livescore - live soccer scores

Fixtures: 11 Jul 2018 Soccer Fixtures & Schedule

12/07 02:00
 

Croatia

England

11/07 22:00
 

Astana

FK Sutjeska Niksic

12/07 00:00
 

Spartaks Jurmala

Crvena Zvezda

12/07 00:00
 

Spartak Trnava

Zrinjski Mostar

12/07 00:00
 

Suduva

APOEL Nicosia

12/07 01:00
 

Ludogorets Razgrad

Crusaders FC

12/07 01:00
 

KS Perparimi Kukesi

Valletta FC

12/07 02:00
 

NK Olimpija Ljubljana

Qarabag

12/07 04:00
 

Valur

Rosenborg

11/07 21:30
 

Banants

FK Sarajevo

11/07 23:30
 

Rabotnicki Skopje

Budapest Honved

11/07 23:45
 

Vaduz

Levski Sofia

12/07 00:00
 

Ki Klaksvik

FK Zalgiris Vilnius

12/07 00:00
 

Fola Esch

Kf Prishtina

12/07 02:45
 

Glenavon Lurgan

Molde

12/07 02:45
 

Glenavon

Molde

12/07 07:00
 

New York City

Montreal Impact

12/07 08:30
 

Chicago Fire

Philadelphia Union

11/07 18:30
 

Chunnam Dragons

Suwon Samsung Bluewings

11/07 18:30
 

Pohang Steelers

Seoul

11/07 18:30
 

Incheon United

Gangwon

11/07 18:30
 

Sangju Sangmu Phoenix

Daegu

11/07 18:30
 

Jeju United

Gyeongnam

11/07 18:30
 

Ulsan Hyundai Horang-i

Jeonbuk Hyundai Motors

11/07 17:00
 

Vietnam womens

Australia Womens U20

11/07 17:00
 

Thailand womens

Myanmar womens

11/07 15:00
 

FK Tyumen

Chelyabinsk

11/07 16:00
 

Putnok Vse

Kazincbarcika

11/07 16:30
 

Oberlausitz

Usti nad Labem

11/07 16:30
 

Slovan Liberec U21

Sk Slovan Varnsdorf

11/07 17:00
 

Ruch Chorzow

Odra Opole

11/07 17:00
 

Shinnik Yaroslavl

Tekstilshchik Ivanovo

11/07 17:00
 

Dorogi

Bkv Elore

11/07 17:00
 

Szolnoki MAV

Szegedi Ak

11/07 17:00
 

GKS Katowice

Garbarnia Krakow

11/07 17:00
 

LKS Nieciecza

Siarka Tarnobrzeg

11/07 17:30
 

Desportivo de Tondela

Academica Coimbra

11/07 17:35
 

Gil Vicente

Pacos Ferreira

11/07 18:00
 

Sandecja

Puszcza Niepolomice

11/07 18:00
 

Chojniczanka Chojnice

Dinamo Bucuresti

11/07 19:00
 

Pires

Perth Glory

11/07 19:00
 

Ptt Rayong

Azam

11/07 19:00
 

Torpedo Minsk

Veles

11/07 19:30
 

Hebei Hx Xingfu

Schalke 04

11/07 20:05
 

Jiangsu Sainty

Southampton

11/07 20:55
 

Sri Lanka

Lithuania

11/07 21:00
 

Fakel Voronezh

FK Khimik Novomoskovsk

11/07 21:00
 

Volyn

Varda Se

11/07 21:00
 

Siofok

Balmazujvaros

11/07 21:00
 

Olimpic Donetsk

Dnipro 1

11/07 21:00
 

Cherno More Varna

Ludogorets Razgrad Ii

11/07 21:30
 

Marila Pribram

Botosani

11/07 22:00
 

SG Sonnenhof Grobaspach

WSG Wattens

11/07 22:00
 

1. Magdeburg

VfB Lubeck

11/07 22:00
 

Dinamo Moscow

Baumit Jablonec

11/07 22:00
 

Chernomorets Odessa

Balkany Zorya

11/07 22:00
 

Zenit St Petersburg

Grasshoppers

11/07 22:00
 

Rukh Vynnyky

Prykarpattya Ivano Frankivsk

11/07 22:00
 

Simba Sports Club

Jku

11/07 22:00
 

Macva Sabac

Belasica Strumica

11/07 22:00
 

Diosgyor

Poprad

11/07 22:00
 

Bansko

Strumska Slava

11/07 22:15
 

FK Javor Ivanjica

Gaz Metan Medias

11/07 22:15
 

Korona Kielce

Gornik Leczna

11/07 22:15
 

Sabah

Standard Sumqayit

11/07 22:30
 

Slaven Belupo Koprivnica

Vereya

11/07 22:30
 

Botev Plovdiv

Vitosha Bistritsa

11/07 22:30
 

Krystal

Nikopol NPGU

11/07 22:30
 

Baderan Tehran

Naft Masjed Soleyman

11/07 22:30
 

FK Metalac Gornji Milanovac

Krupa

11/07 22:40
 

NK Aluminij

Videoton Puskas Akademia

11/07 22:45
 

Sofapaka

Usm Alger

11/07 23:00
 

Vysocina Jihlava

Velke Mezirici

11/07 23:00
 

Litomerice

Teplice

11/07 23:00
 

Thun

Chiasso

11/07 23:00
 

Lokomotive Leipzig

Fsv Zwickau

11/07 23:00
 

Arminia Bielefeld

Banik Ostrava

11/07 23:00
 

NK Triglav Kranj

Fuzinar

11/07 23:00
 

Cegled

Maccabi Netanya

11/07 23:00
 

SC Znojmo

Lisen

11/07 23:00
 

Bnei Yehuda Tel Aviv

Hapoel Ramat Gan FC

11/07 23:00
 

Gyirmot Se

Dunaujvaros

11/07 23:00
 

Fuzesgyarmati Sk

Kecskemeti TE

11/07 23:00
 

Chernomorets Pomorie

Botev Galabovo

11/07 23:00
 

Slavia Praha U21

Chrudim

11/07 23:00
 

Viktoria Zizkov

Slavoj Vysehrad

11/07 23:00
 

Zemun

Karadjordje Topola

11/07 23:25
 

Zelenograd

Letnii Dozhdik

11/07 23:30
 

Synot Slovacko

Spartak Moscow

11/07 23:30
 

Partizan Bardejov

Mfk Vranov Nad Topou

11/07 23:30
 

ETO Gyori FC

Artmedia Petrzalka

11/07 23:30
 

Tennis Borussia Berlin

Sd Croatia Berlin

11/07 23:30
 

Pirin Blagoevgrad

Cska 1948 Sofia

11/07 23:45
 

CSKA Moscow

Hamburger

11/07 23:45
 

UC Dublin UCD

Oxford United

12/07 00:00
 

Feirense

Academico Viseu

12/07 00:00
 

Nk Radomlje

Tinex Sencur

12/07 00:00
 

Valenciennes

Sporting Charleroi

12/07 00:00
 

Clermont Foot

Rodez Aveyron

12/07 00:00
 

Lorient

Stade Brestois

12/07 00:00
 

Marseille

Avenir Sportif Beziers

12/07 00:00
 

Young Boys

Feyenoord Rotterdam

12/07 00:00
 

Penafiel

Belenenses

12/07 00:00
 

Hapoel Haifa

Oostende

12/07 00:00
 

TSV Hartberg

Budafoki Mte

12/07 00:00
 

St Gilloise

KV Mechelen

12/07 00:00
 

FK Pohronie

Dunajska Luzna

12/07 00:00
 

Vac-Dunakanyar

Esmtk

12/07 00:00
 

Dabas

Monori Se

12/07 00:00
 

Sv Oberachern

Darmstadt

12/07 00:00
 

Sv Frauental

Deutschlandsberger Sc

12/07 00:00
 

Vfb 1921 Krieschow

Energie Cottbus

12/07 00:00
 

Skf Sered

Mfk Dubnica Nad Vahom

12/07 00:00
 

Turu Dusseldorf

Fortuna Dusseldorf U19

12/07 00:10
 

ATUS Ferach

Kac 1909

12/07 00:20
 

ASV Bruck

Sc Ostbahn Xi

12/07 00:30
 

Grenoble

Ajaccio GFCO

12/07 00:30
 

Roda JC Kerkrade

TSV Alemannia Aachen

12/07 00:30
 

Nimes

Lens

12/07 00:30
 

Pinzgau Saalfelden

St. Pauli

12/07 00:30
 

Ludwigsfelder

Viktoria Berlin 1889

12/07 00:50
 

Dunkerque

Paris Fc

12/07 01:00
 

Vitoria Guimaraes B

Fafe

12/07 01:00
 

Aves

Arouca

12/07 01:00
 

Vv Dongen

Willem II

12/07 01:00
 

Desportivo de Tondela

Anadia

12/07 01:00
 

Fsv Vohwinkel Wuppertal

Wuppertaler

12/07 01:00
 

Baltika

Rigas Futbola Skola

12/07 01:30
 

Vpv Purmersteijn

Volendam

12/07 01:30
 

VFB Homberg

SpVgg Erkenschwick

12/07 02:00
 

Ratingen Sv U19

SV Straelen

12/07 02:00
 

Louletano

Wrexham

12/07 02:45
 

Queen of the South

Hearts

12/07 04:00
 

Vitoria Setubal

FK Napredak Krusevac

12/07 07:00
 

Corinthians

Cruzeiro

12/07 07:00
 

San Francisco

Santos De Guapiles

12/07 07:00
 

Guarani De Palhoca

Juventus Sc

12/07 07:00
 

Deportes Quindio

Caldas

12/07 07:10
 

Ca Metropolitano

Operarios Mafra Sc

12/07 07:30
 

Fluminense Sc

Marcilio Dias Sc

12/07 07:35
 

Chapecoense

San Lorenzo

12/07 08:00
 

Minnesota United

Deportivo Saprissa

12/07 08:30
 

Pachuca

Leon

12/07 09:00
 

Deportivo Pereira

Deportivo Cali

12/07 09:25
 

Universitario de Deportes

Plaza Amador

11/07 17:30
 

Kashima Antlers

Machida Zelvia

11/07 18:00
 

Kawasaki Frontale

Mito Hollyhock

11/07 18:00
 

Shonan Bellmare

V-Varen Nagasaki

11/07 18:00
 

Sagan Tosu

Tokushima Vortis

11/07 18:00
 

Vissel Kobe

JEF United Ichihara

11/07 18:00
 

Kashiwa Reysol

Yamagata Montedio

11/07 18:00
 

Tokyo

Albirex Niigata

11/07 18:00
 

Yokohama F Marinos

Yokohama

11/07 18:00
 

Vegalta Sendai

Omiya Ardija

11/07 18:00
 

Sanfrecce Hiroshima

Nara Club

11/07 18:00
 

Urawa Red Diamonds

Matsumoto Yamaga

11/07 18:00
 

Kwansei Gakuin University

Tokyo Verdy

11/07 18:00
 

Cerezo Osaka

Zweigen Kanazawa FC

11/07 18:00
 

Shimizu S-Pulse

Ventforet Kofu

11/07 18:00
 

Jubilo Iwata

Renofa Yamaguchi

11/07 18:00
 

Consadole Sapporo

Avispa Fukuoka

11/07 18:00
 

Zhetysu 2

Baykonur

11/07 20:00
 

Bolat Temirtau

Okzhetpes

11/07 21:00
 

Maktaaral

Kairat Academy

11/07 21:00
 

Tarlan Shymkent

Kaspyi Aktau

11/07 21:00
 

Altay Spor Kulubu

Ekibastuzets

11/07 21:00
 

Maktaaral

Kairat Academy

11/07 21:00
 

Zorka-BDU Minsk

BATE Borisov

11/07 17:30
 

Ranong

Bangkok United FC

11/07 19:00
 

Ubon Umt United

Suphanburi FC

11/07 19:00
 

Trang

Buriram United

11/07 20:00
 

Chonburi Shark FC

Muang Thong United

11/07 20:00
 

Nakhon Pathom FC

Bangkok Glass

11/07 20:00
 

Nakhon Ratchasima

Pattaya United

11/07 20:00
 

Air Force Central

Port

11/07 20:00
 

Chiangrai United

BEC Tero Sasana

12/07 07:30
 

Linares Unido

Cd Rengo Unido

11/07 16:30
 

Bhayangkara

Persebaya Surabaya

11/07 16:30
 

Barito Putera

Arema Malang

11/07 19:30
 

Bali United

PSM Makassar

11/07 19:30
 

Persela Lamongan

Borneo

11/07 23:05
 

Rosich

Fsm

11/07 23:05
 

FK Istra

Vityaz Podolsk

11/07 23:05
 

Sergiev Posad

Metallist Korolev

11/07 23:05
 

Prialit Reutov

Zenit Moskva

12/07 07:00
 

North Carolina Womens

Washington Spirit Womens

12/07 08:30
 

Houston Dash Womens

Orlando Pride Womens

12/07 10:25
 

Houston Dash Womens

Orlando Pride Womens

12/07 10:30
 

Seattle Reign Womens

Utah Royals Womens

12/07 10:30
 

Seattle Reign Womens

Utah Royals Womens

11/07 23:00
 

Gks Jastrzebie

Mks Kluczbork

12/07 02:00
 

Hamrarnir Womens

Keflavik Womens

12/07 02:00
 

Hamrarnir Womens

Keflavik Womens

12/07 03:15
 

Haukar Womens

Trottur Reykjavik Womens

12/07 03:15
 

Haukar Womens

Trottur Reykjavik Womens

12/07 03:15
 

Kr Reykjavik Womens

Hk Vikingur Womens

12/07 03:15
 

Volsungur Husavik

Tindastoll Sauda

11/07 23:30
 

Honka Womens

Tps Turku Womens

12/07 00:00
 

Tartu Jk Maag Tammeka B

Nomme United

11/07 19:45
 

Home United FC

Young Lions

11/07 20:15
 

DPMM FC

Hougang United FC

11/07 20:15
 

DPMM FC

Hougang United FC

11/07 19:30
 

Shijiazhuang Ever Bright

Qingdao Huanghai

11/07 19:30
 

Liaoning Whowin

Dalian Chaoyue

11/07 21:00
 

Kelantan FA

Selangor PB

11/07 21:00
 

Selangor PKNS

Negeri Sembilan Matrix

11/07 21:00
 

Pahang

Pknp

12/07 03:00
 

Ula

Cd Hermanos Colmenares

12/07 03:00
 

Atletico El Vigia

Urena Sc

12/07 03:00
 

Angostura

LALA

12/07 03:00
 

Gran Valencia

Yaracuy

12/07 03:00
 

Libertador

Deportivo Petare FC

12/07 03:00
 

Petroleros De Anzoategui

Ca Furrial

12/07 03:00
 

Univ Los Andes

Hermanos Colmenares

12/07 03:00
 

Atletico El Vigia

Urena Sc

12/07 03:05
 

Petroleros Anzoategui

Atletico Furrial

12/07 03:15
 

Angostura

LALA

12/07 03:15
 

Libertador

Deportivo Petare FC

12/07 03:20
 

Gran Valencia

Yaracuy

12/07 04:00
 

Titanes

Deportivo Zulia

12/07 04:00
 

Titanes

Deportivo Jbl Del Zulia

12/07 07:00
 

Charleston Battery

Indy Eleven

12/07 07:00
 

Atlanta United 2

Bethlehem Steel

12/07 07:30
 

Charlotte Independence

Nashville Sc

12/07 08:00
 

Okc Energy

Las Vegas Lights

12/07 10:30
 

LA Galaxy 2

Reno 1868

11/07 21:00
 

Sao Joseense U19

Andraus Brasil/pr U19

11/07 21:00
 

Gremio Maringa Pru19

Portuguesa Londrinense U19