livescore - live soccer scores

Fixtures: 24 Jun 2018 Soccer Fixtures & Schedule

24/06 20:00
 

England

Panama

24/06 23:00
 

Japan

Senegal

25/06 02:00
 

Poland

Colombia

25/06 04:30
 

Atlanta United

Portland Timbers

25/06 05:00
 

New York City

Toronto

24/06 12:00
 

Beachside Reserves

Olympia Warriors Reserves

24/06 22:00
 

Lechia Gdansk

APOEL Nicosia

24/06 23:00
 

Legia Warszawa

Stal Mielec

24/06 23:00
 

SG Austria Klagenfurt

Tianjin Quanjian

24/06 23:20
 

Us Pergolettese

Jiangsu Sainty

25/06 00:00
 

V-Varen Nagasaki

Universitatea Craiova

25/06 02:00
 

Marcilio Dias Sc

Barra

25/06 02:00
 

Guarani De Palhoca

Ca Metropolitano

25/06 03:00
 

Fluminense Sc

Juventus Sc

25/06 00:00
 

Start Kristiansand

Kristiansund BK

25/06 00:00
 

FK Haugesund

Lillestrom

25/06 00:00
 

Sarpsborg 08 FF

Tromso IL

25/06 00:00
 

Bodo Glimt

Sandefjord

25/06 00:00
 

Stromsgodset

Ranheim IL

25/06 02:00
 

Rosenborg

Valerenga

24/06 23:30
 

Dinamo-Auto

Petrocub Hincesti

24/06 23:30
 

Olimpia Balti

Sfintul Gheorghe

24/06 23:30
 

Speranta Nisporeni

Milsami

25/06 00:00
 

Zimbru Chisinau

Sheriff

24/06 19:00
 

Prachuap Khiri Khan

Buriram United

24/06 19:00
 

Port

Bangkok Glass

24/06 20:00
 

Chiangrai United

Muang Thong United

24/06 20:00
 

Navy

Pattaya United

24/06 21:45
 

Slutsksakhar Slutsk

Dinamo Minsk

24/06 23:45
 

BATE Borisov

Shakhter Soligorsk

25/06 01:45
 

Luch Minsk

Torpedo Zhodino

24/06 22:30
 

Kairat Almaty

Astana

24/06 13:00
 

Yokohama

Ventforet Kofu

24/06 17:00
 

Machida Zelvia

Albirex Niigata

24/06 16:30
 

Nam Dinh 2

Lam Dong

24/06 19:00
 

Pho Hien

Binh Thuan

25/06 08:00
 

Sc Scarborough Ontario

Csc Mississauga

24/06 20:00
 

Alta

Asker

24/06 20:00
 

Nybergsund IL Trysil

Mjolner

25/06 00:00
 

Stabaek B

Fredrikstad

24/06 21:00
 

Viking

Ham-Kam

25/06 00:00
 

Asane Fotball

Levanger

25/06 00:00
 

Ullensaker/Kisa IL

Sandnes Ulf

25/06 00:00
 

Kongsvinger

Strommen

25/06 00:00
 

Aalesund

Notodden FK

25/06 00:00
 

Tromsdalen UIL

Floro

25/06 02:00
 

Sogndal

Jerv

24/06 18:00
 

Zhetysu 2

Tarlan Shymkent

24/06 20:00
 

Baykonur

Altay Spor Kulubu

24/06 20:00
 

Kaspyi Aktau

Bolat Temirtau

24/06 20:00
 

Maktaaral

Aktobe Zhas

24/06 20:00
 

Kairat Academy

Ekibastuzets

24/06 20:00
 

Taraz

Okzhetpes

24/06 20:00
 

Kaspyi Aktau

Bolat Temirtau

24/06 18:00
 

Nevezis

Palanga

24/06 19:00
 

Utenis Utena

Dziugas Telsiai

24/06 19:00
 

Ptt Rayong

Sisaket

24/06 19:00
 

Chiangmai Fc

Trat Fc

24/06 20:00
 

Army United

Samut Sakhon

24/06 18:45
 

Ukraine Beach Soccer

Germany Beach Soccer

24/06 20:00
 

Belarus Beach Soccer

France Beach Soccer

24/06 21:15
 

Italy Beach Soccer

Switzerland Beach Soccer

24/06 22:30
 

Azerbaijan Beach Soccer

Portugal Beach Soccer

24/06 19:15
 

Vaxjo Ff Womens

If Limhamn Bunkeflo Womens

24/06 19:15
 

Vaxjo Ff Womens

If Limhamn Bunkeflo Womens

24/06 20:00
 

Kristianstads Dff Womens

Pitea If Womens

24/06 20:00
 

Kristianstads Dff Womens

Pitea If Womens

24/06 21:00
 

Ifk Kalmar Womens

Hammarby Womens

24/06 21:00
 

Ifk Kalmar Womens

Hammarby Womens

25/06 03:30
 

Llaneros de Guanare

Diamantes De Guayana

24/06 23:00
 

Hafnarfjordur (w)

Valur (w)

25/06 00:00
 

Thor Ka Akureyri (w)

Breidablik (w)

25/06 00:00
 

Ibv Vestmannaeyjar (w)

Grindavik Womens

25/06 03:00
 

Deportes Recoleta

Deportes Vallenar

25/06 03:30
 

General Velasquez

Iberia

25/06 04:00
 

Osorno

Provincialtalagante

25/06 04:00
 

Real Juventud San Joaquin

Municipal Santiago

25/06 05:30
 

Tomas Greig

Cd Trasandino De Los Andes

24/06 20:30
 

Adelaide Blue Eagles

Be Forward Wanderers

24/06 20:30
 

Masters Security

Moyale Barracks

24/06 14:00
 

Yenisey Krasnoyarsk Womens

Cska Moscow Womens

24/06 20:00
 

Zvezda Irkutsk Womens

Kubanochka Krasnodar Womens

24/06 23:00
 

Chertanovo Moscow Womens

Torpedo Izhevsk Womens

24/06 23:00
 

Lokomotiv Moscow Womens

Ryazan Womens

24/06 19:00
 

Stirling University Womens

Spartans Womens

24/06 20:00
 

Forfar Farmington Womens

Glasgow City Womens

24/06 21:00
 

Glasgow Rangers Womens

Hamilton Womens

24/06 23:00
 

Lsk Kvinner Womens

Grand Bodo Womens

25/06 02:00
 

Juan Aurich

Deportivo Hualgayoc

25/06 04:00
 

Atletico Grau

Willy Serrato

25/06 04:00
 

Univ. Cesar Vallejo

Alianza Atletico

25/06 04:25
 

Union Huaral

Alfredo Salinas

25/06 04:30
 

Victoria Sports

Club Deportivo Sport Loreto

24/06 12:00
 

Heidelberg United U20

Oakleigh Cannons U20

25/06 05:00
 

Cds Santa Rita

Cd Puerto Quito

25/06 05:00
 

Orense Sc

Fuerza Amarilla

24/06 18:00
 

Spg C Braga U17

Sporting Lisbon Sad U17

24/06 18:00
 

Porto Sad U17

Belenenses U17

24/06 19:00
 

Rynninge IK

Skelleftea Ff

24/06 21:00
 

Akropolis IF

Syrianska

24/06 22:00
 

Carlstad United BK

Nykopings BIS

24/06 21:00
 

Ik Gauthiod

Skoftebyns If

24/06 21:00
 

Norrby IF

Landskrona BoIS

24/06 21:00
 

Varbergs BoIS FC

GAIS

24/06 23:30
 

Osters IF

afc eskilstuna

24/06 23:30
 

Helsingborg IF

IFK Varnamo

24/06 23:30
 

Ik Frej Taby

Gefle IF

24/06 21:00
 

Rosengard

Savedalens IF

24/06 22:00
 

Pitea If

Kramfors Alliansen

24/06 22:00
 

Grebbestads If

Kristianstads FF

24/06 22:00
 

Husqvarna FF

Eskilsminne IF

24/06 22:00
 

Angelholms FF

Oskarshamns AIK

24/06 22:00
 

Grebbestads If

Kristianstads FF

24/06 22:00
 

Husqvarna FF

Eskilsminne IF

24/06 22:00
 

Angelholms FF

Oskarshamns AIK

24/06 23:00
 

IK Oddevold

Atvidabergs FF

24/06 23:00
 

IK Oddevold

Atvidabergs FF

24/06 22:30
 

Gute

Ifk Stocksund

24/06 23:00
 

IK Sleipner

Enskede Ik

24/06 22:00
 

Gagra

Shukura Kobuleti

24/06 22:00
 

Telavi

Samgurali Tskh

24/06 22:00
 

Merani Martvili

Norchi Dinamoeli Tbilisi

25/06 00:00
 

Dinamo Batumi

Spartaki Tskhinvali

24/06 12:00
 

Clarence United

Northern Rangers

24/06 13:00
 

Alamein Womens

Bulleen Lions Womens

24/06 13:30
 

West Adelaide

Adelaide City

24/06 13:45
 

Adelaide United U21

Croydon Kings

24/06 17:45
 

West Torrens Birkalla

Adelaide Panthers

24/06 16:05
 

University of Queensland

North Pine

24/06 17:00
 

South Melbourne

Pascoe Vale Sc

24/06 12:00
 

Ryutsu Keizai University

Veertien Kuwana

24/06 12:00
 

Vanraure Hachinohe

Sony Sendai

24/06 12:00
 

Imabari FC

Reinmeer Aomori

24/06 12:00
 

Yokogawa Musashino

Tegevajaro Miyazaki

24/06 12:00
 

Mio Biwako Shiga

Maruyasu Industries

24/06 12:00
 

Nara Club

Verspah Oita

24/06 17:30
 

Hougang United FC

DPMM FC

24/06 17:30
 

Geylang United FC

Albirex Niigata

24/06 17:30
 

Hougang United FC

DPMM FC

24/06 16:00
 

Beijing Tech

Jiangsu Yancheng

24/06 21:00
 

Comercial Ms Youth

Itapirense U20

24/06 21:00
 

Ya Wu Sp U23

Jaguariuna Sp U23

25/06 02:00
 

Matonense Sp Youth

Olimpia Sp U20

25/06 02:00
 

Ferroviaria Sp Youth

Botafogo Sp Youth

25/06 02:00
 

Sao Bento Sp Youth

Capivariano Sp Youth

25/06 02:00
 

Sao Caetano Youth

Audax Rio Rj U20

25/06 02:00
 

Sao Jose Sp Youth

Internacional Rs Youth

24/06 22:30
 

Ca River Plate Asuncion

Sportivo San Lorenzo

24/06 22:30
 

Ca River Plate Asuncion

Sportivo San Lorenzo

25/06 02:45
 

General Caballero

Fulgencio Yegros

25/06 02:45
 

Ri 3 Corrales

Resistencia Sc

25/06 02:45
 

General Caballero

Fulgencio Yegros

25/06 02:50
 

Sportivo Iteno

Deportivo Caaguazu

25/06 03:00
 

Sportivo Iteno

Deportivo Caaguazu

25/06 03:00
 

Rubio Nu Asuncion

Deportivo Liberacion

25/06 03:00
 

Rubio Nu Asuncion

Deportivo Liberacion

25/06 03:30
 

2 De Mayo

Sportivo Trinidense

25/06 00:00
 

Palestino

Union La Calera

25/06 03:30
 

Cobresal

Nublense

25/06 04:30
 

Huadiwei Sub

Puerto Montt

25/06 07:00
 

Universidad de Chile

Colchagua Cd

24/06 23:00
 

Kabuscorp

Desportivo Jgm

24/06 23:00
 

Estrela Clube 1 De Maio

Petro Atletico De Luanda

24/06 23:00
 

Progresso Sambizanga

Domant

25/06 05:00
 

New York Red Bulls B

Ottawa Fury

25/06 05:00
 

Swope Park Rangers

Las Vegas Lights

25/06 04:00
 

Macara

CD El Nacional

25/06 06:30
 

Barcelona Sporting Club

Delfin

24/06 21:00
 

Ucd Waves Womens

Cork City Womens

24/06 22:00
 

Thor Akureyri U19

Afturelding Hviti U19

24/06 21:00
 

Ifk Lidingo U19

Skovde Aik U19

24/06 17:30
 

Gospel For Asia Football Club

Laconi Lian

24/06 21:30
 

Apr

Gicumbi

24/06 21:30
 

Kiyovu

Mukura

24/06 21:30
 

Rayon Sports

Sunrise

24/06 20:00
 

Weston Shitima

Bidco United