/07 20:00
 

Indonesia U19

Malaysia U19

12/07 22:00
 

Sogdiana Jizak

Buxoro

12/07 23:00
 

Kuruvchi Bunyodkor

Neftchi Fargona

13/07 00:00
 

AGMK

Pakhtakor Tashkent

12/07 16:00
 

Psip Pemalang

Psir Rembang

12/07 16:35
 

GKS Tychy

Karpaty Lviv

12/07 17:00
 

Magpies Crusaders

Brisbane Roar

12/07 17:00
 

Germany Legends

France Legends

12/07 17:00
 

Nyva Ternopil

Veres Rivne

12/07 18:00
 

Volga Ulyanovsk

Neftekhimik Nizhnekamsk

12/07 18:00
 

China Legends

All Star Legends

12/07 19:00
 

Russia Legends

Germany Legends

12/07 20:05
 

Italy Legends

China Legends

12/07 21:00
 

Shinnik Yaroslavl

Tekstilshchik Ivanovo

12/07 21:05
 

Portugal Legends

France Legends

12/07 22:00
 

Konyaspor

CSM Studentesc Iasi

12/07 22:00
 

Spartak Tambov

Metallurg Lipetsk

12/07 22:00
 

Illichivets

Esteghlal Tehran

12/07 22:00
 

Chayka K Sr

Ararat Yerevan

12/07 22:50
 

Hapoel Hadera

Hapoel Natzrat Illit

12/07 23:00
 

Besiktas

Shakhtar Donetsk

12/07 23:00
 

Bochum

Kaiserslautern

12/07 23:00
 

Besiktas

Shakhtar Donetsk

12/07 23:00
 

Szeol

Ripensia Timisoara

12/07 23:00
 

Spartak Hulin

GKS Tychy

12/07 23:00
 

Cukaricki

Cs Voluntari

12/07 23:00
 

Hebar Pazardzhik

Septemvri Simitli

12/07 23:00
 

Gornik Leczna Womens

Minsk Womens

12/07 23:05
 

Russia Legends

Portugal Legends

12/07 23:15
 

Jordan U19

Al-Baq'a

12/07 23:30
 

Gyongyos

Bekescsaba

12/07 23:30
 

Hapoel Katamon Jerusalem

Beitar Tel Aviv Ramla

12/07 23:30
 

Mladost Doboj Kakanj

Sloga Kraljevo

13/07 00:00
 

PAOK Saloniki

Gent

13/07 00:00
 

MSV Duisburg

Dortmund(am)

13/07 00:00
 

Terek Groznyi

Birmingham

13/07 00:00
 

Brezice

NK Krka

13/07 00:00
 

Austria Lustenau

Atromitos Athens

13/07 00:00
 

Balikesirspor

Bursaspor

13/07 00:00
 

Rekord Bielsko Biala

Lks Czaniec

13/07 00:00
 

America Legends

Italy Legends

13/07 00:05
 

Astra Ploiesti

Oud Heverlee

13/07 00:30
 

Sturm Graz

Krasnodar

13/07 00:30
 

Elite 3000 Helsingor

Crystal Palace

13/07 00:30
 

Msv Neuruppin

Hertha Berlin

13/07 00:30
 

Uerdingen

Mainz 05

13/07 00:30
 

Unterfohring

FSV Frankfurt

13/07 00:45
 

Langenrohr

Austria Wien Youth

13/07 01:00
 

Sv Seligenporten

Nurnberg

13/07 01:00
 

Roeselare

Kortrijk

13/07 01:00
 

Hsc Hannover

Germania Egestorf

13/07 01:00
 

Lafnitz

SC Weiz

13/07 01:00
 

Usv Pollauberg

Tus Bad Waltersdorf

13/07 01:00
 

Sc Silvolde

De Graafschap

13/07 01:00
 

Puch

Usc Abersee

13/07 01:30
 

Eintracht Trier

Jeunesse Esch

13/07 02:00
 

Maritimo

Sheffield United

13/07 02:00
 

Truro City

Exeter City

13/07 02:00
 

Sporting Lisbon

Neuchatel Xamax

13/07 02:30
 

Dunfermline

Motherwell

13/07 02:30
 

Tadcaster Albion

Boston United

13/07 02:30
 

Hendon

Edgware Town

13/07 02:45
 

Bradford Park Avenue

Mansfield Town

13/07 02:45
 

Royston Town

Cambridge United

13/07 06:00
 

Marathon

Ca Platense

13/07 07:00
 

Parana

River Plate

13/07 08:20
 

Ad San Carlos

Guadalupe

12/07 14:30
 

Perseru Serui

Persib Bandung

12/07 16:30
 

PSIS Semarang

Madura United

12/07 20:00
 

PSMS Medan

Persipura Jayapura

12/07 21:00
 

Sportakademklub Moscow

Burevestnik

12/07 17:00
 

Inac Kobe (w)

Nagano Parceiro (w)

13/07 03:15
 

Umf Afturelding (w)

Ia Akranes (w)

13/07 03:15
 

Ir Reykjavik Womens

Fjolnir Womens

13/07 03:15
 

Umf Afturelding (w)

Ia Akranes (w)

13/07 03:15
 

Ir Reykjavik Womens

Fjolnir Womens

13/07 02:00
 

Grindavik

Ka Akureyri

13/07 03:15
 

Vikingur Olafsvik

Fram Reykjavik

13/07 03:15
 

HK Kopavog

Haukar

13/07 03:15
 

UMF Selfoss

Umf Njardvik

13/07 00:00
 

Elva

Keila Jk

12/07 21:45
 

Naft Al Junoob

Al Diwaniya

12/07 16:15
 

Kuantan FA

Sarawak

13/07 05:00
 

Londrina (PR)

Avai

13/07 07:30
 

Paysandu (PA)

Vila Nova (GO)

13/07 02:00
 

Ca Cambe U19

Ac Paranavai U19