livescore - live soccer scores

Fixtures: 04 Jul 2018 Soccer Fixtures & Schedule

05/07 07:00
 

Minnesota United

Toronto

05/07 08:00
 

Dallas

Atlanta United

05/07 09:00
 

Colorado Rapids

Seattle Sounders

05/07 10:00
 

Real Salt Lake

Sporting Kansas City

05/07 10:30
 

LA Galaxy

DC United

04/07 17:00
 

Thailand womens

Cambodia Womens

04/07 20:00
 

Australia Womens U20

Timor Leste Womens

04/07 15:00
 

North Korea Womens U20

Thailand U20 Womens

04/07 15:30
 

SKA Rostov

Orenburg 2

04/07 16:00
 

Spartak Nalchik

Dinamo Moscow 2

04/07 17:00
 

Zaglebie Sosnowiec

Mfk Karvina

04/07 17:00
 

Sk Slovan Varnsdorf

Baumit Jablonec

04/07 17:00
 

Sparta Praha U21

Slovan Liberec U21

04/07 17:00
 

Olimpia Elblag

Olimpia Grudziadz

04/07 17:30
 

ZNK Osijek

Zalaegerszegi TE

04/07 17:30
 

Widzew lodz

Olsztyn OKS 1945

04/07 18:00
 

Karpaty Lviv

Prykarpattya Ivano Frankivsk

04/07 18:30
 

Sokol

Krylia Sovetov Ii

04/07 19:00
 

Odra Opole

Belchatow

04/07 19:00
 

Universitaea Cluj

Avrig

04/07 19:35
 

China Womens U20

Mexico Womens U20

04/07 20:00
 

Desna Chernihiv

Kolos Kovalyovka

04/07 20:00
 

Khimki

Chertanovo Moscow

04/07 20:00
 

Makedonija Gjorce Petrov

Partizani Tirana

04/07 21:00
 

Apr

Dekedaha

04/07 21:00
 

Simba Sports Club

Singida United

04/07 22:00
 

Lviv

Volyn

04/07 22:00
 

FK Napredak Krusevac

Rudar Pljevlja

04/07 22:00
 

Lokomotiv Plovdiv

Vitosha Bistritsa

04/07 22:00
 

Pfc Oleksandria Reserves

Kremin Kremenchuk

04/07 22:10
 

Bukovyna Chernivtsi

Podillya Khmelnytskyi

04/07 22:25
 

Septemvri Simitli

Cherno More Varna

04/07 22:30
 

Teplice

Vysocina Jihlava

04/07 22:30
 

Wisla Krakow

Puszcza Niepolomice

04/07 23:00
 

Vitkovice

GKS Tychy

04/07 23:00
 

MTK Hungaria FC

Vasas

04/07 23:00
 

Piast Gliwice

Synot Slovacko

04/07 23:00
 

Wacker Nordhausen

Hallescher

04/07 23:00
 

Fotbal Trinec

Hlucin

04/07 23:00
 

Etar Veliko Tarnovo

Pfc Nesebar

04/07 23:00
 

Isloch Minsk

Torpedo Armavir

04/07 23:00
 

Ks Legionovia Legionowo

Gornik Leczna

04/07 23:00
 

Stal Mielec

Stal Rzeszow

04/07 23:00
 

ES Troyes AC

Chambly

04/07 23:00
 

Pfc Dobrudzha Dobrich

Ludogorets Razgrad Ii

04/07 23:10
 

Budapest Honved

Nitra

04/07 23:20
 

Jagiellonia Bialystok

CFR Cluj

04/07 23:30
 

NK Maribor

Kobenhavn

04/07 23:30
 

Guangzhou Evergrande

Sepsi

04/07 23:30
 

Radnik Surdulica

Backa Backa Palanka

04/07 23:40
 

Ujpesti TE

Zapresic

05/07 00:00
 

Gorica

Mnk Ljubljana

05/07 00:00
 

Spartak Trnava

Banik Ostrava

05/07 00:00
 

Stade Nyonnais

Servette

05/07 00:00
 

Diosgyor

Varda Se

05/07 00:00
 

US Boulogne

Lens

05/07 00:00
 

Botosani

Olympiakos Piraeus

05/07 00:00
 

Bochum

Brunninghausen

05/07 00:00
 

NK Rudar Velenje

Proleter Novi Sad

05/07 00:00
 

Krsko Posavlje

Luftetari Gjirokaster

05/07 00:00
 

Rapid Wien

Slavia Praha

05/07 00:00
 

Cracovia Krakow

Gilan Gabala

05/07 00:00
 

Arouca

Sp Espinho

05/07 00:00
 

Azam

Jku

05/07 00:00
 

Dinamo Zagreb

NK Triglav Kranj

05/07 00:00
 

NK Aluminij

Tabor Sezana

05/07 00:00
 

FK Pohronie

Vac-Dunakanyar

05/07 00:00
 

Wolfsburg Am

SSV Vorsfelde

05/07 00:00
 

NK Olimpija Ljubljana

Ferencvarosi TC

05/07 00:00
 

Vipers

Kator

05/07 00:00
 

Belasica Strumica

Pobeda Prilep

05/07 00:00
 

Monori Se

Ivancsa

05/07 00:05
 

Dynamo Kyiv

Qarabag

05/07 00:10
 

Doxa Katokopias

APOEL Nicosia

05/07 00:30
 

Steaua Bucuresti

Club Brugge

05/07 00:30
 

Luzern

Lugano

05/07 00:30
 

Chemnitzer

Union Berlin

05/07 00:30
 

Stade Lavallois MFC

Tours

05/07 00:30
 

Hamburger

Tus Dassendorf

05/07 00:30
 

Kriens

Aarau

05/07 00:30
 

Red Bull Salzburg

Ufa

05/07 00:30
 

SV Lippstadt

Sc Verl

05/07 00:40
 

Sv Pullach

Ingolstadt 04 Am

05/07 01:00
 

Fortuna Dusseldorf

Spvg Schonnebeck

05/07 01:00
 

Nafta

Szombathelyi Haladas

05/07 01:00
 

Cercle Brugge

Lokeren

05/07 01:00
 

Tus Bad Gleichenberg

NK Mura 05

05/07 01:30
 

Suderelbe

Hansa Luneburg

05/07 01:30
 

KSK Heist

KVSK Lommel

05/07 01:30
 

Vfb Fichte Bielefeld

Arminia Bielefeld

05/07 01:30
 

Unterfohring

Deisenhofen

05/07 02:00
 

Cgi April 7

Campos Rj

05/07 02:15
 

Legia Warszawa

Viitorul Constanta

05/07 02:30
 

Stamford AFC

Peterborough United

05/07 02:30
 

Aberdeen

Falkirk

05/07 02:45
 

East Kilbride

Stirling Albion

05/07 02:45
 

Clachnacuddin

Elgin City

05/07 02:45
 

Berwick Rangers

Hibernian

05/07 02:45
 

Cirencester Town

Swindon

05/07 03:00
 

Raith Rovers

Dunfermline

05/07 06:30
 

CD Arabe Unido

Costa Del Este

05/07 07:00
 

Cruzeiro

Corinthians

05/07 08:05
 

Pachuca

Club America

05/07 09:00
 

Shanghai Womens

Hangzhou Xizi Womens

05/07 09:05
 

Palmeiras

Dep.Independiente Medellin

04/07 23:30
 

Inter Turku

KuPS

04/07 23:30
 

HJK Helsinki

Ps Kemi

04/07 23:30
 

RoPS Rovaniemi

Ilves Tampere

04/07 23:30
 

VPS Vaasa

TPS Turku

04/07 23:30
 

SJK Seinajoki

Lahti

05/07 00:00
 

IFK Mariehamn

Honka

05/07 01:00
 

Syrianska

Vasteras

05/07 01:00
 

Ifk Falkoping Ff

Assyriska Turab Ik Jkp

05/07 01:00
 

Lidkopings

Skovde AIK

05/07 01:00
 

Karlslunds If Hfk

Carlstad United BK

04/07 16:30
 

Cambodia U19

Malaysia U19

04/07 20:00
 

Brunei U19

Timor Leste U19

04/07 18:00
 

Ventforet Kofu

Zweigen Kanazawa FC

04/07 23:00
 

Kauno Zalgiris

Suduva

04/07 23:30
 

Kupiskis

Stumbras 2

04/07 23:30
 

Nfa Aisciai Kaunas

Utenis Utena

04/07 16:30
 

Chainat United

Krabi Fc

04/07 16:30
 

Vongchavalitkul University

BEC Tero Sasana

04/07 17:00
 

Bgc

Army United

04/07 17:30
 

Narathiwat

Ubon Umt United

04/07 19:00
 

Buriram United

Lampang

04/07 19:00
 

Kasetsart

Trat Fc

04/07 19:00
 

Phrae United

Sisaket

04/07 19:00
 

Sa Kaeo City

Navy

04/07 20:00
 

Muang Thong United

Army United

04/07 20:00
 

Bangkok Glass

Ratchaburi FC

04/07 20:00
 

Chonburi Shark FC

Uttaradit

04/07 20:00
 

Port

Ptt Rayong

04/07 20:00
 

Nakhon Pathom FC

Sukhothai

04/07 20:00
 

Chiangrai United

Air Force Central

05/07 03:15
 

Stjarnan (w)

Hafnarfjordur (w)

05/07 03:15
 

Grindavik Womens

Kr Reykjavik Womens

05/07 03:15
 

Umf Selfoss (w)

Breidablik (w)

04/07 21:30
 

Shakhtar Korkino

Irtysh D Omsk

04/07 22:05
 

Fsm 2

Rosich 2

04/07 23:00
 

Atom Novovoronezh

Metallurg-Oskol

05/07 08:50
 

North Carolina Womens

Chicago Red Stars Womens

05/07 00:00
 

Arna Bjornar Womens

Avaldsnes Womens

05/07 04:00
 

Club Deportivo Sport Loreto

Santa Rosa Pucallpa

05/07 01:30
 

Ia Akranes (w)

Hamrarnir Womens

05/07 02:00
 

Thor Akureyri

Throttur

05/07 04:00
 

Kari

Umf Vidir

04/07 23:30
 

Jyvaskyla JK

Jaro

05/07 01:00
 

Stenungsunds If

Torslanda IK

05/07 01:00
 

Bk Olympic

Vinbergs If

05/07 01:30
 

Rosengard

Varbergs Gif

05/07 01:30
 

IK Sleipner

IFK Aspudden-Tellus

05/07 02:00
 

Sundbybergs

Valbo Ff

05/07 00:00
 

Helios Kharkiv

Flora Tallinn

04/07 22:00
 

Samtredia

Saburtalo Tbilisi

04/07 23:30
 

Torpedo Kutaisi

Kolkheti Khobi

04/07 19:00
 

Gwangju

Seoul E Land

04/07 21:45
 

Al Kahrabaa

Zakho

04/07 21:45
 

Al Talaba

Al Najaf

04/07 19:45
 

Young Lions

Geylang United FC

04/07 19:45
 

Hougang United FC

Albirex Niigata FC

04/07 19:45
 

Tampines Rovers FC

DPMM FC

04/07 19:45
 

Singapore Warriors

Home United FC

04/07 19:45
 

Hougang United FC

Albirex Niigata

04/07 19:45
 

Tampines Rovers FC

DPMM FC

04/07 19:45
 

Singapore Warriors

Home United FC

04/07 19:45
 

Young Lions

Geylang United FC

04/07 21:00
 

America Rj U20

Duque De Caxias Rj U20

05/07 05:00
 

Coritiba (PR)

Paysandu (PA)

05/07 07:30
 

Avai

Goias

05/07 07:30
 

CRB (AL)

Sao Bento

05/07 07:30
 

Atletico Clube Goianiense

Boa Esporte Clube

05/07 08:45
 

Sampaio Correa (MA)

Bahia

04/07 22:00
 

Recreativo Libolo

Desportivo Jgm

04/07 22:00
 

Recreativo Caala

Casa Militar

04/07 22:00
 

Desportivo Huila

Onze Bravos

04/07 22:00
 

Domant

Academica Lobito

04/07 22:00
 

Interclube Luanda

Estrela Clube 1 De Maio

04/07 22:00
 

Sagrada Esperanca

Progresso Sambizanga

05/07 00:30
 

Primeiro De Agosto

Sporting Cabinda

05/07 07:00
 

Indy Eleven

Ottawa Fury

05/07 07:00
 

Tampa Bay Rowdies

Toronto 2

05/07 07:00
 

Pittsburgh Riverhounds Sc

North Carolina

05/07 09:35
 

San Antonio

Okc Energy

05/07 02:00
 

Aa Batel U19

Prudentopolis U19

04/07 23:30
 

Kumu

Kumu

05/07 00:00
 

Vpv Pallo Veikot

Peff

05/07 00:30
 

Hercules Ii

Kajha

05/07 00:30
 

Tp 47 Ii

Roi United

04/07 20:00
 

Sony Sugar

Nzoia United