livescore - live soccer scores

Fixtures: 27 Jun 2018 Soccer Fixtures & Schedule

27/06 22:00
 

South Korea

Germany

27/06 22:00
 

Mexico

Sweden

28/06 02:00
 

Serbia

Brazil

28/06 02:00
 

Switzerland

Costa Rica

27/06 16:00
 

1. Tatran Presov

Slavoj Trebisov

27/06 16:00
 

Lokomotiv Plovdiv

Maritsa 1921

27/06 16:15
 

Dynamo Kyiv

Kolos Kovalyovka

27/06 16:30
 

Garbarnia Krakow

Ruch Chorzow

27/06 17:00
 

Sparta Praha

MFK Ruzomberok

27/06 17:00
 

Stal Stalowa Wola

Viitorul Constanta

27/06 17:00
 

SK Sigma Olomouc

Fotbal Trinec

27/06 17:00
 

Wisla Plock

LKS Lodz

27/06 17:30
 

Brisbane Roar

Logan Lightning

27/06 18:00
 

Jagiellonia Bialystok

Olsztyn OKS 1945

27/06 19:00
 

Kobenhavn

Lyngby

27/06 19:15
 

Litex Lovech

Vitosha Bistritsa

27/06 19:30
 

IFK Norrkoping

Nordsjaelland

27/06 21:00
 

Zurich

Wil 1900

27/06 21:00
 

Sport Podbrezova

Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas

27/06 21:55
 

Chernomorets Odessa

Balkany Zorya

27/06 22:00
 

Chiasso

Sion

27/06 22:00
 

Spartak Moscow

Strogino Moscow

27/06 22:00
 

Beroe

Alexandria

27/06 22:00
 

Almte Barosso

Fluminense Sc

27/06 22:00
 

Dnipro 1

Kremin Kremenchuk

27/06 22:20
 

Pfc Nyva Vinnytsia

Cherkaskyi Dnipro

27/06 22:30
 

Pardubice

Slovan Liberec U21

27/06 22:30
 

Teplice

Usti nad Labem

27/06 22:30
 

Wisla Krakow

Rakow Czestochowa

27/06 22:30
 

Hnk Gorica

Krsko Posavlje

27/06 22:45
 

Pfk Oleksandria U19

Inhulets Petrove

27/06 22:55
 

Levski Sofia

Septemvri Simitli

27/06 23:00
 

Spartak Trnava

Synot Slovacko

27/06 23:00
 

Fk Mas Taborsko

Marila Pribram

27/06 23:00
 

Fk Graffin Vlasim

Dukla Praha

27/06 23:00
 

Ferencvarosi TC

Zlin

27/06 23:00
 

Botev Galabovo

Dunav Ruse

27/06 23:00
 

SK Sigma Olomouc

Hradec Kralove

27/06 23:00
 

MTK Hungaria FC

KFC Komarno

27/06 23:00
 

Sk Slovan Varnsdorf

Mlada Boleslav

27/06 23:00
 

Zemun

Mordovia Saransk

27/06 23:00
 

Fk Banik Sokolov

Viktoria Plzen

27/06 23:00
 

Mashuk-KMV

FK Biolog

27/06 23:00
 

Botev Plovdiv

Vereya

27/06 23:00
 

Zaglebie Sosnowiec

Viitorul Constanta

27/06 23:00
 

Sozopol

Chernomorets Pomorie

27/06 23:00
 

Krylya Sovetov Samara

Yan Bian Fude

27/06 23:15
 

Banik Ostrava

Zlate Moravce

27/06 23:30
 

Partizan Belgrade

Cracovia Krakow

27/06 23:30
 

FK Senica

Artmedia Petrzalka

28/06 00:00
 

Odense BK

Ostersunds

28/06 00:00
 

Rheindorf Altach

Young Boys

28/06 00:00
 

CSKA Sofia

Ufa

28/06 00:00
 

Korona Kielce

Hapoel Beer Sheva

28/06 00:00
 

Ac Sementina

Lugano

28/06 00:10
 

ZNK Osijek

FK Shkendija 79

28/06 00:30
 

SC Weiz

NK Maribor

28/06 00:30
 

Sturm Graz

Domzale

28/06 00:30
 

SK Vorwarts Steyr

Celtic

28/06 01:00
 

SG Austria Klagenfurt

NK Rudar Velenje

28/06 01:00
 

Waremme

Standard Liege

28/06 01:00
 

Cercle Brugge

KV Mechelen

28/06 01:00
 

Vfb Huls

MSV Duisburg

28/06 01:00
 

Hertha Bsc Berlin Am

TSG Neustrelitz

28/06 01:00
 

Thes Sport

St.-Truidense VV

28/06 01:30
 

Sprimont Comblain

AS Eupen

28/06 02:00
 

Uruguay U20

Chile U20

28/06 07:10
 

Ca Metropolitano

Camboriu Sc

28/06 01:30
 

Kvarnsvedens IK

Sandvikens IF

27/06 23:30
 

Dinamo-Auto

Speranta Nisporeni

28/06 00:00
 

Sheriff

Milsami

28/06 00:00
 

Zimbru Chisinau

Olimpia Balti

28/06 02:00
 

Petrocub Hincesti

Sfintul Gheorghe

27/06 19:00
 

Buriram United

Bangkok United FC

27/06 16:30
 

Chainat United

Thailand Honda Fc

27/06 16:30
 

Narathiwat

Rayong

27/06 16:30
 

Samut Prakan United

Ubon Umt United

27/06 16:30
 

Royal Thai Fleet

Sa Kaeo City

27/06 16:30
 

Army United

Udon Thani

27/06 16:30
 

Samut Songkhram FC

Army United

27/06 16:30
 

Ubon Ratchathani

Bgc

27/06 19:00
 

Prachuap Khiri Khan

Sukhothai

27/06 19:00
 

Khonkaen FC

Bangkok Fc

27/06 19:00
 

Navy

Muang Loei United

27/06 19:00
 

BEC Tero Sasana

Chainat FC

27/06 19:00
 

Nakhon Ratchasima

Chiangrai United

27/06 19:00
 

Nonthaburi

Kasetsart

27/06 19:00
 

Phrae United

Kohkwang

27/06 19:00
 

Suphanburi FC

Ratchaburi FC

27/06 19:00
 

Trat Fc

Phitsanulok

27/06 20:00
 

Muang Thong United

Nong Bua Lamphu

27/06 20:00
 

Chiangmai Fc

Air Force Central

27/06 18:00
 

Finland U17

Estonia U17

27/06 16:00
 

Lithuania U17

Latvia U17

28/06 00:00
 

Kiffen

Fc Espoo

27/06 18:30
 

Okayama

Tokyo Verdy

27/06 18:30
 

Okayama

Tokyo Verdy

27/06 18:00
 

Sông Lam Nghệ An

Sài Gòn FC

27/06 19:00
 

Nam Dinh

Đà Nẵng

27/06 19:00
 

Tp Ho Chi Minh

Cần Thơ

27/06 20:00
 

Hà Nội FC

Quảng Nam

27/06 23:30
 

Js Hercules

Tampere

27/06 23:30
 

Japs

LPS Helsinki

27/06 21:00
 

Irtysh Pavlodar

Kairat Almaty

27/06 21:30
 

FK Atyrau

Shakhtyor Karagandy

27/06 23:00
 

Lietava Jonava

Kauno Zalgiris

28/06 01:00
 

Suduva

FK Zalgiris Vilnius

27/06 19:00
 

Forest Rangers

Nkana

27/06 19:00
 

Kabwe Youth Soccer Academy

Power Dynamos

27/06 20:55
 

National Assembly

Buildcon

27/06 20:55
 

Napsa Stars

Nkwazi

27/06 21:00
 

Green Buffaloes

Kitwe United

27/06 21:00
 

Kabwe Warriors

Nakambala Leopards

27/06 21:00
 

Zanaco

Nchanga Rangers

27/06 21:00
 

New Monze Swallows

Red Arrows

27/06 21:10
 

Zesco United Ndola

Lusaka Dynamos

28/06 02:00
 

Vikingur Gotu

EB Streymur

27/06 17:30
 

Northcote City

Heidelberg United

27/06 21:00
 

Sportakademklub Moscow

Lokomotiv Moscow U19

27/06 21:05
 

Vulkan

Letnii Dozhdik

27/06 23:00
 

Rosich

Zenit Moskva

27/06 23:00
 

Kvant Obninsk

Saturn M Ramenskoye

28/06 07:30
 

Orlando Pride Womens

Houston Dash Womens

28/06 10:05
 

Utah Royals Womens

Seattle Reign Womens

28/06 10:05
 

Utah Royals Womens

Seattle Reign Womens

28/06 10:30
 

Portland Thorns Fc Womens

Sky Blue Fc Womens

28/06 10:35
 

Portland Thorns Fc Womens

Sky Blue Fc Womens

28/06 00:00
 

Kolbotn Womens

Roa Womens

28/06 03:15
 

Keflavik Womens

Umf Afturelding (w)

28/06 03:15
 

Keflavik Womens

Umf Afturelding (w)

28/06 03:15
 

HK Kopavog

Fram Reykjavik

28/06 01:30
 

IFK Aspudden-Tellus

Haninge

28/06 00:00
 

Dila Gori

Lokomotiv Tbilisi

27/06 21:45
 

Al Semawah

Al Minaa

27/06 21:45
 

Al-Hudod

Alsinaat Alkahrabaiya

27/06 21:00
 

Terengganu

Negeri Sembilan Matrix

27/06 21:00
 

Kuala Lumpur

Pknp

27/06 21:00
 

Felda United FC

Johor Darul Takzim II

27/06 21:00
 

UiTM

Terengganu B

28/06 00:00
 

Internacional Rs Youth

Sao Jose Sp Youth

27/06 22:00
 

Recreativo Libolo

Kabuscorp

27/06 22:00
 

Recreativo Caala

Sagrada Esperanca

27/06 22:00
 

Desportivo Huila

Progresso Sambizanga

27/06 22:00
 

Desportivo Jgm

Sporting Cabinda

27/06 22:00
 

Domant

Estrela Clube 1 De Maio

27/06 22:00
 

Interclube Luanda

Casa Militar

28/06 00:30
 

Petro Atletico De Luanda

Onze Bravos

28/06 07:00
 

Toronto 2

Cincinnati

28/06 07:00
 

Louisville City

Pittsburgh Riverhounds Sc

28/06 08:15
 

Charlotte Independence

Tampa Bay Rowdies

28/06 08:30
 

Tulsa Roughnecks

LA Galaxy 2

28/06 02:30
 

Drogheda United U19

St Patricks Cy

27/06 22:15
 

Ropo

Roi United

27/06 23:00
 

Tips

Pohu

27/06 23:15
 

Inter Turku 2

Peimari United

28/06 00:00
 

Hercules Ii

As Moon

28/06 00:00
 

Boda

Tuwe

28/06 00:30
 

Kuusysi

Malmin Palloseura Helsinki

28/06 00:30
 

Tove Pori

Pif

28/06 01:00
 

Landskrona U19

Kristianstads Ff U19

27/06 19:30
 

Kericho

Afc Leopards Sc

27/06 21:30
 

Gicumbi

Etincelles

27/06 21:30
 

Mukura

Bugesera

27/06 21:30
 

Musanze

As Kigali

27/06 20:00
 

Wolaita Dicha

Welwalo Adigrat

27/06 20:10
 

Awassa Kenema

Ethiopia Bunna