livescore - live soccer scores

Fixtures: 06 Jul 2018 Soccer Fixtures & Schedule

06/07 22:00
 

Uruguay

France

07/07 02:00
 

Brazil

Belgium

06/07 17:00
 

Australia Womens U20

Cambodia Womens

06/07 20:00
 

Malaysia womens

Thailand womens

07/07 02:45
 

Cork City

Shamrock Rovers

07/07 02:45
 

Derry City

Limerick FC

07/07 02:45
 

St. Patrick's

Dundalk

07/07 02:45
 

Waterford United

Bohemians

07/07 00:00
 

BATE Borisov

Torpedo Zhodino

06/07 21:00
 

Kairat Almaty

Irtysh Pavlodar

06/07 16:30
 

Malaysia U19

Brunei U19

06/07 20:00
 

Myanmar U19

Cambodia U19

06/07 19:00
 

Nam Dinh FC

Sông Lam Nghệ An

06/07 23:30
 

Oulun Ls

TP47 Tornio

07/07 02:45
 

Cabinteely

Wexford Youths

07/07 02:45
 

Drogheda United

Finn Harps

07/07 02:45
 

Galway United

Athlone

07/07 02:45
 

UC Dublin UCD

Shelbourne

07/07 08:30
 

Real Mississauga

London City

07/07 09:00
 

Csc Mississauga

Ukraine United

07/07 00:30
 

Ghetto Gvatar

Spartaks Jurmala

06/07 20:00
 

Ekibastuzets

Bolat Temirtau

06/07 20:00
 

Baykonur

Tarlan Shymkent

06/07 20:00
 

Maktaaral

Zhetysu 2

06/07 20:00
 

Kaspyi Aktau

Aktobe Zhas

06/07 20:00
 

Ekibastuzets

Bolat Temirtau

06/07 21:00
 

Taraz

Altay Spor Kulubu

06/07 22:30
 

Floresti

Cs Petrocub

06/07 22:30
 

Olimpia Balti

Victoria Bardar

06/07 15:00
 

Mexico Womens U20

North Korea Womens U20

06/07 15:00
 

Zorya U19

Fk Avanhard Kramatorsk

06/07 15:30
 

Hapoel Hadera

Hapoel Haifa

06/07 16:00
 

Lyon la Duchere

Bourg Peronnas

06/07 16:00
 

Saturn

Rotor Volgograd B

06/07 16:00
 

Persipur Purwodadi

Persik Kendal

06/07 17:00
 

LKS Nieciecza

Zemplin Michalovce

06/07 17:00
 

Chelyabinsk

Ural 2

06/07 17:05
 

FK Khimik Novomoskovsk

FK Kolomna

06/07 17:10
 

Lokomotiv Kazanka Moscow

Zorkyi Krasnogorsk

06/07 17:15
 

Mohun Bagan U19

Churchill Brothers U19

06/07 19:00
 

Odense BK

Roskilde

06/07 19:00
 

Sonderjyske

Randers

06/07 19:35
 

China Womens U20

Thailand U20 Womens

06/07 21:00
 

Budejovice

Sparta Praha

06/07 21:10
 

Roeselare

Anderlecht

06/07 21:35
 

Wacker Innsbruck

Basel

06/07 22:00
 

Zirka Kirovohrad

Kremin Kremenchuk

06/07 22:00
 

Illichivets

Dreams

06/07 22:00
 

Vaduz

Zurich

06/07 22:00
 

Torpedo Moscow

Olimpia Volgograd

06/07 22:00
 

Lechia Gdansk

Pogon Szczecin

06/07 22:30
 

Mattersburg

SC Znojmo

06/07 22:30
 

Sporting Charleroi

Tubize

06/07 23:00
 

Liefering

Bayern Munich (am)

06/07 23:00
 

Rheindorf Altach

WSG Wattens

06/07 23:00
 

Anorthosis Famagusta FC

Dinamo Vranje

06/07 23:15
 

Domzale

Lou Gansike Sol

06/07 23:30
 

Viktoria Plzen

Terek Groznyi

06/07 23:30
 

Oudenaarde

Gent

06/07 23:30
 

Zvi Jerzy Da

Vojvodina

06/07 23:50
 

Oud Heverlee

St.-Truidense VV

07/07 00:00
 

SV Sandhausen

Metz

07/07 00:00
 

SG Austria Klagenfurt

Fuzinar

07/07 00:00
 

Hallescher

Fredericia

07/07 00:00
 

Fcm Traiskirchen

Trenkwalder Admira

07/07 00:00
 

NK Maribor

Cukaricki

07/07 00:00
 

Fv Illertissen

Basel

07/07 00:00
 

SV Ried

Slovan Liberec

07/07 00:00
 

Lovcen Cetinje

Iskra Danilovgrad

07/07 00:00
 

Hajduk Split

Vereya

07/07 00:15
 

Sc Ortmann

SC/ESV Parndorf

07/07 00:30
 

Sv Seekirchen

Vocklamarkt

07/07 00:30
 

Arminia Bielefeld

Sv Rodinghausen

07/07 00:30
 

Nimes

Avenir Sportif Beziers

07/07 00:30
 

Elite 3000 Helsingor

Hansa Rostock

07/07 00:30
 

Mattersburg

NK Mura 05

07/07 01:00
 

Sc Gleisdorf

Kapfenberg Superfund

07/07 01:00
 

St. Gallen

Bruhl Sg

07/07 01:00
 

Utrecht

Ross County

07/07 01:00
 

SAK Klagenfurt

Vst Volkermarkt

07/07 01:00
 

Wolfsberger AC

Vitesse Arnhem

07/07 02:00
 

Hitchin Town

Luton Town

07/07 02:00
 

Legia Warszawa

Radomiak Radom

07/07 02:15
 

Glasgow Rangers

Bury

07/07 02:30
 

Boreham Wood

Brentford

07/07 02:30
 

Kings Lynn

Norwich

07/07 02:30
 

Rushall Olympic

Walsall

07/07 02:30
 

Nairn County

Inverness C.T.

07/07 02:30
 

Stalybridge Celtic

Rochdale

07/07 02:30
 

Stocksbridge Park Steels

Sheffield United

07/07 02:30
 

Brimscombe Thrupp

Forest Green Rovers

07/07 02:45
 

Salford City

Fleetwood Town

07/07 02:45
 

Queen of South

Livingston

07/07 02:45
 

Redditch United

Port Vale

07/07 02:45
 

Gretna

Ashington

07/07 06:00
 

Central

San Juan Jabloteh

07/07 08:05
 

Santa Rosa

Queens Park

06/07 21:00
 

Norway Beach Soccer

Czech Republic Beach Soccer

06/07 22:15
 

Serbia Beach Soccer

Estonia Beach Soccer

07/07 00:45
 

Portugal Beach Soccer

Turkey Beach Soccer

07/07 02:00
 

Spain Beach Soccer

Ukraine Beach Soccer

06/07 16:30
 

Sriwijaya Palembang

ps tni

06/07 16:30
 

Mitra Kukar

Barito Putera

06/07 19:30
 

Persija Jakarta

PSM Makassar

06/07 21:00
 

Magnitogorsk

Irtysh D Omsk

07/07 10:30
 

Miramar Rangers

Lower Hutt City

07/07 10:30
 

Waterside Karori

Wellington United

07/07 10:30
 

Joseph Kanter Gabriel Di Univis

Twenty 11

07/07 11:00
 

Manukau United

Eastern Suburbs Afc

07/07 11:00
 

Three Kings United

Onehunga Sports

06/07 22:00
 

Al-Jaish Damascus

Teshrin Sc

06/07 22:00
 

Al Shorta Damascus

Al-Majd Damascus

07/07 11:00
 

Portland Thorns Fc Womens

Utah Royals Womens

07/07 01:00
 

Kif Orebro Duff Womens

Kvarnsvedens Ik Womens

06/07 17:00
 

Redlands United FC

Brisbane City SC

06/07 16:15
 

Green Gully Cavaliers U20

Pascoe Vale Sc U20

06/07 16:15
 

Oakleigh Cannons U20

Kingston City U20

06/07 16:15
 

Bentleigh Greens U20

Hume City U20

07/07 10:30
 

Avondale U20

Dandenong Thunder U20

07/07 03:15
 

Trottur Reykjavik Womens

Ir Reykjavik Womens

07/07 03:15
 

Keflavik Womens

Haukar Womens

07/07 03:15
 

Keflavik Womens

Haukar Womens

07/07 03:15
 

Fjolnir Womens

Fylkir (w)

07/07 03:15
 

Trottur Reykjavik Womens

Ir Reykjavik Womens

07/07 01:00
 

Eskilsminne IF

Grebbestads If

07/07 01:00
 

Eskilsminne IF

Grebbestads If

07/07 01:30
 

Hudiksvalls Forenade FF

Kramfors Alliansen

07/07 01:30
 

Vanersborg

Hisingsbacka

06/07 22:00
 

Gagra

Shevardeni

06/07 22:00
 

WIT Georgia Tbilisi

Norchi Dinamoeli Tbilisi

06/07 22:00
 

Telavi

Spartaki Tskhinvali

06/07 22:00
 

Merani Martvili

Dinamo Batumi

06/07 17:30
 

Heidelberg United

Northcote City

06/07 18:15
 

Bentleigh Greens

Hume City

06/07 18:30
 

Green Gully Cavaliers

Pascoe Vale Sc

06/07 18:30
 

Oakleigh Cannons

Kingston City

06/07 17:55
 

Western Strikers SC

Adelaide Raiders SC

06/07 18:30
 

Adelaide Comets

North Eastern Metrostars

06/07 18:35
 

Dandenong City Sc

Langwarrin

06/07 17:30
 

Xm Fico Tay Ninh

Long An

06/07 18:00
 

Viettel

Cong An Nhan Dan

07/07 07:00
 

New York Red Bulls B

Atlanta United 2

07/07 07:00
 

Harrisburg Islanders

Bethlehem Steel

07/07 09:00
 

Deportivo Cuenca

Univ. Catolica

06/07 21:00
 

Parana Pr/u19

Independente Pr U19

07/07 00:00
 

Jjk Villiketut

Sapa

07/07 08:05
 

National Defense Forces

Club Sando

06/07 18:30
 

Fugador Sumida Futsal

Espo Lada Hokkaido Futsal

06/07 17:30
 

Mawyawadi

Laconi Lian

06/07 18:20
 

Nakuru All Stars

Kibera Black Stars

06/07 19:05
 

Talanta

Green Commandos

06/07 19:30
 

Gfe 105

Kisumu All Stars