livescore - live soccer scores

Fixtures: 10 Jul 2018 Soccer Fixtures & Schedule

11/07 02:00
 

France

Belgium

10/07 23:30
 

Flora Tallinn

Hapoel Beer Sheva

10/07 23:30
 

Torpedo Kutaisi

Sheriff

11/07 00:00
 

F91 Dudelange

Fehervar Videoton

11/07 00:00
 

Alashkert

Celtic

11/07 02:00
 

Vikingur Gotu

HJK Helsinki

11/07 02:15
 

FK Shkendija 79

The New Saints

11/07 02:45
 

Cork City

Legia Warszawa

11/07 02:45
 

Drita

Malmo

11/07 00:00
 

Samtredia

Tobol Kostanai

10/07 16:30
 

Cambodia U19

Timor Leste U19

10/07 16:30
 

Malaysia U19

Myanmar U19

10/07 16:30
 

SKU Amstetten

Rotherham United

10/07 16:30
 

Budejovice

Fk Mas Taborsko

10/07 17:00
 

Sporting Braga B

Merelinense

10/07 17:00
 

Mfk Karvina

MFK Ruzomberok

10/07 17:00
 

China Legends

America Legends

10/07 17:30
 

Chertanovo Moscow

FK Kolomna

10/07 17:30
 

Para Hills Knights

Adelaide United

10/07 18:05
 

Germany Legends

Portugal Legends

10/07 19:00
 

FK Khimki

Strogino Moscow

10/07 19:45
 

Italy Legends

All Star Legends

10/07 20:00
 

Steinbach

Fortuna Dusseldorf Ii

10/07 20:45
 

Russia Legends

France Legends

10/07 21:00
 

AS Eupen

Koln 2

10/07 21:00
 

Fuzinar

Duna Tisza

10/07 22:00
 

Jagiellonia Bialystok

Dinamo Bucuresti

10/07 22:00
 

Ripensia Timisoara

UTA Arad

10/07 22:00
 

Sparta Praha

Krylya Sovetov Samara

10/07 22:00
 

Puszcza Niepolomice

SK Sigma Olomouc

10/07 22:00
 

Chernomorets Novorossiysk

Rotor Volgograd B

10/07 22:00
 

Hirnyk Sport Komsomolsk

Gornyak Kryvyi Rih

10/07 22:00
 

Chernomorets Novorossiysk

Rotor Volgograd Ii

10/07 22:00
 

Tsarsko Selo

Kariana Erden

10/07 22:00
 

Kehler Fv

Freiburg

10/07 22:30
 

Naestved

Fremad Amager

10/07 22:30
 

Ingulets Petrovo

Fk Avanhard Kramatorsk

10/07 22:30
 

Hapoel Rishon Letzion

Hapoel Kfar Saba

10/07 22:40
 

Radnik Surdulica

Novi Pazar

10/07 23:00
 

Wacker Innsbruck

Viktoria Plzen

10/07 23:00
 

Zulte-Waregem

RKC Waalwijk

10/07 23:00
 

Spartak Moscow II

Torpedo Moscow

10/07 23:00
 

Frydek-mistek

GKS Tychy

10/07 23:00
 

Wisla Plock

AEK Larnaca

10/07 23:00
 

Slaven Belupo Koprivnica

Vorskla Poltava

10/07 23:00
 

Mlada Boleslav

Vasas

10/07 23:00
 

Karpaty Lviv

Viktoria Otrokovice

10/07 23:00
 

Sloboda Uzice Sevojno

FK Velez Mostar

10/07 23:00
 

Vojvodina

Ural Sr

10/07 23:00
 

Gintra Universitetas Womens

Gornik Leczna Womens

10/07 23:10
 

Litex Lovech

Botev Vratsa

10/07 23:20
 

Istanbulspor

Illichivets

10/07 23:30
 

ES Troyes AC

Metz

10/07 23:30
 

Wolfsburg

Ksv Baunatal

10/07 23:30
 

Sochaux

Strasbourg

10/07 23:30
 

Auxerre

Le Havre

10/07 23:30
 

Trenkwalder Admira

Rubin Kazan

10/07 23:30
 

Fleetwood Town

Stk 1914 Samorin

10/07 23:30
 

Ajaccio

Pau

10/07 23:30
 

NK Lokomotiva Zagreb

Persepolis

10/07 23:30
 

Podrinje

Zvi Jerzy Da

10/07 23:50
 

Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas

Msk Fomat Martin

10/07 23:55
 

SC Mannsdorf

Inter Bratislava

11/07 00:00
 

Basel

Wolves

11/07 00:00
 

Kremser

St.Polten

11/07 00:00
 

Toulouse

Villefranche

11/07 00:00
 

Zwolle

Sv Meppen

11/07 00:00
 

Eintracht Stadtallendorf

Waldgirmes

11/07 00:00
 

NK Rijeka

Spartak Moscow

11/07 00:00
 

NEC Nijmegen

Al-Garrafa

11/07 00:00
 

Azerbaijan U17

Iran U17

11/07 00:00
 

Nd Beltinci

NK Mura 05

11/07 00:05
 

SAK Klagenfurt

SG Austria Klagenfurt

11/07 00:15
 

Red Star 93

Le Mans

11/07 00:15
 

Sporting Braga

Leixoes

11/07 00:20
 

ATSV Wolfsberg

Wolfsberger Ac Amateur

11/07 00:30
 

SC/ESV Parndorf

SC Wiener Neustadt

11/07 00:30
 

Neubrandenburg 04

Hansa Rostock

11/07 00:30
 

Bischofswerdaer FV 08

Dukla Praha

11/07 00:45
 

Usk Anif

Sb Chiemgau Traunstein

11/07 01:00
 

ASWH

SBV Excelsior

11/07 01:00
 

Rheindorf Altach B

Wolfurt

11/07 01:00
 

Sc Gleisdorf

Sv Lebring

11/07 01:00
 

Stpolten Youth

Harreitherwaldhofen

11/07 01:00
 

Tus Heiligenkreuz

Tus Bad Gleichenberg

11/07 01:00
 

Usv Mettersdorf

SC Kalsdorf

11/07 01:00
 

Sc Neusiedl 1919

FAC Team Fur Wien

11/07 01:00
 

Tsv Grafenstein

Vst Volkermarkt

11/07 01:30
 

SF Baumberg

Tv Herkenrath

11/07 01:30
 

Tsv Neuried

Bcf Wolfratshausen

11/07 01:45
 

Telstar

Lisse

11/07 02:00
 

Maritimo

Hull City

11/07 02:00
 

York City

Barnsley

11/07 02:00
 

Benfica

FK Napredak Krusevac

11/07 02:00
 

Faversham Town

Gillingham

11/07 02:00
 

Sc Cham

Linth 04

11/07 02:00
 

Esperance Sportive de Tunis

Mo Bejaia

11/07 02:25
 

Frickley Athletic

Doncaster Rovers

11/07 02:30
 

Ards

Knockbreda Parish

11/07 02:30
 

Cheltenham Town

Bristol City

11/07 02:30
 

SC Farense

Dundee

11/07 02:30
 

Guiseley

Bradford AFC

11/07 02:30
 

Clachnacuddin

Ross County

11/07 02:30
 

Tranmere Rovers

Liverpool

11/07 02:30
 

Torquay United

Forest Green Rovers

11/07 02:30
 

Basford Utd

Notts County

11/07 02:30
 

Bamber Bridge

Morecambe

11/07 02:30
 

Hitchin Town

Boreham Wood

11/07 02:30
 

Tandragee Rovers

Portadown FC

11/07 02:30
 

Darlington

Sunderland

11/07 02:40
 

Stenhousemuir

Hamilton

11/07 02:45
 

Atherton Collieries

Bolton Wanderers

11/07 02:45
 

Brighouse Town

Halifax Town

11/07 02:45
 

Buckie Thistle

Inverness C.T.

11/07 02:45
 

Tamworth

Solihull Moors

11/07 02:45
 

Forfar Athletic

Formartine United

11/07 02:45
 

Berwick Rangers

St. Johnstone

11/07 02:45
 

Bury

Huddersfield Town

11/07 02:45
 

Bromley

Gillingham

11/07 02:45
 

Woking

AFC Wimbledon

11/07 02:45
 

Rhyl FC

Fleetwood Town

11/07 02:45
 

Longford Town

Oxford United

11/07 02:45
 

Lincoln City

Norwich

11/07 02:45
 

Spennymoor Town

Middlesbrough

11/07 02:45
 

Alloa Athletic

Falkirk

11/07 02:45
 

Ashton United

Oldham Athletic

11/07 02:45
 

Barrow

Carlisle

11/07 02:45
 

Brackley Town

Northampton Town

11/07 02:45
 

Kidsgrove Athletic

Altrincham

11/07 02:45
 

St Albans City

Stevenage Borough

11/07 02:45
 

Sevenoaks Town

Margate

11/07 02:45
 

Nantwich Town

Salford City

11/07 02:45
 

Eastbourne Borough

Langney Wanderers

11/07 07:00
 

Ca River Plate

Operario Ms

11/07 09:10
 

Sonsonate

CSD Municipal

11/07 10:00
 

Alajuelense

Cartagines Deportiva SA

11/07 10:00
 

Real Salt Lake

Eintr. Frankfurt

11/07 10:20
 

Queretaro

Santos De Guapiles

11/07 02:00
 

Thor Ka Akureyri (w)

Stjarnan (w)

11/07 03:15
 

Breidablik (w)

Valur (w)

11/07 02:00
 

Ibv Vestmannaeyjar (w)

Umf Selfoss (w)

11/07 03:15
 

Hafnarfjordur (w)

Grindavik Womens

10/07 17:30
 

Heidelberg United

Bentleigh Greens

10/07 16:30
 

ps tni

Mitra Kukar

10/07 19:30
 

Sriwijaya Palembang

Persija Jakarta

11/07 03:15
 

Huginn

Hottur Egilsstadir

10/07 21:00
 

Perak

Johor

10/07 21:00
 

Melaka FC

Kedah

10/07 21:00
 

Terengganu

Kuala Lumpur

11/07 08:30
 

Swope Park Rangers

Sacramento Republic

10/07 21:00
 

Cascavel Pr U19

Toledo U19

10/07 17:30
 

Bonnyrigg White Eagles U20

Blacktown City U20

11/07 00:00
 

Sif

Sporting Kristina

11/07 07:00
 

Caledonia AIA

Trinidad Tobago Police