livescore - live soccer scores

Fixtures: 29 Jun 2018 Soccer Fixtures & Schedule

30/06 02:30
 

Lincoln City

Kf Drita Gjilan

30/06 08:00
 

Minnesota United

Dallas

29/06 16:00
 

Spartak Moscow II

Chertanovo Moscow

29/06 16:00
 

Chayka K Sr

Anzhi

29/06 19:05
 

Jku

Vipers

29/06 19:30
 

Slovan Liberec

Sk Slovan Varnsdorf

29/06 21:00
 

Esbjerg FB

Sonderjyske

29/06 21:00
 

Midtjylland

Malmo

29/06 21:00
 

Elite 3000 Helsingor

Elfsborg

29/06 21:00
 

Banants

Lokomotiv Tashkent

29/06 21:30
 

Slavia Praha

Viktoria Zizkov

29/06 22:00
 

Cherno More Varna

Alexandria

29/06 22:00
 

Wurzburger Kickers

Mainz Am

29/06 22:00
 

Kolos Kovalyovka

Olimpic Donetsk

29/06 22:00
 

Lokomotiv Moscow Reserves

Veles

29/06 22:00
 

FK Zvezda Ryazan

FK Kolomna

29/06 22:00
 

Metalist Kharkiv

Kremin Kremenchuk

29/06 23:00
 

Trenkwalder Admira

CSKA Moscow

29/06 23:00
 

Beroe

Anorthosis Famagusta FC

29/06 23:00
 

Garbarnia Krakow

Puszcza Niepolomice

29/06 23:00
 

Lechia Gdansk

Bytovia Bytow

29/06 23:00
 

Ruch Chorzow Youth

Baltyk Koszalin Youth

29/06 23:00
 

Cska 1948 Sofia

Strumska Slava

29/06 23:15
 

Dorogi

Inter Bratislava

29/06 23:30
 

Oberlausitz

Slovan Liberec

29/06 23:30
 

Prostejov

Vitkovice

29/06 23:30
 

Wacker Innsbruck

V-Varen Nagasaki

29/06 23:50
 

Blau Weiss Linz

Tsv Buchbach

30/06 00:00
 

PAOK Saloniki

Anderlecht

30/06 00:00
 

SG Austria Klagenfurt

Lokomotiv Moscow

30/06 00:00
 

Wolfsberger AC

FK Vozdovac Beograd

30/06 00:00
 

Zrinjski Mostar

Gorica

30/06 00:00
 

St.Polten

Fcm Traiskirchen

30/06 00:00
 

Clermont Foot

Mc Alger

30/06 00:00
 

NK Rijeka

Hnk Vukovar 91

30/06 00:00
 

FK Rostov

Partizan Belgrade

30/06 00:00
 

Sturm Graz Amateur

Fehervar Videoton

30/06 00:15
 

Sochaux

Servette

30/06 00:30
 

Mattersburg

Zlate Moravce

30/06 00:30
 

TSV Aubstadt

Greuther Furth

30/06 00:30
 

Union Gurten

SKU Amstetten

30/06 00:30
 

Wurzburger Kickers

Stuttgart Amateure

30/06 00:30
 

Sv Seekirchen

Red Bull Salzburg

30/06 00:30
 

Slavia Praha

Slovan Bratislava

30/06 00:35
 

SV Grodig

Atsv Stadl Paura

30/06 01:00
 

Lausanne Sports

Neuchatel Xamax

30/06 01:00
 

Schaffhausen

Tsg Balingen

30/06 01:00
 

Vfb Hohenems

Austria Lustenau

30/06 01:00
 

Thun

Rapperswil Jona

30/06 01:00
 

Avanti Stekene

Lokeren

30/06 01:00
 

Worgl

Arsenal Tula

30/06 01:00
 

Sc Schwaz

Wattens 1b

30/06 01:00
 

Kapfenberg Youth

SC Kalsdorf

30/06 01:00
 

Sc Gleisdorf

Trenkwalder Admira Youth

30/06 01:00
 

Singida United

Apr

30/06 01:30
 

Sc Dikkelvenne

Gent

30/06 01:30
 

Berkum

Zwolle

30/06 01:30
 

SC Victoria Hamburg

Eintracht Norderstedt

30/06 01:50
 

Hajduk Split

Gornik Zabrze

30/06 02:00
 

The New Saints

Falkirk

30/06 02:45
 

Forres Mechanics

Airdrie United

30/06 02:45
 

Brechin City

Dundee

30/06 09:05
 

Houston Dynamo

Monterrey

30/06 02:35
 

Dundalk

Cork City

30/06 02:45
 

Bohemians

St. Patrick's

30/06 02:45
 

Limerick FC

Bray Wanderers

30/06 03:00
 

Shamrock Rovers

Derry City

29/06 23:00
 

TPS Turku

IFK Mariehamn

30/06 00:00
 

Lahti

HJK Helsinki

29/06 23:45
 

Luch Minsk

BATE Borisov

30/06 01:45
 

Gomel

Dinamo Brest

30/06 00:00
 

Rigas Futbola Skola

FK Ventspils

30/06 02:45
 

Athlone

Wexford Youths

30/06 02:45
 

Cabinteely

Finn Harps

30/06 02:45
 

Drogheda United

Cobh Ramblers

30/06 02:45
 

Galway United

Shelbourne

30/06 02:45
 

UC Dublin UCD

Longford Town

30/06 09:00
 

Csc Mississauga

Sc Scarborough Ontario

29/06 23:30
 

Kupiskis

Dziugas Telsiai

29/06 23:30
 

Utenis Utena

Nevezis

30/06 00:00
 

Taip

Stumbras 2

29/06 22:00
 

Mashal Muborak

Andijon

29/06 20:20
 

Pfc Labsa

Zaamin

29/06 20:55
 

Iftixor Oltiariq

Nurafshon

29/06 21:00
 

Istiklol Fergana

Aral Nukus

29/06 21:10
 

Hotira Namangan

Yozyovon

29/06 21:30
 

Dinamo Samarkand

Naryn

29/06 21:30
 

Xorazm Urganch

Shurtan Guzor

29/06 21:35
 

Lokomotiv Bfk

Fk Gijduvon

30/06 02:00
 

Avai Youth

Joinville Sc Youth

29/06 16:00
 

Lithuania U17

Estonia U17

29/06 16:00
 

Latvia U17

Finland U17

30/06 03:15
 

Valur (w)

Grindavik Womens

29/06 16:55
 

Chita M

Radian-Baikal Irkutsk

29/06 23:00
 

Rosich 2

Vorobievy Gory

30/06 10:30
 

Stop Out

Waterside Karori

30/06 10:30
 

Miramar Rangers

Wellington Olympic

30/06 10:30
 

Wellington United

Wairarapa United

30/06 10:45
 

Ferrymead Bays

Nomads

30/06 11:00
 

Eastern Suburbs Afc

Bay Olympic

29/06 16:15
 

Oakleigh Cannons U20

Green Gully Cavaliers U20

29/06 16:30
 

Melbourne Knights U20

Bentleigh Greens U20

30/06 03:30
 

Cd Clan Juvenil

Sociedad Deportivo Quito

30/06 03:15
 

Vikingur Olafsvik

IA Akranes

30/06 03:15
 

Ir Reykjavik

Haukar

30/06 03:15
 

Throttur

Leiknir Reykjavik

30/06 03:15
 

Grotta Seltjarnarnes

Umf Vidir

30/06 03:15
 

Leiknir F

Hottur Egilsstadir

29/06 23:30
 

Jyvaskyla JK

Klubi 04

30/06 01:00
 

NK Siroki Brijeg

FK Zeljeznicar

30/06 01:00
 

Varmbols Fc

IK Sleipner

30/06 01:00
 

Vanersborg

IFK Uddevalla

30/06 01:00
 

Rynninge IK

Karlslunds If Hfk

30/06 01:30
 

Gamla Upsala

Sundbybergs

30/06 02:00
 

Ifk Lidingo

Taby

30/06 00:00
 

Imavere Forss

Trans Narva

29/06 22:00
 

Sioni Bolnisi

Torpedo Kutaisi

29/06 23:30
 

Kolkheti Khobi

Dinamo Tbilisi

30/06 01:00
 

Metalurgi Rustavi

Samtredia

29/06 18:15
 

Melbourne Knights

Bentleigh Greens

29/06 18:30
 

Oakleigh Cannons

Green Gully Cavaliers

29/06 18:30
 

The Gap

Brisbane Knights

29/06 18:00
 

Long An

Hue FC

29/06 21:45
 

Al Shorta

Naft Misan

29/06 19:35
 

Cheng Fung

Psp Macau

30/06 05:00
 

CSA Alagoas AL

Coritiba (PR)

30/06 06:15
 

Atletico Clube Goianiense

Brasil De Pelotas Rs

30/06 08:30
 

Guarani

Boa Esporte Clube

30/06 08:00
 

Csyd Barnechea

Curico Unido

30/06 10:40
 

Phoenix Rising

Orange County Sc

30/06 09:00
 

Tecnico Universitario

Deportivo Cuenca

30/06 02:00
 

Iraty Sc U19

Cascavel Pr U19

29/06 23:30
 

Nups

Puiu

29/06 23:30
 

Maps Masku

Tpk

29/06 23:30
 

Sc Wolves

P-iirot

30/06 00:00
 

Sporting Kristina

Esse IK

30/06 00:00
 

NOPS

Tpv/2

30/06 00:00
 

Sudet

Union Plaani

30/06 00:15
 

Herto

PK-35

30/06 00:15
 

Viikingit 2

Salreipas

30/06 00:30
 

Kapa Ii

Hoogee

30/06 01:00
 

Torslanda Ik U19

Norrby If U19

29/06 19:00
 

Kcb

Modern Coast

29/06 20:00
 

Gor Mahia

Sony Sugar

29/06 21:15
 

Nairobi Star City

Talanta

30/06 02:00
 

Sao Jose Dos Campos Womens

Sao Francisco Womens