livescore - live soccer scores

Fixtures: 30 Jun 2018 Soccer Fixtures & Schedule

01/07 04:30
 

Seattle Sounders

Portland Timbers

01/07 07:00
 

Atlanta United

Orlando City

01/07 07:00
 

Montreal Impact

Sporting Kansas City

01/07 07:30
 

New England Revolution

Washington D.C. United

01/07 07:30
 

Columbus Crew

Real Salt Lake

01/07 08:00
 

Chicago Fire

New York City

01/07 08:00
 

Los Angeles

Philadelphia Union

30/06 14:30
 

Albirex Niigata (w)

Nippon Sport Science University (w)

30/06 15:00
 

Cerezo Osaka Sakai (w)

Vegalta Sendai (w)

01/07 02:45
 

Sligo Rovers

Waterford United

01/07 00:00
 

Valerenga

Bodo Glimt

30/06 20:00
 

Honka

RoPS Rovaniemi

30/06 20:00
 

Ps Kemi

VPS Vaasa

30/06 20:00
 

Ilves Tampere

Inter Turku

30/06 20:00
 

KuPS

SJK Seinajoki

30/06 18:45
 

Ubon Umt United

Port

30/06 20:00
 

Air Force Central

Pattaya United

30/06 20:00
 

Buriram United

Bangkok United FC

30/06 21:00
 

Sukhothai

Nakhon Ratchasima

30/06 21:45
 

Isloch Minsk

Slutsksakhar Slutsk

30/06 23:45
 

Torpedo Zhodino

Torpedo Maz Minsk

01/07 01:45
 

Neman Grodno

Torpedo Minsk

30/06 20:00
 

Astana

Ordabasy

30/06 20:00
 

Fc Espoo

Salon Palloilijat Salpa

30/06 20:00
 

Jazz Pori

Hjs Akatemia

30/06 20:00
 

Kapa Helsinki

Musa

30/06 20:00
 

Bk-46 Karis Karjaa

Kiffen

30/06 17:00
 

Ventforet Kofu

Kyoto Purple Sanga

30/06 17:00
 

Kamatamare Sanuki

Tokyo Verdy

30/06 17:00
 

Avispa Fukuoka

Machida Zelvia

30/06 18:00
 

Roasso Kumamoto

Matsumoto Yamaga FC

30/06 18:00
 

Tokushima Vortis

Oita Trinita

30/06 18:00
 

Albirex Niigata

Mito Hollyhock

30/06 18:00
 

Tochigi SC

JEF United Ichihara

30/06 18:00
 

Omiya Ardija

Ehime

30/06 18:00
 

Yamagata Montedio

Gifu

30/06 20:00
 

Pk Keski Uusimaa Pkku

Mypa

30/06 20:00
 

Pepo Lappeenranta

Viikingit

01/07 00:00
 

JIPPO

Njs Nurmijarvi

30/06 20:00
 

Narpes Kraft

TP47 Tornio

30/06 20:00
 

Oulun Ls

Pk-37

30/06 22:00
 

Fk Valmiera

Caramba/dinamo Riga

30/06 22:00
 

Jelgava

Metta/LU Riga

01/07 00:00
 

Liepajas Metalurgs

Spartaks Jurmala

01/07 06:30
 

Sc Waterloo

Ukraine United

01/07 07:00
 

Vorkuta

Serbian White Eagles

30/06 22:00
 

Fram Larvik

Raufoss

30/06 22:00
 

Fredrikstad

Grorud IL

30/06 22:00
 

Honefoss

Nybergsund IL Trysil

30/06 22:00
 

Baerum SK

Asker

01/07 00:00
 

Moss

Alta

30/06 17:00
 

Altay Spor Kulubu

Kaspyi Aktau

30/06 17:00
 

Zhetysu 2

Kairat Academy

30/06 17:00
 

Tarlan Shymkent

Maktaaral

30/06 17:00
 

Bolat Temirtau

Taraz

30/06 17:00
 

Okzhetpes

Ekibastuzets

30/06 17:00
 

Aktobe Zhas

Baykonur

30/06 18:00
 

Atlantas Klaipeda

Stumbras

30/06 21:00
 

Fc Baranovichi

Khimik Svetlogorsk

30/06 21:00
 

Granit Mikashevichi

Volna Pinsk

30/06 21:00
 

Zhitkovichi‎

Kommunalnik Slonim

30/06 21:00
 

Naftan Novopolock

Smorgon FC

30/06 21:00
 

Belshina Babruisk

Lokomotiv Gomel

30/06 21:00
 

Lida

Slavia Mozyr

30/06 21:00
 

Fk Orsha

Zabudova 2007

30/06 18:00
 

Trat Fc

Nong Bua Lamphu

30/06 18:00
 

Rayong

Chiangmai Fc

30/06 18:00
 

Krabi Fc

Kasetsart

30/06 18:00
 

Khonkaen FC

Ang Thong Fc

30/06 19:00
 

Army United

Thailand Honda Fc

30/06 20:00
 

Udon Thani

Ptt Rayong

30/06 21:00
 

Samut Songkhram FC

Lampang

30/06 15:30
 

Diosgyor

Kazincbarcika

30/06 16:00
 

Liefering

Tsv St Johann

30/06 16:30
 

Sport Podbrezova

FK Pohronie

30/06 16:30
 

Spartak Trnava

SK Sigma Olomouc

30/06 17:00
 

Banik Ostrava

FK Senica

30/06 17:00
 

Mlada Boleslav

Fk Banik Sokolov

30/06 17:00
 

Pardubice

MFK Ruzomberok

30/06 17:00
 

Szombathelyi Haladas

Lafnitz

30/06 17:30
 

Midtjylland

Fredericia

30/06 18:55
 

Hnk Gorica

Yenisey Krasnoyarsk

30/06 18:55
 

Domzale

Rabotnicki Skopje

30/06 18:55
 

NK Maribor

Cracovia Krakow

30/06 18:55
 

Trencin

Synot Slovacko

30/06 18:55
 

Vojvodina

Mordovia Saransk

30/06 18:55
 

NK Publikum Celje

Vardar Skopje

30/06 19:00
 

Odense BK

Kalmar FF

30/06 19:30
 

1. Magdeburg

Brandenburger Sc Sud 05

30/06 19:30
 

Eastleigh

Reading

30/06 19:30
 

Clyde

Alloa Athletic

30/06 20:00
 

Aalborg BK

Randers

30/06 20:00
 

Crusaders FC

Motherwell

30/06 20:00
 

Wick Academy

Ross County

30/06 20:00
 

Viborg

Hobro I.K.

30/06 20:00
 

Djurgardens

Aarhus AGF

30/06 20:00
 

SG Sonnenhof Grobaspach

Astoria Walldorf

30/06 20:00
 

Wolfsburg Am

Sportfreunde Lotte

30/06 20:00
 

CSKA Sofia

Shakhtar Donetsk

30/06 20:30
 

Sdc putten

Feyenoord Rotterdam

30/06 21:00
 

Annan Athletic

Queen of South

30/06 21:00
 

East Fife

Dunfermline

30/06 21:00
 

Hacken

Dalkurd Ff

30/06 21:00
 

Vfb Ginsheim

SV Wehen Wiesbaden

30/06 21:00
 

Keith

Inverness C.T.

30/06 21:00
 

Trelleborgs FF

Lyngby

30/06 21:00
 

Celtic

Bohemians 1905

30/06 21:00
 

Dalbeattie Star

Stirling Albion

30/06 21:00
 

Coleraine

Glenavon Lurgan

30/06 21:00
 

Dynamo Dresden

Bsg Wismut Gera

30/06 22:00
 

Fola Esch

Fortuna Koln

30/06 22:00
 

Forfar Athletic

Ayr Utd

30/06 22:00
 

Nitra

Brno

30/06 22:00
 

Zurich

St. Gallen

30/06 22:00
 

Civil Service Strollers

Cowdenbeath

30/06 22:00
 

Blerick

VVV Venlo

30/06 22:00
 

Montrose

Peterhead

30/06 23:00
 

MTK Hungaria FC

Zemplin Michalovce

30/06 23:00
 

Odra Opole

Opava

30/06 23:00
 

Fk Graffin Vlasim

Baumit Jablonec

30/06 23:00
 

Lugano

Chiasso

30/06 23:00
 

LASK Linz

Crvena Zvezda

30/06 23:00
 

SV Ried

Zapresic

30/06 23:00
 

Cumbernauld Colts

Stranraer

30/06 23:00
 

Hradec Kralove

Marila Pribram

30/06 23:00
 

Poprad

LKS Nieciecza

30/06 23:00
 

Beitar Jerusalem

Budapest Honved

30/06 23:00
 

Olympiakos Piraeus

WSG Wattens

30/06 23:30
 

Sion

Yverdon

30/06 23:30
 

Young Boys

Ludogorets Razgrad

01/07 00:00
 

Ronse

Peruwelz

01/07 00:00
 

Muri

Aarau

01/07 00:00
 

Munchen 1860

Basel

01/07 00:00
 

Luzern

Vaduz

01/07 00:00
 

Kfc Houtvenne

Westerlo

01/07 00:00
 

Grasshoppers

Wil 1900

01/07 00:00
 

Universitatea Craiova

Ufa

01/07 01:00
 

Cercle Brugge

Sporting Charleroi

01/07 01:00
 

Sparta Petegem

Zulte-Waregem

01/07 01:00
 

Torhout

Club Brugge

01/07 01:00
 

Standard Liege

Nancy

01/07 01:30
 

Sint Niklaas

Red Star Waasland-Beveren

01/07 02:00
 

NK Aluminij

Luftetari Gjirokaster

01/07 10:00
 

San Jose Earthquakes

Los Angeles Galaxy

30/06 18:00
 

Ryazan Womens

Zvezda Irkutsk Womens

30/06 20:00
 

Lokomotiv Moscow Womens

Torpedo Izhevsk Womens

30/06 20:00
 

Chertanovo Moscow Womens

Cska Moscow Womens

30/06 20:00
 

Yenisey Krasnoyarsk Womens

Kubanochka Krasnodar Womens

01/07 03:30
 

Orlando Pride Womens

North Carolina Womens

01/07 10:00
 

Seattle Reign Womens

Portland Thorns Fc Womens

01/07 10:00
 

Utah Royals Womens

Sky Blue Fc Womens

30/06 21:00
 

Trondheims Orn Womens

Lsk Kvinner Womens

30/06 21:00
 

Sandviken Womens

Stabaek Womens

30/06 21:00
 

Klepp Il Womens

Kolbotn Womens

30/06 21:00
 

Avaldsnes Womens

Roa Womens

30/06 21:00
 

Valerenga Womens

Lyn Womens

30/06 22:00
 

Grand Bodo Womens

Arna Bjornar Womens

30/06 19:00
 

Ljusdal Womens

If Boljan Womens

30/06 20:00
 

Asarums If Fk Womens

Kif Orebro Duff Womens

30/06 20:15
 

Ik Uppsala Womens

Kungsbacka Dff Womens

30/06 21:00
 

Lidkopings Fk Womens

Umea Fc Womens

30/06 21:00
 

Aik Solna Womens

Mallbackens If Womens

30/06 21:00
 

Sundsvalls Dff Womens

Kvarnsvedens Ik Womens

30/06 21:00
 

Vasteras Bk 30 Womens

Assi If Womens

30/06 16:00
 

Brisbane Strikers

Cairns

30/06 17:00
 

Western Pride

Queensland Lions SC

30/06 17:00
 

North Queensland Fury

SWQ Thunder

30/06 17:00
 

Redlands United FC

Sunshine Coast

30/06 17:00
 

Magpies Crusaders

Moreton Bay United

30/06 13:00
 

Oakleigh Cannons U20

Green Gully Cavaliers U20

30/06 13:00
 

Bulleen Lions U20

Avondale U20

30/06 13:00
 

Hume City U20

Port Melbourne Sharks Sc U20

30/06 13:00
 

Dandenong Thunder U20

Kingston City U20

30/06 13:00
 

Melbourne Knights U20

Bentleigh Greens U20

30/06 13:00
 

South Melbourne U20

Northcote City U20

30/06 13:00
 

Heidelberg United U20

Pascoe Vale Sc U20

01/07 00:15
 

Manta

Cds Santa Rita

01/07 04:00
 

Cd Puerto Quito

Mushuc Runa

30/06 21:00
 

Ia Akranes (w)

Umf Sindri Hofn Womens

01/07 00:00
 

Trottur Reykjavik Womens

Hamrarnir Womens

30/06 22:00
 

Fjardabyggd

Tindastoll Sauda

30/06 22:00
 

Huginn

Vestri

01/07 00:00
 

Magni

Umf Njardvik

01/07 00:00
 

Kari

Volsungur Husavik

01/07 00:00
 

UMF Selfoss

Thor Akureyri

30/06 20:00
 

Haka

Ekenas IF Fotboll

30/06 20:00
 

HIFK

AC Oulu

30/06 20:00
 

Kpv

Jaro

30/06 20:00
 

KTP Kotka

Ac Kajaani

30/06 18:00
 

Benfica U17

Porto Sad U17

30/06 18:00
 

Sporting Lisbon Sad U17

Vitoria Sc Guimaraes U17

30/06 18:00
 

Belenenses U17

Spg C Braga U17

30/06 19:00
 

Kramfors Alliansen

Gallivare Malmbergets Ff

30/06 20:00
 

Ifk Timra

IFK Lulea

30/06 22:00
 

IFK Ostersund

Ifk Umea

30/06 22:00
 

Ytterhogdal Ik

Harnosands FF

30/06 19:30
 

Savedalens IF

Hogaborgs Bk

30/06 20:00
 

Bk Olympic

Assyriska Bk

30/06 20:00
 

Ifk Malmo

Ullared

30/06 20:00
 

Kvarnby IK

Rosengard

30/06 20:00
 

Ksf Prespa Birlik

IS Halmia

30/06 21:00
 

Varbergs Gif

Hittarps Ik

30/06 19:45
 

Valbo Ff

Gute

30/06 21:00
 

BKV Norrtalje

Stromsbergs IF

30/06 22:00
 

Ifk Stocksund

Ifk Mora

30/06 22:00
 

Bollnas Gif Ff

Karlbergs BK

30/06 20:00
 

Varmdo IF

Huddinge If

30/06 22:00
 

Enskede Ik

Eskilstuna City FK

30/06 22:00
 

Sodertalje

Motala AIF

30/06 20:00
 

Torns IF

Skovde AIK

30/06 20:00
 

Tvaakers IF

Atvidabergs FF

30/06 22:00
 

Grebbestads If

Husqvarna FF

30/06 22:00
 

Oskarshamns AIK

IK Oddevold

30/06 22:00
 

Eskilsminne IF

Angelholms FF

30/06 20:00
 

Torslanda IK

Fbk Karlstad

30/06 22:00
 

Karlstad BK

Vanersborg

30/06 22:00
 

Skoftebyns If

Stenungsunds If

30/06 22:00
 

Hisingsbacka

Trollhattan

30/06 22:00
 

Vargarda Ik

Orebro Syrianska If

30/06 21:00
 

Hammarby Womens

Rosengard Womens

30/06 21:00
 

Kopparbergs/goeteborg Womens

Vaxjo Ff Womens

30/06 21:00
 

Djurgardens Womens

Kristianstads Dff Womens

30/06 21:00
 

If Limhamn Bunkeflo Womens

Eskilstuna United Df Womens

30/06 21:00
 

Linkopings Fc Womens

Ifk Kalmar Womens

30/06 21:00
 

Sollentuna United FF

Syrianska

30/06 22:00
 

Nykopings BIS

Vasteras

01/07 00:00
 

Sandvikens IF

Akropolis IF

01/07 01:00
 

Umea FC

Arameisk-syrianska If

30/06 22:00
 

GAIS

Norrby IF

30/06 22:00
 

Jonkopings Sodra IF

Halmstads

30/06 22:00
 

IFK Varnamo

IK Brage

01/07 00:00
 

Degerfors IF

Ik Frej Taby

01/07 00:00
 

Gefle IF

Varbergs BoIS FC

30/06 22:00
 

Spartaki Tskhinvali

Merani Martvili

30/06 22:00
 

Norchi Dinamoeli Tbilisi

Telavi

30/06 12:00
 

Southern United Womens

Senior Ntc Womens

30/06 12:00
 

Bayside United Womens

Geelong Galaxy Womens

30/06 12:00
 

Heidelberg Utd Womens

Calder United Sc Womens

30/06 12:00
 

Box Hill Womens

Alamein Womens

30/06 12:00
 

South Melbourne Womens

Bulleen Lions Womens

30/06 12:00
 

St Albans Saints

Dandenong City Sc

30/06 12:00
 

Werribee City Sc

Langwarrin

30/06 12:00
 

Nunawading City

Melbourne Victory Fc Am

30/06 13:00
 

Murray United

Altona Magic

30/06 13:00
 

Moreland City

Brunswick City

30/06 13:00
 

Moreland Zebras

Box Hill United Sc

30/06 13:00
 

Whittlesea Ranges Fc

Goulburn Valley Suns

30/06 13:00
 

Sunshine George Cross

Eastern Lions Sc

30/06 13:00
 

Springvale White Eagles

North Geelong Warriors

30/06 16:00
 

Ballarat Red Devils

Melbourne Heart Youth

30/06 12:00
 

South Hobart

Launceston City

30/06 14:30
 

Northern wandering

Devonport City

30/06 16:00
 

Kingborough Lions

Clarence United

30/06 12:30
 

Poet Adelarde Pirates

White City Woodville

30/06 12:30
 

Western Strikers SC

The Cove

30/06 12:30
 

Fulham United

Salisbury United

30/06 12:30
 

Cumberland United

Noarlunga United

30/06 12:30
 

Adelaide Blue Eagles

Adelaide Raiders SC

30/06 12:30
 

Seaford Rangers

Modbury Jets

30/06 13:30
 

North Eastern Metrostars

Sturt Lions

30/06 13:30
 

Para Hills Knights

Adelaide Comets

30/06 13:30
 

Adelaide Panthers

Adelaide United Fc Youth

30/06 15:00
 

West Adelaide

Croydon Kings

30/06 17:00
 

Adelaide Olympic

Adelaide City

30/06 14:00
 

Fc Bulleen Lions

Avondale Heights

30/06 17:00
 

Hume City

Port Melbourne Sharks

30/06 17:00
 

Dandenong Thunder

Kingston City

30/06 15:00
 

University of Queensland

Albany Creek

30/06 15:00
 

North Pine

Centenary Stormers

30/06 16:00
 

Bayside United

Virginia United

30/06 16:30
 

Grange Thistle

Acacia Ridge

30/06 15:00
 

Armadale

Bayswater City

30/06 15:00
 

Cockburn City

Joondalup United

30/06 15:00
 

Stirling Lions

ECU Joondalup

30/06 15:00
 

Sorrento

Inglewood United

30/06 15:00
 

Subiaco AFC

Balcatta

30/06 19:00
 

Forrestfield United

Perth SC

30/06 16:00
 

Mount Gravatt

Taringa Rovers

30/06 16:00
 

Dak Lak

Viettel

30/06 16:30
 

Cong An Nhan Dan

Đồng Tháp

30/06 17:30
 

Binh Phuoc

Bình Định

30/06 18:00
 

Hanoi 2

Xm Fico Tay Ninh

30/06 12:00
 

Reinmeer Aomori

Honda

30/06 12:00
 

Honda Lock SC

Mio Biwako Shiga

30/06 17:30
 

Balestier Khalsa FC

Tampines Rovers FC

30/06 20:15
 

DPMM FC

Singapore Warriors

30/06 15:00
 

Qingdao Jonoon

Shenyang City Public

30/06 15:30
 

Shenyang Dongjin

Dalian Boyang

30/06 15:30
 

Jinlin Baijia

Yanbian Beiguo

30/06 15:30
 

Jiangsu Yancheng

Zibo Sunday

30/06 16:00
 

Baotou Southern

Baoding Rongda

30/06 16:00
 

Beijing Tech

Shaanxi Changan Athletic

30/06 16:00
 

Hebei Jingying

Yinchuan Helanshan

30/06 16:00
 

Anhui Hefei Guiguan

Shenzhen Pengcheng

30/06 16:00
 

Shanghai Sunfun

Sichuan Jiuniu

30/06 16:30
 

Hunan Billows

Suzhou Dongwu

30/06 19:30
 

Zhenjiang Huasa

Jiangxi Liansheng

30/06 19:30
 

Fujian Tianxin

Nantong Zhiyun

30/06 19:30
 

Sichuan Annapurna

Hainan Boying Seamen

30/06 19:30
 

Shenzhen Renren

Lijiang Feihu

01/07 04:00
 

Guay Leena

Sportivo Iteno

01/07 04:00
 

Fulgencio Yegros

Club Fernando De La Mora

01/07 04:00
 

Deportivo Caaguazu

2 De Mayo Pjc

01/07 04:00
 

Rubio Nu Asuncion

Ri 3 Corrales

01/07 04:00
 

Resistencia Sc

Martin Ledesma

01/07 04:00
 

Sportivo Trinidense

General Caballero

01/07 04:00
 

Ovetense

Ca River Plate Asuncion

01/07 04:00
 

Deportivo Liberacion

Sportivo San Lorenzo

01/07 04:00
 

Puerto Montt

Huadiwei Sub

01/07 04:00
 

Csyd Barnechea

Curico Unido

01/07 04:00
 

San Marcos De Arica

Cobreloa

01/07 04:00
 

Union Espanola

Audax Italiano

01/07 04:00
 

Huachipato

Cd Copiapo S.a.

01/07 04:00
 

Union La Calera

Palestino

01/07 04:00
 

Nublense

Cobresal

01/07 04:00
 

Colchagua Cd

Universidad de Chile

01/07 05:00
 

Bethlehem Steel

Charlotte Independence

01/07 07:00
 

Indy Eleven

Harrisburg Islanders

01/07 07:00
 

Richmond Kickers

North Carolina

01/07 07:30
 

Cincinnati

Ottawa Fury

01/07 07:30
 

Louisville City

New York Red Bulls B

01/07 08:00
 

Colorado Springs Switchbacks

San Antonio

01/07 08:30
 

Nashville

Atlanta United Ii

01/07 08:30
 

Stlouis Lions

Rio Grande Valley

01/07 08:30
 

Tulsa Roughnecks

Las Vegas Lights

01/07 10:00
 

Fresno

Sacramento Republic

01/07 10:30
 

Reno 1868

Portland Timbers 2

01/07 04:00
 

Delfin

Macara

01/07 07:00
 

Independiente Jose Teran

Barcelona Sporting Club

01/07 08:00
 

CD El Nacional

Delfin

01/07 08:00
 

Sociedad Deportiva Aucas

Independiente Jose Teran

01/07 08:00
 

Guayaquil City

Liga Dep. Universitaria Quito

01/07 08:00
 

Barcelona Sporting Club

Tecnico Universitario

01/07 08:00
 

Macara

Emelec

01/07 08:00
 

Deportivo Cuenca

Univ. Catolica

30/06 17:00
 

Hantharwady United

Laconi Lian

30/06 17:00
 

Yangon United

Magway

30/06 17:30
 

Mawyawadi

Ayeyawady United

30/06 19:00
 

Posta Rangers

Kericho

30/06 20:00
 

Deckard Lian

Ulinzi Stars Nakuru

30/06 20:00
 

Chemelil Sugar

Nakumatt

30/06 20:00
 

Sony Sugar

Nzoia United

30/06 20:00
 

Bandari

Mathare United

30/06 20:00
 

Kakamega

Afc Leopards Sc

30/06 20:00
 

Vihiga United

Tusker

30/06 21:15
 

Wazito

Sofapaka

30/06 16:30
 

Sutherland Sharks

Bonnyrigg White Eagles

30/06 17:00
 

Hakoah Sydney

Marconi Stallions

30/06 17:45
 

Sydney FC U21

APIA Leichhardt Tigers