livescore - live soccer scores

Fixtures: 08 Jul 2018 Soccer Fixtures & Schedule

09/07 07:20
 

New York City

New York Red Bulls

08/07 17:00
 

Gangwon

Chunnam Dragons

08/07 18:00
 

Daegu

Seoul

08/07 18:30
 

Sangju Sangmu Phoenix

Ulsan Hyundai Horang-i

08/07 17:00
 

Timor Leste Womens

Malaysia womens

08/07 20:00
 

Thailand womens

Australia Womens U20

08/07 15:00
 

Thailand U20 Womens

Mexico Womens U20

08/07 17:00
 

Portimonense

Dundee

08/07 19:00
 

Sportfreunde Lotte

Havelse

08/07 19:30
 

Energie Cottbus

Dukla Praha

08/07 19:35
 

China Womens U20

North Korea Womens U20

08/07 20:00
 

VfB Eichstatt

Munchen 1860

08/07 20:00
 

Ingolstadt 04

Kaiserslautern

08/07 20:00
 

Pforzheim

Astoria Walldorf

08/07 20:00
 

RW Oberhausen

Oberneuland

08/07 20:30
 

Hamburger Sv Ii

SC Victoria Hamburg

08/07 20:45
 

Dynamo Kyiv

Luzern

08/07 21:00
 

Brondby

St. Pauli

08/07 21:00
 

Hearts

Partick Thistle

08/07 21:00
 

Sv Meppen

Heracles Almelo

08/07 21:00
 

St. Johnstone

Aberdeen

08/07 21:00
 

Shelbourne

Cliftonville

08/07 21:00
 

Winterthur

West Ham

08/07 21:00
 

Schwarz-Weiss Essen

RW Essen

08/07 21:00
 

VfB Oldenburg

SC Wiedenbruck

08/07 21:00
 

Gaz Metan Medias

Mordovia Saransk

08/07 21:00
 

Wuppertaler

Koln

08/07 22:00
 

Chemnitzer

Dynamo Dresden

08/07 22:00
 

Zaglebie Sosnowiec

Karpaty Lviv

08/07 22:00
 

Darlington

Motherwell

08/07 22:00
 

Rapid Wien

Krylya Sovetov Samara

08/07 22:00
 

VfR Garching

Ingolstadt 04 Am

08/07 22:00
 

Zaglebie Lubin

Dinamo Bucuresti

08/07 22:00
 

Corinthians

Gremio

08/07 23:00
 

Genk

Valenciennes

08/07 23:00
 

Fsv Erlangen Bruck

Nurnberg

08/07 23:00
 

Augsburg

Austria Lustenau

08/07 23:00
 

Hradec Kralove

Bahrain

08/07 23:30
 

NK Aluminij

Persepolis

09/07 01:00
 

Alajuelense

Palmeiras

09/07 01:00
 

Cartagines Deportiva SA

Rosario Central

09/07 02:00
 

Operarios Mafra Sc

Marcilio Dias Sc

09/07 02:00
 

Juventus Sc

Barra

09/07 06:00
 

Pachuca

Tigres Brasil

09/07 08:05
 

Morelia

Club America

09/07 08:30
 

San Antonio

Santos Laguna

09/07 08:40
 

Necaxa

Chivas Guadalajara

08/07 14:00
 

Blaublitz Akita

SC Sagamihara

08/07 16:00
 

AC Nagano Parceiro

Kataller Toyama

08/07 19:00
 

Esbjerg FB

Horsens

08/07 23:00
 

Bray Wanderers

Sligo Rovers

09/07 00:00
 

Odd Grenland

Lillestrom

09/07 00:00
 

Start Kristiansand

Stabaek

09/07 00:00
 

Bodo Glimt

Brann

09/07 00:00
 

FK Haugesund

Sandefjord

09/07 00:00
 

Sarpsborg 08 FF

Ranheim IL

09/07 02:00
 

Molde

Valerenga

08/07 23:30
 

Honka

VPS Vaasa

08/07 21:00
 

IFK Goteborg

Kalmar FF

08/07 23:30
 

Orebro

Elfsborg

08/07 23:30
 

Djurgardens

IFK Norrkoping

08/07 19:00
 

Chainat FC

Air Force Central

08/07 19:00
 

Chonburi Shark FC

BEC Tero Sasana

08/07 20:00
 

Chiangrai United

Suphanburi FC

08/07 20:00
 

Port

Sukhothai

08/07 20:00
 

Vitebsk

Gomel

08/07 21:45
 

Vigvam Smolevichy

Luch Minsk

08/07 23:45
 

Slutsksakhar Slutsk

Gorodeya

08/07 16:30
 

Myanmar U19

Brunei U19

08/07 20:00
 

Timor Leste U19

Malaysia U19

08/07 17:00
 

Gifu

Ehime

08/07 18:00
 

Hoàng Anh Gia Lai

Khanh Hoa

08/07 18:00
 

Quảng Nam

Bình Dương

08/07 19:00
 

Than Quảng Ninh

Cần Thơ

08/07 20:00
 

Hà Nội FC

Tp Ho Chi Minh

09/07 08:00
 

Sc Scarborough Ontario

Vorkuta

08/07 20:00
 

Alta

Fredrikstad

09/07 00:00
 

Raufoss

Baerum SK

08/07 19:00
 

Nong Bua Lamphu

Udon Thani

08/07 20:00
 

Ang Thong Fc

Thailand Honda Fc

08/07 20:00
 

Army United

Krabi Fc

08/07 22:00
 

Pakhtakor Tashkent

Buxoro

08/07 22:00
 

Pakhtakor Tashkent

Buxoro

08/07 23:00
 

AGMK

Neftchi Fargona

09/07 00:00
 

Nasaf Qarshi

Navbahor Namangan

09/07 00:00
 

Nasaf Qarshi

Navbahor Namangan

09/07 04:30
 

Cienciano

Los Caimanes

09/07 02:00
 

Juan Aurich

Alianza Atletico

09/07 04:00
 

Univ. Cesar Vallejo

Willy Serrato

09/07 04:00
 

Atletico Grau

Cd Coopsol

09/07 04:30
 

Deportivo Hualgayoc

Alfredo Salinas

09/07 04:30
 

Union Huaral

Club Deportivo Sport Loreto

08/07 21:00
 

Dynamos Fc

Chicken Inn

08/07 21:00
 

Bulawayo Chiefs

Yadah

08/07 21:00
 

Black Rhinos Fc

Highlanders Fc

08/07 21:00
 

Triangle Fc

Shabanie Mine

08/07 21:00
 

Mutare City

Nichrut

08/07 21:00
 

Chapungu United

Bulawayo City

09/07 03:00
 

Fernandez Vial

Colchagua Cd

09/07 03:00
 

Brujas

Osorno

09/07 03:30
 

Malleco Unido

Deportes Recoleta

09/07 04:00
 

Independiente De Cauquenes

Deportes Santa Cruz

09/07 04:00
 

Real Juventud San Joaquin

Deportes Limache

09/07 05:30
 

Tomas Greig

Municipal Santiago

08/07 19:45
 

Czech Republic Beach Soccer

Andorra Beach Soccer

08/07 21:00
 

Estonia Beach Soccer

Romania Beach Soccer

08/07 22:15
 

Bulgaria Beach Soccer

Norway Beach Soccer

08/07 23:30
 

Ukraine Beach Soccer

Turkey Beach Soccer

09/07 02:00
 

Portugal Beach Soccer

Spain Beach Soccer

08/07 16:30
 

Madura United

PSMS Medan

08/07 19:30
 

Persib Bandung

PSIS Semarang

08/07 20:55
 

Torpedo Miass

Tobol Kurgan

08/07 22:00
 

Titan Klin

Znamya Noginsk

08/07 22:00
 

Shakhtar Korkino

Tyumen D

08/07 15:00
 

Nippon Sport Science University (w)

Jef U Ichi.chiba (w)

08/07 16:00
 

Urawa Reds (w)

Beleza (w)

08/07 20:30
 

Epac United

Silver Strikers

08/07 20:40
 

Kamuzu Barracks

Karonga United

08/07 19:00
 

Lidkopings Fk Womens

Sundsvalls Dff Womens

09/07 05:00
 

Gualaceo Sc

Olmedo Riobamba

08/07 19:00
 

Karlslunds If Hfk

Skelleftea Ff

08/07 22:00
 

Syrianska

Sandvikens IF

08/07 22:00
 

Nykopings BIS

Tegs Sk

09/07 00:00
 

Fc Linkoping City

Vasteras

08/07 20:00
 

Pitea If Womens

If Limhamn Bunkeflo Womens

08/07 23:00
 

Eskilstuna United Df Womens

Linkopings Fc Womens

08/07 21:00
 

Atvidabergs FF

Skovde AIK

08/07 21:00
 

Atvidabergs FF

Skovde AIK

08/07 22:00
 

Oskarshamns AIK

Karlskrona

08/07 22:00
 

Husqvarna FF

Torns IF

08/07 22:00
 

Oskarshamns AIK

Karlskrona

08/07 22:00
 

Husqvarna FF

Torns IF

08/07 21:00
 

Orebro Syrianska If

Skoftebyns If

08/07 18:00
 

Paide Linnameeskond B

Tallinna Jk Legion

08/07 18:00
 

Paide Linnameeskond B

Tallinna Jk Legion

08/07 21:00
 

Kohtla Jarve Jk Jarve

Parnu Jk

08/07 21:00
 

Vandra Jk Vaprus

Ajax Lasnamae

08/07 21:00
 

Kohtla Jarve Jk Jarve

Parnu Jk

08/07 21:00
 

Vandra Jk Vaprus

Ajax Lasnamae

08/07 18:00
 

Jk Jalgpallihaigla

Warrior Valga

09/07 00:00
 

Elva

Maardu Fc Starbunker

09/07 00:00
 

Nomme Jk Kalju Ii

Jk Tallinna Kalev Ii

09/07 00:00
 

Tallinna Levadia 2

Keila Jk

09/07 00:00
 

Rakvere Jk Tarvas

Flora Tallinn 2

08/07 12:15
 

Hobart Olympia Warriors

South Hobart

08/07 12:15
 

Hobart Olympia Warriors

South Hobart

08/07 13:00
 

Melbourne Victory Fc Am

Altona Magic

08/07 13:00
 

Werribee City Sc

St Albans Saints

08/07 13:00
 

Alamein Womens

Heidelberg Utd Womens

08/07 13:30
 

West Torrens Birkalla

Para Hills Knights

08/07 14:00
 

South Melbourne

Melbourne Knights

08/07 17:00
 

Bucheon 1995

Anyang

08/07 12:00
 

Vanraure Hachinohe

Yokogawa Musashino

08/07 12:00
 

Cobar Torre Onagawa

Honda

08/07 13:00
 

Tegevajaro Miyazaki

Nara Club

08/07 14:00
 

Veertien Kuwana

Osaka

08/07 17:00
 

Maruyasu Industries

Honda Lock SC

08/07 21:45
 

Al Najaf

Al Semawah

08/07 21:45
 

Al Shorta

Alsinaat Alkahrabaiya

08/07 21:45
 

Naft Al Junoob

Al Talaba

08/07 17:30
 

Home United FC

Tampines Rovers FC

08/07 17:30
 

Albirex Niigata

Singapore Warriors

08/07 17:30
 

Home United FC

Tampines Rovers FC

08/07 19:00
 

Jiangsu Sainty

Guangzhou R&F

08/07 19:35
 

Guizhou Hengfeng

Shandong Luneng

09/07 05:00
 

Ponte Preta

Fortaleza

08/07 21:30
 

Ca River Plate Asuncion

Fulgencio Yegros

08/07 21:30
 

Ca River Plate Asuncion

Fulgencio Yegros

09/07 02:45
 

Ri 3 Corrales

Deportivo Liberacion

09/07 02:45
 

Martin Ledesma

Rubio Nu Asuncion

09/07 03:00
 

Martin Ledesma

Rubio Nu Asuncion

09/07 00:30
 

Huadiwei Sub

Csyd Barnechea

09/07 03:30
 

Cobresal

Palestino

09/07 06:00
 

Audax Italiano

Huachipato

09/07 01:00
 

Ottawa Fury

Pittsburgh Riverhounds Sc

09/07 04:30
 

Seattle Sounders 2

Reno 1868

09/07 05:00
 

Portland Timbers 2

Fresno

09/07 01:00
 

Macara

Emelec

09/07 06:30
 

Barcelona Sporting Club

Tecnico Universitario

08/07 13:00
 

Rockdale City Suns U20

Sydney Olympic U20

08/07 23:30
 

Valur Reykjavik U19

Hu Sha Weike U19

08/07 21:30
 

Santa Claus

Haupa

08/07 15:00
 

Nagoya Grampus U18

Kyoto Sanga U18

08/07 17:30
 

Yadanabon

Yangon United

08/07 19:00
 

Sofapaka

Mathare United

08/07 20:00
 

Wazito

Vihiga United

08/07 13:05
 

Marconi Stallions

Blacktown City Demons