livescore - live soccer scores

Fixtures: 23 Jun 2018 Soccer Fixtures & Schedule

23/06 20:00
 

Belgium

Tunisia

23/06 23:00
 

South Korea

Mexico

24/06 02:00
 

Germany

Sweden

24/06 05:00
 

Philadelphia Union

Vancouver Whitecaps

24/06 06:00
 

New York Red Bulls

Dallas

24/06 08:00
 

Orlando City

Montreal Impact

24/06 08:30
 

Sporting Kansas City

Houston Dynamo

24/06 09:10
 

Colorado Rapids

Minnesota United

24/06 10:00
 

Real Salt Lake

San Jose Earthquakes

24/06 10:00
 

Seattle Sounders

Chicago Fire

24/06 10:30
 

Los Angeles

Columbus Crew

23/06 13:30
 

Nippon Sport Science University (w)

Urawa Reds (w)

23/06 14:00
 

Albirex Niigata (w)

Beleza (w)

23/06 12:00
 

Vegalta Sendai (w)

Inac Kobe (w)

24/06 00:00
 

Molde

Stabaek

23/06 18:45
 

Chainat FC

Sukhothai

23/06 19:00
 

Bangkok United FC

Ratchaburi FC

23/06 21:00
 

Chonburi Shark FC

Suphanburi FC

23/06 20:00
 

Air Force Central

Ubon Umt United

23/06 21:45
 

Vigvam Smolevichy

Neman Grodno

23/06 23:45
 

Torpedo Minsk

Gomel

23/06 20:00
 

Shakhtyor Karagandy

FK Atyrau

23/06 20:00
 

Tobol Kostanai

FK Aktobe Lento

23/06 21:00
 

Ordabasy

Akzhayik

23/06 21:00
 

Irtysh Pavlodar

Kaisar Kyzylorda

23/06 20:00
 

Zhetysu Taldykorgan

Kyzylzhar Petropavlovsk

23/06 17:00
 

Matsumoto Yamaga FC

JEF United Ichihara

23/06 17:00
 

Tokyo Verdy

Tochigi SC

23/06 17:00
 

Kamatamare Sanuki

Okayama

23/06 17:00
 

Gifu

Renofa Yamaguchi

23/06 17:00
 

Kyoto Purple Sanga

Omiya Ardija

23/06 18:00
 

Oita Trinita

Avispa Fukuoka

23/06 18:00
 

Ehime

Mito Hollyhock

23/06 18:00
 

Yamagata Montedio

Tokushima Vortis

23/06 18:00
 

Zweigen Kanazawa FC

Roasso Kumamoto

23/06 18:00
 

Sông Lam Nghệ An

Cần Thơ

23/06 19:00
 

Tp Ho Chi Minh

Nam Dinh FC

23/06 20:00
 

Hà Nội FC

Đà Nẵng

23/06 20:00
 

Brattvag

Kjelsas IL

23/06 20:00
 

FK Vidar

Nardo

23/06 22:00
 

Arendal

Skeid Oslo

23/06 22:00
 

Bryne

KFUM Oslo

23/06 23:00
 

IL Hodd

Floy Flekkeroy Il

23/06 22:00
 

Elverum

Honefoss

23/06 22:00
 

Baerum SK

Fram Larvik

23/06 22:00
 

Grorud IL

Moss

23/06 22:00
 

Raufoss

Odd Grenland B

23/06 22:00
 

Lafnitz

Deutschlandsberger Sc

23/06 18:00
 

Stumbras Ii

Banga Gargzdai

23/06 18:00
 

Zalgiris Vilnius B

Pakruojis

23/06 18:00
 

Trakai

Suduva

23/06 18:00
 

Kupiskis

Kauno Zalgiris

23/06 22:30
 

Volna Pinsk

Zorka-BDU Minsk

23/06 22:30
 

Slavia Mozyr

Belshina Babruisk

23/06 23:00
 

Zabudova 2007

Fc Baranovichi

23/06 23:00
 

Khimik Svetlogorsk

Lida

23/06 23:00
 

Smorgon FC

Zhitkovichi‎

23/06 23:00
 

Kommunalnik Slonim

Granit Mikashevichi

23/06 23:30
 

Lokomotiv Gomel

Naftan Novopolock

23/06 19:00
 

Lampang

Khonkaen FC

23/06 20:00
 

Ang Thong Fc

Nong Bua Lamphu

23/06 21:00
 

Krabi Fc

Rayong

23/06 16:00
 

Mfk Karvina

Cracovia Krakow

23/06 16:00
 

Hradec Kralove

Bohemians 1905

23/06 16:00
 

Lech Poznan

Warta Poznan

23/06 17:00
 

Banik Ostrava

MFK Ruzomberok

23/06 17:00
 

Budejovice

Marila Pribram

23/06 17:00
 

Sparta Praha

Trencin

23/06 17:00
 

Vysocina Jihlava

Pardubice

23/06 17:00
 

Korona Kielce

Rakow Czestochowa

23/06 17:00
 

Jagiellonia Bialystok

Wisla Plock

23/06 18:00
 

Randers

Silkeborg IF

23/06 18:00
 

Odra Opole

Puszcza Niepolomice

23/06 18:15
 

Mlada Boleslav

Slovan Bratislava

23/06 18:30
 

Nordsjaelland

Nykobing Falster

23/06 19:00
 

Wolfsburg Am

Hertha Bsc Berlin Am

23/06 19:00
 

Indonesia U23

South Korea U23

23/06 19:00
 

LKS Nieciecza

Podbeskidzie

23/06 20:00
 

Aalborg BK

Viborg

23/06 20:00
 

SC Wiedenbruck

Sportfreunde Lotte

23/06 20:30
 

Crusaders FC

Connahs Quay Nomads

23/06 20:40
 

Hradec Kralove

Slovan Bratislava

23/06 21:00
 

Aarhus AGF

Midtjylland

23/06 22:00
 

Luzern

Winterthur

23/06 22:00
 

Pogon Szczecin

Chojniczanka Chojnice

23/06 22:05
 

VfR Garching

Tus Holzkirchen

23/06 22:30
 

Stranraer

Glenavon Lurgan

23/06 23:00
 

Grasshoppers

Aarau

23/06 23:15
 

Syria

NK Rudar Velenje

23/06 23:30
 

Wacker Innsbruck

Terek Groznyi

23/06 23:30
 

Ludogorets Razgrad

Qarabag

23/06 23:30
 

Zurich

Rapperswil Jona

23/06 23:30
 

CSKA Sofia

V-Varen Nagasaki

24/06 00:00
 

LASK Linz

Apollon Limassol FC

24/06 00:00
 

Blau Weiss Linz

DAC Dunajska Streda

24/06 00:00
 

Thun

Neuchatel Xamax

24/06 00:00
 

NK Maribor

Ural Sr

24/06 00:45
 

ZNK Osijek

Fehervar Videoton

24/06 01:05
 

Jiangsu Sainty

Guangzhou Evergrande

24/06 04:00
 

Camboriu Sc

Almte Barosso

24/06 08:00
 

Atlante

Club America

24/06 10:10
 

Hobart Zebras Reserves

Kingborough Lions Reserves

23/06 18:45
 

Switzerland Beach Soccer

Germany Beach Soccer

23/06 20:00
 

Portugal Beach Soccer

France Beach Soccer

23/06 21:15
 

Italy Beach Soccer

Ukraine Beach Soccer

23/06 22:30
 

Azerbaijan Beach Soccer

Belarus Beach Soccer

23/06 17:00
 

Tyumen D

Magnitogorsk

23/06 17:05
 

A Multi Garp Reserve

FK Istra

23/06 17:05
 

Vityaz Gazprom Tran Ufa

Metallurg Asha

23/06 20:00
 

Tobol Kurgan

Irtysh D Omsk

23/06 23:05
 

Uor 5 Egoryevsk

Vityaz Podolsk

23/06 23:05
 

Metallist Korolev

Saturn M Ramenskoye

23/06 20:30
 

Epac United

Red Lions

23/06 20:30
 

Kamuzu Barracks

Be Forward Wanderers

24/06 04:00
 

Seattle Reign Womens

North Carolina Womens

24/06 07:05
 

Washington Spirit Womens

Orlando Pride Womens

24/06 08:00
 

Chicago Red Stars Womens

Utah Royals Womens

23/06 20:00
 

Kolbotn Womens

Avaldsnes Womens

23/06 20:00
 

Stabaek Womens

Klepp Il Womens

23/06 20:00
 

Roa Womens

Sandviken Womens

23/06 21:00
 

Arna Bjornar Womens

Valerenga Womens

23/06 21:00
 

Lyn Womens

Trondheims Orn Womens

23/06 22:00
 

Fylkir (w)

Ia Akranes (w)

24/06 00:00
 

Hamrarnir Womens

Fjolnir Womens

23/06 12:00
 

Sunshine Coast

Western Pride

23/06 15:00
 

SWQ Thunder

Brisbane Olympic United FC

23/06 16:00
 

Queensland Lions SC

Magpies Crusaders

23/06 16:00
 

Gold Coast United

Brisbane Strikers

23/06 16:30
 

Brisbane City SC

Cairns

23/06 17:00
 

North Queensland Fury

Moreton Bay United

23/06 13:15
 

Green Gully Cavaliers U20

Dandenong Thunder U20

24/06 10:30
 

Melbourne Knights U20

Hume City U20

23/06 13:45
 

Wellington Olympic

Wairarapa United

24/06 10:00
 

Tauranga City United

Western Springs Afc

24/06 05:00
 

Mushuc Runa

Cd Clan Juvenil

24/06 00:00
 

Bodo Glimt U19

Start Kristiansand U19

23/06 22:00
 

Umf Vidir

Huginn

23/06 22:00
 

Hottur Egilsstadir

Kari

23/06 22:00
 

Umf Afturelding

Grotta Seltjarnarnes

23/06 22:00
 

WIT Georgia Tbilisi

Shevardeni

23/06 22:00
 

Samtredia

Chikhura Sachkhere

24/06 00:00
 

Dinamo Tbilisi

Sioni Bolnisi

24/06 01:00
 

Torpedo Kutaisi

Saburtalo Tbilisi

23/06 12:00
 

Devonport City

South Hobart

23/06 14:45
 

Launceston City

Hobart Olympia Warriors

23/06 16:15
 

Hobart Zebras

Kingborough Lions

23/06 13:00
 

Gungahlin United

Riverina Rhinos

23/06 15:30
 

Belconnen United

Woden Valley

23/06 13:00
 

Northcote City

Bentleigh Greens

23/06 13:00
 

Avondale Heights

Port Melbourne Sharks

23/06 16:00
 

Green Gully Cavaliers

Dandenong Thunder

23/06 13:00
 

Springvale White Eagles

Dandenong City Sc

23/06 13:00
 

Melbourne Heart Youth

Eastern Lions Sc

23/06 13:00
 

North Geelong Warriors

Whittlesea Ranges Fc

23/06 13:00
 

Moreland Zebras

Werribee City Sc

23/06 13:00
 

Brunswick City

Melbourne Victory Fc Am

23/06 16:00
 

Ballarat Red Devils

St Albans Saints

23/06 16:30
 

Altona Magic

Sunshine George Cross

23/06 17:00
 

Goulburn Valley Suns

Langwarrin

23/06 13:30
 

Modbury Jets

Western Strikers SC

23/06 13:30
 

Salisbury United

Cumberland United

23/06 13:30
 

Adelaide Raiders SC

Poet Adelarde Pirates

23/06 17:30
 

Seaford Rangers

Fulham United

23/06 13:30
 

Calder United Sc Womens

Box Hill Womens

23/06 13:30
 

Sturt Lions

Adelaide Comets

23/06 16:30
 

Campbelltown City SC

Para Hills Knights

23/06 16:30
 

Adelaide Olympic

North Eastern Metrostars

23/06 15:00
 

Acacia Ridge

Albany Creek

23/06 15:00
 

Taringa Rovers

Bayside United

23/06 15:40
 

Virginia United

The Gap

23/06 15:00
 

ECU Joondalup

Perth Glory Am

23/06 15:00
 

Bayswater City

Cockburn City

23/06 15:00
 

Inglewood United

Armadale

23/06 15:00
 

Subiaco AFC

Perth SC

23/06 15:00
 

Joondalup United

Floreat Athena

23/06 15:00
 

Balcatta

Forrestfield United

23/06 15:00
 

Stirling Lions

Sorrento

23/06 15:00
 

Chuncheon Citizen

Yangpyeong

23/06 15:00
 

Jungnang Chorus Mustang Fc

Gimpo Fc

23/06 17:00
 

Đồng Tháp

Viettel

23/06 17:30
 

Hue FC

Bình Định

23/06 12:00
 

Honda

Honda Lock SC

23/06 12:00
 

Osaka

Cobar Torre Onagawa

23/06 17:30
 

Young Lions

Home United FC

23/06 17:30
 

Singapore Warriors

Balestier Khalsa FC

23/06 15:30
 

Qingdao Jonoon

Dalian Boyang

23/06 15:30
 

Jinlin Baijia

Baoding Rongda

23/06 16:00
 

Baotou Southern

Shenyang Dongjin

23/06 16:00
 

Shenyang City Public

Yinchuan Helanshan

23/06 16:00
 

Hebei Jingying

Shaanxi Changan Athletic

23/06 16:00
 

Shanghai Sunfun

Shenzhen Pengcheng

23/06 16:30
 

Hunan Billows

Nantong Zhiyun

23/06 19:30
 

Shenzhen Renren

Hainan Boying Seamen

23/06 19:30
 

Sichuan Annapurna

Suzhou Dongwu

23/06 19:30
 

Fujian Tianxin

Jiangxi Liansheng

23/06 19:30
 

Zhenjiang Huasa

Sichuan Jiuniu

23/06 19:35
 

Zibo Sunday

Yanbian Beiguo

23/06 20:30
 

Chao Pak Kei

Sporting De Macau

23/06 21:00
 

Pahang

Pknp

23/06 21:00
 

Selangor PB

Selangor PKNS

24/06 02:00
 

Penapolense Youth

Gremio Novorizontin Youth

24/06 02:00
 

Nacional Ac Sao Paulo Youth

Sao Paulo Youth

24/06 02:00
 

Santos Youth

Sao Bernardo Youth

24/06 02:00
 

Novo Hamburgo Rs U20

Gremio Youth

24/06 02:00
 

Bragantino SP Youth

Ituano Youth

24/06 02:00
 

Manthiqueira Youth

Corinthians Paulista U20

24/06 02:00
 

Osto Youth Team

Desportivo Brasil U19

24/06 02:00
 

Santo Andre Youth

Agua Santa Sp Youth

24/06 02:00
 

Uniao Barbarense Youth

Xv De Piracicaba Youth

24/06 04:00
 

Independente Sp Youth

Franca Sp U23

24/06 05:30
 

Coritiba (PR)

Figueirense (SC)

24/06 06:00
 

Boa Esporte Clube

Vila Nova (GO)

24/06 06:00
 

Sampaio Correa (MA)

Atletico Clube Goianiense

24/06 06:00
 

Sao Bento

Londrina (PR)

24/06 06:00
 

Fortaleza

Oeste FC

24/06 08:00
 

CRB (AL)

Paysandu (PA)

24/06 03:00
 

Club Fernando De La Mora

Ovetense

24/06 04:30
 

Cobreloa

San Marcos De Arica

24/06 07:00
 

Audax Italiano

Union Espanola

24/06 08:00
 

Cd Copiapo S.a.

Huachipato

24/06 07:00
 

Charleston Battery

Pittsburgh Riverhounds

24/06 07:00
 

North Carolina

Louisville City

24/06 07:00
 

Richmond Kickers

Charlotte Independence

24/06 08:30
 

San Antonio

Reno 1868

24/06 09:00
 

Colorado Springs Switchbacks

Fresno

24/06 10:00
 

Orange County Blues Fc

Tulsa Roughnecks

24/06 11:00
 

Sacramento Republic

Stlouis Lions

24/06 04:30
 

Sociedad Deportiva Aucas

Liga Dep. Universitaria Quito

24/06 07:00
 

Univ. Catolica

Tecnico Universitario

23/06 13:00
 

Ecu Joondalup U20

Perth Glory Am

23/06 15:00
 

South Coast Wolves U20

Hakoah Sydney City East U20

23/06 15:00
 

Bonnyrigg White Eagles U20

Sydney U20

23/06 15:30
 

Sydney Olympic U20

Marconi Stallions U20

23/06 15:30
 

Sydney United 58 U20

Sutherland Sharks U20

24/06 11:00
 

Manly United U20

Blacktown City U20

24/06 11:30
 

Apia Leichhardt Tigers U20

Rockdale City Suns U20

23/06 21:00
 

Penarol U19

Rentistas U19

23/06 17:30
 

Zwekapin United

Yadanabon

23/06 20:00
 

Ulinzi Stars Nakuru

Gor Mahia

23/06 17:00
 

Bonnyrigg White Eagles

Sydney FC U21

23/06 17:00
 

South Coast Wolves

Hakoah Sydney

23/06 17:40
 

Sydney United

Sutherland Sharks

23/06 17:50
 

Sydney Olympic

Marconi Stallions

24/06 02:00
 

Ponte Preta Womens

Embu Das Artes Womens